>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Plus Liga 2010/2011

Status
Zamknięty.
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
Wspaniałe spotkanie !
Chyba Radek oglądaliśmy inne mecze.
Mecz stał na żenującym poziomie. Dawno nie widziałem tylu błędów z obu stron. Pierwsze 2 sety Skra zagrała tragicznie. Domniemania dotyczące tego czy Jacek Nawrocki przejmie kadrę rozwiał on sam, w 1 secie przy stanie 21-20 dla ZAKSY przeprowadził fatalne w skutkach zmiany, nierozgrzany Winiarski najpierw źle przyjął zagrywkę, następnie w swoim stylu, bez użycia siły oddał piłkę(tak to nazywam niestety) na stronę rywala i gospodarze mogli odskoczyć na 2 punkty i to załatwiło seta.
W 2 secie błędy, błędy, błędy. Kontuzja Pawła Zagumnego załatwiła sprawę. Końcówkę seta dograł Pilarz, ale od początku 3 partii widziałem w nim przestraszonego zawodnika który raził niedokładnością. Jego gra to było tylko czytelne, niedokładne( Kuba Jarosz cierpiał w ataku) wystawianie (czasem udało się oszukać Karola Kłosa).
Zdziwiła mnie postawa Skry. Nie wiem już czym mam się kierować przy obstawianiu, chyba nikt z nas nie spodziewał się tak żenującej postawy Bełchatowian, nagrody MVP to nie powinien nikt dostać.
Prawdą jest jeżeli ktoś mówi że gdyby nie kontuzja Gumy, mecz zakończyłby się w 3 setach.
 
radek1509 53

radek1509

Użytkownik
Siatkarze to też ludzie, jak wiesz ludzie popełniają błędy. Widziałem co się działo, lecz nie ocenia się drużyny jak zaczyna, lecz jak kończy ! Bełchatów miał wywieźć zwycięstwo i to zrobił mimo walki i tie break&#39;a. To tylko moja własna opinia odnośnie meczu.

Pozdrawiam AlexDamiao
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Brak Zagumnego to słaby argument, jego zamiennik - Pilarz śmiało bez błędów kontynuował grę. Siatkarze z Kędzierzyna po prostu za bardzo podjarali się wynikiem. Całe spotkanie można podzielić na dwa pierwsze sety ZAKSY i trzy następny SKRY. Jedni wygrywali gdy drudzy nic nie grali. Fajnie się oglądało ponieważ mecz zakończony Tie-breakiem lecz bez większych emocji. Życzę powrotu do zdrowia Zagumnego, kontuzja to najgorsza rzecz w karierze sportowca.
Przytoczę słowa Wojtka Grzyba z poprzedniego sezonu, kiedy to Paweł Papke zastąpił Mikko Oivanena pod koniec fazy zasadniczej poprzedniego sezonu: &quot;Nie mówię, że zmiennik jest dużo słabszy, ale to jest coś zupełnie innego.&quot;
Siatkarze to też ludzie, jak wiesz ludzie popełniają błędy. Widziałem co się działo, lecz nie ocenia się drużyny jak zaczyna, lecz jak kończy ! Bełchatów miał wywieźć zwycięstwo i to zrobił mimo walki i tie break&#39;a. To tylko moja własna opinia odnośnie meczu.
Pozdrawiam AlexDamiao
Nie wyraża się zdania, jeśli się nie wie, o czym się mówi.
Tu pozwolę sobie przytoczyć wywiad z Pawłem Papke,
który opowiada, w jakich okolicznościach taki zespół jak
ZAKSA przy braku dyspozycji podstawowego zawodnika,
bardzo traci na sile.
http://www.plusliga.pl/Po-bloku/cat/3/lst_page/1/id/122
 
radek1509 53

radek1509

Użytkownik
Maszot zakrywasz się tylko brakiem Gumy (pech), ale na boisku w siatkówce nie wiem czy wiesz znajduje się 6 zawodników w jednym zespole (chociaż powinieneś to wiedzieć). Mimo tego iż Zagumny opuścił boisko z powodu kontuzji to wszedł za niego Pilarz, wiadomo, że to nie ta sama klasa, lecz na końcowy wynik pracuje cały zespół, a nie tylko rozgrywający. Zaksa nie wytrzymała nerwowo meczu, podpaliła się prowadząc 2:0 po czym przegrała 2:3. Dzięki za cytaty, oraz pozdrawiam serdecznie ;)
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Lepiej podać jeden argument niż żaden.
To, że zespół Skry walczyła do końca, nie oznacza,
że ZAKSA zaprzestała. Nie wiem, jak to napisać właściwie.
Wybacz, ale nie chce mi się tłumaczyć,
jak ważny jest rozgrywający
i kim jest Paweł Zagumny
w porównaniu z Grzesiem Pilarzem wracającym po kontuzji.
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Dobra panowie skończcie już tą dyskusję. Prawda jest taka, że pierwsze 2 sety stały na żenującym poziomie po obu stronach. Miałem wrażenie, że oglądam spotkanie Wieluń - Olsztyn, a nie spotkanie teoretycznie najlepszych drużyn w kraju. W 3 secie Skra włączyła 2 bieg i zmiotła z powierzchni ziemi Zakse, a to, że kontuzji nabawił się Zagumny nie miało wpływy na końcowy wynik.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Dobra panowie skończcie już tą dyskusję. Prawda jest taka, że pierwsze 2 sety stały na żenującym poziomie po obu stronach. Miałem wrażenie, że oglądam spotkanie Wieluń - Olsztyn, a nie spotkanie teoretycznie najlepszych drużyn w kraju. W 3 secie Skra włączyła 2 bieg i zmiotła z powierzchni ziemi Zakse, a to, że kontuzji nabawił się Zagumny nie miało wpływy na końcowy wynik.
Heh. Domyśl się.
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Heh. Domyśl się.
No w sumie racja, nie ma co teraz gdybać, ale z drugiej strony to właśnie robicie, więc....
Domyślam się, że gdyby Skra wyszła z zamiarem zwycięstwa 3:0, to ZAKSA nie byłaby wstanie uciułać 60 punktów, ale może lepiej odłóżmy gdybania na temat tego co było i lepiej skupmy się na przyszłości i na kolejnej kolejce plusligi, choć jak patrze na spotkania jakie na nas w tej kolejce czekają, to raczej żadnego wielkiego widowiska bym się nie spodziewał, bo wszystkie mecze jak dla mnie mają wyraźnego faworyta, choć ciekawy jestem jaki kurs buki wystawią na Farta w Wieluniu.
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Olsztyn - Warszawa
Częstochowa - Jastrzębie
ako 2.1 bwin
Olsztyn i Jastrzebie zawodzą od początku sezonu na calej linii. Obydwie zmieniły już trenera jednakże ta zmiana kompletnie niczego nie wniosła w obu przypadkach. Bardzo niska formę obu drużyn potwierdzają ostatnie mecze, Olsztyn ledwo uporał się z Wieluniem, zas JW w Plus Lidze caly czas dostaje srogie baty, zas ostatnie zwyciestwo w LM z Olympiacosem pomimo ze 3-0, bylo mocno wymęczone zważając na to, że w drużynie greckiej na pozycji rozgrywającego musiał grać libero, zaś na pozycji libero przyjmujący. Spowodowane to było brakami funduszy. Z tego samego powodu parę dni przed meczem odszedł 1. trener Olympiacosu. Poziom gry Jw stał na bardzo niskim poziomie, momentami było to dno. Z dobrej strony pokazał sie tylko Gasparini.
Powiem krótko nie widzę inncyh rozwiązań jeśli chodzi o te dwa mecze, gdyz Olsztyn jak i JW grają padakę, a grają z dwoma rewelacjami tego sezonu rozgrywek tj Częstochową i Warszawą.
 
sower 0

sower

Użytkownik
Skra- +2,5 seta Delecta 1,9

Wpadł mi w oko taki typek na jutrzejsze spotkanie. Co za nim przemawia.
-zmęczenie Skry i możliwośc wystawienia rezerw
-bezpieczna pozycja lidera
-poprawa przyjęcia Delecty
-Delecta ostatnimi czasy wygrywa- fakt ze słabiakami, ale zawsze
-ostatnie spotkanie tych drużyn to 3:0 dla Skry, z rachunek prawdopodobieństwa maleje przy założenu, że drugi raz padnie taki wynik.
Jak mi sie uda obejrzeć powtórki z meczy Delecty to jeszcze coś skrobne.
E: Faktycznie napisałem z błędem, ale jestem tylko człowiekiem i czasami popełniam błędy jednak treść większość zrozumiała, a o to chodzi. Jeśli chodzi o rachunek prawdopodobieństwa to wiem co to jest. Argumenty o których pisałem wyżej można nazwać zmiennymi, które z mojego punktu widzenia wydają się obiektywne i mają wpływ na obniżenie prawdopodobieństwa wygrania przez Skrę 3:0. Błędu celowo nie poprawiam. Forum jest po to żeby się pogłębiać swoją wiedzę i najlepiej uczyć się na cudzych błędach, a nie na swoich ;). Nie wiem tylko dlaczego Marnik jako mod jest subiektywny i cześć postów usuwa, a część zostawia. Jeśli chodzi treść nie związaną z tematem prosiłbym na Pw-Mod pewnie też.
pozdrawiam
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Skra- +2,5 seta Delecta 1,9

Wpadł mi w oko taki typek na jutrzejsze spotkanie. Co za nim przemawia.
-zmęczenie Skry i możliwośc wystawienia rezerw
-bezpieczna pozycja lidera
-poprawa przyjęcia Delecty
-Delecta ostatnimi czasy wygrywa- fakt ze słabiakami, ale zawsze
-ostatnie spotkanie tych drużyn to 3:0 dla Skry, z rachunek prawdopodobieństwa maleje przy założenu, że drugi raz padnie taki wynik.
Jak mi sie uda obejrzeć powtórki z meczy Delecty to jeszcze coś skrobne.
jesteś kolejnym, któremu proponuje doszkolenie z zakresu matematyki i statystyki. Samego typu nie kwestionuje bo Nawrocki coś gadał, że niektórzy z Delectą odpoczną po Trydencie

Dopiszę się do kolegi. Po pierwsze napisałeś niegramatycznie, a po drugie z błędem. To, że Skra wygrała już raz 3:0 nie oznacza, że teraz ma mniejsze szanse na zwycięstwo 3:0. Jeżeli raz rzucisz moneta i wypadnie orzeł. To przed kolejnym rzutem znowu masz szanse 50:50 na to że wypadnie orzeł... ale to już odsyłam sobie do doczytania. // Marnik
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
jesteś kolejnym, któremu proponuje doszkolenie z zakresu matematyki i statystyki. Samego typu nie kwestionuje bo Nawrocki coś gadał, że niektórzy z Delectą odpoczną po Trydencie

Dopiszę się do kolegi. Po pierwsze napisałeś niegramatycznie, a po drugie z błędem. To, że Skra wygrała już raz 3:0 nie oznacza, że teraz ma mniejsze szanse na zwycięstwo 3:0. Jeżeli raz rzucisz moneta i wypadnie orzeł. To przed kolejnym rzutem znowu masz szanse 50:50 na to że wypadnie orzeł... ale to już odsyłam sobie do doczytania. // Marnik
Koledze chyba z piłki nożnej się to wzięło.
Wiemy o co chodzi,
ale może źle to opisał.
Wiemy również, że w pierwszym meczu Skra rozbiła Delectę zagrywką masakrycznie
a ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami kończyły się jednostronnym, 3 setowym pojedynkiem.
Moim zdaniem sam typ to loteria.
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Bardzo fajna do obstawiania kolejka Plusligi. Jak dla mnie w każdym z 5 meczów jest jeden zdecydowany faworyt, a oprócz meczu Skry, kursy do gry są bardzo przyjemne.

Mecz w Bełchatowie odpuszczam, bo nie wiadomo jak Skra do tego meczu podejdzie, czy ogromny natłok meczów w ostatnim czasie teraz się na nich nie odbije, a gra Delecty jest nierówna, ale czasem potrafi zaskoczyć i na fali mogą urwać seta.

Drugi mecz to spotkanie w Częstochowie

Czestochowa - Jastrzebski
AKO.1.50​

Częstochowa 6 listopada przegrała u siebie ze Skrą, potem odniosła 7 zwycięstwa, aby w ostatniej kolejce ponownie ulec Bełchatowskiej Skrze. Porażki ze Skra wstydu nie przynoszą, bo to najlepsza ekipa w naszym kraju, ale z innymi drużynami naszej Plusligi Częstochowa radzi sobie bardzo dobrze. ich największą siła jest równa gra, nie mają jakiś wielkich gwiazd, ale mają bardzo równą szóstkę, a i rezerwowi też potrafią coś wnieść do gry. Graja dobrze, zajmują dośc pewne drugie miejsce w tabeli, ale nie mogą być jeszcze pewni tej pozycji, bo za nimi czai się Resovia, a w następnych kolejkach AZS właśnie jedzie do Rzeszowa, a potem podejmuje u siebie ZAKSE, więc punkty zdobyte na Jastrzębiu na pewno się przydadzą. Jeszcze bardziej punktów potrzebuje Jastrzębski, bo aktualnie zajmują 8 miejsce ze stratą 6 punktów do Delecty. Na ich szczęście po Częstochowie, będą podejmować u siebie Delectę i Wieluń i jadą do Olsztyna i w tych meczach powinni powalczyć o komplet punktów, bo w Częstochowie, z taką grą jaką prezentuje Jastrzębski nie widzę dla nich żadnych szans na zwycięstwo. AZS gra zbyt konsekwentnie, by pozwolić rozregulowanemu Jastrzębiu na jakąś zdobycz punktową na własnym terenie.

Olsztyn - Warszawska
AKO. 1.50​

Olsztyn może szykować się już na walkę o utrzymanie. Tylko, żeby ich te ostatnie kolejki 1 fazy rozgrywek nie załamały, bo jak popatrzymy w kalendarz, to oprócz tego meczu z Politechniką, mają wyjazd do Bełchatowa, Rzeszowa, i u siebie podejmują Jastrzębie, więc dużym sukcesem będzie dla nich zdobycie choćby punktu. Ty bardziej, że Olsztynianie grają bardzo słabo i to praktycznie we wszystkich elementach. Politechnika jest rewelacją rozgrywek. Jak na razie zajmują 5 miejsce, ale przed 2 fazą mogą to miejsce jeszcze poprawić, bo po Olsztynie grają u siebie z Fartem i Wieluniem, czyli mają realną szanse na 9 punktów w tych 3 meczach. A na koniec czeka ich jeszcze wyjazd do Bełchatowa. Politechnika rozbiła ostatnio Olsztyn w pucharze polski i jutro też nie powinna mieć najmniejszych problemów w wygraniem meczu.

Kedzierzyn-Kozle - Rzeszow
AKO. 2.19​

Buki faworyta widzą w drużynie z Kędzierzyna, co jest dla mnie kompletną pomyłką. Obie drużyny miały walczyć o mistrzostwo, obie trochę zawodzą, ale to ZAKSA gra dużo słabiej. ZAKSA po dobrym początku sezonu o którym już niewielu pamięta, od 6 kolejki, właśnie od stracie z Resovią, od kontuzji Świderskiego(choć nie mówię, że ten cały dołek spowodowany jest wypadnięciem jednego gracza), gra dużo słabiej. Urnaut, a w szczególność Idi nie są to zawodnicy na miarę drużyny walczącej o MP. Resovia jeszcze chyba nie gra na miarę oczekiwań, ale coraz lepiej dzieje się w tej drużynie. Jak dla mnie mają przewagę na każdej pozycji. Zagrywka, przyjęcie, atak, no może środek na korzyść ZAKSY, ale Czarnowski i Gładyr bardzo falują i nie mogą utrzymać równej formy. Jeszcze jest ważne pytanie co do rozegrania czy zagra Zagumny czy nie, może poczekać do meczu na oficjalne wieści, ale to na pewno będzie się wiązało ze spadkiem/lub wzrostem kursu i ja wole zagrać już teraz, bo czy z Zagumnym czy bez Resovia jest dla mnie faworytem w tym spotkaniu. W Resovii na rozegraniu bardzo dobrze radzi sobie Baranowicz, więc nawet jak Zagumny by zagrał, to wcale nie oznaczałoby, że ZAKSA ma na tej pozycji przewagę.

Wielun - Kielce
AKO. 2.05​

Mecz na dole tabeli. Dla mnie faworyt jest jeden. Mimo, że grają na wyjeździe jest nim Fart. Wieluń jest dla mnie najsłabszą ekipą w naszej lidze. Na swoim koncie mają tylko 2 zwycięstwa. Ostatnie w 6 kolejce(teraz mamy 15) właśnie z Fartem, ale było to bardzo przypadkowe zwycięstwo, gdyż Fart prowadził przewagą kilku punktów w każdym secie, ale w końcówkach z głupi sposób potrafili roztrwoń te przewagi. W Wieluniu zmieniali trenera, próbowali roszad w składzie, ale nic nie przyniosło skutku. Sprowadzili Rybaka, który gra wręcz katastrofalnie. Fart jak na beniaminka spisuje się bardzo dobrze. Potrafili zbudować całkiem fajny skład. Teoretycznie mają szanse na pierwszą 6, ale jak spojrzymy w terminarz, to zrozumiemy dlaczego tylko teoretycznie. Pozostają im mecze z ZAKSA, Politechniką i Częstochową i w tych meczach o punkty będzie bardzo ciężko. Ale gracze z Kielc nie mają nic do stracenia i powinni walczyć do samego końca, może jeszcze jakąś niespodziankę się może uda sprawić, ale żeby w ogóle mieć jakiekolwiek szanse na top6, to w poniedziałek, muszą wygrać z Wieltonem, a to jest jak najbardziej w ich zasięgu, bo są lepsi w każdym elemencie od swoich rywali.

To by było na tyle, teraz trzeba tylko wierzyć, że nie powstaną żadne układy, nie będzie żadnych kombinacji i o wszystkim będą decydować względy sportowe ????
 
wojtas_ 77

wojtas_

Użytkownik
Mam chwile czasu to skrobne cos odnosnie nadchodzącej kolejki, trzeba rozruszać temat i buki :grin:

Kolejka &quot;faworytów&quot; !? :grin:




Olsztyn - Warszawa

Pamiętacie na pewno jak pisałem odnośnie meczu w Pucharze Polski o możliwym oddaniu tamtego meczu Warszawie na rzecz wlasnie tego meczu. Czyli Puchar dla Wawy, a punkty w lidze do Olsztyna. Trzymam się swojej &quot;fixowej&quot; teorii nadal. Sądzę, że Olsztyn wygra ten mecz lub chociaz zgarnie 1 punkt, a więc albo 3-1 3-2 badz 2-3. Innego wyniku sobie nie wyobrażam. Koeldzy z AZSow od zawsze sobie pomagali, w tamtym roku bylo to samo tylko w drugą stronę, kiedy to Warszawa miała spore problemy. Teraz problemy ma Olsztyn... problemy? Problemy to mało powiedziane, są w beznadziejnej sytuacji. Walka o miejsca 9-10 się szykuje i ani miejsca wyżej. No chyba, że z taką Warszawą zdobyliby np 3 punkty, to juz troszke przyszłość nabiera kolorków przed meczami w strefie 7-10. Kolejnym spiskowym argumentem jest to, że WWA ma odpowiednio wysokie miejsce i terminarz, aby sobie puscic ten mecz. Mają pozniej mecz z Wieluniem i Kielcami, a więć teoretycznie nizej notowanymi druzynami i o punkty się powalczy. Następny argument to taki, ze WWA za duzo wygrała do tej pory, jakis słabszy mecz musi im się zdarzyć, cos za łatwo i za szybko wygrywali ostatnio. Czas na przełamanie tej serii. Oslztyn po wygraniu raczej przegranego meczu na pewno odzyl. Takie mecze dodaja skrzydeł. Złapali oddech, moze w koncu ruszą z kopyta? Ja widzę value w typie na Olsztyn, a więc ...



Olsztyn @ 2,65 3/10 ✅
Olsztyn +1,5 @ 1,85 6/10 ✅
+ jakis overek
✅

Olsztyn 3-2
✅ 10,05

pozdro dla niedowiarków :grin:



Mostostal - Resovia

Kolejne value, Rosovia @ 2,40 jakie proponuje unibet jest troche za wysoko jak na realia. Kedzierzyn po nieudanej wycieczce do Hiszpani i przegraniu wygranego meczu na pewno nie jest w super nastroju. Z drugiej strony Rzeszów po spacerku z Evio u siebie. Obie ekipy grały w tygodniu, ale jaka ogromna różnica w &quot;straconym czasie i siłąch. Co prawda w Zaksie Ruciak odpoczywał, ale inni czołowi gracze grali. Na sypie wyszedł Smuc, teraz pewnie zagra juz Paweł, a to jedyny argument w tym momencie za Mosto dla mnie. Jednak kto wie jak zagra, ostatnio mial dobre przyjęcie i Skra lekko niemrawo grała, wiec wygladało to dobrze. Rzeszów chyba bardziej rozpędzony niż ostatnio Skra, więc przewiduję cięższy mecz dla gospodarzy tym razem. Duży wpływ na wynik meczu będzie miałą psotawa Grozera, wiemy jak on potrafi falowac, raz gra mega a raz zenujaco. Takze jego forma jest niewiadomą. Rzeszów w Belcahtowie powinien wygrac przynajmniej dwa sety, ale wiemy jak sie skończyło, Skra wrzuciła wyższy bieg i wygrała, w zasadzie to Wlazły wrzucił 5tke na zagrywce. Ostatnio przepowiadałem też, że Jarosz zagra slabiej, jednak zagrał dobrze, w koncowce tylko troszke siadł. W koncu musi zagrac slabiej. Takze podsumowując, value na Resovie mamy.




Rzeszów @ 2,40 3/10
Rzeszów +1,5 @ 1,72 6/10




Wieluń - Kielce

Kielce wlasnie załatały swoją największą dziurę, czyli Swaczynę. Rich moze nie jest w super formie, ale Rich to Rich. Moze nadal bedzie pokazywac fucka trenerom, ale swoje potrafi. Amerykanie ogolnie są luzaki straszne jesli chodzi o siatkówkę. Billigs i Salmon niezłe jaja w Czewie odwalali. Tak więc &quot;puzzle&quot; coraz fajniejsze w Kielcach. Na kazdej pozycji mają juz ciekawych zawodnikow. A Wielun? Wczoraj wygrany sparing 4-0 z Bedzinem, ale tylko Kapelus zasluguje na pochwaly, reszta raczej salbo grala, moze sie nie przykladali zbytnio przez klase przeciwnika. Kielce są wysoko w tabeli, bardzo wysoko jak na ich przedsezonowe cele. Maja duza szanse na 1-6 i tego sie trzymam, musza zdobywac punkty, a o nie najlatwiej wlasnie z Wieluniem. Ponadto pamietamy mecz w Kielcach miedzy tymi ekipami, gospodarze przegrali go na wlasne zyczenie, teraz czas na rewanz. Wielun bardziej potrzebuje punktow, ale ostatnio widzielismy jak łatwo potrafią je oddawac, przegrali wygrany mecz z Olsztynem. Teraz z nozem na gardle(zakladam punkty Olsztyna) beda jeszcze bardziej spieci.



Kielce @ 2,00 4/10
Kielce +1,5 @ 1,50 6/10




Czestochowa - Jastrzebie

Napiszę tylko tyle, że według mnie 3 punkty zostają pod Jasną Górą. Jastrzebie niby przełamało swoją złą passę ze słabym Oly, ale to nie wystarczy na akademikow, ktorzy spisują się ostatnio wysmienicie. Skra miała z nimi duze problemy, teraz Jastrzebie bedzie musiał uznać ich wyższość. Nie mowie, ze wygrają gładko 3-0, secika pewnie stracą, ale nie widzę opcji, żeby przegrali ten mecz. W tej kolejce już dużo niespodzianek się zdarzy, a więc wystarczy. I zeby nie było, jestem obiektywny ... ale zeby nie czuc sie zbyt pewnie typuje 3-1 Czewy i overek w tym meczu.



Azs @ 1,42 5/10 ⛔
over 185,5 pkt @ 1,90 5/10
✅

⛔0,05



Bydgoszcz - Skra

Tutaj nie typuje, ale jesli bym juz musiał to chyba na secika Bydgoszczy bym sie skusił :p ✅




To tyle, pozdro :grin:
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Pamiętacie na pewno jak pisałem odnośnie meczu w Pucharze Polski o możliwym oddaniu tamtego meczu Warszawie na rzecz wlasnie tego meczu. Czyli Puchar dla Wawy, a punkty w lidze do Olsztyna
Nie moge sie zgodzic z tą teorią, gdyż rok temu był kompletnie inny system rozgrywek, gdzie ostatnia drużyna spadała do I ligi, zas przedostatnia walczyła w barażach. W tym roku miejsca 1-6 sa bezpieczne zas 7-10 walcza o utrzymanie, wiec Twoja teoria spiskowa bierze w łeb na całej linii. Olsztyn nie ma żadnych szans na wejscie do szóstki, z kolei Warszawa za wszelką cenę będzie chciała się utrzymać w szóstce. Olsztyn jak i Wawa będą grać w pełni swoich sił, Wawa dla punktów zaś Olsztyn dla &quot;poprawienia humorów&quot;.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Mam chwile czasu to skrobne cos odnosnie nadchodzącej kolejki, trzeba rozruszać temat i buki :grin:
Kolejka &quot;faworytów&quot; !? :grin:


Olsztyn - Warszawa
Pamiętacie na pewno jak pisałem odnośnie meczu w Pucharze Polski o możliwym oddaniu tamtego meczu Warszawie na rzecz wlasnie tego meczu. Czyli Puchar dla Wawy, a punkty w lidze do Olsztyna. Trzymam się swojej &quot;fixowej&quot; teorii nadal. Sądzę, że Olsztyn wygra ten mecz lub chociaz zgarnie 1 punkt, a więc albo 3-1 3-2 badz 2-3. Innego wyniku sobie nie wyobrażam. Koeldzy z AZSow od zawsze sobie pomagali, w tamtym roku bylo to samo tylko w drugą stronę, kiedy to Warszawa miała spore problemy. Teraz problemy ma Olsztyn... problemy? Problemy to mało powiedziane, są w beznadziejnej sytuacji. Walka o miejsca 9-10 się szykuje i ani miejsca wyżej. No chyba, że z taką Warszawą zdobyliby np 3 punkty, to juz troszke przyszłość nabiera kolorków przed meczami w strefie 7-10. Kolejnym spiskowym argumentem jest to, że WWA ma odpowiednio wysokie miejsce i terminarz, aby sobie puscic ten mecz. Mają pozniej mecz z Wieluniem i Kielcami, a więć teoretycznie nizej notowanymi druzynami i o punkty się powalczy. Następny argument to taki, ze WWA za duzo wygrała do tej pory, jakis słabszy mecz musi im się zdarzyć, cos za łatwo i za szybko wygrywali ostatnio. Czas na przełamanie tej serii. Oslztyn po wygraniu raczej przegranego meczu na pewno odzyl. Takie mecze dodaja skrzydeł. Złapali oddech, moze w koncu ruszą z kopyta? Ja widzę value w typie na Olsztyn, a więc ...

Olsztyn @ 2,65 3/10
Olsztyn +1,5 @ 1,85 6/10
+ jakis overek
Szkoda, że tak piszesz. Dobrze typujesz, więc szkoda, że chcesz w prosty sposób zepsuć statystyki.
Nie moge sie zgodzic z tą teorią, gdyż rok temu był kompletnie inny system rozgrywek, gdzie ostatnia drużyna spadała do I ligi, zas przedostatnia walczyła w barażach. W tym roku miejsca 1-6 sa bezpieczne zas 7-10 walcza o utrzymanie, wiec Twoja teoria spiskowa bierze w łeb na całej linii. Olsztyn nie ma żadnych szans na wejscie do szóstki, z kolei Warszawa za wszelką cenę będzie chciała się utrzymać w szóstce. Olsztyn jak i Wawa będą grać w pełni swoich sił, Wawa dla punktów zaś Olsztyn dla &quot;poprawienia humorów&quot;.
Przychylam się do tej opinii.
Olsztynowi do utrzymania wystarczy wygrana z Wieluniem w strefie spadkowej. Mogą zająć ostatecznie 9. miejsce i nowy sezon rozpocznie się od innych celów. Warszawa na pewno chce wspiąć się trochę wyżej, bo mają łatwy terminarz a dobrze się trochę wspiąć w górę tabeli. Nie zapominajmy, że gdyby nie błędy sędziowskie, WWA nie musiałaby stracić 3 pkt-ów z Czewą a porażka ze Skrą przydarzyła się już w szatni.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Mi jako kibicowi zespołu z Olsztyna ciężko to przyznać, że niestety bardzo mało realne jest zwycięstwo Indykpolu. Sam postawiłem na Politechnike po całkiem fajnym kursie. Jednak oczywiście będę trzymał kciuki za mój ukochany zespół. W tym sezonie nasza gra wygląda słabo. Tak na prawdę prawie wszyscy grają poniżej swoich możliwości(no może prócz Mierzeja). Drużyna z Warszawy gra bardzo ładną siatkówkę. Dużo osób przed sezonem twierdziło, że to własnie Politechnika będzie miała wielką dziurę w przyjęciu. Ja sie z tym nie zgadzałem, bo od zawsze byłem zwolennikiem talentu Bartmana i Kubiaka. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że to Akedmicy z Warszawy mają najlepszych przyjmujących w tym sezonie.
Politechnika @ 1.40 Tobet
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
CZĘSTOCHOWA - JASTRZĘBSKI
Typ : Czewa -1,5seta @ 2,000 Pinnacle

Obecnie oba zespoły są na przeciwległych biegunach. Widziałem co wyprawiał zespól Jastrzębskiego w środe w LM przeciwko Olympiakosowi. Co prawda wygrali 3:0, ale mieli spore problemy by ograc Greków z libero na rozegraniu! Hardy obecnie gra katastrofe, Gasparini nierówny. Mógłby Yudin wkońcu wrócic do gry to moze jakoś by pociągnął zespol, któremu brakuje przywódcy. Divis też jakby się zagubił po świetnym początku.
A Częstochowa idzie od zwycięstwa do zwycięstwa. Ich dyspozycja nie jest przypadkiem. Środkiem to biją na głowe rywala. I mają kilku graczy którzy wchodząc mogą jescze pociągnąc ich gre. Jednym z nich jest Gradowski np. W pierwszym meczu obu zespołow jego wejśćie dało taki impuls Akademikom, że wygrali tamto spotkanie 3:1.
Po tym co widziałem jak gra JSW z Olympiakosem to narpawde niczego dobrego im disiaj nie wróże. Poprostu rywal był tak słaby, że nie wypadało nie wygrac tego meczu. Dla mnie 3pkt zostaną pod Jasną Górą.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
W zasadzie wszystko o tych spotkaniach zostało napisane. Dorzucę tylko kilka słów od siebie.

Indykpol AZS UWM Olsztyn - AZS Politechnika Warszawska​


Olsztyn w tym sezonie dwa razy grał już z ekipą Trenera Panasa i dwa razy przegrywał 0:3. Dzisiaj grają na własnym parkiecie, ale jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, że zgarną jakikolwiek punkt. Zawodnicy z Warszawy dysponują bardzo dobrą zagrywką i w tym elemencie mogą naprawdę zaszkodzić gospodarzom. Bartman i Kubiak świetnie się uzupełniają. Zbyszek w ostatnim czasie gra świetnie. Obecnie lider tego zespołu.

Propozycje:
AZS Politechnika Warszawska @ 1.42 Unibet ⛔
AZS Politechnika Warszawska -1.5 (Sets Handicap) @ 1.85 Unibet ⛔
AZS Politechnika Warszawska -7.5 pkt. (Match Points Handicap) @ 1.85 Unibet ⛔

Tytan AZS Częstochowa - Jastrzębski Węgiel​


Zawodnicy z Częstochowy cały czas prezentują wysoką, równą formę. Zasłużenie zajmują miejsce w czołówce Tabeli. Bardzo dobrze grę prowadzi Fabian Drzyzga. Akademicy mają świetną parę środkowych Nowakowski - Wiśniewski. Przyszłość Naszej reprezentacji. Bartosz Janeczek jest co raz pewniejszy w swoich zagraniach. Wybiera kierunki i potrafi nabijać piłkę na blok. Dużym wsparciem są przyjmujący. Krzysiek Gierczyński i Dawid Murek wnoszą mnóstwo spokoju na parkiet. Poza tym nadal prezentują bardzo dobre umiejętności. Jastrzębski w Plus Lidze cały czas zawodzi. Zmiana Trenera jak na razie nie wiele pomogła. Zwycięstwo z Olympiakosem na nikim wrażenia zrobić nie mogło (Libero grający na rozegraniu u Greków). Divis cały czas gra dobrze. Jako jeden z nielicznych zawodników Jastrzębskiego Węgla gra równo. Gasparini ma dobre momenty, ale często niestety bije przed siebie. Hardy lepszy już nie będzie. Czasami popisze się jakimś dobrym zagraniem, ale ogólnie gra słabo. Trochę dziwi mnie fakt, że tak mało szans otrzymuje Maciek Pawliński. Może warto spróbować ?

Częstochowa w obecnej dyspozycji powinna dzisiaj pokonać słabo spisujący się zespół Jastrzębskiego Węgla. Trener Marek Kardos ma do dyspozycji wszystkich swoich najlepszych zawodników.

Propozycje:
Tytan AZS Częstochowa @ 1.42 Unibet ⛔
Tytan AZS Częstochowa -1.5 (Sets Handicap) @ 1.85 Unibet ⛔
Tytan AZS Częstochowa -7.5 (Match Points Handicap) @ 1.85 Unibet ⛔

EDIT: Gorzej być nie może. Szkoda, że tych spotkań nie można było nigdzie zobaczyć. Zawsze wyciągnęłoby się jakieś wnioski. W końcu człowiek uczy się na błędach.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
:siata:AZS Czestochowa - Jastrzebski Wegiel Typ:JSW +1.5 seta @ 2.00✅
Jedno z ciekawiej zapowiadających się spotkań 15 kolejki Plusligi. Gdyby przed sezonem ktoś widział ten typ z takim kursem na pewno wziął by go w ciemno. Jednak jak sezon pokazał Czewa stała się czarnym koniem rozgrywek a Jastrzębski największym rozczarowaniem. Nie mniej jednak JW ma spory potencjał w swoim składzie który jak dotąd nie był zbyt często widoczny. Jastrzębianie w tygodniu grali w LM w meczu o zachowanie szans na awans do dalszej rundy. Zdali ten mecz wzorowo odprawili z kwitkiem siatkarzy z Pireusu którzy co prawda byli osłabieni brakiem Żekowa ale nie należy się skupiać tylko i wyłącznie nie tym bo Olympiakos nie zagrał bardzo słabego meczu i Jastrzębianie wygrali dzięki swojej równej dobrej grze. Na pewno takie zwycięstwo buduje morale drużyny pozwala im uwierzyć w siebie chodź jak wiadomo to nie odpowiada na pytanie jak zagra drużyna w następnym meczu nie mniej jednak jest to na pewno jakaś wartość dodana dla nich przed dzisiejszym meczem. JW ma wciąż realne szanse na awans do PO ze względu na trudny Finisz który czeka Delecte która obecnie zajmuje ostatnie które daje możliwość gry o najwyższe cele. Jastrzębianie mają 6 punktów straty i w niedalekiej przyszłości bezpośredni pojedynek we własnej hali właśnie z Bydgoszczą a później już z teoretycznie słabiej notowanymi Olsztynem i Pamapolem a Bydgoszczanie dzisiaj mecz ze Skrą która nie zwykła przegrywać z zespołami na poziomie Delecty. Następnie mecz o którym pisałem powyżej i bardzo trudne ostatnie dwa ligowe pojedynki z Rzeszowem i Kędzierzynem. Trochę to takie wyliczanie na wyrost ale Jastrzębie na pewno przez to czują szanse na uratowanie się przed grą o utrzymanie i zrobią wszystko aby ją wykorzystać. Nie liczę że dzisiaj czewa zagra słabszy mecz liczę że Jastrzębianie w końcu wzniosą się na wyżyny i zagrają dobry mecz i wyjadą z Częstochowy ze zdobyczą punktową choćby tą najmniejszą bo to dla nich już praktycznie ostatnia szansa aby uratować się przed grą o utrzymanie.
Nie rozumiem trochę dlaczego wszyscy tak krytykują Gaspariniego co prawda miał jakieś słabsze mecze w tym sezonie 3-4 ale na ogół gra na ponad 50% skuteczności co nie jest złym wynikiem.
Trochę dziwi mnie fakt, że tak mało szans otrzymuje Maciek Pawliński. Może warto spróbować ?
Też mnie to bardzo dziwi ???? bo Hardy prawie zawsze jest najsłabszym ogniwem w całej drużynie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom