>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Plus Liga 2010/2011

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
AZS Częstochowa +1,5 - Kędzierzyn Koźle @ 1,45 BET365 ⛔ 0-3
Pierwszy typ na dzisiaj to kolejne spotkanie Plus Ligi pomiędzy AZS-em a ZAKSĄ. Jak to już się rzekło w tym sezonie zawodnicy z Kędzierzyna są specjalistami od meczów pięciosetowych. Mnie jakoś ZAKSA nie do końca przekonuje niby kadrowo wygląd świetnie to na parkiecie dobre mecze przeplatają słabymi. Wielkim atutem przyjezdnych jest Paweł Zagumny który w trudnych momentach genialnie potrafi zgubić blok czy też samemu zdobyć punkt kiwką. Natomiast Częstochowianie po sromotnym laniu w Rzeszowie muszą się podnieść z kolan. Czas to tego jest wręcz &quot;idealny&quot; bo przyjeżdża dzisiaj drużyna która jest o 1 pozycję niżej w tabeli z 4 punktami straty. Częstochowianie muszą jak najszybciej zapomnieć o poprzednim meczu, w którym zagrali mówiąc krótko tragicznie. Jeśli dzisiaj na swoim poziomie zagra Dawid Murek oraz Krzysztof Gierczyński to będzie dobrze, przypomnę że obaj zawodnicy nie raz wyciągali drużynę z opresji. Mecze AZS-u i obecnie Zaksy kiedyś Mostostalu w poprzednich latach zawsze stały na najwyższym poziomie, nie raz między tymi zespołami rozgrywała się walka o mistrzostwo. Trudna Hala w Częstochowie nigdy nie jest atutem gości i dzisiaj mam nadzieję że będzie podobnie. Liczę, że w końcu AZS zagra na swoim poziomie i zwycięży przyjezdną ZAKSĘ. Mój typ 3-2.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Delecta Bydgoszcz​


ZAKSA na własnym parkiecie w starciu z drużyną Bydgoszczy jest faworytem. Podopieczni Trenera Stelmacha na pewno będą zmęczeni po meczach w Pucharze Polski. Delecta miała trochę więcej czasu i spokojnie mogła się przygotować do kolejnych spotkań w PlusLidze.

Atuty ZAKSY ?
Przede wszystkim Paweł Zagumny i środkowi. Paweł przy dobrym przyjęciu potrafi rozegrać bardzo, bardzo szybko. Jurij Gladyr i Patryk Czarnowski są bardzo skuteczni w ataku. Zdecydowanie brakuje im regularności w zagrywce. Ogólnie mocnym punktem ZAKSY jest blok. Świetnie do skrzydeł przemieszczają się właśnie Gladyr i Czarnowski.

Atuty Delecty ?
W ostatnich spotkaniach świetnie radził sobie środkowy Michal Cerven, który pod nieobecność Andrzeja Wrony wskoczył do podstawowego składu. Delecta dysponuje dobrą zagrywką, ale to musi po prostu zaskoczyć. Myślę też, że blok może być ich mocną stroną.

Ostatnio Trener Wspaniały miał trochę problemów kadrowych. Martin Sopko dołączył do kontuzjowanych Andrzeja Wrony i Stanisława Pieczonki. Nie ma konkretnej informacji o tym czy Ci zawodnicy zagrają w dzisiejszym spotkaniu. Nie wiadomo też kto dzisiaj rozpocznie na pozycji atakującego. Grzegorz Szymański i Dawid Konarski prezentują obecnie podobny poziom.

Co do ZAKSY to martwi mnie problem z przyjęciem. Piotrek Gacek zupełnie nie radzi sobie z flotami. Kiepsko też wygląda skuteczność na skrzydłach. Często piłki są rozgrywane przez Pawła Zagumnego bardzo dobrze, ale Ruciak, Idi czy Urnaut nie zawsze imponują skutecznością. Wydaje mi się, że Trener Stelmach rozpocznie dzisiaj parą przymujących: Ruciak-Urnaut.

ZAKSA przy zwycięstwie za trzy punkty i porażce Częstochowy w Kielcach wskoczy na podium. Punkty zdobyte w fazie zasadniczej przechodzą dalej, więc jest o co grać. Siatkarsko przewagę według mnie ma ZAKSA. Komplet punktów jest jak najbardziej w ich zasięgu.

Spotkanie można oglądac od godziny 18:00 na kanale Polsat Sport !​

Propozycja:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle -1.5 (Sets Handicap) @ 1.42 Unibet ✅

Fart Kielce - Tytan AZS Częstochowa​


W tym spotkaniu któraś z drużyn w końcu przełamie swoją niemoc w PlusLidze. Obie drużyny nie wygrały od czterech spotkań.

Fart Kielce nie brał udziału w turnieju finałowym Pucharu Polski i spokojnie mógł się przygotowywać do kolejnych spotkań. Częstochowie udział w Pucharze Polski na pewno nie zaszkodził. Po dotkliwych porażkach w PlusLidze potrafili odbić się od dna i w starciu z Delectą pokazali, że są drużyną nawet w trudnych momentach.

Zespołowość to chyba najważniejsza cecha w Częstochowie. Nie ma w tym zespole wielkich gwiazd i chyba w tym tkwi siła ekipy prowadzonej przez Trenera Kardosa. Od początku sezonu dobrzej spisują się środkowi Piotrek Nowakowski i Łukasz Wiśniewski. Fabian Drzyzga przy dobrym przyjęciu potrafi bardzo efektywnie poprowadzić grę swojego zespołu. Podstawową parą przyjmujących są Dawid Murek i Krzysiek Gierczyński. Obaj niezwykle doświadczeni i inteligentni. Krzysiek potrafi odciążyć Bartka Janeczka w ataku.

Wydaje mi się, że tej zespołowości czasami brakuje w Farcie Kielce. Momentami prezentują się bardzo fajnie, ale na boisku każdy jest sam. Bardzo dużo w tej drużynie zależy od Francuza Xaviera Kapfera. Ten przyjmujący potrafi być niezwykle skuteczny w ataku. Ostatnio nie było Piotrka Łuki i przyjęcie wyglądało bardzo słabo. Ściągnięty niedawno Rich Lambourne również jakoś szczególnie się niewyróżnił. Ciekawymi postaciami są Miłosz Zniszczoł (Środkowy) i Sławomir Jungiewicz (Atakujący). Miłosz bardzo fajnie prezentuje się w bloku. Dosyć szybki zawodnik. Sławek ma spory potencjał w ataku. Brakuje mu trochę regularności.

Atutem Farta może być własny parkiet. Mam jednak nadzieję, że Częstochowa zagra solidną siatkówkę i myślę, że to wystarczy na Kielczan. Zwycięstwo Tytana oznacza dla tej drużyny trzecie miejsce po rundzie zasadniczej.

Propozycja:
Tytan AZS Częstochowa @ 1.30 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 1,8K

patced

Użytkownik
Asseco Resovia Rzeszów - AZS Politechnika Warszawska
Typ: Asseco -1,5 oraz Asseco -2,5
Stawka: 7,5/10 oraz 5/10
Kursy: brak

Obojętnie jakie kursy wystawią buki w swojej ofercie trzeba brać w ciemno. Dlaczego ? A no dlatego, że w ekipie Politechniki powoli robi się szpital... W ostatnim ligowym meczu ze Skrą Kubiak grał z gorączką a Bartman zaczął w kwadracie. Z tego co mi wiadomo i co piszą na pls.pl do &quot;zarażonych&quot; dołączył też Kreek. W obecnej sytuacji z kadry wypadają dwie podstawowe &quot;armaty&quot; Kubiak i Bartman i dochodzi do tego dobrze dysponowany Kreek. O ile do soboty Ci gracze mogą stanąć na nogi o tyle na pewno nie będą przygotowani na 100% swoich możliwości. W obecnej sytuacji trzeba grać na Resovia, która jest mega naładowana. Sam Prygiel z Nowakiem meczu nie wygrają. Resoviacy prawdopodobnie w składzie: Baranek, Jurek, Matej, Alek, Igła, Perła oraz Rayan. Nie muszę nikomu ich przedstawiać, a możliwości są ogromne i tylko czekać aż wystrzelą ze Skrą w finale ale to już inna bajka ;)

Redwitz // Ardo Kreeka nie było w składzie już w spotkaniu ze Skrą. Bartman przed spotkaniem z Bełchatowem był w szpitalu pod kroplówką. Co do typów zgadzam się z patcedem. Pozostaje tylko czekać na kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Jak dla mnie jutrzejsze mecze mogą dać sporo zarobić.
Nie będę pisał długich analiz, bo koledzy wyżej już napisali niemal co się dało ;)
Fart Kielce v Pamapol Wieluń + 1,5 @ 1,5
Kielce niby u siebie silni, ostatnio nawet dobra forma i bardzo wyrównane mecze z Czewą, W-wą i wbrew wynikom z ZAKSĄ. Jednak z Wieluniem grać za bardzo nie potrafią, w tym sezonie przegrali już 1:3 u siebie i 3:0 w Wieluniu. Dodatkowo zaobserwowałem, że Fart generalnie mocną siatkówkę gra przez pierwsze dwa sety, później brakuje sił żeby tę grę pociągnąć. Myślę, że Wieluń stać na 2 sety spokojnie.
Skra Bełchatów - 2,5 v Delecta Bydgoszcz @ 1,45
Krótko. Różnica klas ogromna. Jeżeli Bełchatów nie zlekceważy to będzie szybkie 3:0 tj było to już w tym sezonie (-16,-21,-18). Dodatkowo ZAKSA ost wygrała u siebie z Bydgoszczą 3:0, i takim wynikiem zakończyło się też spotkanie Bełchatowa z ZAKSA, coś w tym jest.

Resovia Rzeszów -1,5
v Politechnika Warszawa @ 1,22
Też kótko. Słaby kurs, ale może na podbicie kogoś zainteresuje, Rzeszów dobra, stabilna forma, Polibuda szpital. 3:1 to maks.
JSW Jastrzębie -1.5 - Olsztyn @ 1,37
W końcu mecz o coś, bo JSW od dłuższego czasu grał w tej lidze dla formalności chyba, wiedząc, że do pierwszej szóstki nie wejdą obserwowaliśmy zupełnie inny zespół w lidze i chociażby w LM, ost JSW podniosło się z 2:0 na 2:3 w Olsztynie. Mecz o utrzymanie, ale co Ci Panowie wymyślą to nie wie chyba nikt ...
Wszytko wskazuje na to, że tak być powinno ale czy to spotkanie ruszać jest warto i to po takim kursie nie wiem. więc to tylko propozycja.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Asseco Resovia Rzeszów - AZS Politechnika Warszawska​


W tym sezonie te zespoły spotykały się już kilkakrotnie i za każdym razem były to zacięte, emocjonujące spotkania. Dzisiaj Politechnika na pewno się nie podda, ale problemy zdrowotne mogą tej drużynie dzisiaj przeszkodzić.

Resovia w ostatnich spotkaniach grała dobrą siatkówkę (Nie liczę półfinałowego spotkania w Pucharze Polski, bo zarząd zespołu znowu zapomniał wysłać męską drużynę na mecz z Belchatowem.). W ostatniej kolejce odpoczywał Gyorgy Grozer i Matej Cernic. Nie rozumiem decyzji o odpoczynku dla Mateja, bo Włoch powinien po prostu grać. Widać, że tej gry mu brakuje. Aleh Akhrem powinien chyba dostać jakąś nagrodę za 100% frekwencje. Trener Travica wystawia go w każdym spotkaniu, a potem w tych najważniejszych Aleh oddycha rękawami.

Ostatnio w Politechnice brakowało Ardo Kreeka (Choroba). W spotkaniu ze Skrą zagrali Zbyszek Bartman, który dzień wcześniej leżał w szpitalu pod kroplówką i Michał Kubiak, który miał gorączkę. Dzisiaj Ci zawodnicy może wystąpią, ale organizmy na pewno będą osłabione. Wiemy jaką siłę stanowią Zbyszek i Michał.

Resovia ma wszystkie atuty po swojej stronie. Na własnym parkiecie podopieczni Trenera Travicy są szczególnie groźni. Najważniejszą sprawą będzie powstrzymanie Zbyszka Bartmana. Konsekwentna, trudna zagrywka na pewno może w tym pomóc. Robert Prygiel nie powinien być wielkim zagrożeniem. Gyorgy Grozer odpoczął, więc może dzisiaj będziemy świadkami Grozer Show ?

Propozycja:
Asseco Resovia Rzeszów -1.5 (Sets Handicap) @ 1.42 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sparta 309

sparta

Użytkownik
Resovia - Politechnika
Myślę że dziś Resovia wyjdzie mocno zmobilizowana i pokaze na co ja stac, w Polibudzie problemy zdrowotne... jak przełoży się to na gre pod siatką? Zobaczymy, niby wracają do zdrowia, ale czy tydzien po wizycie w szpitalu mozna walczyc na maksa? Myśle że bedzie ciezko, nawet i bez tych problemow urwali by jedynie seta. Dziś 3:0 wygląda bardzo dobrze ale czy Resovia spręży się aż tak? Myśle że 3:1 to najniższy wymiar kary dla siatkarzy ze stolicy
Resovia -1.5s 1,42 w Unibet

Skra - Delecta
Skra to Skra na nia nie ma mocnych. Jeśli zagrają swoje tak jak ułoży to Nawrocki to zakonczy sie 3:0, moze byc wyrownanie w setach ale w koncowym rozrachunku do Skra bedzie góra. Mecz jednak odpuszcze bo gra na Skrę po 1.02 lub -1,5s po 1,05 w Unibecie mija sie z celem. Ciekawych opcji under over tez nie widze

Jastrzębski - Olsztyn
Jastrzebie zawiodło mnie ostatnio przegrywając Wieluniem. Jak nie maja o co grac to nie graja. W LM potrafili wygrywac wazne mecze a w lidze cos sie tnie, wydaje mi sie jednak ze dziś wygraja choćby dla kibiców bo dla nich przegrywac nie wypada. Kurs nie za wysoki ale na podbicie mozna chyba gdzies dorzucic
Jastrzębski 1,2
za mniejsza stawkę Jastrzębski -1,5 po 1,5


Fart - Wieluń
Można by powiedzieć mecz nowicjuszy w pluslidze, szczeze mowiac nie zdziwi mnie tu zaden wynik, oprocz 3:0 w ktoras strone, dlatego w tym meczu zagram chyba over 160,5 czyli ze zagraja te cztery sety. Jesli kurs bedzie 1,4 jak betway czesto wystawia na taka opcje przy takich kursach to chetnie skorzystam
over 160,5
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
JW - Olsztyn
Po takim kursie granie na Jastrzębski skwitowałbym uśmiechem z przymrużeniem oka, sprawiedliwy kurs to powinno byc coś kolo 1.6 - 2.2. Zespół zawodzi na całej linii ostatnio wygrał co prawda z Olsztynem ale po morderczej walce doprowadzając do TB. Nie patrząc na formę obu drużyn gdyż dla mnie obstawianie jak zagrają jest niemożliwe, zasugerowałbym się jak dla mnie wysokim Value na Olsztyn. Całkowicie wszystkim nie polecam gry na Jw po takim kursie, wg mnie to parodia. To ze Olsztyn tez zawodzi na calej linii chyba nie muszę dodawać ;P
Jw - Olsztyn+2,5 1.5 2/10j ; )✅
Jw - Olsztyn+1,5 2.4 1/10j✅ brawa dla Jw:spokodfhgfh:

Resovia - Warszawa
Chyba najpewniejsze spotkanie dziś do typowania z racji luk w składzie drużyny stołecznej. Popieram typ Redwitza na handicap -1,5.

Skra - Bydgoszcz

Wygrana Skry jest oczywista, jednakże czy podarują seta czy nie zależy od humoru Bełchatowian. Ostatnio z Wawą było 3-1, z Novotnym i Bąkiem, dziś domyslam się że też oni wyjdą zamiast Wlazłego i Winiarskiego, bo mecz grany o praktycznie żadną stawkę (Skra tak czy siak wejdzie z 1. miejsca do play offów). Dla mnie nie ma co po kursie 1,45 denerwować sie czy bedzie 3-0 czy nie.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
:siata:Asseco Resovia - AZS Politechnika Warszawska Typ:Over 135.5 @ 1.30✅
Pierwszy mecz drugiej rundy zasadniczej Plusligi. Konfrontacja 2 i 5 drużyny.

Nie będę zbytnio się rozwiał nad grą obu drużyn w ostatnim czasie. Reska gra dobrze poprawnie chodź nie można powiedzieć że są już w optymalnej formie. Politechnika ostatnio ma średni okres gry borykają się z problemami kadrowymi ale dzisiaj skład powinien być już ten najsilniejszy albo prawie naj... Na potwierdzenie cytat ze strony AZSPW &quot;
Do stolicy Podkarpacia Akademicy pojechali już w pełnym składzie. W minionym tygodniu kilku czołowych zawodników walczyło z przeziębieniem i grypą, ale na mecz z Resovią będą oni już w pełni sił. - Możemy grać na 100 proc. i to też uczynimy - podkreślają z uśmiechem &quot;Inżynierowie&quot;.&quot;

Warszawa w tym sezonie nie zwykła przegrywać meczy na tyle wyraźnie żeby nie osiągnąć granicy 61 punktów zdarzyło im się to tylko raz w meczu ze Skrą gdzie też byli bliscy osiągnięcia tej granicy zabrakło im chyba 1-2 pkt. Dzisiaj liczę że ten drugi raz im się nie przytrafi.

Po cichu nawet liczę że Warszawa seta tutaj ugra a może nawet jeśli Rzeszów nie będzie miał swojego dnia to wydarzy się coś jeszcze bardziej nie spodziewanego. Wahałem się trochę pomiędzy Over 135.5 a Resoviom -1.5 seta kurs taki sam ale dla mnie bardziej prawdopodobny Over niż -1.5 z stąd wybór taki a nie inny. Drużyny te mierzył się w tym sezonie już 3 krotnie i ani razu nie zdarzyło się tak aby mecz skończył się w 3 setach co więcej sety bardzo często miały wyrównany przebieg i kończyły się grą na przewagi.

:siata:Jastrzębski Węgiel S.A. - Indykpol AZS UWM Olsztyn Typ:Olsztyn+2.5 seta @ 1.50✅
Mecz z grupy walczącej o utrzymanie konfrontacja 7 i 10 drużyny.

Jastrzębski po wydawać by się mogło odrodzeniu (Dobre finisz w LM i Zwycięstwo na trudnym terenie w Częstochowie) znowu dał ogromna plamę na swoim ligowym CV (Porażka na własnym terenie 1-3 z Pamapolem. Jastrzębie ma czasem sporo przestojów w swojej grze grają grają aż nagle się łamią ... i gra się sypie...

Olsztyn w ostatnich tygodniach tak jak by łapię małą zwyżkę formy walczą do ostatniej piłki i zbierają punkciki. Co prawda ostatnio porażka z Resoviom 3-0 ale mecz w ich wykonaniu nie był taki najgorszy mieli szanse nawet ugrać seta ale nie wykorzystali o ile się nie mylę 2 setboli w drugim secie.

Nie tak dawno te drużyny miały okazje zmierzyć się ze sobą w hali Urania było to w przedostatniej kolejce 1 rundy zasadniczej. Olsztyn w tym meczu pokazał się z dobrej strony i jednocześnie przegrał ten mecz na własne życzenie Prowadzenie 2-0 w setach porażka w trzecim na przewagi i przegrany 4 set mimo prowadzenia 8-3 16-11 21-17 ! Tie break też przegrany po walce 14-16 nie mniej jednak w tym negatywnym akcencie dla AZS-u widać że wygranie seta przez Olsztyn z taką drużyną jak JSW jest jak rzeczą najbardziej do wykonania. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami gdy JSW było gospodarzem padł wynik 3-1 i dzisiaj liczę co najmniej na powtórkę takiego rezultatu :smile:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
@filip_r2
Dziwi mnie Twój typ na over 135,5, a raczej over 60,5 Polibudy. Czy po takim kursie warto ryzykować? Jeśli trójka zawodników o których pisano już wcześniej nie będzie grała na 90% możliwości Warszawa może dość wyraźnie przegrać to spotkanie. Co mógł powiedzieć coach? &quot;Choroby dalej trzymają chłopaków i jedziemy zebrać baty do Rzeszowa?&quot;. Bez żartów... Resovia jest naprawdę baaardzo mocna i nie upatrujmy w tym meczu większych sensacji. Osobiście gram under 180,5 (1,65), co wydaje mi się trochę lepszym i mnie ryzykownym typem po wyższym kursie.
Mimo to życzę Tobie i sobie aby w tym meczu padło między 136 a 180 pkt ;)

E: Gratulacje... ???? Under jednak nie wypalił ????
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Tytan AZS Częstochowa​


Ważne spotkanie dla obu zespołów. Druga faza dopiero się zaczyna, ale warto już na samym początku zdobywać punkty i &quot;odejżdżać&quot; rywalom. ZAKSA i Tytan mają obecnie po 34 punkty na swoim koncie. Skra (50 pkt.) i Resovia (40 pkt.) nie powinny mieć kłopotów z zakwalifikowaniem się do Play-Offów. O kolejne lokaty walczą: ZAKSA, Tytan i Politechnika.

Podopieczni Trenera Stelmacha ostatnio grali dobrą siatkówkę. Kontuzja Gladyra na pewno osłabia zespół ZAKSY. Zastępujący go Wojciech Kaźmierczak raczej nie będzie otrzymywał tylu piłek w ataku co Jurij. Na pewno jego mocną stroną jest trudna zagrywka. Ostatnio w świetnej formie jest Paweł Zagumny i to bardzo dobra wiadomość dla kibiców Kędzierzyna. Piotrek Gacek musi uważać przede wszystkim na floty Nowakowskiego i Wiśniewskiego. Warto zwrócić uwagę na Tine Urnauta. Słoweniec może słabiej radzi sobie w przyjęciu, ale w ataku ma spory potencjał.

Trener Kardos może mieć mały problem. Ostatnio spuścił z tonu Bartosz Janeczek. Ten zawodnik otrzymuje sporo piłek i dużo zależy od jego skuteczności. Miłosz Hebda, który jest rezerwowym atakującym mnie w ogóle nie przekonuje. Bardzo mocną stroną są środkowi: Piotrek Nowakowski i Łukasz Wiśniewski. Ostatnie spotkanie z Fartem Kielce było ich popisem. Wystarczy tylko spojrzeć w statytsyki z tego meczu:
Piotrek Nowakowski: 11/16 - skuteczność w ataku 69%, 9 punktowych bloków
Łukasz Wiśniewski: 9/13 - skuteczność w ataku 69%, 5 punktowych bloków

Na własnym terenie ZAKSA powinna odnieść zwycięstwo. Myślę, że Paweł Zagumny po raz kolejny pokaże klasę i może znowu zgarnie statuetke MVP ? Obie drużyny na skrzydłach mają podobną siłę, ale stabilniejszych zawodników ma po swojej stronie ZAKSA.

Propozycja:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle -1.5 (Sets Handicap) @ 1.50 Unibet ⛔
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Delecta Bydgoszcz - Tytan AZS Częstochowa​


Ostatnio Akademicy z Częstochowy odnieśli bardzo ważne zwycięstwo z ZAKSĄ na wyjeździe. Mecz według mnie stał na bardzo słabym poziomie, ale zwycięstwo podopiecznych Trenera Kardosa w pełni zasłużone. Tytan jest na dobrej drodze do awansu do półfinałów, ale przed Nami jeszcze kilka spotkań.

Celem Delecty w tym sezonie był awans do czołowej szóstki. Udało się i wydaje mi się, że więcej nie ugrają i na koniec drugiej fazy PlusLigi zajmą szóstą pozycję. Po prostu są najsłabszym zespołem w walce o Mistrzostwo Polski. Ostatnie dwa spotkania gładko przegrane w stosunku 0:3 (Z ZAKSĄ i Skrą.).

Ważną rzeczą są oczywiście kontuzje w zespole Trenera Wspaniałego. Dzisiaj na parkiecie nie zobaczymy: Dawida Konarskiego, Andrzeja Wrony, Wojciecha Serafina i Stanisława Pieczonki. W takim wypadku w meczowym składzie pojawią się juniorzy z Młodej PlusLigi: Wojciech Kozłowski, Marcin Waliński i Łukasz Owczarz.

Wiemy, że podstawowa para przyjmujących z Bydgoszczy (Sopko - Siltala) średnio radzi sobie w przyjęciu. Na tej pozycji dzisiaj mogą być spore problemy, ponieważ w kwadracie dla rezerwowych nie będzie wartościowych zmienników. Inną sprawą jest to, że od początku sezonu takich zawodników nie ma. Wojciech Serafin to doświadczony siatkarz, ale jego forma w tym sezonie jest bardzo słaba. Stanisław Pieczonka miał kilka dobrych spotkań. Znowu powinniśmny zobaczyć Piotrka Lipińskiego na rozegraniu. Limit obcokrajowców nie pozwoli na występ Michała Masnego od początku spotkania. Chyba, że Trener Wspaniały znajdzie jakieś inne wyjście.

Delecta już raz w tym sezonie pokonała zespół z Częstochowy i to na wyjeździe. Kolejne starcia z Akademikami nie były już tak udane dla podopiecznych Trenera Wspaniałego. W 10 Kolejce Tytan pokonał Delecte w Bydgoszczy 3:0. Takim samym wynikiem zakończyło się ćwierćfinałowe spotkanie w Pucharze Polski.

Faworytem jest oczywiście Częstochowa. Podopiecznym Trenera Kardosa bardzo zależy na zwycięstwie w dzisiejszym spotkaniu. Przy wygranej za 3 punkty mogą odskoczyć rywalom z Kędzierzyna i Warszawy. Te zespoły w niedzielę rozegrają między sobą spotkanie i któryś z zespołów straci punkty.

Propozycja:
Tytan AZS Częstochowa -1.5 (Sets Handicap) @ 1.60 Unibet ⛔

EDIT: Poziom spotkania strasznie niski.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Delecta Bydgoszcz - Tytan AZS Częstochowa -1,5 @ 1,65 Tobet ⛔ Akademicy z Częstochowy chyba już wyszli z dołka w jaki wpadli miesiąc temu. Ich gra ponownie może się podobać. Niesieni ostatnim zwycięstwem za 3 punkty z ZAKSĄ, dzisiaj przyjdzie zmierzyć się im ze schorowaną drużyną Delecty. Faworytem spotkania napewno jest AZS, ale Delecta mimo iż będzie dzisiaj poważnie osłabiona łatwo tego spotkania nie odda. W szeregach gospodarzy zabraknie: Andrzeja Wrony, Dawida Konarskiego, Stanisława Pieczonki i Wojciecha Serafina są to niepowetowane straty Bydgoszczan. Ich miejsce w zespole zajmą dzisiaj zawodnicy z Młodej Ligi tacy jak Wojtek Kozłowski, Marcin Waliński czy Łukasz Owczarz. Na rozegraniu pewnie będzie Lipiński bo Masny nie może grać ze względu na limit obcokrajowców, chyba że Waldek wymyśli coś innego. Częstochowa w ostatnim meczu w Kędzierzynie pokazała się z naprawdę dobrej strony świetne zawody rozegrał Bartosz Janeczek uznany nawet MVP spotkania. Dawid Murek jest jak wino im starszy tym lepszy i coś w tym jest bo to właśnie Dawid wraz z Bartoszem poprowadzili swój zespół do zwycięstwa. Fajnie grę prowadzi młody Fabian Drzyzga gra z polotem nie boi się niekonwencjonalnych zagrań. Bardzo dobra para środkowych Wiśniewski i Nowakowski. Libero Michał Dębiec wraca na stare śmieci do Bydzi i napewno będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Nie da się ukryć Częstochowianie przyjechali po 3 punkty i inny rezultat będzie dla nich porażką, dzisiejsza wygrana pozwoli konkretnie uciec Zaksie i znacznie przybliżą się do 3 miejsca w tej fazie rozgrywek.
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
Skra - Resovia
Co tu dużo mówić faworyt jest niby tylko jeden, jednak kursy jakie wystawili bukmacherzy to niezła kpina. Po tym co zagrała Skra spodziewałem się troszkę innych kursów, ale skoro buki tak faworyzują Skrę to trzeba to wykorzystać. Skra w kluczowych momentach stawała i oddawała punkty i nie miało znaczenia czy byl to Wlazły, Winiar czy Pliński. Końcówki setów w ich wykonaniu były tragiczne, czy podniosą się w tak krótkim czasie tego nie wiem. Resovia z kolei po TB pokonała CAI Teruel, a jakieś totalne ogórki to nie są. Szkoda że forma Akhrema dość mocno spadła, za to Grozer spisuje się kapitalnie. Ciekawi mnie czy Skra wyjdzie odpowiednio zmobilizowana, zwłaszcza że stawka meczu nie jest ogromna. Obie drużyny na pewno będą zmęczone rozgrywkami w pucharach, co sądzę przyniesie masę przestojów w meczu i dużo szarpanej gry.
Resovia +2,5 1.6 4/10j unibet
Resovia +1,5 2.65 2/10j unibet
@ absencja Grozera wszystko wyjaśnia, teraz typy na Reskę całkowicie odrzucam.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
PGE Skra Bełchatów -1,5 - Asseco Resovia Rzeszów @ 1,558 Pinnacle ✅ 3-0

Po małym rozczarowaniu dzisiejszym meczem Plus Ligi czas na kolejną dawkę emocji. Mecz na szczycie.. teoretycznie, bo bardzo możliwe że jutro pograją sobie rezerwowi. Do Bełchatowa razem z kolegami nie pojechał Grozer a jakie jest to osłabienie nikomu chyba nie muszę mówić. Właśnie teraz kiedy formę z początku sezonu stracił Akhrem, a jest to tylko i wyłącznie wina Travicy, który nie dawał mu nic odpoczynku, Niemiec ciągnął grę Resovii. Rzeszowianie grali w środę pięciosetowy mecz w pucharze CEV i napewno będą odczuwali zmęczenie. Natomiast jestem ciekawy w jakim zestawieniu wystąpi Skra, bo jak wszyscy wiemy porażka z Belgijskim Roeselare w Lidze Mistrzów dość znacząco skomplikowała sytuację, widmo odpadnięcia z LM zajrzało w oczy Bełchatowianom. Na dodatek kontuzji nabawił się Kurek, jednak sam zawodnik mówi że na Resovię będzie gotowy w 100%. Jeśli zagrają rezerwowi to napewno zwycięstwo aż tak łatwo Skrze nie przyjdzie jednak ławka rezerwowych zdecydowanie jest po stronie gospodarzy. Będą chcieli jak najszybciej skończyć mecz i spokojnie wypocząć przez kolejnym meczem w LM. W poprzednich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami, Resovia przegrywała już mecz w szatni, grali tak jakby nie mieli jaj. Liczę że jutro będzie podobnie i 1 set to jest maksimum ile mogą jutro ugrać w Bełchatowie.
E: oczywiście grali w środę w pucharze nie w czwartek, dobrze że tu czuwa taki ktoś jak C48 ????
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
pytanie zasadnicze czy zagra GROZER ma ktoś jakieś pewne info?
bo jeśli nie to granie jakiegokolwiek typu na Reske to ryzyko i to spore...
jeżeli chodzi o Skre to wescie pod uwage że nie zdarza sie czesto 2 razy pod rzad tak slaba gra... wiec zapewne dzis bedzie lepiej...
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
W sobotę w bełchatowskiej hali &quot;Energia” kolejny siatkarski szczyt. Prowadząca w tabeli Skra zmierzy się ze znajdującą się za jej plecami Asseco Resovią, która zagra bez chorego Georga Grozera. To ważny pojedynek, ale do najważniejszych konfrontacji między tymi drużynami ma dojść dopiero w wielkim finale PlusLigi.
Z oficjalnej strony Resovii, więc na pewno Niemca w tym meczu nie zobaczymy. Miałem w planach zagrać Resovię +2,5 seta, a teraz mam duży mętlik w głowie.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
nie ma co grać na seta Resovii, zawsze się to może zdarzyć, ale... Skra nie zagra na pewno dwóch takich słabych meczów, Resovia jedzie bez Grozera, Ilic tez prawdopodobnie nie zagra, Travica mówi, że Perłowski i Józefacki też nie najlepiej się czują (grypa?). Pozostali są zmęczeni i Travica mówi, że najważniejszy jest mecz wtorkowy. Jak tu liczyć w tej sytuacji na dobrą grę Resovii, która w środę grała 5 setów i dodatkowo podróż i samolot z Hiszpanii???? Ja bym najchętniej postawił w 3 setach na Skrę, a zwycięstwo Skra -1.5 po kursie 1.4 wydaje się zdarzeniem pewnym. Jak Skra zagra normalnie to 3 sety bardzo możliwe, nikt tu nie będzie się chciał forsować na siłę, jak mają bardzo ważne rewanże. Chyba, że forma Skry zupełnie siadła i jest to początek jakiegoś zmęczenia, kryzysu? Zatem:
Dla ryzykantów Skra 3-0 po bardzo ładnym kursie 2.6 betsafe ✅
-1.5 Skra po kursie 1.4 betsafe ✅
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
AZS Politechnika Warszawska vs Kędzierzyn Koźle
Typ: 1
Kurs: 2,10
Buk: Bet365
Siatkówka PlusLiga godzina 15:00
Zacznę od tego, że w ekipie Zaksy znowu nie zobaczymy Gladyra co znacznie ogranicza walkę na środku. W AZS-sie Nowak + Kreek to dobre zabezpieczenie. Jak wiemy Salas potrafi zagrać środkiem a oni na pewno mu pomogą po drugiej stronie Czarnowski z bardzo nieregularną zagrywką + Kaźmieraczak &quot;Palec&quot;. Zagrywka środkowych zdecydowanie na korzyść AZS-u Nowak z Ardo Kreekiem potrafią &quot;kopnąć&quot; środek 60-40 na korzyść AZS-u. Jarosz vs. Prugiel, Doświadczenie i niesamowita równa forma przez wiele lat kontra młodość i dobra forma. &quot;Rudy&quot; potrafi pociągnąć zespół ale Robert mu w niczym nie ustępuje wiadomo najlepsze lata ma za sobą ale tutaj oceniam 51-49 dla Kuby Jarosza. Gacek jak i Wojtaszek często mają problemy z przyjęciem flota i jak dla mnie na tej pozycji po równo. Zbyszek Bartman &quot;gorąca głowa&quot; + Kubiak vs. Ruciak ( Lima bądź Tine) ... Zbyszek wiadomo jak się nie podpali gra dobrze potrafi poprzewracać klepki z drugiej strony Kubiak bazuje na swoim sprycie i szybkich piłkach od sypacza po drugiej stronie nasz reprezentant Ruciak, który również lubi szybszą grę oraz Urnaut, który miewa problemy w przyjęciu. Brazylijczyk Lima również nie prezentuje takiej formy jakby od niego oczekiwano. Według mnie tutaj po równo. Na rozegraniu Salas vs. &quot;Guma&quot; i tutaj Paweł ostatnio prezentuje dobrą formę szybka gra fajnie rozrzuca blok jak dla mnie 60-40 na korzyść Polaka jednak Kubańczyk również potrafi zagrać fajne zawody. Warszawa problemy kadrowe ma za sobą każdy wyleczył &quot;katar&quot;. Dzisiaj walczą o realne szanse na top 4 w razie przegranej raczej tych szans już nie będzie. Własny parkiet oraz kibice myślę, że będą jakimś handicapem. Zaksa ostatnio jakby nie wytrzymywała tempa gry. Już na tygodniu rewanż w LM gdzie mają realne szanse na zwycięstwo przy odrobinie determinacji... Ostatnio przegrali z Czewą, która potencjał ma podobny do AZS-u. Liczę na dobre widowisko niestety TV4 woli pokazywać kobiecą rzemięślniczą siatkówkę... Audycja w Radiu więc emocje jakieś będą. Do boju AZS !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom