>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Plus Liga 2010/2011

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Indykpol AZS UWM Olsztyn - Pamapol Siatkarz Wieluń​

Dzisiaj starcie w Grupie walczącej o miejsca 7-10. Spotkanie zapowiada się ciekawie i na szczęście będziemy mogli je zobaczyć w Polsacie Sport.
Do tej pory w tej Grupie wszystkie spotkania kończyły się w TB. Mam nadzieję, że dzisiaj Olsztyn rozstrzygnie ten pojedynek w 3-4 setach.
Za Olsztynem przemawia to, że w Uranii jak na razie dosyć pewnie zwyciężali swoich rywali z Wielunia. W Wieluniu było trochę gorzej.
Większy potencjał drzemie w ekipie z Olsztyna. Problemem jest to, że nie potrafią tego wykorzystać. Przede wszystkim średnio spisuje się Samuel Tuia. Francuz ma spory zasięg i dobrą siłę w ataku, ale nie potrafi tego zupełnie wykorzystać. Nawet pojedynczy blok jest dla niego czasami przeszkodą nie do przejścia. Marcel Gromadowski miał być czołową postacią PlusLigi. Moim zdaniem nie gra źle, ale często brakuje mu chłodnej głowy i bije po prostu przed siebie. Trzeba też zwrócić uwagę na ilość piłek od rozgrywającego. Kert Toobal od początku sezonu jest najjaśniejszą postacią w Olsztynie. Często rozgrywa na pojedynczy blok, ale skrzydłowi nie potrafią tego wykorzystać. Najpewniej w przyjęciu wygląda Libero Marcin Mierzejewski.
Wieluń ostatnio grał całkiem dobrze, ale mi się styl tej drużyny jakoś nie specjalnie podoba. Fajnie wygląda pozycja środkowego gdzie występują Maciek Zajder i Martin Blanco Costa. Argentyńczyk dysponuje dobrą, trudną zagrywką z wyskoku i według mnie niepotrzebnie zmienia na flota. Na pozycji atakującego zacznie na pewno Radosław Rybak. Doświadczony zawodnik, ale według mnie za słaby na PlusLige. Zagrał bardzo dobre spotkanie z Jastrzębskim Węglem, ale czy jest w stanie regularnie grać na takim poziomie ? Na przyjęiu pewnie zobaczymy duet Serhiy Antanovich - Serhiy Kapelus. Antanovich jest bardzo mocny fizycznie. Kapelus to wszechstronny zawodnik i podopieczni Trenera Cretu będą musieli go wyeliminować z gry w ataku.
Liczę na Akademików z Olsztyna. Do tej pory zawodzą. W ich grze było sporo głupich, prostych błędów. Na własnym parkiecie powinni jednak zaprezentować się z dobrej strony. Po drugiej stronie siatki stanie zespół, który jest absolutnie w ich zasięgu. Powtórka wyniku z pierwszego spotkania tych drużyn w tym sezonie mile widziana.
Zapraszam do oglądania spotkania od godziny 18:00 na kanale Polsat Sport !​
Propozycje:
Indykpol AZS UWM Olsztyn @ 1.72 Unibet ⛔
Indykpol AZS UWM Olsztyn -1.5 (Sets Handicap) @ 2.40 Unibet ⛔
EDIT: Strasznie szkoda. Do końcówki trzeciego seta to Olsztyn dyktował warunki. Wtedy wydawało się, że zakończenie spotkania przez Akademików to tylko kwestia czasu. Było jednak inaczej i ciężko to wytłumaczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
&quot;...jak cienka jest linia między szczęściem, a porażką&quot; - te słowa jednego z Panów komentatorów w pełni oddają to, co się dziś wydarzyło w tym meczu. Szkoda, jak drużyna która ma wygrany mecz, przegrywa, trochę moim zdaniem na własne życzenie. 2:0 w setach i 14:9 w III.
I znów stara siatkarska prawda potwierdziła się ????
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Loho.
Zaczyna sie.
Takie porazki sie zdarzaja i to nie pierwsza w historii siatkowki.
Pamietam jak Delecta weszla do Plus Ligi i grala pierwszy mecz z Jastrzebski Weglem na Luczniczce.
Galaretki prowadzil wowczas Rastislav Chudik. Bydgoska ekipa dosc sensacyjnie wygrywala z Weglem 2:0 i prowadzila w trzecim secie. Wtedy to Slowak &#39; zdjal marynanrke &#39; i Chemik ulegl slaskiej ekipie 2:3. Owe zdjecie marynarki uwazana za przyczyne porazki. Podobna sytuacja co do dzisiejszej.
Nie zalamujcie, to tylko sport. ;-)
Wspomne rowniez o spotkaniu Newcastle - Arsenal, ale to juz z innej beczki.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
AZS Czestochowa - AZS Politechnika Warszawa +2,5 @ 1,30 betsafe ✅ izzi

Plus Liga nie zwalnia swojego tempa już dzisiaj o 18:00 3 kolejka drugiej fazy rozgrywek Plus Ligi. Walka będzie na całego, tutaj nie ma mowy o odpuszczaniu. Jeśli Politechnika wygra nadal będzie się liczyła w walce o grę w półfinałach. Jeśli jednak dzisiaj przegra to marzenia o strefie medalowej będzie trzeba odłożyć na przyszły rok. Częstochowa ostatnio nie zachwyca ale konsekwentnie ciuła punkty, najpierw zwycięstwo w Kędzierzynie z miejscową ZAKSA 3-1 i później w kuriozalnym meczu w Bydgoszczy wygrana 3-2. Drużyna popełnia masę błędów było tak zarówno w Bydgoszczy jaki i w Kędzierzynie. Jeśli dzisiaj popełnią podobną ilość prostych błędów Politechnika to z pewnością wykorzysta. Choć ostatnio w meczu z ZAKSĄ w 4 secie mieli już piłkę meczową w górze i tego nie wykorzystali i przegrali 3-2. Liczę na dobre występy dwójki liderów Politechniki tj. Bartmana i Kubiaka. W tym sezonie dwukrotnie już spotykały się oba zespoły i to dwukrotnie Politechnika musiała uznać wyższość Akademików z Częstochowy którzy zwyciężali w obu spotkaniach 3-1. Oba tamte spotkania stały na bardzo dobrym poziomie i dzisiaj mam nadzieję że będzie podobnie ale wynik będzie nieco inny. Chciałem grać handi +1,5 ale jednak wybrałem trochę bezpieczniejszą opcję i mam nadzieję że będzie dobrze.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Tytan AZS Częstochowa - AZS Politechnika Warszawska​

Dzisiejsze spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie. Te drużyny spotykały się już w tym sezonie dwukrotnie i w obu starciach górą byli Częstochowianie. Mecze były wyrównane, stały na wysokim poziomie i nie brakowało w nich emocji.

Częstochowa ostatnio gra przeciętnie. Podopieczni Trenera Kardosa znowu zaczęli regularnie punktować, ale ilość prostych błędów i poziom gry tego zespołu pozostawia wiele do życzenia.

Warszawa też nie zachwyca. Przede wszystkim ostatnio brakowało zwycięstw i punktów. Gra nie wyglądała źle, ale w niektórych ustawieniach zdarzają się poważne przestoje.

Siłą Warszawy są przede wszystkim zawodnicy występujący na przyjęciu: Zbyszek Bartman i Michał Kubiak. To oni nakręcają grę w ataku swoje ekipy. Na pozycji atakującego ostatnio wystąpił Oleksandr Statsenko i zagrał dobre spotkanie. Robert Prygiel to doświadczony siatkarz, ale według mnie Politechnika potrzebuje na tej pozycji wzmocnienia. Środek siatki prezentuje się solidnie. Marcin Nowak i Ardo Kreek są skuteczni w ataku i warto korzystać z ich usług. Za rozegranie odpowiada Maikel Salas. Kubańczyk w tym sezonie pokazuje się z bardzo dobrej strony i trochę mnie tym zaskakuje. Jasnym punktem jest również Libero Damian Wojtaszek. Fajnie radzi sobie w przyjęciu i naprawdę nieźle broni. Kandydat do reprezentacji ?

Siła Częstochowy tkwi chyba w zespołowości. Podstawowa siódemka jest bardzo wyrównana, nie ma tam słabszych punktów. Mi osobiście podoba się gra środkowych Tytana. Piotrek Nowakowski i Łukasz Wiśniewski są już ogranymi zawodnikami i momentami grają bardzo dojrzale. Szczególnie dobrze spisują się w bloku. Może się podobać sposób rozgrywania Fabiana Drzyzgi. Gra kombinacyjnie i szybko. Zdarzają mu się czasami niedokładności, ale cały czas jest to młody zawodnik. Na skrzydłach mieszanka olbrzymiego doświadczenia z młodością. Krzysiek Gierczyński i Dawid Murek w ataku z trudnych piłek potrafią momentami zdziałać cuda. Bardzo dobrze obijają ręce blokujących. Bartosz Janeczek (24 lata, więc wcale już taki młody nie jest.) ma spory potencjał, ale martwi fakt, że często uderza przed siebie. Na pozycji Libero występuje Michał Dębiec. Myślę, że przyjęcie ma na poziomie Damiana Wojtaszka. Michał jest jednak wrażliwszy w tym elemencie i popełnia sporo błędów.

Hala w Częstochowie jest specyficzna. Kibice są blisko parkietu i atmosfera zawsze jest gorąca. W takich warunkach gra się ciężko. Wydaje mi się, że siła w ataku na skrzydłach jest podobna. Konsekwentna zagrywka w Zbyszka Bartmana może znacząco utrudnić grę Politechnice. (Warto wrócić pamięcią do ostatniego spotkania Warszawy z Resovią. Wtedy Grzesiek Kosok fantastycznie realizował założoną taktykę i męczył flotem Zbyszka.) Na szczęście w zespole z Warszawy ma kto atakować z wyższych piłek.

Politechnika musi iść na całość. Porażka w dzisiejszym spotkaniu może okazać się kluczowa dla zawodników z Warszawy w walce o czołowe lokaty w tym sezonie. Mam nadzieję, że Trener Panas odpowiednio umotywuje swoich zawodników. W poprzednim spotkaniu świetnie w ataku zagrał Zbyszek Bartman. Dzisiaj będzie miał wsparcie w postaci Michała Kubiaka. Zapowiada się ciekawe, wyrównane starcie.

Spotkanie można oglądać od godziny 18:00 na kanale Polsat Sport !​

Propozycja:
AZS Politechnika Warszawska +1.5 (Sets Handicap) @ 1.80 Unibet ✅
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
ja tez uważam że bedzie to wyrownany mecz ale nie gram tego .... a typ +1,5 seta co robi się masówką na gości uważam za zbyt ryzykowny - dziwi mnie że Filip tak mocno gra ten mecz....ale jak mówi ma przeczucie które jak wiemy rzadko go zawodzi....ja jednak myślę że Czewa wygra ten mecz i kurs 1,45 na godpodarzy jest warty zagrania ale na pewno za drobne....na pewno odpuszczam granie +1,5 seta bo ogól;nie nie lubie takich zakładów...często zdarza się w takich meczach wyrownanych ze konczy sie na 3-1 i dzis tak wlasnie moze sie stac...zobaczymy
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów​


Spotkania pomiędzy tymi zespołami w tym sezonie PlusLigi były niezwykle ciekawe i emocjonujące. Finał Pucharu Polski zdecydowanie zdominowali Bełchatowianie i do tego spotkania nie ma sensu wracać.

ZAKSA ostatnio pozytywnie zaskoczyła w Pucharze CEV. Bardzo pewnie zwyciężyła z solidnym zespołem Friedrichshafen i to podopieczni Trenera Stelmacha przez całe spotkanie kontrolowali przebieg gry.

Skra w łódzkiej hali również bardzo pewnie wygrała swoje spotkanie. Od początku spotkania narzucili swój rytm gry i kontynuowali dzieło zniszczenia do końca. Bardzo dobrze funkcjonował serwis Bełchatowian.

Trener Nawrocki być może da dzisiaj odpocząć kilku zawodnikom z podstawowego składu. Kandydatem do odpoczynku jest na pewno Mariusz Wlazły, który przeciwko Roeselare rozegrał fantastyczne spotkanie i ma prawo być zmęczony.

ZAKSA musi zagrać na 100% swoich możliwości od początku do końca spotkania. Zdarzają się w tym zespole przestoje i błędy w komunikacji. Dzisiaj nie ma miejsca na takie zagrania, bo Skra bezlitośnie wykorzystuje wszystkie pomyłki rywali. Sporo będzie zależało od przyjęcia Kędzierzynian. Zawodnicy Skry doskonale znają Piotrka Gacka i większa część flotów będzie kierowana właśnie w Libero ZAKSY. Paweł Zagumny przy dokładnym przyjęciu musi jak najczęściej uruchamiać środkowych. Wojciech Kaźmierczak raczej nie atakuje zbyt często, ale robi to w miarę skutecznie. Patryk Czarnowski to mocny punkt w ataku. Ostatnio bardzo dobre spotkania rozgrywa Kuba Jarosz. W spotkaniu z Politechniką Kuba atakował aż 53 razy i zanotował świetną skuteczność na poziomie 62% !

Zawodnicy ZAKSY liczą na swoją publiczność, która powinna wypełnić Halę &quot;Azoty&quot; po brzegi. W spotkaniu z Friedrichshafen kibice spisali się doskonale i byli 7 zawodnikiem Kędzierzynian. Skra ma sporą przewagę nad pozostałymi drużynami w Tabeli i po ich stronie nie będzie wielkiego ciśnienia. Być może od początku spotkania zobaczymy na parkiecie byłego zawodnika ZAKSY, Jakuba Novotnego, który może zastąpi Mariusza Wlazłego. Podopieczni Trenera Stelmacha muszą zagrywać w Bartka Kurka (Jeżeli Bartek będzie na parkiecie.), który ze swojej ekipy przyjmuje po prostu najsłabiej. Zagrywka flotem w Michała Winiarskiego czy też Pawła Zatorskiego nie ma najmniejszego sensu.

Na własnym parkiecie ZAKSA może powalczyć ze Skrą. Zwycięstwo w przynajmniej jednym secie według mnie jest jak najbardziej możliwe. W Finale Pucharu Polski się nie udało, ale Skra właśnie na takie spotkania potrafi się maksymalnie zmobilizować. Tak jak pisałem podopieczni Trenera Nawrockiego mają zapewnione pierwsze miejsce w Tabeli i to nie oni muszą walczyć na 100% w dzisiejszym
spotkaniu.

Spotkanie można oglądać od godziny 14:45 na kanale Polsat Sport !​

Propozycje:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle +2.5 (Sets Handicap) @ 1.30 Unibet ⛔
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle +1.5 (Sets Handicap) @ 1.90 Unibet ⛔
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
Najważniejszym pytaniem jest to czy Skra nie zrobi czegoś takiego jak Resovia w ostatniej kolejce i nie wyjdzie drugim składem, w końcu ważny mecz jakim była konfrontacja z Roeselare musieli zagrać na 100% i tak zrobili. Skrze niepotrzebne są punkty gdyż i tak ma ogromną przewagę, zaś Zaksa z kolei przed własną publicznością raczej nie będzie się bawić w gry drugim składem ( w sumie środkowych i tak nie mogą wymienić, zaś wszyscy przyjmujący tj Idi, Ruciak i Urnaut to podstawowy skład, ktory zmienia się wraz z falowaniem gry jednego z przyjmujących). Witczaka w ataku moglismy zobaczyć vs Resovia i grał co najmniej o klasę gorzej niż Jarosz.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Asseco Resovia Rzeszow -1,5 - Delecta Bydgoszcz @ 1,20 Betsafe ✅ 3-0

Resovia jeśli dzisiaj wygra za 3 punkty z Delectą umocni się na drugiej pozycji w tabeli, bo będą mieli już 4 punkty przewagi nad trzecią drużyną z Częstochowy. Do Rzeszowa nie pojechali Andrzej Wrona i Dawid Konarski którzy już nie grali w poprzednim spotkaniu, ale dodatkowym osłabieniem jest brak chorego Sopko oraz kontuzjowanego Pieczonki. Do składu jednak powrócił Serafin. W Rzeszowie znów niepewna jest dyspozycja Grozera w ostatnim meczu w pucharze CEV wchodził tylko na zmiany. Jednak znowu w dobrej dyspozycji wydaje się być Akhrem na Podpromiu ciężko się gra przyjezdnym drużynom i dzisiaj nie będzie inaczej, Resovia nie powinna się bawić i szybko zlać najsłabszą drużynę drugiej fazy rozgrywek.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Pamapol Siatkarz Wieluń - Jastrzębski Węgiel​


Zdecydowanym faworytem tego spotkania powinien być zespół Jastrzębskiego Węgla. Podopieczni Trenera Bernardiego pokazali ostatnio w LM, że potrafią zagrać na bardzo wysokim poziomie przez większą część spotkania.

Ekipa z Wielunia przynajmniej dla mnie ma najmniejszy potencjał w PlusLidze i to jest mój kandydat do zajęcia ostatniej lokaty.

Jastrzębski Węgiel jest największym rozczarowaniem w tym sezonie. Mają kilku bardzo dobrych zawodników, ale od początku sezonu w PlusLidze po prostu im nie wychodzi. Ostatnio więcej zaczął grać Igor Yudin i bardzo mnie to cieszy. Wszyscy chyba pamiętamy poprzedni sezon i jego znakomite występy. Kluczową postacią w tym zespole jest Lukas Divis. Potencjał w ataku jest ogromny. Słowak w spotkaniu z Generali Unterhaching wielokrotnie pokazywał swój potężny zasięg w ataku. Dużo zależy również od Grzegorza Łomacza, który prowadzi grę w Jastrzębiu. Jednak o tego zawodnika jestem spokojny.

Pamapol na większości pozycji wygląda słabiej od swojego dzisiejszego rywala. Radosław Rybak najlepsze lata ma już za sobą. Na pozycji atakującego wydaje mi się, że Wieluń potrzebuje wzmocnienia po sezonie. Dobrze wygląda środek siatki. Martin Blanco Costa i Maciej Zajder tworzą zgrany duet. We wszystkich elementach prezentują dobry poziom. Najważniejszą postacią jest Serhiy Kapelus. Wszechstronny i bardzo solidny zawodnik. Potrafi obijać ręce blokujących i przede wszystkim lubi szybkie piłki.

Zawodnicy z Wielunia w spotkaniach Grupy 7-10 jeszcze nie przegrali. Ciekawą informacją może być to, że podopieczni Trenera Mizuno dwukrotnie przegrywali 2:0 jednak potrafili odrobić straty i zwyciężyć w piątym secie. Hala w Wieluniu jest sepcyficzna i zazwyczaj gra się tam ciężko. Jastrzębianie w tym sezonie potrafili tam jednak wygrać i to w kapitalnym stylu. Dzisiaj liczę na powtórkę.

Propozycja:
Jastrzębski Węgiel @ 1.60 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle​


Dzisiejsze spotkanie na Podpromiu zapowiada się niezwykle ciekawie. Resovia ma jeszcze matematyczne szanse na zajęcie pierwszego miejsca przed Play Offami, ale Skra w takiej dyspozycji punktów gubić raczej nie będzie. ZAKSA cały czas walczy o zajęcie miejsca przed Częstochową po to, żeby uniknąć konfrontacji z Bełchatowem już w półfinale.

Oba zespoły w poprzednim tygodniu zakwalifikowały się do półfinału Pucharu CEV. ZAKSA zmierzy się z CSKA Sofia, a Resovia z słynnym Sisleyem Treviso.

Resovia od jakiegoś czasu gra dobrą siatkówkę. Optymalna forma ma przyjść na Play Offy i mam nadzieję, że tak właśnie będzie. Skład na dzisiejsze spotkanie powinien wyglądać następująco: Baranowicz(R) - Grozer(A) - Akhrem(P) i Cernic(P) - Millar(Ś) i Kosok(Ś) - Ignaczak(L).

ZAKSE według mnie stać na lepszą grę. Popełniają jednak sporo prostych, głupich błędów. Często brakuje komunikacji na parkiecie. Skład na dzisiejsze spotkanie powinien wyglądać następująco: Zagumny(R) - Jarosz(A) - Urnaut(P) i Ruciak(P) - Kaźmierczak(Ś) i Czarnowski(Ś) - Gacek(L).

Resovia, żeby pokonać ZAKSĘ musi zagrać dobrze w polu serwisowym. W zespole są zawodnicy, którzy potrafią posłać na drugą stronę trudną zagrywkę, ale w tym elemencie trochę brakuje mi regularności. Grzegorz Kosok w spotkaniu z Politechniką bardzo konsekwentnie posyłał floty w kierunku Zbyszka Bartmana. Dzisiaj tego typu zagrywki powinny być kierowane w Piotrka Gacka lub Tine Urnauta. Piotrek kiepsko przyjmuje floty, a Tine jest groźnym zawodnikiem w ataku. Liczę na dobrą postawę Michała Baranowicza. Początek sezonu w jego wykonaniu był przeciętny. Teraz z meczu na mecz jego gra wygląda co raz lepiej. Widać, że dogadał się z Grozerem i piłki posyłane do niego są dobre. Podopieczni Trenera Travicy muszą skupić swoją uwagę na atakującym zespołu z Kędzierzyna. Najprawdopodobniej będzie to Kuba Jarosz. Jeżeli uda się powstrzymać tego zawodnika to ZAKSA nie będzie miała po swojej stronie zbyt wielu atutów.

Licze, że hala w Rzeszowie wypełni się dzisiaj do ostatniego miejsca i kibice pomogą Resovii zgarnąć komplet punktów. Atmosfera w zespole wydaje się być dobra, a właśnie tej atmosfery trochę brakuje w ZAKSIE.

- Czekamy już na mecze zarówno z ZAKSĄ jak i Sisleyem, i z pewnością żadnej z tych gier nie odpuścimy - zapowiada Aleh Akhrem. - Mamy nadzieję, że właśnie w lutym ustabilizujemy swoją formę i wygramy wszystko, co mamy do wygrania. Wiemy, że mamy w sobie potencjał, by tego dokonać. - dodaje siatkarz.
Szczególnie to pogrubione zdanie jest dla mnie ważne. Zawodnicy Resovii doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jako drużyna mają ogromny potencjał. Jeżeli ich gra &quot;odpali&quot; na dobre to mają spore szanse na zdobycie Mistrzostwa Polski już w tym sezonie.

Spotkanie można oglądać od godziny 18:00 na kanale Polsat Sport !​

Propozycje:
Asseco Resovia Rzeszów @ 1.30 Unibet ✅
Asseco Resovia Rzeszów -1.5 (Sets Handicap) @ 1.60 Unibet ⛔
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Asseco Resovia Rzeszow - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle @ 1,35 bet365 ✅ 3-2 Hit 4 kolejki drugiej fazy rozgrywek Plus Ligi. Na Podpromiu Asseco podejmnie Zaksę. Faworytem tego spotkania są napewno gospodarze. W dwóch poprzednich spotkaniach pomiędzy tymi zespołami o wygranej decydował tie-break czy dzisiaj będzie podobnie, bardzo możliwie. Choć Zaksa jest ostatnio w kryzysie łatwo meczu nie odda, jednak w tej fazie rozgrywek Kędzierzynianie wygrali tylko 1 z 3 meczy z Politechniką Warszawską, z AZS-em Częstochowa ulegli 3-1 a ze Skrą 3-0. Do pełni zdrowia po chorobie doszedł już Grozer i najprawdopodobniej dzisiaj ujrzymy go już od początku spotkania. W dobrej formie jest Akhrem, i właśnie ten zawodnik zapowiada zażartą walkę w dzisiejszym meczu. Moim zdaniem Resovia ten mecz wygra i dlatego powierzam im swoje pieniądze.
Skra Belchatow
- AZS Czestochowa @ 1,08 bet365 ✅ 3-1
Skra Belchatow -2,5 - AZS Czestochowa @ 1,80 bet365 ⛔ Kurs bardzo mizerny, ale zawsze trochę podbije AKO. Skra jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Świetnie ostatnio gra Wlazły, podoba mi się współpraca Falasci ze środkowymi. Dobre spotkania również rozgrywa Kurek. Częstochowa gra bardzo szarpaną i nierówną siatkówkę, zdarzają się im przestoje w niektórych ustawieniach, a taki zespół jak Skra to spokojnie wykorzysta. Nie będę nic więcej tu pisał, widzę tu szybkie 3-0 dla Bełchatowian. Sam mam pograny tylko 1 typ ale handi na -2.5 również wygląda dobrze.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Delecta Bydgoszcz - AZS Politechnika Warszawska​


Dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania są zawodnicy Politechniki. Warto zwrócić uwagę na to, że w tym sezonie Warszawa już dwukrotnie pokonała gospodarzy dzisiejszego spotkania.

Delecta według mnie w czołowej szóstce jest zespołem najsłabszym i na jakieś konkretne zdobycze punktowe w Grupie 1-6 nie ma co liczyć. Cały czas garczy Delecty nękają kontuzję i przez to Trener Wspaniały ma mniejsze pole manewru.

Politechnika to nieobliczalny zespół. Największym ich problemem są własne błędy. Potrafią rozbić każdego przeciwnika piekielnie mocnym serwisem, ale potrafią również zginąć od własnej broni. Kiedy tylko zaczynają zwalniać ręke w polu serwisowym rywale zaczynają dochodzić do głosu.

Może być to spotkanie, w którym ogromne znaczenie będzie miała dyspozycja w polu serwisowym. Pary przyjmujących Kubiak-Bartman (Warszawa) i Sopko-Siltala (Bydgoszcz) raczej kiepsko radzą sobie w przyjęciu.

Liczę na podtrzymanie dobrej passy przez podopiecznych Trenera Panasa w starciach z Delectą. Mam nadzieję, że Politechnika zgarnie komplet punktów i zbliży się w Tabeli do ZAKSY.

Propozycje:
AZS Politechnika Warszawska @ 1.50 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz - AZS Politechnika Warszawa
Popieram typ Redwitza. W tym spotkaniu nie widzę żadnych szans po stronie gospodarzy. Podopieczni Wspaniałego grają strasznie chimerycznie. Raz grają dobrze, raz katastrofalnie. Ani razu w historii pobytu Delecty w Plus Lidze zespół w Bydgoszczy nie mógł utrzymać dobrej formy w kilku meczach pod rząd. Dodatkowo mowa tu o kontuzjach, które ostatnio mocno nękają bydgoszczan. Warto zerknąć okiem na parę przyjmujących obu drużyn. W ekipie ze stolicy jest to para Kubik - Bartman, która według mnie jest najlepszą parą przyjmującą w lidze jeśli chodzi o atak. Po drugiej stronie siatki ujrzymy najprawdopodobniej parę Sopko - Siltala. Fin miał być liderem drużyny z nad Brdy. W tym sezonie jednak ma tylko nieliczne przebłyski formy i rzadko grał w pierwszej szóstce. kiedy zdrowy był Stasiu Pieczonka. Martin Sopko to jedna wielka niewiadoma. Potrafi zagrać kapitalnie. Dysponuje fenomenalną zagrywką, jednak jest on bardzo nieregularna. Mimo progresu gry w odbiorze u Słowaka to nadal jego procent przyjęcia nie należy do wybitnych w lidze. Uważam, że Polibuda nie będzie miała najmniejszych problemów z pokonaniem Galaretek i to oni dopiszą dziś do swojego konta trzy oczka.
Moja propozycja: AZS Politechnika Warszawa wygra @ 1.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Delecta Bydgoszcz - AZS Politechnika Warszawa @ 2,80 Betsafe ⛔ 0-3
Delecta Bydgoszcz +1,5 - AZS Politechnika Warszawa @ 1,85 Betsafe ⛔
Mecz zapowiada się na dobre widowisko, napewno będzie bardzo interesujący. Delecta i Politechnika w drugiej fazie rozgrywek Plus Ligi ponoszą same porażki. Bydgoszczanie ostatnio ulegli Resovii 3-0 jednak ich gra była na dobrym poziomie i wynik nie do końca był sprawiedliwy bo jeden set należał się Delekcie. Dwa poprzednie spotkania to porażka ze Skrą i porażka z AZS-em Częstochowa 3-2. To spotkanie jest typowym meczem na przełamanie i dzisiaj liczę że Delecta sprawi swoim fanom powody do radości. Sporo będzie zależało od gry Sopko i Siltali jeśli ten pierwszy zagra tak jak z Resovią to Politechnika będzie miała spore problemy szczególnie w przyjęciu zagrywki. Warto również zwrócić uwagę na grę środkowego Cervena do tego można dołożyć grającego zawsze na poziomie Szymańskiego i Delecta wcale do bicia nie będzie. Po kontuzji wrócił również Serafin a to da dużo jeśli chodzi o przyjęcie. Politechnika tak jak Delecta wszystkie mecze w 2 fazie rozgrywek przegrała, najpierw 3-0 ze Skrą w Bełchatowie, później 2-3 u siebie z Zaksą, gdzie mecz mieli praktycznie wygrany. I ostatnia najbardziej bolesna porażka z AZS-em Częstochowa 3-2 gdzie prowadzili już 2-0 i w tych dwóch pierwszych setach zmietli swojego rywala. Jednak tej drużynie zdarzają się zbyt częste przestoje i po kilku świetnych zagraniach zespół przestaje grać i traci punkty seriami. Bartman i Kubiak specjalistami od przyjęcia nie są więc w nich będą celować gospodarze. Drużyna gra praktycznie bez atakującego bo Prygiel najlepsze lata ma już za sobą i na tą pozycję Akademicy potrzebują wzmocnień. Ja nie widzę aż tak wielkiej różnicy pomiędzy tymi drużynami i myślę że Delectę stać dzisiaj na zwycięstwo. Jak też pokazały inne mecze Delecta u siebie jest naprawdę groźna. W tym sezonie drużyny grały dwukrotnie i to dwa razy górą byli Akademicy z Warszawy zwyciężając u siebie 3-0 i w Bydgoszczy 3-1, jednak dzisiaj liczę na rewanż ze strony Delecty i przede wszystkim dobry mecz.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Jeśli Delecta będzie grała tak jak ostatnio (katastrofalny (!) z obu stron mecz z Częstochową), a Politechnika nie zejdzie poniżej swojego normalnego poziomu to ten mecz nie ma prawa trwać dłużej niż 4 sety. I nie myślę tu bynajmniej o zwycięstwie gospodarzy. Ostatnia szansa dla Warszawy.

Delecta - Warszawa 2 1,6
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia
W tej chwili unibet daje +2,5 seta na Resovie kurs 2 ( dwa ) . Pewnie ich błąd i mogą to anulować po zawarciu zakładu ale spróbować zagrać trzeba.
 
kesirdal 2

kesirdal

Użytkownik
Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia
W tej chwili unibet daje +2,5 seta na Resovie kurs 2 ( dwa ) . Pewnie ich błąd i mogą to anulować po zawarciu zakładu ale spróbować zagrać trzeba.
no napewno ich bład, jest w ofercie od wczoraj i dziwie się że go jeszcze nie ściągli, ale warto jak piszesz zagrac, ale pewnie będzie zwrot przy rozliczeniu, a co do samego meczu to dzis mysle ze wygra Resovia, są zespołem doświadczonym bardziej, posiadaja większa siłe na zagrywce jak i w ataku, ostatnio podniesli sie w meczu z ZAKSA przegrywając juz 0-2 i wygrali, i dziś sądze ze juz do pierwszego seta przystapia bardziej skoncentrowani, nie dadza sie rozkrecic zawodnikom AZS. w rundzie zasadniczej w Częstochowie góra byli gospodarze, ale wtedy Reska zagrala bardzo słabo, ale u siebie pokazała kto jest lepszy i wygrała zdecydowanie, dziś stawka meczu większa i stawiam na zwycięstwo gości, mecz zapewne będzie wyrównany ale ja widze 3-1 dla zawodników z Rzeszowa????
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Nie napalałbym się zbytnio na Resovię, bo mecz w Częstochowie spacerkiem na pewno nie będzie i nie ma co liczyć na powtórkę z Rzeszowa, gdzie goście zostali wręcz zmieceni z parkietu. Bez wątpienia był to najgorszy mecz w wykonaniu akademików w tym sezonie i jestem pewien, że będą za wszelką cenę chcieli udowodnić, że był to jednorazowy epizod. I ja uważam, że dzisiaj uda im się wygrać przynajmniej dwa sety, a może nawet cały mecz. Trzeba przyznać, że mają solidny zespół (jeśli chodzi o pierwszą szóstkę) i dzięki temu, że kontuzje omijały ich jak dotąd, potrafili wspiąć się aż na 3. lokatę, moim zdaniem całkowicie zasłużenie. Co prawda gorzej jest z rezerwowymi, bo tak na prawdę nie mają kim zastąpić, gdy komuś z podstawowego składu nie idzie. To właściwie ich najsłabszy punkt. Z kolei Resovia ciągle ma jakieś wahania i dobre momenty przeplata gorszymi. Potencjał oczywiście ma dużo większy, ale nie zawsze jest on wykorzystywany. Po wyszarpanym zwycięstwie z ZAKSĄ mają dość bezpieczną przewagę właśnie nad Częstochowianami i moim zdaniem nie muszą się aż tak bardzo spinać na ten mecz, szczególnie mając w perspektywie środowy mecz pucharowy z Sisleyem.
AZS Częstochowa v Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa (+1,5) # 1,709 Pinnacle ⛔ (1-3)
Również +1,5 na gospodarzy zagrałem w pojedynku Olsztyna z Jastrzębiem. Tu jest już większe ryzyko, bo akademicy nie należą do najrówniej grających drużyn, a i nie wiadomo jak podejdą do tego meczu przyjezdni. Olsztyn bardzo zaskoczył mnie swoim ostatnim zwycięstwem w Kielcach, bo nie sądziłem, że są w stanie tam wygrać i to na dodatek tak pewnie. Co prawda jak się okazało Fart wystąpił w okrojonym, 9-osobowym składzie, ale mimo wszystko gładkie 0-3 zrobiło wrażenie. Czy to zwiastun, że gracze z Warmii nareszcie się ogarnęli? To zweryfikują kolejne mecze, ale ja już postanowiłem zaryzykować i im zaufać. Myślę, że spokojnie stać ich na wygranie dwóch setów, ale na zagranie na zwycięstwo w całym meczu jeszcze się nie odważę, bo nie jestem pewien czy znów nie przytrafi im się &quot;kontuzja mózgu&quot; i nie przegrają kolejnego &quot;wygranego&quot; spotkania, tak jak to miało miejsce z Wieluniem czy nie tak dawno właśnie przeciwko Jastrzębianom. Tej drużynie brakuje kogoś, kto pociągnął by grę, kiedy zespół znajduje się w trudnym momencie. Takim zawodnikiem miał być chyba Marcel, ale taka rola go przerasta.
Przechodząc teraz do gości trzeba powiedzieć, że walka o lokaty 7-10 nie jest dla nich wielkim honorem i raczej specjalnie nie przykładają się do tych pojedynków. Priorytetem jest na pewno Liga Mistrzów, gdzie akurat potrafią się sprężyć. Dlatego też nie wiadomo jak podejdą do meczu w Olsztynie. Mam nadzieję, że tak jak podchodzili do poprzednich, ale swojego typu nie opieram wyłącznie na odpuszczeniu przez Jastrzębie, bo uważam, że gospodarz mimo wszystko nie są jakimiś &quot;ogórkami&quot; i stać ich na podjęcie walki.
AZS UWM Olsztyn v Jastrzębski Węgiel - AZS UWM Olsztyn (+1,5) # 1,943 Pinnacle ⛔ (1-3)
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
A co powiecie na Częstochowa - Resovia poniżej 46,5 pkt. w 1 secie? @1,85

Czysto statystycznie przyjrzałem się pierwszym setom AZS Częstochowa (od 14 kolejki rundy zasadniczej):

Mecz Wynik Pkt.w 1 secie

Skra Bełchatów AZS Częstochowa 3:1 19:25
AZS Częstochowa Jastrzębski Węgiel 2:3 19:25
Resovia Rzeszów AZS Częstochowa 3:0 25:17
AZS Częstochowa ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 20:25
Fart Kielce AZS Częstochowa 2:3 25:14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle AZS Częstochowa 1:3 25:20
Delecta Bydgoszcz AZS Częstochowa 2:3 22:25
AZS Częstochowa Politechnika Warszawska 3:2 14:25
Skra Bełchatów AZS Częstochowa 3:1 25:14

Tylko raz w ostatnich 9 ligowych meczach AZS-u padło w pierwszym secie 47 pkt. lub więcej.

A teraz Resovia (też od 14 kolejki):

Mecz Wynik Pkt.w 1 secie

Fart Kielce Resovia Rzeszów 1:3 16:25
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Resovia Rzeszów 2:3 26:24
Resovia Rzeszów AZS Częstochowa 3:0 25:17
Delecta Bydgoszcz Resovia Rzeszów 1:3 25:22
Resovia Rzeszów AZS UWM Olsztyn 3:0 25:19
Resovia Rzeszów Politechnika Warszawska 3:1 25:18
Skra Bełchatów Resovia Rzeszów 3:0 25:20
Resovia Rzeszów Delecta Bydgoszcz 3:0 25:22
Resovia Rzeszów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2 22:25

Tu jest już gorzej, ale warto zwrócić uwagę, że w pierwszych setach meczów Resovii 47 lub więcej pkt. padało tylko w spotkaniach z Delectą (dwukrotnie) i z Zaksą (też dwukrotnie).

A oto mecze pomiędzi Częstochową a Resovią:

Mecz Wynik Pkt.w 1 secie

AZS Częstochowa Resovia Rzeszów 3:1 25:22 (7 kolejka 13.11.2010 r.)
Resovia Rzeszów AZS Częstochowa 3:0 25:17 (16 kolejka 15.01.2011 r.)

Do pierwszego meczu przywiązuję małą wagę, gdyż forma zespołów się mocno zmieniła przez 3 miesiące. AZS na początku sezonu był mocno w gazie, a teraz nie prezentuje już tak dobrej formy. W ostatnich dwóch meczach zdobył w 1 secie tylko po 14 pkt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom