>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Plus Liga 2010/2011

Status
Zamknięty.
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Mianowicie jest handicap na Skre -1 szacowane na 1,5. Zazwyczaj jest -1,5 także ja biorę to w ciemno, Resovia na pewno jest w stanie ugrać seta ale czy dwa? Jeśli tak to mam zwrot.
Jeśli to jest zdarzenie dwudrogowe, a na to wygląda, to przy wyniku 3-2 powinien być zwrot, bo mamy wtedy remis. Ktoś wie, o co chodzi bukmacherom Betsson, żeby nie bazować na przypuszczeniach?
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
na pewno jest to zdarzenie dwudrogow bo inaczej bylby remis.Sam juz to zagralem, bo dostalem bonus z obrotem przy kursie 1,5 i pasuje mi w sam raz. Niby wczoraj Skra grala slabo i tylek ratowal im Winiarski, ale grali z wiceliderem i dali rafe te 3-1 wyciagnac. Dzis przyjezdza druzyna na tym samym poziomie a jesli Skra zagra ciut lepiej to typ moim zdaniem powinien bez problemu wejść. Mimo ze nie ekspertem podejmę ryzyko gry i czekam na opinie o meczu naszych forumowych guru
To porostu jest tak jak w pilce -1 , przy remisie zwrot, a betsson wystawił takie zdarzenie to chyba trzeba z korzystać
betsson wycofał zaklad ale obtot policzony, także i tak dobrze jest
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Nie ma w siatkówce czegoś takiego jak hindi -1 set. A nawet jak czasem buki coś takiego wystawią, to i tak są takie same kursy jak na -1,5 u innych bukmacherów, więc łatwo można się domyśleć, że chodzi o -1,5, a nie -1. Dla pewności napisałem do betssona, żeby się upewnić i piszą, że to była pomyłka i już została poprawiona. Także jeśli już to zagraliście to polecam sprawdzić wasz zakład i najlepiej napisać do supportu i upewnić się jak to będą liczyć, choć jak mówią, przed świętami mają dużo roboty i na odpowiedz będzie trzeba chwilę poczekać. Ale myślę, że warto poświęcić chwilę czasu, aby potem nie mieć żadnych problemów.
Pozdrawiam
 
R 10

rwtwolves

Użytkownik
Nie ma w siatkówce czegoś takiego jak hindi -1 set. A nawet jak czasem buki coś takiego wystawią, to i tak są takie same kursy jak na -1,5 u innych bukmacherów, więc łatwo można się domyśleć, że chodzi o -1,5, a nie -1. Dla pewności napisałem do betssona, żeby się upewnić i piszą, że to była pomyłka i już została poprawiona. Także jeśli już to zagraliście to polecam sprawdzić wasz zakład i najlepiej napisać do supportu i upewnić się jak to będą liczyć, choć jak mówią, przed świętami mają dużo roboty i na odpowiedz będzie trzeba chwilę poczekać. Ale myślę, że warto poświęcić chwilę czasu, aby potem nie mieć żadnych problemów.
Pozdrawiam
mylisz się - swego czasu interwetten bodajze wystawiał właśnie takie handi -1 , po ciut gorszych kursach niz na -1,5 , ale chyba sie wycofali z tego - pewno przeliczyli ze sie nie oplaca w ostatecznym rozrachunku
choc akurat to w betssonie to byc moze rzeczywiscie pomyłka
 
sower 0

sower

Użytkownik
Chłopaki wiem co to jest zakład dwudrożny. Chodziło mi bardziej o pomyłkę buka, bo w siatce nie ma takich handicapów.
Zakład został anulowany i dostałem zwrot kasy.
Post ten jak i powyższe dt. wątku mam nadzieję do kasacji, żeby nie zaśmiecać tematu.
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
mylisz się - swego czasu interwetten bodajze wystawiał właśnie takie handi -1 , po ciut gorszych kursach niz na -1,5 , ale chyba sie wycofali z tego - pewno przeliczyli ze sie nie oplaca w ostatecznym rozrachunku
choc akurat to w betssonie to byc moze rzeczywiscie pomyłka
Ja pisałem, że czasem buki wystawiały hindi -1 miałem właśnie na myśli interwetten i kursy na to były dokładnie takie same jak na -1,5 u innych bukmacherów.

Nigdy nie było w siatkówce czegoś takiego jak hindi -1, nie ma i raczej nigdy nie będzie(choć kto wie).
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów​


Według mnie tak dzisiaj będą wyglądały składy.

Skra Bełchatów: Falasca - Wlazły - Kurek - Winiarski - Pliński - Kłos - Zatorski (L)
Resovia Rzeszów: Baranowicz - Grozer - Cernic - Akhrem - Grzyb - Kosok - Ignaczak (L)

O spotkaniu ciężko jest cokolwiek napisać. Skra ostatnio grała bardzo dobrze. Forma Resovii ostatnio również szła w górę. Po obu stronach mamy świetnych zawodników.

Faworytem jest oczywiście Skra, ale po takim kursie według mnie grać nie warto. Spotkanie na szczycie, więc żaden wynik nie będzie zaskoczeniem.

Propozycja:
Resovia Rzeszów @ 4.00 Unibet ⛔
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów DW 3-1 dla Skry @ 2,95 Betsafe ✅✅✅
Kompletnie nie opłaca się granie na Skrę po ~1,20. Jest to mecz na szczycie i wszystko się może zdarzyć. Fantastyczne składy obu drużyn. Jednak ławka rezerwowych jest zdecydowanie po stronie Bełchatowian i było to widać w meczu z Jastrzębskim. Pierwszy set kompletnie nie wyszedł Kurkowi i Nowotnemu to w drugim &quot;taktyk&quot; Nawrocki desygnował do gry Winiarskiego i Wlazłego. I akurat oni mieli &quot;dzień konia&quot; pociągnęli grę mistrza polski i doprowadzili do zwycięstwa 3-1. Dlaczego sytuacja nie ma powtórzyć się w dzisiejszym spotkaniu. Uważam że dzisiaj Resovia jest w stanie ugrać jednego seta ale niestety nic więcej. A kurs na dokładny wynik 3-1 dla Skry jest bardzo przyzwoity. Ja oczekuję naprawdę świetnego widowiska na miarę meczu z włoskiej Serie A a mianowicie Cuneo-Lube. Delikatnie spróbuję aby się lepiej oglądało.
Miazga. Sprowadzili Sovię na ziemię, mam nadzieję że spotkają się ponownie w finale Plus Ligi bo naprawdę fajnie się ogląda mecze pomiędzy tymi drużynami.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Wierzę w Resovię, ale postawiłem swoje pieniądze.
Nie chcę tego pisac dlatego, że po spotkaniu, tylko dlatego, żeby
odreagować wczorajsze straty na Trento.
Pomijając fakty przejazdu, który pochłonął 2h Resovii,
dobrze funkcjonował blok, który był odpowiedzialny za zatrzymanie Grozera.
Nasz kochany wuefista przyjął taktykę &quot;w **uj zmian i zamętu&quot;, co sprawdziło się głównie w pierwszym secie. Z perspektywy moich pieniędzy cieszę się, że Skra ogarnęła 2. seta, ale tak, jak powalczyli, równie oddali 3. seta. Reska grała w tym meczu równo, ale jednak Skra wyglądała bardziej świeżo. Zespół z Podkarpacia bardzo mi się podobał na tle technicznym i taktycznym. Dobrze prorokuje na koniec sezonu rozgrywanie Baranowicza, który ma do dyspozycji już wszystkich zawodników (czekamy na polskie obywatelstwo dla Akhrema).
Ucieszył/zaimponował mi występ Mariusza Wlazłego na zagrywce. Widać, że jest w optymalnej formie fizycznej i psychicznym, jednak jedynym mankamentem pozostaje deptanie linii. Świetny mecz obu libero, dziękuję - dobranoc.

Szczęśliwego nowego roku. Zdrowia życzę przede wszystkim. A, i kasy jeszcze. ;)
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga ⛔
Spotkanie: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów
Typ: PGE Skra Bełchatów -1,5 seta
Kurs: 2,270
Buk: PinnacleSports

Analiza: Zespół ZAKSY wygrał w środę w Jastrzębiu bez straty seta i było to pierwsze przekonujące zwycięstwo tej drużyny w naszej lidze od ło, ho, ho i jeszcze trochę. Kędzierzyński team mocno rozpoczął sezon od kilku pewnych wygranych, potem był mecz wyjazdowy ze Skrą przegrany po tie-breaku (spotkanie to stało na bardzo wysokim poziomie), i w jednym z kolejnych spotkań nastąpiła kontuzja Świderskiego i to był według mnie moment zwrotny w tym sezonie dla ZAKSY. Od tego czasu każdy kolejny mecz to była męczarnia: albo porażka albo wymęczone zwycięstwo 3:2 (i to nawet z najsłabszymi przeciwnikami). No i wreszcie ten wspomniany przeze mnie mecz w Jastrzębiu. Czy to jest kolejny moment zwrotny, tym razem na plus? Jak dla mnie: NIE. Dlaczego? Ponieważ drużyna kędzierzyńska wcale nie zagrała w Jastrzębiu rewelacyjnie. Wynik tego spotkania świadczy po prostu o pogłębiającym się kryzysie Jastrzębia. Jeśli chodzi o Bełchatów, to każdy wie jaką siłę ma ta drużyna. W środku tego tygodnia pokazała Częstochowie i Rzeszowowi, żeby sobie te kluby przypadkiem nie pomyślały o pierwszym miejscu w tabeli na koniec tej rundy. To miejsce jest niejako zarezerwowane dla najlepszego polskiego klubu. Podsumowując, Kędzierzyn jest dalej w lekkim kryzysie, Bełchatów robi sobie z rywalami co chce. Jedyne czego można się trochę obawiać, to być może lekkie odpuszczenie tego spotkania przez Skrę, bo w środę grają na wyjeździe z Trentino w Lidze Mistrzów. Jednak: po pierwsze – z moich obliczeń wynika, że nawet jeśli Skra przegra z Trentino 0:3, a w ostatnim meczu u siebie z cieniarzami Zalau wygra za trzy punkty, to i tak będzie na pierwszym miejscu w grupie; po drugie – zespół bełchatowski ma mocną ławkę rezerwowych i jest kim ewentualnie grać. Widać z tego wszystkiego co napisałem, że zwycięzca spotkania ZAKSA-Skra może być tylko jeden . Bełchatowianie powinni wygrać i to za trzy punkty.
 
sower 0

sower

Użytkownik
Czekałem do tej pory, aż ktoś napisze analizę dt. Zaksy i Skry i powierdzi -lub nie- moje argumenty. Niestety Christopher nie zgodzę się z stwierdzeniem, że Skra ma mocna ławkę rezerwową. Mogliśmy się o tym przekonać w 3 secie z Rzeszowem, gdzie Resovia wygrała go do 16 ( co też poniekąd było zasługą serii zagrywek Grozera). Gdy w 4 secie wrócił podstawowy skład widzieliśmy co się działo. Teraz jest parę pytań. W jakiej kondycji i formie jest zespół z Kędzierzyna? Niestety nie miałem przyjemności oglądać meczu z Jastrzębkim, w którym gładko wygrali 3:0. W tym meczu za foworyta uważałem Węgiel, niestety jak pisze Chrisopher ten zespół nie jest wstanie się przebudzić i przegrywa mecz za meczem bez ugrania choćby seta. Dlatego to spotkanie nie jest podstawą do stwierdzenia czy Zaksa w końcu się przebudziła i zaczeła grać dobrą siatkówke. Nie widziałem ostatnich spotkań Zaksy dlatego cieżko mi jest się wypowiedzieć, i z tym czekam na wasze opinie. Natomiast ostatnio oglądam Skre i powiem śmiało, że nie ma na nich przeciwnika w naszej lidze.
Tylko teraz nasuwa mi się kolejne pytanie. Czy Skra grając Z Trentino w środę nie wyjdzie w rezerwowym składzie na mecz z Zaksą. Co będzie argumentem do tego, że Bełchatowianie będą chcieli w Trentino powalczyć, a nie czekać i kalkulować do ostatniego meczu. Jeśli tak będzie to ten mecz jest no bet. Natomiast jeśli zagra podstawowy skład to śmiało można grać -1.5 Skra po kursie ok 2.3 , dla mniej odważnych_czyli mnie ;)_ na czyste zwycięstwo po kursie 1.5.

Czekam na wasze opinie.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Sądzę, że Jacek będzie chciał tu grać w KK, żeby mieć luz psychiczny przed kolejną rundą.
Jeśli chodzi o tę ławkę, to moim zdaniem ma szeroką.
Atak - Novotny,Wlazły
Przyjęcie - Winiar, Antiga, Kurek, Bąku
Środek - Możdżonek, Kłos, Pliński
Rozgrywający - Woicki, Falasca
Jednak na ławce mają na każdej pozycji reprezentanta kraju.
W każdym ustawieniu Jacek może poprawić przyjęcie, atak, zagrywkę...
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów
AKO. 1.55 ✅


Trudno tu coś więcej sensownego napisać, oprócz tego, że Skra to bezsprzecznie najlepsza drużyna w Polsce i jedna z lepszych w europie, a ZAKSA gra słabo, i zwycięzca w tym meczu może być tylko jeden, a kurs ponad 1.5 to duże value. Skra od początku sezonu gra rewelacyjnie. Mają drobne odchylenia, jak np. na mecze w LM z Trentino i Vfb przyszła szczytowa forma, a w Katarze było troszkę słabiej, to i tak cały czas jest to gra na najwyższym poziomie, nie osiągalnym dla ZAKSY. 3 dni temu Skra rozbiła Resovię, w bardzo dobrym stylu i dzisiaj musiałaby się zdarzyć jakaś katastrofa, aby przegrali ze słabszą ZAKSĄ.

//Miał być hit, a wyglądało to jakby grał Wieluń z Olsztynem.
No, ale przynajmniej dobrze, że wynik końcowy bez niespodzianki.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
vs


ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Skra Belchatów​


Już dzisiaj zaległy mecz Plus Ligi mężczyzn. Podopieczni Krzysztofa Stelmacha zmierzą się z faworyzowaną Skrą Bełchatów. Ekipa Jacka Nawrockiego ma ostatnio trudny terminarz. Dwa dni pod rząd grali z Częstochową oraz Resovią. Rywale z najwyższej półki, a oni obydwa mecze bez problemu wygrali 3:1. Natomiast Zaksa pokonała pewnie przebywającą w kryzysie ekipą Jastrzębskiego Węgla 3:0. Jednak kędzierzyńska drużyna ostatnio nie spisuje się najlepiej i zazwyczaj grają na styk jeśli chodzi o zwycięstwa: 1:3 z Warszawą, 3:2 u siebie z Wieluniem oraz 3:2 na wyjeździe ze słabiutkim Olsztynem. Ostatni raz trzy punkty zawodnicy Zaksy zdobyli co ciekawe 30 października w meczu z Warszawą, a więc 11 kolejek temu. To bardzo słaby wynik, jak na drużynę, która przed sezonem była zaliczana w gronie faworytów do końcowego tytułu. Mózgiem drużyny gospodarzy jest Paweł Zagumny. Doświadczony, dokładny oraz świetnie wyszkolony rozgrywający odpowiada za całą grę Kędzierzyna. Po drugiej stronie zapewne zobaczymy Falascę, chyba że trener Nawrocki znów wpadnie na dziwny pomysł i wystawienie Novotnego wraz z Woickim. Skra to obecnie najlepsza drużyna w Polsce, a druga na świecie. Bełchatowianie mają bardzo szeroką kadrę. Na każdą pozycję mają zmiennika, który jest lepszy od odpowiednika z ekipy rywala. Uważam, że Zaksa, który od wielu meczy nie potrafi stracić mniej niż dwóch setów dzisiaj przegra z znajdującą się w dobrej formie Skrą. Mistrz Polski nie powinien dać żadnych szans ekipie Krzyśka Stelmacha. Liczę na 3 punkty dla bełchatowian.

Moje propozycje:
Skra wygra @ 1.47 Bwin
Skra (-1.5) @ 1.85 Bwin
Nie będzie Tie-breaka @ 1.35 Betsafe



Jego atomowy serwis momentami niszczy rywali...​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów​


Miałem dwie opcje. Lekko zagrać na gospodarzy (2.65 Unibet) lub odpuścić i spokojnie obejrzeć miejmy nadzieję ciekawe widowisko. Wybrałem tą pierwszą opcję. Dlaczego ?

Według mnie ZAKSA ma w tym pojedynku szanse. Żeby jednak nawiązać walkę z Mistrzem Polski muszą przede wszystkim dobrze grać w przyjęciu. Ciekawe na jaką parę przyjmujących postawi Trener Stelmach. Tine Urnaut w przyjęciu gra po prostu słabo. Ma spory zasięg w ataku i w tym elemencie gra raczej dobrze. Michał Ruciak w przyjęciu radzi sobie lepiej od Słoweńca. Może nie dysponuje ogromną siłą w ataku. Idzie jednak w troszkę innym tempie niż pozostali zawodnicy i to często mu pomaga. Inteligentny, dobrze wyszkolony technicznie zawodnik. Idi to bardzo dobry zawodnik. W przyjęciu myślę, że radziłby sobie najlepiej z całej trójki. Brazylijczyk lubi w ataku dostawać bardzo szybkie piłki. Spore doświadczenie i świetna technika. Paweł Zagumny przy dobrym przyjęciu da sobie radę. Bardzo często uruchamia swoich środkowych, którzy są bardzo skuteczni. Jurij według mnie w tym sezonie jest najlepszym środkowym w Plus Lidze. Trochę martwię się o pozycję atakującego. Kuba Jarosz w tym sezonie gra troszkę słabiej. Kuby brakuje zwłaszcza w trudnych momentach, w których to właśnie atakujący powinien być pewnym punktem swojej drużyny. Libero Piotrka Gacka sztab szkoleniowy i zawodnicy Skry znają doskonale. Czasami ma spore problemy z flotami. Jednak jeżeli miałbym oceniać jego grę w tym sezonie to Piotrek prezentuje pozytywnie.

Skra cały czas gra na równym, wysokim poziomie. Prezentuje bardzo wszechstronną siatkówkę. W dobrej dyspozycji ostatnio jest Michał Winiarski. Technika na najwyższym poziomie. Troszkę w dołku jest Bartek Kurek, ale to na pewno szybko minie. Szkoda, że Skra nie ma zmiennika dla Bartka. W meczu z Resovią zaskoczył mnie Mariusz Wlazły ze swoją regularną i piekielnie mocną zagrywką. Takie serie ostatnio mu się rzadko zdarzały. Cały czas nie przekonuje mnie Karol Kłos, który akurat dzisiaj może mieć ciężką przeprawę ze swoimi rywalami po drugiej stronie siatki. Ciekawe jakim składem spotkanie rozpocznie Trener Jacek Nawrocki.

W pierwszym spotkaniu ZAKSA miała lidera na parkiecie, którym był Sebastian Świderski. Dzisiaj go oczywiście zabraknie. Skra potrafi rozstrzygać spotkania zagrywką. Mają zawodników, którzy uderzają bardzo mocno z wyskoku i takich, którzy wprowadzają piłkę do gry flotem. Przyjęcie w ZAKSIE będzie w tym spotkaniu najważniejsze. Przy dobrym dograniu wierzę, że Paweł Zagumny jest w stanie skutecznie poprowadzić grę swojego zespołu. Kto wie, może ugotuje na środku Kłosa ? Mocną stroną ZAKSY jest blok i zarywka. Te elementy często idą ze sobą w parze.

Większość z ostatnich spotkań pomiędzy tymi druzynami rozstrzygało się dopiero w TB.

Propozycje:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle @ 2.65 Unibet ⛔
ZAKSA Kedzierzyn-Koźle +1.5 (Sets Handicap) @ 1.85 Unibet ✅

Mam nadzieję, że po spotkaniu nie będę żałował wybrania pierwszej opcji przed spotkaniem.
 
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
ZAKSA - Skra
Już dużo napisaliście o tym meczu, więc nie ma co się rozpisywać. ZAKSA powalczyłaby gdyby była w formie a tak nie jest, Skra obecnie jest nie do zatrzymania. Stawiam, że Bełchatów wywiezie 3 punkty z Kędzierzyna kurs 1.90 na taki handicap bardzo zadowalający.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kędzierzyn-Koźle - SKRA Bełchatów @ 1,45 Sportingbet ✅
To spotkanie to hit 15 kolejki Plus Ligi. Miejscowa ZAKSA będzie podejmować lidera i Mistrza Polski czyli SKRĘ. Faworytem tego spotkania jest Skra. Kadra którą dysponuje Jacek Nawrocki jest naprawdę genialna. W znakomitej formie ostatnio jest Michał Winiarski, zagrywką zapewne postraszy Mariusz Wlazły. Fajne spotkania ostatnio rozgrywa Falasca. Zadyszkę ostatnio złapał Bartek Kurek ale Skra ma takich zmienników że nawet słabsza gra Kurka nie wpłynie na poczynania tej drużyny. Te wszystkie czynniki zdecydowanie wskazują na faworyta tego spotkania. Natomiast ZAKSA dzisiaj wystąpi oczywiście bez kontuzjowanego Sebastiana Świderskiego jest to ogromne osłabienie drużyny. W poprzednim meczu obu drużyn to Sebastian &quot;ciągnął&quot; grę drużyny. Dzisiaj atak będzie się opierał głównie na Kubie Jaroszu. Ale jeśli on dostanie kilka czap na początku meczu to ZAKSA nie będzie miała czym straszyć przyjezdnych.
 
radek1509 53

radek1509

Użytkownik
Lekcja siatkówki w wykonaniu Skry Bełchatów była bardzo imponująca... Przegrywając 2:0, pokazali, że w Plus lidze nie ma dla nich przeciwników i mimo to wygrali kolejne 3 sety, gromiąc rywali z Kędzierzyna. Spodziewałem się łatwego spotkania w wykonaniu bełchatowian, lecz było inaczej.. Taki jest sport, ale to mnie cieszy. Miałem zarówno dobry mecz, adrenalinę, jak i fajny kurs. Wspaniałe spotkanie !
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Nie da się ukryć, że gdyby Guma został na boisku,
ZAKSA wygrałaby ten mecz w trzech setach.
Znowu ZAKSA musi szukać rozgrywającego.
Oby Guma wrócił na kolejną rundę.
Takie wspaniałe to nie było,
masa błędów.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Brak Zagumnego to słaby argument, jego zamiennik - Pilarz śmiało bez błędów kontynuował grę. Siatkarze z Kędzierzyna po prostu za bardzo podjarali się wynikiem. Całe spotkanie można podzielić na dwa pierwsze sety ZAKSY i trzy następny SKRY. Jedni wygrywali gdy drudzy nic nie grali. Fajnie się oglądało ponieważ mecz zakończony Tie-breakiem lecz bez większych emocji. Życzę powrotu do zdrowia Zagumnego, kontuzja to najgorsza rzecz w karierze sportowca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom