>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Plus Liga 2010/2011

Status
Zamknięty.
S 0

szafera

Użytkownik
Ja takze jestem zdania ze JSW nie ma tutaj zadnych szans na wygrana, a takze jedynie iluzoryczne na wygranie seta. Zespol w rozsypce tak jak napisano wyzej, przed sezonem cicho myslac twierdzilem ze Prielozny to zupelnie nietrafiony typ i tak tez sie stalo. Wedlug mnie JSW przegrywajac 0-3 z Warszawa jedynie potwierdzilo w jakiej sa aktualnie dyspozycji. Dla mnie 0-3 nawet jesli zagra Woicki ???? a co do typow, uwazam ze pewnieakiem jest +2.5 na zespol AZS Warszawa. Jak dla mnie Reska nie wygra tego meczu tak latwo jak oceniaja buki. Widzialem ich, i naprawde nie jest dobrze, tak jakby wszyscy chcieli. Graja himerycznie, Grozer faluje zagrywka jak i atakiem, Cala druzyna srednio. Nie bedzie 3-0 i tego jestem w 100% pewien. Jak dla mnie pewniak Kolejki.Nie ma jeszcze kursow na moich bukach ale podejrzewam ze okolo 1.4-1.5 moze uda sie zlapac. POLECAM
Podobnie uwazam ze Bydgoszcz nie zwyciezy 3-0 zespolu z Kielc. Rowniez +2.5 seta na kielce. Czekam na kursy i sprobuje cos jeszcze napisac. Zycze wygranych.
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
W środę (8. grudnia) grają z Friedrichshafen u siebie, a w niedzielę (12. grudnia) na wyjeździe.

Tak przynajmniej tutaj jest napisane: http://www.cev.lu/mmp/online/website/main_menu/volleyball/european_cups/CL/4680/4718/4721/3309_EN.html
Sorry mój błąd. Wiedziałem, że grają 8, ale spojrzałem na kalendarz na listopad, a tam 8 wypadał w poniedziałek.

Oczywiście grają w środę, ale to raczej nie zmienia faktu, że będą chcieli to szybko wygrać, tym bardziej, że jest duża szansa zbić Jastrzębie, z którym nie zawsze im sie łatwo grało.
 
wojtas_ 77

wojtas_

Użytkownik
Z włoskiej dzis banker Valentia, a z polskiej ?
Skra + Rzeszów + Bydgoszcz @ 1,57 10/10
taka &quot;tripelkowa&quot; lokata :p bełchatowska lokomotywa przejedzie się po wWęglu, Rzeszów zrewanzuje sie za porazke w WWA, a Bydgoszcz, ktora zdecydowanie lepiej gra w weekendy odda maksymalnie seta kielczanom ...

Z I ligii podoba mi się tripelek

Avia + Gorzów + Piła @ 2,58

Te 3 druzyny sa oczywiscie faworytami w dzisiejszych potyczkach, prezentuja lepsza i rowniejsza forme i dlatego dzisiaj powinno byc to rowniez zachowane.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Kielce - JW @ 1.5 8/10j Unibet⛔

Kielce - JW -5,5 pkt @ 1.85 4/10j Unibet⛔

Kielce - JW -1,5 @ 2 2/10j Unibet⛔

Kielczanie ostatnie same słabe wystepy, łatwe porażki 0-3 z kolejno Czewą, Skrą i Delectą (z tą ostatnią spodziewałem się zdecydowanie większego oporu). Fart jest drużyną własnego boiska jednakże teraz będą grać przeciwko Jastrzębskiemu, który powoli wychodzi z ogomnego dołka i w tym meczu tj meczu przeciwko Fartowi wyjdzie w końcu na prostą. Czemu tak sądzę ? Otóż narazie cały sezon wybitnie nie układa się Jastrzębianom, jednakże tej drużynie najbardziej brakuje kogoś charyzmatycznego oraz doświadocznego by poprowadzić grę drużyny. Absencja Yudina z powodu kontuzji spowodowała wiele porażek, a jest to zawodnik który potrafi pociagnąć grę drużyny oraz wnieść dobrą atmosferę, co było widać we wczorajszym meczu LM przeciwko Budvanska Rivijera. W meczu przeciwko Fartowi dojdzie do małego przełomu jeśli chodzi o grę Jastrzębia, bo jesli nie teraz to kiedy ?
@bajecznie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Pamapol Wielton Wieluń - Tytan AZS Częstochowa​


Czym Pamapol Wielton Wieluń może pokonać Częstochowę ?

Drużynę z Wielunia po raz kolejny poprowadzi Trener Schuichi Mizuno. Zarząd klubu ma problemy ze znalezieniem nowego Trenera. W zespole już jakiś czas jest doświadczony atakujący Radosław Rybak, ale na pewno potrzebuje czasu, żeby zgrać się z zresztą zespołu. Mocnymi punktami powinni być przede wszystkim Martin Blanco Costa i Serhiy Kapelus. Środkowy z Argentyny prezentuje się dobrze. Skutecznie radzi sobie w ataku, również nieźle wygląda jego gra w bloku. Grający na przyjęciu Kapelus to solidny zawodnik. Dynamiczny, dobrze wyszkolony technicznie. W ekipie z Wielunia jest kilku zawodników, którzy potrafią mocno uderzyć w polu serwisowym. Na pewno zaliczają się do nich skrzydłowi. Ostatnio dobre spotkanie rozegrał leworęczny atakujący Mikołaj Sarnecki. W poprzednim sezonie bardzo podobała mi się gra Maćka Zajdera. W tym sezonie lekko przygasł.

Czym Tytan AZS Częstochowa może pokonać Wieluń ?

Porażki w środku tygodnia z zespołem z Izraela nie biorę w ogóle pod uwagę. Częstochowa w PlusLidze spisuje się bardzo dobrze. Drugie miejsce w Tabeli jest lekkim zaskoczeniem, chociaż po tym co pokazują na parkiecie jak najbardziej na to zasługują. W dobrej formie jest Bartosz Janeczek. Od niego wymaga się już regularności. Strasznie podoba mi się gra Fabiana Drzyzgi. Rozgrywa szybko, kombinacyjnie. Często korzysta ze środkowych. Mocnym punktem Częstochowy jest zagrywka i blok. Te elementy często idą ze sobą w parze. Jeżeli chodzi o zagrywkę to nie zawsze jest to mocny serwis. Piotrek Nowakowski i Łukasz Wiśniewski zagrywają bardzo trudnego do przyjęcia flota. W bloku Piotrek i Łukasz imponują. Przede wszystkim są strasznie szybcy na siatce. Dużo spokoju i opanowania do zespołu wprowadzają Krzysiek Gierczyński i Dawid Murek.

Mam nadzieję, że spotkanie będzie &quot;czyste&quot;. Te drużyny mają ze sobą dobre relacje. Przekonaliśmy się o tym w końcówce poprzedniego sezonu kiedy to Wieluń potrzebował punktów. Argumenty sportowe przemawiają za podopiecznymi Trenera Kardosa. W środku tygodnia do Izraela pojechali rezerwowi, więc jutro podstawowy skład Akademików z Częstochowy powinien być głodny gry.

Zawsze darzyłem sympatią ekipę z Częstochowy. Przede wszystkim za charakter i walkę do końca. Młoda ekipa wsparta kilkoma doświadczonymi zawodnikami, która chce coś ugrać.

Propozycja:
Tytan AZS Częstochowa -1.5 (Sets Handicap) @ 1.60 Unibet ✅
Tytan AZS Częstochowa -8.5 pkt. (Match Points Handicap) @ 1.80 Unibet ✅

Fart Kielce - Jastrzębski Węgiel​


W 100% podpisuje się pod postem Tadzina. Miałem grać jeszcze Under 185.5 pkt, ale spojrzałem na wyniki poszczególnych spotkań Kielczan na własnym parkiecie i zrezygnowałem.

Czym Fart Kielce może pokonać Jastrzębie ?

Drużyna z Kielc na pewno ma więcej do zaoferowania na własnym parkiecie. Na wyjazdach radzą sobie znacznie słabiej o czym mogliśmy się przekonać w trzech ostatnich kolejkach. Bardzo dużo w ekipie Trenera Daszkiewicza zależy od Xaviera Kapfera. Francuz grający na przyjęciu jest liderem swojego zespołu. Xavier dobrze radzi sobie w przyjęciu, jest dobrze wyszkolony technicznie co pomaga mu również w ataku. Zazwyczaj to do niego najczęściej piłkę kierują Maciek Dobrowolski albo Michał Kozłowski. Piotrek Łuka, który występuje obok Kapfera na przyjęciu otrzymuje znacznie mniej piłek w ataku. Przeciwnicy raczej omijają go swoją zagrywką. Najczęściej w zespole z Kielc przyjmuje Libero Adam Swaczyna. Wybitnym zawodnikiem w tym elemencie na pewno nie jest. Środkowi jak na razie wielkiej roli w tej drużynie nie odgrywają. Rzadko wykorzystywani w ataku.

Czym Jastrzębski Węgiel może pokonać Kielce ?

Drużyna Jastrzębskiego Węgla jak na razie spisuje się po prostu słabo. Obecnie cały czas drużynę prowadzi Trener Miroslav Palgut, który wcześniej był asystentem Trenera Prielożnego. Powoli do gry wraca atakujący Igor Yudin. Australijczyk to bardzo dobry zawodnik, który w poprzednim sezonie miał znaczący wpływ na grę swojej ekipy. Świetnie rozumiał się z Grześkiem Łomaczem i wnosił pozytywną atmosferę. Mitja Gasparini, który zastępuje Igora gra przede wszystkim siłowo. Taka gra czasami jest skuteczna, ale rywale nie śpią i po jakimś czasie potrafią rozpracować Słoweńca, który cały czas atakuje w jednym tempie. Obecnie najlepiej i najrówniej prezentuje się Lukas Divis. Słowak miewa problemy w przyjęciu. Nadrabia jednak walorami ofensywnymi. W ataku potrafi złapać piłkę na dobrym zasięgu. Rzadko ściąga piłkę. Momentami irytują środkowi Jastrzębskiego. Adam Nowik i Bartek Gawryszewski ciągle mają problemy z poprawnym wykonaniem zagrywki. Obaj zagrywają flota, który jest dosyć łatwy. Może podobać się gra Bartka w bloku jak i w ataku. Jest szybki, dynamiczny i skoczny.

Czy Jastrzębski w końcu odpali ? Wydaje mi się, że tak. Zawodnicy mogą być zmęczeni po ciężkim i długim spotkaniu w LM, ale siatkarsko są lepsi od gospodarzy jutrzejszego spotkania. Mam nadzieję, że jutro to udowodnią i zgarną 3 punkty.

Propozycje:
Jastrzębski Węgiel @ 1.45 Unibet ⛔
Jastrzębski Węgiel -1.5 (Sets Handicap) @ 2.00 Unibet ⛔
Jastrzębski Węgiel -5.5 pkt. (Match Points Handicap) @ 1.85 Unibet ⛔

Ciężko mi to zrozumieć...

AZS Politechnika Warszawska - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle​

Czym AZS Politechnika Warszawska może pokonać Kędzierzyn-Koźle ?

Podopieczni Trenera Panasa prezentują się w tym sezonie całkiem dobrze. Zajmują miejsce w czołowej szóstce i to jest chyba dla nich najważniejsze. Na kilka godzin przed spotkaniem zostanie podjęta decyzja dotycząca występu Michała Kubiaka. Świetny, waleczny zawodnik, który odgrywa znaczącą rolę w zespole Politechniki. Często to powtarzam, ale Michał jest dla mnie kandydatem do reprezentacji. Potrzebujemy zawodników z charakterem, którzy zostawiają serce na parkiecie. Michał dysponuje bardzo dobrym serwisem. W przyjęciu jest trochę gorzej. Atak ? Świetna dynamika i skoczność. Inteligentny chłopak. Drugim przyjmującym jest Zbyszek Bartman. Posiada spory potencjał, szczególnie w grze ofensywnej. Szkoda, że nie potrafi zapanować nad emocjami. Szybko się denerwuje i blokuje. Kiepsko przyjmuje zagrywkę. Może się podobać gra rozgrywającego Maikela Salasa. Często uruchamia środkowych, gra dosyć szybko. Pozytywna postać ekipy z Warszawy. Osobiście podoba mi się jeszcze gra Ardo Kreeka. Estończyk występujący na środku siatki prezentuje równą, wysoką formę. Skuteczna gra w ataku, dobra praca w bloku i całkiem niezła zagrywka.

Czym ZAKSA Kędzierzyn-Koźle może pokonać Warszawę ?

ZAKSA jak na razie troszkę rozczarowuje. Sporo TB z zespołami, z którymi ta drużyna powinna spokojnie wygrywać. Skład wygląda naprawdę dobrze. Ciężko stwierdzić gdzie znajduje się problem. W bardzo wysokiej formie jest Jurij Gladyr. Kiedyś chyba już pisałem, że dla mnie jest to czołówka jeżeli chodzi o środkowych w PlusLidze. W ataku Ukrainiec jest bardzo skuteczny, dobrze pracuje i punktuje w bloku. Posiada bardzo trudną zagrywkę. Miewa w tym elemencie problemy z regularnością, ale ostatnio jest co raz lepiej. Nadal uważam, że Kubę Jarosza stać na lepszą grę w ataku. Ma do tego predyspozycje. Sporo dobrego do zespołu może wnieść Brazylijczyk Idi. Świetna technika, spokój, opanowanie. Widać, że jest przyzwyczajony przede wszystkim do bardzo szybkich piłek. Potrafi nabić piłkę na blok umożliwiając kolegom powtórzenie akcji. Michał Ruciak prezentuje się solidnie w ataku. Ciężko jest go zatrzymać przy dobrze rozegranej piłce. Jest niższym zawodnikiem i atakuje w trochę innym tempie. Często wykorzystuje ręce rywali. Tine Urnaut znacznie lepiej radzi sobie w ataku niż w przyjęciu. Właśnie odbiór zagrywki troszkę słabiej ostatnio wygląda u przyjmujących ZAKSY.

Jutro powinniśmy zobaczyć twardy, wyrównany mecz. Bardzo dużo zależy od dyspozycji w polu serwisowym. Zarówno ZAKSA jak i Politechnika potrafią bardzo mocno zagrywać. W obu zespołach są zawodnicy, którzy mają problemy w przyjęciu. Zobaczymy czy zostanie to wykorzystane. Mam nadzieję, że wystąpi Michał Kubiak. Wojtek Żaliński czy Krzysztof Wierzbowski raczej nie będą w stanie zastąpić Michała.

Propozycja:
AZS Politechnika Warszawska +1.5 (Sets Handicap) @ 1.72 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Jedno krótkie pytanie:
Co się dzieje z Kubiakiem? A dokładniej przed meczem z Resovią nigdzie nie wyczytałem tego, że nie będzię mógł grać, teraz jest podobnie tzn. wiadome jest że ma/miał jakaś drobną kontuzję, lecz czy wyeliminuje go to z meczu przeciwko ZAKSIE czy nie jest niewiadomą, która dla mnie wygląda tak:
a) brak Kubiaka gram ZAKSE i to mocno
b) Kubiak gra - zaczynają się schody ????
Z kolei jeśli chodzi o Czewę to grają tak dobrze i na tak wysokim poziomie od tylu meczy, że wolę ich mecz vs Wieluń opuścic na całej linii :p
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Jedno krótkie pytanie:
Co się dzieje z Kubiakiem? A dokładniej przed meczem z Resovią nigdzie nie wyczytałem tego, że nie będzię mógł grać, teraz jest podobnie tzn. wiadome jest że ma/miał jakaś drobną kontuzję, lecz czy wyeliminuje go to z meczu przeciwko ZAKSIE czy nie jest niewiadomą, która dla mnie wygląda tak:
a) brak Kubiaka gram ZAKSE i to mocno
b) Kubiak gra - zaczynają się schody ????

Z kolei jeśli chodzi o Czewę to grają tak dobrze i na tak wysokim poziomie od tylu meczy, że wolę ich mecz vs Wieluń opuścic na całej linii :p
Kubiak nie grał przez kontuzję mięśni brzucha. Już jest praktycznie zdrowy, ale decyzja o tym czy wystąpi nastąpi kilka godzin przed meczem. Myślę, że pojawi się na boisku. Ostatnio świetnie gra Bartman, rozgrywa genialne mecze, i jeszcze w obwodzie jest dobrze spisujący się Żaliński. Szykuje się ciekawy mecz i praktycznie żaden wynik mnie nie zdziwi, ale myślę nad zagraniem Politechnika +1,5 seta po 1.60, bo Warszawa gra na prawdę świetnie, grają u siebie, a ZAKSA zawodzi, dodatkowo są po meczu pucharowym w Grecji, czyli dodatkowe zmęczenie, nawet jak nie samym meczem, bo był dość krótki, to podróżą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jj1897 15

jj1897

Użytkownik
dodatkowo są po meczu pucharowym w Grecji, czyli dodatkowe zmęczenie, nawet jak nie samym meczem, bo był dość krótki, to podróżą.
Ta, zwłaszcza, że grali u siebie w Kędzierzynie.
Biorąc pod uwagę poprzednie mecze, można się spodziewać pięciosetówki niezależnie z kim Zaksa gra, tak więc + 1,5 na Polibudę wydaje się dosyć zasadne. Kubiak najpewniej zagra. Argument, że Polibuda gra u siebie nie taki chyba mocny, bo czy rzeczywiście Torwar to ich &quot;dom&quot;? ;) Jak napisałem, dużo setów wydaje się możliwe, ale mimo wszystko stawiałbym na Zaksę - te cięzkie boje stoczone z choćby... Wieluniem czy równie nędznym Olsztynem to efekt nie tyle słabości Zaksy, co przestojów w ich grze, braku koncentracji. Po kolejnym zwycięstwie w CEV powinni być na fali i, oby, zmotywowani wystarczająco, by nie dać się Warszawiakom.
AZS Politechnika Warszawska v ZAKSA Kędzierzyn-Kozle @ 1,55 7/10 PUDŁO
Katastrofalny mecz Zaksy, najsłabszy w tym sezonie. Multum błędów nawet w akcjach zakończonych punktem. Brak gry środkiem, nie mówiąc o skrzydłach, które szwankują z reguły ostatnio w Kędzierzynie. Nie było Kubiaka, ale Bartman sam wystarczył + mocny Nowak. Szkoda, oj szkoda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojtas_ 77

wojtas_

Użytkownik
Szykuje się kolejka gości, a ja to widzę dzisiaj tak ...

1) wygrana Mostostalu w Warszawie, Misiek ładnie napisał &quot;WWA ma za dużo tych punktow&quot; popieram to zdanie i dodam od siebie jeszcze, ze Kubiak mial problemy z miesniami brzucha, dzisiaj juz ma zagrac, ale kto wie co pokaze ... kolejna sprawa to Kedzierzyn musi sie w koncu przelamac i wygrac lub przegrac bez 5setow, bo to juz powoli zaczyna byc smieszne ... ale nie zdziwie sie jak dzis tez będzie tb, chociaz typuje 3-1 dla gości
2) wygrana Węgla w Kielcach i weldug mnie zdecydowana wygrana, wiemy jak wyfrajerzyli jastrzebian w lidze mistrzow, teraz czas przestawic sie na ligę, odrabiac punkty do czołówki i zniszczyc rywali z Kielc, 3-0 3-1 Węgiel
3) wygrana Częstochowy w Wieluniu, nie ma co pisać, duża różnica między tymi ekipami, może i w Wieluniu super atmosfera przy Mizuno, super treningi itp, ale Czewa odpoczęła dzięki tej porażce w Izraelu i dzisiaj pierwsza szóstka wyjdzie głodna gry, secik dla Wielunia to maks w moim odczuciu, 3-1 AZS, z uwagi na to, ze w Wieluniu roznie bywało z tą ich grą ...
4) meczu Olsztyna nie ruszam, bo czuje niespodzianke, ogolnie będzie to kolejka gości oprocz meczu w Olsztynie, stawiam na wygraną Olsztyna 3-1 3-2


pod te analizy pograłem różne kombinacje, zyczę powodzenia :p

...

z pierwszoligowych parkietów wpadł mi w oko taki dubelek ...
Trefl Gdansk + Bielsko-Biała @ 1,56 10/10
oraz
Avia Swidnik @ 2,10 5/10


pozdro Wojtas :grin:
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Kielce - Jastrzębie 1,4
Kielce to jeden z najsłabszych zespołow. Węgiel powoli się rozkręca, juz niewiele brakowało mu do wygranej w europejskich pucharach. Dzis powinni zmobilizować sie na tyle zeby głupie błędy i przestoje zdarzały się rzadziej, a to w zupełności powinno wystarczyć na Kielce.
Pamapol Wielton Wieluń - Tytan AZS Częstochowa
Ja stawiam dziś na Czewe. Graja bardzo dobrze, odpuścili mecz w pucharach zeby należycie się przygotować (odpocząć) na pluslige która staje sie ich priorytetem w tym sezonie. Wieluń zagrał dobry mecz z Zaksą, u siebie będą dodatkowo zmobilizowani, ale nie uważam jakoby mogli pokonać znajdującą się w wysokiej formie Czewe. W Wieluniu ponadto dziwnie się dzieje, działacze za bardzo mieszają się w sprawy drużyny zamiast pozwolić zawodnikom i trenerom spokojnie pracować.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Co sądzicie o podarowaniu przez sędziów trzeciego seta Warszawie ??
Chodzi mi o nieuznany ewidentny as serwisowy Gładyra przy stanie 24-23 dla Wawy. Rozumiem że można się pomylić raz, dwa nawet i z 5, ale taki błąd gdzie z 24-21 robi się 24-23 i as zostaje nieuznany, wypacza całkowicie seta.
Błędów sędziowskich w tym spotkaniu było sporo, większa ilość wręcz na korzyść Kędzierzyna, jednakże ten błąd zadecydował o wyniku trzeciego seta, gdzie w końcówce Wawa po prostu stanęła w miejscu. Szkoda takich sytuacji.
 
jj1897 15

jj1897

Użytkownik
Przy serwisie Gładyra zawinił gościu z chorągiewką, a sędzia główny nie miał innej opcji niż mu zaufać. Za to przy innych błędach (tych przy siatce) wina spada wyłącznie na niego, kto miał lepiej to widzieć? A tych błędów więcej było na korzyść Zaksy ;) Nie mówiłbym o wypaczeniu wyniku koniec końców, Zaksa sama się wypunktowała błędami własnymi ????
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
kurw tam jakiś fryzjer te mecze plusligi ustawia? najpierw zaksa a teraz jastrzębie dostaje, rzygać się chce jak się patrzy na ta polską siatkówkę ostatnimi czasy
jaki prezes taka liga...
bardzo dużo ludzi grało dzisiaj jastrzębie na win a nawet (-1,5) i co, zresztą nie znalazłem dzisiaj ani jednego forum gdzie by ten mecz nie był szumnie dyskutowany...
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Zaprawdę powiadam wam ;) Fart Kielce u siebie jest bardzo mocny, ja już się nie raz przejechałem na ich &quot;łatwych&quot; porażkach u siebie i wam daję radę - nie grajcie na porażkę Kielc u siebie, hala i doping oraz Kapfer to po prostu kamikadze. Sami widzicie, Kielce niby kopciuszek a u siebie walczą. Przejrzyjcie temat odnośnie siatki - dzisiaj moi znajomi zainkasowali socio$ na Kielcach i wam radzę grać od czasu do czasu na niespodziewajkę w Kielcach ;)

Pozdrawiam

Redwitz // Wszystko fajnie. Zawsze można coś napisać przed spotkaniem.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Indykpol AZS UWM Olsztyn - Fart Kielce​


Czym Indykpol AZS UWM Olsztyn może pokonać Kielce ?

Olsztyn znacznie lepiej prezentuje się przed własną publicznością. Jest to ostatnie spotkanie Akademików w hali Urania w tym roku, więc będą chcieli pokazać się swoim kibicom z jak najlepszej strony. Niedawno pojawił się nowy Trener, ale chyba jeszcze za szybko, żeby mówić o zmianach w grze Olsztynian. Często powtarzałem, że zawodnicy, którzy są w tym zespole mają spory potencjał i nadal trzymam się tego zdania. Strasznie podoba mi się gra rozgrywającego z Estonii, Kerta Toobala. Lubi grać kombinacyjnie, często wykorzystuje swoich środkowych i często gubi blok rywali. Bardzo spokojny i opanowany zawodnik. Na środku siatki Vladimir Cedic i Dawid Gunia. Vladimir bardzo dobrze radzi sobie w bloku. Przy Toobalu obaj grają bardzo skutecznie w ataku. Na pozycji atakującego występuje Marcel Gromadowski. Ostatnio zaczął grać trochę lepiej. Ogólnie jest to zawodnik grający siłową siatkówkę. Jeżeli utrzyma kierunek w ataku to jest dobrze. Gorzej keidy zaczyna bić przed siebie.

Czym Fart Kielce może pokonać Olsztyn ?

Wydaje mi się, że nie doceniłem Kielczan. Jak widać bardzo dobrze potrafią sobie radzić na własnym parkiecie. Dzisiaj podopieczni Trenera Daszkiewicza grają w Olsztynie i o punkty łatwo nie będzie. Ciężar w ataku u Farciarzy spoczywa przede wszystkim na dwóch zawodnikach. Na pozycji atakującego występuje młody Sławomir Jungiewicz. Dobry zasięg w ataku. Podobno zdolny, utalentowany zawodnik. Miałem okazję tylko raz oglądać go w akcji. Często w ataku więcej piłek od Sławka dostaje Francuz Xavier Kapfer, który gra na pozycji przyjmującego. Świetnie wyszkolony technicznie, bardzo dynamiczny zawodnik. Żywo reagujący po udanych akcjach. Drużynę wspiera kilku doświadczonych zawodników. Robert Szczerbaniuk, Piotrek Łuka i Maciek Dobrowolski to zawodnicy ograni. W trudnych momentach potrafią zachować zimną krew.

Atut własnego parkietu może pomóc w dzisiejszym spotkaniu Akademikom z Olsztyna. Wszyscy zawodnicy są do dyspozycji Trenera Cretu. Drobne urazy mieli ostatnio Samuel Tuia i Dawid Gunia. Na dzisiejsze spotkanie powinni być już gotowi. Rozgrywający Kert Toobal przy dobrym przyjęciu poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa. Olsztyn musi tylko ograniczyć liczbę własnych, prostych błędów.

Propozycje:
Indykpol AZS UWM Olsztyn @ 1.42 Unibet ⛔
Indykpol AZS UWM Olsztyn -1.5 (Sets Handicap) @ 1.85 Unibet ⛔
Indykpol AZS UWM Olsztyn -7.5 (Match Points Handicap) @ 1.85 Unibet ⛔

Szkoda...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
W 100 % popieram typ Redwitza na Olsztyn.
Z kolei odnosnie jutrzejszego dnia sam jestem skłonny do przełamania JW w Plus Lidze, to co grali w rewanżowym meczu przeciwko Budvie stalo na naprawde dobrym poziomie. Liczylem na przelamanie Jastrzebia juz w meczu z Fartem, jednakze tam zawiedli. Druzyna ma juz nowego trenera, sadze ze gra Jw juz w miare sie poukladała, liczę że powalczą z Resovią nawet o 3pkt, ktora nie pokazuje sie ostatnio na wysokim poziomie.
Resovia - JW +2,5 @ 1.72 10/10j unibet
Resovia - JW +1,5 @ 2.65 3/10j unibet
Resovia - JW @ 4.75 1/10j unibet
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
dzisiaj zarobione trochę na Farcie podczas meczu na live. Jutro myślę, że warto zagrać coś takiego:
Częstochowa - Warszawa (+2,5 seta) @ 1,5 ✅
Kursy już spadły, ale mimo wszystko nadal warto. Politechnika to naprawdę solidna drużyna. Jest Bartman, ciągle wielką robotę robi niezawodny Robert Prygiel. Częstochowa prezentuje się znakomicie, ale czy wygra 3:0? Wg mnie na pewno nie.
Bydgoszcz - Wieluń (+2,5 seta) @ 1,8 ✅
Ten kurs to prawdziwa promocja, jeżeli spojrzymy na mecz z pierwszej rundy, gdzie Pamapol zdeklasował drużynę Wspaniałego, nie dając im żadnych szans. Wieluń w dołku, ale ciągle uważam ich za przyzwoitą drużynę. Delecta średnio radzi sobie u siebie, a przeciwnik wyraźnie im nie leży.
Rzeszów - Jastrzębie (+2,5 seta) @ 1,72 ⛔ pierwszy set 17:21 ▶ 25-22 ...
Węgiel trochę odżył. Wygrali w Lidze Mistrzów w całkiem dobrym stylu, co na pewno wprowadzi nieco rozluźnienia do szatni. Resovia ograła po ciężkim boju SSC Berlin i także w dobrych nastrojach wraca do gry. Myślę, że będziemy świadkami wyrównanego spotkania, także 1,72 za tak prawdopodobny typ trzeba brać i to szybko.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Bydgoszcz - Wieluń (+2,5 seta) @ 1,8 Ten kurs to prawdziwa promocja, jeżeli spojrzymy na mecz z pierwszej rundy, gdzie Pamapol zdeklasował drużynę Wspaniałego, nie dając im żadnych szans. Wieluń w dołku, ale ciągle uważam ich za przyzwoitą drużynę. Delecta średnio radzi sobie u siebie, a przeciwnik wyraźnie im nie leży.
Typ jak najbardziej dobry jednakze napisales male przeklamania, a mianowicie Delecta u siebie spisywala sie beznadziejnie ale w sezonie 2009/2010, teraz ich bilans u siebie wyglada 3-3 a dokladniej:
Delecta - Olsztyn 3-0
Delecta - AZS PW 1-3
Delecta - JW 3-1
Delecta - ZAKSA 2-3
Delecta - Czewa 0-3
Delecta - Fart 3-0
Na dodatek Pamapol zdeklasowal w 1 rundzie Delcte ktora byla w mocnym dolku i sromotnie przegrała wczesniej z Fartem na wyjezdzie 0-3.
Jak mowilem na poczatku typ uwazam za dobry, chcialem tylko podkreslic ze Delecta wcale zle u siebie sie nie spisuje, ale z histori meczy wynika ze Bydgoszczanom mecze przeciwko Wieluniowi często nie wychodzą.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Typ jak najbardziej dobry jednakze napisales male przeklamania, a mianowicie Delecta u siebie spisywala sie beznadziejnie ale w sezonie 2009/2010, teraz ich bilans u siebie wyglada 3-3 a dokladniej:
Napisałem, że spisuje się średnio, a to spora różnica, niż &quot;beznadziejnie&quot;...

dobry typ jeszcze:
Rzeszów - Jastrzębie over 178,5 @ 1,85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom