>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLS 2006/2007

Status
Zamknięty.
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
KS Jadar Radom - Politechnika Warszawska AZS

Powiem tak : albo pójdzie wałek i polibuda to wygra ( wariant bardziej prawdopodobny), albo polibuda zagra na miarę swoich możliwości i wygra bez konieczności kupowania spotkania ( wariant również prawdopodobny) , albo mecz wygra nie grajacy juz kompletnie o nic zespół z Radomia ( wariant nieprawdopodobny) :mrgreen:

Pozdrawiam
Kto ci naopowiadał, że zespół z Radomia nie gra już o nic. Musi ugrać przynajmniej 2 sety, jeżeli chce być pewnym zajęcia 7. miejsca i gry w Play-Offach z PZU AZS Olsztyn. Poza tym w Radomiu jest ciężko komukolwiek wygrać o czym przekonał się Jastrzębski i Częstochowa. Ja stawiam na zwycięstwo ekipy z Radomia.

RADOM-WARSZAWA
Typ na zwycięstwo: 1
Typ na wynik: 3:0
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Nie wiem czemu uwazasz ze Radom nie ma o co grac. Przegrywaja to spotkanie Delecta wygrywa i zajmuja 8 miejsce w tabeli co oznacza ze w PO spotkaja sie z Bełchatowem. Watpie zeby taki stan rzeczy ich zadowalał. Jezeli juz miałbym na siłe obstawiac to obstawiam wynik 3-2 dla Politechniki który jest w miare korzystny dla obu druzyn.
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Jukenduit a ty wierzysz w to , że w ostatniej kolejce Delecta jest w stanie wygrać w Bełchatowie???!!!
A jeśli chodzi o post miki1910 , to odpowiem tak - jaki wynik najbardziej satysfakcjonuje obie strony w tym meczu?? Oczywiście 3-2 dla polibudy , bo że Jadar zagra w play-off to już jest pewne i przy pewnej porażce chemika w Bełchatowie, warszawiakom własnie 3-2 daje awans do play-off a Jadarowi ten wynik daje 7 miejsce. Więc czemu się nie dogadać. Jednym baaardzo zależy , inni mogą nieźle zarobić. Ten mecz śmierdzi i dlatego warto go zagrać...
 
mc11 0

mc11

Użytkownik
Ostatnia kolejka PLS już jutro.A oto moje typy(mam nadzieje ze tym razem będzie większa skuteczność niż ostatnio):

Jastrzębski Węgiel - Mostostal Kędzierzyn : Spotkanie drużyn, które zmierzą się w pierwszej rundzie play-off. Tak naprawdę to już mecz o nic, no może o lepsze samopoczucie przed potyczkami w play-off. Jastrzębie pewne 3 miejsce w lidze, Mostostal ma już zapewnioną 6 pozycję. Faworytem zdecydowanym Jastrzębie i raczej nie zanosi się na żadną niespodziankę. Ale mecz nie do końca pewny i napewno nie warty ryzyka przy kursie 1,15(Bet-at-home). Typ: Jastrzębski Węgiel ✅ DW: 3-0 ⛔

Skra Bełchatów - Delecta Bydgoszcz: Mistrz Polski podejmuje niepewną gry w play-off bydgoską Delectę. By być pewnym Delecta musi wygrać, jednak nie daję jej większych szans. Co prawda ostatnio pewne zwycięstwo z Jadarem, ale drużyna z Radomia to całkiem inna klasa przeciwnika. Jutro Bełchatów powinien wygrać łatwo i przyjemnie. Typ: Bełchatów ✅ DW: 3-0 ⛔

Jadar Radom - Politechnika Warszawa : Najciekawsze i najważniejsze spotkanie tej kolejki. Obie drużyny teoretycznie mają jeszcze o co walczyć, choć Jadar raczej nie ma się czego obawiać, bo Delecta jak już pisałem wyżej w Bełchatowie wielkich szans nie ma. Natomiast dla Politechniki to mecz o życie, o byż albo nie być w play-off. Nie będę tu wnikał jak kolega wyżej w układy, kupiony czy nie mecz, ale poprostu uważam, że Politechnikę stać na zwycięstwo i przy pełnej mobilizacji i koncentracji mają szansę odnieść zwycięstwo. Typ: Politechnika ✅ DW: 1-3 ⛔
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
Dokładnie, wilk syty i owca cała. Zarówno Radom jak i Warszawa mogą byc zadowolone. Dlatego też bardzo się cieszę, że runda zasadnicza właśnie się skończyła, 30.03 zaczynają się playoffy :grin:
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
SKRA BEŁCHATÓW - AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA ✅
Typ: 1 (0-2,5)
Kurs: 1,5
Buk: Toto-mix

W czwartek 29 marca zostanie rozegrane pierwsze spotkanie play-off w którym Mistrzowie Polski Skra Bełchatów podejmie akademików ze stolicy. Energetycy moim zdaniem, są głównym pretendentem do ponownego sięgnięcia po mistrzostwo Polskiej Ligi Siatkówki. Podczas rundy zasadniczej wygrali wszystkie spotkania ulegając jedynie Olsztynowi po znakomitym spoktaniu. Skra z Wlazłym na czele jest w wybornej formie. Ich gra charakteryzuje się potężną siłą ataku, bradzo dobrym rozegraniem oraz znakomitym przyjęciem. Gruszka wraz z Ignaczakiem oraz Stelmachem stanowią siłę odbioru. Nienaganna jest rownież gra Bełchatowian na środku, gdzie prym wiedzie Jane Heikkinen, wzięty do najlepszej szóstki PLS-u. Warszawa natomiast rzutem na tasme zdołała awansować do ósemki, pokonując w ostatnim spotkaniu Jadar 3-2. Ich gra zdecydowanie pozostawia wiele do życzenia, moze poza Radkiem Rybakiem, który trzyma cały atak. Przyjcie rowniez nie jest ich mocną strona, dlatego sądze że Energetycy mocną zagrywką bezproblemowo odrzuca ich od siatki i nie pozwola na dokladnie rozgrywanie akcji.
Jak zatem widać, o Skrze można wypowiadać się w samych superlatywach. Jest do druzyna rangi europejskiej z wieloma sławami w skladzie.Ekipy te dzieli ogromna róznica klas.Dlatego sądze iz rozpędzeni Bełchatowianie szybko rozprawą się z Politechniką nie pozostawiając żadnych złudzen dla wątpiących w ich geniusz i potencjał. Typuje szybkie 3-0.

Wkrótce analizy do kolejnych, piątkowych meczy.
Pozdrawiam.
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
AZS OLSZTYN - JADAR RADOM ⛔
Typ: 1 (0-2,5)
Kurs: 1,45
Buk: Toto-mix

W piątek rozegrany zostanie pierwszy w tej parze mecz w ktorym miejscowy AZS podejmie siatkarzy z Radomia. Podopieczni Ireneusza Mazury zakonczyli runde zasadniczą plasując się na drugiej lokacie w tabeli, z kolei Jadar zakonczyl rywalizacje na miejscu 7. Nalezy podkreslic, iz dosc dawno nie mielismy takie jak tu sytuacji - beniaminek PLS zajął wysokie 7iejsce i cel jakim bylo utrzymanie sie w lidze został w pełni zrealizowany. Zawodnicy z Olsztyna na pewno są głodni sukcesu i mają coś do udowodnienia. Przez 18 kolejek deptali Skrze po piętach a ich ambicje do zdobycia Mistrzostwa sa ogromne. W ich skladzie są takie gwiazdy jak fenomenalny rozgrywający Paweł Zagumny, a takze inni rownie znani zawodnicy jak naprzyklad Wojciech Grzyb, Paweł Papke, Michał Bąkiewicz, Marcin Możdżonek czy znakomity turek Sinan Tanik. W rundzie zasadniczej oba spotkania (kolejno 3:0 i 3:2) wygrywali siatkarze z Warmii i Mazur.
Jadar spisuje się dobrze i z pewnoscia zagra bez obciążenia psychicznego. Zawodnicy i szkoleniowiec z Radomia szumnie zapowiadają walkę. Jedna z wypowiedzi trenera brzmi: &quot;My jednak nie poddajemy się i jedziemy walczyć do Olsztyna. Nie mamy nic do stracenia. Zdajemy sobie sprawę, jak znakomitych zawodników ma PZU AZS&quot;.
Wydaje mi sie jednak, ze ich entuzjazm szybko zostanie zgaszony. AZS to swietna, zgrana ekipa prezentująca równą i solidną siatkówkę. To oni są faworytem w tej parze i sądzę, iz zaczną od mocnego uderzenia, nie pozwalając Jadarowi ugrać choćby seta. Wynik 3-0 będzie jak najbardziej na miejscu.


KS JASTRZĘBIE - MOSTOSTAL KĘDZIERZYN KOŹLE
Typ: 1, lub 1 (0-2,5) ✅ ✅
Kursy: 1,10 i 1,80
Buk: Toto-mix

Ciekawie zapowiadające się spotkanie. JSW pod wodza nowego szkoleniowca przeszło duzą metamorfozę a ich gra stała się bardziej stabilna i efektywna. Rundzie zasadnicza zakonczyli na 3 lokacie a Mostostal na 6. Nie muszę chyba wspominac iz sklad Jastrzębie to w połowie swietni reprezentanci Polski jak m.in Grzegorz Szymański, Daniel Pliński, Łukasz Kadziewicz. W sklad rowniez dobrze wkomponował się młody, skoczny australijczyk Igor Yudin. Ich siła rażenia jest ogromna. Druzyne te grały ze sobą w ostatniej kolejce jednak obie miały juz zapewniony awans dlatego mecz zostal raczej potraktowany jak sparing. Zwycięsko wyszli podopieczni Totolo triumfując 3:1. Nie ma co ukrywac, iz JSW jest zdecydowanym faworytem. Dobrze grają na swojej hali i sądze ze pokonanie Mostostalu nie powinno stanowic dla nich problemu.
Dla bardziej odwaznych polecam zagrac z hendi (0-2,5), choc co do tego czy nie stracą seta nie jestem w pełni przekonany ????

Pozdrawiam
PS analizke Częstochowy z Resovią wrzucę jak pojawi się oferta na Unibecie bo mysle ze zagranie u/o bedzie tu dobrym rozwiązaniem.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
BOT Skra Bełchatów-AZS Politechnika Warszawa ( handicap : 0-2.5) 2 2,70 Betgun ⛔

Mecz pomiędzy tymi zespołami rozpocznie walkę 8 najlepszych zespołów w play-off. Bełchatowianom pozostała już tylko w tym sezonie walka o mistrzostwo Polski i Puchar Polski. W rundzie zasadniczej Skra na 18 spotkań przegrała tylko 1!. Zdobyła 49 punktów, zajmując 1 miejsce i wyprzedzając AZS Olsztyn o 6 pkt. Całkiem inna sytuacja jest w zespole ze stolicy. Na 18 spotkań - wygrali 7, a przegrali 11. Do ostatniego meczu walczyli o awans do play-off. Udało im się dzięki zwycięstwu 3:2 z Jadarem. Zajęli 8 miejsce z dorobkiem 17 pkt. Między tymi zespołami jest bardzo ogromna przewag w każdym elemencie. Politechnika ma problem jeśli chodzi o libero, Tomasza Drzyzgę, który nabawił się kontuzji i nie wiadomo czy wystąpi. Dużo będzie zależało jak zagra atak Politechniki i przyjęcie. Do formy powraca najlepszy zawodnik warszawian Pavel Chudik. W Bełchatowie jedynym zmartwieniem jest zmęczenie Mariusza Wlazłego. Jeśli on gra dobrze to Skra zawsze wygrywa. Do zespołu po kontuzji wrócili już Stelmach i Ignaczak. W rundzie zasadniczej między tymi zespołami dwa razy padał taki sam wynik 3:1. Myślę, że jeśli Warszawianie wyjdą na ten mecz zdeterminowani to uda się urwać chociaż jeden set.

Mój typ: 3:1
⛔
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
AZS CZĘSTOCHOWA - RESOVIA RZESZÓW
Typ: 1, powyżej 185,5 punktów ✅ ⛔
Kursy: 1,30 1,90
Buk: Unibet

Czwartą parą paly-off&#39;ów Polskiej Ligi Siatkówki są zespoły AZSu Częstochowa i Resovii Rzeszów. Pojdeynek pomędzy nimi zapowiada się równo i ciekawie. W moim mniemaniu kibice będą mogli podziwiać wspaniałe, sportowe widowisko nasycone dużą ilością walki i emocji. Akademicy po rundzie zasadniczej zakończyli rywalizację na 4 miejscu podczas gdy rzeszowianie uplasowali się tylko oczko niżej - na 5 lokacie. Forma siatkarzy zpod Jasnej Góry napewno jest wysoka ale lekko niestabilna. Zaliczali świetne występy jak naprzyklad wygrany mecz z Jastrzębiem w 14 kolejce ale rowniez męczyli się niemiłosiernie z przeciętniakami (np Politechniką w ostatniej rundzie). W ich kadrze znajdują się takie nazwiska jak Gierczynski (najlepszy atakujący PLS!), Gacek czy Billings. Nikt z zawodników nie narzeka na kontuzje, trener ma pełne pole manewru a zawodnicy zapowiadają zaciętą walkę. Wydaje mi się ze częstochowienia mocno postawią na swoim i skoncetrują się, gdyz na pewno mają mozliwosci i predyspozycje do rywalizacji o najwyzsze trofea.
Z kolei Resovia była chyba najwiekszym zaskoczeniem tego sezonu. Grali naprawde dobrze, rowno i solidnie jednak w osatnim czasie coś siadło. Wygrali łącznie 9 meczy i tyle samo przegrali, z czego 7 potyczek rozstrzygało się w tie-breakach z ktorych zwycięsko tylko 3 krotnie wychodzili podopieczni Jana Sucha. Widać zatem, że w koncowka nie są najmocniejsi co moze miec wplyw na wynik w Częstochowie. Pisząc jeszcze o Resovii warto wspomniec o kontuzji jednego z podstawowych przyjmujących Geira Eithuna ktory nabawił sie powaznego urazu w meczu z JSW.
Podsumowywując, moge smialo powiedziec ze mecz bedzie zacięty, jednak zwycięsko z tej batali powinien i mam nadzieje wyjdzie górą AZS. Są bardziej doswiadczeni i grając na fali z pewnoscia sa przeciwnikiem cięzkim do zatrzymania. Druzyny znają się doskonale wiec mają sobie coś do udowodnienia. W rundzie zasadniczej oba spotkania konczyly sie w tie breakach (oba 3:2 dla AZSu) i sadze ze w tym meczu bedzie podobnie.

Spodziewałem się wiecej walki :-? ????
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
Betgun

AZS Czestochowa-Resovia SSA Rzeszow 2(+1,5)@2,15

W rundzie zasadniczej spotkania tych druzyn były wyrównane, myślę że tym razem będzie podobnie. Coprawda zarzekałem się, że więcej na Resovię nie zagram i choć moim faworytem w tym spotkaniu zdecydowanie jest AZS, to zagram z 1,5 setowym handi na Resovie..

KS Jastrzebski Wegiel-Mostostal Azoty Kedzierzyn Kozle 2(+2,5)@1,9

Jastrzębie są oczywiście zdecydowanym faworytem ale myślę że Kędzierzynianie mogą się pokusić o urawnie im seta, szczególnie że ostatni ich mecz również zakończył się 3-1 - Kędzierzynianie wygrali I seta a w czwartym było 26-24

PZU AZS Olsztyn-KS Jadar Radom 1(+2,5)@1,5

Myślę, że Olsztyn pokusi się o równie efektowne zwycięstwo jak wczoraj BOT, a że gra na 1,02 jakoś nie daje dreszczyku zagram na 1 z handi za 1,5. ???? Analiza wyjatkowo skromna ale każdy wie jaka jest róznica między Olsztynem a Radomiem..

BOT Skra Beachatow-AZS Politechnika Warszawa 2(+2,5) @ 2,7

Z BOT-em jest podobnie, choć myślę, że dziś, w którymś secie mogą sobie odpuścic, dlatego 2 z handi za 2,7

Pozdrawiam i powodzenia życzę
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
WYNIKI PLAY - OFF

Czwartek 29 marca:

Skra Bełchatów - AZS Politechnika Warszawska 3:0
(25:17, 25:19, 25:19)


Piątek 30 marca:

Jastrzębski Węgiel - Mostostal-Azoty 3:0
(25:12, 25:17, 25:21)

AZS Olsztyn - Jadar Radom 3:1
(25:15, 29:27, 19:25, 25:17)

AZS Częstochowa - Resovia Rzeszów 3:0
(25:18, 25:18, 25:19)

Skra Bełchatów - AZS Politechnika 3:1
(25:19, 20:25, 25:23, 25:23)

Niedziela 31 marca

AZS Częstochowa - Resovia Rzeszów 3:1
(25:14, 29:27 18:25 , 25:18)

PZU AZS Olsztyn - Jadar Radom 3:0
(25:13, 29:27, 25:10)

Jastrzębski Węgiel - Mostostal Azoty 1:3
(22:25, 25:19, 22:25, 27:29)
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA - SKRA BEŁCHATÓW ✅

DW: 1-3 ✅ ✅ ✅ ????
3,15
Expekt

Wznawiamy play-off&#39;y, dzis jeden mecz w ktorym AZS Politechnika Warszawska podejmie Skre Bełchatow.
Trzeci mecz pomiędzy tymi ekipami, w Bełchatowie dwukrotnie wygrywali Energetycy 3:0 oraz 3:1. Mysle ze sprawa awansu Skry jest oczywista. Do kadry po &quot;magicznej kuracji&quot; wraca podstawowy atakujący Mariusz Wlazły co na pewno wplynie na siłe zespołu. Po jednej stronie siatki stanie zatem czołowa ekipa PLSu naszpikowana gwiazdami po drugiej natomiast mniej doswiadczona ale pełna motywacji ekipa Edwarda Skorka. Zawodnicy Politechniki szumnie zapowiadają walke i na pewno na boisku przeleją sporo potu 8)
Sadze ze doping ich kibicow i atut wlasnej hali spowoduje ze wygrają jednego seta. W drugim meczU w Bełchatowie AZS zagrał naprawde solidnie i zaprezentował w grze mnostwo ambicji, mysle ze i dzis sie zmobilizują i urwią Skrze seta.


AZS Politechnika Warszawska - BOT Skra Bełchatów 1:3

(23:25, 25:19, 17:25, 22:25)

Stan rywalizacji: 3:0 dla Skty i awans bełchatowian do półfinału PLS-u



ps. mam nadzieje ze moj typ w typach dnia zostanie tez tak policzony ... ????
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
Dziś mecz Resovia-Częstochowa.
Można było mieć zastrzeżenia co do gry Częstochowian w rundzie zasadniczej, w play off wygląda to zdecydowanie lepiej. Wg niektórych 2 ostatnie mecze były najlepszymi meczami Częstochowian w tym sezonie. Z pewnością wyjdą na ten mecz bardzo skoncentrowani, by jak najszybciej i jak najmniejszym nakładem sił znaleźć się w półfinałach. Myślę, że Resovia we własnej hali postawi wyżej poprzeczkę, jednak mimo wszystko Częstochowa powinna ten mecz wygrać:

buk: Betgun

Resovia SSA Rzeszów-Wkręt Met AZS Częstochowa 2@1,6

Jutro:
KS Jadar Radom-PZU AZS Olsztyn (-1,5)2@1,45

Olsztyn jest zdecydwoanie lepszym zespołem, o czym mogą świadczyć 2 sety z meczu z 31.03 w których nie dał szans Jadarowi wygrywając do 13 i 10. Swoją drogą takie wyniki nie powinny się zdarzać na takim etapie rozgrywek. :;/:

Mostostal Azoty Kędzierzyn Koźle-KS Jastrzębski Węgiel (-1,5) 2@1,75

Wpadka KS Jastrzębski Węgiel bedzie drogo kosztować, jeśli nie będzie niespodzianek pozostałe drużyny z wielkiej 4 awansują do półfinałów w 3 spotkaniach. Jastrzębski Węgiel juz wiadomo że będzie musiał rozegrać przynajmniej 1 mecz więcej. Nie moga pozwolić sobie na następną wpadkę dlatego myślę, że wyjdą na ten mecz wyjątkowo skoncentrowani i rozniosą Mostostal, może nie w takim stopniu jak w pierwszym meczu u siebie (do 12, 17 i 21) ale max na co pozwolą Mostostalowi to ugranie 1 seta.

AKO 1,6+1,45+1,75=4,8

Pozdrawiam i powodzenia życzę :spokodfhgfh:
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
WYNIKI PIĄTEK 6 KWIETNIA

Jadar Radom - PZU AZS Olsztyn 1:3 (19:25, 23:25, 27:25, 24:26)
Stan rywalizacji play-off: 3:0 dla PZU AZS Olsztyn

I dzisiejsza masówka ktorą naszczęscie odpuscilem:

Mostostal-Azoty - Jastrzębski Węgiel 3:1 (22:25, 29:27, 25:18, 25:21)
Stan rywalizacji: 2:1 dla Mostostalu

Jastrzębie miało byc jednym z faworytów do mistrzostrwa i pretendentem do zaistnienia na arenie nie tylko poskiej ale rowniez eurpoejskiej i ten niby swietny zespół z pseudo gwiazdami bedzie mial teraz spooore trudnosci by awansowac do polfinalow.
Zapowiada sie bardzo ciekawa rywalizacja :smile:
 
mc11 0

mc11

Użytkownik
Już dziś 4 mecz pomiędzy Mostostalem Kedzierzyn a Jastrzębskim Węglem. To co sie dzieje w tej parze przechodzi najśmielsze oczekiwania nawet kibiców i działaczy a pewnie też i siatkarzy z Kędzierzyna. Po pierwszym meczu wydawało się że Kędzierzyn będzie miał problemy by wygrać choćby seta w tej fazie play-off, a tymczasem dwa następne spotkania wygrane. Chociaż na razie dzisiejszego meczu nie ma w ofercie ani Bet-at-home ani Expekt już teraz podaję ten mecz jako zdecydowany pewniak. Jastrzębie ten mecz poprostu musi wygrać i zrobi to, by wygrać też 5 mecz i awansować do półfinału. Chociaż tego jest blisko to nie wierzę by Jastrzębie mogło odpaść. Myślę że są mimo wszystko drużyną zdecydowanie lepszą od Mostostalu i zmobilizują się i wygrają to spotkanie.
Mój typ: 2
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Mostostal Azoty Kedzierzyn Kozle - Jastrzebski Wegiel KS ✅ ufff , prawie zawał serca :]

Ja również dziś stawiam na Jastrzębie. Mam przeczucie no i kurs w bet-at-home bardzo mi odpowiada. Goście wyjdą na ten mecz silnie zmotywowani i skoncentrowani , a do tego są drużyną po prostu lepszą. Mostostal gra naprawdę fajną siatkówkę, jest mieszanką rutyny z młodością, ale właśnie te młode strzelby zespołu z Kędzierzyna ( Kurek , Jarosz) zdają się nie wytrzymywać trudów sezonu. Do tego Marcel Gromadowski jest w słabiutkiej formie.
więc mój typ w tym meczu jest taki jak przedmówcy: 2
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
W 2 ostatnich meczach grałem na Jastrzębie. Cóż..nie weszło. Ale do 3 razy sztuka. Znowu postawiłem na Jastrzębie, w końcu 3 srebrnych medalistów mają w składzie. Mostostalowi trzeba przyznać, że forma przyszła im w odpowiednim momencie, świetnie gra Jarosz, grają we własnej hali ale mimo to Jastrzębie powinni (muszą) wygrać ten mecz. No, to do telewizora i zaciskam kciuki
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
czyzby cos sie zmienilo przy zielonym stoliku w sprawie wyniku meczu Mostostalu z Jastrzebskim ? bo mnie zweryfikowali ten wynik teraz jako prawidlowy! (obstawialem druzyne gosci oczywiscie)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom