>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLS 2006/2007

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Oto wyniki rywalizacji play-off:

KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL -MOSTOSTAL-AZOTY KĘDZIERZYN-KOŹLE stan rywalizacji:2-2
BOT SKRA BEŁCHATÓW-J.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA stan rywalizacji:3-0
KS PZU - AZS OLSZTYN-JADAR SPORT S.A. RADOM stan rywalizacji: 3-0
WKRĘT-MET DOMEX AZS CZĘSTOCHOWA-ASSECO RESOVIA RZESZÓW stan rywalizacji:3-0
 
D 0

david723

Użytkownik
zastanawiam sie czy w jutrzejszych meczach nie zagrac za duzo stawke na Olsztyn, Jastrzebie i Skre... co o tym myslicie?
myslalem jeszcze o wkret mecie ale to juz chyba male ryzyko...
doradzcie bo korci mnie zeby zagrac za cala kase ktora mam na bet at home ;]
 
mc11 0

mc11

Użytkownik
Ja nie widze innej możliwości niż zwycięstwa właśnie tych trzech drużyn. Jedynie Politechnika może napędzić strachu Olsztynowi ale nie wierzę by mogła to wygrać. Jak dla mnie śmiało do zagrania za dużą stawkę. Zresztą też chyba to zagram.
 
D 0

david723

Użytkownik
juz kursy zlecialy :/ po 1,05 na jastrzebie i skre i 1,20 na olsztyn... :/ a co myslicie o wkret-mecie? pewniak? czy lepiej sie wstrzymac?
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
Realnie rzecz biorąc typy wydają się pewne lecz należy wspomnieć że to jest Puchar a takie rozgrywki rządzą sie swoimi prawami. Wydaje mi sie ze tak niskie kursy nie są warte ryzyka jesli już coś grać to mozna pokombinowac z dokładnym wynikiem lub u/o.
Pozdrawiam
 
K 0

krawat74

Użytkownik
Realnie rzecz biorąc typy wydają się pewne lecz należy wspomnieć że to jest Puchar a takie rozgrywki rządzą sie swoimi prawami. Wydaje mi sie ze tak niskie kursy nie są warte ryzyka jesli już coś grać to mozna pokombinowac z dokładnym wynikiem lub u/o.
Pozdrawiam
Witam,

Tak, to jest puchar, ale jaki ważny ! Zwycięzca zagra w lidze mistrzów ! No chyba że Skra zgarnie wszystko, to wicemistrz. =&gt; warto być w finale pucharu.
1) Celem Skry jest puchar i mistrzostwo Polski. To jest pewnik. Pytanie kto jeszcze chce mocno powalczyć. Czewa ? Jastrzebie ? Olsztyn ?
2) Pamiętajcie że Jastzebie i Mostostal walczą jeszcze w lidze i wydaje mi się, że ten mecz potraktują lekko, bez ciśnienia. O ile Jastrzebie może to wygrać, o tyle Mostostal raczej odpuści
3) Resovia pała chęcią rewanżu i to możliwy scenariusz. Mecze o 5-8 to dla nich poza abmicjami.
4) W Politechnice nie zagra Rybak - kontuzja. Jak dla mnie = WIN Olsztyn -1,5
5) nie ma szans na odrabianie strat, więc 1 mecz = 1 WIN

pozdrawiam
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
SKRA BEŁCHATÓW - MOSTOSTAL 3:1

Zgadzam się z Tobą w zupełności, LM czeka na zwycięsców wiec mysle ekipy podejdą do tych rozgrywek powaznie, jesli miałbym coś odpuscic do chyba Jastrzębie, raz ze czeka iz 5 mecz z Mostostalem a dwa ze ostatnio prezentuja slabą forme.
Jak znajde chwile to postaram sie wrzucic jakas wieksza analiza któregoś meczu.
Pozdrawiam
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
AZS OLSZTYN - AZS POLITECNIKA WARSZAWSKA ⛔ :zy3ou:
Typ: DW 3-0
Kurs: 1,9
Buk: Expekt

Normalny kurs na Olsztyn jak i ten z handicapem bardzo marne wiec mysle ze mozna sprubowac zagrac dokładny wynik 3-0 na korzyść podopiecznych Ireneusza Mazura.
Jak juz było wspominane PP to prestizowa impreza gdyz zwyciestwo jest promowane awansem do LM siatkarzy. Olsztyn obok Skry jest dla mnie faworytem tej imprezy i nie sądze zeby Politechnika stanęła im na przeszkodzie. Pisząc o meczu nalezy wspomniec o kontuzji podstawowego atakującego Politechniki Radka Rybaka. Bedzie to napewno spore osłabienie dla Stołecznych. W szeregach siatkarzy z Warmii i Mazur zabraknie pierwszego libero Richa Lambourn&#39;a a na jego pozycji zagra doświadczony Paweł Kuciński co nie powinno przeszkodzic Olsztynowi w wygranej. Olsztyn szybko rozprawił sie w play-off&#39;ach w Jadarem wiec zawodnicy mieli wystarczającą ilosc czasu na solidne przygotowanie. Sa to dwie druzyny o innych celach i innych poziomach. Mysle ze dziś w Kielcach Olsztyn nie pozostawi zadnych zludzen i szybko wygra do zera.

WYNIK: 3-2

AZS CZĘSTOCHOWA - RESOVIA RZESZÓW ⛔ :-?
Typ: powyżej 185,5 pkt
Kurs: 1,75
Buk: Expekt

Drugie dzisiejsze spotkanie w ktorym akademicy spod Jasnej Góry podejmą rzeszowską Resovia rozpocznie się o gidzinie 20. Ekipy te znają już się na wylot. Nie tak dawno stoczyli miedzy sobą 3 potyczki w play-off&#39;ach w ktorym za kazdem razem triumfowali gracze trenera Brokking&#39;a kolejne 3-0, 3-1, oraz 3-2. Trener Such w jednym z wywiadów powiedział, ze skoro losy pprzednich meczy tak wlasnie się toczyły dzis oni wygrają 3-2 ???? Resovia odpadła wiec nie ma nic do stracenia. Musza zagrać solidnie i skutecznie by udowodnic cos nie tylko sobie ale rowniez kibicom. Mysle ze mozna sie tutaj spodziewac zacietej rywalizacji, moze nawet pięco-setowej.

WYNIK: 3-0

Powodzenia ????
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
Wkręt Met AZS Częstochowa-Resovia SSA Rzeszów
Typ: handi +1.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: BetGun


Zgadzam się z przedmówcą. Ekipy w przeciągu ostatnich 14 dni grały ze sobą 3 razy. 3 razy wygrała Częstochowa 3-0, 3-1, 2-3. Resovia z meczu na mecz sprawiała więcej kłopotów Częstochowie. Myślę, że na neutralnym boisku mecz może być wyrównany. Częstochowianom może być cięzko zmobilizować się na kolejny mecz z Resovią, a Rzeszowianie powinni coś udowdnić kibicom i przeciwnikom zza siatki. Myślę, że mecz mimo wszystko wygra Częstochowa ale uwzględniając handi stawiam na Resovie
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
AZS OLSZTYN - AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA 3-2

Ogolnie niezłe jaja, mysle ze nie skłamie mówiąc ze Olsztyn tylko dzięki szczęsciu zainkasował wymęczone 2 punkty ...

Resovia przegrała pierwszego seta do 11 :-? wiec narazie srednio mi sie to widzi ...
Ogolnie straszna lipa :zy3ou:
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
AZS OLSZTYN - AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA 3-2

Ogolnie niezłe jaja, mysle ze nie skłamie mówiąc ze Olsztyn tylko dzięki szczęsciu zainkasował wymęczone 2 punkty ...

Resovia wygrała pierwszego seta do 11 :-? wiec narazie srednio mi sie to widzi ...
Ogolnie straszna lipa :zy3ou:

Coś mi nie pasuje.. W pucharze liczą pkt? Chyba liczy się tylko zwycięstwo i awans do połfinałów. A po II to Resovia przegrała I seta do 11..
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
Sory moja pomyłka z przyzwyczajenia pomyslalem ze 3-2 to 2 punkty, oczywiscie Olsztyn awansuje do polfinalu z w ktorym zmierzy sie z AZSem Częstochowa, który przed chwilą w trzech setach uporał się z rzeszowską Resovią.
Sovia oczywsicie przegrala do 11 cos dzis jakis przymulony jestem przepraszam za zamieszanie ????



PARY PÓŁFINAŁÓW:


Sobota 14 kwietnia

Skra Bełchatów - Jastrzębie godz. 16:00
AZS Olsztyn - AZS Częstochowa godz 18:30
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel ✅

Faworytem rywalizacji jest zespół z Bełchatowa ( Ameryki to ja nie odkryłem ;-) ) i uważam , że mecz ten Skra rozstrzygnie na swoją korzyść w trzech setach. Zawodnicy z Jastrzębia swój najważniejszy pojedynek w sezonie będą toczyć za kilka dni ( z Mostostalem) i o ile z cieniutką Gwardią przegrać po prostu nie wypadało, to Bełchatów to już są za wysokie progi. Generalnie z całej wielkiej czwórki PLS-u , Jastrzębianie są drużyną najsłabszą (mimo personalnie silnego składu) i jestem pewien , że ich myśli krążą już wokół meczu z Kędzierzynem, bo ewentualna gra o miejsca 5-8 może baaardzo odbić się na portfelach siatkarzy.


PZU AZS Olsztyn - AZS Częstochowa ⛔ jednak minimalnie Olsztyn

Mimo , iż na papierze Olsztyn prezentuje się lepiej , to jednak w tym meczu postawię na zawodników spod Jasnej Góry. Jest tylko jeden warunek - musi rozgrywać Paweł Woicki, który niewielki wzrost nadrabia najlepszym wyszkoleniem technicznym wśród rozgrywających w PLS. Wydaje mi się, iż jeśliby porównywać składy patrząc na pozycje na boisku , to na potencjał Olsztyna Czewa ma odpowiedź na każdej pozycji , oprócz środka bloku. No i ma Billingsa...

Pozdro
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
Jasne, BOT jest faworytem do tego można założyc, że Jastrzębie odpuszczą sobie już ten turniej i będą zbierać siły przed meczem 18.04 z Mostostalem. Jeśli wygrają 18.04 następny mecz grają już 20.04 i to z PZU. Są więc w wyjatkowo trudnej sytuacji.. Z drugiej jednak storny nie można na 100% wykluczyć, że trener i klubowe władze nie uznały, że warto w pełni zaanagażować się w walkę o puchar.. Takie myśli nasunęły mi się o pierwszej w nocy.

Co do drugiego meczu, to do analizy Ulasa dodam tylko, że PZU bardzo męczyło się z Poitechniką, a Częstochowa raczej bezboleśnie pokonal (4 raz w przeciągu 14 dni!!) Resovię..

O tej porze jeszcze za wcześnie by deklarować się co będę grał. Myślę, że coś z handi będę próbował pokombinować.
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
Co do Skry w zupełności się zgadzam, oglądałem ich mecz z JSW w fazie zasadniczej i zawodnicy Totolo praktycznie nie istnieli a Energetycy odprawili ich dosc syzbko i bez wieskzych problemow.

Jesli chodzi o pojedynek akademikow, mysle ze ciezko wytypowac zwyciesce. Fakt ze wczoraj Olsztyn niemiłosiernie meczyl sie z słabą Politechniką ale nie mozna oceniac ich formy na podstawie tego jednego meczu. Oba zespołu deklarowały ze przyjechały do Kielc po puchar wiec mysle ze zapowiada sie emocjonujący pojdeynek.
Moze zagrać overa? ✅ ;-) Pomysle i napisze jeszcze cos popoludniu.
Pozdrawiam
 
D 0

damian591

Użytkownik
AZS CZĘSTOCHOWA - PZU AZS OLSZTYN 1 2.40

Akademicy z Częstochowy grają ostatnio bardzo dobrze ???? , co tu dużo mówić są w bardzo dobrej formie, wczoraj pokonali Resovie Rzeszów nie tracąc nawet seta, pierwszego seta wygrali do 11 :!: Jeśli chodzi o PZU to nie podoba mi sie ich gra wczoraj szczęśliwe pokonali Warszawską Politechnika 3-2 i było blisko mega sensacji :!:. Przed tygodniem trudzili sie z Jadarem Radom, ostatecznie wygrywając 3-1. Myślę, że będzie to wyrównany mecz, jednak zwycięsko z niej wyjdzie ekipa z Częstochowy. Warto zagrać, a kurs bardzo wysoki, bowiem 2.40, przy 1.40 na PZU.

SKRA - JASTRZĘBSKI WĘGIEL 1 1.45

Nie wyobrażam sobie, by Mistrzostwie Polski zakończyli tą impreze na półfinale. Moim zdaniem wygrają to pewnie 3-0, albo 3-1. Grają bardzo dobrze i w tym roku ponieśli dotychczas jedną porażkę w jednej z pierwszych kolejkach PLS z Olsztynem. Wydaję mi się, że Jastrzębie skupi sie na Play-offach i dzisiaj przegrają. Myślę, że kurs 1.45 warty grania za większą stawke ????

Finał: Skra - AZS Częstochowa ????
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
Wczoraj nie poszło, więc dziś bardzo asekuracyjnie zagram

Buk: Betgun

BOT Skra Bełchatów-KS Jastrzębski Węgiel S.A. 1 1,42

W tym meczu nie powinno być niespodzianki. Nawet jeśli, tak jak pisałem wcześniej Jastrzębie uznają, że walka o Puchar jest w tym momencie kluczowa, to biorąc pod uwagę ich ostatnie 2 tygodnie, trudno się spodziwac by dali radę Skrze.

PZU AZS Olsztyn-Wkręt Met AZS Częstochowa 2 (+1.5) 1,42

Nie umiem wskazać zdecydowanego faworyta, a biorąc pod uwagę, że dziś gram b. ostrożnie nie mam chyba innego wyjścia jak zagrać na Częstochowę z handi.

Pozdrawiam i mam wielką nadzieję, że dziś pójdzie lepiej.. :spokodfhgfh:
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
Heh Skra przegrała pierwszego seta do 19... Chetnie oberzajłbym to widowisko ale nasz wspaniały Robert stwierdził, ze nie bedzie transmisji ... A szkoda bo musi byc naprawde ciekawie :mrgreen:
 
D 0

damian591

Użytkownik
BOT SKRA BEŁCHATÓW 3-1 JASTRZĘBSKI WĘGIEL (19-25, 25-20, 25-18, 25-23)

Skra po raz trzeci z rzedu ma szanse wygrac Puchar Polski. Jej rywalem będzie zwycięzca meczu PZU AZS Olsztyn - Wkręt-met Domex AZS Częstochowa, który rozpocznie sie o godzinie 18:30.

Finał pokaże TVP 1 o godzinie 13:50 początek relacji ????

POZDRAWIAM ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom