>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLS 2006/2007

Status
Zamknięty.
D 0

damian591

Użytkownik
Moim zdaniem Warszawa dzisiaj wygra 3-2 !! U siebie spisują sie bardzo dobrze i napewno wyjdą bardzo zmotywowani na ten mecz.

Jastrzębski Węgiel gra w lidze bardzo nie równo. Ostatnio nie wiedzie im sie najlepiej, lecz w ostatniej kolejce pokonali Mostostal 3-0, jednak nie brał bym tego wyniku pod uwagę przy typowaniu dzisiejszego wyniku.

Jak dla mnie pewnym typem jest:

WARSZAWA-JASTRZĘBIE H(1,5-0) 1 1.80


POZDRO
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
Zdecydowanie. Zmiana trenera bardzo pomogła. Moim zdaniem Jastrzebie maja skład spokojnie na 3 miejsce po rundzie zasadniczej, no i jak widać w końcu dogadują się z trenerem. Resovię natomiast skreślam zdecydowanie ???? . NIE MA MOWY BYM W TYM SEZONIE JESZCZE RAZ NA NICH POSTAWIŁ

Co do następnej kolejki, to (wstępnie oczywiście) to stawiam na takie wyniki:

Jadar Radom - AZS Częstochowa 2-3
PZU AZS Olsztyn - AZS Politechnika 3-1
Jastrzębski Węgiel - Gwardia Wrocław 3-0
Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów 3-1

Nic odkrywczego ale Jastrzębie w końcu zaczęli grać, na Resovię jak powiedziałem więcej nie postawię, a Częstochowa bardzo będzie potrzbowała punktów i myślę, że z Jadarem da sobie radę, nawet jeśli miałby to być 3-2
 
F 0

fat_bart

Użytkownik
Witam ???? na resovie tez juz nie postawie bo 2 raz mnie zawiedli :zy3ou:

a Co do nastepnej kolejki... to mam z leksza odmienne zdanie ????


Jadar Radom - AZS Częstochowa 1-3
PZU AZS Olsztyn - AZS Politechnika 3-1 ( ✅ lol a edytowałem tego posta z 3-0 ???? ważne, że wygrali)
Jastrzębski Węgiel - Gwardia Wrocław 3-0 ✅
Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów 3-0 ✅

Pozdrawiam ????

btw. co do meczu Delecta - Mostostal - na kuponie mi sie po@#$#!@%....myliło i mam na delecte ;/ a myślę, że wygra mostostal 1-3 ... wlasnie leci końcówka pierwszego seta..
może jednak cud i delecta wygra....
 
M 0

mlooody

Użytkownik
co do nastepnej kolejki:

Jadar Radom - AZS Częstochowa 1-3 - czestochowa poprostu musi wygrać i wygra za 3 punkty - napewno bedzie w nich sportowa złość
PZU AZS Olsztyn - AZS Politechnika 3-1 - olsztynianie muszą zdobywac punkty i liczyć na potkniecie Skry, obstawiam wynik 3-1 a nie 3-0 ponieważ wydaje mi się, że Olsztyn może sie wyluzować za bardzo i straca seta
Jastrzębski Węgiel - Gwardia Wrocław 3-1 - podobnie jak Olsztyn, powinni wygrać za 3 punkty lecz czy wystarczy im motywacji zeby wygrać 3-0 nie jestem przekonany
Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów 3-1 - tak jak wyżej, Skra wygrywa za 3 punkty

Mecze wydają się być &quot;łatwe&quot; do obstawienia chociaz nigdy nic niewiadomo ponieważ zespoły mogą już powoli myśleć o play-offach co może spowodować spadek formy
zobaczmy jak będzie :mrgreen:
 
mc11 0

mc11

Użytkownik
W środę o 18 zaległy mecz Jastrzębie - Skra. Szykuje się wielkie widowisko dwóch najlepszych obecnie drużyn w kraju(mimo, że tabela wskazywałaby coś innego). Jastrzębie po zmianie trenera od razu zaczęli grać lepiej, a Skra cały czas w wielkiej formie. Jak dla mnie jest to mecz drużyn, które w tym sezonie spotkają się w finale rozgrywek. W środę zdecydowanie większe szanse daję gospodarzom. Zagrają po raz pierwszy pod wodzą nowego trenera w swojej hali, będą niezwykle zmotywowani, wygrali dwa mecze wyjazdowe z rzędu po 3-0, choć gra nie wyglądała jeszcze idealnie. A Bełchatów no cóż, postawi wysoko poprzeczkę, napewno o wiele wyżej niż Mostostal i Politechnika, ale tym razem raczej zejdzie z parkietu pokonany. Obstawiam 3-1 dla Jastrzębia.
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Dlaczego nikt nie podejmie się typowania najciekawszego meczu następnej kolejki czyli Delecta - Mostostal ?! Pozostałe pary nie pozostawiają wątpliwości co do wyniku, a tu będzię na pewno ciekawie. Zakaładam dość wysoki kurs na zwyciestwo bydgoszczan,jednak przewiduję wygraną będącej na fali Delecty, która wykorzysta atut własnej hali. pzdr
 
M 0

man-of-the-matc

Użytkownik
Dzisiaj w hali przy Szerokiej spotkają się przedsezonowi pretendenci do zdobycia mistrzostwa Polski a mianowicie Jastrzębski Węgiel oraz BOT Skra Bełchatów. Jest to spotkanie zaległe, które miało się odbyć 17 lutego ale ze względu na zmagania odpowiednio w Pucharze CEV i LM oba zespoły zdecydowały się przełożyć mecz na inny termin. Już w pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami w tym roku widać było wielkie zaangażowanie i gryzienie parkietu aż do ostatniej piłki. Tamten mecz zawodnicy Jastrzębia mogli rozstzygnąć na swoją korzyść ale w 2 secie roztrwonili ogromną przewagę punktową i przegrali seta 30:28.

W drużynie wicemistrzów Polski panuje bardzo dobra atmosfera. Chociaż zawodnicy bardzo niechętnie mówią o rezygnacji zarządu z usług trenera Boska wszyscy kibice siatkówki mogą zauważyć, że zmiana prowadzącego ekipy pozytywnie wpłynęła na wyniki zespołu. Po 2 zwycięstwach bez straty seta mają ochotę na kolejną wygraną i odskoczenie zespołowi AZSu Częstochowy.

Skra ma już praktycznie zapewniony awans do play-offow z pierwszego miejsca po wczorajszym blamażu ekipy AZS Olsztyn. Jastrzębski Węgiel chciałby awansować do fazy play-off z 3 miejsca bo to oznaczałoby, że ewentualne spotanie ze Skrą nastąpiłoby dopiero w finale ligi. Jest więc o co walczyć.

Oba zespoły w najsilniejszych składach i jak to było w hali Skry, tak i w hali Jastrzębia będzie walka i emocje aż do końcowego gwizdka.


[center:abc60bc16f]Jastrzębski Węgiel 2.02 - Skra Bełchatów [/center:abc60bc16f]
 
mc11 0

mc11

Użytkownik
Obstawiałem 3-1 dla jastrzębia, skończyło się 3-1 dla Bełchatowa. Fantastyczny mecz, wspaniała atmosfera, poza pierwszym setem wyrównana gra i Jastrzębie wcale nie musiało przegrać tego meczu.Jednak klasa Mariusza Wlazłego przesądziła o sukcesie gości. I tak wciąż typuję właśnie siatkarzy z Jastrzębia na mistrza Polski. I myślę że w następnych meczach Jastrzębie potwierdzi swoje aspiracje.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Witam ;-)

KS Jadar Radom-Wkręt Met AZS Częstochowa 2 1.45 ⛔

*Będzie to bardzo trudny i zacięty mecz ! Jadar za wszelką cenę bedzie chciał wygrać u siebie i upewnić swoją 7 pozycje przel Play-off&#39;ami.Pozostało jeszcze 3 kolejki,Częstochowianie gonią Jastrzębski Węgiel i Resovię Rzeszów więc jeśli mysla o zajeciu jak najlepszego miejsca musza wygrać to spotkanie.Zespół z Radomia pokonał Asseco Resovię Rzeszów oraz Jastrzębski Węgiel, a w meczu z Olsztynem doprowadził do tie-break&#39;a.Jednak stoje murem za Częstochową i myśle ze dzis pojada Jadar , licze na dobre wystawy Stelmacha i skuteczne ataki Billings&#39;a. Dla odwarznych proponuje zagranie handi -1,5 na Czestochowe po kursie 1,95.
Kurs warty ryzyka na Czestochowe.
Myśle że Czestochowa wygra 3-1 .

pozdro
 
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
Bardzo pewny jest środowy Typ na Jastrzębski węgiel przymierzam sie nawet do handicapa o ile będzie ponieważ narazie nie widziałem !!Jastrząb po zmianie trenera spisuje sie rewelacyjnie i wielce prawdopodobne jest że nawet nie odda seta w jutrzejszym meczu.Resovia drużyna nie należąca do wybitnych drużyn w tym sezonie może tylko powalczyc conajwyzej tak jak wspomnaiłem o seta z Jastrzębskim Węglem!Polecam,ŁAdny kurs pewny mecz =łatwa wygrana!! ???? :jezora:
 
mc11 0

mc11

Użytkownik
Dzisiaj i w środę kolejna kolejka PLS. Dziś PZU Olsztym zwyciężył na wyjeździe z ostatnią w tabeli Gwardią Wrocław 3-0. A już jutro pozostałe 4 mecze tej kolejki.

Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel - najciekawsze spotkanie tej kolejki i o wysoką stawkę. Jest to spotkanie, które zapewne zadecyduje o 3 miejscu w tabeli po sezonie zasadniczym, a oznacza to uniknięciu w półfinale gry ze Skrą Bełchatów. Zdecydowanie stawiam na zwycięstwo Jastrzębia. Po zmianie trenera bilans imponujący. 4 mecze, 3 zwycięstwa po 3-0 i porażka 1-3 po znakomitym widowisku ze Skrą. A do tego wielka żądza rewanżu na Resovii za porażkę na własnym parkiecie 0-3. Typ: Jastrzębie ✅ Dokładny Wynik: 0-3 ⛔

Mostostal Kędzierzyn - Skra Bełchatów - 6 Mostostal podejmuje lidera z Bełchatowa. Goście zapewnili już sobie 1 miejsce na koniec sezonu zasadniczego. Do tej pory tylko jedna porażka z Olsztynem i nic nie wskazuje by jutro mogło się coś pod tym względem zmienić. Skra kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i jutro pasmo zwycięstw powinno się zwiększyć o kolejne zwycięstwo. Typ: Bełchatów ✅ DW: 0-3 ⛔

Delecta Bydgoszcz - Jadar Radom - Jadar ostatnio w znakomitej formie. Zwycięstwa z Jastrzębiem kilka kolejek temu, a w ostatniej z Częstochową.Zapewnili sobie już start w play-off z 7 pozycji. Delecta wręcz przeciwnie. Zajmuje 9 miejsce i traci 1 punkt do Politechniki zajmującej 8 miejsce dające grę w play-off. Bydgoszczanie chcąc myśle o play-offie, a co za tym idzie utrzymaniu się w PLS jutrzejsze spotkanie powinni wygrać. Mają atut własnej hali, rywal ma już praktycznie pewną pozycję na koniec sezonu zasadniczego. Wszystko wskazywałoby na to, że to Delecta powinna jutro triumfować, jednak myślę, że Jadar potrktuje ten mecz na serio, jako dobre przetarcie już przed play-off i wygra w hali w Bydgosczy. Typ: Jadar Radom ⛔ DW: 1-3 ⛔

Politechnika Warszawa - AZS Częstochowa - Politechnika zajmuje 8 miejsce z przewagą 1 punktu nad Delectą. Muszą więc jeszcze ostro walczyć o grę w play-off. Ich przeciwnikiem przeżywająca ogromny kryzys drużyna z Częstochowy. Od wygranego szczęśliwie spotkania w Jastrzębiu Częstochowianie nie zdobyli punktu przegrywając gładko z PZU Olsztyn u siebie i Jadarem Radom na wyjeździe. Częstochowa już wcześniej dobre mecze przeplatała całkowicie nieudanymi, jest obok Resovii najbardziej nieprzewidywalną drużyną ligi. Jutro zagrają w Warszawie z drużyna, która im kompletnie nie leży. W pierwszej rundzie przegrali u siebie 2-3. Politechnika możnaby powiedzieć ma jakiś patent na Częstochowę, gra z nożem na gardle, przeciwnik jest w słabszej formie, dlatego stawiam na gospodarzy.Typ: Politechnika ⛔ DW: 3-1 ⛔

No i rację mieli Ci co stawiali na Delecte i Częstochowe. Chociaż Politechnika prowadziła już 2-0 i dużo nie brakowało a sprawdziłby się ten typ. Gratulacje dla tych co dobrze obstawiali.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Typ: Politechnika DW: 3-1
Ja w tym meczu typuje zupełnie inaczej . Fakt Czestochowa ostatnio nie zawchyca ,ale to nie zmienia faktu ze to dobry zespół... Ostatnio ponieśli dotkliwą porażkę z Jadarem i myśle że dziś czas na rewanż ! To co z tego że Politechnika gra z nożem na gardle... (Podejrzewam ze beda tak grac jeśli Delecta Bydgoszcz pyknie Jadar :roll: co im na pewno nie wyjdzie na dobre.) Ale nie zwróciłeś uwagi na to że Częstochowa ma szanse awansować na 4 miejsce, bowiem jeśli Resovia przegra z Jastrzębiem.Różnica dzieląca Częstochowę i Resovie w tabeli to 2 pkt i Czestochowa ma zaległy mecz , bowiem Rzeszów już rozegrał 17... Więc motywacja jest dzisiaj bardzo duża dla Czestochowy by wygrać gładko z Politechniką.
Fakt dużo będzie zalezało od dwóch meczy
BKSCh Delecta Bydgosz-Jadar Sport S.A. Radom
i
Resovia SSA Rzeszów-KS Jastrzębski Węgiel

Wiec w takim wypadku gram na Częstochowe ! muszą sie przełamac !

Typ : AZS Politechnika Warszawa-Wkręt Met AZS Częstochowa 2 1.52 ✅ :jupi:

pozdro
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz - Jadar Radom Typ 1 ✅ weszło na lajcie ;-)

Delecta ma o co grać ( miejsce ósme , gwarntujące grę w play-off), a jej rywal wręcz odwrotnie( praktycznie zapewniona gra w play-offach i praktycznie z nie lepszej pozycji niż siódma). Bydgoszczanie w pierwszej rundzie postawili wysoko poprzeczkę dzisiejszemu rywalowi podczas meczu w Radomiu i ulegli 2:3. Jeśli porównywać ten mecz z dzisiejszym , to bydgoski zespół jest na ta chwilę zupełnie innym ( na pewno lepszym zespołem) niż był wówczas. Do zespołu dołączyli Janczak i Pieczonka, którzy zdecydowanie wzmocnili siłę ataku ( Janczak) i jakość odbioru (Pieczonka). Dodatkowo Delecta gra na własnym parkiecie , a to w meczu takich wyrównanych zespołów , zawsze przemawia na korzyść gospodarza. Myślę , że dziś bydgoscy siatkarze odniosą zwycięstwo. Pozdrawiam.
 
F 0

fat_bart

Użytkownik
Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 2 ✅ - Jastrzębski po zmianie trenera spisuje się o niebo lepiej, mimo porażki z bełchatowem, powinni poradzić sobie z Resovia w kluczowym meczu walki o miejsce w Playoffach...

Mostostal Kędzierzyn - Skra Bełchatów 2 ✅ - Mostostal mimo dość dobrej postawy w ostatnich meczach, nie będzie w stanie przeciwstawić się liderowi tabeli skrze, mimo, iż ma ona zapewnioną gre z pierwszego miejsca w fazie playoff

Delecta Bydgoszcz - Jadar Radom 2 ⛔ (zwracam honor ;-) )- cięzko mi cokolwiek napisać o tym meczu, Jadar rozstawiony wyżej w tabeli, mimo że gra na wyjeździe - liczę, że pokaże lepszą gre od miejscowej delecty

Politechnika Warszawa - AZS Częstochowa 2 ✅ - Politechnika mimo wysokiego potencjału, raczej nie sprosta drużynie z Czestochowy, ktora znana jest z zdecydowanie lepszej gry na wyjazdach, niż u siebie - w tym sezonie jest bardzo silna w ataku i obronie - spokojnie wygrają 1-3...

Dzisiaj zdecydowanie typuję drużyny przyjezdne... :]


No ale może jakaś analiza do tego :roll:
daimler


/edit - proszę bardzo ????

btw. swoja analize przeprowadzam według tabeli, ostatnich spotkań i obserwacji meczy w tv ???? gdzie tu znaleźć czas na sensowne tłumaczenie własnych wyborów ???? niekiedy liczy się &quot;przeczucie&quot; ????
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Typ : AZS Politechnika Warszawa-Wkręt Met AZS Częstochowa 2 1.52 ✅ :jupi:

Noo bardzo pięknie , chociaż były nerwy !
Brawo dla Częstochowy!!!! wyciągneli mecz ze stanu 0-2 na 3-2 :!:
Sprawdza sie stare przysłowie siatkarskie Kto nie wygrywa 3-0 ten przegrywa 3-2 i tak też było w tym meczu ;-)

Pozdro ????
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Wyniki 17 kolejki

Delecta Bydgoszcz - Jadar Radom 3:0 (25:17, 26:24, 25:23)
Mostostal-Azoty - Skra Bełchatów 1:3 (25:22, 23:25, 20:25, 21:25)
Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 1:3 (34:32, 21:25, 20:25, 15:25)
Gwardia Wrocław - PZU AZS Olsztyn 0:3 (13:25, 12:25, 20:25)
AZS Politechnika - AZS Częstochowa 2:3 (25:17, 25:23, 20:25, 19:25, 8:15)

Tabela

 
ulas 0

ulas

Użytkownik
KS Jadar Radom - Politechnika Warszawska AZS

Powiem tak : albo pójdzie wałek i polibuda to wygra ( wariant bardziej prawdopodobny), albo polibuda zagra na miarę swoich możliwości i wygra bez konieczności kupowania spotkania ( wariant również prawdopodobny) , albo mecz wygra nie grajacy juz kompletnie o nic zespół z Radomia ( wariant nieprawdopodobny) :mrgreen:

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom