>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fortuna bonus

PLS 2006/2007

Status
Zamknięty.
rdudek 0

rdudek

Użytkownik
new, zgodze siez tym co mówisz. Mnie dziwi ciągle obecnosć Stelmacha w 6. Moze ijest wyzsszyod Woickiego i blok swiadczy na jego korzysc, ale jego rozegranie zanją na dłuższa metę wszystkie zespoły i w dodatku rozgrywa wolniej od WOickiego. Z kolei dziwi mnie, żę Wika siedzi na ławie. Rok temu marzylem :jezora: , żebyposzedl do Resovii bo w JAstrzębiu grał mało, ale wziela go Czewa i teraz siedzi na ławie znowu. Salmon nie gra rewelacyjnie jakoś, ale mądrzejszy będe po piatku kiedy Czewa przyjedzie do Rzeszowa...

Z Olsztynem sie nie zgodzę. Zbyt wąska łąwka rezerwowych - w razie kontuzji Tanika czy Bąkiewicza - maleje znacznie siłą ofensywna, sam Papke nie jest w stanie pociagnać gry w ataku, środek moim zdaniem maja najslabszy z cale jwielkiej 4 - pod warunkiem, ze wszyscy środkowi będą w odpowiednie jformie i kondycji ;).
Uwazam, że Skra moze z powodzeniem obronic mistrza, pod warunkiem ,zę Gruszka zacznie grać jak siatkarz a nie siakarka:p i więcej szans dostanie Dan Lewis i Milczarek sie wykuruje ;)...
 
O 25

orchol

Użytkownik
środek moim zdaniem maja najslabszy z cale jwielkiej 4
całkowicie sie nie zgadzam to co robi Mozdzonek to rewelka w tym sezonie jest od lepszy od tych straineri ze skry ???? za dwa lata bedzie najlepszym polskim srodkowym jak tak dalej pojdzie powiem wiecej bedzie lepszy od Arka Gołasia ;]
 
D 0

damian591

Użytkownik
środek moim zdaniem maja najslabszy z cale jwielkiej 4
całkowicie sie nie zgadzam to co robi Mozdzonek to rewelka w tym sezonie jest od lepszy od tych straineri ze skry ???? za dwa lata bedzie najlepszym polskim srodkowym jak tak dalej pojdzie powiem wiecej bedzie lepszy od Arka Gołasia ;]
Możdżonek ma warunki i łatwiej mu jest skończyć piłkę. Ale uważam, że do Wojtka Grzyba mu dużo brakuje, czy naszych reprezentacyjnych środkowych Kadziewicza i Plińskiego. Jest jeszcze młody i uważam, że za parę lat może stanowić trzon naszej reprezentacji ????
 
D 0

damian591

Użytkownik
Moje typy na zbliżającom się 9 kolejkę PLS

AZS Politechnika - Jadar Radom
Gwardia Wrocław - AZS Częstochowa
Resovia Rzeszów - PZU AZS Olsztyn
Mostostal-Azoty - Jastrzębski Węgiel
Delecta Bydgoszcz - Skra Bełchatów

AZS Politechnika - Jadar Radom 1

Warszawa z kolejke na kolejke gra coraz to lepiej. W ostatniej kolejce pokonała AZS Częstochowę. :!:. Jak dla mnie to Warszawa tego meczu nie powinna przegrać. Jeśli chodzi o Radom to w ostatniej kolejce rozegrali pięcio setowy wygrany pojedynek z Delectą Bydgoszcz. Kolejnym ✅ jest to, że mecz rozegrany zostanie w Warszawie. Mój typ: 1

Gwardia Wrocław - Wkręt-met Domex AZS Częstochowa 2

Częstochowa obecnie zajmuje 5 miejsce w PLS, co jest sporym rozczarowaniem. Myśle, że z takimi przeciwnikami jak Gwardia Wrocław powinna wygrać za 3 pkt. Gwardia Wrocław w ostatnich dwóch kolejkach niezdobył nawet seta. AZS chcąć się liczyc w tym roku musi ten mecz wygrać i wygra. Mój typ: 2

Resovia Rzeszów - PZU AZS Olsztyn 2

Bezwątpienia hit kolejki. Do Rzeszowa przyjeżdza lider PLS. Mecz bardzo trudny do typowania, ale mój typ padł na Olsztyn. Myśle, żę ten mecz zakończy sie w minimum 4 setowym wymiarze. Resovia zagrała super spotkanie w Jastrzębiu, natomiast PZU w lidze nie ma dla siebie równych. Myśle, jednak, że doświadczenie Olsztyna w tym spotkaniu zwycięży. Mój typ: 2

Mostostal-Azoty - Jastrzębski Węgiel 2

Jastrzębski Węgiel przeżywa lekki kryzys w dwóch ostatnich kolejkach niezdobył nawet punktu, co jest sporą niespodzianką w ostatniej kolejce zespół Boska (JSW) przegrał u siebie z Resovią zostawiając fatalne wrażenie. Jastrzębie zagrało słabo zagrywką oraz przyjęciem. Chcąć sie liczyć w czołówce PLS (tak jak Częstochowa) musi bezproblemów pokonać KK. Mój typ: 2

Delecta Bydgoszcz - Skra Bełchatów 2

Skra na fali. W lidze idzie im bardzo dobrze. Nie bede sie tutaj za wiele rozpisywał, bo nie wiem co o tym meczu napisać. Jak dla mnie to zwycięstwo SKRY i nic dodać nic ująć. Mój typ: 2
 
D 0

damian591

Użytkownik
reprezentacyjnych środkowych Kadziewicza i Plińskiego.
Nic im nie umniejszając, ale to co pokazali w meczu z rzeszowem to... komedia.
Fakt, zagrali bardzo słabe spotkanie. Pisząc na ich temat, brałem pod uwagę ich występy jeszcze w reprezetacji :p.

Wracając do meczu JSW - Resovia, to uważam, że to nie tylko Pliński i Kadziewicz zagrali słabo, ale cały zespół. Jedynie dobre wrażenie zostawił Michał Kamińśki, jednak w końcówce pokazała sie młodość, gdzie przy stanie 23-22 dla Sovi dostał siatkarską czape.
Myśle, że Jastrzębie musi jak najszybciej o tym spotkaniu zapomnieć.

P.S Również, kibicuję Częstochowie ???? .

Mógłbyś pisać obszerniej ???, troche większość postów wygląda jak czat. ???? Taka mała uwaga.

Jeśli chcesz sobie pogadać na temat Polskiej Ligi Siatkówki (bo widze, że oglądasz mecze i sie interesujesz) ze mną, czy z innymi użytkownikami, to zapraszam na PW.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Moim zdaniem Skra ma w tej chwili najlepszą ekipę w PLS.Gra wcale nie opiera się tylko na Mariszu Wlazłym,na środku jest Janne Heikinnen,Evgeni Ivanow,na rzoegraniu Maciej Dobrowolski.na przyjęciu Piotr Gruszka,Krzysztof Stelmach(myśle zę gra w pierwszej&#39;&#39;6&#39;&#39; z dwóch względó gra wyśmienicie w obronie i tłumaczy na polski polecenia trenera Castellaniniego)na libero Krzysztof Ignaczak.
A ławka w Skrze też nalezy chyba do najsilniejszej w lidze.
Dan Lewis reprezentant Kanady naławce ???? ,Paweł Maciejewicz wg mnie najlepiej serwujący siatkarz całej ligi.Michał Chadała tęz nie jest słaby,Radosław Wnuk,bartłomiej Neroj
 
D 0

damian591

Użytkownik
Paweł Maciejewicz wg mnie najlepiej serwujący siatkarz całej ligi.
Tutaj chyba troszkę przesadziłeś. Paweł Maciejewicz swoje dni w zagrywce miał w tamtym sezonie, w tym już nie jest tak regularny. Dobrą zagrywke ma Janne Heikkinen i nie wiem czy nie lepszą niż Maciejewicz. Natomiast jeśli chodzi już o bombarderów w zagrwyce to moim zdaniem przedstawia się to tak.

Sinam Tem Tanik, Mariusz Wlazły, Adrian Patucha, Grzegorz Szymański, Michał Bąkiewicz, Marcin Wika.
 
rdudek 0

rdudek

Użytkownik
Damian ja bym do 10 najlepszych bombardierow w lidze dorzucil jeszcze Kaczmarka i Lukę bo świetnie serwowali z Jastrzębiemi w sumie zanotowali znaczny posatęp w tym elemencie. Również Perłowski ma ciekawą zagrywkę, ale tam, za duzo o Resovii. Myslę, ż do ścislej czołówki wskoczy nie dlugo Dawid Murek, to jest kwestia przyzwyczajenia sie do hal iw Jastrzębiu i po prostu rozegrania się.
Na dzień dzisiejszy, gdybym mial wybierac MVP, to moim skromnym zdaniem bylby to ktos z dwójki Tanik lub Wlazły (Kiler jak wchodzi na zagrywkę przy stanie 21:mad:4 to juz z niej nie schodzi ???? ) a Turek jest niesamowicie skuteczny w ataku, moznaby rzec, że rok temu Olsztyn liczyl na taką grę Gruszki, jak obecnie Tanika.
Do miana rewelacji rozgrywek - wiadomo kto ????
Zawód: Politechnika i Czewa, bo z takimi składami nie plasuje sie w srodku tabeli, czy na jej końcu

A propo meczu Resovii z Olsztynem - będzie fajnie widać grę Mozdżonka na tle Perłowskiego czy KAczmarka. Jak Perłowski utrzyma dyspozycję z meczu z Jastrzębiem (4x z rzędu wyblok na KAdziewiczu :jupi: ) i zagra na luzie, tak jak cały zespół i tak samo skutecznie, to wszystko się moze zdarzyć.
Spróbuję rozpisać teraz zagrywkę obydwu druzyn na podstawie ostatnich meczy:
Kaczmarek, Józefacki, Łuka - maja za zadanie zagrywać mocno z wyskoku, prac ile wlezie, chociaz Kaczmarek swego czasu prezentowal też bardzo techniczna zagrywkę tzw. skrót
W Olsztynie mocna zagrywka to domena Tanika i Bakiewicza i Ruciaka jak wejdzie z lawki za Możdżonka (choc &quot;217&quot; ma nieprzyjemna zagrywkę, co najlepiej bylo widac bodaj w 3cim secie w meczu z Jastrzębiem)
W Resovii za taktyczna zagrywkę odpowiadają Kvaśnicka i Pilarz. Czasem puszczaja balony w strone konkretnego przyjmującego, lub po prostu wprowadzaja pilkę do gry. Nieco inaczej wygląda sprawa PErlowskiego, bo ten ma zagrywkę troche w stylu Heikkinena, z tym, że pilka po jego serwie opada szybk otuz za siatką, a Fina, jeszcze troszke leci, ale ma to do siebie, żę &quot;przelamuje&quot; palce przyjmujacych.
W Olsztynie lzej serwują: Zagumny i mimo wszystko Wojtek Grzyb, ktory z Jastrzębiem chyba raz mocniej zaserwował, a szkoda, bo ma warunki na to, żęby prac jak powiedzmy Szczerbaniuk w najlepszych czasach
Libero - reprezentant Ameryki kontra Dusan Kubica, czlowiek ktory nie schodzi z reguly ponizej 70 kilka % przyjęcia i podbija większość pilek w druzynie Resovii. Powiem tak, nei ulega wątpliwości, zę Lambourne zdecyedowanie wzmocnil przyjęcie Olsztyna, ale lepsze noty, recenzje zbiera Kubica ????
Dlaczego piszę o zagrywce? BO tutaj jest największa szansa Resovii, to musi dzialać tak jak z JAstrzębiem. Bo pozwolenie na swobodne rozgrywanie Zagumnemu, to prz calym szacunku dla Rzeszowian jest jak siatkarske sepuku, bo siła ataku Olsztyna jest po prostu większa niz Sovii.
Za to po meczu z Węglem mozna śmaiło zalożyc, że chlopaki doświadczyli czegoś nowego i złapali ten &quot;luz&quot;, o ktorym tyle mówia w wywiadach. Na pewno zagrają łądnie dla oka, ale czy to wystarczy na Olsztynian i ugranie seta, czy dwóch? (to jest główny cel spotkań z wielka czwórką, póki co) Na pewn otak, jeśli Olsztyn zlekcważy ich tak samo, tak w ubiegłorocznym play-offie...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Paweł Maciejewicz wg mnie najlepiej serwujący siatkarz całej ligi.
Tutaj chyba troszkę przesadziłeś.

Może źle to wyraziłem chodzi mi o to że Paweł Maciejewicz ma najbardziej urozmaiconą zagrywkę,umię zagrać bardzo mocno a za chwilę zagra zagrywkę lekką,techniczną,mierzoną.A nie zawsze trzeba serwować bardzo mocno żeby zdobyć asa.Jak dla Maciejewicz jest jednym z najlepiej serwujących siatkarzy w PLS(a moze nawet i najlepszy)
:spokodfhgfh:
 
D 0

damian591

Użytkownik
Resovia - PZU AZS Olsztyn

Atak: Józefacki - Papke.

Tutaj moim zdaniem wyrównane siły. Tomasz Józefacki jak ma swój dzień to gra naprawdę świetnie, Paweł Papke również gra ostatnio jak na niego przystało. Doskonale obija blok oraz świetnie sobie radzi z ciężkich piłek, wkońcu z tego słynie. Jeśli chodzi o zagrywke obu zawodników to obydwaj mają silne zagrywki i przyjmujący mają broblemy z dokładnym przyjęciem.

Przyjęcie: Tanik i Bąkiewicz - Łuka i Kvaśnicka

Tutaj przewaga Olsztyna. Sinam Tem Tanik, może nie ma najlepszego przyjęcie, ale ma bardzo nie przyjemną zagrywkę i świetnie sobie radzi w ataku. Natomiast Michał Bąkiewicz jest w doskonałej formie, ma moim zdaniem najlepsze przyjęcie w lidze. Zresztą sami widzieliści jak zagrał w finale MŚ, a w ataku również sobie świetnie radzi. Łuka i Kvaśnicka również są w świetnej formie co pokazali w Jastrzębiu, ale jednak minimalna przewaga Olsztynian.

Środek: Perłowski i Kaczmarek - Możdżonek i Grzyb

Moim zdaniem tutaj remis. Oba zespoły mają na tych pozycja wspaniałych zawodników. Grzegorz Pilarz w trudnym momentach wystawia na krótką, a Ci żadko zawodzą, co było widać w meczu z JSW. Jeśli chodzi o środkowych PZU, to myśle, że wieloletnie zgranie Pawła Zagumnego z Wojtkiem Grzybem będzie widoczne, bowiem Paweł czesto wrzuca piłką z trzeciego metra, a Wojtek świetnie sobie radzi co jest trudne do rozszyfrowania blokujących ze strony przeciwnej. Jeśli chodzi o Możdżonka to ten zawodnik wraca po kontuzji, ale myśle, żę już będzie w pełni sił i zagra to co prezentował na początku ligi.

Libero: Dusan Kubica - Richard Lambourne

Świetni libero. Jak dla mnie też remis. Dusan Kubica od lat gra na swoim świetnym poziomie. Myśle, że jest jednym z najlepszych libero w PLS !!. Natomiast Richard Lambourne również gra bardzo dobrze, choć zdarzały mu się słabe mecze jak np. z Politechniką Warszawską, mimo to wiem co ten zawodnik potrafi. Jak dla mnie to remis.

Rozegranie: Paweł Zagumny - Grzegorz Pilarz

Remis, moim zdaniem Pilarz jak będzie utrzymywał taką formę, to powinien sie znaleść w kadrze Raula Lozano. Paweł Zagumny mimo słabych niektórych meczy, m.in z AZS Częstochową, gra coraz to lepiej. Jak dla mnie to remis.
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
IX kolejka PLS - 07.02
Witam

moim skromnym zdaniem kolejka przebiegnie bez niespodzianek. oprócz ciekawego meczu Politechniki z Jadarem , wszędzie dosyć pewnie zwyciężą faworyci:


:siata: Delecta Bydgoszcz - Skra Bełchatów 2 ✅

zdecydowanym faworytm jest zespół z Bełchatowa i nie ma innej możliwości jak gładkie zwycięstwo Skry, która ma zawodników leszych na każdej pozycji. dodatkowo bydgoski &quot;killer&quot; Krzysztof Janczak jest daleki od formy chociażby z ubiegłego sezonu. w zależności od tego , czy dobry dzień będzie miał lider Delecty - Krzysztof Kocik, bydgoszczanie mogą pokusić się o urwanie seta (ale tylko jednego :] ) faworytowi. jako, że jestem bydgoszczaninem, oczywiście wbieram się na ten mecz.


:siata: Gwardia Wrocław - AZS Częstochowa 2 ✅

tutaj również zdecydowanym faworytem sa goście z Częstochowy i faktu tego nie zmieni nawet ich wpadka w poprzedniej kolejce z Politechniką W-wa. mając na uwadze presję wyniku, jaka ciąży na akademikach, zespół z wrocławia stać na podjęcie walki i urwanie seta, ale trzy punkty pojadą pod Jasną Górę


:siata: Resovia Rzeszów - PZU AZS Olsztyn 2 ⛔

olsztyński walec rozkręca się z meczu na mecz. prawdzią gwiazdą PLS-u jest Sinan Tanik , jeśli dołożymy do tego znajdującego się ostatnio w bardzo dobrej formie Michała Bąkiewicza
i zdecydowanie lepszych środkowych po stronie Olsztyna, to zwyciestwo powinno powędrować do stolicy Warmii i Mazur. aczkolwiek Resovia nie jest bez szans, tyle tylko że najwieszą gwiazdą tego zespołu jest trener Jan Such .jeśli odpowiednio zmotywuje on swoich zawodników i jeśli Tomek Józefacki zagra dobre zawody, to możemy liczyć na ciekawy pojedynek

:siata: AZS Politechnika - Jadar Radom 1 ✅

według mnie bedzie to najciekawszy pojedynek w tej kolejce PLS-u i mimo, iż oba zespoły znajdują się w dole tabeli, to zwycięstwo w tym meczu (najlepiej za 3 punkty) pozwoli im zwiększyć dystans nad dzisiejszym rywalem oraz Delectą. zespół z Warszawy po niespodziewanym sukcesie w Częstochowie na pewno przystąpi do spotkania w roli faworyta i myślę że jest w stanie rozprawić się z siatkarzami z Radomia


spotkanie Mostostal-Azoty - Jastrzębski Węgiel jest jak wiadomo przełozone na inny termin.

zobaczymy jak to się wszystko ułoży, ja z racji miejsca zamieszkania wybieram się na spotkanie Delecty z Bełchatowem :jupi:
 
rdudek 0

rdudek

Użytkownik
Sovia Sovia Sovia! 3:2! Jesli G. Pilarz robi 6 asów swoja zagrywka na Taniku i Lambournie (a głownei na Turku), a ten nie przekroczyl 50% skutecznosci w ataku, to cos jest nie tak z gwiazdą z Olsztyna. TO samo Zagumny, znowu pogubilsie w TIe-breaku popelnil kosztowny bląd przy stanie 5:3 dla Resoii, kiedy po prsotu przebil w siatke prostą pilkę. Brawa dla Józefackiego, co na 6 piłek w tie-breaku skończyl 5 ( w tym 4 od stanu 9:6)! A mecz zakończyl atakie mz krótkiej Lukasz PErlowski ! ???? .
Hmm w spotkaniach z &quot;wielka czwórką&quot; Resovia zdobyla 6pkt - fajnie^^

EDIT: WIecej szczegółow i polemiki - jutro!! ????
 
D 0

damian591

Użytkownik
[center:3554e3d983]WYNIKI 9 KOLEJKI PLS:[/center:3554e3d983]

BKSCh Delecta Bydgoszcz - BOT Skra Bełchatów 1-3
Gwardia Wrocław - Wkręt-met Domex AZS Częstochowa 0-3
Resovia Rzeszów - PZU AZS Olsztyn 3-2
J.W Construction AZS Politechnika Warszawska - Jadar Radom 3-1
Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel (przełożony)

Myśle, że największą niespodzianką jest przegrana PZU AZSu Olsztyn. Resovia na fali. Zapowiada sie ciekawie kolejny pojedynek w ich wykonaniu, a mianowicie: Resovia Rzeszów - Wkręt-met Domex AZS Częstochowa. ???? -- Ściskam kciuki za AZS Częstochowe, bo im kibicuję już parę ładnych lat.

[center:3554e3d983]Tabela po 9 kolejkach PLS: [/center:3554e3d983]

1 BOT Skra Bełchatów------------------------------------- 9 ---23 --25:8
2 PZU AZS Olsztyn -----------------------------------------9 ---23 --25:9
3 Resovia SSA Rzeszów -----------------------------------9 ---19 --23:12
4 Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa ------------------9 ---18 --23:15
5 Jastrzębski Węgiel SSA---------------------------------- 8 ---15-- 18:12
6 Mostostal-Azoty SSA Kędzierzyn–Koźle ----------------8 ---10-- 12:17
7 J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska ------9--- 7 ---12:23
8 EnergiaPro Gwardia Wrocław---------------------------- 9--- 7--- 9:22
9 Jadar Sport S.A. Radom ---------------------------------9 ---6 ---10:24
10 BKSCh Delecta Bydgoszcz------------------------------9--- 4 ---9:24
 
rdudek 0

rdudek

Użytkownik
To tak a propo Twojej analizy porównawczej przed meczem Sovii z Olsztynem - to nie trafileś z przyjęciem (i to wyraźnie Tanik nie mial swojego dnia, Bąkiewicz też bez rewelacji (raptem 1 punktowany serwis i pare autów z ataku i czap)) i libero. Duszan nie przyjął 2 pilek - został raz pocelowany i przebił a drugą stronę, a innym razem pilka poszla między niego a Łukę bodaj. Lambourne opróćz tego, zę nieźle w obronei siez aprezentowal (zreszta to samo Kubica), to z przyjeciem zagrywki Pilarza, czy Perłowskiego miał spore problemy.
No a Sovia, musi się jeszcze duzo nauczyc przy wyprowadzaniu kontr. Były lepsze i gorsze momenty, ale kilka milek naprawde mozna było lepiej rozegrać, tyle, że za rozgrywanie brał sie Kaczmarek lub Perłowski :mrgreen: .
Szkoda, że nie bylo kamer Polsatu, przegapili naprawdę mecz kolejki.

A teraz pierwsza kolejka rundy rewanżowej

Normalnie zawsze kibicuję Częstochowie, zawsze, z wyjatkiem oczywiscie meczy z Resovią :spokodfhgfh: .

O wiele bardziej obawiałbym się naprawde Częstochowy, bardziej niż Olsztyna, gdyby nie to, że w &quot;6&quot; zagra zapewne Salmon i Stelmach. ALe to tylko dobrze dla Resovii, zę ten pierwszy jest albo nieprzygotowany kondycyjnie isilowo do sezonu a ten drugi nie rozgrywa tak szybko jak Woicki ???? .
Poza tym, na korzyść Resovii będize swiadczyl bez wątpienia mecz z Olsztynem. Pamiętam mecze rok ,czy dwea lata temu, po bęckach w pierwszym secie do 17 czy ponizej 20, w następnych Rzeszowianie płynęli juz całkiem. Z Olsztynem następne sety to byla walka, dążenie do zwycięstwa, a przede wszystkim chęć &quot;pokazania fajnej gry&quot;.
Co wiecej, to Czewa gra z nozem na gardle, nie Rzeszowianie. Następna utrata pukntów może słono kosztować... któregoś z zawodników :zoltakartka: .
Z drugiej strony, to za Częstochową moze przemawiać sklad (tyle, że to dość oklepany argument, co pokazały 2 ostatnie mecze Resovii, ktora ma tę prewagę, że jest zespołem, czego nie mozna bylo powiedzieć o Jastrzębiu czy Olsztynie). No i drugą sprawa będzie... zmęczenie zawodników Resovii, jakby nie patrzyl, w ciągu 7 dni - 3 bardzo ciężkie mecze z potentatami ligi - mecz z Olsztynem trwal ponad 130 minut).
i znowu - wszystko sie moze zdarzyc :jezora: Resovia ma fajna koncepcję, wygramy seta będzie fajnie, walczymy o następnego i tak do końca, z Olsztynem w końcu pozbyli się presji gry we wlasnej hali z potentatem, co powtarzam po raz kolejny, ale to na pewno zaprocentuje w meczu Częstochową.
Odważny typ: Resovia (+1,5) - czemu nie ;) - nie polecam, ale na pewno typ godny zauważenia...
 
D 0

damian591

Użytkownik
[center:737d24f102]10 KOLEJKA PLS[/center:737d24f102]

[center:737d24f102]BOT Skra Bełchatów - Jadar Radom (10.02.07)
Jastrzębski Węgiel - Delecta Bydgoszcz (10.02.07)
Mostostal-Azoty Kędzierzyn-Koźle - PZU AZS Olsztyn (10.02.07 - 15 TV)
Resovia Rzeszów - Wkręt-met Domex AZS Częstochowa (9.02.07 - 17.00 TV)
EnergiaPro Gwardia Wrocław - J.W Construction AZS Politechnika Warszawska (10.02.07)
[/center:737d24f102]
 
D 0

damian591

Użytkownik
Moje typy:

BOT Skra Bełchatów - Jadar Radom 1

Mistrz Polski spotyka sie z beniaminkiem ligi u siebie, więc nie powinno być żadnej niespodzianki i nie będzie. Typ: 1 Wynik: 3-0

Jastrzębski Węgiel - Delecta Bydgoszcz1

Podobnie jak wyżej, tylko, że nie mistrz, tylko vice mistrz. Typ: 1, Wyniki 3-0

Mostostal-Azoty Kędzierzyn-Koźle - PZU AZS Olsztyn 2

PZU po ostatniej porażce z Resovią, chcąc się liczyć w walce o pierwsze miejsce w PLS w rundzie zasadniczej z takimi przeciwnikami powinien wygrać. Nie przewiduje, żadnej niespodzianki, Mostostal może uwrać seta, ale chyba to wszytko. Typ: 2, Wynik: 1-3

Resovia Rzeszów - Wkręt-met Domex AZS Częstochowa 2

Bezwątpienia hit kolejki, dla obu drużyn jest mecz o bardzo ogromną stawkę. AZS chcąc się liczyć w &quot;Wielkiej czwórce&quot; musi dzisiaj wygrać ! Mecz bardzo trudny do wytypowania, Resovia w ostatnich dwóch kolejkach wygrała dwu krotnie z Olsztynem i Jastrzębiem :!:. W zespole z Częstochowy nie wystąpi chory Piotr Gacek, zastąpi go Riley Salmon, a w miejsce Amerykanina w pierszej szóśtce wystąpi Marcin Wika :jupi:. Myśle, że AZS Wygra to spotkanie i po tym meczu awansuje na 3 lokatę PLS. Typ: 2 Wynik: ?-?

EnergiaPro Gwardia Wrocław - J.W Construction AZS Politechnika Warszawska 2

Gwardia wrocław po ostatnich czterech meczach ma fatalny bilans: 0-12 :!:. Natomiast zespół z Warszawy gra w ostatnich kolejkach bardzo dobrze i chcąc zająć dobre miejsce przed Play-offami musi takich przeciwników pokonywać ???? . Mój typ: 2, wynik: 1-3

Kursy Toto-mix:

Resovia - Wkręt-met: 2.00 - 1.60
Skra - Jadar: 1.03 - 7.50
JSW - Delecta: 1.03 - 7.50
Mostostal - PZU: 3.00 - 1.27
Gwardia - J.W AZS Politechnika: 1.65 - 1.95
 
rdudek 0

rdudek

Użytkownik
Odważny typ: Resovia (+1,5) - czemu nie ;) - nie polecam, ale na pewno typ godny zauważenia...
Jak zloto. Awww right ???? ! :jezora: :jupi:

Mecz przecietny, ale emocji co nie miara. Dobre i to ???? . Kolejny punkt zdobyty na wielkiiej czwórce. Jestem ciekaw, jak bardzo komentatorzy z polsatu sport lizali tylek Czestochowie...
 
D 0

damian591

Użytkownik
[center:7f79cf99d0]Wyniki 10 kolejki PLS[/center:7f79cf99d0]

Skra Bełchatów 3-0 Jadar Radom
Jastrzębski Węgiel 3-0 Delecta Bydgoszcz
Mostostal-Azoty 0-3PZU AZS Olsztyn
Resovia Rzeszów 2-3 AZS Częstochowa
Gwardia Wrocław 3-2 AZS Politechnika

[center:7f79cf99d0]Tabela PLS[/center:7f79cf99d0]


1 BOT Skra Bełchatów-------------------------------------10 --26-- 28:8
2 PZU AZS Olsztyn ----------------------------------------10-- 26-- 28:9
3 Asseco Resovia SSA Rzeszów -------------------------10 --20 --25:15
4 Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa----------------- 10 --20 --26:17
5 Jastrzębski Węgiel SSA--------------------------------- 9-- 18-- 21:12
6 Mostostal-Azoty SSA Kędzierzyn–Koźle----------------9 --10 --12:20
7 EnergiaPro Gwardia Wrocław --------------------------10 --9 --12:24
8 J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska ----10 --8 --14:26
9 Jadar Sport S.A. Radom -------------------------------10-- 6 --10:27
10 BKSCh Delecta Bydgoszcz ---------------------------10-- 4-- 9:27

[center:7f79cf99d0]11 kolejka PLS[/center:7f79cf99d0]

Gwardia Wrocław - Jadar Radom -:- ---[ 16.02.2007 g. 17:00 TV ]
AZS Politechnika - Resovia Rzeszów -:- [ 17.02.2007 g. 15:00 TV ]
AZS Częstochowa - Mostostal-Azoty -:- [ 17.02.2007 g. 17:00 ]
PZU AZS Olsztyn - Delecta Bydgoszcz -:- [ 17.02.2007 g. 17:00 ]
Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów -:- [ przełożony ]
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
J.W.Construction AZS Politechnika Warszawska – Resovia Rzeszów ⛔ 3-2
Typ: 2
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Siatkarze Resovii, których śmiało można okrzyknąć mianem objawienia sezonu zagrają dziś w Warszawie z Politechniką. W stołecznym zespole kontuzje leczą bardzo ważni dla niego zawodnicy Pavel Chudik i Mark Siebeck i mało prawdopodobne jest aby wystąpili w dzisiejszym meczu przeciwko Resovii. W pierwszy meczu w Rzeszowie, siatkarze Resovii gładko wygrali 3-0. Sądzę, że w dzisiejszym spotkaniu także wygrają i udowodnią że zaliczają się do krajowej czołówki. Może nie aż tak gładko jak u siebie ale 3-1 całkiem realne.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli prowadząc 2-0 nie wygrywa się 3-0 to przegrywa się 3-2..........
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom