>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

PLS 2006/2007

Status
Zamknięty.
peja 1

peja

Użytkownik
Boje się jedynie tego, że typ na PZU AZS Olsztyn staje się tak zwanym &quot; typem masowym &quot; a jak dobrze wiemy takie typy często sprawiają psikusy :jezora: ja bym jednak nie lekceważył Bełchatowian... w końcu są mistrzami kraju. Ale sam się bardzo zastanawiam czy nie zagrać na Olsztyn bo kurs na expekt 1.95 ????
 
rdudek 0

rdudek

Użytkownik
A może powyżej 188 pkt? TEn mecz wynikiem 3:0 dla którejs ze stron sie nie skończy i masakry do 15, 16 czy 17 też bym sie nie spodziewał. Będzie sporo walki i może nawet tie-break, lub któryś (a moze kilka?) skończy się tym, że obie druzyny przekroczą po 25pkt.
Atutem Olsztynian będzie publika i pierońska mobilizacja, bo nikt nie chce powtórki z pechowo przegranych półfinałów z tamtego sezonu, co wiecej przyjęcie, tutaj Lambourne (tak sie pisze?), Tanik i Bąkiewicz maja więcej do powiedzienia niz Ignaczak, Stelmach i Gruszka. Atak rozkłąda się po równo mimo wszystko, bo Papke to naprawdę solidna firma i blok obic umie jak mało kto a z kolei Mariusz lekko przemęczony i do zatrzymania na pewno będzie. Środek raczej Bełchatów ma lepszy, choć ewentualny brak ivanova mozę być widoczny (zwłaszcza blok Belchatowa wygląda bardzo solidnie). Co do rozgrywajacych to Paweł, Paweł i jeszcze raz Paweł, Dobrowolskiemu zdarza sie kilka nieporozumień na mecz i co moment konsultuje z kimś atakujacych jaka piłke dograć. Team Spirit - wyższy ma jednak Skra, umieja wygrywac pod presją czy też w oslabieniu, zwłaszcza duzę wrazęnie zrobiła na mnie wygrana z Jastrzębiem, gdzie praktycznie atakowało tylko 3 zawodników a mimo to potrafili Belchatowianie mecz na swoja korzyść rozstrzygnąć.
Po cichu liczę na tie-break...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
I Olsztyn po wspaniałym meczu wygrał 3:1! Ja chciałem osbstawić na Skre ale zobaczyłem wasze typy i zmieniłem zdanie i dałem na AZS! Wielkie dzieki chłopaki! Tylko tak dalej ????
 
peja 1

peja

Użytkownik
Powiem tak... jestem pod wielkim wrażeniem obydwóch drużyn... co oni wyprawiali w niektórych akcjach... ino Polaczki tak potrafią ???? Mecz na miare finału LŚ ???? ???? ciesze się bardzo bo sam postawiłem na PZU OLSZTYN :jupi: Byle więcej takich meczy ;-)
 
new 0

new

Użytkownik
J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska - Mostostal-Azoty SA Kędzierzyn-Koźle 2

Kędzierzyn powoli chce wrócić do lat swojej świetności, gdy to co rok przez pare lat z rzędu sięgali po najjwyższe siatkarskie trofea w Polsce. Najsłabszą stroną akademików z warszawy jest słaby odbiór. Pokazała to słabiutka w tym roku Wrocławska Gwardia, która rozbiła ich zagrywką w 2 i 3 secie. Kędzierzyn nie ma tak silnej zagrywi, ale maja kilku naprawde dobrych i doświadczonych graczy, jak chociaż Nowak - najwyższy siatkarz w polskiej lidze.
Lidze na Kędzierzynian - a i kurs na nich jest większy ????
Mój typ 1:3

No cóż... Dzięki wszytskim którzy typowali na Warszawę, bo kurs rósł z każdym dniem coraz bardziej... ???? Nawet wynik poprawnie wytypowałem.
 
D 0

damian591

Użytkownik
4 KOLEJKA

JADAR RADOM - RESOVIA RZESZÓW (5.01.2007 - 17.00)
BOT SKRA BEŁCHATÓW - WKRĘT-MET DOMEX AZS CZĘSTOCHOWA (6.01.2007 - 15.00)
MOSTOSTAL AZOTY KĘDZIERZYN KOŹLE - GWARDIA WROCŁAW (6.01.2007 - 17.00)
CHEMIK DELECTA BYDGOSZCZ - POLITECHNIKA WARSZAWSKA (6.07.2007 - 18.30)
JASTRZĘBSKI WĘGIEL - PZU AZS OLSZTYN (przełożony)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
JADAR RADOM - RESOVIA RZESZÓW
Myśle ze w tym meczu może być niespodzianka.Resovia gra narazie jak z nut ale w jutrzejszym meczu zagra w Radomiu na garco gorącym terenie.Jadar w jutrzejszym meczu udwodni że nie jest chłopcem do bicia i po zaciętym meczu wygra 3-2 Takie mam przeczucie ze Resovia nie wygra jutrzejszego meczu :spokodfhgfh:
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
BOT SKRA BEŁCHATÓW - WKRĘT-MET DOMEX AZS CZĘSTOCHOWA Mój typ to 1, wynik 3:1 albo 3:2 , mecz będzie napewno zacięty , ale Bełchatów ma ostrą pakę, u siebie grają dobrze i przy pomocy swoeje publiczności M.Wlazły i spóła rozjadą AZS , ostatnio potwierdzili forme w Lidze Mistrzów ???? więc wygrają ten mecz
 
A 2

areklipno

Użytkownik
CHEMIK DELECTA BYDGOSZCZ - POLITECHNIKA WARSZAWSKA
typ 1

Sądze że Chemik przegrał co miał przegrać teraz po ciężkich bojach (PZU, WKRĘT-MET, JASTRZEBSKI WĘGIEL) nabrali troche doświadczeń najlepszej ligi w Polsce i sądze że powinni poradzić sobie z powiedzmy sobie szczerze dużo słabszym przeciwnikiem niz dotychczas. Przy pomocy własnej publiki powinni dać rade Politechnice
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jadrar Radom-Resovia Rzeszów 2-3
Niestety mój ty psie nie sprawdził ale macz był bardzo zacięty.Jadar wygrał 1 i 3 seta poźniej Resovia gonił i dogoniła i wygrała.Szkoda bo siatkarze z Radomia mieli duze szanse na zwycięstwo w tym meczu.W Jadarze dobrze prezentował się Soonias,Terlecki,Kokociński i libero Obdrzalek.Natomiast w Resovii podobał mi sie Pilarz,Józefacki(wg mnie GRACZ MECZU) oraz libero Duszan Kubica,I to na tyle :mrgreen:
 
new 0

new

Użytkownik
A wg mnie typem na jutro...

BOT SKRA BEŁCHATóW -WKRęT-MET AZS DOMEX CZęSTOCHOWA (+1,5) 2 @2,35 (BetGun)

Mecz napewno będzie zacięty, a zwycięstwem 3;1 się nie zakończy, więc kto wie... ja to zagram.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ja typuje 3:1 dla GKS-u. OStatnio przegrali z PZU. Taki zespol nie moze przegrac po raz kolejny... Wkret-met dobrze zaczał sezon ale mysle ze przed wlasna publicznoscia wygra BOT. typuje 3:1
 
new 0

new

Użytkownik
Ale trzeba przyznać, że znów są po bardzo ciężkim 5 setowym pojedynku, który rozegrali z hotvolleys, i co trzeba przyznac, filar drużyny nie jest w najwyższej formie... (chodzi mi o Wlazłego).
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
BOT Skra Bełchatów - Wkręt-Met Domex AZS Chęstochowa
Moj typ:To oczywiście zwycięsto Skry
Analiza:W Skrze powinnien wystąpić już Ivanow.Na srodu bedzie grał razem z Hekinnenem.
Do tego Wlazły w ataku,w przyjęciu Gruszka i Krzysztof Stelmach,rozegranie Dobrowolski,na libero Ignaczak.
W zespole Akademików na środku Szczerbaniuk i Eatherton.W ataku Billings, w przyjęciu Gierczyński i Wika(lub Salmon) na rozegraniu Andzrej Stelmach,na libero Gacek(lub Salmon)
Rozgrywający obydwu zespołów znają się doskonale poniewaz jeszcze w tamtym sezonie Andrzej Stealmach grał w Bełchatowie.Myśle ze w ataku górą bedzie Wlazły a nie Billings,ciekawy pojedynek na srodku tu jest chyba remis,w przyjęciu dużo lepiej prezentuję się Skra i libero w Skrze Kszysztof Iganczak(wg najlepszy libero w Polsce) w AZS albo Gacek albo Salmon więc górą w tej formacji Skra.Rezerwowi w Skrze:Neroj,Lewis,Maciejewicz,Wnuk,Chadała.We Wkręt-Mecie:Woicki,Oczko,Patucha,Żuk,Gawryszewski.Więc w pojedynku rezerwowych duzo lepsza Skra
Stawiam wynik:3-1 dla BOT Skry Bełachatów :mrgreen:

Wynik na ✅ ✅ ✅
 
D 0

damian591

Użytkownik
Myśle ze w ataku górą bedzie Wlazły a nie Billings
Jednak w ataku górą był Billings. Jednak Mariusz Wlazły równiez zrobił swoje ???? ,
Skra odniosła to zwycięstwo nieco szczęśliwie. Dobrze zagrał AZS i zasłużył na choć 1 pkt, ale jest jak jest. ???? Cieszy mnie fakt, że PLS jest z sezonu na sezon coraz to bardzo ciekawsza.

BOT SKRA BEŁCHATÓW - WKRĘT-MET DOMEX AZS CZĘSTOCHOWA 3:1 (28:26, 20:25, 25:23, 27:25)
 
W 2

wislak

Forum VIP
no i trafilem wynik ????
PLS sie staje coraz mocniejsza! naprawde w czym jak w czym ale w sitke to polaczki wymiatają :siata:
 
A 2

areklipno

Użytkownik
[center:8d6b4fd5ba] :jupi: :jupi: :jupi: CHEMIK WYGRAŁ Z POLITECHNIKĄ :jupi: :jupi: :jupi:[/center:8d6b4fd5ba]

miejmy tylko nadzieje że bedzie grał tak dalej

w setach było:
28:26, 26:24, 30:28

EDIT
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom