>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

PLS 2006/2007

Status
Zamknięty.
D 0

damian591

Użytkownik
Nie było żadniej niespodzianki w tej kolejce PLS. Choć myślałem, że politechnika sprawi niespodziankę Skra pokazała, że wracają do formy i miejmy nadzieję, że udowodnią to w środę w meczu z Pireus i awansuja do dalszej fazy LM
Oglądałem mecz i bardziej pasuje stwierdzenie, że Resovia przegrała, niż Skra wygrała. Ogólnie Skra nie zagrała na swoim poziomie. Moze sie myle, ale takie odnosze wrażenie. W Resovi nie istniał Józefacki, a on miał trzymać gre w atatku, myśle, że ten element zadecydował o takim wyniku a nie innym. W Skrze nie istniał atak z drugiej lini, tzw. podwójna krótka, gdzie Gruszka palcami przebijał na drugą strone, było to bardzo zauważalne. Cieszy fakt, że Skra zdobyła 3 pkt i że nie straciła seta.

POZDRAWIAM ????
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Ale nie jestem spokojny przed meczem z Olympiakosem Pireus. Jedziemy na ich teren i bedzie ciężko. W meczu z Resovią najbardziej mi się nie podobała gra Iwanowa. Zawodzi na całej linii po tym, jak wrócił po kontuzji. W ogóle nie podoba mi się w tym sezonie Skra. Dla mnie ich nowy trener to jest wielka pomyłka :jezora:
 
D 0

damian591

Użytkownik
Zaległy mecz IV kolejki PLS:

JASTRZĘBSKI WĘGIEL - PZU AZS OLSZTYN 31.01.2007 (20.00)

Mój typ: 1 - Jastrzębski Węgiel -- 1.50 TOTOMIX

To będzie trzeci mecz w ostatnim czasie tych zespołów. Wcześniejsze dwa spotkania zakończyły się zwycięstwem Jastrzębskiego Węgla (3-2). Mecze te były pucharowe (CEV). Teraz oba zespoły spotkają sie w lidze. PZU AZS ostatnio łapie zadyszkę, gdyż w ostatniej kolejce grali z Politechniką Warszawską i tam zespół Ireneusza Mazura zagrał słabo tracać z outsiderem ligi seta :!:. Wcześniej doznali porażki u siebie z Częstochową (3-2).

Jeśli chodzi o Jastrzębski Węgiel to w lidze wiedzie im sie bardzo dobrze, w ostatniej kolejce rozbili totalnie ???? Gwardię Wrocław 3-0 tracąc w każdym secie średnio 15 pkt.

JASTRZĘBSKI WĘGIEL GO GO
 
rdudek 0

rdudek

Użytkownik
To co 3 raz z rzędu 3:2? ???? i over do tego?

Fat faktem ,zę tie-breaki byly w pucharach ,a te rzażą się swoimi prawami, to jednak przy ekipach tej klasy (kasy) , nie sądzę, zeby wyszedl z tego calkie minny mecz, niz poprzednie. Faworytem Jastrzębski - nie tyle z racji własnego parkietu, co po prostu składu i wyników ze Skrą i Czewą (3 pkt. na wyjeździe cenie wyzej niz 4 zdobyte przez Olsztyn u siebie) - zwłaszcza mecze z Czewą obydwu druzyn daja do myslenia - Jastrzębski wyciągnał ze stanu 1:2 na 3:2, a Olsztyn prowadząc 2:0 wtopił. Na plus Jastrzębian przewaza takze ławka rezerwowych. Po cichu liczę na rewelacyjny wystep Dawida Murka :siata: :spokodfhgfh:
Ale kurs 1.52 (Ex) na Jastrzębie cakiem porządny...

EDIT: Jeszcze taka opcja. Bo 3:0 Jastrzębie raczej na pewno nie wygra, to mozna zagrać 3:1 po kursie 3.70 i skontrowac na Osztyn (+1.5) po kursie 1.72 - cos sie ugra na pewno ???? .
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
No fajne statystyki... tylko ze to troche sie inaczej rozklada :p
Bo jeśli atakujacy ma 76,70 procent skutecznosci to jest naprawde wysoki poziom ;-)
A środkowy ma troche łatwiej bo ma mniej ataków niz atakujacy ... Ale to są wysokie statystyki procentowe proporcjonalne do klasy rozgrywek PLS !!!
 
rdudek 0

rdudek

Użytkownik
No i PZU zaskoczyło zdeka.. Łooooo 3:1 na wyjeździe z Jastrzębiem (Szymański zapowiadalk, że wszystko za 3 pkt. wygrają). Hmm, ekipa Mazura chyba nie będzie chciała oddać lidera przynajmniej do rundy rewanzowej, bez dwoch zdań. No i w sumie mają najlepszy bilans z calej wielkiej czworki. Wygrane ze Skrą i Jastrżębiem po 3:1 + porazka 2:3 z Wręt-Metem daja 7 pkt. Druga jest Skra z 5 pkt (porazka z Olsztynem 1:3, wygrana 3:1 z Czewą i 3:2 z Jastrzębiem). Trzecia jest w sumei ekipa Boska, bo wygrali mecz z Czewą 3:2, ale za to Wkręt Met jako jedyny poskromił PZU. No będzie się działo...
 
D 0

damian591

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel 1-3 PZU AZS Olsztyn :wowsdf: :wowsdf:

Nieco zaskoczył mnie ten wynik, ale można sie było go spodziewać i nie jest to ogromna niespodzianka. W Zespole Olsztyna najlepiej zagrał Michał Bąkiewicz, miał około 70% w ataku.

A o to tabela po 7 kolejkach PLS:

--------drużyna ------ilośc meczy------punkty-------stosunek setów

1 PZU AZS Olsztyn -------------------------------------------7--- 19-- 20:6
2 BOT Skra Bełchatów--------------------------------------- 7--- 17 --19:7
3 Jastrzębski Węgiel SSA ------------------------------------7--- 15 --18:9
4 Resovia SSA Rzeszów --------------------------------------7 ---14 --17:10
5 Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa --------------------7 ---14 --18:12
6 Mostostal-Azoty SSA Kędzierzyn–Koźle ------------------7 ---10-- 12:14
7 EnergiaPro Gwardia Wrocław ------------------------------7 ---7 ---9:16
8 Jadar Sport S.A. Radom -------------------------------------7--- 4 ---6:19
9 BKSCh Delecta Bydgoszcz ----------------------------------7 ---3 ---6:18
10 J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska ------7 ---2 ---6:20
 
D 0

damian591

Użytkownik
[glow=green:ac7f17d75f] 8 KOLEJKA PLS [/glow:ac7f17d75f]

Jadar Radom - Delecta Bydgoszcz [ 03.02.2007 g. 17:00 ]
Skra Bełchatów - Mostostal-Azoty [ 03.02.2007 g. 17:00 ]
Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów [ 03.02.2007 g. 15:00 TV ]
PZU AZS Olsztyn - Gwardia Wrocław [ 03.02.2007 g. 17:00 ]
AZS Częstochowa - AZS Politechnika [ 02.02.2007 g. 17:00 TV ]


Moje typy:

Jadar Radom - Delecta Bydgoszcz

Mecz zapowiada sie bardzo ciekawy, bowiem spotykają się beniaminkowie ligi, celem oby dwóch drużyn jest urzymanie się w tym sezonie w PLS. Faworytem tego spotkania jest drużyna z Radomia, bowiem grają u siebie. Mój typ to: Jadar Radom, ale tylko dlatego, że grają u siebie i uważam, że własna publicznośc poniesie ich po zwycięstwo. Jadar zdobył u siebie już: 3 pkt z Gwardią Wrocław, oraz 1 pkt z Resovią Rzeszów. Natomiast drużyna z Bydgoszczy niezdobyła, jeszcze żadnego punkta na wyjeździe.

Pozostałe typy już bez analiz, ponieważ są to typy bardzo pewne i nie widzie w nich żadnych niespodzianek:

Skra Bełchatów - Mostostal-Azoty --------1
Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów ---1
PZU AZS Olsztyn - Gwardia Wrocław -----1
AZS Częstochowa - AZS Politechnika-----1

;-)
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
No i mamy niespodziankę :jezora: Częstochowa przegrała z Politechniką 3:2. Wiedziałem, że politechnika wygra, jak ktoś nie wierzy to zerknijcie na mój kupon :jezora:


:jezora:
 
new 0

new

Użytkownik
pawlikn, mogłeś to napisac przed spotkaniem, bo pewnie jak by nie weszło, tego posta by nie było ????

Też postawiłem na Warszawę z handicapem +2,5 i też ładnie weszło.
Częstochowie zawsze źle grało się z Warszawą, o czym świadczyły wyniki play-off z tamtego sezonu, kilka 5 setowych pojedynków miedzy tymi drużynami.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Mi już ten typ na Politechnikę chodził po głowie od środy. Oglądałem ich mecz tydzień temu. Urwali wtedy Olsztynianom seta. Wiedziałem, że następny mecz będzie ich. :jezora:
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Politechnika po zmianie szkoleniowca Krzysztofa Felczaka zastąpił Edward Skorek gra o niebo lepiej.Co do meczu napewno zwycięstwo Politechniki było sporą niespodzianką ale..Trener Skorek jeszcze w tamtym sezonie prowadził Akademików z Częstochowy więc znał doskonale ten zespół i to moim zdaniem było kluczem do zwycięstwa.pawlikn brawo dla ciebie za ten typ bo nie jest łatwo trafic kurs 6,00 :spokodfhgfh:
 
rdudek 0

rdudek

Użytkownik
Resovia wygrywa z Jastrzębiem 3:0 na wyjeździe i to wygrywa w rewelacyjnym stylu. Oj będize sie działo w Rzeszowie! Sovia! Rzeszowowi gratuluemy siatkarzy! ????

Na około 20 ataków z krótkiej ReSovia nie skonczyla 3, z czego jeden byl w aut - Perłowski i Kaczmarek przyćmili Kadziewicza i Plińskiego bez dwóch zdań. Mam nadzieje, ze Lozano zobaczy ten mecz ???? !!
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
No to dzisiaj jeszcze większą sensacja niż wczoraj.Resovia gładko pokonuje w Jęstrzebiu Jastrzębski Węgiel 3-0(25:22,25:21,25:22)
Perłowski i Kaczmarek przyćmili Kadziewicza i Plińskiego bez dwóch zdań.
Popieram :!: :!: :!: .A na koniec z przechodzącej czapa Pilarza na Kadziewiczu ???? Resovia napewno zagrała wyśmienite spotkanie w JW z dobrej strony pokazał się Michał Kamiński
Pozdro
:siata: :siata: :siata:
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Dzisiaj już nie postawiłem Resovie. Myślałem, że będzie 3:1 dla Jastrzębia. A tu druga niespodzianka w ten weekend. Ciekawe czy jeszcze czymś zaskoczy nas ta KOLEJKA W PLS :jezora:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Można powiedzieć że ta kolejka PSL była bardzo dziwna. Jeżeli chodzi o mecz Częstochowy bardzo się ciesze że przegrali. Przy wyniku 2:0 w setach za bardzo zlekceważyli przeciwnika. Tak nie powinny zachowywać się profesjonalne kluby walczące o Mistrzostwo. Trener Wkręt-Metu wpuścił praktycznie całą ławke rezerwowych i to był początek nieszczęście. Było trzeba wygrać trzeciego seta podstawowym składem i nie było by niespodzianek, a tu trenerowi się chciało całą ławke wpuszczaść. Jak dla mnie zasłużona porażka

Jeżeli chodzi o Jastrzębski Węgiel to napewno była duża niespodzianka. Przegrana 3:0 z Resovią to musiał być cios dla kibiców Jastrzębia. Obecnie chyba najstabilniejszym klubem w naszej lice obecnie jest Skra i będe ich dopingował ponieważ życze im jak najlepiej i mam nadzieje że zawojują jeszcze Lige Mistrzów.
 
D 0

damian591

Użytkownik
[glow=green:8498a1da3b]Wyniki 8 kolejki PLS[/glow:8498a1da3b]

Jadar Radom - Delecta Bydgoszcz 3-2
BOT Skra Bełchatów - Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle 3-0
Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów 0-3
PZU AZS Olsztyn - Gwardia Wrocław 3-0
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa - J.W Construction AZS Politechnika Warszawska 2-3

Jak widać po wynikach, ta kolejka była dość ciekawa, oraz dostarczyła nam paru sensacyjnych niespodzianek. Mowa o Jastrzębskim Węglu oraz AZS-u Częstochowa. Coraz to ciekawiej sie przedstawia tabela PLS po 8 kolejkach:

1 PZU AZS Olsztyn------------------------------------------ 8--- 22------ 23:6
2 BOT Skra Bełchatów-------------------------------------- 8 ---20 ------22:7
3 Resovia SSA Rzeszów ------------------------------------8--- 17------ 20:10
4 Jastrzębski Węgiel SSA -----------------------------------8--- 15 ------18:12
5 Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa -------------------8--- 15 ------20:15
6 Mostostal-Azoty SSA Kędzierzyn–Koźle -----------------8--- 10 ------12:17
7 EnergiaPro Gwardia Wrocław -----------------------------8--- 7 -------9:19
8 Jadar Sport S.A. Radom------------------------------------ 8 ---6 -------9:21
9 J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska ------8--- 4------- 9:22
10 BKSCh Delecta Bydgoszcz --------------------------------8 ---4 -------8:21
 
D 0

damian591

Użytkownik
[glow=green:1063f55fdc]9 KOLEJKA PLS [/glow:1063f55fdc]

7.02.2007 - środa

AZS Politechnika - Jadar Radom
Gwardia Wrocław - AZS Częstochowa
Resovia Rzeszów - PZU AZS Olsztyn
Mostostal-Azoty - Jastrzębski Węgiel
Delecta Bydgoszcz - Skra Bełchatów
 
new 0

new

Użytkownik
Obecnie chyba najstabilniejszym klubem w naszej lice obecnie jest Skra i będe ich dopingował ponieważ życze im jak najlepiej i mam nadzieje że zawojują jeszcze Lige Mistrzów.
Szczególnie gdy cała gra opiera sie na jednym zawodniku, czasem na skrzydle do prezentującego super formę Gruszki, i młodego Stelmacha ????

W tym roku, nie ma co się oszukiwac, mistrza bedzie mieć Olsztyn. I mówię to ja, kibic Częstochowy.

A co do ławki Częstochowy, to prawda taka, że trener nie ma za dużo do gadania, całością kieruje z góry zarząd.
Jak dla mnie Woicki jest o wiele lepszy od Stelmacha, a Wika od Salmona...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom