>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PLK 2020/21

Status
Zamknięty.
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
alez szkoda tej ostatniej trojki. Jakby Legia zagrala pod buka te koncowke.

Typ byl swietny, sam zagralem, ale te handicapy to zawsze 0,5pkt nie w te strone co trzeba.
To jest właśnie bukmacherka - Cowels poleciał rzucić trójkę w ostatniej sekundzie, kiedy już było po meczu i zabił dużo wysokich handicapów. Legia w 4 kwarcie zaprezentowała się fatalnie i zadowoleni są ci, którzy grali niższe handicapy.
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Na jutro taką mini promocją moze wydawac sie gra na Torun...choc oni na wyjezdzie graja slabiutko i jakos mnie nie przekonuja to jesli nie jutro to kiedy?Asta bez 2 kluczowych graczy plus ostatnie 2-3 mecze Sandersa bardzoo przecietne...co sądzicie?
 
Z 60,7K

zwierzakus

Użytkownik
Niestety taki urok tych wyższych minusowych handicapow...

Na jutro:

Wiem jaka zabójczą formę prezentują torunianie na wyjazdach. Jednak jutro grają z Astorią-jak już zostało napisane bez loncara i Frackiewicza. Oglądając parę meczów Astorii muszę przyznać że największe wrażenie na plus robił na mnie właśnie Frąckiewicz. Może nie zdobywał zabójczej ilości punktów ale zbierał naprawdę ciężkie piłki w ataku i był chyba największym walczakiem w zespole. Bez niego bardzo duże minuty będzie miał Bogucki-osobiscie nie miałem do niego przekonania ani w Radomiu ani tym bardziej w Anwilu. Bez Frąckiewicza rotacja będzie jeszcze bardziej zawężona,zwłaszcza pod koszem.Poza tym co dobrego można napisać o Astorii w ostatnich meczach...Może wypowiedzi Gronka który po każdym meczu mówi że w sumie to było dobrze tylko jak zawsze jedną kwarta/moment dekoncentracji i przegrywają mecz. I tak co mecz... Po drugiej stronie tragiczny Toruń na wyjazdach ale jednak z jakością przynajmniej Polaków (co by to było gdyby kuliga z celem nie było...). Co do Amerykanów mam mieszane uczucia (zwłaszcza co do bragga), każdy wie że skład mocno budżetowy,ale jednak Jackson czy doświadczony Trotter prezentują pewien poziom poniżej którego nie schodzą.

Generalnie jest to typ bardziej anty Astoria i na przełamanie Torunian na wyjeździe(kiedyś muszą) Jednak obecnie naprawdę nie widzę Asty w meczach z innymi drużynami niż Radom,Arka i Polpharma. A i w meczach z nimi nie będą faworytem w obecnym składzie,zwłaszcza na wyjazdach. Dodatkowo, przynajmniej wg. Mnie Toruń całkiem nieźle matchupuje sie z gospodarzami.

Po 1,75(hit dnia w sts) uważam że naprawdę warto spróbować. Podsumowując:

Polski Cukier Toruń win 1,75

Ależ oni są niemożliwi...z Astoria bez Chylińskiego i Boguckiego przez ostatnie 7 min...
 
Ostatnia edycja:
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Niestety taki urok tych wyższych minusowych handicapow...

Na jutro:

Wiem jaka zabójczą formę prezentują torunianie na wyjazdach. Jednak jutro grają z Astorią-jak już zostało napisane bez loncara i Frackiewicza. Oglądając parę meczów Astorii muszę przyznać że największe wrażenie na plus robił na mnie właśnie Frąckiewicz. Może nie zdobywał zabójczej ilości punktów ale zbierał naprawdę ciężkie piłki w ataku i był chyba największym walczakiem w zespole. Bez niego bardzo duże minuty będzie miał Bogucki-osobiscie nie miałem do niego przekonania ani w Radomiu ani tym bardziej w Anwilu. Bez Frąckiewicza rotacja będzie jeszcze bardziej zawężona,zwłaszcza pod koszem.Poza tym co dobrego można napisać o Astorii w ostatnich meczach...Może wypowiedzi Gronka który po każdym meczu mówi że w sumie to było dobrze tylko jak zawsze jedną kwarta/moment dekoncentracji i przegrywają mecz. I tak co mecz... Po drugiej stronie tragiczny Toruń na wyjazdach ale jednak z jakością przynajmniej Polaków (co by to było gdyby kuliga z celem nie było...). Co do Amerykanów mam mieszane uczucia (zwłaszcza co do bragga), każdy wie że skład mocno budżetowy,ale jednak Jackson czy doświadczony Trotter prezentują pewien poziom poniżej którego nie schodzą.

Generalnie jest to typ bardziej anty Astoria i na przełamanie Torunian na wyjeździe(kiedyś muszą) Jednak obecnie naprawdę nie widzę Asty w meczach z innymi drużynami niż Radom,Arka i Polpharma. A i w meczach z nimi nie będą faworytem w obecnym składzie,zwłaszcza na wyjazdach. Dodatkowo, przynajmniej wg. Mnie Toruń całkiem nieźle matchupuje sie z gospodarzami.

Po 1,75(hit dnia w sts) uważam że naprawdę warto spróbować. Podsumowując:

Polski Cukier Toruń win 1,75
Toruń gra tak, że aż szkoda słów...
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Sam Jackson meczu nie wygra, ale Astoria ma nadzwyczaj dobry % za 3.
Przecież gra w defensywie Torunia to jest jakiś śmieszny żart. Ile oni miejsca zostawili. Pomijając fakt, że nawet mimo to mogli wygrać ten mecz bo Bydgoszcz osłabiona w trakcie meczu mnóstwo fauli a i tak nie potrafili wyjść ani razu na prowadzenie goście. Śmiech na sali.
 
piele 4,9K

piele

Użytkownik
Przecież gra w defensywie Torunia to jest jakiś śmieszny żart. Ile oni miejsca zostawili. Pomijając fakt, że nawet mimo to mogli wygrać ten mecz bo Bydgoszcz osłabiona w trakcie meczu mnóstwo fauli a i tak nie potrafili wyjść ani razu na prowadzenie goście. Śmiech na sali.
Nie do poznania jest ta drużyna na wyjazdach. Z tak faulującą Astorią nie wykorzystać potencjału Kuliga, gdzie Astoria gra bez wysokiego zawodnika. Niestety taki jest poziom naszej biednej polskiej ligi : (
 
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
Arka wciąż bez wzmocnien wygląda na 1 ligową.. Gtk potencjal duży, głównie pokazywany u siebie. Nie widzę innej opcji jak GTK +20
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
12/01/2021 19:30 CET
Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa
2.30 (STS)
5/10

50-50% mecz dla mnie. W ostatnich 30 dniach Legia grając dwa spotkania wyjazdowe z Radomiem (porażka) i Spójnią z wieloma kontuzjami, gdzie Legia doprowadziła jeszcze do nerwowej końcówki - to dla mnie pokazuje, że Legia obecnie może przegrać z każdym. Po odejściu Bibbinsa, Sokoła to już nie jest to sama ekipa i pozostał głównie bilans po nich.

Astoria we własnej hali ma bilans 4-4 i jest groźna dla każdego. Ostatnio przebudził się w końcu Sanders, który miał długi okres fatalnej dyspozycji, co przekładało się na wyniki Astorii, bo to ich lider i najważniejsza postać. Śladach po kontuzjach też nie ma Dambrauskas i teraz obwód Sanders-Chyliński-Dambrauskas wygląda obiecująco + dorzucić swoje od rolesów i przy dobrym dniu Astoria może się uporać z Legią. Po takim kursie warto dla mnie próbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +412
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
GTK Gliwice - Anwil
Gliwice -1,5
2.30
STS

Dzisiaj ciekawe spotkanie w Gliwicach, po obu stronach nowe twarze.
Po stronie GTK zadebiutują: rozgrywający Tayler Persons i środkowy Mario Delas, z kolei w zespole Anwilu nowymi twarzami będą obwodowi: Curtis Jerrells i Kyndall Dykes.
Anwil z dużymi problemami, ostatnio "afera" z Almeida (w końcu zostaje w Anwilu), fatalna gra na wyjazdach.
GTK u siebie mocne - bilans 7-3 - walczą o PO.

Idę w kierunku GTK

Edit:
minus
Super 3 kwarta ale to za mało na wygraną❌❌❌
 
Ostatnia edycja:
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Ja jednak w kierunku Anwilu kiedy jak nie dzis?...Frasun mam nadzieje ze to ulozyl a i powrot Almeidy swiadczy ze moze wreszcie sie dogadali...jakosciowo lepszy Anwil ale czy to potwierdzi?...mysle ze dzis to ogarną wreszcie...przy calym szacunku dla Szewczyka...to jednak zdecydowana powinna byc przewaga pod koszem Anwilu...zobaczymy
GTK-Anwil 2 kurs 1.8 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +97
piele 4,9K

piele

Użytkownik
Te kursy poszły mega na Gliwice, czegoś tu nie rozumiem. GTK pozwoliło rozkręcić się nawet zespołowi z Gdynii. Anwil wzmocniony, value na Anwil i to ogromne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
piele 4,9K

piele

Użytkownik
Dzisiaj mecz Bydgoszczy z Radomiem, jedyne co się w tym meczu nasuwa to over. Obie drużyny grają fast tempo, dużo trójek. Jak będzie skuteczność to myślę, że może się zakręcić koło 170 punktów (bezpieczna linia 163.5 ). Hinds jest w całkiem niezłej formie, linia jest na 19.5 (fortuna i betclic, reszta 20.5). Myślę, że jest to jak najbardziej do zrobienia, bo Amerykanin jest w dobrej formie, a Astoria nie jest drużyną skupioną na defense.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +275
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom