>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2020/21

Status
Zamknięty.
piele 4,9K

piele

Użytkownik
Napiszę coś od siebie na jutro.
Legia vs Anwil: jak wszyscy wiedzą różne rzeczy dzieją się we Włocławku, niby to kasa, ale tak naprawdę może jakieś nieporozumienia w klubie. Almeida czyli główny dowodzący w drużynie, już po swoich humorkach wrócił do składu i razem wygrali z Gliwicami. W końcu wygrali, ale czy jest się z czego cieszyć? GTK to po prostu mierna drużyna. Jedynym plusem jest przyjście Jerrells'a. Amerykanin może zamieszać w polskiej lidze. Trener Frasunkiewicz będzie miał z czego rzeźbić na pewno bo jest z czego, choć wiadomo to jest TYLKO liga polska, nie róbmy z niej top 10 w Europie, bo nawet nie jesteśmy blisko. Natomiast Legia ostatnio przegrała z Astorią, która akurat kilka dni wcześniej wygrała z Toruniem (a później przegrała z Radomiem 🤣). Legia z Neal'em, Morris'em oraz Medfordem, który totalnie wtopił mecz Astorią: 1 na 10 z gry. Tylko właśnie czy przytrafi mu się drugi taki mecz? Wątpię. Dla mnie to mecz z delikatnym faworytem, którym jednak jest Anwil. Włocławek dysponuje jeszcze takimi zawodnikami jak: Zamojski, Lichodiej, Radić, Clarke czy Dykes.
40/60 dla Anwilu. Można delikatnie próbować, ale dla mnie to ciężki mecz do typowania, jakość po stronie Anwilu, a teren po stronie Warszawiaków.
King vs Asseco: ogólnie patrząc drużyny o zupełnie odmiennych wizjach, jedna chce play'offy i medale MP, a druga chce po prostu nie spaść z naszej ligi. Każdy kto obserwuje widzi jaka różnica jakości dzieli gospodarzy i gości. Gospodarze pozyskali Macieja Lampe oraz rozgrywającego Tookie'go Browna, który gra ze średnia 13.3 na mecz, czyli nawet okej jak na początek. Po prostu solidna ekipa w Szczecinie. W Gdynii był pomysł na projekt polskiego składu, jednak nie wypalił, klub już ściąga jakiegoś zawodnika z ligi Macedońskiej (?!) Granie Dylewiczem, Hrycaniukiem i Szubargą przez cały sezon? Nie mówię, że to słabi zawodnicy, bo byli to klasowi zawodnicy jednak swoje lata już mają. W spotkaniu z GTK rzucili 14 trójek! Jeżeli Szczecinianie wejdą w ten mecz z pełnym impetem to rozjadą Asseco, ale czy będą mieli na tyle motywacji, żeby tak szaleć z najgorszym zespołem w lidze? Handicap - 15.5 (linia wejściowa) przy normalnej grze obydwu drużyn byłby formalnością, wszystko tak naprawdę w rękach drużyny Kinga.

edit: świetny mecz Morrisa, Medforda i Darka Wyki, może z tym 60% dla Anwilu przesadziłem, po przemyśleniach był to typowy 50-50 matchup (może z lekkim fav po stronie Anwilu), czyli typowy no bet, ale po fakcie każdy jest mądry. Tym razem Jerrells zawiódł, skuteczność podobna do Medforda z Astorią, ogólnie skuteczność Anwilu bardzo słaba.
edit2: co tu dużo mówić, miazga, Gdynia w takim składzie może pakować się do drugiej ligi
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +189
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
17/01/2021 19:30 CET
King Szczecin (-14.5) - Arka Gdynia
1.90 (STS)
5/10

King w mocnym sztosie w 2021 roku. Od przyjścia nowego trenera pozyskaniem nowych zawodników rozszerzyli rotacje + zmienili taktykę. Rozjechali Spójnię 105:80 i pokonali Anwil we Włocławku 75:78 (chociaż prowadzili nawet przez moment +20). Świetnie im szedł ostatnio mocny pressing, co może być szczególnie przydatne dzisiaj z Arką, która ma młodych rozgrywających, którzy powinni mieć ogromne problemy z takim pressingiem.

Arka ostatnio na wyjazdach: -6 z GTK, gdzie większość zagrała świetnie, -15 z Lublinem, -33 z Ostrowem, -35 z Polpharmą. W sumie tylko w meczu z GTK dali radę, gdzie świetnie zagrali Wołoszyn 28 punktów (10/16 z gry), 41-letni Dylewicz (6/10 z gry), 37-letni Hrycaniuk (16 punktów + 12 zbiórek) i Kołodziej w 10 minut zrobił 10 punktów na 3/5 z gry + 2/2 wolne. Praktycznie wszyscy najlepsi zawodnicy zagrali, co najlepszego mogą, a przegrali -6. King ma szeroki skład i będzie jechać swoje przez 40 minut, bo tam nie ma juniorów w składzie. Jeśli nie nastąpi kolejny świetny mecz wymienionych graczy Arki to handicap powinien wejść, a ogólnie powinno być z +20 i więcej dla Kinga.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +140
S 0

szczerkos

Użytkownik
17/01/2021 19:30 CET
King Szczecin (-14.5) - Arka Gdynia
1.90 (STS)
5/10

King w mocnym sztosie w 2021 roku. Od przyjścia nowego trenera pozyskaniem nowych zawodników rozszerzyli rotacje + zmienili taktykę. Rozjechali Spójnię 105:80 i pokonali Anwil we Włocławku 75:78 (chociaż prowadzili nawet przez moment +20). Świetnie im szedł ostatnio mocny pressing, co może być szczególnie przydatne dzisiaj z Arką, która ma młodych rozgrywających, którzy powinni mieć ogromne problemy z takim pressingiem.

Arka ostatnio na wyjazdach: -6 z GTK, gdzie większość zagrała świetnie, -15 z Lublinem, -33 z Ostrowem, -35 z Polpharmą. W sumie tylko w meczu z GTK dali radę, gdzie świetnie zagrali Wołoszyn 28 punktów (10/16 z gry), 41-letni Dylewicz (6/10 z gry), 37-letni Hrycaniuk (16 punktów + 12 zbiórek) i Kołodziej w 10 minut zrobił 10 punktów na 3/5 z gry + 2/2 wolne. Praktycznie wszyscy najlepsi zawodnicy zagrali, co najlepszego mogą, a przegrali -6. King ma szeroki skład i będzie jechać swoje przez 40 minut, bo tam nie ma juniorów w składzie. Jeśli nie nastąpi kolejny świetny mecz wymienionych graczy Arki to handicap powinien wejść, a ogólnie powinno być z +20 i więcej dla Kinga.
Lampe over 14,5 powinien pokryć? Tak myślę, że Hrycaniuka czy Dylewicza powinien wziąć na głębokie wody i swoje porzucać. Pytanie, czy nie będzie szybko wysokiego prowadzenia i idąc za tym Lampe poodpoczywa na ławce.
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Lampe over 14,5 powinien pokryć? Tak myślę, że Hrycaniuka czy Dylewicza powinien wziąć na głębokie wody i swoje porzucać. Pytanie, czy nie będzie szybko wysokiego prowadzenia i idąc za tym Lampe poodpoczywa na ławce.
Lampe zagra mało minut - maksymalnie 20. Czyli jednak wychodzi, że praktycznie na minutę musiałby rzucać punkt. Grać też już ma Fakuade, a więc tam jest wielu w rotacji teraz do gry. Hrycaniuk to też silny i twardy obrońca może się postawić. Z Dylewiczem na pewno będzie szło mu o wiele łatwiej, ale dla mnie mocno losowe, bo zagra mało minut.
 
S 0

szczerkos

Użytkownik
Lampe zagra mało minut - maksymalnie 20. Czyli jednak wychodzi, że praktycznie na minutę musiałby rzucać punkt. Grać też już ma Fakuade, a więc tam jest wielu w rotacji teraz do gry. Hrycaniuk to też silny i twardy obrońca może się postawić. Z Dylewiczem na pewno będzie szło mu o wiele łatwiej, ale dla mnie mocno losowe, bo zagra mało minut.
Dzięki za szybką odpowiedź, zagram te -14.5.
 
piele 4,9K

piele

Użytkownik
czy ktoś wie o co chodzi z tymi spadkami na Legię przed meczem? przecież to clear value było na Anwil WTF?
 
M 22,4K

marekp67

Użytkownik
17/01/2021 19:30 CET
King Szczecin (-14.5) - Arka Gdynia
1.90 (STS)
5/10

King w mocnym sztosie w 2021 roku. Od przyjścia nowego trenera pozyskaniem nowych zawodników rozszerzyli rotacje + zmienili taktykę. Rozjechali Spójnię 105:80 i pokonali Anwil we Włocławku 75:78 (chociaż prowadzili nawet przez moment +20). Świetnie im szedł ostatnio mocny pressing, co może być szczególnie przydatne dzisiaj z Arką, która ma młodych rozgrywających, którzy powinni mieć ogromne problemy z takim pressingiem.

Arka ostatnio na wyjazdach: -6 z GTK, gdzie większość zagrała świetnie, -15 z Lublinem, -33 z Ostrowem, -35 z Polpharmą. W sumie tylko w meczu z GTK dali radę, gdzie świetnie zagrali Wołoszyn 28 punktów (10/16 z gry), 41-letni Dylewicz (6/10 z gry), 37-letni Hrycaniuk (16 punktów + 12 zbiórek) i Kołodziej w 10 minut zrobił 10 punktów na 3/5 z gry + 2/2 wolne. Praktycznie wszyscy najlepsi zawodnicy zagrali, co najlepszego mogą, a przegrali -6. King ma szeroki skład i będzie jechać swoje przez 40 minut, bo tam nie ma juniorów w składzie. Jeśli nie nastąpi kolejny świetny mecz wymienionych graczy Arki to handicap powinien wejść, a ogólnie powinno być z +20 i więcej dla Kinga.
Widzę, że zrobiony został identyczny typ jak mój w Typach Dnia. Argumentacja podobna do mojej. Pragnę zauważyć ,że nie widziałem tego wpisu przed sporządzeniem postu przeze mnie. Łatwo to sprawdzić poprzez modera.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
czy ktoś wie o co chodzi z tymi spadkami na Legię przed meczem? przecież to clear value było na Anwil WTF?
Ty chyba nie widziałes porzadnego spadku :D a to tylko mała korekta. Anwil anwilem, ale to legia gra u siebie i to Legia jest wyzej w tabeli. Wiec kursy wrociły do normalnego stanu. legiaminmalnym faworytem
 
piele 4,9K

piele

Użytkownik
Ty chyba nie widziałes porzadnego spadku :D a to tylko mała korekta. Anwil anwilem, ale to legia gra u siebie i to Legia jest wyzej w tabeli. Wiec kursy wrociły do normalnego stanu. legiaminmalnym faworytem
Napisałem o spadku, a nie o porządnym spadku, mecz 50/50, jednak z minimalnym fav dla Anwilu.
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
18/01/2021 17:30 CET
MKS Dabrowa Gornicza - PGE Spojnia Stargard over 169.5
1.90 (STS)
5/10

Najważniejsze dla mnie w tym zakładzie - Spójnia od listopada po roszadach trenerskich jest z tą linią na wyjazdach 7-0. Dąbrowa z taktyką przerzucić przeciwnika to kolejny świetny przeciwnik, aby wrzucić 170 punktów w meczu. MKS w domu na tej linii 4-4, ale teraz mają szeroki skład (bo ciągle ktoś tam wypadał), a trener taktykę i pomysł, aby grać szybko, ofensywnie i przerzucać przeciwnika.

W Spójni wróci do gry już Kacper Młynarski, który doda rotacji i powinien pozwolić na lepszą grę ofensywną oraz szybszą, bo z Legią bez niego grali w 7. Jerome Dyson też miał trochę czasu i powinien wyglądać już lepiej robiąc coś pozytywnego w ataku, a obrony raczej nie spodziewam się z jego strony, co też powinno nakręcać MKS i over w meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +259
piele 4,9K

piele

Użytkownik
Nietrudno nie zgodzić się z przedmówcą movieplk movieplk, tylko słowem dopełnienia. To mecz o być albo nie być dla Dyson'a, menager tego zawodnika dostał niezłą burę za ściągnięcie zawodnika w takiej formie fizycznej. Tylko ciekawi mnie jedno jak bez Śniega bedą wyglądać na dłuższą metę "Spójniowcy". Pozycja PG będzie tutaj problemem, bo czy Dyson wejdzie w buty Śniega? Natomiast po stronie MKS'u jak będzie skuteczność podobna jak w poprzednich meczach (oprócz meczu z Zastalem) to over powinien wysoko przeskoczyć domyślną linię. Może będą jakieś ciekawe linie na punkty zawodników w tym meczu, to będę edytować post.


Krótko o meczu Starogardu z Gliwicami, mecz miernych ekip, oglądałem mecz Gliwic z Arką i nie wyglądało to dobrze. Walczyli z Anwilem, który ma problemy, ale w ostateczności zostali pokonani. Natomiast Polfa to run&gun, trener Skibniewski zresztą chce tak grać, ale tam ciężko z rotacją, a przy takim systemie, jednak przydałaby się troszkę szersza ławka. Sam Allen niewiele zdziała.

edit: Varnado zdobędzie 20 lub więcej punktów - betclic - 1.84: jeżeli utrzyma celownik, a teraz gra z najsłabszą defensywą w lidze to POWINIEN spokojnie rzucić, Varnado zdobędzie 25 lub więcej - 3,05, wyżej już napisałem, ale można spróbować więcej

edit2: Varnado nie oddał żadnego rzutu za 3 punkty 🤣, takie coś dzieje się tylko kiedy ja obstawiam, poza tym 2/5 z gry i nie miałem racji, sam Allen może wygrać mecz, wielki szacun dla tego zawodnika, niech go biorą do lepszych ekip z PLK zanim opuści Polskę!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +179
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Ode mnie na dzis taki dubelek
Zastal-Asta 2 +20 kurs 1.5 Superbet
Schalke 1x kurs 1.5 Superbet
Ako 2.25
Na Aste nawet nizszy Handi sproboje...niepewny wystep Ponitki dzis ktory nawet jak zagra myslami moze byc daleko...lawka sie kurczy Zastalowi,widac moim zdanien ze zaczyna brakowac paliwa....Asta mimo wszystko ma kim postraszyc do tego nawet przy wysokim prowadzeniu sadze ze Zastal bedzie oszczedzal energie....do tego finansowo o czym sie w kuluarach mowi tez rozowo nie jest...dlatego 20 pkt handi uwazam za fajna promocje do dubla naprawde fajna opcja tak uwazam....do tego dokladam Schalke z podporka a w innym zestawie Czarnych Slupsk po kursie 1.33 to juz wedlug uznania...
Za drobne dla zabawy Zastal-Asta 2 kurs 11.6 Superbet
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
22/01/2021 17:30 CET
Spojnia Stargard - Polski Cukier Torun over 171.5
1.85 (STS)
5/10

W meczu zadebiutują Francis Han oraz Jay Threatt, co powinno dać Spójni 40 minut biegania i większego tempa, bo obaj przyjechali przygotowani i wyglądają dobrze. Odrzuci to Cowelsa od rozgrywania, co nie było za dobre w meczu z Dąbrową.

Obie drużyny też łączy jeden fakt - nic nie bronią. Pierwsze spotkanie obu ekip zakończyło się wynikiem 108:95 - mega tempem i brakiem obrony. Patrząc na mecz Spójni w Dąbrowie to wiadomo, że w tak krótkim czasie niczego nie zmienią i defensywa powinna dalej być słaba. Dlatego spodziewam się tutaj strzelaniny i wysokiego wyniku z szybkim tempem.

22/01/2021 19:30 CET
Trefl Sopot - HydroTruck Radom over 160.5
1.80 (STS)
5/10

Trefl w nowym roku - 96:83 (179) z Anwilem, 71:100 (171) w Gdyni, 92:117 (225) z Polpharmą, 95:73 (168) w Ostrowie. Linia zrobiona 4-0 i bardzo daleko od podanej linii. Szkoda, że teraz mieli przerwę przez koronawirusa, ale od przyjścia Nuniego Omota grają szybciej i wyniki są wysokie.

Radom w tym roku 2-1 na tej linii, a w końcu przebudził się Dayon Griffin, który jest potrzebny, bo poszerza rotacje i daje siłę w ataku, a też przy większej rotacji mogą grać szybciej. Hinds ostatnio złapał doskonałą formę i jeśli zagrają chociaż 80% tego, co z Astorią to over powinien wejść.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +161
piele 4,9K

piele

Użytkownik
Cieszę się, że mamy takich ekspertów od kosza na forum jak movieplk movieplk, a ja dołożę kilka słów od siebie.
Han nie gra praktycznie od roku, gdzie rozgrał 4 spotkania w lidze Puerto Rico i tutaj dałbym większy znak zapytania, choć grywał już w Polsce. Natomiast Threatt, dobry grajek, grał w Ostrowie i miał całkiem niezłą średnią. Jakości gry Jay'a byłbym bardziej pewny.
Nowy trener w Spójni, ale myślę że nic tutaj się nie zmieni, tak jak pisał movie, szybki basket, dużo akcji rzutowych i over powinien być formalnością. Przy okazji warto dodać, że Dyson został wykopany z klubu, po swojej bardzo słabej grze. Toruń słaby na wyjazdach i pozwalający sobie na wrzucanie bardzo dużej ilości punktów. Mają klasowych zawodników, ale czasami jak patrzę na grę Cela czy Kuliga to myślę, że oni już nagrali się zagranicą i głownie są tu dla rodziny i nie prezentują się tak dobrze, kiedy np. Kulig grał w Banvicie.

edit: W ostatnich 5 meczach przeciwko ekipie z Torunia zostało oddane 31,4 trójek natomiast przeciwko Spójni 30,2 trójek. To tylko statystyka, ale możemy zauważyć pewne aspekty gry obu drużyn.
Covels over 15.5 w większości koło 1.8: Raymond już nie będzie musiał brać się za rozgrywanie i wraca na SG, Toruń pozwala na bardzo dużo trójek i to zależy już tylko od skuteczności RCIII.
Natomiast z drugiej strony liczę na pokaz gry Donovana Jacksona linia wysoka, bo na 18,5. Amerykanin w tym meczu zapewne będzie miał wiele okazji do oddawania trójek, ale według mnie warta do spróbowania.
Według mnie Obie Trotter i linia 11.5 w Betfanie, jest dosyć ciekawa. Wiem, że Obie raczej podaje i mniej rzuca, ale ta linia jest do spróbowania.

edit2: Covels w drugiej połowie i skuteczność i PF, no niestety, wielka szkoda, Jackson dał radę ledwo, ale dał. Trotter również blisko, ale skuteczność daleka od dobrej.

W drugim meczu ta linia wydaję się jak jakaś pułapka, Trefl gra znacznie szybszy basket, a Radom jest zależny od Hinds'a który ciągle szuka gry bezpośredniej. Griffin, Stumbris oraz wcześniej wspomniany Hinds potrafią rzucić za 3. Natomiast Trefl to drużyna gdzie grają 3 młodzi Polacy: bracia Kolenda oraz Olejniczak. Oczywiście ze wsparciem z USA, dość solidnym, dają naprawdę solidną paczkę. Ta linia wydaje się bardzo niska i myślę, że podniesie się o kilka oczek.

Niedługo utworzę swój temat w sekcji "Kupony" i może będę pisać częściej jakieś głupoty. Dziękuje za repki oraz miłe komentarze. Wiele to dla mnie znaczy. Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +175
M 22,4K

marekp67

Użytkownik
Stal Ostrów - GTK Gliwice 81-102
Stal Ostrów (-8,5)@2,1 STS
Stal Ostrów (-12,5)@2,95 za mniejsze

GTK ostatnio mocno dołuje. Nie widzę ich w play offach. Pięć dni temu przegrali -11 z ostatnią w tabeli Polfarmą. Dziewięć dni temu -6 ze słabym Anwilem. Owszem dwa tygodnie temu wygrali z Asseco Gdynia na +8, których inni obijają około 30-oma punktami. GTK Gliwice to nie jest ta sama drużyna z początku sezonu, połowy składu już tu nie ma. Przyszli inni, ale efektów nie widać.
Stal od czasu przyjścia Milicica to z kolei inna bajka. Mieli dwa tygodnie przerwy w grach (Covid). Nie sądzę żeby im to zaszkodziło bo Milicic mógł naprawdę nauczyć graczy swojego systemu. Dwóch Amerykanów odeszło, ale Milicic sprowadził nowych: Trey Kell 193cm (nie mogę znaleźć informacji co robił krótko przed przyjściem do Stali) i Mark Ogden 206cm, dołączył z ligi niemieckiej, gdzie miał 11,3pkt, 2,7zb.
Ostatnie mecze Stali to +22 z Treflem Sopot, +20 Start Lublin, +10 Hydro Truck.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +68
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
Radom potwierdził, jest fatalny, trefl mimo braku 3 w miarę podstawowych grajków izzi.
Na jutro myślę, mimo że nienawidzę 😁Anwil to wygra.
GTK było objawieniem sezonu, szczególnie u siebie. Po tych zmianach i tym co grają, jutro Stal +10win
Post automatycznie złączony:

Stal Ostrów - GTK Gliwice
Stal Ostrów (-8,5)@2,1 STS
Stal Ostrów (-12,5)@2,95 za mniejsze

GTK ostatnio mocno dołuje. Nie widzę ich w play offach. Pięć dni temu przegrali -11 z ostatnią w tabeli Polfarmą. Dziewięć dni temu -6 ze słabym Anwilem. Owszem dwa tygodnie temu wygrali z Asseco Gdynia na +8, których inni obijają około 30-oma punktami. GTK Gliwice to nie jest ta sama drużyna z początku sezonu, połowy składu już tu nie ma. Przyszli inni, ale efektów nie widać.
Stal od czasu przyjścia Milicica to z kolei inna bajka. Mieli dwa tygodnie przerwy w grach (Covid). Nie sądzę żeby im to zaszkodziło bo Milicic mógł naprawdę nauczyć graczy swojego systemu. Dwóch Amerykanów odeszło, ale Milicic sprowadził nowych: Trey Kell 193cm (nie mogę znaleźć informacji co robił krótko przed przyjściem do Stali) i Mark Ogden 206cm, dołączył z ligi niemieckiej, gdzie miał 11,3pkt, 2,7zb.
Ostatnie mecze Stali to +22 z Treflem Sopot, +20 Start Lublin, +10 Hydro Truck.
Trey ma paszport syryjski, grał przed chwilą w tamtejszych dziwnych mistrzostwach, średnio +30pkt na mecz ale tam bez obrony więc nie ma się co sugerować. Miejmy nadzieję, że chwyci Igora systemy.. Wtedy może być gość.
 
Ostatnia edycja:
M 22,4K

marekp67

Użytkownik
Ostatnie mecze Arki -32 Z Kingiem, -8 z GTK, -39 ze Śląskiem, -29 z Treflem. Od 07.12 same wtopy. Brak informacji o występie Szubargi, przyjmuję, że nie zagra póki się nie wyleczy. Stare ligowe wygi Hrycaniuk, Wołoszyn i 40-letni Dylewicz, nie sądzę by dali wygraną. Rozgrywajek Kobel stara się, ale Szubargi nie zastąpi. Niewiadomą jak zagra Vragović, w swoim pierwszym meczu nie punktował, miał 2zb. i 5 asyst.
Legia też gra nie to samo co późną jesienią, utrata Sokołowskiego i Bibbinsa jednak zabolała. Mimo wszystko myślę, że Medford 12,8 pkt i ponad 5 asyst, Neal 12,6 i ponad 3 asysty, Morris 17,1pkt, Karolak 13,2 pkt, plus reszta składu to mocniejsza ekipa niż Arka. Do tego jeśli Wyka zagra jak w ostatnim spotkaniu z Anwilem 17pkt i 5 asyst to będzie bardzo mocnym ogniwem.
Zatem oceniam, że:
Legia -15,5@1,91 Fortuna, 83-92 Legia ostatecznie -9
a nawet można próbować i -20.

Wołoszyn 22pkt, Hrycaniuk 16 pkt 14zb., Dylewicz 15pkt - jednak zrobili różnicę, a Wyka różnicy nie zrobił.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom