>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

PLK 2020/21

Status
Zamknięty.
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
13/03/2021 19:30 CET
James Washinghton poniżej 17.5 (HydroTruck - Anwil)
1.85 (LVBet)

Zdecydowanie zakład dnia na dzisiejsze dwa spotkania PLK. Do Anwilu wraca Kyndall Dykes (15.8 punktów, 2.3 asysty). To oznacza, że Washinghton straci minuty i rzuty przez Dykesa. Myślę, że Washi dzisiaj będzie bardziej skupiony na kreowaniu i obsługiwaniu strzelców Jerrellsa, Dykesa oraz Zamoja zamiast na budowaniu punktów.

Dodatkowo dochodzi fakt, że grają w Radomiu, gdzie padają niskie wyniki i nie zapowiada się na strzelaninę. Już 14,5 w STS wydawało mi się dobre, ale 17,5 linia to petarda. 15,5 stoi w Fortunie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +381
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
13/03/2021 19:30 CET
James Washinghton poniżej 17.5 (HydroTruck - Anwil)
1.85 (LVBet)

Zdecydowanie zakład dnia na dzisiejsze dwa spotkania PLK. Do Anwilu wraca Kyndall Dykes (15.8 punktów, 2.3 asysty). To oznacza, że Washinghton straci minuty i rzuty przez Dykesa. Myślę, że Washi dzisiaj będzie bardziej skupiony na kreowaniu i obsługiwaniu strzelców Jerrellsa, Dykesa oraz Zamoja zamiast na budowaniu punktów.

Dodatkowo dochodzi fakt, że grają w Radomiu, gdzie padają niskie wyniki i nie zapowiada się na strzelaninę. Już 14,5 w STS wydawało mi się dobre, ale 17,5 linia to petarda. 15,5 stoi w Fortunie.
Betcliku po 1.98
 
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
14/03/2021 17:30 CET
King Szczecin - GTK Gliwice under 163.5
1.85 (STS)
5/10

Linia została mocno podbita przez ostatnie dwa dni, bo jeszcze dwa dni temu była na wysokości 157.5. Nie ma zbytnio argumentów dlaczego jest tak wysoko, bo ostatnie wyniki Kinga u siebie oraz GTK na wyjazdach pokazują niskie wyniki i nie wychodzi tutaj przebicie linii 164 punktów. Dodatkowo w Kingu dalej nie będzie Lampe, który mógłby rozbujać trochę atak Kinga, a przy okazji jednak pogarszać defensywę, a tak dalej będzie Fakuade, który może wszystko switchować.

GTK dzisiaj bez Wiśniewskiego i Diduszki. Mają 8 do gry w tym 4 podkoszowych graczy - Delas, Varnado, Szymański oraz Szewczyk. Więc na PG-SF pozostaje 4 do gry. Nie wskazuje to na szalone granie z ich strony, bo może zabraknąć prądu.


I jak ktoś chce sobie zagrać specjale zawodników na ten mecz:
Cleveland Melvin powyżej 11.5
1.80 (LVBet)

Fortuna/STS mają 13.5 i byłaby to zła linia, gdyby grał Lampe. Jednak jego nie ma, co daje więcej minut, rzutów i przestrzeni dla Melvina, który będzie miał bardzo dużą szansę zrobić tę linię i ma się bonusowe 2 punkty zapasu.

Michael Fakuade powyżej 10.5
1.80 (iForbet)

Ta sama historia.
 
Ostatnia edycja:
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą w pełni, od siebie dodam że hp w stronę Szczecina też spokojnie też pokryty powinien być, wręcz uważam że tu będzie przejazd w okolicach 20 jak King zagra swoje.. GTK po tych zmianach tylko gorzej wygląda, poza tym na wyjazdach nawet w tym lepszym składzie grali piach, Wilki na całym bronią całe mecze praktycznie i ich zajadą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
Dyscyplina: Koszykówka PLK
Godzina: 17:30
Spotkanie: Polski Cukier Toruń - TBV Start Lublin
Typ: TBV Start Lublin
Kurs: 1.90
Bukmacher: Totalbet
Analiza: Gospodarze tego meczu drużyna z Torunia jest zespołem bardzo nieprzewidywalnym i zdecydowaną większość meczy w lidze wygrywa we własnej hali. Aczkolwiek jutro przewiduję że przegra z zespołem z Lublina ponieważ ma krótszą rotację składu i tak naprawdę nie walczy już w tym sezonie o nic i nie musi się spinać o wynik, w zupełności inna sytuacja panuję po stronie gości.
Obie drużyny wygrały po 2 z 5 swoich ostatnich spotkań, Start wygrał na wyjeździe 6 meczy przegrał 7, a w historii spotkań z Toruniem wygrał raptem 4 mecze a 9 przegrał. Jutro przewiduję 5 wygraną z racji tego iż ma lepszą rotację, no i najważniejszy argument wciąż jest w walce o jak najwyższe miejsce przed playoff gdzie z obecnej 7 pozycji może wskoczyć nawet na 5 pozycję po sezonie zasadniczym.
Kurs jest atrakcyjny i myślę że z Torunia Lublin wywiezie kolejne zwycięstwo by przed playoff poprawić swoją obecną 7 lokatę i nie trafić już w 1 fazie Plaoff na Stalówkę
 
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
16/03/2021 19:30 CET
Polpharma Starogard - Spojnia Stargard over 93.5
1.93 (Fortuna)/1.90 (STS)
8/10

98 Astoria, 94 Toruń, 81 Gliwice, 103 Śląsk, 117 Trefl, 100 Lublin - tyle wrzucali ostatnio przeciwnicy Polpharmy w meczach w Starogardzie. Teraz jeszcze dodatkowo grają o nic, bo już spadli i bez Haneya (13.8 PPG, 43% FG). Są w 7 do normalnego grania, gdzie Kevin Johnson jest wzięty z domu - bez kondycji, z nadwagą i gra po 10 minut, a więc 6 graczy + 10 minut Johnsona. Dochodzą Furstinger oraz Allen, którzy będą skupieni już na zrobieniu statystyk dla następnego zespołu i będą grać w ataku.

Spójnia ma dyspozycji na ten mecz wszystkich, a więc będzie 9 do gry, a szczególnie Faust, Steele i Kostrzewski powinni wykorzystać brak dobrej obrony obręczy, bo Johnson i Surmacz powinni pozwalać na łatwe wjazdy + pressing Spójni powinien powodować straty Polpharmy albo szybkie ich rzuty po przejściu pressingu.

Patrząc, co się dzieje w ostatnich dniach, gdzie poszło mocne otworzenie ofensywniej koszykówki to ta linia jest świetna jutro do grania, a lepsza od overa całkowitego, bo Polpharma bez Haneya nie wiadomo czy da radę w ataku. Dodatkowo Spójnia dalej walczy o PO i będzie im zależeć w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +363
A 332,3K

adams235

Znawca - Żużel
Stal Ostrow-Zastal 1 kurs 3.65 zlapany rano Fortuna teraz juz 2.9 do meczu pewnie okolo 2....
Dziwne ze nikt tego nie wylapal lub ja nie widzialem, Zastal ma dzis mecz w lidze Vtb ktory skonczy sie w miare pozno a jutro mecz w Ostrowie u Igora...hmmm w sumie dla zastalu mecz w zasadzie o pietruszke i o prestiz tylko....Zastal chcial przelozenia meczu- Ostrow sie nie zgodzil...czy to w recznej czy siatkowce czy zwlaszcza w koszu np Nba wiadomo jak wygladaja mecze dzien po dniu...wiec dla mnie po takim kursie i ostatnich zmianach w skladzie Zastalu mozna grubo wejsc w Ostrów moim zdaniem tym bardziej ze do jutra kursy poleca na łeb na szyje....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +351
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Nawet jeśli rano było 3.65 to podajesz typ teraz więc 3.65 ma się nijak do rzeczywistości. Obecnie jest trochę ponad 2.00.

A za typ szacun.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Tylko problem w tym ze ten zastal ostatnio nie ma dosc. Druzyna kroluje w VTB a co dopero w naszej lidze. Miejmy nadzieje ze wystawią rezerwy :)
 
A 332,3K

adams235

Znawca - Żużel
Rezerw nie wystawia bo i jak,zagraja w normalnym skladzie z czestą rotacją,dzis skończą mecz po 20,malo czasu na regeneracje a jutro w dniu meczowym podróż do Ostrowa....gdzie w zasadzie graja tylko o prestiż i o to by przed PO nie zlapać glupiej kontuzji...wiec kursy rzedu 3.6 lub 2.9 byly mocno przesadzone...nawet teraz to 2.2 tez warte gry uważam...a jesli Śląsk dzis przegra to stalowka bedzie potrójnie zmobilizowana bo otwiera sie szansa na zajecie miejsca powyzej 4 i unikniecie Zastalu wczesniej niz w finale...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
17/03/2021 17:30 CET
King Szczecin - HydroTruck Radom over 156.5
1.90 (STS)
5/10

Dopiero co polecałem under w meczu King - GTK i mocno się na tym przejechałem, kiedy praktycznie po 1 kwarcie przyklepali over. W kilka dni nic się nie zmieni i tym razem do pressującego Kinga przyjedzie Radom, który gra o nic, a ostatnio jest w dobre formie i myślę, że Hinds z Griffinem jutro będą działać przy swoich statystykach.

To już jest końcówka sezonu i ruszyła machina overowa do przodu, a tutaj mamy linię i kurs jakby był początek albo środek sezonu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +376
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
19/03/2021 17:30 CET
Spojnia Stargard (-9.5) - Arka Gdynia DO POŁOWY
2.05 (STS)
8/10

Jak ktoś w Betfanie jest 2.24 na -10.5 też świetne.

Spojnia Stargard (-15.5) - Arka Gdynia
2.00 (STS)
8/10

W Arce nie zagrają dziś Wołoszyn, Kołodziej, Hrycaniuk, Malczyk, ale dodatkowo jeszcze dochodzą braki, których kursy nie uwzględniają, bo nie ma jeszcze Szubargi (30 MPG, 11.6 PPG, 5.0 APG) i Wadowskiego (21 MPG, 6.7 PPG, 3.2 APG). Pozostaje 6 ludzi do gry w tym Kaszowski 2001 rocznik i Kowalczyk 2002 rocznik + juniorzy. Spójnia szczególnie w 1 połowie powinna wygrywać wysoko, a potem mieć na tyle przewagę, że juniorzy już jej nie rozwalą. Można też próbować najwyższe handicapy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +373
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
W pełni popieram typ. Spójnia nawet rezerwami i na 50 procent powinna z takim Asseco bez problemów wygrać. W tym składzie ciężko by było nawet w I lidze wygrać mecz, o ekstraklasie nie mówiąc. Każde zwycięstwo poniżej 20 pkt Spójni mnie mocno zdziwi ale na wszelki wypadek gram "tylko" -14,5 po 1,85
 
_bartez_ 71

_bartez_

Użytkownik
Wszystko jest zależne od tego jak do spotkania podejdzie Spójnia, jeśli zagrają serio to zapowiada się +20 lekko
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom