>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyróżnione posty

  • Zamknięty
PLK 2020/21
Legia Warszawa - King Szczecin Typ: Legia -27,5 Pzbuk kurs 1,93 ✅ wynik 137:43 Z powodu Covida Szczecin pojechał do Warszawy juniorskim składem. W meczu zagrają chłopaki w wieku 16-19 lat. Pojechała dokładnie ósemka graczy. Dla większości będzie to debiut na ekstraklasowych parkietach. To będzie spotkanie gołej dupy z batem. Skład złożony z tych zawodników w swojej grupie, w 3 lidze wielkopolskiej zajął ósme miejsce na 10 drużyn. Przy spotkaniach drużyn z dwóch różnych poziomów ligowych...
Odp
267
Wyświetlenia
74869
Najlepsze analizy marca 2021 (2. miejsce)
  • Zamknięty
PLK 2020/21
12/01/2021 19:30 CET Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa 2.30 (STS) 5/10 50-50% mecz dla mnie. W ostatnich 30 dniach Legia grając dwa spotkania wyjazdowe z Radomiem (porażka) i Spójnią z wieloma kontuzjami, gdzie Legia doprowadziła jeszcze do nerwowej końcówki - to dla mnie pokazuje, że Legia obecnie może przegrać z każdym. Po odejściu Bibbinsa, Sokoła to już nie jest to sama ekipa i pozostał głównie bilans po nich. Astoria we własnej hali ma bilans 4-4 i jest groźna dla każdego. Ostatnio...
Odp
267
Wyświetlenia
74869
Wyróżniony post
  • Zamknięty
PLK 2020/21
Musze przyznać, że mając w pamięci wybitne boje typu z Polpharmą (o wyczynach Stali na samym początku sezonu lepiej w ogóle nie mówić) czy niedawny mecz z Legią ręką mi trochę drży stawiając na ten mecz. Jutro zmierzy się Stal z Twardymi Piernikami które można uznać, że są na fali - w ostatnich 6 meczach aż 5 wygranych (w tym z Zastalem i Anwilem) muszą budzić pewien szacunek. Jest jednak w tym wszystkim pewne ale: wszystkie zwycięstwa odnieśli w Toruniu i to nie jest przypadek - nie od...
Odp
267
Wyświetlenia
74869
Wyróżniony post
  • Zamknięty
PLK 2020/21
Dyscyplina: Koszykówka - EBL Godzina: 17:35 Spotkanie: Legia W. - Trefl Sopot Typ: Sopot (+5,5pkt.) Kurs: 1.84 Bukmacher: Fortuna Analiza: Według mnie będzie to bardzo wyrównane spotkanie. Szanse na zwycięstwo, którejś z drużyny są 50/50. Po tym spotkaniu, jedna z drużyn zakończy swoją serię zwycięstw - Legia bilans 7-0 w meczach domowych, Trefl bilans 3-0 w meczach wyjazdowych. Przyjrzyjmy się bliżej obydwu zespołom. Legia Warszawa jak na razie imponuję. Zaledwie dwie porażki w lidze...
Odp
267
Wyświetlenia
74869
Wyróżniony post
  • Zamknięty
PLK 2020/21
Cześć, Podłączam się do tematu w tym specyficznym sezonie - fajnie, że się rozkręcił. Co do dzisiejszych meczów: Nie widzę argumentów które przemawiałyby za Arką. Uważnie oglądam mecze Zastalu i obecnie jest to drużyna która przerasta tę ligę: Lundberg, Ponitka,Reynolds/Berzins/Williams, Groselle, a do tego doszli Richard z Freimanisem którzy dają jeszcze więcej jakości. Obecny skład Zastalu pozwala im na utrzymywanie w zasadzie ciągłej intensywności pressingu podczas spotkań w naszej...
Odp
267
Wyświetlenia
74869
Wyróżniony post
  • Zamknięty
PLK 2020/21
Twarde Pierniki Toruń - Anwil Włocławek Over 175.594:85 2.11 Fortuna Już od wczoraj chodzi mi ten over po głowie, gospodarze pokryli tą linię w 3 z ostatnich 4 meczy. W poprzednim sezonie obie drużyny rzuciły razem 188 i 199 punktów w meczach między sobą. Toruń w poprzednim sezonie prawie zawsze grał takie overowe mecze. Anwil w tym sezonie już tak szybko nie gra jak w poprzednim sezonie ale z Gliwicami lubiącymi ofensywnąn koszykówkę już 180 punktów w meczu było. To Toruń gra u siebie i...
Odp
267
Wyświetlenia
74869
Wyróżniony post
Do góry Bottom