>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2020/21

Status
Zamknięty.
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
01/01/2021 20:15 CET
King Szczecin - Spojnia Stargard
1.95 (STS)/1.87 (Fortuna)

Niby King gospodarzem, ale mecz jest rozgrywany na hali Spójni, więc to Spójnia będzie grać jak u siebie. King bardzo mocno osłabiony pod koszem, bo bez nowego nabytku Macieja Lampe, Adama Łapety (20 MPG, 6.3 PPG - 73% FG, 3.8 REB) oraz Michaela Fakuade (28.5 MPG, 12.2 PPG, 6.9 REB, 2.1 APG). King pozostaje dzisiaj pod koszem z Mateuszem Bartoszem, który już praktycznie był poza rotacją oraz Clevelandem Melvinem, który gra na pozycjach SF/PF. Spójnia dzięki temu może zdominować zbiórkę oraz grę podkoszową.

Dodatkowo w meczu ma zadebiutować Jerome Dyson, który już jest w Stargardzie i szykuje się do dzisiejszego meczu o czym bukmacherzy nie wiedzą. Dyson w sezonie 2019/20 grał w Virtusie Roma i miał w 30 minut - 13.0 PPG oraz 4.8 APG. Mega różnica, bo daje 8-osobową rotację, odciążenie Śniega na rozgrywaniu oraz zabiera z parkietu Walczaka. Spójnia grając dzisiaj swoje z ostatnich meczów jest dla mnie faworytem na poziomie 1.50-1.60 dzisiaj przy tych rzeczach, które napisałem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +122
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Legia - zastal
Typ: under 169 @ 1.9 szybko i lajtowo

Typ ze wzgledu na date rozgrywania tego meczu. dzis mamy nowy rok. Nasza liga nie jest zbyt profesjonalna i co niektorzy mogą byc dzis na kacu. Za tym ida wolniejsze akcje itp. Mielismy juz probke ich gry w swieta gdzie były same undery
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +64
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Start Lublin - Stal Ostrów Wlkp.
Typ: handicap +4,5 Stal / wynik 62-82
@1,80 forbet

Start osłabiany z tygodnia na tydzień (m.in. na rzecz drużyny Stali, która pozyskała z Lublina Armani Moore'a) , ze słabszymi drużynami jeszcze przeszło bez echa i udało się wygrać. Dziś jednak po drugiej stronie mamy drużynę Igora Milicicia, który nie ukrywa że interesuje go walka o medale PLK. Milicić ma do swojej dyspozycji ciekawych graczy obwodowych, jak np. Jakub Garbacz czy Chris Smith, jak i doświadczonych podkoszowych. W tej drugiej grupie na pierwszy plan wysuwają się Josip Sobin i Shawn King. I właśnie pod koszem powinien rozstrzygnąć się ten mecz, zwłaszcza, że Pszczółka przystąpi do niego z zaledwie jednym klasycznym centrem (Joshua Sharma kilka dni temu zamienił stolicę województwa lubelskiego na hiszpański Montakit-Fuenlabrada). Jak dla mnie to można tutaj grać nawet czystą dwójkę, ale dla mniej odważnych polecam każdy handicap w stronę gości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +152
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Ostatni typ nieudany chociaż wszystko doskonale sprawdziło się przy brakach i wzmocnieniach - cóż, czasami tak bywa. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej.

04/01/2021 17:30 CET
Polski Cukier Torun - HydroTruck Radom over 170.5
1.84 (Fortuna)

Cukier 9-1 na tej linii u siebie i wciąga w nią praktycznie każdego. Tylko wyjątek stanowił mecz z GTK Gliwice, które zaprezentowały się fatalnie. Radom z Hindsem i Stumbrisem powinien być lepszy ofensywnie, a wzorem jest dla mnie niedawny wyjazdowy mecz z Polpharmą, który zakończył się wynikiem 93:85 i pokazuje, że Radom potrafi zagrać ofensywne batalie.

Dodatkowy typ do tego meczu:
Donovan Jackson powyżej 16.5 punktów
1.80 (Fortuna)/1.83 (iForbet)/1.77 (Betfan)

Jackson powinien mieć w miarę luźno w tym meczu, bo kryć go będą Hinds oraz Zegzuła, którzy nie mają warunków fizycznych, ani nie słyną z jakiejś mocniej defensywy. Tym bardziej, że Hinds odpowiada za atak i na tym skupia się najmocniej. Jackson może w 2 meczach ostatnich nie robił tej linii, ale oddaje w ostatnich 5 meczach odpowiednio - 15, 15, 17, 17, 15 rzutów. Trochę lepsza skuteczność za trzy, niż ostatnio i myślę, że dzisiaj uda się przełamać tę linię.
 
Ostatnia edycja:
piele 4,9K

piele

Użytkownik
Wiem, że mecz Anwilu z Kingiem dopiero 9tego, jednak bardzo ciekawi mnie opinia ekspertów od kosza. Moore wykopany z klubu natomiast w Szczecinie, Lampe oraz Brown przyszli. Czy Almeida i Lichodiej są w stanie utrzymać całą drużynę? Kurs na gości bardzo ciekawy. Już w STS spadek z 3 na 2.8. Pozdrawiam
 
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
06/01/2021 17:30 CET
Trefl Sopot - Anwil Wloclawek over 164.5
1.84 (Fortuna)/1.80 (STS)
5/10

Trefl ostatnio z dwoma wysokimi wynikami - 71:100 z Arką oraz 92:117 z Polpharmą na wyjazdach. Teraz mecz z Anwilem, który zagra bez McKenziego Moore'a, który wstrzymywał atak Anwilu przez holowanie piłki i brak swojego rzutu, który dawał obronom przeciwnika przez to luz, bo nie musieli go kryć. Dodatkowo Moore jednak coś bronił w obronie. Teraz zestawienie Clarke - Zamojski - Almeida - Lichodiej - Radić jest ultraofensywne i powinno pozwalać na wiele punktów w obronie, a też sami powinni wiele rzucać. Trefl z dużą rotacją może grać też dla odmiany na szybkim tempie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
G 9,9K

glosuuu

Użytkownik
06/01/2021 17:30
Trefl Sopot - Anwil Wloclawek
Typ 2
3.45(Fortuna)

Anwil pomimo kiepskich wyników gra całkiem niezłe. Wierzę ze w meczu z rywalem podobnego pokroju pokażą klasę. Goscie graja seriami ( 3porazki z rzędu a wcześniej 3 wygrane). Mecze bezpośrednie to wymiana zwycięstw obu zespołów. Uważam że kurs na gości jest za wysoki i dlatego proponuję granie na 2. Gospdarze wygrali 2 ostatnie mecze jednak z rywalami teoretycznie gorszymi od Anwilu. Życzę powodzenia i wieczorem wrzucę analizę na NBA ( w typach dnia)
 
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+4
07/01/2021 17:30 CET
Spojnia Stargard - Legia Warszawa (-6.5)
2.60 (STS)
5/10

Mocno dzisiaj zostało pograne na Spójnię i handicap oraz kurs na wygraną Legii mocno poszedł do góry, więc trzeba odbić w drugą stronę. Spójnia po serii dobrych meczów ostatnio zaprezentowała się fatalnie i została znokautowana przez King. Krótka rotacja dała o sobie znać + Dyson, który jest bez formy i będzie potrzebował czasu na rozegranie się albo też wyleci, bo ma tryout i mogą jeszcze z niego zrezygnować. Legia ostatnio zagrała mecz na styk z Zastalem, gdzie przegrali dopiero po dwóch dogrywkach, a ostatni wyjazd to wygrana z Polskim Cukrem. Miesiąc temu grali też wyjazd przeciwko Kingowi, który grał na hali w Stargardzie i wygrali 70:60 z Kingiem. Swoją dobrą defensywą powinni napędzać atak i myślę, że są w stanie wygrać dwucyfrowo z zajechaną Spójnią.

Dla mnie Legia jest zdecydowanym faworytem i ja wystawiłbym kurs 1.15-1.20 - to też tym razem jestem zdania, że warto próbować wyższy handicap z wyższym kursem, jeśli bukmacherzy dają.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +420
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Mała ważna informacja odnośnie piątkowego meczu Bydgoszcz vs Cukier Toruń.
W Bydgoszczy nadal kontuzjowany Loncar > 9 pkt na mecz a wczoraj wypadł do końca sezonu podstawowy center Frackiewicz 9 pkt na mecz. W ostatnim meczu 12 pkt w ciągu 17 minut i zerwane więzadło.

 
S 2K

szatan666

Użytkownik
07/01/2021 17:30 CET
Spojnia Stargard - Legia Warszawa (-6.5)
2.60 (STS)
5/10

Mocno dzisiaj zostało pograne na Spójnię i handicap oraz kurs na wygraną Legii mocno poszedł do góry, więc trzeba odbić w drugą stronę. Spójnia po serii dobrych meczów ostatnio zaprezentowała się fatalnie i została znokautowana przez King. Krótka rotacja dała o sobie znać + Dyson, który jest bez formy i będzie potrzebował czasu na rozegranie się albo też wyleci, bo ma tryout i mogą jeszcze z niego zrezygnować. Legia ostatnio zagrała mecz na styk z Zastalem, gdzie przegrali dopiero po dwóch dogrywkach, a ostatni wyjazd to wygrana z Polskim Cukrem. Miesiąc temu grali też wyjazd przeciwko Kingowi, który grał na hali w Stargardzie i wygrali 70:60 z Kingiem. Swoją dobrą defensywą powinni napędzać atak i myślę, że są w stanie wygrać dwucyfrowo z zajechaną Spójnią.

Dla mnie Legia jest zdecydowanym faworytem i ja wystawiłbym kurs 1.15-1.20 - to też tym razem jestem zdania, że warto próbować wyższy handicap z wyższym kursem, jeśli bukmacherzy dają.
Dodatkowo:

" To jednak nie koniec kłopotów stargardzkiego zespołu. Problemy zdrowotne mają bowiem Tomasz Śnieg i Kacper Młynarski, a w przypadku tego pierwszego słychać nawet niepokojące plotki o dłuższej, kilkumiesięcznej przerwie. Niewykluczone, że obaj znajdą się w składzie na pojedynek z Legią, jednak zagadką pozostaje, na ile będą w stanie pomóc drużynie. "
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
07/01/2021 17:30 CET
Spojnia Stargard - Legia Warszawa (-6.5)
2.60 (STS)
5/10

Mocno dzisiaj zostało pograne na Spójnię i handicap oraz kurs na wygraną Legii mocno poszedł do góry, więc trzeba odbić w drugą stronę. Spójnia po serii dobrych meczów ostatnio zaprezentowała się fatalnie i została znokautowana przez King. Krótka rotacja dała o sobie znać + Dyson, który jest bez formy i będzie potrzebował czasu na rozegranie się albo też wyleci, bo ma tryout i mogą jeszcze z niego zrezygnować. Legia ostatnio zagrała mecz na styk z Zastalem, gdzie przegrali dopiero po dwóch dogrywkach, a ostatni wyjazd to wygrana z Polskim Cukrem. Miesiąc temu grali też wyjazd przeciwko Kingowi, który grał na hali w Stargardzie i wygrali 70:60 z Kingiem. Swoją dobrą defensywą powinni napędzać atak i myślę, że są w stanie wygrać dwucyfrowo z zajechaną Spójnią.

Dla mnie Legia jest zdecydowanym faworytem i ja wystawiłbym kurs 1.15-1.20 - to też tym razem jestem zdania, że warto próbować wyższy handicap z wyższym kursem, jeśli bukmacherzy dają.
Zdecydowanie popieram typ. Nie mam pojęcia dlaczego kursy na Legię osiągnęły w pewnym momencie 1,85 na czysty win. Jak kolega wczesniej wspomnial Spójnia ma i tak krótką rotację a w tym meczu mocno wątpliwy występ Młynarskiego. O śniegu nie wiedziałem,ale jeśli się potwierdzi to ogromne osłabienie dla gospodarzy. Spójnią gra wesoły streetballowy basket który działa przeciwko drużynom grającym podobnie (np. stal przed zmiana trenera,czy Gliwice) natomiast z tak dobrze mądrze grająca Legią naprawdę zdziwię się jak zdołają wygrać. Osobiście nie przesadzał bym z kursem 1,2 na gości bo jednak spójnia ma strzelców,jednak jak w dodatku potwierdzą się osłabienia to tylko dzień konia cowellsa z kostrzewskim za 3 mogą spójnie uratowac. Osobiście zagrałem Legię -2,5 po 1,75. Obecnie kursy są jeszcze lepsze,czego jak napisałem na wstępie,nie rozumiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +165
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
Romanski potwierdził niedawno na TT, że spójnia dziś bez Sniega i Mlynarskiego.. Czyli z Polaków w stałej rotacji Kostrzewski tylko, do tego 5 obcokrajowców z czego jeden nowy, podobno mega zapuszczony.. Legia jak zagra swoje to grubo powinno być.
 
Otrzymane punkty reputacji: +82
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Zdecydowanie popieram typ. Nie mam pojęcia dlaczego kursy na Legię osiągnęły w pewnym momencie 1,85 na czysty win.
Na oddsportal przy 50 typujacych jest 90% stawiajacych na Spojnie, podejrzewam ze gdzies na zagranicznych forach jest puszczona "fama" aby grac na Spojnie a jakimi argumentami ten ktos sie kierowal to nie wiem, trudno powiedziec ale wedlug waszych teori to widac ze jest cos tutaj nie tak albo czegos nie wiemy do konca.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Romanski potwierdził niedawno na TT, że spójnia dziś bez Sniega i Mlynarskiego.. Czyli z Polaków w stałej rotacji Kostrzewski tylko, do tego 5 obcokrajowców z czego jeden nowy, podobno mega zapuszczony.. Legia jak zagra swoje to grubo powinno być.
Jeżeli te wszystkie absencje się potwierdzą to można ładować grubo w Legię. Spójnia zmieciona ostatnio z parkietu przez Kinga, zanotowali 15 start i pozwolili rywalom zebrać 13 piłek w ataku, gdzie teoretycznie Szczecin z dwójką nominalnych podkoszowych nie miał prawa nic zbierać. Śnieg już ostatnio był zajechany, jak Faust, Dyson i Steele się nie dołożą i nie zagrają na 150%, to Cowels sam tego nie pociągnie, no way.
 
Otrzymane punkty reputacji: +151
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Jeżeli te wszystkie absencje się potwierdzą to można ładować grubo w Legię. Spójnia zmieciona ostatnio z parkietu przez Kinga, zanotowali 15 start i pozwolili rywalom zebrać 13 piłek w ataku, gdzie teoretycznie Szczecin z dwójką nominalnych podkoszowych nie miał prawa nic zbierać. Śnieg już ostatnio był zajechany, jak Faust, Dyson i Steele się nie dołożą i nie zagrają na 150%, to Cowels sam tego nie pociągnie, no way.
Osobiście załadowałem dodatkowo Legia -2,5 po 2,00. Jeśli nie wejdzie to naprawdę będzie ciężko skomentować...
 
Ostatnia edycja:
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Osobiście nie przesadzał bym z kursem 1,2 na gości bo jednak spójnia ma strzelców,jednak jak w dodatku potwierdzą się osłabienia to tylko dzień konia cowellsa z kostrzewskim za 3 mogą spójnie uratowac. Osobiście zagrałem Legię -2,5 po 1,75. Obecnie kursy są jeszcze lepsze,czego jak napisałem na wstępie,nie rozumiem.
Pisząc analizę wiedziałem o brakach Śniega oraz Młynarskiego, ale nie wszystko można puszczać w eter - dlatego chociaż napisałem o swojej wizji kursów. To jest jedna z topowych okazji tego sezonu, a już 1.85 na Legię to była mega promocja przez jakiś moment dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
07/01/2021 17:30 CET
Spojnia Stargard - Legia Warszawa (-6.5)
2.60 (STS)
5/10

Mocno dzisiaj zostało pograne na Spójnię i handicap oraz kurs na wygraną Legii mocno poszedł do góry, więc trzeba odbić w drugą stronę. Spójnia po serii dobrych meczów ostatnio zaprezentowała się fatalnie i została znokautowana przez King. Krótka rotacja dała o sobie znać + Dyson, który jest bez formy i będzie potrzebował czasu na rozegranie się albo też wyleci, bo ma tryout i mogą jeszcze z niego zrezygnować. Legia ostatnio zagrała mecz na styk z Zastalem, gdzie przegrali dopiero po dwóch dogrywkach, a ostatni wyjazd to wygrana z Polskim Cukrem. Miesiąc temu grali też wyjazd przeciwko Kingowi, który grał na hali w Stargardzie i wygrali 70:60 z Kingiem. Swoją dobrą defensywą powinni napędzać atak i myślę, że są w stanie wygrać dwucyfrowo z zajechaną Spójnią.

Dla mnie Legia jest zdecydowanym faworytem i ja wystawiłbym kurs 1.15-1.20 - to też tym razem jestem zdania, że warto próbować wyższy handicap z wyższym kursem, jeśli bukmacherzy dają.
alez szkoda tej ostatniej trojki. Jakby Legia zagrala pod buka te koncowke.

Typ byl swietny, sam zagralem, ale te handicapy to zawsze 0,5pkt nie w te strone co trzeba.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom