>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2020/21

Status
Zamknięty.
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Anwil Włocławek vs HydroTruck Radom
Typ: HydroTruck powyżej 76.5 punktu
Kurs: 1.81, efortuna


HydroTruck pokazał ostatnio w meczu z Gliwicami, że potrafi punktować. Forma po przerwie COVID-owej będzie raczej rosła, ofensywnie wyglądało to nieźle do 3. kwarty również ze Spójnią w Stargardzie, ale tam zabrakło mocy w końcówce. Dobra dyspozycji Zegzuły i Neala, uzupełnianych Ostojiciem, sprawiają, że 77 zdecydowanie w zasięgu gości. Tym bardziej, że strasznie dziurawy w defensywie jest Anwil, ostatnio dali sobie rzucić prawie setkę w meczu ze Spójnią. Gra we Włocławku jest zazwyczaj szybka i otwarta, a to sprzyja overowym wynikom. Na taki też dzisiaj liczę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +47
peplenson 864

peplenson

Użytkownik
Śląsk-Legia 15.11.2020 godzina:17:30
Typ:1 kurs:1.55, Wrocław(-3.5) kurs: 1.82

Legia bez jednego z liderów Karolaka i na 5 tygodni wyłączona brakiem Watsona. Patrząc,że Legia gra słabo na wyjazdach co pokazał już mecz z Polfarmą przy potencjalnym wyłączeniu Bibinsa jutro nie ma zbyt wiele argumentów do zaoferowania. Śląsk w hali Orbita jest zespołem mało gościnnym, bilans 4-1. Po wzmocnieniach gospodarzy Mateuszem Szlachetką i graczem doświadczonym z niezłym cv Kyle Gibsonem,trener Vidin ma pole do manewru. Śląsk nie jest drużyną,która notuje słabsze serie,więc po porażce z Treflem po katastrofalnym meczu nic innego mi nie przychodzi do głowy,jak win gospodarzy.

Edit: Mecz fatalny dla oka,niespodziewanie pojawiła się dogrywka. Legia mogła obrócić szalę na swoją korzyść,jednak rzuty Morissa wypadały z kosza w decydujących momentach. Legioniści w piątek wracają do swojej hali,która jest niezdobyta( bilans 8-0) i sądzę,że w meczu z Gtk, wrócą na zwycięską ścieżkę,ale o tym bliżej weekendu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +33
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
15/11/2020 17:30 CET
Slask Wroclaw (-3.5) - Legia Warszawa
1.86 (Fortuna)/1.82 (STS) 73:68
5/10

Legia bez Jakuba Karolaka (14.3 PPG, 38% 3FG) i Earla Watsona (6.7 PPG, 5.0 REB). Dodatkowo na 12 meczów rozegrali 8 u siebie i 4 na wyjazdach. W dziewięciu meczach grał również Michał Sokołowski (12.2 PPG, 6.0 REB, 4.7 APG) on z Legii odszedł do innego klubu.

Nie ma się co sugerować zbytnio wynikami Legii, bo teraz gra bez kluczowych graczy z Polski, a wszystko w rękach Morrisa i Bibbinsa. Ale myślę, że swoje zrobi różnica dom-wyjazd. Śląsk u siebie 4-1 bilans i większość rozbijał wysoko. Legia na wyjazdach 2-2.

Jeśli uda się ograniczyć Bibbinsa albo Morrisa albo jeden z nich zagra słabszy mecz, to nie widać dużych szans dla Legii i Śląsk może znowu wygrać dosyć wysokim wynikiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +203
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
16/11/2020 19:00 CET
Zastal Zielona Gora - HydroTruck Radom over 167.5
1.92 (STS) 111:80=191
5/10

Myślę, że zmęczony Zastal meczami VTB dzisiaj nie będzie stawiał takiej ogromnej presji jak zazwyczaj i tym razem mecz będzie luźniejszy. W Radomiu dzięki dojściu Hindsa powinna o wiele lepiej funkcjonować ofensywa, a grając fragmentami Neal-Hinds-Zegzuła będzie dużo smallballu i szybkiego grania. Z Anwilem próbowali grać szybko i często dochodzili do wolnych trójek. Powinno być podobnie dzisiaj i wysoki wynik.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +251
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
19/11/2020 19:30 CET
Polpharma Starogard (-2.5) - MKS Dabrowa Gornicza
1.90 (STS) 91:99
5/10

Myślę, że Polpharma wygra jutro atakiem. Nazbierali grajków do ataku i powinni być jutro o wiele lepsi pod tym kątem od MKS-u osłabionego brakiem Killeya-Jonesa (19.0 PPG, 8.9 RPG, 2.0 APG) i Ratajczaka. MKS rzuca fatalnie i zatrudnił debiutującego jutro Mijovica, który w tamtym sezonie miał 14/60 za 3 (23%) w GTK.

Olisemeka i Furstinger powinni jutro czyścić deski. Będzie musiał grać Motylewski, który będzie osłabiał MKS albo obaj będą dominować pod koszami na zbiórkach. Polpharma myślę, że zagra swoje w ataku i MKS z fatalnymi rzutami za trzy i bez siły podkoszowej nie dotrzyma im kroku.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Panowie śledzący polskie rozgrywki, chcę zagrać dziś na Legię, czy to dobry ruch? Czytam wyżej o osłabieniach w zespole, mimo to we Wrocławiu powalczyli, a u siebie grają rewelacyjnie, bardzo proszę o opinie. Pozdrawiam
 
peplenson 864

peplenson

Użytkownik
Cześć,
Legia po meczu ze Śląskiem ,wzmocniła się Nickiem Nealem z HydroTrucka Radom. Zawodnik notował przyzwoitą średnią punktową,jak się nie mylę koło 15 punktów. Gracz ten jest wsparciem dla mocno exploatowego lidera Legii Justina Bibinsa,gdyż może być jego zmiennikiem,jak i również tworzyć duet na innej pozycji. Mimo braków kadrowych,Legia nie przegrywa w swojej hali i 8 na 8 meczy wygrała w swojej twierdzy. Gtk to zespół nierówny,ostatnio dwie porażki ze Śląskiem u siebie i Radomiem,gdzie tragicznie wyglądali. Mimo braku w Legii Karolaka i Watsona po występach Wyki,Bibinsa,Morissa we Wrocławiu,gdzie zabrakło szczęścia w końcówce,gospodarze powinni dziś pewnie wygrać z wyraźnie dołującym Gtk. Dodam żartobliwe,że Legia grając w swojej hali mogła by tylko przegrać z Zastalem;) Kurs atrakcyjny i nic nie wskazuję,by goście z ostatnią grą,wyszarpali punkty. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
Cześć,
Legia po meczu ze Śląskiem ,wzmocniła się Nickiem Nealem z HydroTrucka Radom. Zawodnik notował przyzwoitą średnią punktową,jak się nie mylę koło 15 punktów. Gracz ten jest wsparciem dla mocno exploatowego lidera Legii Justina Bibinsa,gdyż może być jego zmiennikiem,jak i również tworzyć duet na innej pozycji. Mimo braków kadrowych,Legia nie przegrywa w swojej hali i 8 na 8 meczy wygrała w swojej twierdzy. Gtk to zespół nierówny,ostatnio dwie porażki ze Śląskiem u siebie i Radomiem,gdzie tragicznie wyglądali. Mimo braku w Legii Karolaka i Watsona po występach Wyki,Bibinsa,Morissa we Wrocławiu,gdzie zabrakło szczęścia w końcówce,gospodarze powinni dziś pewnie wygrać z wyraźnie dołującym Gtk. Dodam żartobliwe,że Legia grając w swojej hali mogła by tylko przegrać z Zastalem;) Kurs atrakcyjny i nic nie wskazuję,by goście z ostatnią grą,wyszarpali punkty. Pozdrawiam
A może lepiej over w meczu niż czyste zwycięstwo ;)?
 
peplenson 864

peplenson

Użytkownik
A może lepiej over w meczu niż czyste zwycięstwo ;)?
Over jest również dobrym pomysłem. Legia w swojej hali zdobywa sporo punktów, Gliwice sporo tracą,jednak swoje dorzucają. Spore prawdopodobieństwo;)

Edit: Na oficjalnych stronach Legionistów nie ma wzmianki o Bibinsie. Karolak i Watson kontuzje,więc "Szeryf" jest w kadrze.
 
Ostatnia edycja:
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Over jest również dobrym pomysłem. Legia w swojej hali zdobywa sporo punktów, Gliwice sporo tracą,jednak swoje dorzucają. Spore prawdopodobieństwo;)

Edit: Na oficjalnych stronach Legionistów nie ma wzmianki o Bibinsie. Karolak i Watson kontuzje,więc "Szeryf" jest w kadrze.
Nie jestem przekonany co do overowego wyniki w tym meczu. Legia co prawda jest w stanie sporo rzucić, ale równie dobrze zagrać na niskim wyniku. Średnia punktów na ich hali na mecz 154 punkty, a linie ustawione w okolicach 165.
Jak zagra Bibbins to jeszcze pół biedy, bo z nim gra w ataku jest szybka, ale gdyby go zabrakło to słabo. Popatrzę jeszcze i dam swoją propozycje na ten mecz
 
peplenson 864

peplenson

Użytkownik
Nie jestem przekonany co do overowego wyniki w tym meczu. Legia co prawda jest w stanie sporo rzucić, ale równie dobrze zagrać na niskim wyniku. Średnia punktów na ich hali na mecz 154 punkty, a linie ustawione w okolicach 165.
Jak zagra Bibbins to jeszcze pół biedy, bo z nim gra w ataku jest szybka, ale gdyby go zabrakło to słabo. Popatrzę jeszcze i dam swoją propozycje na ten mecz
Rywalem jest jednak Gtk a ich defensywa jednak do wybitnych nie należy. Legia po wyrównanym,jednak dziwnym meczu we Wrocławiu,wraca do swojej hali,gdzie jest niepokonana i powinna wykorzystać grę rywali,gdyż na sporo pozwalają. Bibins świetnie wygląda,Morris solidnie,Neal swoje prawdopodobnie dorzuci,Wyka ostatnio double/double, Kamiński i Kulka w meczach domowych na przyzwoitych %.Szanuję twoją opinię i cieszę się że masz swój typ. Pozdrawiam;)
 
Ostatnia edycja:
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
20/11/2020 20:00 CET
Legia Warszawa - GTK Gliwice over 163.5
1.87 (STS)/1.84 (Fortuna) 95:85=180
5/10

W meczu tym powinien zagrać Justin Bibbins, a więc ofensywa Legii powinna funkcjonować normalnie. Dochodzi Neal, który doda również szybkości i chaosu.

GTK jest na tej linii 9-3. Dzisiaj będzie w swoim najmocniejszym składzie z dwoma nowymi zawodnikami. Na pewno narzucą znowu szybkie granie, bo kadra Legii nie jest za szeroka i można zajechać kluczowych graczy. Myślę, że GTK wciągnie w swoje granie Legię i zobaczymy kolejny mecz z wysokim wynikiem jakie są w ostatnich dniach PLK.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +44
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Ja oprocz overado ktorego nie jestem osobiscie przekonany....dokladam handi w strone Gliwic +6.5 oraz podwójna szansedla Gliwic po kursie 2.03 Fortuna...
Generalnie Legia mega faworyt ale z drugiej strony roszady spowodowane kontuzjami...do tego kazda fajna seria musi miec swoj koniec...czuje poprostu ze dla Legii bedzie to mega trudny mecz...i na styk
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Legia Warszawa vs GTK Gliwice
Typ: GTK Gliwice powyżej 79.5 punktu
Kurs: 1.81, etoto


Nie wiem, dalej nie jestem przekonany do zwycięstwa Legii ani do overa ogólnego... Z jednej strony wszystko wskazuje na otwartą grę i sporo punktów, ale z drugiej Legia miewa underowe mecze i być może będą chcieli zagrać nie tak jak lubią Gliwice, czyli szybkie tempo i krótkie akcje i narzucić raczej inny styl żeby zabezpieczyć sobie wygraną.
Za dużo niewiadomych i za dużo gdybania, idę ostatecznie w over gości. Linia zdecydowanie do pokrycia jak te trójki będą wpadać, w ostatnich 9 meczach aż 8 razy rzucali minimum 80 punktów, nie udało się tylko w fatalnym meczu z Ostrowem. Legia dobrze broni, ale to może nie wystarczać jeśli Gliwice dobrze zagrają na obwodzie. Z całej propozycji to jest dla mnie optymalny typ.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +162
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
04/12/2020 20:20 CET
Ricky Tarrant under 15.5 punktów (Stal Ostrów - Spójnia)
1.80-1.90 (Fortuna/LVBet/Totalbet/eWinner) 13 punktów

Tarrant w ostatnim meczu z Polpharmą oddał 4 rzuty z gry + 7 rzutów wolnych. Natomiast zanotował aż 9 asyst (mecz wcześniej 10). U trenera Macieja Raczyńskiego zrobił się ostatnio rozgrywającym first pass, a nie scorerem. Najbardziej lubi wjazdy, a przy mocniej obronie pod koszem z Sobinem/Kingiem i Armani Moorem będzie miał o to bardzo trudno. Myślę, że dzisiaj Tarrant znowu zrobi dosyć mocny licznik asyst, ale ze zdobywaniem punktów będzie miał problem tym bardziej, że do drużyny dołączył Nick Faust, który powinien mu zabrać rzuty oraz przez to minuty, bo będzie więcej graczy na pozycjach SG/SF. Przy Cowelsie i Fauscie + z obroną Ostrowa wg mnie będzie trudno o zrobienie tej linii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +131
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
2.70 na Szczecin przeciwko Legii bez Bibinsa. Trochę sporo.
Nie sadze. King gra nie w swojej hali w Szczecinie tylko w Stargardzie (50 km dalej). Owszem legia bez bibbinsa ale za to medfordem którego dedek w lublinie ewidentnie nie potrafił wykorzystać. W kingu jest coś nie tak-dla mnie nie ma chemii w drużynie, a trener sprawia wrażenie że stracił panowanie nad drużyną (w samym szczecinie mówi się o pożegnaniu bieli). Coo prawda legia bez watsona ale najprawdopodobniej już z Karolakiem i do tego trener kamiński to klasa wyżej nad bielą. Legia ma wszystko żeby to wygrac - sam przez pewien moment uważałem że ekipa Kamińskiego wykręca wynik ponad stan jednak obecnie uważam że nie ma w tym przypadku. Myślę że medford ma bardzo dużo do udowodnienia i wraz z nealem będą siać chaos w szeregach rozbitych Kingów. Zresztą- nie bez powodu kursy na Legię spadły z poziomu 2,5 na 1,5(mimo transferu do Francji bibbinsa). Jak dla mnie Legia -4,5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
06/12/2020 19:30 CET
Sherron Dorsey-Walker over 12.5 punktów (Start - Astoria)
1.70 (Fortuna)

W drużynie nie ma Medforda, co daje więcej czasu dla obecnych graczy. Walker w ostatnim meczu zagrał 34 minuty i oddał 11 rzutów z gry + 2 wolne. Zastal to mega niewygodny rywal dla przeciwnika i przy ciągłej presji Walkerowi było trudno o punkty, ale dzisiaj przy powtórce czasu gry + rzutach z Astorią będzie o to łatwiej. Konkurencja ma 13,5 na niego i też mamy bonusowy punkt mniej. Myślę, że Walkerowi powinno się udać zrobić tę linię.

06/12/2020 19:30 CET
Kamil Laczynski over 5.5 asyst (Start - Astoria)
1.83 (Betfan)

Podobna historia. Więcej minut, słabszy przeciwnik i Astoria grająca szybkie tempo. Kamil będzie miał doskonałą okazję do zrobienia 6 asyst lub więcej jako główny mózg rozegrania dzisiaj akcji w Starcie Lublin.

06/12/2020 17:35
Cleveland Melvin over 10.5 punktów (King - Legia)
1.83 (Betfan)

Melvin w Polsce dotychczas grał na o wiele wyższych średnich. Teraz ma najgorszy sezon w karierze, ale duży wpływ ma na to też śmierć jego ojca, po której wyleciał do USA i potem długo grał słabo i widać, że miało to na niego duży wpływ i jego gra wyglądała słabo. W ostatnim meczu jednak po przerwie dostał wiele minut, rzutów i brakło trochę wykończenia, ale widać, że wraca powoli stary Cleveland Melvin. Konkurencja ma 12,5 i ja bardziej widziałbym taką linię, a więc dla mnie 10,5 warto atakować.

Laczynski + Melvin w AKO dają w Betfanie 3.35 i warto wg mnie próbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +49
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Tez mam over Dorseya pograny over 12.5 troche sie sklad przemeblowal Lublina i skurczyl wiec z automatu wiecej minut a linia nie jest jakos najwieksza...
Oprocz tego grubo wszedlem w kinga dzis
King-Legia 1 kurs 2.34 Fortuna
Forma po stronie Legii ale karolak po kontuzji ,medford 1 mecz do tego Neal jest troche nowosci w Legii czy to bedzie dobrze poukladane?nic lepszego po takim kursie nie znalazlem wiec atakuje...King ma nóż na gardle...ostatnie mecze w ich wykonaniu slabiutkie kiedys jednak musi byc przelamanie....Zebski wraca coraz mocniej po kontuzji a to wazny gracz...
Na jutro patrze tez cieplo w strone Torunia gdzie jest naprawde ladny kurs...ale zobacze rano 😉
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom