>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PLK 2012/2013

Status
Zamknięty.
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jak dla mnie over w dzisiejszym meczu Starogard- Siarka wiecej niż 167,5 kurs 1,85
jak dla mnie jesteś spamerem, który w ciągu najbliższych minut skończy swój żywot na forum i to takie dość mocne 7/10 ????
Co do typów, to również pograłem na Kotwicę, tyle że handicap +8.5 z jednego prostego powodu - AZS gra na wyjeździe :] 5 Kotwy jest na db poziomie, tyle, że tam to jakaś niezdrowa sytuacja jest, ktoś nie potrafi nad nimi zapanować, ułożyć klocków w całość... Obniżenie pensji, pretensje trenera, a to właśnie on jest ww.&quot;kimś&quot;...
Skoro grają o swoją kasę to zapewne bardziej będzie im się chciało, bo skoro ost.stracili 50% pensji, to i w kwietniu może być podobnie.
Reasumując, derby i kurs sporo zawyżony, AZS i jego gra na wyjazdach, gra o kasę zawodników gospodarzy. Value niewątpliwie jest i czegoś w str.gospodarzy wypada poszukać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
B. McCauley over 19,5 @ 1,85 Milenium - bardzo ważny mecz dla ekipy Polpharmy, do którego przystąpią mocno osłabieni. Brak przede wszystkim Cartera, do tego absencja Andriuskeviciusa i możliwe, że , również Nowakowskiego. Niewiele opcji strzeleckich pozostaje drużynie Kociewskich Diabłów. Zostają Hicks, Majewski, Mirkovic i właśnie największa gwiazda McCauley, który w pojedynkę może rozstrzygnąć losy spotkania. Wobec tak wielu braków szykuje się wiele minut i rzutów dla lidera Polpharmy. Liczę, że ze spokojem przekroczy 20 punktów
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Na AZS nie ma sensu stawiać bo oni tyle razy już się skompromitowali że mam tego dość. Ale skład Kotwicy to jednak bieda,doszedł ostatnio Sapp ale nadal s5 jest słaba a rezerwowi nie lepsi. Ja mam dość tej ligi już i sobie daruję ten mecz.

Ale nawet ciekawy jest mecz Start-Rosa. Goście jednak mają nieco większe ambicje w tym sezonie mimo,że Start nie gra tak źle ostatnio(seria 3 zwycięstw) jednak myślę,że Rosa sobie poradzi(ostatnio 3 zwycięstwa w 4 meczach). U siebie Radom wygrał różnicą 12pkt czyli dość bezpiecznie. Bardziej wyrównany skład powinien zadecydować o zwycięstwie Radomia.
Stawkę zagram minimalną bo w tej lidze już nic mnie nie zwdziwi.
Start-Rosa 2⛔
1,77 marathon
 
K 23

krzychu...

Użytkownik
Osobiście widziałem z dwa - trzy ostatnie spotkania Kotwicy i w mojej ocenie to szkoda zaprzątać sobie tym spotkaniem głowę. W tym meczu może się stać wszystko w mojej ocenie. W Kotwicy każdy gracz jedzie pod siebie jak ma piłkę w rękach, dodatkowo Karola mogłoby nie być na ławce i wiele to by nie zmieniło. Z boku wygląda to tak jakby Karol mówił swoje, gracze grali swoje. Patrząc na to jak gra Kotwica to wypłaty pociąłbym nie o 50%, a zdecydowanie więcej łącznie z trenerem. Pomijam to że ładny bajzel w tym klubie musi być jeżeli zatrudnia się w nim gościa który gdzie nie dołoży łap tam wychodzi jeszcze gorzej niż było. Swoją drogą ciekawe ilu jeszcze naiwnych się znajdzie i będzie tego gościa zatrudniać w przyszłości.

Bardziej merytorycznie teraz, to liga spypie szczególnie w górnej połówce dziwnymi wynikami, choć wczoraj akurat coś od niepamiętnych czasów poszło zgodnie z planem. Ja osobiście skłaniałbym się ku Rosie, która gra nieźle w ostatnim okresie, trener posiada szeroki skład jak nie ten to inny zawodnik zawsze zatrybi w meczu. Start ostatnio jakby lepszy, ale to też splot ciekawych zdarzeń. Rosa niby buduje już skład pod przyszły sezon, ma być niby mocniejszy większy budżet itp. Podsumowując powinno zależeć zawodnikom na dobrej grze, bo o stabilnego pracodawce w PLK ciężko.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
B. McCauley over 19,5 @ 1,85 Milenium - bardzo ważny mecz dla ekipy Polpharmy, do którego przystąpią mocno osłabieni. Brak przede wszystkim Cartera, do tego absencja Andriuskeviciusa i możliwe, że , również Nowakowskiego. Niewiele opcji strzeleckich pozostaje drużynie Kociewskich Diabłów. Zostają Hicks, Majewski, Mirkovic i właśnie największa gwiazda McCauley, który w pojedynkę może rozstrzygnąć losy spotkania. Wobec tak wielu braków szykuje się wiele minut i rzutów dla lidera Polpharmy. Liczę, że ze spokojem przekroczy 20 punktów

Jeżeli gościu ma odpalić, to jest jeszcze w milenium za 1,60 w h2h z Dłoniakiem ✅ - dla zainteresowanych.
 
B 17

blancik

Użytkownik
Ja na dziś pograłem Jezioro (4.30) i Kotwicę (3.80). Teraz widzę że w obu przypadkach kursy mocno pospadały. Wystarczy że któryś team wygra i będę na sporym plusie ???? Polpharma bez Cartera przegrała ze Startem. AZS z kolei w Kołobrzegu nie wygrał od trzech spotkań. W I etapie łatwo przegrał. Ostatnie dwa ligowe zwycięstwa niczego moim zdaniem nie zmieniają. Na wyjazdach Akademicy grają fatalnie przegrywając 9 ostatnich meczów.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Start Gdynia - Rosa Radom
2(-1)
1.83
Pinnacle
5/10

Wg. mnie najbardziej ciekawy mecz do grania z dolnej szóstki.
Polpharma prawdopodobnie bez Cartera i niedoszłej &#39;gwiazdy NBA&#39;. Brak Cartera, spory brak na PG, bo akurat zespół ze Starogardu na rotację na tej pozycji nie ma kokosów.
Wracając do głównego wątku. Oba zespoły ostatnio z formą nieco wywindowały.
Start czwarty mecz z rzędu na własnym parkiecie. Na rozkładzie ma kolejno:
29.03.13 TAU Start Gdynia Polpharma Starogard 74 : 70
23.03.13 TAU Start Gdynia Kotwica Kołobrzeg 71 : 67
21.03.13 TAU Start Gdynia AZS Koszalin 81 : 54
Rosa na wyjeździe:
30.03.13 TAU Kotwica Kołobrzeg Rosa Radom 72 : 81
28.03.13 TAU AZS Koszalin Rosa Radom 82 : 74
23.03.13 TAU Jezioro Tarnobrzeg Rosa Radom 87 : 94
02.03.13 TAU Zastal Rosa Radom 96 : 100
16.02.13 TAU AZS Koszalin Rosa Radom 87 : 82
(59 : 59)
OK. Człowiek mogący zrobić bardzo sporą różnicę, to Nic Wise. Mordzak przeciwko niemu w obronie nie ustoi. Jankowski? Być może, może...
Jednak Rosa, to co wspomniał krzychu - b. ważny argument. Działacze wypowiedzieli się o budżecie. Walki o medale im nie wróżę, ale tacy gracze, jak: Radke, Jarmakowicz, Zalewski, Donigiewicz - przez zespoły z miejsc 1-8, raczej w ich rosterach nie ma dla nich miejsc.
Do tego Montgomery, Bogavac i wspomniany Wise - oni mogą zrobić różnicę, przeciwko tak słabemu zespołowi, który opiera się na obronie.
Rothbart- jednowymiarowy zawodnik, bo w obronie przeciwko takiej rotacji Radke, Jarmakowicz, Adams będzie miał - no powiem to głośno - lekki problem.
No i to tyle, a kurs bardzo fajny i godny ryzyka na ten zespół.

Co do meczu Kotwica - AZS. Obecne handi [email protected] - kompletnie nieopłacalne. Owszem - AZS wyjazd, ale Kotwica 7 porażek z rzędu. Karol dosyć obrażalski trener, mający tyle USA, w składzie, pewne trybiki mogły się już w zespole przegrzać. AZS ma chrapkę na PO, w ostatnim czasie lepsza forma. Jednak AZS wyjazd i Kotwica dom - ogromny no bet ???? Nie zdziwimi mnie pokrycie handi przez AZS, a nawet wygrana Kotwicy, stąd najlepiej ten mecz omijać szerokim łukiem.
Powodzenia!
 
B 17

blancik

Użytkownik
Jeżeli gościu ma odpalić, to jest jeszcze w milenium za 1,60 w h2h z Dłoniakiem - dla zainteresowanych.
Kurs nie warty świeczki bo Dłoniak to najlepszy strzelec PLK, średnio 1pkt więcej od McCauleya. Obaj powinni zdobyć &gt;20pkt ale który więcej to trudno przewidzieć. McCauley ma przewagę z tego faktu że gra u siebie, a jego Polpharma jest faworytem. To mnie jednak niezbyt przekonuje. Dla mnie no bet.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Kurs nie warty świeczki bo Dłoniak to najlepszy strzelec PLK, średnio 1pkt więcej od McCauleya. Obaj powinni zdobyć &gt;20pkt ale który więcej to trudno przewidzieć. McCauley ma przewagę z tego faktu że gra u siebie, a jego Polpharma jest faworytem. To mnie jednak niezbyt przekonuje. Dla mnie no bet.
Dokładnie zgadzam się , lepsza opcja over, a do dubla również over Dłoniaka
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Jednak McCauley prawdopodobnie bez swojego kolegi, który dobrze dostrzega go na wolnych pozycjach - Cartera. Choć Ben potrafi sobie sam wbić pod kosz i wykreować pozycję, to mimo wszyskto jeśli zabraknie podstawowego rozgrywającego, a Dawid Neumann nie zastąpi go na takim poziomie.
 
R 22

romek36

Użytkownik
Pge Turów ZGorzelec - ANwil Włocławek 2 kurs 3.2 Bet 365
Typ raczej grany do lepszego ogladania , jednak są przeslanki ktora mnie pchnely do niego
Argumenty:
-w meczach Górnej Szoostki na 19meczy ,az 16 z nich skonczylo sie wygrana Gosci
- Anwil jest zespolem najlepiej grajacymz calej Ligi na wyjazdach ( 9- 4 w tym w &quot;szotkach 2-0 )
- Gra Anwilu w meczu z Zastalem(fakt wygrana 1 pkt , ale to raczej dekoncentracja na koniec meczu +szurniety weeden )na 2,30 do konca bylo 10
- Wzrost formy Gynarda(zaczyna grac tak jak umie najlepiej ma mega drivy pod kosz ,ktore w Plk sa raczej nei do zatrzymania , i przy czym odciazaJA kRZYSKA od klepania)

Czegosie obawiam? napewno Opacaka ktoremu mecze z Anwilem wychodza wrecz niesamowicie
tego , ze Turowowi uda znow wylaczyc Krzyska ze swojej gry(tak jak bylo w Hali Mistrzow , swoje rzucil swoje rozdal ,ale byl wybity ze Swojego stylu gry ,przez co Anwil nie mogl zlapac rrytmu )
Stawka 3/10
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Argumenty:
-w meczach Górnej Szoostki na 19meczy ,az 16 z nich skonczylo sie wygrana Gosci
I to jest argument ZA tym aby znow wygrali goscie? Na podstawie czego tak uwazasz? Jaki czynnik to powoduje? Kazdy matematyk powie, ze sie mylisz. Kazdy kto uczyl sie w szkole rachunku prawdopodobienstwa powie, ze sie bardzo mylisz wiec nie naciagajmy.


Turow to lepszy zespol, ma swoje klopoty i jesli Anwil wygra to dlatego, ze zagra lepiej a nie dlatego, ze goscie maja wygrac bo cos tam ???? Szanujmy naszych czytelnikow ????
 
R 22

romek36

Użytkownik
ano dlatego ,ze zespoly odczuwaja presje ,wieksza u Siebie?
spytaj np moich&quot;kolegow po szalu&quot; jak nasi koszykarze potrafie sie spalic przed wlasna publika
odnossnie prawdopodobienstwa , uwazasz , ze rzucajac moneta po raz czwarty , gdy predzej 3krotnie wypadl orzel, prawdopodobienstwo wypadniecia reszki jest wieksze? nonsens
wrecz przeciwnie, nie ma to znaczenia wlasnie o tym mowi matma ???? dlatego duzo dwojek nie oznacza, ze bedzie znow dwojka ???? juz predzej sie ktos przelamie w domu niz znow bedzie trwac seria wyjazdowa - rox
 
N 196

nicks

Użytkownik
Polpharma -Rosa Radom
Typ win Rosy Radom ✅
Kurs 3.05 ✅ buk fortuna i toto-mix
W necie kurs około 2.3 także Etoto zrobiło korekcje kursu.
POLPHARMA posiada braki kadrowe a ostatni mecz kosztował ich dużo sił i playoff już wywalczyli
Rosa po ostatniej porażce gdzie zagrali bardzo źle dziś się zrechabilituja.Mają szeroki skład.Narzuca duże tempo i przejmą mecz bo polpharma dziś odpuści z takim rywalem w tej sytuacji
Stawka 10/10 ✅
Polecam
 
B 17

blancik

Użytkownik
Na dziś Start (2.05) + Polpharma (1.65)
Start u siebie 4 wygrane z rzędu, to o czymś świadczy. Jezioro po frajerskiej porażce w Starogardzie nie ma już co myśleć o play-off.
Polpharma po 1,65 przeciwko Rosie też wygląda bardzo dobrze. Kursy poszły w górę bo SKS zapewnił sobie już awans do play-off tylko co z tego? Polpharma ma 1pkt przewagi nad AZS-em z którym m.in zagra jeszcze na wyjeździe. Rosa z kolei na play-offy nie ma już szans. Biorąc pod uwagę to że Farmaceuci zagrają u siebie to powinno im bardziej zależeć.
 
B 17

blancik

Użytkownik
Polpharma zagra bez McCauleya :? Dla tych którzy chcą grać Rosę to Unibet i Expekt mają jeszcze 2,45. Bez McCauleya i Cartera ciężko będzie o wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 48

grozer9

Użytkownik
Witam, jak widzicie najblizsza kolejke TBL? Hitem jest mecz Trefl z Zastalem bardzo wazny mecz dla obu ekip, po ostatnim &quot;pewniaku&quot; Zielonej Gorze co mial byc z Anwilem to strach to ruszac ale Zastal jest lepsza ekipa raczej, jak to widzicie i inne mecze TBL?? Pozdro
 
B 17

blancik

Użytkownik
Ja widzę tu mecze dla gospodarzy (Trefl, Czarni, Turów) ale ostatnio wszystko co typuje jest na odwrót więc nie zdziwią mnie wygrane gości, nawet APG ...
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Turów(-8,5pkt) - Asseco 1 1.73 marathon
Spotkanie lidera z obrońcą tytułu. Szykuje się pewne i wysokie zwycięstwo Turowa. Gospodarze są w świetnej dyspozycji, bardzo dobrze realizują zadania wyznaczone przez trenera i pewnie prowadzą w tabeli. Jest to drużyna będąca na fali, w zespole jest świetna atmosfera, wszystko idzie w dobrym kierunku, będący w dołku zespół Asseco będzie miał ogromny problem by podjąć walkę. Goście muszą radzić sobie w tym bardzo już okrojonym składzie (nie dawno odszedł kolejny gracz - Hrycaniuk), ostatni mecz pokazał że będzie oto coraz ciężej (ulegli najsłabszemu zespołowi górnej połówki Czarnym 53:90 rzucając w drugiej połowie 13 punktów). Nie dawno zespoły te spotkały się w Gdyni i Turów wygrał pewnie 82:68.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Turów - 15,5 pkt 3.00 William Hill✅✅✅

Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Spotkanie: Turów Zgorzelec - Asseco Prokom
Typ: Turów -15,5
Kurs: 3.00
Buk: William Hill
Analiza:

Turów ostatnimi czasy wysoka forma. Osobiscie ogladalem ostatni mecz przeciwko Anwilowi i Turów caly mecz prowadził kontrolowal spotkanie w granicach 20 pktach przewagi. Asseco ostatnio wysoka porazka prawie 40 pktami w Slupsku z Czarnymi. Po tym meczu sam trener Asseco , Adamek powiedział ze teraz będzie tylko ciężej. Jak dla mnie Turów na wlasnym parkiecie jest jeszcze silniejszy niz Czarni i wynik spotkania znów moze zakonczyc sie baardzo wysokim zwycięstwem Turowa. -15,5 to i tak nie jest wysoko, to powinien być standardowy handi na ten mecz a nie podwyższony o kursie aż 3.00! Wydaje mi się że Asseco nie będzie miało nic do powiedzenia w tym spotkaniu i jeżeli turów wyjdzie od początku mocno skoncentrowany to powinni zmiażdzyć osłabione Asseco ,która i tak prawie nie ma zmienników , bardzo słabą ławke. Powodzenia!

88:61 Turów win :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom