>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLK 2012/2013

Status
Zamknięty.
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
po raz kolejny spróbuję zagrać na punkty zawodnika, ostatnio się udało więc miejmy nadzieję że dziś będzie podobnie -
Y. Gadri Nicholson - Czarni Słupsk over 11,5 @ 1,85 Milenium - środkowy Czarnych ostatnio w dobrej formie, 24 punkty z Prokomem, który wiem że nie ma w tej chwili nikogo praktycznie pod koszem , ale i tak robi wrażenie. Dziś mecz z Anwilem, pewnie będzie trudniej o podobną zdobycz, ale te 12 pkt wydaje mi się że powinien zdobyć, gdyż drużyna z Włocławka w pomalowanym, również jakoś specjalnie nie błyszczy.
I jeszcze jeden typ, bardziej ryzykowny:
P. Zamojski over 13,5 @ 1,85 Milenium - ktoś musi te punkty w Prokomie zdobywać, nie sądzę by Zamojskiemu przydarzyło się tak katastrofalne spotkanie jak te w Słupsku, gdy zdobył 2 pkt. Dziś będzie chciał się zrehabilitować. Trudne zadanie czeka ze środkowymi Turowa R. Mahalbasica, więc Przemek musi wziąć większy ciężar gry na siebie
 
R 22

romek36

Użytkownik
Zigeronovic tytanem obrony nie jest;)
a Zamojski i we Wloclawku nie blyszczal
YGN swoje powininen rzucic Anwil na tą pore ma Pol centra(Hajric - a to bardziej 4 niz 5)
Bartosz typowa czwarka Boykin tez , Jovanovica nie wiem do jakiej kategorii zaliczyc;)
wiec Bet na YGN jak najbardziej polecam , i sam rowniez zagral natomiast na Przemka mam mieszane uczucia
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Zigeronovic tytanem obrony nie jest;)
a Zamojski i we Wloclawku nie blyszczal

YGN swoje powininen rzucic Anwil na tą pore ma Pol centra(Hajric - a to bardziej 4 niz 5)
Bartosz typowa czwarka Boykin tez , Jovanovica nie wiem do jakiej kategorii zaliczyc;)
wiec Bet na YGN jak najbardziej polecam , i sam rowniez zagral natomiast na Przemka mam mieszane uczucia
To można wybierać znów pomiędzy Zamojskim a Mahalbasicem, nie chcę mi się wierzyć że Prokom znów rzuci koło 55 pkt
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Jeżeli chodzi o zawodników to zagrałem podobnie , Przemek Zamojski powinien dziś wrzucić swoje handi , 2 tak słabe mecze raczej nie mają prawa sie zdarzyć takiemu zawodnikowi. Ktoś musi punktować dla Asseco.
Zamojski over 13,5 1.85 Toto-mix

Drugi typ z zawodników w PLK na dziś polecem over Marcusa Ginyarda z Anwilu Włocławek. Ginyard ostatnio w wysokiej formie , bardzo atletyczny zawodnik który potrafi dwutakt między zawodnikami zakończyc wsadem piły do siaty. Ostatnio 20 punktów z Turowem i 8 w słabszym meczu anwilu z Asseco. Mysle ze tą nie wysoką linie powinien dziś elegancko pokryć.
Marcus Ginyard over 10,5 pkt 1.85 Toto-mix
 
B 17

blancik

Użytkownik
Fajnie wygląda ta linia na Nicholsona i sam bym ją pograł ale nie gram więcej w ziemniakach.
Ginyarda bym nie ruszał bo z nim różnie bywa. Ma świetne mecze takie jak ostatnio ze Stelmetem ale ma też takie gdzie gra słabo i spędza mniej minut na parkiecie. Jak zagra te 30 minut to powinien pokryć ten handicap.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
No Przemek Zamojski znów rozgrywa fantastyczne zawody ???? 2 niecelne trójki na starcie 3 kwarty , strata i schodzimy na ławeczke. Chyba już mu sie nie chce grac w tym sezonie dla tego Asseco. Skoda tylko że nam o tym nie powiedział.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Szkoda słów. Już lepiej grać tego Mahalbasica, albo Ponitkę, młodemu pewnie jeszcze jakoś zależy, reszta wolałaby żeby ten sezon się skończył chyba.
 
R 22

romek36

Użytkownik
Przemkowi nie ma co sie dziwic w Treflu nie placili , tutaj nie placa....
Wkoncu sezon bez kontuzji(odpukac) i tak zle trafil, a mogl Grac we Wloclawku za podobna kase( do tej z Sopotu) nie martwiac sie o przelew.
Mam nadzieje , ze za rok zobacze go w swoim zespole;)
zdecydowanie ciesze sie , ze zagralem na Tury -11.5
 
R 22

romek36

Użytkownik
Trefl Sopot -Zastal Zielona Gora 2 (1.72)
Trefl ostatnie 3 spotkania przegral na wlasnym parkiecie kolejno z Anwilem , Czarnyi Turowem
Zastal powoli wchodzi na wyzsze obroty przed play off , nie widze innej mozliwosci jak wygrana gosci . Ronald David ktory zapowiadal sie na ciekawego zawodnika prezentuje sie fatalnie(1/10)
W Zastalu coraz lepiej prezentuje sie duet Hodge - Koszar ,poczatkowo obawialem sie, ze braknie im pilki , jednak nie ma tego problemu
Typ dla mnie spokojnie wejdzie , nawet mimo slaaabej formy Hosleya ktory odchodzi w dalszy plan
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Brawo Stelmet, brawo Hosley, brawo Uvalin ! Z tym gościem na ławce Zastal mistrza nie zdobędzie. Nie ogarnia tego jak dla mnie mając naprawdę mocny skład. Choć dziś mecz akurat przegrał najpierw Hosley kretyńskim zachowaniem dając się sprowokować Stefańskiemu, który robi takie numery co mecz. Prowadzić w połowie 4 kwarty 7 pkt i jeszcze to przegrać 4 pkt...No nie ogar z tego Uvalina 1wsza klasa.
ed: no dokładnie Roxanne zapomniałem napisać o tak samo głupio rozegranej końcówce czyli wyprowadzony Hodge do piłki wejście pod kosz na siłę i nie trafiony rzut. Tyle, że teraz z obrońcą a poprzednio sam na sam z obręczą.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Brawo Zastal, brawo Hosley, brawo Uvalin ! Z tym gościem na ławce Zastal mistrza nie zdobędzie. Nie ogarnia tego jak dla mnie mając naprawdę mocny skład. Choć dziś mecz akurat przegrał najpierw Hosley kretyńskim zachowaniem dając się sprowokować Stefańskiemu, który robi takie numery co mecz. Prowadzić w połowie 4 kwarty 7 pkt i jeszcze to przegrać 4 pkt...No nie ogar z tego Uvalina 1wsza klasa.
Co wiecej dodac, chyba tylko to, ze cudowny lider zespolu okazuje sie graczem, ktory nie ma glowie totalnie nic pzoa sianem. Kolejna koncowka, kolejny raz ten sam gracz, kolejny raz to samo rozegranie. Kolejny raz bledy, glupia gra, zla kocowka i fatalne kierowanie zespolem przez Uvalina.

Walter dlatego gra w PLK a nie w ACB bo jest glupi poprostu, jest glupim graczem, ktory nie mysli na parkiecie. Nie chce nic zrobic dla zespolu tylko gra schematem, ktroy sam sobie narzucil - ja jestem the best ja biore pilke i ja gram a reszta sie walcie przeszkadzacie mi.

Przegral Stelmetowi mecz we Wloclawku, przegral mecz Stelmetowi w Sopocie - ile jeszcze mozna tolerowac takie cos? Moja babcia nawet wie jak bedzie wygladac koncowka w wykonaniu ZG. Nieudacznicy do potegi.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Bez przesady,Uvalin dzisiaj dobrze spełnił swoje zadanie.Powiedzcie co lepszego mógł zrobić? Zrobił dobrą zmianę w wyjściowym składzie gdzie wyszedł Seweryn (inna sprawa,że nie miał okazji żeby rzucać).Nie wiem jak lepiej mógłby rotować składem w tym meczu. Może ta ostania akcja nie była najlepsza. Nie mogę sobie przypomnieć jak ta cała akcja wyglądała ale piłka w końcówce idzie do najlepszego punktującego zespołu i to nie była zła decyzja trenera.

Spójrzcie na statystykę rzutów osobistych. W końcówce Stevic rozdał 3 faule pod atakowaną obręczą,Sroka 2. Z ostatnich 11pkt Trefla 8 było z linii. To była właśnie przyczyna porażki bo myślę,że kilka akcji Stelmet by wybronił gdyby tylko dali sobie szansę.

Zapominacie też,że Trefl zagrał naprawdę dobry mecz.Na początku wszystko im siedziało,Spralja zagrał nieźle i trafił tą trójkę,myślę ze to było jednak zasłużone zwycięstwo.
Niemniej Stelmet zrobił już jakiś postęp. Gra wyglądała lepiej,w obronie bardziej się starali niż z Anwilem chociaż sporo banalnych czystych pozycji za 3 zostawili przez błędy w przekazaniu co było irytujące bo tej klasy zespół nie ma prawa tak się gubić.
Jedyne pocieszenie to to,że może będzie na nich wyższy kurs w następnym meczu.

Przegral Stelmetowi mecz we Wloclawku, przegral mecz Stelmetowi w Sopocie - ile jeszcze mozna tolerowac takie cos?
Przesadzasz. Gdyby nie jego mocny nacisk na Szubargę to nawet nie miałby okazji oddać tego rzutu na zwycięstwo, z Treflem jeszcze tylko Koszarek mógł coś innego próbować ale reszta zawodników miała słaby dzień.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
całe 1.20 daje Unibet :]
Najwyżej pogram za milion dolarów. :cool:
Handi 8,5 powinni spokojnie ogarnąć i to będę stawiał.Stelmet ma teraz ogromną presję bo Asseco jest słabe,muszą wygrać bo jeszcze mają chyba szanse na 2 miejsce w lidze i ostatnie wyniki są słabe,powinni się przełamać. Chociaż niestety znając moje szczęście z PLK Zamojski odpali 10x3 a Mahalbasic zbierze 20piłek i Asseco przegra niżej.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Spokojnie, kazdy wyraza swoje zdanie, po to mamy forum jesli bedziemy kazdego odmienca jechac, ze przesadza i sie gowno zna to dyskusja w tym miejscu nie bedzie miala sensu. Sa podane konkretne argumenty.
Fatalna postawa Hosleya, fatalna rotacja Uvalina i zla taktyka. Fatalna koncowka Waltera itd itd. Na kilka uwag o meczu jest tylko odpowiedz &quot;przesadza&quot; i &quot;bez przesaday&quot;.
Napisz wiec cos na obronw Stelmet u i juz ????
PS. Wczoraj rozmawialam z zagorzalym fanem Zastalu i Uvalina, facet lazil na mecze jeszcze za czasow Stelmaherska i wczesniej. Nie da sie jego slow to napisac bo wiadomo, ze byly mocne i jednoznacznie przekazal, ze ma juz dosc Uvalina i jego amatorskich zagrywek. I wiekszosc fanow ZG ma juz dosc duetu Uvalic - Walter i wielkich fochow Hosleya. On sie poprostu nie nadaje...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Bez przesady,Uvalin dzisiaj dobrze spełnił swoje zadanie.Powiedzcie co lepszego mógł zrobić? Zrobił dobrą zmianę w wyjściowym składzie gdzie wyszedł Seweryn (inna sprawa,że nie miał okazji żeby rzucać).Nie wiem jak lepiej mógłby rotować składem w tym meczu. Może ta ostania akcja nie była najlepsza. Nie mogę sobie przypomnieć jak ta cała akcja wyglądała ale piłka w końcówce idzie do najlepszego punktującego zespołu i to nie była zła decyzja trenera. Spójrzcie na statystykę rzutów osobistych. W końcówce Stevic rozdał 3 faule pod atakowaną obręczą,Sroka 2. Z ostatnich 11pkt Trefla 8 było z linii. To była właśnie przyczyna porażki bo myślę,że kilka akcji Stelmet by wybronił gdyby tylko dali sobie szansę. Zapominacie też,że Trefl zagrał naprawdę dobry mecz.Na początku wszystko im siedziało,Spralja zagrał nieźle i trafił tą trójkę,myślę ze to było jednak zasłużone zwycięstwo. Niemniej Stelmet zrobił już jakiś postęp. Gra wyglądała lepiej,w obronie bardziej się starali niż z Anwilem chociaż sporo banalnych czystych pozycji za 3 zostawili przez błędy w przekazaniu co było irytujące bo tej klasy zespół nie ma prawa tak się gubić. Jedyne pocieszenie to to,że może będzie na nich wyższy kurs w następnym meczu.
Kompletnie się nie zgadzam.
O ile niektóre akcje Stelmet ma fajnie ułożone - szczególnie piki Koszarka z wysokimi o tyle czasami wyglądają na zagubionych w akcji. Wtedy piłka do Hodge&#39;a i wjazd pod kosz i albo trafia i jest fajnie albo nie trafia i jest nie fajnie. Ale powiedzmy, że to jeszcze nie jest nic strasznego, bo w wielu drużynach liderzy tak grają. Ale już rozgrywanie końcówek to jest tragedia w Stelmecie i za to odpowiada trener. 2gi mecz z rzędu nie ma innego pomysłu jak wyprowadzić Hodge&#39;a po 2 zasłonach i niech robi co mu się podoba. 2 razy wybrał wejście pod kosz 2 razy zakończyło się to klapą. Aż jestem ciekaw co będzie dalej jak by doszło do kolejnych tego typu akcji. Poza tym prowadzić w 4 kwarcie chyba w połowie 4 kwarty 7 pkt, mieć wszystkich zawodników do gry i przegrać ten mecz to jest zasługa m.in. trenera, który za bardzo nie wiedział co zrobić i przewaga stopniała w momencie. Stelmet tylko faulował faulował i faulował. A już najbardziej widać rolę Uvalina w drużynie po sytuacji z Hosleyem. Jaki charakterek ma taki ma, ale gdyby Uvalin miał naprawdę szacunek i posłuch to inaczej by się zachowywał Hosley. Uvalin go trzymał coś mu mówił ten się wyrywał odpychał mu rękę - generalnie miał go w pupie. Dla mnie to na razie Stelmet jest nie ogarnięty, bo takim składem wczorajszy mecz powinien spokojnie wygrać. Może się jeszcze Uvalin obroni wynikiem, ale jak na razie dla mnie sobie nie radzi.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ciężko mi się z wami zgodzić we wszystkich argumentach,oczywiście macie dużo racji.Ale moim zdaniem rotacja zawodnikami była bez zarzutu,kto miał lepszy dzień ten grał. Obrona była na lepszym poziomie niż zwykle,Trefl miał sporo akcji w których oddawali rzut pod presją czasu. Oczywiście jak na ten etap sezonu to jest tragedia,że dopiero zaczynają coś bronić a jeszcze mnóstwo prostych błędów popełniali, ale już jest za późno na jakiekolwiek zmiany.Uvalin oczywiście po sezonie jest do wymiany bo taki zespół powinien grać dużo lepiej zwłaszcza,że mieli dobre przetarcie w Eurocup.
Gra Stelmetu wyglądała całkiem fajnie do momentu prowadzenia +7 ale później te głupie faule przekreśliły wszystko.
Chętnie obejrzałbym jeszcze raz tą ostatnią akcję Hodge&#39;a. Ten zawodnik jest najlepszy w grze 1na1 i jego indywidualna akcja ma wytłumaczenie. Oczywiście drugą dobrą opcją było zagranie picka z Borovnjakiem przez Koszarka ale też nie wiadomo czy by to przyniosło powodzenie.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Asseco-Stelmet
Stelmet -6,5 ✅
1,94 marathon

Kolejny mecz,który MUSZĄ wygrać.Nie chce mi się tych samych argumentów po raz n-ty powtarzać.Patrząc na składy przewaga gości jest przytłaczająca. Jak Mahalbasic i Zamojski grają słabo to Asseco jest bez szans,nie wiem czy ze Stelmetem znowu zagrają słabo ale i tak Asseco powinno zostać daleko w tyle w tym meczu. Liczę na to,że Stelmet wyciągnie wreszcie wnioski,poprawi trochę obronę i wreszcie wygra wysoko bo teoretycznie wciąż mają szansę na 2-gie miejsce.

Anwil-Trefl
Trefl +5✅
marathon 1,94

Tu kurs na zwycięstwo Trefla powinien być max 1,9.Więc handi biorę tym bardziej. Oba zespoły grają w kratkę co zresztą jest znakiem rozpoznawczym tej ligi.Anwil jednak odniósł porażki z PGE,Czarnymi Asseco ???? ze Stelmetem wygrał w dziwnych okolicznościach,bo wtedy Stelmet w koszykówkę grał przez około 15 minut,a z Czarnymi przegrali bardzo wysoko co mnie trochę zaskoczyło.Niby wygrali z Treflem na wyjeździe ale minimalnie i teraz skłaniam się za rewanżem dla Sopocian. Trefl miał serię 3 porażek ale nie były to wysokie różnice punktowe a wiadomo,że kazdy zespół gra czasem słabiej.
Jeśli Trefl zagra dobrze tak jak ze Stelmetem to nawet jest w stanie wygrać ten mecz.Co ważne ten zespół gra twardo przez cały mecz a nie zrywami i to może być istotne dla końcowego wyniku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 17

blancik

Użytkownik
Stelmet zagra bez Hodge&#39;a który został zawieszony na 2 mecze. Handicap na Trefla powinien zostać spokojnie pokryty. Ja obstawiam zwycięstwo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom