>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLK 2012/2013

Status
Zamknięty.
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Tak,ja też się przejechałem już kilka razy na gospodarzach faworytach. W tej lidze jednak bardzo wiele zależy od formy dnia. To prawda,że Turów ma kiepski bilans z Treflem ale nie były to zacięte mecze (-5,-4,+2). Dlatego zagrałem właśnie handicap 6pkt.Liczę,że goście będą chcieli się zrewanżować za ostatnią porażkę u siebie albo chociaż nie przegrają za wysoko.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
W każdej lidze zwycięstwo przypada dla zespołu, który ma lepszą formę dnia.
Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec
2
2.83
Pinnacle
5/10

Mecz zdecydowanie 50/50. Ważny mecz dla Turowa w kontekście utrzymania pierwszego miejsca przed fazą PO.
Ostatnio Ivan Zigeranovic notuje lepszą formę, co przeciwko takim podkoszowym tuzom z Sopotu, jak Spralja - Looby, jest znaczące, gdyż goście posiadają szerszą rotację na pozycji PF/C.
Z kolei wśród gospodarzy ostatnio z formą nie mogą wstrzelić się Harrington, Dylewicz.
Dylewicz przeciwko ekipie ze Zgorzelca notuje zazwyczaj dobre mecze, jednak ostatnio ma zbyt duże wahania formy, w elemencie, w którym sprawdza się najlepiej - w ataku.
Przy rotacji Cel/Kulig/Stelmach, może być bardzo ważny czynnik.
Jednak dla mnie najważniejsze przed tym spotkaniem są &#39;bukmacherskie cyfry&#39;.
Średnia kursów na Trefl wynosi 1.48, gdzie najwyższy kurs na ich zwycięstwo, to 1.53.
Na drużynę z Turowa, Pinnacle oferuje najwyższy kurs 2.83! Przy średniej ... 2.52. Mimo, że mecz zdecydowanie 50/50, value jest zdecydowanie po stronie gości, którzy dodatkowo mają szerszą ławkę.
W tym meczu zaniżanie handi do kursu mniejszego niż 1.8, jest kompletnie błędne i nieopłacalne. Jeśli ktoś chce się zabezpieczać handi na ten mecz, to polecam linie przy kursach 1.8+.
Kolejne, co mi się rzuciło w oczy i nie przejdę obok tego obojętnie, to... over 152
H2H w obecnym sezonie:
14.03.13 TAU Turów Zgorzelec Trefl Sopot 81 : 86
09.02.13 PUC Turów Zgorzelec Trefl Sopot 76 : 90
18.01.13 TAU Turów Zgorzelec Trefl Sopot 77 : 75
04.11.12 TAU Trefl Sopot Turów Zgorzelec 80 : 76
Cały czas podtrzymuję swoje zdanie, że rywalizacja w parze Turner - Robinson, będzie overowa.
Anwil - Stelmet 2 @ 1.81 Pinnacle 5/10 . Stevic-Borovnjak-Hosley , trio - które może być zrobić różnicę na obręczy Anwilu przy parze Hajric - Boykin.
Stelmet z Koszarkiem, nabiera lepszej barwy i ten kurs z Anwilem, któremu brakuje indywidualności - korzystając trzeba zaryzykować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Strasznie ciezko mi sie typuje mecze Trefla. Potrafia zagrac wyjatkowo dobrze jesli super zagra Dylu, Turner i Waczynski, a potrafia grac taka kaszane jak na Pucharze Polski. Nadmierne faworyzwanie ich z Turowem mija sie z celem, mysle, ze Trefl ma z 5% wiecej szans na wygrana ale przy takich kursach to handi w strone Turowa wydaje sie rozsadne chociaz stawka mala.
✅
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Milenium wreszcie wystawil linie takze moj typ:

Hajric under 11.5 pkt 1.85 3/10

Opalony nie jest w dobrej formie. Ostatnie jego zdobycze to 4,7,16,8. Wiadomo, ze dzis Anwil czeka ciezkie zadanie, szczegolnie wyskich pozycjach gdzie Stelmet ma wielka sile. Borovnaj i Stevic powinni rzadzic pod koszami. Otatnio z Prokomem, ktory ma jednego centra Anwil zupelnie nie radzil sobie w trumnie to co dopiero dzis z takim duetem rywali a jest jeszcze Hosley i Sroka.
Srednia Hajrica 10.9 i na jej podstawie jej robiona linia, tylko, ze u zniewiescialego reprezentanta Bosni jest tak, ze ma kilka meczow na duza ilosc punktow a potem wiele marnych i ta srednia wychodzi sobie rozna w zaleznosci od tego odchylenia meczow wyjatkowych. W forma raczej slaba. W ostatnim meczu z ZG akurat 12 ale tam fatalny wystep calej ekipy Stelmetu.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
A mi wpadł w oko inny typ z Milenium
kto więcej punktów Hajric - Stevic 2 @ 1,90 - zgodzę się Bośniak w słabszej dyspozycji, dziś czeka go ciężkie zadanie, walka między innymi właśnie ze Stevicem, który ostatnie mecze ma bardzo udane, przy gorszej formie wydaje się Borovnjaka to jest główna opcja Stelmetu pod koszem, więcej minut, większa liczba oddawanych rzutów. W tym pojedynku zdecydowanie typuję na gracza z Zielonej Góry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka, Tauron Basket Liga, 18:15, 3.04
Anwil - Stelmet
typ: -11,5 pkt Stelmet
4,33
WilliamHill
Analiza
Dzis w kolejnym spotkaniu ligi szóstek Anwil Wloclawek podejmie na wlasnym parkiecie Stelmet Zielona Gore. Zupelnie nie rozumiem tak wyrownanych kursow wystawionych przez bukmacherow na to spotkanie, dla mnie faworyt meczu jest oczywisty. Stelmet w tym roku celuje w mistrza Polski, gra w kratke, jednak widac juz powoli coraz wieksze zgranie z nowym rozgrywajacym Lukaszem Koszarkiem, który również dorzuca swoje punkty. Reprezentant Polski bardzo przyczynil sie do wygranej zielonogorzan w ostatnim spotkaniu przeciwko Turowowi Zgorzelec. Dzieki temu zwyciestwu Zastal zrownal sie punktami z obecnym liderem. W tabeli panuje znaczny scisk, choc niektore zespoly sa wyraznie lepsze pod wzgledem personalnym. Tak jest w przypadku Zastalu i Anwilu. Druzyna z Wloclawka nawet niezle wyglada na papierze, gra jednak duzo ponizej oczekiwan, mimo wysokiej pozycji. Anwilowi przydarzaja sie wahania formy, na potwierdzenie chocby ostatnia porazka u siebie z zdziesiatkowanym Asseco. Wszystko przemawia dzis za gośćmi i mysle, ze wygraja oni zgodnie z planem.
 
B 17

blancik

Użytkownik
Druzyna z Wloclawka nawet niezle wyglada na papierze, gra jednak duzo ponizej oczekiwan, mimo wysokiej pozycji.
Jak na ten budżet jakim dysponował Anwil przed sezonem to wyniki są mega dobre. To przejściowy sezon Anwilu. Nowy prezes spłaca teraz zadłużenia po Polatowskim i wychodzi powoli na prostą. Gdyby drużyna grała poniżej oczekiwań to wczoraj klub nie przedłużyłby umowy z Bogiceviciem na kolejny sezon. Patrząc na skład i cenę zawodników to wyniki w tym sezonie są świetne, a Stelmet z Turowem mogą tylko pozazdrościć że za takie pieniądze zbudowano taki zespół bo w końcu w tabeli dzieli nas tylko 1 punkt, a Stelmet ma największy budżet w lidze, Turów zaraz za nim. Więc jak napisałem, to jest przejściowy sezon i celem na tą chwilę jest półfinał. Jeśli Anwil to osiągnie to wszyscy w klubie będą zadowoleni. Kibice wiadomo co sezon oczekują od Anwilu walki o mistrzostwo ale ten sezon trzeba traktować inaczej. Anwil tak niskiego budżetu nie miał od lat. Niemniej jednak życzę trafionego typu bo sam jak wiadomo pograłem tutaj Stelmet ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No nie da się obstawiać tej ligi...A na pewno nie za jakieś większe pieniądze i podziwiam tych, którzy stawiają większa kasę, bo tu wydarzyć się w każdym meczu może wszystko a najczęściej dzieje się wszystko wbrew zdrowemu rozsądkowi. Hajric dzisiaj zmieżdżył wysokie &quot;gwiazdy&quot; ze Stelmetu. O ile Stevic powiedzmy zagrał słabo to Borovnjak zagrał żenująco. Pole 3 sekund to była dzisiaj plaża i leżak i popijanie piwka dla obrońców Stelmetu. Robili co chcieli w 3 sekundach Hajric i Boykin.
Wynik może wskazywać na zacięte spotkanie, ale wg mnie Anwil był dużo lepszym teamem. W końcówce nogi się troszkę Anwilowi ugięły jak przypadkiem Stelmet stanął o dziwo twardziej w obronie i pogubili piłki.
Aaaa no i Hodge nie nie trafił z metra, tylko spod kosza. 100% czysto spod kosza. Rzut z metra a rzut spod kosza kelnerem to jest duża różnica. Do tego rzucał z dwutaktu kelnera...Generalnie ręce opadają.
 
B 17

blancik

Użytkownik
Anwil z przebiegu meczu był lepszy ale Stelmet mógł to wygrać. Hodge zawalił końcówkę nie trafiając wolnego, a później spod kosza chybił :;/: już bym wolał żeby przegrali tymi 10pkt niż odrobili wszystko i wtopili 1pkt.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
ogladalem mecz i powiem tyle zenujacy poziom , Stelmet w obronie to poprostu zenada , zero walki . Hoghde w decydujacych momentach klapa Borovniak lepiej nie mowic czemu Mantas Cesnauskis nie grał ?
 
G 48

grozer9

Użytkownik
ogolnie ,Hodge to ma byc lider, nie chce sie pastwic na nim ze nie trafil banalnego meczu ,najprpostszego z mozliwych ale ogolnie po fajnej 1 polowie 3 kwarta to tragedia, tak jak piszecie Borowniak zagral na poziomie podstawowki, krecony jak dziecko we mgle , no ale trudno, zyc yrzeba dalej
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Niełatwa porażka do przełknięcia. Odnoszę wrażenie,że Uvalin nie ma pojęcia co robić a zespół gra w słabym stylu i strasznie się męczy. Największą przeszkodą jest limit Polaków ale przy rozsądnej rotacji jest to do przejścia. Odkąd Hosley gra z ławki jest kompletnie nieprzydatny. Dzisiaj każda akcja w której go bronił Frasunkiewicz to powinny być łatwe punkty Hosleya spod kosza,Uvalin nie wykorzystał tego.A po drugiej stronie Uvalin jest chyba zbyt głupi żeby zauważyć że już w kolejnym spotkaniu z nimi Anwil próbuje grać mocno pod kosz. I granie na 2 niskich (Hodge,Koszarek przykładowo) powodowało mnóstwo dograń pod kosz głównie do Ginyarda który łatwo punktował. A największy mankament to obrona pola 3 sekund. Anwil robił tam co chciał i aż dziwi mnie że rzucili tylko 10pkt więcej spod kosza.
Z tak słabą obroną Stelmet będzie się w każdym meczu męczył i będą im się przytrafiały głupie porażki.
Od tej pory prawdopodobnie skupię się na graniu na ten zespół w 1Q i overów meczowych bo z taką obroną nigdy nie utrzymają przewagi wypracowanej na początku
 
B 17

blancik

Użytkownik
Cóż, trzeba poczekać do następnego meczu w HM z Treflem, a ten już za tydzień w sobotę. Nie zależnie od najbliższych wyników powinniśmy mieć ponad 2,0 na Trefla.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
No cóż dziwna ta liga również grałem Zastal i wtopiłem 
no ale nic przeglądając ofertę znalazłem jeden moim zdaniem fajny meczyk, który ma szanse wejść.
Gdynia – Radom 1.65 bet-at-home
Radom -2.5 1.80 bet-at-home
Drużyna gospodarzy ostatnio coś tam wygrywa i to nawet nie coś ponieważ roznieśli Koszalin u siebie ale jak wiemy dobrze Koszalin na wyjazdach to dno. W składzie wyróżnia się na pewno Rothbart, który ma aż 217 cm wzrostu ale szybko się męczy i łapie faule. Mimo to na pewno Radke, którego nie za bardzo lubię będzie miał z nim spory problem. Po za tym sami Polacy w składzie bez większych nazwisk, jak i umiejętności, bo jeszcze Jankowski coś tam gra.
Drużyna gości ostatnio jest w gazie. Przyzwoitą formę gracze z Radomia utrzymują już od dłuższego czasu. Wszystko za sprawą jednego zawodnika z Ameryki, Nica Wise, który na razie zdobywa średnio 17.5 ptk na mecz. Oglądając mecze można dostrzec że ten 26-letni Amerykanin ma dobrą dynamikę a także dobry przegląd pola no i oczywiście jest dobrym strzelcem. Takiej indywidualności brakuje zespołowi z Gdyni. Rothbart meczu nie wygra a reszta jest zdecydowanie słabsza od graczy z Radomia. Ci oprócz Wisego mają także Montgomeryego a także Dorseya, który również jest groźny. Ławka również po stronie gości. W meczu, który odbył się 17 marca wygrała przed swoją publicznością ekipa Radomia 72-60. 2 lutego Radom znowu u siebie pokonał Gdynie 66-55, a na początku sezonu Gdynianie wygrali przed swoją publicznością 63-61, ale wtedy nie było Wisego i w ekipie gości tylko Montgomery coś grał.
Uważam że Radom ma zdecydowanie lepszy zespół, jednak różnie to może być. Mam nadzieje że Rothbart jak to ma w zwyczaju rzuci swoje i wysiądzie z zmęczenia albo za faule.
A więc Radom do boju! Powinno być dobrze, a będzie jak zawsze? :p
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Czarni Słupsk - Asseco Gdynia
1(-4)
1.93
Pinnacle
9/10

Gryfia - każdy wie, jakim jest ciężkim terenem. Gryfia z Urlepem? Przeciwko ekipie z Gdyni, która jest przetrzebiona w składzie maksymalnie. Zestawienie podkoszowe z Witką i Rashidem, wypada bardzo blado, bo gospodarze prócz atutu własnego parkietu mają jeden z lepszych podkoszowych rosterów po dołączeniu do zespołu Bryana Davisa. Mimo, że Tomaszek zagubił formę, gdy zespół przejął Urlep, to zestawienie Nicholson, Nowakowski, Davis i Tomaszek - miażdży rywali.
Uważam, że limit szczęścia, w &#39;szóstkach&#39; ekipa z Trójmiasta wykorzystała z nawiązką. Po słabszym starcie, w tej fazie przez drużynę ze Słupska, zwycięstwo w Sopocie może dodać wiatru w żagle &quot;Czarnym Panterom&quot;. Szerszy skład po stronie gospodarzy i o wiele groźniejszy na każdej pozycji.
Powodzenia!
 
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
R.Mahalbasic-Prokom (12.5) powyzej 1.85 1/10 Milenium 19:00 ⛔ 9

Mahalbasic po odejsciu Adama jedyny kumaty center w Prokomie . Gdy gral Adam zawsze wchodzil z lawki i gral cos ok.20min notujac ok 10ppg . W ostatnim meczu z Anwilem gdzie nie bylo wartosciowego zmiennika juz 35 minut i 18 punktów .
Dzis w Słupsku takze powinien grac dlugo i te kilkanascie punktów zaliczyc .
GL
Edit: Dawno nie widzialem tak niepelnosprawnego Prokomu...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zamojski over 14.5 1.85 3/10
Malo kto teraz moze pociagnac gre w Prokomie. Zostal Witka, Roszyk, Zamojski, Ponitka i Mahalbasic. Zamojski ma gwarancje dlugiej gry i rzutow bedzie oddawac sporo. Ostatnio we Wloclawku 14 punktow a skutecznosc cholernie niska 4/15. W Zielonej Gorze 16 punktow takze spokojnie overa powinien zrobic.
53 pkt zespolu mozna zapomniec o jakis overach, swoja droga w tak okrojonym skladzie duet Zamojski - Ponitka nie sa w stanie razem rzucic 10, to pokazuje ich prawdziwe oblicze i poziom.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
R.Mahalbasic-Prokom (12.5) powyzej 1.85 1/10 Milenium 19:00

Mahalbasic po odejsciu Adama jedyny kumaty center w Prokomie . Gdy gral Adam zawsze wchodzil z lawki i gral cos ok.20min notujac ok 10ppg . W ostatnim meczu z Anwilem gdzie nie bylo wartosciowego zmiennika juz 35 minut i 18 punktów .

Dzis w Słupsku takze powinien grac dlugo i te kilkanascie punktów zaliczyc .

GL
Zamojski over 14.5 1.85 3/10

Malo kto teraz moze pociagnac gre w Prokomie. Zostal Witka, Roszyk, Zamojski, Ponitka i Mahalbasic. Zamojski ma gwarancje dlugiej gry i rzutow bedzie oddawac sporo. Ostatnio we Wloclawku 14 punktow a skutecznosc cholernie niska 4/15. W Zielonej Gorze 16 punktow takze spokojnie overa powinien zrobic.
Ja utworzyłem z tych typów dubla. Mahalbasic jest jedynym rasowym podkoszowym a Zamojski ostatnio zdobył 14pkt grając na skut 4/15. Wystarczy że zagra troszkę lepiej i na pewno będzie miał over. Obaj zawodnicy nie muszą obawiać się ani o czas gry ani o możliwość rzucania bo to od nich najbardziej zależy wynik meczu
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Derby
Kotwica Kołobrzeg - Azs Koszalin

Typ: Kotwica Kołobrzeg
Kurs: 3,50
Pinnacle​

Ostatnia drużyna grupy Loser Stage czyli Kotwica Kołobrzeg podejmie Azs Koszalin - zespół , który celuje w Play Offy. Patrząc w tabelę wydawać się może iż zespoły dzieli przepaść. To zależy. Obie drużyny jeśli cokolwiek grają to na własnych parkietach.Kotwica na wyjeździe w tym sezonie nie wygrała i wszystkie zwycięstwa zanotowała u siebie.Ostatnie 5 meczy tej drużyny to porażki i rzeczywiście drużyna przeżywa słabszy okres. Azs Koszalin to zespół bardzo silny u siebie i beznadziejny na wyjazdach. Jaki z tego wniosek ?? Kotwica jest w stanie podjąc walkę z Koszalinem u siebie. Myślę, że spokojnie może wygrać ten mecz. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami w Kołobrzegu to zwycięstwo Kotwicy. Koszalin walczy o Play Off jednak tutaj nie jest grupa mistrzowska i nawet dzisiejsza porażka nie przekreśla ich szans bo nad Tarnobrzegiem mają 2 pkt przewagi. Problemem gospodarzy jest to , że długo gra pierwsza piątka , której brak zmienników. Jednak na tle takiego rywala jak Koszalin który na wyjazdach nie stanowi 30 % drużyny grającej u siebie są w stanie nawet tą piątką ogarnąć z drobną pomocą dwóch graczy z ławki. Na pewno dziś Walker musi więcej pomóc drużynie. Na Arabasa, Jeffersona,Mosleya mozna liczyć. Kotwica ma szanse przełamać tą niechlubną serię . Z kim jeśli nie zdrużyną która jest na trzecim miejscu od końca pod względem meczy na wyjazdach, z drużyną która 12 meczy temu wygrała 2 pojedynki z rzędu po czym w pozostałych meczach prezentuje się mizernie. Koszalin na wyjazdach nie raz pokazał , że nie czuje parkietów na których gra i rzuty z dystansu zwyczajnie nie wpadają.
Dziś warto spróbować zagrać wygraną Kotwicy.

53:58 dla Koszalina. Kotwica obudziła się w połowie 4 kwarty. Dużo nie brakło . Na pewno nie żałuję . Po tym kursie warto było spróbować.
 
S 0

super-bet

Użytkownik
Jak dla mnie over w dzisiejszym meczu Starogard- Siarka wiecej niż 167,5 kurs 1,85
sorki za wpis bez opisu, wg mnie za over w tym meczu przepowiadają statystyki , miedzy sobą 3 over , 1 under ostatnio choć coś jest na rzeczy ze w ciągu tych kilku godz linia spadła na 162,5 . powiem szczerze ze zgłupiałem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom