>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLK 2012/2013

Status
Zamknięty.
B 17

blancik

Użytkownik
67-69 :eek:

Zbiórki 37-29
Asysty 16-9
Bloki 7-0
Tym bardziej patrząc na te statystyki dla mnie wielka niespodzianka. Myślałem że przy ośmiopunktowym prowadzeniu na początku 3 kwarty wszystko pójdzie w tym jednym kierunku. Szubarga nie na marne nazywany jest Generałem. Fakt przez cały mecz nie grał nic ale w 4 kwarcie zagrał jak prawdziwy lider i zdobył zwycięskie punkty na 1,5 sekundy przed końcem ????
W Anwilu aż nadto jest widoczny brak centra. Dziś kolejny raz się potwierdza że zawodnicy potrafią się bardziej zmobilizować na wyjeździe niż u siebie gdzie chyba zjada ich presja. Jedyny dobry mecz Anwilu w tym sezonie we Włocławku to był mecz właśnie z Treflem w 1 rundzie rozgrywek. Resztę dobrych spotkaniań oglądałem jedynie w tv bądź w internecie kiedy grali na wyjeździe ..
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Brawo Anwil! 69-67!

Tak jak pisalam to nie bedzie latwy mecz i handi w strone gosci spokojnie weszlo. Trefl jest slabym zespolem i potwierdzaja to po raz kolejny. Do polowy niby wszystko ok. Maja przewage na desce itd. potem juz czysta miernota. Szubi mimo slabego mecz i beznadziejnej skutecznosci wzial na siebie ciezar w ostatniej akcji i dal wygrana. Wszyscy po trochu punktowali, swietna skutecznosc Jovanovica. Chyba niektorzy wreszcie docenia Wloclawek i nie beda az tak faworyzowac beznadziejny Trefl. Waczynski znow popisal braku dojrzalosci.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Może i Anwil cierpi na brak centra, ale oglądając mecz, to wg. mnie Anwil i tak ośmieszał Trefl w pomalowanym i chyba więcej punktów zdobyli nawet od gospodarzy.
Szubi ładne buzzer-beatery sadził ???? Przy duecie Dąbrowski - Lorinza, Davis może okazać się brakującym elementem, choć nadal pozostaje brak centra...
 
B 17

blancik

Użytkownik
Może i Anwil cierpi na brak centra, ale oglądając mecz, to wg. mnie Anwil i tak ośmieszał Trefl w pomalowanym i chyba więcej punktów zdobyli nawet od gospodarzy.
Szubi ładne buzzer-beatery sadził ???? Przy duecie Dąbrowski - Lorinza, Davis może okazać się brakującym elementem, choć nadal pozostaje brak centra...
36-26 punkty spod kosza na korzyść Trefla
Mecz meczowi nie równy, dziś Anwil wygrał i chwała mu za to jednak wciąż wyżej w stawce stawiam Trefla (obiektywnie) :cool:
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Trefl jest slabym zespolem i potwierdzaja to po raz kolejny.
No nie przesadzajmy,bo wyniki w 2 fazie mają i tak najlepsze i są na bardzo dobrej drodze do 1 pozycji,dodatkowo mają chyba niezłego grajka i dopiero teraz mogą namieszać.
Mnie też skład Trefla na kolana nie powalał ale jak wygrali 3 mecze na wyjeździe to nie może być przypadek. Ogólnie grają bez fajerwerków ale na stałym poziomie przez cały mecz. Taki Stelmet 1 kwartę gra super i w reszcie meczu dno,Turów to samo potrafi pokazać.
Bardzo ciekawie zapowiada się walka o 1-sze miejsce. Ale tak naprawdę zastanawiam się czy atut własnego parkietu będzie miał jakiekolwiek znaczenie,bo chyba wszystkie zespoły z czołówki grają lepiej na wyjeździe.
 
B 17

blancik

Użytkownik
No nie przesadzajmy,bo wyniki w 2 fazie mają i tak najlepsze i są na bardzo dobrej drodze do 1 pozycji,dodatkowo mają chyba niezłego grajka i dopiero teraz mogą namieszać.
Mnie też skład Trefla na kolana nie powalał ale jak wygrali 3 mecze na wyjeździe to nie może być przypadek. Ogólnie grają bez fajerwerków ale na stałym poziomie przez cały mecz. Taki Stelmet 1 kwartę gra super i w reszcie meczu dno,Turów to samo potrafi pokazać.
Bardzo ciekawie zapowiada się walka o 1-sze miejsce. Ale tak naprawdę zastanawiam się czy atut własnego parkietu będzie miał jakiekolwiek znaczenie,bo chyba wszystkie zespoły z czołówki grają lepiej na wyjeździe.
Na papierze najlepszy skład ma Stelmet ale najlepszą drużynę ma Trefl. Turów i Anwil też mogą namieszać bo mają bardzo wyrównane składy. Przy tak równym poziomie też myślę że własna hala nie będzie miała dużego znaczenia.
Anwil u siebie gra słabiej dlatego w meczach ze Stelmetem i Treflem możecie na tym skorzystać.
Co do nowego nabytku Trefla to ja bym się tutaj nie podpalał bo Trefla nie stać by było na zakontraktowanie bardzo dobrego gracza. Gość pewnie pokroju Mosleya. Bardziej jako uzupełnienie składu, załatania luki niż jakieś wielkie wzmocnienie ale mecze zweryfikują ????
 
G 14,2K

gelutbg

Użytkownik
Kotwica - Siarka
jak zobaczyłem kursy, mocno się zdziwiłem, nie wiem czy się buki kierowały faworyzujac naszych w tym meczu? kurs 2.25 na Kotwice biore w ciemno, nigdy nam sie dobrze na wybrzezu nie grało a tym bardziej z Kotwica, do tego sprzyjaja okolicznosci a mianowicie, przerwanie fatalnej passy porazek Kotwicy, dodatkowo beda zmotywowani, zarzad obcial 50% pensji za marzec za słabe wyniki, no nic tylko ograc Kotwice, dla mniej odwaznych dodatnie handi na Kotwe
Koszalin - Rosa, typ: Koszalin, gospodarze sa druzyna wlasnego parkietu i z kim maja zdobywac pkt jak nie z druzynami pokroju Rosy, co prawda Radomiamie notuja ostatnio zwyzke formy ale uwazam ze to nie wystarczy na AZS, ktory u siebie prezentuje sie dosc solidnie i pomimo zawirowan w klubie sa w stanie po zacietym meczu odniesc zwyciestwo, tutaj mamy serie -2, Rosa +2 wiec czas najwyszy to zmienic i cos ugrac w kontekscie walki o play off i miec dobra pozycje wyjsciowa przed meczem z bezposrednim rywalem czyli Siarka
Buk: Toto
Kurs: 3,48
Zastanawiam się nad Polfarmą, ale raczej nie zagram, na papierze powinni pojechać Gdyniam z 15pkt-20pkt ale Start jest tak nieprzewidywalny, beda mieli dzien konia to kto wie moze trzecia wygrana z rzedu, raczej nie sadze, nie mniej jednak odpuszcam
 
B 17

blancik

Użytkownik
28.03.13 19:00
AZS Koszalin - Rosa Radom @2.70 pinnacle ⛔
Rosa jest w gazie. W ostatniej kolejce gracze Wojciecha Kamińskiego wygrali w Tanobrzegu z Jeziorem i była to czwarta wygrana w piątym meczu. Kolejny raz radomian do zwycięstwa poprowadził Nic Wise, który rzucił 21 punktów (3x3) i miał 6 asyst. AZS jest w wyraźnym kryzysie o czym mówią sami zawodnicy. Akademicy w ostatnich sześciu meczach odnieśli tylko jedno zwycięstwo grając u siebie ze słabiutką Kotwicą. Później jednak wysoko przegrali na wyjeździe ze Startem -27 oraz w ostatniej kolejce z Polpharmą -8. W Starogardzie zawodnicy byli wygwizdywani jeszcze w trakcie meczu. W drużynie nie ma chemii, nie ma ambicji na grę w play-offach. Dla Rosy każdy mecz jest teraz jak o życie. Każda kolejna wygrana przedłuża szanse na play-off. Do koszalinian zajmujących ósme miejsce goście tracą trzy punkty. Obydwie drużyny spotkały się ze sobą w środku lutego i wówczas Rosa była o krok od zwycięstwa w Koszalinie. Przegrała na własne życzenie bo cały mecz wysoko prowadziła ale w ostatniej kwarcie zdobyła raptem 3 punkty tracąc 17 co doprowadziło do dogrywki, a następnie drugiej po której Rosa przegrała 82-87. Trzeba jednak dodać że Rosa ten mecz kończyła bez Adamsa, Radke i Zalewskiego, których z gry eliminowały faule, a z czterema przewinieniami kończyli mecz dwaj najlepsi gracze - Nic Wise i J.J Montgomery. Uważam że Rosa ma większe szanse na zwycięstwo niż wskazują na to kursy.
______________________________
29.03.13 18:00
Start Gdynia - Polpharma
Widzę value po stronie gospodarzy. Polpharma w dolnej szóstce wygrała dotychczas wszystkie cztery mecze i widać że odstaje poziomem od reszty. Już chyba nic nie jest wstanie odebrać jej należytego miejsca i do play-offów starogardzianie przystąpią z siódmego miejsca. Porażka w Gdyni więc krzywdy im nie zrobi. Prawdopodobnie goście zagrają w tym meczu bez rozgrywającego Jawana Cartera (14.2pkt, 3,7as.), który zmaga się z kontuzją kostki. Start ostatnio w formie. Wygrał dwa mecze z rzędu we własnej hali kolejno z AZS-em i Kotwicą. Gdynianie rozbili Akademików aż 81-54, a z Kotwicą odrobili 20-punktową stratę i zanotowali fantastyczny finisz. Ciekawie zapowiada się pojedynek pod koszami Bena McCauleya z Robertem Rothbartem. W I etapie Polpharma wygrała w Gdyni +2 ale dopiero po dogrywce.
Start @3.80 unibet ✅
Start +7.5 @1.88 unibet
✅
______________________________
30.03.13 19:00
Anwil (-6.5) - Asseco Prokom @1.88 unibet ⛔
Trzeba łapać póki jest. Dziś pojawiła się informacja że ekipę Mistrza Polski opuszcza środkowy Adam Hrycaniuk, który przenosi się do hiszpańskiej Valencii. To kolejny po Koszarku gracz który opuszcza tonący statek Asseco. Teraz w drużynie pozostaje ośmiu graczy + Jakub Bogusz, który trafił do Gdyni tylko jako uzupełnienie składu. Anwil jest na fali i powinien wykorzystać problemy Prokomu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 22

romek36

Użytkownik
PGE Turów Zgirzelec - Zastal(stelmet)Zielona Góra
Zastal ostatnio w dolku formy (mimo wygranej z Asseco) Podejmuje rzetelny i rowny Turów.
Zastal jak wiadomo ma mega potencjal jak na tą lige i jesli bedzie tylko chcial nie pozostawi zludzen Zgorzelczana(chcial ,moze zle ujete ???? ????
Uwazam , ze zawodnikom tutaj wystarczy juz tylko dac grac( jak za czasow Kijewskiego w Asseco) i zrobia spokojnie wynik wiec jesli Uvalin nie bedzie zbyt kombinwal z rotacja to pewne zwyciestwo Zielonogorzan
Ekipy konfrontowaly sie niedawno (8.03.2013) i w Zgorzelcu wygrali goscie( grajacy jeszcze bez Koszara , i kontuzjowanego Stevica )
Typ Zastal Zielona Gora Bet 365(2.25)
 
B 17

blancik

Użytkownik
W końcu oddsmakerzy wystawili dobre kursy bo jak widziałem ostatnio 2,8 na Stelmet to brałem bez zastanowienia. Ważny mecz szczególnie dla Stelmetu bo jak przegra to już będzie -2 do Turowa i możliwe że -1 do Anwilu i Trefla. Też skłaniałbym się jednak bardziej ku zwycięstwie gości. Co z tego że Turów ma równy skład jak w ważnych momentach brakuje tego lidera. W szóstkach goście lubią wygrywać więc może tak samo będzie w tym meczu.
Trefla nie ruszam bo ostatnio od Czarnych dostali u siebie -20 więc granie 1,2 nie ma najmniejszego sensu. W szóstkach nie ma słabych drużyn dlatego wystarczy słabsza dyspozycja dnia by przegrać mecz.
Anwil już wczoraj pograny. Dziś już handicap urósł o 2pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 22

romek36

Użytkownik
Trefl - Czarni rowniez nie tykam jednak podobnnie jak Anwilu stawka nie warta ryzyka a sam wiesz , ze Nasi jakos z presja sobie nie radza.... tam gdzie mobilizacja na mecz gdzie cale miasto nim zyje oni graja padake
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Mahalbasic over 10,5✅
1,85 milenium
Elegancka linia.Tylko 11pkt to naprawdę mało zwłaszcza,że jest to jedyny Center jaki został w Asseco.No a we Włoclawku nie ma żadnego wielkiego obrońcy więc te 6 rzutów z gry na pewno trafi. Jest to też druga opcja w ataku zespołu i z pewnością odda kilkanascie rzutów i moim zdaniem do połowy będzie miał over.


Stelmet +5✅ //za łatwe to zwycięsto, a to co udało mi się obejrzeć nie pokazywało dobrej gry Stelmetu za wiele.
1,7 marathon
Drugi typ to handicap na Stelmet,niedawno udało im się wygrać na wyjeździe w Zgorzelcu po bardzo zaciętym spotkaniu w drugiej połowie a dzisiaj wystąpią w składzie Stevic i Koszarek.PGE powinno mieć większe problemy pod koszem bo ostatnio mocno wykorzystywali brak Oliviera.Moje wątpliwości budzi tylko zgranie liderów. jak Koszarek zagrał dobrze to Hosley zagrał bardzo słabo a w Zgorzelcu to on zagrał najlepiej i zdobywał najważniejsze punkty.Mam nadzieję,że dzisiaj lepiej się wkomponuje w atak i nie przejdzie koło meczu. Normalnie zagrałbym czyste zwycięstwo gości ale ich przestoje w grze są bardzo irytujące i wcale nie wykluczone,że przez 10 minut zdobedą kilka pkt i nie zdążą odrobić.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
No to Prokom pokazuje niedowiarkom, że będzie dalej walczył. Anwil pięknie dziś położył wieeeele kuponów 9 -30 w trzeciej kwarcie gdy to pisze. Gratki dla tych co wyczaili Mahlbacicia, pozwoliło to chociaż wyjść na swoje. Ech Anwil, współczuję kibicom we Włocławku, najdziwniejsza drużyna w lidze..
 
B 17

blancik

Użytkownik
No to Prokom pokazuje niedowiarkom, że będzie dalej walczył. Anwil pięknie dziś położył wieeeele kuponów 9 -30 w trzeciej kwarcie gdy to pisze. Gratki dla tych co wyczaili Mahlbacicia, pozwoliło to chociaż wyjść na swoje. Ech Anwil, współczuję kibicom we Włocławku, najdziwniejsza drużyna w lidze..
Byłem na meczu i kolejny raz sobie pluję w brodę że zaufałem naszym graczom mimo że wcześniej pisałem co innego jednak był to ostatni raz i nigdy więcej w tym sezonie. Powodem była jednak informacja o Hrycaniuku. Na nic się to jednak zdało bo i tak Mahalbasić robił nam pod koszem jesień średniowiecza. Szczerze, nie sądziłem że po tak dobrym początku meczu Anwil dostanie takie lanie ale w 3 kwarcie Asseco siedziało dosłownie wszystko. Witka dziurawił kosz z dystansu każdym rzutem i momentalnie zrobiło się 15pkt różnicy. Później reszta też zaczęła trafiać, a Mahalbasić nadal robił swoje pod koszem. Po prostu nie wyobrażam sobie by Anwil ograł w środę Stelmet, a patrząc na kurs z Unibet 1,7 nic tylko grać. To będzie miazga moim zdaniem. Hodge, Hosley, Koszarek + Stević i Borovnjak pod koszem to będzie klęska dla Anwilu.
 
B 17

blancik

Użytkownik
03.04.13 18:15
Anwil - Stelmet @1.80 bwin ⛔
Stelmet jest dla mnie murowanym faworytem. Po tym co widziałem w ostatnich spotkaniach Anwilu w Hali Mistrzów nie mam wątpliwości kto będzie górą w środowym meczu. Głównym problemem włocławian jest brak centra. Hajrić wyraźnie sobie nie radzi z wyższymi i silniejszymi rywalami bo nie jest centrem i nigdy nim nie był. Poza tym jest pod formą. Bartosz z kolei to gracz na miarę 1 ligi, a nie ekstraklasy. Znowu cały mecz czeka Szubargę bo wątpię żeby Bogicević dał pograć Vasojeviciowi. Prędzej Weeden będzie wchodził na rozegranie. Stelmet ma przewagę na każdej pozycji. Pod koszem Stević z Borovnjakiem nie będą mieli sobie równych. Skoro sam Mahalbasić robił co chciał na tablicy Anwilu to ta dwójka również powinna czyścić pod koszem.
 
R 22

romek36

Użytkownik
naprawde warte grania , Zielonogorzanie napewno pamietaja lanie jakie dostali niedawno w domu, i palaja rzadza rewanzu
Gram aczkolwiek stawka 5/10 bo nie potrafie rozgrysc tegorocznego Anwilu
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
03.04.13 18:15
Anwil - Stelmet @1.80 bwin
Zdecydowanie popieram ten typ. W poprzednim meczu tych zespołów nie wystąpili Stevic oraz Koszarek.Brak Stevica był istotny bo Stelmet przegrał walkę pod koszem i pomoc tego zawodnika będzie bardzo ważna. Jak to mowią nic dwa razy się nie zdarza i nie powtórzy się sytuacja z ostatniego meczu tych zespołów gdzie Stelmet zagrał najgorsze spotkanie sezonu a Anwil chyba najlepsze.Atuty stoją po stronie gości i liczę na ich wysokie zwycięstwo.
 
B 17

blancik

Użytkownik
Będąc na każdym meczu Anwilu w tym sezonie (poza Turowem w I etapie i Czarnymi w II etapie) z silnymi rywalami jeszcze przed meczem odnosiłem wrażenie że rywale są faworytem mimo że w niemalże wszystkich przypadkach to Anwil był faworytem u bukmacherów co mnie mocno dziwiło szczególnie w ostatnim meczu z Turowem gdzie na Anwil było 1,5. Poza wygraną z Treflem gdzie zagraliśmy jeden z najlepszych meczów w sezonie to w późniejszych z Asseco, Treflem(PP), Turowem i Asseco byliśmy wyraźnie słabsi i widać było jednak pewną różnicę poziomu. Mam wrażenie że zawodników zjada trema w grze przed własną publicznością i może nie potrafią udźwignąć tego ciężaru bo jak wytłumaczyć to że Anwil ma lepszy bilans na wyjazdach (9-4) niż u siebie (8-6) :eek: gdzie HM to w ostatnich latach była twierdza ciężka do zdobycia. W samej grze widać dużą różnicę. W TV widzę inną drużynę niż na żywo. Anwil w tym sezonie jest słabszy od Stelmetu, Turowa i Trefla. Jeśli trafi na któryś z nich w play-off to daje mu ok. 20% szans. Z Asseco może powalczyć z racji wąskiego składu Prokomu. Czarni nam leżą ale z Urlepem na ławce też mogliby myślę nawiązać walkę. Anwil to w tym momencie jeden Szubarga + nadzieja w skuteczność Weedena za 3 co zwykle kończy się fiaskiem bo jego dobre mecze można policzyć na palcach jednej ręki. Brak centra, brak klasowego zmiennika dla Szubargi i średniaki typu Jovanovicia, Frasunkiewicza, Bartosza po których nie można być niczego pewien ale zazwyczaj grają klapę, a cały zespół ciągnie Szubarga. Jovanović ma rzut ale w obronie to słabe ogniwo. Bartosz potrafi zebrać, potrafi walczyć ale umiejętności na ekstraklasowego centra nie ma, nie potrafi wykonywać wolnych więc warto go faulować jak ma dobrą pozycje pod koszem. Stelmet poprawił nieco grę w obronie z którą miał ostatnio wiele problemów. Przyjście Koszarka też dało mu impuls. Dwie wygrane z rzędu + chęć rewanżu za porażkę w ZG. Myślę że w środę zobaczymy tak silny zespół jak na papierze. Na początku sezonu kiedy Stelmet wygrał we Włocławku +3 to buki miały w ofercie 1,55 i myślę że 1,8 to prezent od buków ale jak wiadomo oni kierują się przede wszystkim ostatnimi meczami, a Anwil broni wygrana w ZG i Sopocie.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Co myślicie o spotkaniu Trefl-PGE ? Czy kurs na gości nie jest za wysoki?
Trefl ostatnio trochę słabiej grał,a Turów gładko wygrał mecze z Anwilem,Asseco i Czarnymi ale też przegrał ze Stelmetem. Turów ma w pamięci dziwną porażkę z Treflem u siebie gdzie mieli ich już na deskach i prowadzili bardzo wysoko coś koło 20pkt już nie pamiętam dokładnie ale dali się dogonić.
Ostatnio nowy gracz Trefla nie miał najlepszego dnia i pewnie będzie potrzebował troszkę czasu żeby się zgrać z resztą. W Sopocie tak naprawdę punktuje 4/5 zawodników, Dulewicz Turner i Waczyński grają w miarę stabilnie ale po pozostałych nie wiadomo czego akurat się spodziewać w kolejnym meczu. W Turowie bardziej równomiernie punkty się rozkładają i tak naprawdę jest kilku zawodników,którzy mogą mieć dobry dzień i ciągnąć grę
Moim zdaniem kurs 1,5 na gospodarzy nie jest warty gry bo szanse są bliżej 50/50 a kierując się moim prywatnym rankingiem czołówki ligi:
Stelmet&gt;Turów&gt;Trefl
próbuję dość asekuracyjną opcję:
PGE +6
1,72 marathon
 
B 17

blancik

Użytkownik
Moim zdaniem kurs 1,5 na gospodarzy nie jest warty gry bo szanse są bliżej 50/50 a kierując się moim prywatnym rankingiem czołówki ligi:
Stelmet&gt;Turów&gt;Trefl
próbuję dość asekuracyjną opcję:
PGE +6
1,72 marathon
Chyba w ogóle kursy 1,5&lt; w tej fazie nie są warte gry. Kursy zależne są w dużej mierze od tego kto jest gospodarzem. Kiedy Turów był gospodarzem to kursy były odwrotne. Jak się skończyło każdy wie. Statystyki I rundy II etapu są nieubłagane. W 15 meczach 11 razy górą byli goście z czego tylko dwóch było faworytem i były to mecze Trefla i Turowa przeciwko osłabionemu APG, zaraz po odejściu Koszarka.
Tak więc kurs 1,5 nie ma dla mnie wartości. Co do samego meczu i rywalizacji Trefla z Turowem to jak pokazuje ten i poprzedni sezon Trefl wyraźnie nie leży Turowowi. W tamtym sezonie bilans 8-1, w tym już 3-1.
Trefl jest moim zdaniem trochę niedoceniany, a obok Stelmetu to dla mnie faworyt do mistrzostwa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom