>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

PLK 2012/2013

Status
Zamknięty.
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Tego nie wiedziałem. Ale żeby aż 2 mecze dyskwalifikacji? Gruba przesada,2 mecze zawieszanie +5k w plecy to naprawdę dużo jak na obrażanie sędziego. Z drugiej strony to idealna okazja żeby pograć overy innych zawodników. Pewnie Hosley wskoczy do s5 jak będzie na niego linia ok. 13,5 to będzie pięknie. Koszarek też bardzo mocno kreował innych graczy czyli Borovnjak/Stevic też mogą rzucić sporo.

Czy Trefl wygra to nie wiem,ten Davis póki co wprowadzał więcej zamieszania,ze Stelmetem już było lepiej,ale jak z Anwilem zagra na 20% skut to może bardziej przeszkadzać niż pomagać.

Zagrałem też na Turów co o tym myślisz??
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
To jest duzo? A ile mozna tolerowac jeszcze tego cwaniaczka? Co mecz facet przegina, wyzywa a prawda jest taka, ze przez jego zachowanie klub przegrywa a dodatkowo traci na tym tak jak w tym przypadku. Z Hosleyem jest inna sprawa bo tam Stefanski prowokowal i sam sie zachowywal idiotycznie ale Walter to naprawd eprzegina ostro i mysle, ze powinni sie soldinie za niego wziac. Zreszta sam Stelmet moglby sporo zyskac na jego zawieszeniu ale wtedy inni musieliby grac maxa.
Prokom(+8.5) 1.82 4/10⛔ -11
 
B 17

blancik

Użytkownik
Czy Trefl wygra to nie wiem,ten Davis póki co wprowadzał więcej zamieszania,ze Stelmetem już było lepiej,ale jak z Anwilem zagra na 20% skut to może bardziej przeszkadzać niż pomagać.

Zagrałem też na Turów co o tym myślisz??
Od początku było wiadomo że ten Davis nie będzie żadną gwiazdą. Wystarczy zobaczyć gdzie grał wcześniej i za jakie pieniądze gra w Treflu gdzie przecież w Sopocie kolorowo nie jest z pieniędzmi. Trefl powinien wygrać. Turner na rozegraniu odwala kawał dobrej roboty. Bogicević przejrzał w końcu na oczy i zapowiedział po meczu z Czarnymi że będzie dawał więcej odpoczynku Szubardze więc można spodziewać się więcej minut dla Vasojevicia. Zresztą zaraz play-offy i nie warto przemęczać Generała. Wciąż jest problem pod koszem bo kontuzjowany jest Łapeta. Nie wiem kiedy wróci. Looby będzie miał dużą przewagę na tablicach. Trzeba liczyć że nie złapie szybko fauli. Dylewicz uwielbia grać w Hali Mistrzów. Spralija też w ostatnich meczach karcił Anwil, szczególnie z dystansu i należy się spodziewać kilka trójek z jego strony bo ma rzut, a we Włocławku (06/02/2013 Puchar Polski) zostawiali mu sporo miejsca na dystansie z czego miał 4/5 za 3. Swoje jak zwykle dorzuci Waczyński. Ta dwójka może wygrać ten mecz na obwodzie i myślę że tych rzutów za 3 może być dużo jak Anwil będzie bronił tak dobrze jak w Sopocie. Jeszcze jak się Dylu wstrzeli to będzie pozamiatane. Trefl jest bardziej poukładanym zespołem. Ma więcej liderów. Turner, Dylu i Waczyński mogą w pojedynkę wygrać mecz. W Anwilu wszystko zależne jest od Szubargi. Trefl nie może zostawiać mu miejsca na dystansie ale myślę że Turner sobie z nim poradzi. Wątpię też by Szubarga tak śmiało wjeżdżał pod kosz po tym jak ostatnio co rusz dostawał czapę od Looby&#39;ego. W ostatnim meczu we Włocławku też. Anwil to nieprzewidywalny zespół w tym sezonie ale biorąc pod uwagę możliwości obu drużyn i kursy to typ na Trefla wydaje się dobry :cool:
Co do meczu Czarnych z Turowem to jeszcze jest troszeczkę czasu. Na tą chwilę to dla mnie no bet. Zobaczymy jak będzie przedstawiała się sytuacja w tabeli przed tym meczem ????
 
G 48

grozer9

Użytkownik
Ale z jakiej paki Hodge nie zagra, jak Hosley zostal wywalony w parkietu? czyzby inna sytuacja miala miejsce? w takie sytuacji to Asecco powalczy, chociaz co w 7 graczy moga zrobic, ale Zielona gora to tez szalu nir robi, ciezko rozgryzc ten mecz chyba
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
To jest duzo? A ile mozna tolerowac jeszcze tego cwaniaczka? Co mecz facet przegina, wyzywa a prawda jest taka, ze przez jego zachowanie klub przegrywa a dodatkowo traci na tym tak jak w tym przypadku. Z Hosleyem jest inna sprawa bo tam Stefanski prowokowal i sam sie zachowywal idiotycznie ale Walter to naprawd eprzegina ostro i mysle, ze powinni sie soldinie za niego wziac. Zreszta sam Stelmet moglby sporo zyskac na jego zawieszeniu ale wtedy inni musieliby grac maxa.
Prokom(+8.5) 1.82 4/10
Zawieszenie na 2 spotkania jest po prostu nieuczciwe,dodatkowo jeszcze dostał karę pieniężną. To kiedyś Gurovic za rękoczyny dostał zawieszenie na tylko 1 mecz a teraz Hodge jest karany tak surowo? Za obrażanie sędziów powinien dostać po kieszeni/zawieszenie na 1 spotkanie. Nie oba na raz.
No ale dobra,stało się nawet lepiej dla mnie bo jeszcze poszukam linii na zawodników.
Roxanne wytłumacz mi czemu podajesz suchy typ na Asseco? Napisz argumentację bo ciekawi mnie w jaki sposób Asseco ma przegrać poniżej 9pkt.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jak suchy? Brak lidera W.Hodge&#39;a jest podstawa typu, wyzej o tym wiecej. Forma lawki Stelmetu i wypelniaczy startowej &quot;5&quot; rowniez slaba wiec cala gre pociagnie czworka Koszar, Dejan, Stevic i Hosley. To nie jest duzo a forma Hosleya tez nie jest za wysoka wiec kim oni maja grac?
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Jak suchy? Brak lidera W.Hodge&#39;a jest podstawa typu, wyzej o tym wiecej. Forma lawki Stelmetu i wypelniaczy startowej &quot;5&quot; rowniez slaba wiec cala gre pociagnie czworka Koszar, Dejan, Stevic i Hosley. To nie jest duzo a forma Hosleya tez nie jest za wysoka wiec kim oni maja grac?
Aha,rozumiem,że Asseco ma kim grać :grin: Zauważyłaś może,że forma Mahalbasica i Zamojskiego ostatnio jest jeszcze gorsza? Hosley z Treflem zagrał całkiem nieźle. A występ w s5 powinien spowodować,że rzuci około 20pkt(przynajmniej tak mi się wydaje,że wyjdzie w s5). Co z tego,że ławka Stelmetu jest słaba skoro Asseco ma dużo gorszą ławkę i grają w 8 zawodników.To,że Hodge nie wystąpi wcale nie gwarantuje,że Asseco nie przegra wysoko,zwłaszcza że ostatnio narzekałaś strasznie na tego zawodnika i wg Ciebie,dawczana Hodge bardziej przeszkadzał niż pomagał.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jasne, ze w wiellu sytuacjach przeszkadza i co to ma do rzeczy? Mecz trwa 40 minut, Walter to wazne ogniwo. Rozwali z 10 akcji, 5 przeprowadzi dobrze. Lepiej jak jest niz jak nie jest lecz z wylaczeniem koncowek i wielu innych sytuacji wiec jesli Stelmet mialby kadre ciut szersza i na 1-2 wartosciowych graczy chociazby jakis sredni zmiennik to tak bez Waltera mogloby byc lepiej. Jesli zostaje sam Koszarek to juz nie jest tak slodko bo Cesna, Chanas i Seweryn to nie sa gracze, ktorzy zastapia swojego lidera. Sa bez formy. Tu widze szanse dla Asseco. Zamoj nie jest bez formy tylko nie dostaje kasy i dziecko sie sfoszylo. Dopiero co grali w Zielonej i bylo -5 a mecz zaciety. Musismy juz teraz odbierac szanse Prokomowi? Ja tego nie robie a jesli uwazasz, ze Zastal 10 na 10 to nikt Ci nie broni postawic allin ????
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Już tyle razy się na nich przejechałem,że jednak postawiłem ostrożniej.Zobacz ławkę Asseco. Pamuła(drugi Seweryn) Szczotka,Ponitka i to tyle. Niewiele. Stelmet ma jednak troszkę szerszą rotację. Czy trio Seweryn-Cesnauskis-Chanas jest bez formy to nie wiem bo nie odstają czasu gry. Seweryn potrzebuje po prostu dobrego podania,może Koszarek zdoła dostarczyć mu kilka razy piłkę na czystą pozycję.
Pod koszem Mahalbasic będzie miał problem zatrzymać duet Borovnjak/Stevic bo w Witkę to nie wierzę. W s5 Asseco gra Roszyk,Śnieg przecież oni są o klasę gorsi niż rezerwowi Stelmetu.Witka też jak nie ma dnia na dystansie to gra na 0.
Ja nie wierzę,że Asseco w tym meczu będzie w stanie powalczyć.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
To,że Hodge nie wystąpi wcale nie gwarantuje,że Asseco nie przegra wysoko,zwłaszcza że ostatnio narzekałaś strasznie na tego zawodnika i wg Ciebie,dawczana Hodge bardziej przeszkadzał niż pomagał.
No przepraszam bardzo, ale ja wypowiedziałem się o Hodgu w ramach rozgrywania końcówek. O przebiegu całego spotkania nie narzekałem...Końcówki rozgrywa fatalne i to chyba gołym okiem widać. Osobiście nie mam pojęcia jak może zagrać Zastal bez niego. Na szczęście mają Koszarka więc sytuacja pewni będzie opanowana. Koszarek zagra z 35 minut na rozegraniu pograją picki z wysokimi może obudzi się Hosley i coś z tego będzie.
A co do Hodge to wszystko zależy co on tam nagadywał do tych sędziów, ale podejrzewam, że skoro dali aż 2 mecze to musiał przesadzić i do tego jak napisali 2 raz z rzędu, ale Stelmet ma czas jeszcze się odwołać może dostanie 1 mecz kary.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Sean Mosley over 14,5 pkt 1.85 toto-mix (Kotwica) 15 pkt ✅✅✅

Mosley to główny ofensor ekipy z Kołobrzegu. Gdyby nie on to Kotwica każdy mecz przegyrwała by o wiele więcej. W ostatnich meczach często przekraczał 20 pkt+ . Zawsze gdy Kotwica wrzuci te 70~~ pkt w meczu , 15+ jest autorstwa Mosleya. W ostatnim meczu derbowym przeciwko AZS-owi gdzie padł bardzo niski wynik 53:58 Mosley rzucił najwięcej z zespołu 12 punktów. Gdyby wynik był wyższy o tej 15 punktow dla kazdego zespółu jestem pewien że Mosley pokrył by linie. Dziś mecz z Polpharma , która traci dużo punktów na wyjazdach ale tez dużo rzuca, krótko mówiąc pasuje im szybka wymiana ciosów. Jeżeli padnie dziś wysoki wynik co jest wielce prawdopodobne jest duża szansa że Amerykanin pokryje linie. Dodatkowy atut to to , iż Kotwica gra u siebie.

Inny typ:

Q.Hosley over 13,5 pkt 1.85 toto-mix 27 pkt ✅✅✅

Tu już wszyscy raczej wiedzą o co chodzi. Ja tylko twierdze tak samo , przy nie obecności Waltera , Hosley powinien wyjśc w pierwszej piątce i spędzić sporo czasu na parkiecie. W ostatnim meczu 14 pkt gdzie jeszcze grał Hodge tylko bardziej skłania do zagrania typu. Ktoś będzie musiał rzucić te 15-20 punktów za Waltera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
O. Stevic over 13,5 @ 1,85 Milenium - zastanawiałem się pomiędzy Stevicem a Borovnjakiem, zdecydowałem się na tego pierwszego, głównie dlatego, że spędza więcej minut na parkiecie, wiemy jakie Prokom ma braki pod koszem, został tylko Mahalbasic, wspomaga go Witka, środkowi Stelmetu powinni dostać wiele podań od Koszarka, jeśli zagrają na dobrej skuteczności zdobędą dziś wiele punktów. Liczą, że Stevic te 14 punktów rzuci.
 
A 0

arkagham

Użytkownik
KKK Kotwica Kołobrzeg v Polpharma Starogard Gdański
Typ: 2 1.55 (Bet365)
Stawka: 8/10​

Kotwica nie gra już o nic, miejsce na ostatnim miejscu w tabeli ma zapewnione. Honor przed lokalną widownią też już nie ma znaczenia, bo na meczach hala świeci pustkami. Ponadto, Kołobrzeżanie grają bez trenera (Mariusz Karol wziął zwolnienie lekarskie), zespół prowadzi Grzegorz Arabas w roli grającego trenera - to nie ma szans powodzenia. Czarodzieje z Wydm zanotują dzisiaj dziewiątą porażkę z rzędu. Polpharma z kolei po tym meczu umocni się na pozycji lidera Etapu IIgo.
Jak dla mnie typ bardzo pewny, kurs dosyć wysoki jak na tak pewny mecz. Warto zagrać.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Asseco - Stelmet 2 1.39 pinnacle
AH(5:0) 2 1.78 pinnacle
Jak wiadomo Asseco z ogromnymi problemami, zaledwie ośmiu zawodników go grania. Ta wąska rotacja w drużynie sprawia, że łatwo ją zmęczyć, dowody tego mieliśmy w dwóch ostatnich spotkaniach przegranych z Czarnymi i Turowem odpowiednio 53:90 i 61:88. Zastąpienie Koszarka i Hrycaniuka jest niemożliwe i w każdym kolejnym meczu słabość tego zespołu jest coraz bardziej obnażana. Dziś mają bardzo ciężkiego rywala Stelmet Zielona Góra, oprócz Turowa wydaje się główny faworyt w walce o złoto. Kursy na gości nieco wzrosły z powodu prawdopodobnego braku w ich szeregach zawieszonego Hodge&#39;a (Stelmet odwołał się od tej kary, wniosek ma być rozpatrzony jeszcze przed meczem), ale pomimo tej absencji goście są zdecydowanymi faworytami. Po prostu dziś więcej grać będzie Koszarek, powinni dziś minimum dziesięcioma punktami pokonać Asseco.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 0

arkagham

Użytkownik
To co się działo wczoraj w Kołobrzegu... wow!
Arabas odmienił drużynę, indywidualnie podchodził do każdego zawodnika, tam były emocje, nadzieja... Radość hali po meczu jak z wygrania ligi.
Aż przyjemnie się patrzało, nawet ze świadomością straconej forsy ????
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
OK, postaram się tutaj coś nadrobić trochę zaległości, bo z braku czasu, poświęciłem się typowaniu w innym miejscu, ale czytając tutaj pewne dyskusje do meczy, nie pozostanę bierny:
Anwil Włocławek - Trefl Sopot
Typ: over 144
Kurs: 1.83
Buk: Pinnacle
Stawka: 7/10

Mecz telewizyjny. Anwil po dwóch wyjazdowych meczach, wraca na własny parkiet. Przed meczem, w Zgorzelcu oraz Słupsku, Anwil na swoim parkiecie, jakby &#39;odżył&#39;, w ataku. 85 punktów przeciwko ekipie z Zielonej Góry i wygrana, a kolejkę wcześniej 72 punkty i przegrana z przetrzebionym Prokomem.
Zespół Trefla, jest bardzo elastycznym zespołem i potrafi dostosować się sposobem gry do każdego rywala w tej lidze. Ronald Davis - nowe wzmocnienie ekipy z Sopotu - prezentuje się lepiej. W starciu ze Stelmetem, był obok Kurta Looby&#39;ego najkrócej grającym zawodnikiem z wyjściwej piątki, jednak w niczym mu to nie przeszkodziło, by w ciągu 21 minut spędzonych na parkiecie, mieć najlepszy wskaźnik +/- z całego zespołu (19).
Spodziewam się, że mecz powinien mieć szybsze tempo, bo jeśli Anwil zdominuję grę od początku, to może być &quot;brudny&quot; mecz. Dlatego wygrana nad Stelmetem, w ostatniej kolejce przez Trefl, powinna ukazać, w czym tkwi sukces, w odnoszeniu zwycięstw przeciwko topowym zespołom - agresywność.
Tej samej agresywności oczekuję również od gospodarzy, którzy mają na swoim koncie serię dwóch porażek z rzędu.
H2H w tym sezonie:
06.02.13 PUC Anwil Włocławek Trefl Sopot 72 : 79
25.11.12 TAU Anwil Włocławek Trefl Sopot 82 : 69
04.04.12 TAU Anwil Włocławek Trefl Sopot 54 : 67
15.10.11 TAU Anwil Włocławek Trefl Sopot 72 : 71
Trefl +4 @1.79 Pinnacle 5/10
Rosa Radom - Jezioro Tarnobrzeg
Typ: 1(-3)
Kurs: 1.86
Pinnacle
Stawka: 5/10

Starcie Kamiński - Szczubiał, nie jest łatwym do typowania, bo może zdarzyć się wszystko. Jednak za Kamińskim przemawia własny parkiet oraz - wiem, że się powtarzam - Nic Wise. Long jest bardzo wolnym zawodnikiem na nogach, a JT Tiller, to bardziej jednowymiarowy zawodnik. W oby zespołach, już raczej wszyscy myślą o wakacjach, choć w Tarnobrzegu, już liczą się z każdym groszem.
Dla mniej odważnych &quot;czysta&quot; 1 @ 1.61 w Pinnacle, choć dla mnie kurs za mały do gry.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Polska, godzina 15:00
Spotkanie: Anwil Włocławek - Trefl Sopot
Typ: Trefl Sopot/Trefl Sopot
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś o godzinie 15:00 w lidze polskiej koszykówki spotkanie, Anwil Włocławek - Trefl Sopot. Według bukmacherów faworytem są gospodarze, kurs na ich zwycięstwo to 1.55, ja jednak spodziewam się niespodzianki i dominacji Treflu i tego że będą wygrywać już do przerwy spotkania, oraz je zwyciężą. Jeśli chodzi o tabelę wygląda to wyrównanie, Anwil Włocławek - 3 meijsce, 30 meczy - 18 zwycięstw, oraz 12 porażek, z kolei Trefl Sopot jedna pozycja niżej rozegrane jedno spotkanie mniej, i również 18 zwycięstw i 1 porażka mniej na swoim koncie niż Anwil Włocławek. Gospodarze dzisiejszej konfrotnacji przegrali dwa ostatnie spotkania w lidze, oba na wyjeździe 63:74 z Turowem Zgorzelec, oraz 54:73 z Energią Czarni, ogólnie 5 ostatnich meczy Anwilu to 3 porażki, oraz 2 zwycięstwa, przegrali również u siebie zaskakująco z Asseco Prokomem 72:84, wygrali w Sopocie z Treflem 69:67, oraz 85:84 z Zastalem, jak widzimy zwycięstwa bardzo szczęśliwe bo 1, oraz 2 punktami. Z kolei ostatnie 5 meczy Treflu Sopot to również 3 porażki, oraz 2 zwycięstwa, wszystkie porażki jednak u siebie: 67:69 z Anwilem, 59:64 z Energa Czarni, oraz 74:82 z Turowem Zgorzelec, wygrali z kolei na wyjeździe ze Zastalem 77:68, oraz u siebie ponownie ze Zastalem 82:78. Ogólnie obie ekipy prezentują się podobnie, Anwil u siebie na parkiecie: 9 zwycięstw, 6 porażek, Trefl na wyjeździe 8 zwycięstw, 6 porażek. Ostatnie 10 meczy Anwilu u siebie we Włocławku to 6 zwycięstw, oraz 4 porażki, ostatnie 10 wyjazdów Trefla Sopot to z kolei 8 zwycięstw, oraz 2 porażki. Na dodatek tego ostatnie 5 konfrontacji między tymi zespołami to 3 zwycięstwa Trefla oraz 2 Anwilu, ostatni raz we Włocławku ekipy te spotkały się 6 lutego 2013 roku, w ramach Pucharu Polski, Trefl wygrał 79:72 wygrywając już pewnie po pierwszej połowie. Według mnie obie ekipy prezentują podobny poziom wystawienie tak wysokich kursów na Trefl Sopot w mojej ocenie jest błędem, wiemy że w koszykówce dużo zależy od dyspozycji dnia, ale według mnie szanse wejścia mojego typu to 50 %, stastyki lekko przemawiają za Treflem, a jak będzie? Nie wiadomo, transmisja na kanale TVP Sport, zapraszam.
 
B 17

blancik

Użytkownik
Anwil - Trefl 64-70 :spokodfhgfh:
3 kwarta była kluczowa, wygrana przez Trefla 29-12. W ostatniej odsłonie już Trefl bardziej skupiał się na graniu długich akcji i utrzymywanie przewagi niż zdobywaniu punktów co mogło się zemścić w końcówce. Sprawdziło się wiele rzeczy o których pisałem wyżej. Looby zdominował strefę podkoszową, 10pkt, 11 zbiórek i 4 bloki. Jak był na boisku to zawodnicy Anwilu bali się wchodzić pod kosz ;)
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka , PLK
Spotkanie: Kotwica Kołobrzeg - Start Gdynia
Typ: Kotwica -2,5 pkt✅✅✅
Kurs: 1.85
Buk: bwin
Analiza:

Dziś spotykają się dwie drużyny które nie grają już o nic. Żaden z zespołów nie ma szans na wejście do top8. Stawiam dziś na drużyne z Kołobrzegu dlatego ,iż mają coś do udowodnienia kibicom. W ostatnim meczu z Polpharma wielki aplauz i wielka feta po zwycięstwie , widać było że tego potrzebowali. Kotwica pokonala w ostatnim spotkaniu wyraźnie Polpharme 80:65. Start zaś po świetnej serii u siebie , przegrał prawie 20 pktami z AZS-em w Koszalinie co uświadomiło mnie że poza własnym parkietem Start wiele nie ugra. Ostatnie zwycięstwo na pewno dobrze smakowało i myśle że dzisiaj to bardziej drużynie Kołobrzeskiej będzie zależeć na zywcięstwie. Chwilowo grający trener kotwicy Grzesiu Arabas dobrze spisał sie w swojej trenerskiej roli , myśle że dziś powinno być podobnie jak w meczu z Polpharma , pełna dominacja przez całe spotkanie i pewne zwycięstwo. Dla lepszego kursu dokładam niziutkie handi -2,5 Kołobrzeg. Powodzonka

71:65 dla Kotwicy ✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom