>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PLK 2010/2011

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wyniki, opisy:



Zaczne od meczu Zastal - Poznań, który był rozegrany w tygodniu. Nie będe ukrywać, że kibicuje troche zespołowi z Zielonej Góry ale nie ma to większego znaczenia przy obstawianiu, to wiadomo. Mecz był zadziwiający. Lepiej zaczął Zastal ale odrauz rzucało się w oczy jedno - obrona Zastalu. A raczej jej brak. Nie chodzi o to, że biegali a coś nie wychodziło. Chodzi o to, że nie robili NIC. Po prostu STALI W MIEJSCU. Przy tak biernej postawie Miller dziurawił kosz i 3/4 rzutów oddawał z CZYSTYCH POZYCJI. Znów trzeba dodać - nie dlatego, że Poznań umiejętnie grał w ataku tylko dlatego, że Zastal NIE BRONIŁ NIC. Po pierwszej połowie wypadałoby się tylko upewnić czy aby na pewno mamy do czynienia z zawodową ligą koszykarska w środku Europy czy to jacyś starsi panowie grają w kosza wieczorem po pracy? Dopiero przerwa musiała spowodować aby graczom Zastalu coś się w ogóle chciało! Przecież to są zawodowcy, mają podpisane umowy, całkiem niezle zarobki - o co tu u licha chodzi? A nawet jeśli nie zarabiają milionów to chyba trzeba dać z siebie wszystko dla kibiców, klubu. Przecież to chyba ich pasja? Nikt nie musi na siłe kozłować piłki. Zawsze można to rzucić i pracować w ZG w warzywniaku, jaki problem?

Po przerwie sytuacja się zmieniła. Należy też dodać, że Poznań grał naprawde słabo i jest to absolutnie jedna z najgorszych drużyn ligi. Ciekawy Miller i niewiele więcej. Doszedł Mujo, jest średni Hawkins i Tica. No i Dąbrowski stara się bronić. ZG wygrywa III kwarte 23:9 i za jakiś krótki czas robi się już 62:60 dla gospodarzy a do połowy było 34:48! OCzywiście od tego stanu nagle Zastal nie potrafi grać w kosza ale to akurat można było przewidzieć. Szybko robi się -10 i mimo odrobienia straty (75:75) łatwa wtopa w końcówce. Była jeszcze szansa dla ZG ale wtedy rozegrali akcje najgorzej jak się tylko dało, skończyło się kolejną stratą oraz szybkim faulem a wtedy było już po zawodach. Mnie szokuje postawa niektóych grajków. Zastał miał aż 20 strat, 3/4 to beznadziejne podania na oślep lub wkładanie piłki w ręce rywali. Aż 12 strat popełnił duet Burgess &amp; Hogde. Wszystkie statystyki są prawie identyczne. Zastal i Poznań to beznadziejne drużyny i radze grać przeciw. Dziwi mnie tylko to, że po takim meczu Maciek Szlachtowicz dał w &quot;Baskecie&quot; Zastal +6 z Anwilem. Chyba mało udana kariera Maćka wpłyneła dziwnie na jego psychike.

Szokuje ten mecz pod wieloma względami. Ilość strat, obrona, zaangażowanie. Oby jak najmniej takich pojedynków w PLK, to antyreklama a mnie zastanawia tylko co jeszcze robi duet Herkt &amp; Jankowski na ławce ZG. Jeszcze jedno pytanie, które mnie nurtuje. Jak z takim Zastalem mogł przegrać Trefl u siebie? To jest dopiero zabawne. Cytując RP z Basketu &quot;Gra Trefla była daleka od oczekiwań i w tym kontekście ciekawa jest cierpliwość trenera Karlisa Muizinieksa, który nie sprawiał wrażenia zirytowanego nijakością swojej drużyny&quot;. To dopiero ciekawe, wtopa za wtopa a tam raczej panowie z siebie zadowoleni. Ciekawy jest jeszcze jeden cytat z tego samego artykułu: &quot;Sopocki klub miał w meczu półfinałowym akcje zadziwiające. Do takich można zaliczyć sytuację w której - choć na parkiecie byli dwaj rozgrywający - piłkę przez połowę boiska przeprowadzał najwyższy Slobodan Ljubotina.&quot;. Spoko w przypadku Trefla mnie to nie szokuje. Dalej nie ma sensu komentować, moje zdanie na temat Trefla jest znane. Doszedł Monty Mack a dziś akurat grają bohaterowie tego wpisu: Trefl i Poznań. Mimo wszystko zdecydowanym faworytem są gospodarze chociaż jak oni potrafią oddać mecz z ZG a Poznań leje na wyjeżdzie ZG no to dziś może się zdarzyć wszystko.

Mecze weekendowe bez niespodzianek. Polpharma po sukcesie w Pucharze miała prawo przegrać. Anwil bez problemów uporał się z tragicznym Zastalem. Prokom pokonał AZS a Turów poradził sobie z Kotwicą, Wygrana Czarnych +30 to chyba jeden z rekordów sezonu. Świetny debiut Jazvina 5/7 za 2, 13 punktów i 4 zbiórki w 19 minut. Jak jeszcze w formie będzie solidny Avery no to mamy kandydata do medalu. Cieszy też wysoka forma Pawła Leończyka. 14 punktów na świetnej skuteczności. Blassingame aż 10 asyst i 20 eval. Bardzo ciekawa drużyna a biorąc pod uwagę formę Anwilu, Prokomu to kto wie czy nie będzie finału Polpharma - Czarni. Może mnike troche poniosło ale jakoś w Turów nie wierze więc jeśli nie obudzi się Gdynia to jest to realne.

Eval kolejki:

25 - Paul Miller

22 - Marcin Nowakowski, Darnell Harris, Filip Videnov

Najwięcej punktów:

26 - Tedd Scott

Najwięcej asyst:

10 - Jarel Blassingame

Najwięcej zbiórek:

10 - Kirk Archibeque, Uros Mirkovic

Następna kolejka:

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
vs.

Typ: PGE Turów +4.5
Kurs: 1.92✅✅✅
Buk: Pinnacle
Polpharma w ostatnim meczu uległa w wyjazdowym meczu Polonii Warszawa. W ostatniej kolejce Kotwica Kołobrzeg niemalże była o krok od sensacji i pokonałby na wyjeździe PGE Turów Zgorzelec, jednak determinacja w końcówce i Turów wygrał spotkanie z ekipą z Kołobrzegu. Końcówka była bardzo zacięta, a Turów obniżył loty, gdzie w większej części meczu prowadził ponad 10 punktami.
Polpharma, to niezwykle ambitna i waleczna drużyna. O dzisiejszych gościach można napisać, to samo. Obie ekipy z charakterem. Dodając do tego, że zwycięstwo w tym meczu zbliży zwycięzcę do uplasowania się w pierwszej czwórce na koniec rundy zasadniczej dodaje smaku w tej rywalizacji. Kluczem będzie obrona gości. Jeżeli uda się ograniczyć poczynania rozgrywającego Polpharmy - Roberta Skibniewskiego, który spędza na parkiecie niemal 40 minut w każdym z meczy. Mecz oceniam 50/50. Myślę, że Turów ma szerszą ławkę. Na koniec okienka transferowego Turów wzmocnił się na pozycji centra reprezentantem Australii - Danielem Kickertem. Wysoki zawodnik grozi również rzutami z dystansu i to jego prawdopodobnie zobaczymy grającego przciwko Polpharmie i z tego względu zabraknie Ivana Zigeranovica w wyjściowej dwunastce.
Mecz na żywo w TVP Sport od godz. 17:50
GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
vs.

Typ: Asseco -13
Kurs: 1.91
Buk: pinnacle

W ekipie mistrza Polski wraca do gry Qyntel Woods. Dzisiejszy mecz, to zaległe spotkanie z 8 kolejki. Woods zagrał dla Asseco w tym sezonie tylko jedno spotkanie przeciwko PBG Basket Poznań zagrał 14 min. i zdobył 10 pkt. i 4 asysty. Następnie Amerykanin zaczął narzekać na uraz pleców. Lekarze stwierdzili, że do normalnych treningów z drużyną powinien wrócić w miniony poniedziałek. W międzyczasie ćwiczył indywidualnie. Trener gospodarzy oznajmił, że do meczu z Kotwicą przystąpią w najmocniejszym składzie. W Kotwicy najwięcej zależy od Scotta. Ogólnie cały zespół Kotwicy, to tylko indywidualne zagranie. Prokom musi wygrywać. Jeżeli wykorzysta swoją przewagę, głównie pod koszem, to powinni pokryć handi. Scott jak wiele razy pisałem, to człowiek o umiejętnościach strzeleckich, ale sam podejmuje najwięcej decyzji. Najgorzej, że w najważniejszych momentach również bierze na siebie. Jeżeli Prokom chce odbudować się jako zespół, to przyjezdnych powinni pokonać różnicą ok 20 punktów. Mają ku temu z pewnością szanse, bo powinni zagrać najmocniejszym składem. Podstawą będzie, aby nie zlekceważyć rywala. Limit takich porażek po luźnym podejściu wykorzystali w tym sezonie maksimum. Mam nadzieję, że wyciągnęli z tej lekcji wnioski i wiedzą, że każda wygrana jest na wagę złota. Kotwica, to nieobliczalny zespół. Prokom nawet przy kilku punktowej punktowej nie może dopuścić do rozluźnienia, bo Kotwica takie momenty bardzo mocno wykorzystać na swoja korzyść.
GL
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Kotwica Kołobrzeg - Prokom Gdynia (HC 0/-6,5) --&gt; 2 - 1,85 ✅✅✅ (BetClic)
Parę dni temu wynik z Gdyni chyba wszystkich lekko zszokował albo co najmniej zdziwił. Dziś jeśli Prokom znów by przegrał to już naprawdę będzie źle z tą drużyną. Osobiście wydaje mi się, że dzisiaj Prokom naprawdę się zepnie i wyraźnie wygra z Kotwicą. Czytając wypowiedzi zawodników z Kotwicy to chyba sami nie wierzą w 2 zwycięstwo. Czy przydarzy im się 2 mecz z rzędu ze skutecznością 13/23 za 3 ?? Szczerze wątpię. Czy zagra Woods czy nie ( 100 wersji ) to myślę, że Prokom się zepnie dziś na tyle, że wyraźnie pokona Kotwicę mimo, iż jest to mecz w Kołobrzegu. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Prokomu i to wyraźne przyjmę jako sporą niespodziankę.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
vs.

Typ: Poznan +9
Kurs: 1.92
Buk: Pinnacle

Jak dla mnie mecz prawdopodobnie 50/50. Wiem, że Anwil gra lepiej, ale szczególnie w ataku. Na kluczowych pozycjach ta obrona nie jest najlepsza. Poznań gra ostatnio lepiej. Szczególnie lepiej w obronie od dzisiejszych gospodarzy.
Anwil jest na 6 pozycji (27p) w tabeli, a PBG na 6 pozycji (26p).
W pierwszym meczu Anwil wygrał na wyjeździe 73:89. W obu zespołach doszło do zmian: Poznan opuścił Okafor, dołączyli m.in Sasa Ocokoljć oraz Mujo Tuljkovic, Kulig wrócił po kontuzji. Tuljkovic powinien być bardzo zmotywowany na to spotkanie, bo ostatni sezon spędził właśnie we Włocławku. Handi wysokie jak dla mnie, a Anwil ma problemy, gdy odskoczy na większą przewagę i nie potrafią jej utrzymać do końca, a Poznań będzie walczyć do końca. Nie widzę odpowiedniego obrońy, który zatrzyma Eddiego Millera. Chyba, że sam siebie zatrzyma.

Transmisja na żywo od 18:00 na www.plk.pl

GL

Anwil bez bardzo ważnego zawodnika - Nikoli Jovanovica.
 
antybuker 0

antybuker

Użytkownik
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gdanski ⛔
typ: Polpharma +4.5
kurs: 1.65
bukmacher: betgun

Według bukmacherów faworytem dzisiejszego spotkanie jest drużyna gospodarzy. Zapewne na taki stan rzeczy wpływ miała postawa Polpharmy w dwóch poprzednich spotkaniach. Porażka z Turowem po dogrywce oraz Polonią w Warszawie. Gdyby oba spotkania zakończyły się innym wynikiem zapewne kursy na dzisiejszy mecz wyglądałyby odwrotnie. Należy zauważyć, że Polpharma w poprzedzających te dwa mecze spotkaniach odniosła pewne wygrane z Anwilem, Treflem, Czarnymi i Poznaniem, czyli drużynami silniejszymi (w moim odczuciu) od dzisiejszego rywala. O sile ofensywnej Akademików decyduje zaciąg z USA. Polacy oprócz Milicicia niewiele wnoszą do zespołu, chyba, że Arabas będzie miał dzień konia i zmasakruje kosz rywali rzutami za trzy. Trzeba przyznać, że drużyna AZS jest dla każdego groźna we własnej, specyficznej hali. Przekonał się o tym ostatnio Turów Zgorzelec. Dzisiaj jednak postanowiłem zaufać ekipie Zorana Sretenovicia. Zmienna obrona z którą sporo zespołów miało problemy mam nadzieję, że dzisiaj ponownie będzie funkcjonować i poprowadzi zespół gości do wygranej. Zabezpieczyłem się jednak handicapem 4.5 punktowym.
 
antybuker 0

antybuker

Użytkownik
Polpharma - Kotwica ⛔
typ: over 157.5
kurs: 1.83
bukmacher: bet365



Jak widzę mecz w którym jedną z drużyn jest ekipa pana Darka Szczubiała to przychodzi mi na myśl mecz w którym rządzi ofensywa. Dzisiaj nie powinno być inaczej. Polpharma w ostatnich meczach także notuje wysokie wyniki, obrona która jeszcze do niedawna sprawiała wiele problemów dzisiaj straciła na wartości. Oba zespoły lubią porzucać za trzy, także liczę na festiwal tych rzutów. Pozdrawiam.
 
antybuker 0

antybuker

Użytkownik
Trefl Sopot - Anwil Włocławek ⛔
typ: Anwil +4
kurs: 1.83
bukmacher: bet365


Spodziewałem się bardziej wyrównanych kursów w tym meczu, jednak faworytem bukmacherów jest ekipa gospodarzy. Zapewne na taki stan rzeczy decydujący wpływ miała postawa w ostatnich meczach, gdzie Trefl wygrał z Czarnymi oraz minimalnie przegrał z Asseco. Jak zawsze przeciwko Anwilowi świetne zawody zagra Filip Dylewicz, jednak mam nadzieję, że trener Mutapcić znajdzie na niego receptę. Zapewne będzie nią Stipe Modrić, który moim zdaniem jest jednym z najmądrzejszych graczy pod względem koszykarskim w PLK. Włocławek z meczu na mecz prezentuje się lepiej w grze defensywnej i to będzie dzisiaj kluczem do zwycięstwa w sopockiej hali. Zabezpieczyłem się jednak czteropunktowym handicapem. Przepraszam, że tak chaotycznie napisane, ale nie mam czasu na szczegóły. Słonecznej soboty
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Siarka Tarnobrzeg - Turów Zgorzelec (HC 0/-12,5) --&gt; 2 - 1,85 ✅✅✅
Faworyt w tym spotkaniu jest tylko jeden - Turów Zgorzelec. Obecny lider TBL. Byłaby to hiper niespodzianka gdyby dziś - lider TBL - Turów przegrał z ostatnia w tabeli Siarką. Nawet biorąc pod uwagę, że Siarka lepiej gra u siebie niż na wyjazdach nie wierzę w inny wynik niż zwycięstwo Turowa i to raczej wysokie. Siarka właściwie już na 100% będzie grała w play-outach. I w zasadzie chyba raczej nie opuści już ostatniego miejsca w tabeli. Turów natomiast gra i walczy o 1 miejsce przez playoffami i ma na to realne szansę. Ma naprawdę wysoką formę. Turów pokonał właściwie wszystkich wielkich - Asseco, Czarnych, Polpharmę, Anwil. Przegrał jedynie po dogrywce z Treflem. Ostatnia porażkę doznał z AZSem Koszalin na wyjeździe - 3 spotkania temu na początku lutego. W Siarce zwolniony Goofney, do tego problemy z kontuzjami:
&quot;- Kontuzje oraz inne zawirowania od stycznia dają się mocno we znaki Siarce. Powoduje to ograniczenia w rotacji składu i trener Bogdan Pamuła musi grać cały mecz siedmioma zawodnikami. - Trudno jest ustalać taktykę i założenia na dany mecz, jeśli co chwile wypada nam ktoś ze składu. Jeden zawodnik wraca do gry, po czym inny dostaje kontuzji - mówi trener Pamuła.&quot;
Nie powalają także ostatnie wyniki Siarki, która przegrywa spotkania średnio różnicą ok. 20-25 pkt. Ostatnie wyrównane spotkanie z Treflem miało miejsce na początku lutego.
Biorąc wszystko to pod uwagę uważam, że Turów - jeśli tylko nie zlekceważy przeciwnika, a uważam, że nie i będzie chciał spokojnie kontrolować przebieg spotkania, żeby nie było problemów w końcówce - wygra to spotkanie różnicą 15-20 pkt.
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Dzisiaj zostana rozegrane dwa mecze konczace 20 kolejke spotkan.
Zastal Zielona Góra-AZS Koszalin 1,66 &amp; 2,10
Energa Czarni Słupsk- Asecco Prokom Gdynia 3,50&amp; 1,25
Jezeli juz mialbym co wybrac z tych meczy to zagram prawdopodobnie na Zastal.
Zastal poczatek sezonu mial dobry jednak pozniej obnizyl loty.
Ofensywa tego zespołu bardzo mi podoba sie i jezeli dwaj Amerykanie J.Maye&#39;a i W Hodge&quot;a zagraja na swoim poziomie plus do tego obrona(a nie jak w niektorych meczach wogole nie istniała) to mysle ze Zastal jest w stanie wygrac z AZS i zblizyc sie do miejsca gwarantujacego udział w play-offach.
W ostatniej kolejce Zastal na wyjezdzie dostal lanie od Turowa zas AZS doscys szczesliwie wygral z Polpharma ktora obnizyla loty i takze przegrala wczoraj u siebie.
Jednak pokonanie Zastalu bedzie trudne o ile ten nie zapomni o obronie.
Kurs 1,66 warty ryzyka
Over na ten mecz wystawiony jest na linii 166,5. Z jednej strony spokojnie powinni pokryc a z drugiej strony moze byc ciezko w kazdej kwarcie rzucic przynajmniej po 42 pkt.
W drugim meczy Energa która nie moze odnalezc sie po wspanialym poczatku sezonu bedzie podejmowac mistrza Polski ktory nie zachwyca w zadnych rozgrywkach w tym sezonie.
Losy obu zespolow zmienily sie po ich pierwszym spotkaniu w Gdynii. Energa byla do tego czasu nie pokonana dlugo w lidze, w meczu kontrolowala sytacjie jednak koncowka 4 kwarty przyniosla zwyciestwo Asecco i pierwsza porazke Czarnych w tym sezonie (76-73).
Od tego czasu cos pękło w druzynie ze Słupska przegrali az 7 z 9 meczów i spadli na 3 miejsce a po dzisiejszej porazce moze ich przeskoczyc obecny rywal.
Po ostatniej wysokiej porazce z Treflem Sopot zawodnicy dostali kare finansowa a takze jezeli w dzisiejszym meczu bedzie w ich grze widac brak zaangazowania i woli walki prezes zapowiedzial rozwiazywanie kontraktow. Zobaczymy jak to wplynie na zespol juz za pare godzin.
Skład Prokomu bedzie napewno wypoczety gdyz na srodowy mecz w lidze VTB Pacesas nie zabral 4 podstawowych graczy Ewinga, Varde, Widenowa i Woodsa(przymierzany do pierwszego po powrocie do Gdynii gdyz narazie jeszce zbytnio nie pograł i nie wiadomo takze czy wystapi w dzisiejszym meczu a kazdy oczekuje jego formy jaka mial gdy razem z Loganem prowadzil zespól do zwyciestw w tamtym sezonie)
Jezeli Czarnii zagraja tak jak w ostatnich meczach to zwyciesca jest tylko jeden.
Czy kara i ultimatum wpłynie na zespól trudno powiedziec ale granie Prokomu po 1,25 nie ma sensu.
Mysle ze mecz bedzie wyrownany i juz lepiej zagrac na handicap na czarnych
+7,5@ 1,9

Oba dzisiejsze mecze beda transmitowane
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Anwil Włocławek - Czarni Słupsk (HC 0/+6,5) --&gt; 2 - 1,85 ⛔⛔⛔ (Unibet) // Co Czarni zagrali w 4 kwarcie i samej końcówce to ręce opadają...Anwil wygrał 8 choć Czarni mieli jeszcze akcję przy prowadzeniu Anwilu 7, ale bez sensu stracili...

Wg bukmacherów zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Anwil Włocławek. Szczerzę jak dla mnie trochę za bardzo faworyzowany jest tu Anwil. Co prawda Czarni wyjątkowo dobrze graja w swojej hali, a dziś mecz na wyjeździe, ale mimo wszystko spodziewam się zaciętego spotkania. Czarni byli w ogromnym kryzysie, ale wyraźnie się go pozbyli po wygranej we własnej hali z różnie grającym w tym sezonie Prokomem, ale jednak nadal bardzo mocnym. Spotkanie zakończyło się wynikiem 74-71. Anwil również większy kryzys ma już za sobą. Wygląda na to, że trener Anwilu Mutapcic opanował chaos, który zostawił po sobie Griszczuk. Ostatnie spotkanie Anwil przegrał w Sopocie 67-60. Dlatego dziś będą podwójnie zmotywowani, bo czołówka ucieka. Ale Anwil nie zawsze dobrze sobie radzi jak gra pod presją. Poza tym Czarni po pożegnaniu kryzysu i zwycięstwie nad Prokomem odzyskali pewność siebie i będą walczyć o jak najlepsza lokatę w tabeli - czyli 3cie miejsce. A Sopot tuż za nimi z tylko 1 porażką mniej. Dlatego spodziewam się dziś wyrównanego spotkania. I wcale nie wykluczam zwycięstwa Czarnych. Jeśli natomiast wygra Anwil to szczerze wątpię, żeby wygrał więcej niż 7 pkt.

Transmisja spotkania o godzinie 19:00 w TV PLK.
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
KOTWICA KOŁOBRZEG - ZASTAL ZIELONA GÓRA 18:00
1,55 VS 2,35

W Jedynym sobotnim meczy w naszej lidze zmierza sie koszykarze Kotwicy z Zastalem.
Oba zespoły maja szanse na top 8 i gre w play-offach. Kotwica ulegla w srode(16.03) u siebie z AZS Koszalin i oddalila swoje szanse.
Kotwica zostala wrecz upokorzona w srode przegrywajac az 19 pkt(74-93)
Gracze Kotwicy nie mogli poradzic sobie z dobrze spisujaca sie obrona gosci dodatkowo T. Scott nie byl w najlepszej dyspozycji i jedynie nie mozna miec zarzutów do gry Darella Harissa w tamtym spotkaniu.
Dzisiaj nie wiadomo czy wystapi M. Djuric i T. Zabłocki i jedynym graczem podkoszowym zostaje Harris.
Zostal w ostatnim meczu pokonal wysoko u siebie .... AZS Koszalin 113-86.
Spotkanie odbylo sie tydzien temu w sobote a znakomicie zagral w nim super duet Zastalu Hodge i Maye rzucajac razem 51 pkt plus 12 asyst Hodgea.
Takze dobrze zagrali bracia Burgess dokladajac swoja cegielke do zwyciestwa.
Oba zespoly beda bardzo zmotywowane na te spotkanie gdyz nadal walcza o play-offy jednak blizej do nich Zastalowi ktory dzisiejszym zwyciestwem moze bardzo przybliżyć sobie miejsce w nich.
Liczę na dobra dyspozycje obu graczy Zastalu plus obrona na przyzwoitym poziome a zwyciestwo bedzie w zasiegu reki.
I do tego kurs na gosci 2,35 jak najbardziej do wziecia.
Takze przypuszczam ze bedzie to mecz bardzo ofensywny i &quot;strzelcy&quot; oraz ich skutecznosc nie zawioda.
Dlatego over 160,5 jak najbardziej bardzo prawdopodobny
Moje propozycje:
Zastal @ 2,35 ⛔
over 160,5 @ 1,85 ⛔
Sportingbet
76-66
1 kwarta wyrównana
w 2 Kotwica odskakuje
Poczatek 3 Zastal odrabia straty i nagle stop jak nie pudło to strata
4 Kwarta hm tylko 17 pkt obu druzyn i po overze
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Kotwica u siebie jest trudnym rywalem. Masz racje, ze w Zastalu swietnie zagrali obcy ale ja jednak uwazam, ze Zastal wyjazdowy bardzo wiele traci. Obrona ZG to jednak straszna tragedia a najlatwiejsza bronia przeciwko Kotwie to wlasnie defens aby powstrzymac Scotta, Fishera i Harrisa. Granie na atak przeciwko Kotwie w domu to samobojstwo a inaczej zapewne Zastal nie zagra bo nie potrafi i nie ma kto ich pokierowac. Burgessy nie sa w super formie, ja nie wiem co sie dzieje z Chrisem ale to cien gracza z poczatku sezonu a przeciez Kotwa ma na 4/5 swietnego Harrisa. Scott, Fisher i Sapp nie odstaja od WH i Maye. Moim zdaniem Kotwica jest mocniejsza, kibicuje w PLK Zastalowi i nie gralabym w ciemno przeciwko ZG. Jak ogladam ich mecze to robi mi sie slabo. Wszystko 1 na 1, rzut z daleka lub Burgess, obrona nie istnieje. Wyszedl mecz z Koszalinem polowe punktow rzucili Walter i Maye, teraz nie ma na to wiekszych szans.

Kotwa 1,74 1/10 ✅
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
:grin: Ciekawe, co kieruje osobami, takimi jak powyżej... Jeszcze zrozumiem w konkursach itd, ale kopiować do działów ? Po co ? Pkty reputacji ? Mogę oddać swoje...:]
A co do meczu... Oglądałem 2 ostatnie mecze Prokomu z Czarnymi i Turowem i jakoś zupełnie mnie nie przekonują. Owszem wygrana końcówka w środę na rzuty wolne, czasy, do tego kilka niezwykle szczęśliwych trójek Turowa równo z końcami kwart, akcji itp, ale podobnie, jak w Słupsku mogli równie dobrze przegrać...
Kluczem do zwycięstwa mogą być wysocy Prokomu oraz rzuty za 3pkt Adamsa i Widenowa, choć ostatnio wg mnie za dużo kombinują (wejścia pod kosz, zawahania przy rzutach) zamiast robić to co powinni, czyli rzucać bez namysłu, w szczególności Widenow...
Polpharma niby kryzys, choć raczej po prostu brak szczęścia i powtórka z początku sezonu a propos serii minimalnych porażek, jednak należy wziąć pod uwagę, że jeśli dziś przegrają, to zamiast powalczyć o 4 przed play off, będą musieli walczyć, ażeby w ogóle być w &quot;8&quot;... Dziś spodziewam się kolejnego zaciętego pojedynku a la PP i gram kurs taki jak na zw Prokomu, tyle, że w 2.stronę :razz:
Polpharma - Prokom Hand 1 (+10.5) 1.41⛔ betsafe
(63:81 - 18:17,21:20,15:24!,9:20!)
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Polonia Warszawa - Trefl Sopot (7-0) 1 1,60 [Betsafe]
Dzisiaj w hali Osir Koło w Warszawie, miejscowa Polonia rozegra spotkanie w ramach Polskiej Ligi Koszykówki o być lub nie być w play off 2011 tych rozgrywek. Polonia zagra dzisiaj bez Kwiatkowskiego, Bojko oraz Śpicy którzy nie mogą wystąpić w dzisiejszym spotkaniu z powodu występu w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek między Dylewiczem oraz Naną, obaj to liderzy swoich zespół i obaj to skrzydłowi. Filip ma statystki na poziom 14,4 punktów oraz 6 zbiórek na mecz natomiast Nana 14,3 punktów i 8,1 zbiórek. „Czarne Koszule” dzisiaj nastawiają się na defensywę, i szczególne pilnowanie Filipa Dylewicza. Ale nie zapominają również Gustasie i Cernicu, ponieważ to Ci dwaj Panowie oprócz Filipa są najgrożniejszymi koszykarzami drużyny z Sopotu. W tabeli TBL Trefl zajmuje 4 pozycję z 32 punktami i walczy już tylko o jak najlepszą lokatę przed play off natomiast Polonia jest dziesiąta z 29 punktami i stratą tylko 1 oczka do szóstej Polpharmy, więc widać, jak ciasno jest w tabeli TBL przed rozgrywkami play off, a chce tylko zaznaczyć, że do końca sezonu zasadniczego zostały już tylko dwie kolejki.. Podsumowując, myślę, że dzisiejsze spotkanie będzie kręciło się w okolicach remisu...
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Polpharma Starogard Gdanski - Asseco Prokom Gdynia
Jeszcze kilka tygodni temu można było myśleć, że Polpharma znajdzie się w &quot;4&quot; bez problemu. Naszła jednak seria porażek aż 4 z rzędu z tego dwie po dogrywkach, co by nie mówić były to trochę pechowe porażki. Dzisiaj w Starogardzie mecz o &quot;życie&quot; jestem pewny, że starogardzcy kibicie zgotują niezły doping w hali, który z pewności pomoże drużynie. Warto dodać, że mecze między tymi drużynami w tej hali zawsze były niezwykle zacięte i decydujące rozstrzygnięcia padały w końcówkach.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Asseco Prokom Gdynia - Azs Koszalin 105:85 ⛔
Typ: 2 (handicap: 0-14.5)
Kurs: 1.70


Dzisiaj o godzinie 20:00 zostanie rozegrane spotkanie w ramach zaległej 6. kolejki Tauron Basket Ligi pomiędzy Asseco Prokomem Gdynia a AZS Koszalin. Teoretycznie faworytem jest ekipa gospodarzy, ja wybrałem dość interesujący typ, który wydaje mi się iż ma szansę powodzenia. Będzie to bardzo istotny mecz dla obu drużyn i może mieć spore znaczenie w końcowym rozrachunku. Jak podają źródła internetowe jeśli Prokom wygra z AZSem Koszalin i Anwilem Włocławek w niedzielę, to do playoff przystąpią z pole position. Akademicy z kolei walczą o jak najwyższą lokatę przed decydującą częścią sezonu, a poza spotkaniem z Prokomem, czeka ich jeszcze mecz w Poznaniu z tamtejszym PBG, który po jutrzejszym meczu będą wyprzedzać o 1 bądź 2 punkty w tabeli. Nie ma więc mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu. Swój typ opieram na pewnych statystykach. Mianowicie Prokom grał w tym sezonie z AZSem dwukrotnie. W trakcie sezonu zasadniczego w Koszalinie mistrzowie Polski wygrali 93:83 (przewaga 10 punktów). Prokom wygrał też z Koszalinem mecz o Superpuchar, 6. października w Gdyni, w tamtym meczu różnica wynosiła 11 punktów (89:78). Ja znalazłem w Betgunie typ iż AZS nie przegra różnicą powyżej 14,5 punktów. Pomimo iż Asseco jest bardzo faworyzowane w tym spotkaniu, to według mnie nie mogą liczyć na łatwe zwycięstwo. Podopieczni Mariusza Karola są nieobliczalni i mogą wygrać praktycznie z każdym. W poprzedniej kolejne Asseco wyraźnie pokonało Polpharmę Starogard Gdański (81:63), więc nastroje w zespole dopisują przed tym spotkaniem. AZS także zdeklasował na własnym parkiecie Siarkę Tarnobrzeg (111:88). Zdeterminowani goście nie zawiodą swoich kibiców i trzymam za nich kciuki, żeby przegrali jak najmniejszą liczbą punktów.
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Czyżby nikogo nie interesowała ostatnia kolejka rundy zasadniczej?? Mój typ chociaż nietypowo dla mnie bo zdecydowanie częściej gram kopaną, ale lokalnie też się trochę interesuje. ????
27/03 18:00 Anwil Włocławek - Asseco Prokom
Typ: 1
Kurs: 2,60
Bukmacher: Bet365
Wynik: 68-73
⛔
Analiza:
Hit kolejki kończącej rundę zasadnicza w polskiej lidze. Faworytem bukmacherów jest zespól gości, dla mnie nie jest to tak oczywiste. Obydwa zespoły w tym sezonie grają poniżej oczekiwań, swoich możliwości i do ostatniej kolejki walczą o miejsce przed play-off. Zespól z Gdyni o fotel lidera, Anwil o 5 miejsce. Na kalkulacje nie ma raczej szans bo jak podaje strona plk.pl jest ok 50 wariantów ostatecznego podziału miejsc przed play-off. Ostatnio zespól z Włocławka nie ma najlepszej serii z Asseco. Gospodarze przegrali 9 ostatnich meczów z najbliższym rywalem z czego 4 kolejne u siebie. Wiec czas najwyższy przerwać niechlubna passe bo kiedy i gdzie jak nie u siebie gdzie mimo kryzysu gospodarze mają bilans 7-3 a goście jeśli już przegrywają to właśnie na wyjeździe. W ostatnim czasie właśnie na wyjeździe Asseco przegrało z Czarnymi w Słupsku 3pkt a tydzień później tych samych Czarnych u siebie Anwil ograł 8pkt. Wygląda na to że Anwil po rożnych perypetiach w trakcie sezonu wychodzi na prostą i będzie mocny w play-off a dzisiejszy mecz jest dobrą okazją do upewnienia się że wszystko idzie w dobrym kierunku. Dodatkową motywacją powinna być zawsze żywiołowa publiczność która wypełni halę po brzegi.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Wybaczcie że bez większych fajerwerków.

Ostatnia kolejka i 48 wariantów :cool:. Niesamowita sprawa bo dawno nie byliśmy świadkami czegoś takiego.

Przedmówca podał typ na Anwil✅. Hm... w tym meczu może wydarzyć się wszystko. Jednakże większa motywacja po stronie Prokomu. Nie grałbym tego na pewno na Anwil, może przed meczem się skuszę na Prokom aby podbić emocje podczas oglądania.

Jedyny mecz jaki bym ruszył to Zastal - Polpharma ✅. Wygrana gości bardzo prawdopodobna. Jeżeli wszyscy grają o coś to Polpharma ma dodatkową motywację w postaci ujemnej serii. Do tego Zastal im leży a ich gra mnie całkowicie nie przekonuje.

Co jeszcze... Kotwice po 1.20 aż grzech brać wobec tego gdy nie wiemy kto tak naprawdę w tym meczu zagra. Dużo kontuzji.

Poznań z AZS ...granica overa na poziomie 170,5 ???? może under ✅? choć po tym co widziałem z Zastalem to się boję choć myślę że drugi raz tak nie zagrają w obronie. Szybka gra, sporo rzutów, granica wydaje mi się że na poziomie 164,5 powinna być ustawiona.

I tyle. Reszty nie wiem jak ugryźć oprócz tego że trzeba obejrzeć.

EDIT : Wszystko pięknie siadło... Prokom zagrałem ale handi -4,5 bo kurs przed meczem był już na granicy 1.40... Niepotrzebne emocje. Polpharma i under cuda :cool:. Szkoda że zagrałem nie tak jak pisałem... więc Polpha +4,5.... Under odpuściłem. Kotwica to była tak jak przypuszczałem mina.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Kotwice po 1.20 aż grzech brać wobec tego gdy nie wiemy kto tak naprawdę w tym meczu zagra. Dużo kontuzji.
???? Siarka Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg (HC 0/-8,5) --&gt; 2 - 1,83 ⛔⛔⛔(bet365)
Myślę, że Ktowica jednak wygra. Z Siarki nie dawno odszedł Goofney a do tego kontuzjowany jest Pringle. Czyli podstawowych 2 zawodników Siarki nie ma. Mecz o nic, ale jednak myślę, że to Kotiwca się zmobilizuje bardziej i dobrze zakończy ten sezon. Czy wygra więcej niż 8,5 ciężko powiedzieć, ale za drobne obstawiam, że tak.

???? Anwil Włocławek - Prokom Gdynia --&gt; 2 - 1,45 ✅✅✅ (bet365)
Co do Anwilu i Prokomu to również stawiałbym Prokom. Jest to spotkanie Prokomu o 1 miejsce w tabeli. Więc mobilizacja 100%. Kontuzji żadnych już nie ma. Szubarga wrócił i to na naprawdę dobrym poziomie. Ostatnio parę minut zagrał też Woods, choć nic nie pokazał we Włocławku może błysnąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom