>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PLK 2010/2011

Status
Zamknięty.
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
vs.

Typ: PGE Turów Zgorzelec +6.5✅✅
Kurs: 1.91
O Prokomie, który wygrywał ze wszystkimi jak chciał trzeba w tym sezonie zapomnieć. W porównaniu z poprzednim sezonie opuścili zespół Q Woods, David Logan - czołowie zawodnicy. Prokom występował w lidze VTB oraz Eurolidze. Z tego względu w zespole było aż... prawie 30 zawodników! Nie! Nie, to nie żart!
Ilość nie przełożyła się na jakość. Prokom szybko zapomniał o Eurolidze i VTB.
Po słabych wynikach zespół opuścili J.H. Jagla, B. Brown, J.R. Giddens.
W Turowie większość zawodników odeszła w poprzednim sezonie. W tym zespole nie ma gwiazd. Są zawodnicy, którzy walczą w każdym meczu o każdy centymetr boiska. Bardzo miło ogląda się taki zespołów, gdzie w poprzednich po odejściu Filipovskiego, były gwiazdy, które tylko interesowały pieniądze na koncie.
Prokom ma przewagę znaczącą pod koszem, bo Varda jest w formie. Łapeta, Burrell, Hrycaniuk. Słabo w porównaniu wygląda Turów pod koszem Zigeranovic, Gabiński, Tomaszek.
Jednak upatruję szansy na obwodzie po stronie gospodarzy. Nieobliczalny Ivan Koljević. Dodatkowo Torey Thomas, David Jacskon, Konrad Wysocki [reprezentant Niemiec], Michael Kuebler. W szczególności właśnie liczę na pomoc Kueblera w ataku jeśli będzie przebywać na parkiecie. Od początku sezonu zawodził. Od rundy rewanżowej gra w kratkę. Jego pomoc z ławki może mieć znaczenie. Przewaga parkietu + zasada &quot;bij mistrza&quot; + wsparcie kibców + Sopot &lt;-&gt; Zgorzelec ponad 500km, a stan dróg po zimie w Polsce jest mizerny, więc mój wybór, to +6.5.
Mecz kolejki, a wg. mnie najlepszy mecz do typowania. Turów na swoim parkiecie jest na prawdę groźny. Na wyjazdach prezentują już zupełnie inny styl gry, ale w Zgorzelcu są na prawdę niebezpieczni. Turów będzie musiał w szczególności na obwodzie uważać na strzelca Videnowa i na indywidualne akcje Daniela Ewinga.
Pozostałe mecze widzę tak:
Polonia Warszawa - AZS Koszalin; 1 (-4.5) @ 1.95
Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gdański ; 1(-3.5) @ 1.85
Anwil Włocławek - Kotwica Kołobrzeg; 1 (-10.5) @ 1.85
PBG Basket Poznań - Siarka Tarnobrzeg; 1 (-10.5) @ 1.85
Trefl Sopot - Zastal Zielona Góra; 1 (-8.5) @ 1.85
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
PGE Turów Zgorzelec 3.05✅
Nie będe sie tutaj zbytnio rozpisywał bo właściwie wszystko już napisał Nash.Proko z tego sezonu tą ciągłe up and down,zespół miał byc cholernie silny po transferach które poczynił ale ślepa wizja Pacmana sie nie sprawdziła.Najpierw odpadli z Euroligi po tragicznej grze,odpadli również z VTB.Pozostała liga gdzie jak narazie nie jest zle ale wyraznie mecza sie z silniejszymi rywalami.I tak też będzie dzisiaj bo zagrają z Turowem który może i nie ma wielkich nazwisk w składzie ale w przeciewieństwie do Asseco stanowi w 100% zespół.Po słabym początku sezonu wreszcie wszystko funkcjonuje jak należy.Bardzo dobre i trafione transfery w przeciwieństwie do poprzedniego sezonu.Jest też trener którego ja osobiście nie lubie ale typ wie doskonale jak prowadzić ten zespół.Może nie jest to drugi Saso ale jak narazie w pełni wywiązuje sie z powierzonych mu obowiązków.Turów ostatnio idzie jak taran,kolejne zwyciestwa cementują ten zespół który jeszcze bardziej wierzy we własne umiejętności.Prokom może postraszyć tylko i wyłacznie szczelna defensywą która dzisiaj wydaje mi sie pęknie pod naporem obwodowych Turowa.Wspaniała gorąca atmosfera i świetna passa Turowa to jedne z głównych atutów gospodarzy w dzisiejszym meczu.Stawiam na Turów który ma szanse na wyprzedznie Trefla po dzisiejszym meczu i podtrzymanie tej świetnej passy.Reasumujac stawiam na drużyne,nie na nazwiska.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
#132
Anwil Włocławek - Kotwica Kołobrzeg+10,5 1,85 Tobet✅✅✅ buziaczki!


Scott, Harris, Wołoszyn, coraz lepiej radzący sobie Henderson i Kotwica może walczyć z każdym co pokazała ostatnio pokonując lidera - Czarnych Słupsk 10 punktami!


Edit:stevenash wybacz za moją nieznajomość regulaminu tbl
sam zagrałem ten typ więc mam nadzieje, że Scott i brygada Czarodziejów z Wydm ogarnie handicap.
a śpiących moderatorów proszę o odjęcie 100 punktów z mojej reputacji, żebym był jedynym który ma ją ujemną ????
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
marjol:grin::grin: Co z tego, że dołączył Sapp ???? Skoro okienko jest otwarte od początku lutego i nawet zakontraktowani zawodnicy w styczniu nie mogą wystąpić aż do otwarcia okienka, więc nie pisz bzdur i nie wprowadzaj ludzi w błąd !!! Bo wiele osób może, to wiele kosztować. Dlatego jednak warto grac, to na czym się zna, a nie wyczyta i po statystykach ???? ???? ????
GDZIE SĄ MODERATORZY, że przepuszczają taki syf? Czy brak reakcji odzwierciedla ich wiedzę na temat polskiego kosza?
Bożeeeee co tutaj się dzieje...
moderatorzy śpią ;-) jego typ jego analiza.
Baqu

----
vs.

Typ: Polonia Warszawa -4✅✅
Kurs: 1.91
Polonia Warszawa w obecnym sezonie,to czarny koń rozgrywek. Na swoim parkiecie są niebezpieczni. Koszalin na wyjazdach swoją gra mnie nie przekonuje.
Koszalin stracił ważnego gracza w rotacji, w dodatku Polaka, który wypełniał limit podczas meczu - Marcin Sroka.
Były już zawodnik AZS-u w 12 spotkaniach notował średnio 11 punktów i 3 zbiórki.
Do tego brak pod koszem Kinlocha, to powinna być kluczowa sprawa, bo akurat Polonia dysponuje dobrymi wysokimi zawodnikami.
Koszalin w środę grał w ramach Pucharu Polski w Zgorzelcu. Wycieczka z Koszalina, a później do Warszawy skutkuje, że zawodnicy AZS-u nie mieli za bardzo czasu na przygotowanie do meczu w Warszawie, a do tego dochodzi również podróż, która zapewne jest męcząca.
Polonia w ostatnich 4 meczach grała na własnym parkiecie. Jedna rywale byli znacznie mocniejsi, bo grali z Czarnymi Slupsk [78:82], Anwilem Włocławek [77:75], Asseco Prokom [40:63], PGE Turow [71:76]. Dlatego Polonia ma szasnę przerwać serię dwóch porażek z rzędu, bo AZS, to znacznie słabszy rywal od czterech ostatnich zespołóW z którymi grali.

GL
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Turów Zgorzelec - Asseco Prokom Gdynia --&gt; 2 - 1,40 (wynik z dogrywką) ⛔⛔⛔ (BetClic)
Wszyscy dziś widzę na Turów bądź HC plusowy na Turów...Może i coś w tym jest, że Turów ostatnio gra dobrze, a nawet i bardzo dobrze. Ale ja jednak dziś widzę win Prokomu. Prokom w pucharach już nie istnieje i teraz musi skupić się tylko i wyłącznie na lidze i najlepiej na zajęciu 1 miejsca w tabeli na koniec rundy zasadniczej. Ostatnim spotkaniem Prokomu, który do połowy męczył się z Siarką bym się nie sugerował. Dla Sopocian to jeden z ważniejszych meczów w ostatnim czasie jeśli chodzi o PLK. Właściwie w PLK to teraz najważniejszy dla nich mecz jaki do tej pory grali. Prokom jak chce się spiąć w lidze to to robi i wygrywa z najlepszymi. Do tej pory pokonali Sopot na wyjeździe, Anwil i Czarnych. Sporo spotkań Prokom ma jeszcze przełożonych i dzisiejszy mecz jest o tyle ważny, że w rewanżu z najlepszymi postawi Prokom w komfortowej sytuacji. A już niebawem, bo w marcu rewanż za dziś w Gdyni. Varda, Ewing, Widenov - od tej 3ki dziś najwięcej zależy. Do tego waleczni w obronie Aldrige i Szczotka, Burrel i Hrycaniuk na deskach i Prokom powinien sobie poradzić z Turowem. I powinien wygrać walkę zdecydowanie pod koszem i na deskach. Jeśli to zrobi powinni Gdynianie wygrać.

// Prokom DRAMAT :]
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Przyznam się, że obawiałem się Prokomu. Dlatego + handi. Jednak +9, to zdecydowanie nie odzwierciedla postawy obu zespołów na parkiecie. Turów przez gapiostwo w 4Q przegrał u siebie z Treflem. Dziś gdyby Prokom trafił ze 2 trójki więcej, byłby znacznie większe nerwy. Pacesas, to jest debil! Szkoda, że układy go tylko trzymają w Prokomie. O ile nie lubię Prokomu, to szkoda mi niektórych zawodników jak za nieudacznictwo Pacesasa zbiera się zawodnikom na hali przy tysiącach kibiców. Nie zasłużyli na to zdecydowanie. Pacesas pokazuje, że jest gorzej niż miernym trenerem.
Jeśli Polpharma produkuje tabletki na uspokojenie, to drużyna ze Stargardu Gdańskiego w okienku może wiele zwojować, bo Pacesas musi zażywać już jakieś leki, bo jego reakcje nie są normalne.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Pacesas, to jest debil! Szkoda, że układy go tylko trzymają w Prokomie. O ile nie lubię Prokomu, to szkoda mi niektórych zawodników jak za nieudacznictwo Pacesasa zbiera się zawodnikom na hali przy tysiącach kibiców. Nie zasłużyli na to zdecydowanie. Pacesas pokazuje, że jest gorzej niż miernym trenerem.
Z prawie wszystkim się zgodzę, bo jego zachowanie od pewnego czasu jest kretyńskie. Nawet Urlep tak nie reagował. Albo i reagował, ale nie wprost do zawodników.
Trzeba tylko o 1 pamiętać. Z Prokomem odkąd go objął ciągle ma mistrza i co najważniejsze osiągnął historyczny sukces z polską drużyną w Eurolidze. OK, wiem miał zawodników takich jak Logan, Woods, itd, ale jednak ten sukces był pod jego wodzą i dlatego przez to nie nazywałbym go jednak kretynem i nie dezawuował tego co mu się udało. W tym sezonie może się wybronić tylko zdobyciem mistrzostwa.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
To ja ci odpowiem krótko. Niestety, ale mało znasz realia PLK i układów wewnątrz.
Tak samo jak wyniki bronią Kijewskiego, a jak grali pod jego wodzą? Tak samo. Jednak Kijek mimo wszystko nie miał wtedy Ruskiej kobiety jako menedżera i łapał co popadnie od znajomych agentów. Pacman zaczyna wchodzić, to samo. Zobacz ilu zawodników jest od jednego agenta... To jest pryszcz. Są poważniejsze układy, gdzie wchodzą kontakty za granicą i są znacznie duże pieniądze z układów. Kontraktowanie, rozwiązywanie zawodników z przeszłością w NBA. Wychodzi, że Prokom ma worek bez dna... Jednak ktoś ten worek mocno trzyma w ręce. Takie roszady sporooo kosztują. Nie chodzi mi o atmosferę w zespole... Dlaczego Pacesas nie dostał kopa z Prokomu? Gdzie np. trener Lottomatici dostał kopa, bo nie szło w RODZIMEJ LIDZE , a w Eurolidze awansował do T16!
To taki wg. mnie najbardziej obrazowy przykład. A przecież Prokom w lidze nie zagrał ani jednego bardzo dobrego meczu...
Taki najwidoczniejszy układ. Prokom. Sponsor, który wyciągnął reprezentację i całą ligę z długów. Oczywiście nie ma wsparcia u sędziów, bo PLK jest czysta i fair, tak ???? ???? ???? ???? ? Wiesz co by się działo, gdyby Filipovski utarł nosa Ry$kowi Krau$e w fianle? Poleciałyby głowy na stołkach... Okazji było wiele. Mecze na styku do końca, a większości Prokom przód... Abstra***ąc. PLK, to bardzo polityczna liga, więc Rysiek czuł się jak ryba w wodzie. Mam nadzieję, że wczorajszy wybór na Grzegorza Bahańskiego będzie krokiem w przód dla tej ligi. Chociaż Prokom nigdy nie straci miana zespołu z najwyższej półki w lidze. . Jednak Gurovic za bójkę dostał jeden mecz dyskwalifikacji. Co było po prostu śmieszne? Żałosne? Nie ma na to określenia. To jest jawny przykład jakie Prokom ma układy w lidze. Spędziłem kilka minut w internecie szukając tego video. Konto użytkownika, które zostało powiązane z tym filmem zostało usunięte. Co za tym idzie na YT nie znalazłem, aby pokazać co zrobił. W bardziej profesjonalnych ligach, to spokojnie na finały byłby zawieszony, jak nie na cały sezon po tym jak się rzucił na Kelatiego.
Rozjaśniłem ci trochę układy Prokomu, czy nadal stawiasz, że Pacesas, to dobry szkoleniowiec?
Nie znalazł takich asów jak QW i DL i się nerwuje chłopina. Gotuje.

Aaaa...
A przykład jak Prokom miał odpusczoną 1 rundę? Nic ci nie mówi o układach? Skoro sponsor TYTULARNY LIGI powiedział, że jak decyzja nie zostanie odwołana, to się wycofują. Jak taką decyzję można podejmować bez sponsora ligi? Ktoś za bardzo poczuł moc na stołku, ale Tauron się obudził... I co... Prokom by słusznie startował z 1 miejsca, tak jak to było w ustelniach, że do 2 rundy wchodzi z taką samą ilością punktów jak lider tabeli? Za co... Za te *****, które grają od początku sezonu.
Popatrz obiektywnie. Jednak nie wciskaj i twoje upieranie się, że Pacesasa bronią wyniki, to tak samo bronią Kijewskiego w PLK... Układy, układziki... Trzeba znać tą ligę od środka po prostu... Dlatego drażni mnie temat Prokomu, bo są i czują się jak pępek świata w naszej lidze... Oby Grzegorz im utarł nosa. Jednak oby nie było sytuacji, że sytuacja w PLK będzie tak jak w Rosji, gdzie wiadomo kto pociąga za sznurki i wydaje najważniejsze dyspozycje.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Rozjaśniłem ci trochę układy Prokomu, czy nadal stawiasz, że Pacesas, to dobry szkoleniowiec?
Czyli twierdzisz, że wszystkie sukcesy Prokom odniósł dzięki układom tak ?? ???? To w sumie mamy wije jak w PZPNie. Kto w PZKoszu jest w takim razie fryzjerem ??
Pitolenie i tyle. Może i były jakieś wałki, bo układy są zawsze i wszędzie, ale gadanie, że Prokom wygrywa w PLK dzięki układom jest śmieszne. A w Eurolidze może też ?? Osiągnął historyczny sukces i tego mu nikt nie odbierze. Tyle w temacie.
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
Czyli twierdzisz, że wszystkie sukcesy Prokom odniósł dzięki układom tak ?? ???? To w sumie mamy wije jak w PZPNie. Kto w PZKoszu jest w takim razie fryzjerem ??
Pitolenie i tyle. Może i były jakieś wałki, bo układy są zawsze i wszędzie, ale gadanie, że Prokom wygrywa w PLK dzięki układom jest śmieszne. A w Eurolidze może też ?? Osiągnął historyczny sukces i tego mu nikt nie odbierze. Tyle w temacie.
A co powiesz na sytuację z początku sezonu kiedy Prokom został zwolniony z pierwszej rundy PLK na rzecz Euroligi i VTB i rozpocząć rundę rewanżową z bilansem identycznym jak lider? ;)
EDIT:
Sorry, nie zauważyłem, że &quot;Hair Canada&quot; już ten temat poruszył.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A co powiesz na sytuację z początku sezonu kiedy Prokom został zwolniony z pierwszej rundy PLK na rzecz Euroligi i VTB i rozpocząć rundę rewanżową z bilansem identycznym jak lider?
Napisałem, że ukłądy i ukłądziki zawsze są były i będą, ale twierdzenie, że dzięki temu Prokom odniósł swoje sukcesy dla mnie jest nie prawdziwe i tyle.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
No i opieraj się na tym historycznym awansie, gdzie grał Woods i Logan i banda wyrobników. Powtarzam Kijek tez mial zawodników i siano od Ryśka i miał wyniki.
Ślepo zaptrzony jesteś w prokom i tyle. Grali zawodnicy. Widziałeś żeby pacman kiedykolwiek rozrysował jakąś sensowną akcje na czasie? Wszystkie piłki do QW albo do DL i tyle było grania...
Teraz mieli zdecydowanie mocniejszy skład w porównaniu z poprzednim i co pytam się ciebie? CO? Wielkie *****. i to określa warsztat. Myślał, że ściągnie NBA i wyniki będą same.
Jasne, że nie odbierze, ale co ty masz za manie z tą historią? T16 ok. Mistrzostwa PLK, gdzie grali klasowi zawodnicy z Europy, gdzie na próźno szukać w pozostałych drużynach PLK, więc zapewne pacman miał wielki wpływ ???? proszę cię... daruj sobie pisanie, że pacman, to dobry trener.

/edit

zależy co rozumiesz pod pojęciem &quot;dzięki&quot;... Jeśli jako asysta przy misiach, to masz mój głos i możesz porozmawiać z osobami, które bardziej znają realia naszej ligi od ciebie i ode mnie. może wtedy przemówi w końcu do ciebie.
W tej lidze siedzę od ponad 10 lat. wiem wystarczająco dużo, aby upierać się przy swoim. dlatego przytaczanie awansu T16, gdzie piszemy o lokalnym podwórku, jest dla mnie nikczemnym argumentem.

Mając blisko 20 mln budżet, który stale rośnie, bo już planowane jest ściągniecie Woodsa do Prokomu, to tą ligę wygrasz z palcem w dupie i z Pamułą na ławce.

że dzięki temu Prokom odniósł swoje sukcesy dla mnie jest nie prawdziwe i tyle. __________________
Wykluczenie na 1 mecz Gurovica. W FINALE. Powrót na decydujący mecz. Sukces dzięki układom. JAWNY! Chyba najbardziej konkretny argument i o największej wadze na twoje banialuki .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No i opieraj się na tym historycznym awansie, gdzie grał Woods i Logan i banda wyrobników. Powtarzam Kijek tez mial zawodników i siano od Ryśka i miał wyniki.
ale co ty masz za manie z tą historią?
Człowieku historia to są twoje wypominki Kijkowych sukcesów albo era rządów Śląska Wrocław. Ja mówię o poprzednim sezonie od którego nie minął nawet rok czasu. Więc manię historii to przypisz sobie nie mi.
i banda wyrobników
No i takie właśnie puszczasz teksty :] Chciałbym być w takiej bandzie wyrobników. Wstyd to aż czytać.
Ślepo zaptrzony jesteś w prokom i tyle.
Nie wmawiaj mi czegoś czego nie ma.Po prostu w porównaniu do ciebie realnie potrafię docenić sukces polskiego klubu na arenie europejskiej. No i to, że w PLk rządzi Prokom od lat. Ale przy takim budźecie jakimś super wielkim osiągnięciem to nie jest, ale jednak.
Grali zawodnicy. Widziałeś żeby pacman kiedykolwiek rozrysował jakąś sensowną akcje na czasie? Wszystkie piłki do QW albo do DL i tyle było grania...
rozumiem, że ty za to uczestniczyles w treningach Prokomu i wiesz co sie na nich dzialo tak ?? Chlopie nie jeden trener był wspaniałym &quot;rysownikiem&quot; a jeszcze lepszym taktykiem i za duzych sukcesow nie osiagal. Wiec to czy ktos cos rysuje na meczu czy nie i na tej podstawie ma byc oceniany jako dobry/niedobry trener jest śmieszne ???? Poza tym mając nawet takich playerów jak Woods i Logan też trzeba umieć stworzyć pewien styl grania. I nie mów mi, że to sobie zrobili sam Woods z Loganem, bo mówisz jakbyś się nie znał na koszykówce, a znasz się. Więc po prostu bez hipokryzji. Zresztą Logan do tej pory w wywiadach przypomina jak bardzo dobrze grało mu się w Prokomie i tym systemem. Podsumuwując nawet słaby trener nie wygrałby mistrzostwa NBA z Jordanem i Pippenem.
Teraz mieli zdecydowanie mocniejszy skład w porównaniu z poprzednim
Ciekawa teoria.
Mistrzostwa PLK, gdzie grali klasowi zawodnicy z Europy, gdzie na próźno szukać w pozostałych drużynach PLK, więc zapewne pacman miał wielki wpływ proszę cię... daruj sobie pisanie, że pacman, to dobry trener.
Hehe no tak tak Woods z Loganem byli trenerami brali czasy, prowadzili treningi i w ogóle Pacesas był w tym czasie masażystą :]
dlatego przytaczanie awansu T16, gdzie piszemy o lokalnym podwórku, jest dla mnie nikczemnym argumentem.
Nie nadużywaj słowa nikczemny w stosunku do mnie. To tak pod względem kultury. Rozmawiamy o pacesasie jako trenerze a nie o podwórku. Więc co ty bredzisz ?? co on inna druzyne w eurolidze prowadzil ?
Mając blisko 20 mln budżet, który stale rośnie, bo już planowane jest ściągniecie Woodsa do Prokomu, to tą ligę wygrasz z palcem w dupie i z Pamułą na ławce.
No proponuje Pamuły nie wysmiewac, bo jest jednym z lepszych graczy mlodego pokolenia. A ojciec trener ostatnio wzial się za Siarkę i od razu gra lepiej. Więc jeśli chciałeś wyśmiać to nazwisko to chyba ci nie wyszło.
Tylko się nie obraź znowu na miesiąc, że raczę mieć inne zdanie ????
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Nie wmawiaj mi czegoś czego nie ma.Po prostu w porównaniu do ciebie realnie potrafię docenić sukces polskiego klubu na arenie europejskiej. No i to, że w PLk rządzi Prokom od lat. Ale przy takim budźecie jakimś super wielkim osiągnięciem to nie jest, ale jednak.
Facet... Wspomniałem coś, że Prokom ma układy w Europie, napisałem coś, że nie zrobił wyniku w Europie. Piszę o &quot;naszym podwórku&#39;&#39; - naszej lidze. o tutejszych układach.
rozumiem, że ty za to uczestniczyles w treningach Prokomu i wiesz co sie na nich dzialo tak ??
... Nigdy nie lubiałem się wymądrzać. Chcesz, to się umówimy na piwo i ci powiem. Publicznie nie zamierzam mówić przez kogo, dlaczego wiem tyle o lidze. Możesz dalej się stroszyć, choć nic o mnie nie wiesz, to takie, gdzie trenowałem wcinki, to zachowaj dla siebie.
Hehe no tak tak Woods z Loganem byli trenerami brali czasy, prowadzili treningi i w ogóle Pacesas był w tym czasie masażystą
Nie ma to jak rozmowa na poziomie... pisanie byle gówn**, aby tylko poprzeć swoją tezę...
Rozmawiamy o pacesasie jako trenerze a nie o podwórku. Więc co ty bredzisz ?? co on inna druzyne w eurolidze prowadzil ?
Podwórko - liga.
Więc jeśli chciałeś wyśmiać to nazwisko to chyba ci nie wyszło.
Nie miałem zamiaru wyśmiania. Za bardzo wnikasz w moje posty. Przykład to był.
Tylko się nie obraź znowu na miesiąc, że raczę mieć inne zdanie
Spokojnie. Nie grozi mi to, bo sam sobie samobóje strzeliłeś dziś.
Widzę, że ty nie masz odpowiedzi na moje przykłady i wstawiasz, że logan i woods sami brali czasy... Dlatego rozmowa jest nikczemna i tyle. Nie popierasz żadnymi konkretnymi argumentami, gdzie ja ci jasno na białym napisałem JAWNE układy.
Powtórzę
Napisał dawczan -&gt; że dzięki temu Prokom odniósł swoje sukcesy dla mnie jest nie prawdziwe i tyle. __________________ Napisał stevenash13 -&gt;Wykluczenie na 1 mecz Gurovica. W FINALE. Powrót na decydujący mecz. Sukces dzięki układom. JAWNY! Chyba najbardziej konkretny argument i o największej wadze na twoje banialuki .
Tyle w temacie.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Facet... Wspomniałem coś, że Prokom ma układy w Europie, napisałem coś, że nie zrobił wyniku w Europie. Piszę o &quot;naszym podwórku&#39;&#39; - naszej lidze. o tutejszych układach.
No, ale ja pisze o Pacesasie jako trenerze odpowiedzialnym za drużynę Asseco Prokom Gdynia któa praktycznie grała takim samym składem i w PLK i w Eurolidze.
... Nigdy nie lubiałem się wymądrzać.
Hm ????
Chcesz, to się umówimy na piwo i ci powiem.
Spoko, możemy ???? tylko no do Toronto nie przylece ????
Publicznie nie zamierzam mówić przez kogo, dlaczego wiem tyle o lidze.
Rozumiem.
Podwórko - liga.
Odsyłam do 1wszego zdania w tym poście. Wiem co miałeś na myśli mówiąc o &quot;naszym podwórku&quot;.
Spokojnie. Nie grozi mi to, bo sam sobie samobóje strzeliłeś dziś. Widzę, że ty nie masz odpowiedzi na moje przykłady i wstawiasz, że logan i woods sami brali czasy... Dlatego rozmowa jest nikczemna i tyle. Nie popierasz żadnymi konkretnymi argumentami, gdzie ja ci jasno na białym napisałem JAWNE układy. Powtórzę
No, ale panie przecież nie piszę, że takich układów nie ma czy nie było. Nawet przyznałem rację, że one są były i będą. Pieniądz i ukłądy rządzą światem a co dopiero sportem. Tylko twierdzenie, że Pacesas jest kretyńskim durnym słabym trenerem, a że inni zawodnicy Prokomu oprócz Woodsa i Logana to banda wyrobników no to prosze ja ciebie...:| Nie twierdzę, że Pacesas to miszcz Phil Jackson. Ale durniem czy kretynem bym go nie nazwał, bo gość ma swoje sukcesy w trenerskim Cv czy ci sie to podoba czy nie. I tego sie nie wymaze. I powtarzam raz jeszcze - jasne, ze mial ogromny budzet i bardzo dobrych`zawodników...Chociaż...ty no osiagnal sukces z 2 dobrymi graczami i banda wyrobnikow...To by jednak potwierdzalo moje tezy. Ale do rzeczy. Oprocz tego, ze ma sie bardzo dobrych zawodnikow i budzet trzeba stworzyc w druzynie atmosfere, system gry, itd. W tamtym sezonie wszystko ze soba grało. Z Woodsa i Logana zostało wyciagniete wszystko w 100% co najlepszego potrafią. Sorry, ale wg mnie to jest zasługa trenera.
Widzę, że ty nie masz odpowiedzi na moje przykłady i wstawiasz, że logan i woods sami brali czasy... Dlatego rozmowa jest nikczemna i tyle. Nie popierasz żadnymi konkretnymi argumentami, gdzie ja ci jasno na białym napisałem JAWNE układy.
Ty masz 1 argument jawne układy...A ja ci napisalem 100 roznych argumentow o druzynie, atmosferze, o graniu Woodsa i Logana, itd. Tylko ty sobie czytasz co ci wygodne i cytujesz co ci wygodnie. Nie ma sensu taka rozmowa.
Dla Ciebie Pacesas to kretyn, a inni zawodnicy Prokomu ( Varda, Burrel, Hrycaniuk, Ewing ) to banda wyrobników. Niech tak zostanie. To wiele pokazuje jak podchodzisz do koszykówki i jakie masz argumenty i jak toczysz dyskusje. Przytoczyłem Ci parę argumentów o graniu Prokomu - że trzeba umieć stworzyć system gry w którym z najlepszych zawodników wyciskane jest maksimum pozytywnej gry, a tak było i nie jest to zasługa Krauzego czy Ludwiczuka, a właśnie trenera. Tym trenerem był Pacesas i tyle. Nie twierdzę, że jest wspaniałym trenerem, ale z zawodników jakich miał do dyspozycji stworzył w tamtym sezonie monolit, który funkcjonował bardzo dobrze i sukces osiągnął. A PLK układy układami, ale i bez tych super wielkich układów Prokom osiągnąłby sukces. Przecież raz piszesz, że z takimi zawodnikami to sukces można z palcem w tyłku trzepnąć a za chwilę, że tylko dzięki układom...Coś tu nie gra. Nie ważne. Mam swoje zdanie na ten temat parę argumentów Ci przedstwiłem. Wybierasz sobie co ci sie podoba. Niech tak będzie.
Dla mnie Pacesas jest trenerem, który osiągnął parę sukcesów. Co będzie i jak to będzie z nim dalej czas pokarze. Na pewno jeśli odejdzie z Prokomu pracę sobie znajdzie, bo już pojawiały się głosy po tamtym sezonie, że są nim zainteresowane inne europejskie drużyny, ale szczegółów nie pamiętam więc nie chcę ściemniać. W tym sezonie ewidentnie się zagubił co widać po reakcjach. Ale ten sezon to zagubienie całego Prokomu, nie tylko samego Pacesasa.
Dobranoc.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Popatrz na formę Vardy w poprzednim sezonie, a np. w obecnym. Atmosfera była, bo było 12/13 zawodników stale grających. Nie było roszad. Nie było 30 zawodników. Dlatego była chemia + jak wspomniałeś 100% z Logana i Woodsa, bo uwielbiali grać piłką. Uwielbiali mieć ją w rękach, a pacek im tego nie utrudniał i schematów nie trzeba było rysować. Dwóch zawodników, którzy z piłką potrafią wiele, to znacznie ciężej zatrzymać dwóch takich, niż zespołów, który ma schematy. Między sobą się dzielili i taki był efekt. Oni byli motorem napędowym. Jeśli wyminiłeś BUrrela i Hrycaniaka, to oni są zdecydowanie od czarnej roboty... Co miałes na celu ich wymieniając? To, że ciągnęli grę w ataku? ???? Czy, to że po prostu mają wyrobione nazwiska?

Gdybyś się wczytał, to byś wiedział co pisałem o PLK. Budżet, Ry$zard, układy = sukcesy. Jasne, że by osiągnął sukcesy, mając budżet +20 mln, to Pamuła by zgarnął mistrza, gdzie reszta zespołów w lidze po podsumowaniu wszystkich razem tyle może nawet nie mieć budżetu...
Nie ja wtrąciłem Euroligę i sukcesy. Stąd mój kontrargument sukcesy Kijka w PLK.
Zgotował bigos. Zwala na zawodników winę. To jest trener? Dawno przy zdrowych układach, w normalnym klubie trener by poleciał, bo nie ukrywajmy dla Prokomu nie wyjście z grupy po historycznym awansie w Eurolidze było po prostu samobójem i ktoś powinien ponieść odpowiedzialność. Trener jest nietykalny w tym zespole. Tutaj jednak nie będę pisać dlaczego, bo nie mogę. Nawet jak nie zdobędą mistrza, to i tak będzie miał mocne poparcie najważniejszego.
Logan... Przeszedł do zespołu, gdzie są schematy i co? Płakanie na twitterze się zaczęło, że mało minut, itp. Ribas kontrował, że jak się pracuje, tak się ma. Logan na to, że nie jest trenerem, więc niech się nie wypowiada i stąd tęsknota za Polską = streetballem z Woodsem w Prokomie.
pacman w tym sezonie potwierdza, że nie ma głowy do trenerki. Oczyścił zespół i co ma? dalej wielkie g*. Znowu będzie liczyć na QW.

Podobnie budowane jest LAL. Gasol + Kobe i reszta, to faceci od czarnej roboty. Wymienione przez ciebie nazwiska, to właśnie faceci od czarnej roboty w Prokomie. Hrycan i Burrel szczególnie, bo Varda teraz przejął większość obowiązków na siebie, ale w poprzednim, to kto inny ciągnął ten zespół.

Mi zarzucasz, że wybieram i piszę co mi wygodnie. To popatrz pierw na siebie. Jak dopiero po podaniu kilku konkretnych argumentów zmiękłeś co do układów i zacząłeś o wynikach. Pacesas jest słaby i tyle. Piszę, to obiektywnie. Jezeli mi nie wierzysz, to poszukaj jednego wielkegi polskiego forum o koszykówce, gdzie się wypowiadają znacznie mądrzejsze osoby odemnie, w tym nawet agenci i może w końcu zmądrzejesz co do pacesasa. Ba, sprawdź sobie nawet na IB (ogromne europejskie forum kosza) co piszą o packu i jego warsztacie i dodam. Są to osoby bardziej doświadczone, które mają znacznie wieksza wiedze ode mnie i ciebie razem wzietych z kosza, moze przejrzysz na oczy. Bo to, że zdobył misie, to jasne ma w CV. Jednak ktoś jak zobaczy jacy byli zawodnicy w zespole w tym czasie i jaki budżet, to i tak będą ostrożni, a plotka, która chodził, to chyba chodziło, że Olympiakos jest nim zainteresowany jako trenerem jeżeli dobrze pamiętam ???? ????
Obecnie pacma pokazuje jakim jest trenerem. Prawdziwy trener potrafi wziąć zespół w kupę. Przede wszystkim nie zrzucać winy na zawodnków, a wziąć choć trochę winy na siebie. Jeżeli nie widzisz różnicy miedzy prawdziwym trenerem (Filipovski) vs Pacesas, to wielka szkoda. Bo przepaść między tymi trenreami widać było w finale. Na necie są mecze do ściągnięcia, więc proponuję usiąść ci przy popcornie i porównać kto kiedy brał czas, zmiany i może dostrzeżesz co dla mnie znaczy DOBRY trener, a nie po prostu, że ma taką, a nie inną metkę w CV.

Brniesz w swoje dalej ciemno. A to nijak się ma z rzeczywistością, ale jesteś kolejna osoba za lukascash, gdzie nie potraficie się przyznać do swoich błędów. I publicznie po prostu pisząc byle, aby tylko potwierdzić swoją tezę.


/ PS
No to skoro wyciągasz wnioski na podstawie &quot;skąd&quot; z forum, skąd na prawdę jestem, nie pytając, to lepiej unikać z tobą piwa, bo chciałem zrobić dla ciebie wyjątek i napić się piwa rozmawiając o koszu, bo alkoholu w ustach nie miałem od blisko 2 lat...

Aha. Najwazniejsze. Nadinterpretacja moich postów przejawia się, w jednym momencie bardzo widocznie. Kretyn odnośnie packa napisałem, że się drze do zawodników, w jakiej formie, to robi jest obleśne i nie da się oglądać z roli kibica,gdzie prokom jest mi obojętny, a co ma zrobić taki zawodnik? zapewne się cieszyć... Dlatego jest kretynem! Nie wytrzymuje już tych porażek i pokazuje, że jest marnym trenerem, bo skoro dziś ktoś w ostatnich sekundach 2Q nie trafił 3, syrena konczaca 2 Q pacman wbiega na parkiet do zawodnika, który rzucał za 3 neicelnie i prawie go bije, to jest normalne? Skoro dla ciebie, tak, to wybacz... dla mnie taki &quot;trener&quot; jest kretynem.

Dobranoc
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
vs.

Typ: 1(-3.5)
Kurs: 1.80
Buk: tobet

Czarni w ostatnim czasie zawodzą. Czas na pobudkę, bo wcześniej ekipa ze Słupska miała problemy ze swoimi zawodnikami. Nie w pełni sił byli Krzysztof Roszyk, Wojciech Szawarski, Jerela Blassingame i Mantasa Cesnauskis. Wszyscy mają być gotowi na Polpharmę. Hala w Słupsku jest zawsze szczelnie wypełniona przez kibiców i jest, to bardzo ciężki teren do zdobycia przez ekipy przyjezdne.
Polpharma po przejęciu zespołu przez Sretenovica gra znacznie lepiej. Jednak na wyjazdach, to nieco inny zespół.
W Polpharmie najbardziej trzeba uważać na rozgrywającego Deonte Vaughn. Strzelec Hicks gra w kratkę.
Czarni mają przewagę na każdej pozycji. W rotacji z Polakami również - przez cały mecz musi występować dwóch Polaków. Szersza ławka i plamę po trzech porażkach z rzędu trzeba zmazać jak najszybciej. Przeciwnik i miejsce idealne do tego.
Mecz na żywo od godz. 15:00 na stronie http://www.plk.pl
GL
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
Nayzwanie Pacesasa dobrym trenerem to trochę głupota, ba, nazywanie go w ogóle mianem trenera to spore nadużycie. Nie wiem jak wyglądają treningi APG, ale praca szkoleniowca to również to co się dzieje w trakcie meczu. A to co Pasztetas wyrabia to woła o pomstę do nieba. Jedyny jego sposób na grę to jak największa ilość pomyj wylana na zawodnika po jednym błędzie. Porównując go z Adomaitisem, człowiekiem spokojnym, obserwującym mecz, wyciągającym z niego wnioski, mobilizującym zespół przegrał minimalnie,choć niezasłużenie, z najsilniejszym jak do tej pory w meczu ligowym Prokomem (z wczorajszym na 100% by wygrał). Ja tylko z niecierpliwością czekam na to, aż któryś z czarnoskórych mięśniaków wkurzy się i strzeli go w pysk podczas meczu przy publiczności ????
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
To się okaże, czy będzie jeszcze na kogo. Jakoś w Rosji nie zagrzał długo miejsca. Radziłbym przyjąć, to z dystansem. Obejrzeć jego 2-3 mecze i wtedy stwierdzić, czy warto było cieszyć się z powrotu. Mam jednak obawy co do jego formy. Skoro tylko Prokom się po niego zgłosił. A to jednak wiele znaczy, w tym przypadku. Po takim sezonie jak miał w Polsce i Eurolidze w poprzednim sezonie interesowało się nim wiele klubów znacznie lepszych od Prokomu przed sezonem 10/11. Sądzę, że brak rytmu meczowego może być bardzo widoczny w jego grze.
@ dawczan i jego wywody o warsztacie trenerskim pacmana
Zacytuję ci kilku znacznie obeznanych ludzi z PL forum:
ile razy powtarzałem się, że będzie powrót do mariażu z rozsądku?

Ale cieszy jednak, że mieliśy okazję ocenić warsztat trenerski Pacesasa bez wybitnego samograja i chyba nikt nie ma już złudzeń, jaka jest jego trenerska wartość.. to mnie cieszy nie złośliwie, a &quot;empirycznie&quot;
teraz druga rzecz, która mnie cieszy - powrót Q. lubię herbatnika
Scenariusz idealny
co do strony sportowej dla fanów APG - współczuję, bo trafił sie Pacesasowi rodzynek, który skutecznie blokuje rosnący poziom wkurwienia wśród włodarzy.. gdyby nie on kto wie, może w końcunie wytrzymaliby po kilku takich obrazkach nędzy i rozpaczy, jak np. wczoraj...
Zgadza sie ..
Kazdy mogl zobaczyc ile tak naprawde wart jest tomas pacesas bez samograjow Logana i Woodsa

Byl momentami wrecz bezradny co sie odbijalo na jego zachowaniu prymitywnym i chamskim delikatnie ujmujac.Zawsze byl nerwowy,ale w tym sezonie sam przerosl siebie rusek
to jakaś epidemia.. niemożność pojęcia taktyki.. Giddens nie rozumiał, Jagla nie rozumiał, Wilks nie rozumie, a ostatnio owe rozumienie z nagła stracił Hrycaniuk. Może jakaś kwarantanna? Przy gdańskiej AM powinna być jakaś klinika Chorób Zakaźnych....


-&gt;Chris, bo Asseco przy podpisywaniu kontraktów powinni jeszcze uwzględniać umiejętności jasnowidzenia koszykarzy. Ciężko bowiem o zrozumienie taktykę, której nie ma
Jak ci jedna osoba mówi, że ptak narobił ci na marynarkę na plecach, to możesz to zlekceważyć i pomyśleć, że wiesz lepiej. Jak powtarza to piąta, to może jednak narobił i warto się obejrzeć. Poza Szczotką chyba nikt tej taktyki nie rozumie. Warto poprosić Packa (panowie dziennikarze), żeby przedstawił głośno ogólne (chociaż) założenia taktyczne gry zespołu. Może być przez Gesiego. Może wśród czytelników znajdzie się ktoś dostatecznie inteligentny, kto będzie w stanie pojąć te meandry myśli trenerskiej. Jedno co widać u Packa to zamiłowanie do koszyczków. Może słabo Wilks je wyplatał
?
To tak tylko na potwierdzenie ile znaczyli QW i DL. Żeby rozjaśnić twoje poglądy, że pacesas ustawiał akcje, rysował, itp :grin::grin:
To tylko nieliczna częśc opinii, bo broniących wpisów pacmana jest jak na lekarstwo... nawet kibiców Arki...

A na koniec kwiatek z twittera QW:
I think it&#39;s time for me to go back to work!
a wcześniej
zapewne w roli fotografa na spotkaniu klasowym ;)
....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom