>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PDC: Grand Slam of Darts 2021

P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
84,18 średnio po 3 lotkach katastrofa. Wcześniejsze mecze nic na to nie wskazywały. Fallon 90,5 czyli zagrała swoje a nawet można powiedzieć przeciętnie a i tak wygrała na luzie.
 
P 0

pavlinho

Gość
Jak wszystko ustawione to nic tylko ładować na Fallon do finału. :cool:

Taki jest dart.

Nie zdziwię się jak ogra Wrighta.

Czysto sportowo.
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Mensur przy 2-0 myślał że się już samo wygra bo Fallon rzucała tragicznie. Potem nagle Mensurowi prąd odłączyło i się skończyło jak widać 🙄 Na przełamanie na 4-3 tam miał chyba z 5 lotek na D14 i się zesrało a potem już poszło
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale dziwnie to wyglądało . Nie dosyć że Suljovic grał tragicznie to po mówię jego ciała i gestykulacji nie było widać jakichkolwiek nerwów , niezadowolenia itp. Mensura zawsze lubiła machać głową i rękoma jeśli mu szło słabo a tutaj przyjął to jakby grał na średniej 100 z przeciwnikiem który rzuca po 120 ... Bardzo dziwne . Dałem się nabrać na farbowanego lisa . Mensura idzie na czarną listę . Żegnam , dobranoc .
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Mimo wygranej Wright i tak idzie na czarną listę. Dramat, jeśli dalej będzie tak grał to Sherock spokojnie to wygra. Sam nie wiem ile kolejek zaliczył bez ani jednej potrójnej. Na koniec dostał tyle prezentów od de Sousy że ciężko to opisać. Jeśli będę ruszał to spotkanie to w stronę Brytyjki. Jak Suljović faktycznie się podłożył, a faktycznie dziwnie to wyglądało to i tak lepiej grał od Snikebita :D. Cullen też pięknie, tak jak położył mi kupon w pojedynku z Gerwenem, gdzie grałem na over legowy i zabrakło jednego, tu zrobił dokładnie to samo.
Poza tym dzisiaj bardzo przyjemny dzień. Wright plus maxy Gerwena zrobiły fajną zieleń. Poza tym bardzo się cieszę że Holender wygrał bo zasłużył na to by przynajmniej dojść do finału a mecz nie rozczarował, to się ogląda ! Do pełni szczęścia zabrakło tylko zamków dwóch pojedynkach ale nie ma co narzekać :)
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Ale meczycho . MVG kończył mi kupon , i oglądając cały mecz ani razu nie byłem pewny jego wygranej tym bardziej nie trafionych 4 lotek meczowych, i Anderson gdyby nie spudłowana d20 na 9-9 myśle że by wziął ten mecz. Anderson bardzo dobry mecz jak na niego i ostatnie wyniki. Zresztą średnie lotek to pokazują oba ponad 100. Takie mecze to aż chce się oglądać, tym bardziej po tym ścierwie od Mensura, którego pograłem na innym kuponie. Ćwierćfinały . JAZDA !!!!
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
No i co teraz ? Chyba mam prawo zapytac i nie wymadrzam sie po fakcie?

Swoja droga nie przypuszczalem ze bedzie taki ordynarny wałek drugi raz na oczach kamer ale jak widac bezczelnosc nie zna granic?

Slowo daje sam nie przypuszczalem ze drugi raz bedzie takie orzniecie, sam nic nie gralem tam bo moje typy z darta na tym turneijusa takie, ze jak cos zatypuje to gracze chca mi placic zebymodstapil bo to jest dla nich pocalunek smierci :)

Ale mimo wszystko, to co odstawiaja sponsorzy dla pani Fallon to niezla kpina

Naprawde myslalem ze tym razem Mensur ja rozjedzie ale jak widac kasa nie smierdzi, rtroche przesadzaja jednak ktos zacznie weszyc
Post automatycznie złączony:

Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale dziwnie to wyglądało . Nie dosyć że Suljovic grał tragicznie to po mówię jego ciała i gestykulacji nie było widać jakichkolwiek nerwów , niezadowolenia itp. Mensura zawsze lubiła machać głową i rękoma jeśli mu szło słabo a tutaj przyjął to jakby grał na średniej 100 z przeciwnikiem który rzuca po 120 ... Bardzo dziwne . Dałem się nabrać na farbowanego lisa . Mensura idzie na czarną listę . Żegnam , dobranoc .
Juz na mistrzostwach swiata powinien isc. Typowy Jugol

Moim zdaniem Van Gerewen nie ma konkurencji na tym turnieju, ale moje typy sa do kupy ogolnie, tym niemniej podkladka Suljovica pani dmuchanej juz dawno zwrocila moja uwage, wczoraj to ie pierwszy raz po prostu.

Fallon nie jest lesbijka, ktos tam pisal :D No ale zawsze bi moze byc

Teraz Van Gerwen pewnie zadzwoni zebym dal sobie spokoj z typowaniem bo zapewne przegra najblizszy mecz jeli to powiedzialem :D
Post automatycznie złączony:

Apropo ten turniej to chyba dosc obskurny i peryferyjny jest?

Nie mam czasu ale bym sie przejechal na final. Ale moi zawodnicy (Cullen i Van Barneveld poodpadali) wiec luz

To jest slabo dotowany i malo prestizowy tirniej, tylko moze widowiskowy i dobrze naglosniony. Do tego turnieju na swieta w Alexandra Palace to sie nie umywa.

Ktos wie gdzie sie podzial spocony ?Jak mu tam, Adrian Lewis??
 
Ostatnia edycja:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
No to jak taki mądry jesteś, to jaki dalszy los pani Fallon? kolejny FIX?
Myslalem nad tym, ale mam zdecydowanie lepszy mecz na jutro. Polecam 'Typy dnia'

Ale jak przejdzie to zagram na nia w polfinale, bo moje typy z darta to pocalunek smierci :D

Brzydal oczywiscie tez jak najbardziej moze przegrac z Fallon, ale czy az tak daleko beda ja przepychac? Moze stopniowo bedzie sie przebijac, bardziej im sie oplaca w stylu Siergieja Bubki, co rekord to poprawiany o krok wiec moze to juz ostatni taniec dmuchanej i lansowanej pani Sherrock?

Osobiscie panny nie znam, ale widze co jest grane a kazdy kto ogladal mecz tez widzi.

Tyle ze ja wiem to przed meczem, postanowilem sie podzielic wiedza, chyba nie masz mi tego za zle ;)
 
Ostatnia edycja:
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
No to jak taki mądry jesteś, to jaki dalszy los pani Fallon? kolejny FIX?
No i po co ta kpina?
Stało się dokładnie tak jak pisał rondelini. Można się z nim nie zgadzać bo zdecydowana większość jego wpisów jest oderwana od rzeczywistości ale w tym konkretnym przypadku miał chłop rację. Trzeba umieć oddzielić ziarno od plew a nie potem wstawiać jakieś daremne wpisy. Też pisałem, że w tym konkretnym przypadku rondelini może mieć rację i miał. Ale wcale mnie to nie cieszy bo wierzyłem jednak w uczciwe podejście Mensura do meczu. Pokazał jednak, że jest zwykłym frajerem. Fallon nie grała nic szczególnego. Po prostu grała to na co ją stać. Coś tam rzucać umie i trafiała to co miała trafiać. Reakcje Mensura po jego pudłach były, hmmm, a w zasadzie ich nie było. Jakieś debilne rzucanie bulla w momentach kiedy w ogóle nie było takiej potrzeby, kilkucentymetrowe pomyłki, i ta średnia - ledwo powyżej 84 pkt. To w naszych amatorskich turniejach są ludki, którzy wykręcają taką średnią. Sam pojedynek stał na żenująco niskim poziomie. Szczególnie w porównaniu z tym co pokazali potem van Gerwen z Andersonem. Wyglądało to jak jakaś inna dyscyplina sportu. Mam nadzieję, że na 1/4 Fallon zakończy swój udział w tym turnieju. Chociaż po tym co pokazuje Wright to wszystko jest, niestety, możliwe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +253
luken7 121

luken7

Użytkownik
Lubiłem zawsze Mensura ale po tym co odwalił wczoraj jest dla mnie przegrany .
Panowie , prawda jest taka że moim zdaniem finał mieliśmy wczoraj . Piękne spotkanie MvG z Andersonem . Niewiele brakowało a mielibyśmy po 9;9 i decidera w którym mógłby Anderson wygrać .
Śmieszyla mnie wczorajsza atmosfera na meczu Mensura z Fallon . Takim mecz tenisa jakiegoś challengera gdzie grają jacyś zawodnicy którzy zaczynają karierę a spotkanie MvG z Garrym finał ATP finals gdzie kibice żyją meczem przekrzykują się a 180 wpadają co chwilę co ich podgrzewa ...
Na dziś widziałbym zwycięstwo Claytona bo gra chłop dobrze i równo czego nie można powiedzieć o Price który jak na razie nie zachwyca .ale z drugiej strony kto wie kiedy odpali ?
Ja mam nadzieję na finał MvG z Clayton w obecnej formie i czekam na wielkie meczycho .
Reszta spotkań no bet dla mnie .
Cross - Wade wszystko możliwe .
Papuszka z Panią Fallon to kto wie jaki znowu będzie cyrk .
No i ostatnie spotkanie MvG - Smith.
Oczywiście gramy w stronę MvG , Maxy no i jakiś fajny C/O .
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Nie no Panowie. Ziemia, tu ziemia, halo

Może w końcu należy docenić panią Sherrock a nie wszędzie dopatrywac się jakiejś gownianej polityki czy wałków

Przecież na tym samym przykładzie można mówić że Rodriguez sie podlozyl. 2 legi? Jedna 180? Dramat. A jednak takich wpisów nie widziałem

To jest tylko sport. A wiadomo ze przeciw kobiecie gra się trudniej, przede wszysktkim chodzi o mental. Ogólnie juz dawno zauważyłem ze jak grają z kobeta to trzeba ładować w under maxow. Jakoś nie do końca potrafią się skupić. Wyjątek Pita który w meczu otwarcia ladowal aż milo

A porównanie Sherrock do Korei z 2002? Totalnie z dupy. Tam gospodarze byli ciągnięci za uszy przez sędziów. Jaka tu mamy integrację sedziow?

Szukacie na siłę taniej sensacji. W tym roku w finale, z tego co pamiętam to chyba Nordic Cup, Sherrock wyraźnie prowadziła z MvG. Ostatecznie Shrek wygrał, ale co by było gdyby przegral? Gadanie o nastepnej ustawce? Panowie, ziemia ziemia! Zaakceptujmy ze Sherrock to bardzo solidna darterka, przeciez to akurat nie jest sport gdzie facet ma jakakolwiek przewage ze względu na anatomie
Post automatycznie złączony:

Jakoś nie za bardzo mnie ciągnie do oglądania tego.
Dziękujemy że przybyłes na forum, by ogłosić to swiatu.
Post automatycznie złączony:

Jak wszystko ustawione to nic tylko ładować na Fallon do finału. :cool:

Taki jest dart.

Nie zdziwię się jak ogra Wrighta.

Czysto sportowo.
Nic dodac,nic ująć. Czysto sportowo



I na koniec. Sam rondani pisał że chyba nikt mu nie ma za złe ze wiedział przed meczem ze Mensur się podłoży. Ze sponsorzy itd. Jednocześnie równiez on pisze kilka linijek wyżej nie grał tego meczu bo myślał że Mensur to ogarnie

Myślę że każdy z nas w swoim punkcie ma świra który wszedzie szuka ustawek, jednocześnie mówiąc ze nie - tym razem to już nie. A później w którą stronę by to nie poszło chodzi zadowolony ze słusznie zakladal
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +257
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Szkoda, że nie mam moda bo mielibyśmy jedna stronę mniej ;) początkowo było fajnie, ale ustawki i żale zaśmieciły ten temat i teraz nie widać typów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Dzisiaj 2 mecze . Wydluzamy format do 16 wygranych.
Pierwszy mecz Wade- Cross i tutaj gram +27,5 legow po 1,70 w Fortunie. Ciężko mi wytypować zawodnika który by miał tutaj jakoś wyraźnie odjechac. Panowie grali w grupie i wtedy Wade wygrał 5-2 gdzie obaj mieli średnią +100 więc poziom był bardzo dobry. Do tego Wade na zamknięciu 50%. Liczę na dobre widowisko i dlugi pojedynek.

W drugim meczu wchodzę bez wahania w Claytona. Jest zdecydowanie rowniejszy na tarczy. Mimo że lubię Price to niestety w tym turnieju jest bardzo nierówny. W jednym legu leci na poziomie +100 żeby kolejnego czy kolejne legi zagrać na poziomie ok 90 albo i niżej. Claytonowi to się nie zdarza. Solidność solidność i jeszcze raz solidność. Forma jest świetna w ostatnim czasie.
Price tylko raz z Ratajskim zrobił +50% na zamknięciu w pozostałych meczach marne 27,38%. Do tego jak widzę że nie funkcjonuje D20 no to nie zainwestuje kasy w Price. Dla porównania Clayton średnia na 3 lotkach 100 a zamknięcia nie schodzi poniżej 50%. Jest jakość. Będzie dzisiaj to widoczne.

Podsumowując z mojej strony dzisiaj :

Wade- Cross +27,5 1,80
Price- Clayton 2 1,87

= 3,18 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +291
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Kolega wyżej napisał już w sumie wszystko co było do napisania, ale ode mnie na dziś.

Clayton (-1.5) x Powyżej 27.5 lega (Wade-Cross)
AKO: 3.66/STS


Zacznę od końca czyli od typu na spotkanie Wade-Cross. Obaj grają podobnego, wyrównanego darta na tym turnieju. Wade po pierwszym słabszym meczu zaczął rzucać swojego optymalnego darta, czyli minimum jedna potrójna 20 i solidny podwójny. Cross jest w formie i szczerze jestem zdania, że to on jest tutaj faworytem, ale nie będę typował wygranego. Format bardzo długi, więc obaj będą mieli przestoje, ale te 12 legów dla przegranego jest jak najbardziej realne.

W drugim spotkaniu gramy piękny kurs na Claytona, który obok MVG jest najlepszy i najrówniejszy podczas tego turnieju. Świetny na tarczy, ale jeszcze lepszy na kończeniu. Czy kogoś to jednak dziwi? Walijczyk jest aktualnie najlepszym zawodnikiem w PDC i na ten moment pędzi po finał. Kurs jest moim zdaniem za wysoki, a ja dorzuciłem sobie nawet malutkie handi, które pozwala na wygranie 14 legów przez Price, Price, który jest mocno średni po wygraniu MŚ. Bez większych sukcesów w telewizyjnych turniejach i mało przekonywującymi występami na tym Grand Slamie. W żadnym spotkaniu nie zagrał na AVG100 oraz bardzo często mylił się na podwójnych. Clayton zaś najniższą średnią jaką miał to 99.4! Panowie spotykają się w tym roku czwarty raz w telewizyjnym turnieju i do tej pory bilans to 2-1 dla Claytona. Dziś spodziewam się podobnej sytuacji i pewnej wygranej Fredki.
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Szukacie na siłę taniej sensacji. W tym roku w finale, z tego co pamiętam to chyba Nordic Cup, Sherrock wyraźnie prowadziła z MvG. Ostatecznie Shrek wygrał, ale co by było gdyby przegral? Gadanie o nastepnej ustawce? Panowie, ziemia ziemia! Zaakceptujmy ze Sherrock to bardzo solidna darterka, przeciez to akurat nie jest sport gdzie facet ma jakakolwiek przewage ze względu na anatomie
Cieszę się że w końcu ktoś to powiedział ;). Nie mam nic do dodania, trzeba przestać patrzeć na pojedynki przez pryzmat kobieta/mężczyzna. Avg oraz podwójne, jeśli to jest to są wygrane mecze, a Fallon jest solidna, regularna i to wystarczy.

Wade - Cross
Wade +3,5 1,40 Fortuna


Tak jak Panowie już napisali nie ma tutaj zdecydowanego faworyta. Jak dla mnie 50/50. Oboje grają bardzo dobrze i dziś też liczę na ciekawy i wyrównany pojedynek. Czyjeś zwycięstwo po deciderze? Spróbuję pograć handi w stronę Wada.

Price - Clayton
Clayton 1,82 Fortuna Masa kolejek bez chociaż jednej potrójnej i fatalne pomyłki na podwójnych, szkoda słów...


Kursy na to spotkanie delikatnie się zmieniły. Najpierw Iceman był delikatnym faworytem teraz jednak to jego Walijski kolega jest stawiany w tej roli. Nic dziwnego, ktoś wyżej pisał że Price doszedł tak daleko bo miał słabo grających przeciwników. Faktycznie, coś w tym jest, tym bardziej że nie pokazał nic szczególnego. Price z Brooksem wygrał 10-8 grając na średniej 92. Clayton wygrał z Raffertym 10-2, a przegrany grał również na średniej 92. Do tego bardzo solidny wynik Jonnego na podwójnych, czego nie można powiedzieć o Gerwynie powinien dać zwycięstwo. Oczywiście jak to w darcie, jeden może obniżyć poziom drugi zaś zacząć grać lepiej jednak czy tak będzie w tym przypadku? Nie sądzę, przede wszystkim Clayton ma powtarzalność i jest konsekwentny, gra swoje, więc nawet jeśli Price zagra nieco lepiej to myślę (liczę na to) że i tak The Ferret zamelduje się w finale.

Wright - Sherrock
Sherrock 3,95 Fortuna


Przez Wrighta z nerwów obgryzłem sobie wszystkie paznokcie u dłoni i mało brakowało a i te u stóp bym stracił :p
Snakebita nie powinno już tu być. Wcześniej pisałem że zaczął się rozkręcać ale nic z tego. Dwie, trzy kolejki bez ani jednej potrójnej pod rząd. Tak nie można, nie zgadzam się na jego awans. Oczywiście, to bardzo dobry darter, czołówka, ale jak na razie gra beznadziejnie, wygląda jak ci koszykarze z Kosmicznego Meczy którym kosmici skradli talent ;). Jeśli Sherrock zagra jak do tej pory a Wright nic nie zmieni to Brytyjka po prostu to wygra i tyle. I tak też jej życzę.

MVG - Smith
MVG 1,29 Fortuna


Smith z Cullenem wygrał dość wysoko ale to jego przeciwnik zagrał słabiutko. 20% na podwójnych? Na Wrighta może by wystarczyło...
Nie bedę się tu rozpisywał, tak jak przy meczu Andersona tak i w tym spotkaniu liczę na ciekawy, zacięty pojedynek, leg za lega plus kilka przełamań. Smith jest do tego zdolny ale czy na takim dystansie da rade? Zobaczymy, tak jak pisałem wcześniej, kibicuję Holendrowi a ma cały worek argumentów żeby tu zwyciężyć, może łatwo nie będzie ale w finale musi się zameldować :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
pepeqqq 56

pepeqqq

Użytkownik
Dla mnie perełkami są dzisiaj wiecej maxów Wade kurs 2,5 i jutro MvG +7,5 180 kurs 1,8. Do tego Clayton 1,85 i mamy ładny kuponik
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Ja trochę to inaczej widzę niż kolega wyżej, według mnie Cross jest lepszym maxerem, a 1 max w meczu z Joycem był wypadkiem przy pracy :D Oczywiście nie twierdzę też, że 1.75 na więcej Crossa jest godne uwagi - wręcz przeciwnie, ale uważałbym z tym typem w stronę Wade. Tak samo jak wszyscy widzę tutaj overowe spotkanie z lekkim wskazaniem na łysego. Cross to taki niby niepozorny, ale jeśli jest w formie to zawsze trzeba się liczyć z tym, że zajdzie wysoko. Osobiście podobają mi się kursy na oche, linia na maxy i klasycznie próbuję wysokie checkouty.

Cross king of the oche @4.33 unibet
Over 12.5 180 1.70 1xbet
Obaj zanotują 120+ checkout @2.28

4fun 170 c/o w meczu @6.50

O drugim meczu zostało już wszystko powiedziane, także nie będę się rozpisywał. Ode mnie kilka pobocznych typów, szczególnie podoba mi się kurs na oche - szansa na win i maxy jest spora, wyższy checkout to trochę loteria, ale po takim kursie biorę.

Clayton king of the oche @5 unibet
Obaj zanotują 120+ checkout @2.19 1xbet
4 or more 100+ checkouts in the match @1.85 unibet
170 c/o w meczu @6.50 fortuna
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Od zawsze uważałem ze w fortunie najbardziej ogarnietego typy pracują ale teraz to już mi zrobili po chamsku ;-) mam dwa typy na dzisiaj i na jutro MvG ale wystawili po 1.29 wiec to nie omija podatku. Ale do rzeczy

Clayton & under 13.5 max Cross -Wade

kursy na Claytona lecą w dół. I słusznie. Powiem szczerze że byłem o mały kroczek by postawic na live na Brooksa. Zakladalem ze Price się podkłada żeby znowu nie przegrać z Claytonem. Ostatecznie Price wygrał - to tylko lepiej skoro grał na poważnie w tak żenującym stylu. Clayton powinien go zjeść, pewny na dublach, ogólnie finał Shrek z Claytonem to byłoby cos cudownego

Drugi typ to obaj z maxow nie słyną. Natrzepali ich w meczu grupowym stąd tak wysoka linia. Ale zakładając nawet wyrownany mecz to max musiałby padać w co drugim legu. Nie w przypasku tych dwoch
 
Otrzymane punkty reputacji: +106
M 86K

michalkin

Użytkownik
przyznam się. że nie oglądałem meczu price z claytone. ale, żeby clayton dał się aż 7 razy przełamać?! price był tak mocny czy clayton dziś tak tragiczny ?
 
Do góry Bottom