>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PDC: Grand Slam of Darts 2021

P 0

pavlinho

Gość
No i elegancko, jako fan Gerwyna cieszę się niesamowicie, w końcu podszedł do meczu z nastawieniem mało koleżeńskim i bardziej agresywnym (zważając na ich przyjaźń) i jest wygrana.
Przy okazji księgarnia kuponu na 6 k, wystarczyło nic nie pisać na forum xD

Jutro MVG i maksy MVG albo w całym spotkaniu oraz coś w kierunku Fallon czyli maxy lub handi ale skoro już to napisałem to pewnie nie siądzie i to i to xD
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Price był mocny. Clayton slabszy niż wcześniej. Ale mimo wszystko trzeba oddać numerowi jeden ze zagrał naprawdę dobrze. Wyglądało to tak jakby z Brooksem puścił zasłonę dymna.
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
przyznam się. że nie oglądałem meczu price z claytone. ale, żeby clayton dał się aż 7 razy przełamać?! price był tak mocny czy clayton dziś tak tragiczny ?
Clayton jak nie On w tym turnieju. Słabo na podwójnych. Miał wiele okazji żeby przełamać Price ale 2 lotki na D8 lub D12 to było za mało. A na tym poziomie jak nie skończy no to się przegrywa.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Powoli kończymy Grand Slam of Darts, turniej bardzo specyficzny. Wczorajsza przegrana Claytona zakończyła moje grubsze typowanie tego turnieju. Półfinałów już typować nie będę na 100%, meczu Fallon z Wrightem również nie chce tykać, ale z mila chęcią podrzucę wam dwa single z wysokim kursem na spotkanie MvG ze Smithem.

170 C/O w meczu - 6.75/lvbet
MVG zrobi 9 darter - 40/fortuna

170 CO to najwyższe możliwe zejscie w spotkaniu, które wykonuje się T20/T20/Bull na zakończenie lega. W tym turnieju do tej pory mieliśmy dwa takie. Format ultra długi, a obaj Panowie często lubią sobie takie coś zostawić i wielokrotnie zdarzyło im się zamykać legi właśnie w taki sposób. Kurs przyjemny, a mysle, ze dostaniemy tutaj minimum 26 legow, wiec około 4-5 okazji będzie. Czy się uda to nie wiem, ale kurs ewidentnie zachęca.

Mvg w końcu jest kosmita i pisałem o tym żeby probowac, w meczu Garym tego nie zagrałem ale dziś czy w potencjalnym spotkaniu z Wrighrwm jak najbardziej można pare groszy rzucić. Forma wybitna, kurs ultra duży, wiec dlaczego nie?

Z betow do jakiegos głównego kuponu to powyżej 7.5 180s MVG wyglada naprawdę smakowicie!
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Jeszcze wczoraj zdecydowana większość czekała ma finał MvG - Clayton

Czas chyba odpoczac bo tak jak dart dawał zarobić tak w ostatnich 2-3 tygodniach trochę wiatru zrobił w kieszeni ;-)

For fun -Wright najwyższe zamkniecie under 129.5 @1.85
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
no masakra meczycho przez duze M ja tez w Smitha załadowałem kto miał 1 180 ? ona byla w 2 legu kur....apka mi tvp sie zawiesiła
 
M 3K

morgo

Użytkownik
Writh zaczął pierwszy od maxa i głównie to on to napędzał , smith się późno obudził choć na prowadzenie w legach mu wystarczyło a pod koniec writh odpalił i cały mecz gonił i przegonił
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
To kto bierze finał?? W Meczu z Claytonem i Wadem ,Price pokazał mega moc. Wright z kolei gra solidnie ale miewa przestoje które Price w takim razie może wykorzystać bezlitośnie.
Osobiście liczę na wygraną Price bo te dwa ostatnie mecze zrobiły na mnie duże wrażenie.
 
M 3K

morgo

Użytkownik
Ja idę w maxy tak jak w meczach półfinałowych , linia 19,5 jest do ogarnięcia jeśli utrzymają poziom z dzisiaj , wade dziś odstawał wyraźnie z maxami ale linia była tam 12,5 pre wiec i tak mimo krótkiego meczu dali radę , tutaj liczę na wyrównany mecz i pokrycie 19,5
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Price - Wright
Price wygra, @1.62, Uni 16:8

Finał. Jakoś nie widzę tutaj zwycięstwa Wrighta. Gerwyn jest całkiem pewny i bardziej regularny. Szkot miewa zbyt duże przestoje. Spodziewałem się niższego kursu na Price'a, więc chętnie pobieram.
 
Ostatnia edycja:
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Price - Wright
Powyżej 19,5 180tek
@:1.95

oba zawodnicy to top topów w ostatnich sowich spotkaniach przed finałem rzucali pięknie 180tki szczególnie Wright pokazał ze ma ułożona rękę bo rzucił aż 15 razy natomiast Proce 9 razy wydaje mi się ze finał będzie bardzo długo co będzie skutkowało spora ilością 180tek ! Kurs dławik dla mnie mocny jak na taka linie
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Nie przesadzalbym z tym top topów. O ile Wright rzeczywiście rzuca jak natchniony o tyle Price w tym turnieju wybitnej średniej nie ma. 2 maxy z Schindlerem czy 4 w 18 legach z Brooksem to nie są nadzwyczajne liczby. Dzisiaj w 25 legach rzucił 9 maxow ale (pisze z pamięci, lecz rzuciło się to bardzo w oczy) bodaj 8 w 15 pierwszych legach. O czym to świadczy? Jeżeli poczuł zmęczenie po 15 legach to teraz poczuje je je szybciej

Nauczony doświadczeniem z tego sezonu i tym ze finaly sa słabe ( tak wiem zazwyczaj rozgrywane były od razu po polfinalach, jednak tu format jest dluzszy co nieco wyrównuje zmęczenie) ja pójdę w under maxow. Tak jak mówiłem Price aż tak nie imponuje a Pita ma raptem kolo 4 godzin odpoczynku po naprawdę wyczerpującym półfinale

Prędzej bym się tu spodziewał emocji niż nadzwyczajnego poziomu. Ten turniej był na tyle dziwny ze nikt o zdrowych zmysłach takiego finału nie typowal. Wiec i to ze zagrali przed chwila dobrze lada moment może się odwrocic
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Oglądając Wrighta w finale ktoś mógłby zapytać co on w nim robi? Półfinał a finał to kompletnie inna forma. Wciąż szkoda mi Smitha...
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Dziwny turniej, oj dziwny :D Tak jak dał zarobić na początku i w środku to pod koniec pogrzebał parę kuponów. Ale co tam, w piątek startujemy z Players Championship Finals :love:
 
Do góry Bottom