>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PDC: Grand Slam of Darts 2021

brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Sesja popołudniowa okazała się całkiem przyjemna. Cieszy, że będziemy mieli walkę w praktycznie każdej grupie i tak naprawdę tylko Price, Clayton i Cross są pewni awansu. Jutro dostaniemy naprawdę kilka ciekawych spotkań, ale o nich jutro.

Barney-Davis
Typ: Barney handicap (-4.5) - 3.2/STS /// Davis najwyższy C/O poniżej 62.5 - 1.86/fortuna


Szkoda spadków, bo rano było więcej. LV się pomylił i wystawił kurs 100 na DW 5-0, ale dali zwroty chwilę później. Davis zagrał wczoraj zaledwie 66 i było widać, że boli go ręka. Anderson zagrał zaledwie 80, a i tak pozwolił Davisowi na zaledwie 1 lotkę na podwójną, którą ten akurat wykorzystał. Barney wczoraj naprawdę solidne i uważam, że we wtorek dostaniemy naprawdę dobre spotkanie pomiędzy nim, a Andersonem o wyjście z grupy. Nie spodziewam się tutaj niczego innego niż łatwej wygranej Barneya. 5-0? Teoretycznie ciężko, ale jest to do zrobienia. Do tego niski zamek, bo nawet jak wygra jednego lega to nie powinien takiego zrobić choć historia z wczoraj pokazuje coś innego. Można próbować maxów albo więcej maxów Barneya, ale mam te dwa bety i nie chce dokładać.

De Sousa-Suljović
Typ: Suljović - 2.5/lvbet /// Powyżej 7.5 lega- 1.75/lvbet


Mógłbym skopiować swoją wczorajszą analizę na spotkanie Luke z Mensurem. Austriak w tym spotkaniu pokazał wszystko o czym pisałem. Świetna gra na tarczy, fantastyczna skuteczność na podwójnych i bardzo ładne, szybkie rzucanie. Poza dwoma kolejkami w 8 legu, gdzie nie miał potrójnej to grał naprawdę świetnie. AVG101 to mega solidny wynik i dziś spodziewam się podobnego meczu z De Sousą, który jest De Sousą. Miewa przestoje na tarczy i na podwójnych. Kurs jest zbyt wysoki na wygraną Mensura. Dostaniemy wyrównany mecz, pewnie 8, 9 legów. Decider? Czemu nie.

Anderson-Smith
Typ: Smith - 1.8/lvbet


Ja wiem, że gra się jak przeciwnik pozwala, ale te 22% na podwójnych naprawdę nie powala, w szczególności przy braku presji ze strony przeciwnika. Na starczy solidnie, ale z przestojami. Smith za to 20pkt na średniej więcej, przełamanie w deciderze i wygrana 5-4 z bardzo dobrym Barneyem. Jeżeli Smithowi dojadą podwójne to powinien pokonać swojego rywala, a kurs jest naprawdę bardzo dobry.

Cullen-MVG
Typ: Powyżej 4.5 180's - 2.15/fortuna


Typ, który chodzi mi po głowie od samego rana. Mając w pamięci ostatnie spotkanie telewizyjne obu Panów czyli pojedynek na MŚ liczę na meczycho! Format krótki, więc średnie powyżej 100 nie muszą wcale zdziwić. 5 maxów w takim meczu? Moim zdaniem jak najbardziej. MVG wczoraj 1 sztuka w 5 legach, ale do tego zejście na 19 mając 120 w tarczy. Cullen zaś 4 sztuki w 5 legach i naprawdę bardzo solidna gra na tarczy. W moim odczuciu dostaniemy tutaj 7, 8 legów, które spokojnie powinny pozwolić na pokrycie linii z tym pięknym kursem.

Bez analizy: Wright - 1.45/lvbet. Miałem go nie grać, ale wczoraj solidne, a przy takim kursie warto nie spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +854
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Wczorajszy dzień naprawdę był świetny. Cieszą wygrane kupony, które mi wysyłacie, bo dostaliście wędkę, a nie rybę, a wielu z was udało się złowić naprawdę potężną sztukę. Zawiódł Wright, który zmarnował 2 lotki w deciderze oraz Mensur, który zagrał na AVG56 w deciderze. Poza tymi zdarzeniami mielibyśmy 100%. Dzisiejszego dnia jakoś mega nie czuje, więc gram mało. Jedno AKO + fajny becik na zamek.

Price (-1.5) x Ratajski (-1.5) x Bunting x Brooks
AKO: 5.37/lvbet


Naprawdę nie ma co się podpalać ze stawką, bo tak naprawdę dopiero od wtorku będzie potężne granie. Na tym kuponie idę w zawodników, którzy tak naprawdę muszą. Wyjątkiem jest Price, ale ten tak naprawdę też może jeszcze stracić 1 miejsce w grupie, a tego nie chce. Dwa solidne, ale inne pod względem wyników spotkania. Decider z Raffertym i 5-0 z Ratajem. Dzisiaj dostaje Schindlera, który już nawet nie ma matematycznych szans na wyjście. Moim zdaniem Price go spokojnie robi i czeka na przeciwnika w 1/8. Rataj niby ryzyko, bo do tej pory jest tylko...solidny. Czy z Pricem zagrał tragicznie? Wydaję mi się, że nie był dużo gorszy niż z Schindlerem, ale to nadal było za mało na mistrza świata. Rafferty naprawdę jest solidny, ale on chyba musi się w końcu zacząć denerwować. Do tego pory naprawdę solidne na dablu, ale gra na tarczy dosyć średnia. Ratajski lepiej punktuje i jeżeli zacznie kończyć chociaż 2 lotka to bez problemu powinien pokonać młodego Irlandczyka. Do tego dwa bety przeciwko braciom Rodriguez. W pojedynku młodzików między Rustym Jakiem, a Brooksem dostajemy tak naprawdę mecz o wyjście, ponieważ jeżeli dobrze liczę to wygrana 5-3 oraz więcej przez młodego Austriaka daje mu awans. Grupa ultra ciekawa, ale do tej pory moim zdaniem lepiej wygląda Brooks i to właśnie jego typuje w tym spotkaniu. Na koniec dochodzi Bunting, który musi wygrać żeby awansować, a jeżeli tego nie zrobi to będzie chyba największym przegranym tego turnieju. Do tej pory zagrał, dwa bardzo dobre, a zarazem równe spotkania. Z Joycem przegrał przez decidera, którego nie zaczynał, ale wczoraj pokonał dość pewnie Dobeya. Jeżeli spojrzymy na H2H to Anglik wygrał 5 z 6 spotkań z Little Johnem i dziś spodziewam się podobnej sytuacji.

AKO otrzymujemy bardzo przyjemne, ale szczerze gram to za połowę stawki wczorajszego, głównego kuponu, bo dziś spodziewam się wielu emocji i być może niespodzianek. Jak pisałem wcześniej, jutro atakujemy mocniej.

BONUS BET:
Clayton najwyższe zamknięcie powyżej 95.5 – 1.84/fortuna


Walijczyk wczoraj zamknął 121, przedwczoraj 108. Johny pokazuje, że aktualnie jest najrówniejszym darterem w PDC, a jego wygrane w wielu dużych turniejach w tym sezonie to nie jest przypadek. Nie rozmienia, nie kombinuje, wczoraj podchodził dwa razy do bulla, gdy nie musiał. Z Kingiem powinien zagrać dobre, wyrównane spotkanie i opcje na zamek powinni się pojawić. Linia 96 jest idealna, bo pozwala na bardzo popularny dwulotkowy finisz, który daje nam plusik.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +125
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Przed nami trzeci dzień turnieju. Wczoraj wyśmienity mecz w wykonaniu MVG i rekord turnieju - średnia 115,19. Na uwagę zasługuje także fenomenalny występ Fallon Sherrock, która zagrała na średniej 101,55, co jest z kolei najlepszym wynikiem w historii występów telewizyjnych kobiet. No i wyróżnienie z pewnością należy się także Ryanowi Joyce - dwa bardzo dobre spotkania, wczorajszy mecz kończył z wynikiem 108,11.

Dzisiaj ostatnie pojedynki w grupach, pewni awansu są jedynie Price oraz wspomniany Joyce. Pojawia się pytanie - czy w darcie można odpuścić mecz? :) Wydaje to się to dosyć kuriozalne, ale historia tego turnieju widziała takie przypadki. Mi od razu namyśl przychodzi 2017 i ostatni mecz fazy grupowej Phil Taylor v James Wade. "The Power" pewny awansu po dwóch zwycięstwach na średniej blisko 100, Wade potrzebuje wygranej do awansu. W dodatku smaczku dodawał fakt, iż panowie to dobrzy znajomi. Efekt? Łejdzik wygrywa 5-3, a Phil kończy mecz na avg 84..

Wszystkie typy z Totalbet.

Chris Dobey v Ryan Joyce / Dobey poniżej 2,5 180 @1,55 / Joyce powyżej 1,5 180 @1,82

Oj, Chris zawiódł moje oczekiwania. Liczyłem na lepszy występ "Hollywooda". Żeby awansować musiałby ograć Joyca i to najlepiej 5-0/5-1 a przy tym liczyć na Rowby-Johna, którego wygrana 5-3 lub 5-4 może dać awans Chrisowi. Przede wszystkim sam Dobey musi zagrać w końcu lepiej na podwójnych, bo 3/15 z Buntingiem chluby nie przynoszą. @1,90 na Joyce kusi, jest na fali, ale jako że ma pewny awans to ja odpuszczam. Wybieram z tego spotkania opcje z maxami - Dobey kolejno 1 oraz 3, Joyce 2 oraz 3. Ryan czasami schodzi na dół ale w tym turnieju świetnie funkcjonuje potrójna 20 więc te dwie maksymalne wartości mogą spokojnie wpaść.

Stephen Bunting v Rowby-John Rodriguez / Rowby-John powyżej 1,5 180 @1,85

Rowby-John rozgrywa bardzo fajny turniej i kibicuję, aby ostatecznie awansował z grupy. Świetnie wygląda gra na 20stkach, w sumie zapodał cztery maxy, po dwa na mecz, za każdym razem pokrywając linię. Gram ten typ po raz trzeci i mam nadzieję, że znowu okaże się trafiony. Wczoraj dopiero w ostatnim legu rzucił dwa razy 180's pod rząd, długo rozmyślając czy zostawić sobie d2 :) Pokazuje to jednak, jaki potencjał drzemie w młodzianie. Fajny kurs.

Boris Krcmar - Jim Williams / Krcmar handicap +0,5 180 @1,60

Krcmar rozczarowuje, ale spoglądając w statystyki podwójnych - w sumie 2/17.. Punktowanie na tarczy wygląda dobrze, a mistrz soft darta potrafi rzucać maxy. Wczoraj 7 razy 140, było wiele okazji na 180 ale nie chciała wpaść ostatnia lotka. Liczę dziś na luźniejszą rękę bo potencjał ma spory w tym elemencie. Jima obserwuje od dłuższego czasu, ponieważ wiele razy występował w Online Darts League. Rzuca z taką rotacją, że lotki wbijają się słabo - przez co zdarza mu się schodzić na 19, nawet po wbitej pierwszej t20. Oczywiście nie jest to standardem, ale bywają takie sytuacje, a to zawsze jedna czy dwie szansy na 180 mniej. Już remis w statystyce 180tek daje nam powodzenie typu, więc po @1,60 uważam, że warto.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +122
P 0

pavlinho

Gość
Kolejka za którą nie przepadam, bo decydująca o awansie a niektórym darterom nawet dwa wygrane mecze nie gwarantują awansu bo decyduje różnica legów a nie bezpośrednie spotkania.

Rozpiska dzisiajeszych meczów jest na Sky Sports/flashscore bo w Fortunie mają tam wszystko pomieszane.

Część typów będę grać na live lub bezpośrednio przed samym meczem bo muszę poczekać na rozstrzygnięcie meczu poprzedzającego.

Krcmar - Williams gra przed spotkaniem Wade - Cross.
Jak Williams wygra swój mecz to z automatu to samo musi zrobić Wade.
Ponadto Wade musi pilnować bilansu legów bo jak Williams wygra 5-0 to ma bilans 13-9 czyli +4. Wtedy Wade musi wygrać 5-3 żeby mieć bilans 14-10, +4 i 1 leg wygrany więcej, bo wygrana 5-4 eliminuje go z turnieju. Cross przy wyniku 5-0 Williamsa potrzebuje wygrać 3 legi.
Williams wygra 5-1, Wade musi wygrać, Cross potrzebuje wygrać 2 legi.
Williams wygra 5-2, Wade musi wygrać, Cross potrzebuje wygrać 1 leg.
Williams wygra 5-3/5-4, Wade musi wygrać, Cross ma awans.
Williams przegra 4-5, Wade potrzebuje 2 legi do awansu, Cross ma awans itd.
Tak więc wszystko zależy od meczu Krcmar - Williams. W takim razie ładuję handicap na Williamsa -1.5 i liczę na to, że wygra jak najwyższą różnica legów. Krcmar na podwójnych jak narazie mega słabo, Williams prezentuje równy poziom i gra na odrobinę lepszych średnich, z Wade wygrał, z Crossem szykował się rowerek 0-5 a wyciągnął spotkanie do stanu 3-4 by przegrac 3-5. Zależnie od wyniku tego spotkania jeśli się powiedzie to co zakładam, będę typował wygraną Wade'a bo ma tutaj do obrony sporo kasy z poprzedniego roku oraz ewentualny dokładny wynik.

Tutaj znowu muszę czekać na wynik spotkania meczu Brooks - Rodriguez a nie podejmuję się typowania tego spotkania (a jak już to raczej over 7.5 lega po 1.70 ). Jak Brooks wygra to Clayton do swojego spotkania podejdzie skoncentrowany na 100%, jak wygra Rodriguez to jestem skłonny postawić jakieś pesos na Mervyna Kinga bo koncentracja u Claytona może być niższa a wszystkiego cały czas wygrywać nie będzie (chociaż gra jak maszyna). No ale King to nie jest darter z łapanki i jak trafi z formą to szanse na wygranie z Claytonem ma.

Bunting-Rodriguez

Mecz o awans, nie wydaje mi się żeby ktoś z nich nie ugrał chociaż 3 legów. Rodriguez zagrał na średniej 101 a dostał od Joyce'a 5-1 i miał tylko 4 próby na dablach a to dlatego, że Joyce wykręcił kosmiczne AVG 108. Bunting też zagrał pierwszy mecz na AVG 106 i dostał oklep, drugi mecz na AVG chyba 94. Obaj podobnie, myślę, że zobaczymy może i nawet decider.

Ratajski - Rafferty

No jak Krzysztof chce być w TOP 10 to takie spotkania musi wygrywać bez zawachania, jest lepszym darterem i jak wyjdzie skoncentrowany to tutaj nie będzie co zbierać z Rafferty'ego.

Typy gdzie nie muszę na nic czekać i gram

Williams handicap -1.5 lega @ 2.16
Bunting - Rodriguez over 7.5 lega @ 1.80
Ratajski @ 1.29 już jak miał 25 i rzucał singlową 9 to wiedziałem że spudłuje :LOL:

Typy zależne od wyników, narazie nie gram a jak będe grał to w singlach.

Wade @ 2.35
King @ 3.10 oraz checkout King over 82.5 @ 1.84 (wczoraj zrobił zamek 145 a gościu potrafi zamykać wysokie wartości)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jakoś nie czuję aby nasz orzeł miał dzisiaj łatwą przeprawę. Faktycznie jest lepszym darterem ale zdarzają mu się fatalne błędy. Z Schlinderem wygrał bo przeciwnik grał bardzo słabo, średnia 81 i wyzerowania 1/9... Rafferty jest tu nieporównywalnie lepszym przeciwnikiem na ten moment. Z Pricem był blisko sprawienia sensacji. Jeśli podejdzie do tego spotkania skoncentrowany i zagra tak jak z Icemanem to może się pokusić o sprawienie niespodzianki.

Nie sądzę również aby Price miał odpuścić. Nie ma się co rozpisywać, nie człowiek taki jak on. Uważam że powinien to spokojnie wygrać. Jak wspomniałem wcześniej jego przeciwnik nie prezentuje wysokiego poziomu na tym turnieju.

Price -1,5 1,29 Ehh Price, słabiutko.
Rafferty +2,5 1,70
Ako: 2.19


Dodatkowo za drobne
Price - Schindler

DW: 5:2 4,33

Kursy: Betcris
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +134
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
6 meczowych Polish Eagle to za malo na Raffertiego, smieszne, ze sporo Polakow w roznych dyscyplinach ma pojedyncze wyskoki a ludzie pompuja baloniki jak Iga ostatnio czy Ratajaski
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Po fakcie to wszyscy jesteśmy mądrzy. Sam oglądam darta stosunkowo od niedawna (bo mamy transmisje TVP Sport), wcześniej raz w roku na mistrzostwa w okolicy świąt coś się u buka obejrzało. Ale na dziś to nie widziałem zbytnio win Krzysztofa, biorąc pod uwagę jego i Rafferty'ego pierwsze dwa spotkania. Przegrana do 0 z Gerwynem dała mi do myślenia, a młody jednak wyglądał nieźle. Chodziło mi po głowie Rafferty +1,5 lega po 2,06 i weszłoby pięknie. No ale tylko na przemyśleniach się skończyło.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Oj Rataj. Trzymał dosyć pewnie swoje legi aż do decidera.. Po maksie byłem niemal pewien, że weźmie ten mecz a tu młody odpowiedział 174, następnie dorzucił 140 i zameczek 67. Szkoda, ale to nie był turniej Krzyśka.

Joe Cullen v Lisa Ashton / Cullen wygra, lepszy checkout, więcej maksów

Pierwszy typ, o jakim pomyślałem. Niestety nie mam jak sprawdzić teraz kursu, w uni i u Ruska będzie taka opcja. Cullen rzuca na niesamowitym luzie, maksy wpadają jeden po drugim. Problemem 'Rockstara' pozostaje sfera mentalna, często zawodzi w kluczowych legach/meczach. Ashton może zagrać w okolicach avg 90, ale chyba nic więcej. Może jakieś @1,60 na to będzie.

MVG v Henderson / MVG powyżej 1,5 180's @1,72 Totalbet

Wrócił stary Shrek, chciałoby się rzec. Michael nakręcony niesamowicie, widać że forma przyszla i oby tak dalej. Wszystko pięknie, tylko zawsze mam problem z maksami u Holendra z wiadomych względów - nigdy nie wiadomo kiedy zejdzie na t19 bądź t18. Mimo wszystko spróbuję bo świetnie wchodzi mu potrójna dwudziestka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +762
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczorajszy dzień był naprawdę tragiczny, a porażki Price i Rataja to piękne obrazują. Jeżeli chodzi o Krzysztofa to pokazał on, że nadal brakuje mu "dużo" do czołówki. Wgl zastanawialiście się co wyróżnia tych najlepszych darterów? Łatwo powiedzieć, że "kończenie", ale mam wrażenie, że taka czołówka w momentach, których musi mając do końca 61-80 po prostu podchodzi i to kończy. Ratajskiego tego brakuje a singlowa 12 zamiast 9 zostawiającej D8 tylko to potwierdza. Na dziś dużo pomysłów, podrzucam znów wędkę, niech każdy sobie złoży sam, bo ostatnio wam to wyszło lepiej niż mi.

Smith-Davis
Typ: Smith (-2.5) - 1.4/lvbet Nie komentuje nawet


Pewniak dnia? Chyba tak, ale może buki coś wiedzą czego my nie wiemy. Davis w 1 legu z Barneyem miał dwie lotki na skończenie lega, ale nie dał rady. Na tarczy słabo co pokazuje AVG73 oraz 67. Smith dwie naprawdę pewne wygrane i moim zdaniem 5-0 jest tutaj w zasięgu. Nasz zakład pozwala Davisowi na wygranie 2 legów co jest praktycznie niemożliwe, bo do tej pory wygrał on zaledwie 1. Czy budować na tym kupon? Jeszcze jak.

Suljovic-Cambell
Typ: Suljovic - 1.38/lvbet /// Suljovic (-1.5) - 1.72/lvbet


Wygrana 5-3 lub lepsza daje Mensurowi pewny awans. Gra szybciej niż pojedynek Jose z Lukiem, więc jeżeli swoje zrobi to będzie mógł spokojnie patrzeć na to co się dzieje w drugim spotkaniu jego grupy. Z Lukiem zagrał fenomenalnie, z Jose? Dobrze, poza fatalnym deciderem, gdzie grał na poziomie lepszych amatorów. Ale czy Kanadyjczyk coś pokazał do tej pory? Moim zdaniem póki co prezentuje się bardzo słabo. Oba spotkania na średniej poniżej 88, a jego solidny występ z Lukiem był spowodowany tylko i wyłącznie 50% na podwójnych. Austriak jest faworytem i niewątpliwie powinien on pokonać swojego rywala bez większego problemu.

Cullen-Lisa Ashton
Typ: Cullen więcej 180's - 1.38/lvbet ///Cullen (-1.5) - 1.35/lvbet


Bardzo przyjemne kursy dostaliśmy na te zdarzenia, ponieważ Joe naprawdę prezentuje się póki co bardzo dobrze. 8x180's po 2 kolejkach to był najlepszy wynik na całym Grand Slamie, a jego występ przeciwko MVG naprawdę nie był zły jednak to Holender zagrał na najwyższej do tej pory średniej w historii Grand Slama. Anglik potrzebuje wygranej żeby mieć pewny awans, a wygrana 5-0 daje mu nawet matematyczne szansę na wygranie grupy. Lisa do tej pory dwukrotnie rzucała po 1x180's i w obu spotkaniach zagrała poniżej 90. Cullen nawet przy słabszym dniu powinien jej oddać 2 legi i rzucić przynajmniej 2x180s. Kursy bardzo przyjemne, więc warto rozważyć.

MVG-Henderson
Typ: MVG (-1.5) - 1.3/lvbet /// MVG powyżej 1.5 180's - 1.72/lvbet


Powrócił Kosmita? Do tej pory na to wygląda! Holender zagrał dwa fenomenalne spotkania i pewnie zmierza do wygranej w grupie i być może wielkiego Holenderskiego klasyka po wyjściu z grupy (o tym mowa później). Do pełni szczęścia brakuje mu pokonania Hendersona, który do tej pory gra mocno średnio. 92 z Lisą i 88 z Cullen wygląda bardzo mizernie przy tym co rzuca MVG. Jeżeli Cullen pewnie pokona Lise, a na to liczymy to MVG musi wygrać swoje spotkanie, więc wyjdzie w 100% skupiony. Poza tym mam wrażenie, że jego głód wygrania tego turnieju jest tak wielki, że od początku do końca będzie skoncentrowany i zje on swojego przeciwnika. Linia na 180's wystawiona bardzo nisko, ale rozumiem, że jest to spowodowane tym, że Holender mając 120 w tarczy lubi uciec na 19 czy 18. Mimo wszystko przy jego aktualnej formie spodziewam się, że będzie grał swoje i te dwa maxy włoży, a po takim kursie to głupio nie spróbować.

Clemens-Sherrock
Typ: Powyżej 3.5 180's - 1.64/fortuna /// Fallon powyżej 1.5 180's - 1.85/lvbet


Bardzo przyjemna linia. Mecz o wyjście, bo przyjmujemy, że Wright wygrywa swoje spotkanie i wtedy ma lepszy bilans niż Fallon i Clemens. Co się może wydarzyć w tym spotkaniu? Wygrana Fallon 5-3 daje nam 9 dart shotout. Wyniki lepszą w jedną lub drugą stronę dają odpowiednie awanse Brytyjki lub Niemca. Liczę na wyrównane spotkanie i skupienie od początku do końca. Szukam maxów w meczu oraz maxów Sherrock, która do tej pory rzucała odpowiednio 2 oraz 4, czyli pokrywała linie dwukrotnie. Clemens 5 oraz 1, ale w jego spotkaniach linia została pokryta dwukrtonie. Kursy bardzo przyjemne, a mecz będzie wyrównany, więc głupio nie pobrać.

Opcjonalnie jeżeli Wright wygra swoje spotkanie i będzie miał lepszy bilans niż +3. Fallon wygra 5-3 - 8.5/lvbet


Anderson-Barney
Typ: Powyżej 6.5 lega - 1.2/lvbet /// Barney win - 2.07/lvbet


Mały powrót do 2016, hit na który czekałem od początku losowania. Obaj darterzy to bardzo ważne postacie dla mojego interesowania się tym sportem, ale też dla historii tego sportu. Mecz o bezpośrednie wyjście z grupy. To będzie meczycho! Czy na poziomie AVG100? Szczerze wątpię, ale na pewno dostaniemy tutaj dużo legów, ciekawe zamki, pomyłki na podwójnych oraz być może decidera. Obaj zagrali bardzo podobnie ze Smithem, ale to Barney był wyżej wygranej, Holender do tej pory lepiej kończy i moim zdaniem kursy powinny być wystawione odwrotnie. Holender pokazał się dużo lepiej na "treningu" z Davisem i było widać spokój na podwójnych, który powinien mu tutaj dać wygraną.

Nieszczęsny Wright po 1.22/lvbet. Po prostu musi. Jak nie pokona tak słabego De Deckera to wpisuje go na czarną listę i już na pewno go nie zagram do końca roku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +811
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Ja dzisiaj tak jak i wczoraj bez większej analizy. Wczoraj dobrze, że w ogóle nie grałem, bo był niezły cyrk. Na dzisiaj przemyślenia dwa miałem już od niedzieli i te przemyślenia zawarł powyżej żółw ;) Suljo win + Cullen maxy. Cullen tak maxuje, że nawet jak Lisa rzuci jedno 180 to nie powinno być problemów nawet zakładając 5-7 legów, a co do Suljo to on jest obecnie o poziom wyżej od Campbella i nawet grając gorszy mecz (jak Humphries w drugiej kolejce) to da radę go pokonać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Jose de Sousa v Luke Humpries / Najwyższy checkout w meczu - powyżej 108,5 pkt noblebet lub lvbet / Humpries +0,5 180 @1,57 totalbet

Pierwsza myśl na ten mecz? Maksy. Linia jednak dosyć wysoka jak na możliwe 6-7 legów więc wybieram handi +0,5 na Humpriesa. Do tej pory Jose 0 i 3 maksy, Luke 1 i 5. Humpries rzucająca maszyna, ładuje t20 jak karabin. De Sousa specjalista od 180tek, ale ostatnio zalicza regres i jego gra faluje. Wydaje mi się to całkiem spoko betem.
Drugi typ z tego spotkania to zamknięcie przez któregoś z panów wyższe aniżeli 108 pkt. Humpries do tej pory zamykał 122 z Campbellem i 120 z Mensurem. Jose też stać na niebanalny finisz. Spodziewam się meczu stojącego na dobrym poziomie i kilku okazji na wysoki checkout.

Mensur Suljovic v Matthew Campbell / Campbell powyżej 1,5 180 @2,55 noblebet lub lvbet

Totalbet ma ten sam typ kurs @2,15 i ten wydaje mi się bliższy prawdy. Ok - Campbell nie przekroczył jeszcze tej linii rzucając po jednej maksymalnej wartości na mecz. No ale to zawodnik potrafiący rzucać na średniej powyżej 90. Mam w pamięci znakomite widowisko, jakie stworzył wspólnie ze Scottym Waites w MŚ. Tam maksy wpadały bardzo często i kojarzę, że Matt potrafi seryjnie rzucać t20. Kurs jest przesadzony. Dziś ręka powinna być luźniejsza, co prawda szanse na awans wciąż są, ale potrzebna byłaby wysoka wygrana z Suljoviciem i przegrana Humpriesa. Liczę jednak na lepszy mecz Australijczyka. Dobey i Schindler pokazali, że gdy nie ma się nic do stracenia, można złapać trochę świeżości i polotu.

Gary Anderson v Raymond van Barneveld / Powyżej 3,5 180 @1,70 totalbet

Meczycho jak za dawnych, dobrych lat. Mam nadzieję, że będzie to kawał dobrego darta i usłyszymy z ust sędziego, przynajmniej czterokrotnie - "ONE HUNDRED AND EIGHTYYYYY". Gary ze Smithem 2-5 i skończył bez maksa. Ale okazji miał wiele, 8 x 140. Z Davisem w sześciu legach zapodał dwa. Forma na podwójnych daleka od wymarzonej, ale punktować potrafi nadal. Barney też w podłogowych turniejach wrzuca maksy, nie zapomniał jak to się robi. Dwa jest w stanie spokojnie wykręcić. Panowie, do dzieła.

Peter Wright v Mike de Decker / Pierwszy maks - Wright @1,62 totalbet

Gdyby nie problemy 'Snakebite'a' na zamknięciach, można by pokusić się o stwierdzenie, że forma Petera przypomina tę z World Matchplay. W dwóch meczach rzucił w sumie 8 razy 180, po cztery na mecz. Wydaje mi się, że przoduje w tej statystyce po dwóch spotkaniach (nie wliczając oczywiście wczorajszych gier). Przede wszystkim nie pamiętam sytuacji, lub był to incydentalny przypadek, aby Wright schodził po pierwszej lub drugiej wbitej lotce w potrójną 20stkę na inny sektor. To zupełnie nie w jego stylu. Wręcz przeciwnie - często wybiera grę na 17stkę, aby zachować np. 304. Decker też znany jest z rzucania 180tek, ale oczywiście zachowując wszelkie proporcję. Mam jednak wrażenie, że porażka 0-5 z Sherrock mogła zostać w psychice młodego zawodnika i jeśli Szkot wejdzie mocno w mecz - będą to szybkie zawody. Wright w swoich pojedynkach szybko ładował pierwszego maksa - z Fallon już w drugim podejściu do tarczy w pierwszym legu, z GaGą - w drugim legu, a w pierwszym miał dwie okazję. Liczę na powtórkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +674
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Moim zdaniem kosmita odpusci. To jakiego bedzie mial rywala nie zalezy od neigo, ale od meczow pozniej, no i wcale nie lubi grac z Barneyem, czesto dostawal w kosc, cos jak kompleks Federera wobec Nadala

Przegrywajac bardzo wysoko moze odpasc, ale musialaby byc to porazka do zera. A jeden punkt mu wystarczy, zakladajac ze Cullen zmiecie rywalke

Tak wiec ten jeden punkt zdobedzie, a cala reszta nie jest istotna

5.50 Henderson b365

Pojdynek Barnevelda z Andersonem o wyjscie z grupy. Zakladam z eBarneveld tu zajdzie daleko, mam zagrana wygrana w turnieju po kursie 101, moze to smiale optymistyczne zalozenie, ale bedzie mozna kontrowac

Barneveld 2 b365
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ciary Panowie ciary. Coś niesamowitego. Z 1:3 4 kolejne legi, 2 zamki na najwyższym poziomie i wygrana 170. Niesamowite
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
FALLON SHERROCK! Ależ powrót z 1-3 i niesamowite zamki 141 i 170. To jest DART!

@Brodaty, wyczułeś pismo nosem z 5-3 dla Sherrock! :ROFLMAO: Brawa dla Ciebie za ustrzelenie @8,5!
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Myślę co na dzisiaj i tak nieśmiało napiszę Price-Brooks over 14,5 legów @1,70, po głowie chodzi jeszcze Price zamek under 119,5 @1,84.
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Póki co cisza, to może ja się podzielę swoimi przemyśleniami :)

Clayton - Rafferty

Według mnie najprostszy mecz dzisiaj do typowania. Raffertiego nie powinno być na tym etapie turnieju, ale Polski Orzeł chciał chyba szybciej do domu odlecieć i oddał wygraną marnując 6 lotek meczowych. Clayton w tym roku klasa sama w sobie, nie wiem, czy czasem nie jest to najrówniejszy zawodnik z całej stawki. Ma wszystko, żeby gładko pokonać tutaj swojego przeciwnika. Zdziwię się, jeśli Rafferty ugra tutaj 5 legów. Linie na wygraną są poprawnie wystawione, ale za to bardzo podobają mi się kursy na maxy. Rafferty na 25 legów rzucił tutaj 2 maxy, Clayton przy takiej samej ilości legów 9. Młody nie powinien w tym meczu rzucić więcej niż 2, za to u Claytona widzę tutaj minimum 4-5, a nie zdziwię się jak dobije do 7-8.

Clayton -2.5 180 @2.07 unibet lub -2 1.80 1xbet
Clayton King of the oche (win,maxy,c/o) @1.80 unibet
Clayton -3.5 @1.41 1xbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +555
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Analiza na 1/8 finału tak naprawdę każdego spotkania ode mnie dla was. Nie podaję dokładnych kuponów, bo w ostatnich dwóch dniach selekcja wychodzi lepiej wam niż mi. Kolejna chronologiczna, typów sporo. Dla każdego coś dobrego.

Joyce-Cross
Typ: Cross - 1.33/lvbet /// Cross (-1.5) - 1.5/lvbet


W tym spotkaniu nie doszukuję się żadnych pobocznych betów tylko idę po prostu w wygraną Crossa oraz jego wygraną bez decidera. Warto na początku wspomnieć, że wydłużamy format do 10 wygranych legów, więc element losowości zaczyna nam odchodzić. Joyce zagrał dwa pierwsze spotkania w grupie naprawdę bardzo dobrze, po czym w ostatnim spotkaniu przegrał z Dobeyem grając zaledwie 89. Rob za to zagrał dwa pierwsze spotkania naprawdę bardzo solidnie na średniej powyżej 96, a następnie zagrał fenomenalne spotkanie z Wadem (ponad 100AVG), które... przegrał. W tym spotkaniu Wade zagrał prawie 112 i 50% na podwójnych. Jak widać Cross jest równiejszy i spokojnie mniej niż 93 nie powinien zagrać, a gra w okolicach 98 też nie powinna zdziwić. Moim zdaniem Joyce nie da rady grać 17 legów na wysokim poziomie, więc były mistrz świata powinien odprawić go z kwitkiem.

Wade-RJ Rodriguez
Typ: Wade - 1.45/lvbet /// RJ Rodriguez więcej 180s - 1.7/lvbet


Szczerze to kurs na Wade wydaję mi się zbyt wysoki i miałem długą zagwozdkę czy wrzucić go na główny kupon, ale ostatecznie odpuściłem choć do jakiś pobocznych kuponów jest to jak najbardziej dobra opcja. Wade to solidna firma jeżeli chodzi o 20 i mimo, że jego gra nie jest jakaś piękna to te 100/140 oraz D20/D10 są bardzo solidne. To powinno wystarczyć na bardzo nierównego Austriaka, który naprawdę potrafi pięknie punktować, a po chwili rzucać dwie tury bez potrójnej. Jeżeli Austriak chce powalczyć w tym spotkaniu to musi rzucać sporo 180's a w tym turnieju pokazał, że potrafi to robić rzucając odpowiednio 2,2 oraz 3. Wade poza wystrzałem z Crossem, gdzie rzucił 4x180's to dwukrotnie po 1 sztuce. Dla mnie kurs przyjemny, więc warto to również rozważyć.

Price-Brooks
Typ: Price (-3.5) - 1.4/lvbet /// Price więcej 180's - 1.7/fortuna


Gerwyn zawiódł mnie dwukrotnie na tym turnieju, ale dziś znów gram w jego stronę, bo wiem, że po prostu MUSI. Słowo często przeze mnie używane, ale uważam to za dobry argument. Porażka ze Schindlerem, potencjalny ćwierćfinał z Claytonem, wysoka forma MVG na dole drabinki. Czas zacząć rzucać, a kiedy jak nie w formacie Bo19 z młodym Brooksem? Price mimo, że nie gra póki co swojego darta to nie zszedł nigdy poniżej 95, a Brooks w najlepszym swoim spotkaniu zagrał 95, a poza tym poniżej 87. Przy tak długim formacie Brooks będzie miał problemy i uważam, że Price zostawi mu maksymalnie 4 legi, ale dla naszego handi może ich być nawet 6. Co do większej ilości maxów to tutaj mocna czutka, bo liczby trochę przeczą, ale jeżeli Price będzie grał swojego darta to będzie ich rzucał dużo, a Brooks? Swoje 4 sztuki może włożyć, ale Gerwyna spokojnie stać na 5 lub więcej maxów.

Clayton-Rafferty
Typ: Clayton (-3.5) - 1.4/lvbet /// Clayton wyższy C/O - 1.4/STS


Brooks w 1/8 znalazł się dzięki dość słabej grupie, ale można też powiedzieć, że solidnej grze i wygranej w meczu o wyjście z zawodnikiem na swoim poziomie. Co tutaj robi Rafferty? Moim zdaniem jest tutaj dzięki tragicznej formie Schindlera i fatalnej głowie Rataja (o której de facto wypowiedziałem się na jednej z grupek darterskich). Poza spotkaniem z Pricem nie zagrał nawet na 90. Format wydłużony a Clayton jest bezlitosny. Świetnie rozpoczyna swoje spotkania, świetnie gra na tarczy i fantastycznie kończy. Walijczyk w moim odczuciu przejedzie się po swoim rywalu, a i zamek powinien zrobić wyższy, bo po prostu umie to robić. Rafferty do tej pory 80,112 oraz 67, a Clayton chociażby 121. 10-3? Czemu nie.

Smith-Cullen
Typ: Powyżej 11.5 180s- 1.98/fortuna


Ten becik tylko do pobocznego kuponu, bo linia ogromna, ale czuje "meczycho". Obaj rzucają szybko, więc powinni się nawzajem nakręcać, a obaj potrafią jak mało kto. Ostatnie ich spotkanie to 10 maxów w 10 legach. Tutaj dostaniemy około 16, więc idąc tym tokiem myślenia to linia powinna zostać pokryta. Jeżeli mam typować zwycięzcę to się powstrzymam, ale bardziej kibicuje Cullenowi, bo lubię go oglądać w formie, a Smith po tym co wczoraj zrobił może wylądować na czarnej liście.

Suljovic-Fallon
Typ: Suljovic - 1.45/lvbet // Suljovic (-2.5) - 2/lvbet


Chciałem nie tykać tego meczu, ale kurs jest tak wysoki, że głupio tego nie zrobić. Fallon dokonała wczoraj jednej z największych rzeczy w historii darta i ten C/O 170 niewątpliwie przejdzie do historii, ale na Mensura jej gra to będzie za mało. Format wydłużony, przerwy, wolno rzucający Mensur i jego fenomenalna forma na podwójnych. Wczoraj 5/5, a w całym turnieju 14/22 co daje 63%. Do tego przyjemna gra na tarczy, to musi się skończyć pewną wygraną Mensura.

Wright-De Sousa
Typ: Wright - 1.8/lvbet /// Wright (-2.5) - 2.7/lvbet


Nie lubię Jose, przyznaję się bez bicia, ale dla mnie ten kurs to cholerne value i być może bet rundy. Portugalczyk notuje w ostatnim czasie wielki regres, nie rzuca już tylu maxów co kiedyś i mimo, że podwójny jest trochę lepszy to nadal miewa przestoje. Wczoraj Luke był naprawdę bardzo blisko żeby go wyrzucić, bo ten zapomniał grać na początku spotkania. W najważniejszym jednak legu dla całego spotkanie Anglik się zaciął i stracił najważniejszego lega dla układu tej grupy. Sousa ostatecznie przegrał to spotkanie i spadł na 2 miejsce przez co gra jutro z Wrightem, który... robi to co pisałem w analizie na typy długoterminowe. Rozkręca się ze spotkania na spotkanie. Wczoraj przeciwnik nie pokazał nic, ale Wright w końcu pewnie wygrał swoje spotkanie. Podwójne nadal kuleją, ale ogólnie jego gra jest lepsza niż de Sousy, który moim zdaniem gra bardzo słabo.

MVG-Anderson
Typ: MVG - 1.33/lvbet /// MVG powyżej 4.5 180's - 2/lvbet /// MVG więcej 180's - 2.8/fortuna


Mieliśmy dostać klasyk nad klasykami, czyli starcie MVG z Barneyem jednak Gary był wczoraj bezbłędny. Dostajemy trochę mniejszy klasyk, ale nadal klasyk między dwoma bardzo utytułowanymi darterami. Mógłbym przytaczać liczby, H2H jak to zazwyczaj robię, ale swoją analizę oprę na słowach - Kosmita wrócił. W końcu widzimy starego, dobrego MVG, który maxuje, nie skaczę po tarczy, kończy legi niesamowitymi zamkami jak wczoraj Bull/25/Bull. Linia na maxy nadal za niska, a więcej maxów po takim kursie to moim zdaniem ultra value. Jeżeli ktoś chce sobie spróbować 9dartera czy 170 C/O to warto próbować to w meczach MVG, bo on może to zrobić na tym turnieju!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +185
P 0

pavlinho

Gość
Joyce - Cross over 16.5 lega # 1.94 szybko mnie Cross wyjaśnił

No nie wiem czy tutaj będzie taka łatwa przeprawa dla Crossa. Uważam, że Joyce powalczy, prezentuje się więcej niż dobrze. W playersach ostatnio było 5-6 dla Crossa a Cross w deciderze zrobił checkout 144, szczególy spotkania w linku. https://recap.dartconnect.com/history/report/games/match/61815cd345a029618bd35cc0
Każdy powinien ugrać te 7 legów.

Wade - Rodriguez, Rodriguez checkout over 106.5 # 1.84

Wade checkouty 100, 122, 121.
Rodriguez checkouty 65, 120, 122.
Linia w meczu 127.5, Wade 115.5, Rodriguez 106.5. Rodriguez zmiótł Buntinga, forma jest a checkout 107 możliwy do pokrycia w dwóch lotkach, T19 (które siedzą mu niesamowicie) i bulls eye.

Price - Brooks +0.5 maksa # 2.01

Price nie gra tutaj niczego specjalnego, średnie 99, 95, 96 maksów kolejno 1, 0, 2.
Brooks średnie 86, 95, 89, maksy 1,3,3. W trzecim spotkaniu miałby pewnie AVG koło 100, gdyby na podwójnych zagrał lepiej niż 5/23. Widać było nerwy u młodego dartera przy kończeniu, ale w maksach prezentuje się lepiej od Mistrza Świata.

Clayton - Rafferty under 6.5 maxa # 1.93

Rafferty niedoceniany przeze mnie, prezentuje usypiający styl gry co może mieć wpływ na rytm Claytona. Myślałem nad overem 14.5 lega ale wybieram under maksow, po pierwsze Rafferty rzuca ich jak na lekarstwo, po drugie liczę, że wyżej wymieniony rytm gry spowoduje, że Clayton będzie rzucał standardowo masę 140 a nie maksów. Liczę, że Clayton przejedzie się po rywalu a nie skupi się tylko na pilnowaniu swojego licznika.

AKO 13.85 Fortuna
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Dzisiejszy dzień widzę bardzo podobnie jak kolega wyżej

Smith - Cullen

Mega ciekawy mecz, chyba najbardziej wyrównane zestawienie ze wszystkich spotkań drugiej rundy. Czuję tutaj overowe spotkanie z dużą ilością maxów i wieloma szansami na wysokie c/o, szczególnie jak oboje zagrają na swoim dobrym poziomie. Zgadzam się z typami na 180 i też będę grał tutaj over 11.5, ale oprócz tego widzę jutro sporo podejść do wysokich c/o.

3 lub więcej 100+ checkout w meczu @2.25 unibet
Obaj zanotują 120+ checkout @4.72 1xbet
Over 16.5 w meczu @1.80 1xbet

Suljovic - Sherrock
Tutaj z bólem serca, bo bardzo lubię Fallon (jak pewnie większość) ale zdecydowanie idę w stronę Mensura. Fallon swoje zrobiła, zapisała się po raz kolejny w historii i wydaje mi się, że ugrała już swojego maxa.

Suljovic -1.5 @1.67 unibet

MVG - Anderson

Jakiś czas temu bym tego nie napisał, ale przy obecnej formie obu zawodników jest to dla mnie mecz godny finału. Jedyne czego żałuję, to że nie będzie w formacie BO31 jak ćwierćfinały. Spodziewam się tu średniej ponad 100 u obu zawodników, wielu maxów i wysokich zamków. Tak jak kolega wyżej, też ostatecznie widzę tutaj wygraną MVG, ale po wyrównanym meczu. Na to spotkanie kilka ciekawych kursów:

Obaj zanotują 100+ checkout @1.801xbet
Obaj zanotują 120+ checkout @4.42 1xbet
MVG King of the oche (wygra, więcej 180 i wyższy c/o) @4.75 unibet

9 darter @35 fortuna
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Jezeli Pita na podwójnych będzie dalej tak partaczyl to de Sousa może go dziś spakowac. Pełna zgoda ze na dystansie na ta chwile Wright wygląda lepiej, natomiast :

5/16 z Sherrock
4/20 z Clemensem
5/18 z Deckerem

Tragicznie jezeli chodzi o duble wygląda Pita. Stąd też przestrzegam przed zbytnim hurraoptymizmem. Wydaje mi się że to może być długi mecz


Mensur i MvG jak najbardziej do grania, podzielam opinie.

Smith i Cullen może być fajne widowisko. O ile obu będzie się chciało bo u nich bywa z tym różnie.
 
Do góry Bottom