>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: Grand Slam of Darts 2021

O 1,3K

osiek

Użytkownik
Witam. Panowie, czy macie już swojego faworyta do zwycięstwa w turnieju? Osobiście zastanawiam się nad Claytonem. W poprzednim turnieju kiedy przegrywał z Pricem 7:2 myślałem że to już koniec a jednak udało mu się uciec z pod topora. Po bardzo słabym w mojej opinii pojedynku Van den Bergha z Ratajskim myślałem że w finale Jonny uwinie się raz dwa jednak tak się nie stało. Dopiero po, o ile dobrze pamiętam drugiej przerwie Belg zaczął grać zdecydowanie gorzej i skończyło się wygraną fretki. W Wrighta nie wierzę, jest zdecydowanie bez formy do czego zaraz jeszcze wrócę. Iceman? Jak zawsze groźny przeciwnik, podobnie zresztą jak van Gerwen. Jednak i oni pokazali że są do ogrania. Wszystko zależy oczywiście od obecnej formy i tego kto utrzyma nerwy na wodzy. Clayton pokazał nam że ma jedno i potrafi drugie a jego D16 to jakaś magia. Oczywiście są jeszcze inny którzy również mogą "odpalić". W STS kurs na jego zwycięstwo to 10. Chyba jednak za parę groszy można pograć dla lepszych emocji.

Wracając do Wrighta. W sobotę w pierwszym pojedynku zmierzy się z Panią Sherrock. Z Ratajskim na WSF zagrała bardzo słabo. Fakt, że Krzysztof zagrał według mnie jeden z najlepszych meczów ostatnich tygodni. Jednak wiem też że Brytyjka potrafi grać i też nie raz już to udowadniała, akurat te spotkanie wybitnie jej nie poszło. Wright w ostatnich tygodniach kompletnie bez formy. Jeśli wiatr będzie wiał w dobrą stronę to czy nie sądzicie że może Pani Sherrock pomóc sprawić niespodziankę już pierwszego dnia? :p. Formuła krótka, do 5 wygranych legów więc czemu nie?

Może w jakichś innych meczach dopatrujecie się niespodzianek lub innych ciekawych betów? ;)
 
P 0

pavlinho

Gość
Dla mnie Clayton jest faworytem, potem Price a gdzieś za ich plecami mogą atakować MVG lub VDB.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Czekam na ostateczną ofertę zdarzeń długoterminowych oraz inne polskie buki, które dadzą nam kursy na wygrane w turnieju, ale już mi coś do głowy wpadło. Co do typów na 1 kolejkę to mam już swój trebelek, ale wrzucę go w piątek/sobotę, bo czekam na kursy u Polaków. Do tego jest pomysł na singla i pewnie będziemy szukać jakiś niespodzianek, bo moim zdaniem przy tak krótkim formacie możemy mieć ich sporo.

Kwarta 1: Ratajski, Price, Schindler, Rafferty / King, Clayton, Brooks, Rusty

Co się rzuca w oczy jeżeli spojrzymy na tych ośmiu darterów? Przede wszystkim nazwiska Price oraz Claytona, którzy w tym sezonie są czołówką PDC i jednymi z faworytów do wygrania całego turnieju. Fakt, że są w jednej ćwiartce powoduję, że tylko jeden z nich będzie mógł się znaleźć w półfinale. Który z nich to będzie? Nie mam zielonego pojęcia, ale nie wyobrażam sobie żeby ktoś inny wygrał tą ćwiartkę. Nawet jeśli Clayton lub Price zagrają trochę słabiej w grupie i spotkają się od razu po grupie to ćwierćfinał będzie już formule Bo31, więc raczej nikt nie będzie wstanie pokonać jakiegokolwiek Walijczyka. Wydaję mi się, że poza Claytonem i Pricem z grup wyjdzie Ratajski oraz King. Merv zagrał ostatnio bardzo fajnie podczas jednego z turniejów, a w grupie ma dwóch młodziaków, którzy poza umiejętnościami muszą też pokazać głowę, a o to może być ciężko na scenie. Co do grupy A to Rataj może nawet powalczyć z Pricem, ale najważniejsze będzie spotkanie z Schindlerem, którego stać na dobre spotkanie. Mecz o wyjście w pierwszym spotkaniu, mogło być gorzej? Myślę, że nie. Wierzę jednak w Rataja i uważam, że z grupy wyjdzie. Co do Raffertyego to wrócimy do niego w piątek ;)

Kwarta 2: Wade, Krcmar, Williams, Cross, / Bunting, Joyce, Dima, RJ Rodrgiuez

Chyba "najsłabsza" kwarta. Mamy tutaj sporo zawodników, którzy są bardzo nierówni, mało widowiskowi. Ale to może moja niechęć do nich? Nie lubię ani Wade ani Crossa. Nie mniej jednak, moim zdaniem Dima ma taką autostradę do półfinału, że jeżeli tego nie wykorzysta to będę w ogromnym szoku. Kto drugi do wyjścia z tej grupy? Każdy ma równe szanse, ale kibicuje "Little Johnowi", który w meczach singlowych na World Cupie zazwyczaj gra bardzo dobrze, a tutaj format również krótki. Potrafi maxować i robić ładne zamki, więc spotkania z szybko rzucającym Dima oraz Buntingiem mogą być przyjemne do oglądania. A w grupie C? Wade i Cross, każda inna opcja będzie dziwna, ale ta grupa jest dziwna, więc nie zdziwię się jak Krcmar ich wyjaśni, bo rzucać potrafi.

Dima wygra kwartę - ???
Dima wygra Grand Slam of Darts 2021 - 11/lvbet

Kwarta 3: Wright, Clemens, Sherrock, de Decker / Suljovic, Campbell, de Sousa, Humphries


Zacznę może od grupy F, która moim zdaniem jest najciekawsza ze wszystkich, ponieważ tutaj każdy może wyjść. Mensur w końcu zaczął grać po kontuzjach z początku sezonu, de Sousa to obrońca tytułu, który ma mocno średni sezon, Luke zaczął w końcu wchodzić do czołówki i w końcu ma solidny sezon jednak bez większych sukcesów w turniejach telewizyjnych, a Campbell podczas World Cupów potrafił pokazać solidną grę, a od kolejnego sezonu w końcu dostał kartę PDC, więc zapamiętajcie to nazwisko. Co w tej grupie? Ja na pewno idę w Mensura, ale ja go lubię, on w tak krótkim formacie może być naprawdę groźny, bo pozostała trójka jest chimeryczna, a w krótkim formacie grupowym nie ma na to czasu. Peter Wright to największa zagadka tego turnieju. Ostatnio naprawdę tragiczna forma, porażki w początkowych rundach. Tutaj grupa trudna. De Decker zagrał fantastyczne kwalifikacje, gdzie wyrzucił fenomenalnego Kima. Do tego solidny Clemens oraz Fallon, z którą zawsze gra się niewygodnie. Co z tego powinno nam wyjść? Brak wyjścia Wrighta? Możliwe. Ale jak wyjdzie to może wygrać turniej i właśnie to typuje.

Wright wygra kwartę - ???
Mensur wygra kwartę - ???
Wright wygra Grand Slam of Darts 2021 - 11/lvbet
Mensur wygra Grand Slam of Darts 2021 - 81/lvbet

Kwarta 4: Cullen, MVG, Lisa, Henderson / Smith, Barney, Anderson, Davis


Cullen i MVG? Chyba każdy się ze mną zgodzi. Hendo wystrzelił na drużynówce i starczu. Ostatnia grupa to taka nostalgia dla mnie. Gdy zaczynałem oglądać PDC to Smith dopiero się pojawił, a Gary i Barney byli mega kozakami. Powrót Barneya do wielkiego turnieju telewizyjnego po powrocie z emerytury to dla mnie mega wielkie przeżycie i czekam na ta grupę najmocniej. Mocno subiektywnie uważam, że Barneya stać na wyjście z grupy. Potencjalne 2 miejsce daję pojedynek z MVG, a Ci co śledzą trochę darta to wiedzą, że MVG nie lubi grać ze starszym Holendrem. Sytuacja podobna jak z Wrightem, wyjście z grupy Andersona czy Barneya może im dać szansę w potencjalnej wygranej całej dolnej połówki, która poza MVG jest mocno średnia. Ja tutaj idę sercem za Raymondem, bo kurs na MVG trochę za niski.

Barney wygra kwartę - ???
Barney wygra Grand Slam of Darts 2021 - 70/totalbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +317
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ale lipa, na wygranej Dimy miałem oparty główny kupon na sobotę, a teraz trzeba myśleć dalej. Czekam na polskie buki, bo nadal nie mam tego co chce. Szkoda, że Dobey, a nie jakiś Chizzy czy Kim. Ta grupa i w sumie ćwiartka się robi mega ogórkowa.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Dobey? Dla mnie świetna wiadomość. W zeszłym tygodniu gość wygrał jednodniowe zawody na sredniej powyżej 102 w siedmiu spotkaniach

Ćwierćfinal z Sousa 6-2
Polfinal z Crossem 7-4
Finał z Searlem 8-6

Ja myślę że to może być czarny kon tych zawodów i absolutnie, patrząc zarówno na grupę jak i na ćwiartkę, nie zdziwi mnie jak dojdzie do półfinału
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Typy długoterminowe zostały już dodane, więc lecimy z kuponami na fazę grupową. Obiecałem, że będzie dużo i gramy sporo od pierwszego dnia. Faza grupowa nie będzie jakaś mega mocna, bo format krótki, ale postaramy się wykorzystać nieznajomość buków i zaatakować przeciwko graczom, którzy nie mają za dużo wspólnego z turniejami telewizyjnymi w PDC.
Price-Rafferty
Typ: DW: 5-0 – 5.62/STS


Na grze przeciwko Rafferty’emu jest oparty cały mój dzisiejszy dzień i być może popełniam karygodny błąd, bo jego dobry mecz może przekreślić moje kupony jednakże zagłębiłem się dość mocno w jego karierę i tak naprawdę gra on 80-85. W turnieju znalazł się dzięki dobrym występom w DT, gdzie nawet udało mu się wygrać jeden z turniejów jednak tak jak wspominałem jego średnia nie zatacza nawet blisko 90, więc to mało. Do tego dochodzi wielka scena, mecz turniejowy w telewizji i pojedynek z aktualnym mistrzem świata. Typowanie kogoś pojedynku do 0 to spore ryzyko jednak przy takim formacie i potencjalnym rozpoczęciu meczu przez Price potrzebujemy zaledwie dwóch przełamań. Rafferty powinien dostać swoje podwójne na kończenie, ale myślę, że będą to maksymalnie 2-3 lotki. Jeżeli Price dojedzie na tarczy, a jego ultra solidne D20/D10 będzie na miejscu to uważam, że może mu nie oddać nawet lega. Kurs ultra duży, więc w moim odczuciu warto spróbować.

Price (-2.5) x Clayton x King
AKO: 2.69/lvbet


To mój główny kupon oparty właśnie na handicapie przeciwko wyżej opisanemu Nathanowi oraz dwóch zwycięstwach przeciwko młodym grajkom. Analiza była napisana pod wygraną Dimy i Claytona, ale przez COVID Belga dorzucam Kinga. W każdym tych spotkań zawodnicy, których typuje grają przeciwko młodym darterom, którzy nie grali zbyt dużo na scenie. Mimo krótkiego formatu doświadczenie wygra to spotkanie. AKO daje solidne podwojenie i jest moim głównym kuponem na sobotę.



Tasiemka: Wrzucę w zdjęciu
AKO: 24.53/STS

tasma1.png tasma2.png


Bez większej analizy, tam gdzie widzę wygrane faworytów to ich gram, czasami z lekkim handi, czasami bez. Tam gdzie czuje niespodzianki to daje overek legowy taki delikany, bo 7 legów powinno być prawie wszędzie (oczywiście poza meczem Price :D). Robi się fajne ako, więc gram i zobaczymy co z tego będzie.

Mensur x Raffery najwyższy C/O poniżej 67.5 x Barney najwyższy C/O powyżej 84.5 x Rataj
AKO: 9.98/fortuna


Czemu Humphries jest faworytem w spotkaniu z Mensurem? Dlaczego kursy nie są wystawione odwrotnie? Nie wiem, ale w sumie się cieszę, bo kurs na Austriaka w moim odczuciu powinien wynosić 1.7 maksymalnie. Opisałem jego postać w typach długoterminowych, ale tylko napomnę, że w końcu zaczął grać, a Luke nadal jest nierówny. Format krótki, może być decider, ale kursy są źle wystawione, więc idziemy w stronę Mensura.

Rafferty i zamek powyżej 67? Nie, no nie. Linia wysoka, dla mnie wygra MAKSYMALNIE 1 lega, więc taki zamek raczej może być ciężki. Żeby to siadło to tak naprawdę będzie miał 1 lub 2 lotki na kończenie, a przy presji to nie powinno zostać zrealizowane.

Mecz wieczoru. Nie ma co się dziwić. Barney wraca, a kibice go chcą. Do tego Smith, który musiałby coś osiągnąć na Grand Slamie lub MŚ żeby zagrać w Premier League. Obaj potrafią rzucać i spodziewam się naprawdę 8, a może nawet 9 legów. Żeby zakład wszedł potrzebujemy zamek 85, który tak naprawdę jest na dwie lotki i zawsze daje pewność na Bulla. Barney wielokrotnie udowadniał, że jakieś 96, 116 czy 121 potrafi zapiąć, więc spodziewam się, że tutaj bez problemu to zrobi.

Na końcu czysty Rataj, powielony Rataj, ale na moje jeżeli ma wyjść to musi wygrać. Niemiecki przeciwnik to solidny grajek, ale Polski Orzeł pokazał ostatnio solidną formę i wygrał turniej podłogowy. Jeżeli ma awansować dalej to musi wygrać swoje pierwsze spotkanie, bo potem będzie co raz gorzej. Moim zdaniem kupon również solidny i polecam go zagrać po 16, gdy nie będzie podatku.


Mój budżet jest podzielony 40% na grupę i długo, a reszta na fazę pucharową, bo dopiero tam się zacznie zabawa.


Price nas pogrążył.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +394
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Widzieliście może czy jakiś buk wystawił zakłady na dokładne wyniki? Brodaty-zlow podał kurs na takie zdarzenie z STS ale nigdzie nie mogę tego znaleźć.
 
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Bunting - Joyce over 7.5 legów @1.7
Ratajski - Schindler under 4.5 maxów @1.61
AKO: 2.71 STS

Dubel, który szybko się rozstrzygnie, bo najpóźniej w drugim meczu turnieju.
Pierwsze starcie to mecz półfinalisty MŚ z zawodnikiem, który na turniejach telewizyjnych nie prezentował się ostatnio zbyt często, ale ze sceną jest raczej obyty. Z tego co napisałem wydawać by się mogło, że zawodników dzieli dość sporo, ale obecna forma jednego jak i drugiego wydaje się być zbliżona co pokazują chociażby wartości osiągane na Playersach. Zakładając, że w tym momencie najlepszą formę w tej grupie prezentuje Dobey to starcie Buntinga z Joyce może poważnie zadecydować o wyjściu z grupy jednego bądź drugiego. Joyce w obecnej formie jest bardziej zawodnikiem, który prędzej stoczy ze Stephenem jeden z bardziej wyrównanych bojów sesji niż przegra 5:0 lub 5:1.
Co do drugiego spotkania to są mecze, w których linia 3.5 maxów może wydawać się za niska, a są też takie, gdzie 4.5 sprawia wrażenie zawyżonej. Tak jest chyba w meczu Ratajskiego z Schindlerem. Niemiec potrafi te maxy ładować może i czasem lepiej od Polaka, ale myślę, że na tym turnieju będzie trochę stremowany szczególnie w pierwszym starciu, które też może ostatecznie zadecydować o wyjściu z grupy, bo to dla niego powrót na Grand Slama po dwuletniej przerwie. Polak ma czasem spotkania, w których ni z gruszki ni z pietruszki szybko potrafi te 2-3 maxy rzucić, ale liczę, że tym razem tak nie będzie i rozkręcenie się w tym turnieju trochę mu zajmie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +462
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Schindler @2.65

mając w perspektywie mecze z Pricem i Raffertym raczej pewne jest to ze jest to bój o wyjście z grupy.I pójdę w stronę Niemca. Dlaczego? Powodów jest kilka

- przede wszystkim dlatego ze jest to pierwsze spotkanie. Zapoznanie z tarcza, z warunkami, z publicznością -jak w każdym sporcie chwile to potrwa. A tutaj tej chwili nie będzie, turniej z zalozenia fajny ale mecze do 5 przypominają nieco spotkania snookerowe do 2 partii. Raz się pomylisz i jesteś pod ścianą. Z tego tex powodu nie warto moim zdaniem iść w tak niewyraźnych faworytów

- po drugie - Niemiec wraca. Myślę że formę szykował konkretnie na ten weekend. Wyjście z grupy to będzie dla niego powrót na zaplecze elity na dłuższy czas

- po trzecie. Sam nie wierze w to co teraz napisze ale jednak takie myśli po głowie tez mi chodzą. Drabinka. Rataj i jego otoczenie raczej z góry zakładają ze zbyt dużo tu nie osiągną. Dwóch Walijczykow na horyzoncie - Rataj jak na moje przestał czynić postępy. Oby to co do tej pory osiągnął nie było jego sufitem. Wracając do myśli -czy nie pojawi się pokusa aby odpuścić ten mecz?nic nie sugeruje, ale też trzeba czasem pomyśleć tak po ludzku

Z innych typów
Clayton under 2.5 max
Price - 2.5 lega
KING - Brooks under 3.5 maxa

@4.08 bez podatku fortuna


jak to jest z rozpoczynaniem spotkan? Tradycyjny bull przed meczem czy jednak każdy ma gwarancję rozpoczecia choć jednego spotkania w grupie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
1636841760131.png
Im bliżej końca kuponu tym coraz większy stres, bo Humphries nie zagrał tego co się spodziewałem, ale Campbell znów samo, więc jest

Dziś trochę niższe kursy i trebel zamiast dubla, ale to też trochę dlatego, że stawiać muszę teraz i nie ma na razie za dużo kursów na polskich bukach.

Na niedzielę zaplanowano 8 spotkań pomiędzy sobotnimi zwycięzcami i 8 pomiędzy przegranymi. Jeśli chodzi o mecze przegranych to rzuca się w oczy wysoki kurs na Raffertyego i jednego z austriackich braci w starciu z Kingiem. Rzuca się w oczy, dlatego, że dziś to oni grali lepiej. O ile mecz Kinga odpuszczam, (bo dyspozycję tego faceta nie sposób przewidzieć i jutro może zagrać zarówno słabo i pożegnać się z turniejem jak i zagrać dużo lepiej) o tyle handi dodatnie na Raffertyego zagram. Skoro Nathan zagrał dziś naprawdę ładnie to czemu miałby nie wygrać minimum 3 legów z Schindlerem, który dziś zaprezentował się bardzo słabo szczególnie na podwójnych. Jeżeli Rafferty będzie rozpoczynał to może nawet "dać się złamać", a i tak zakład wejdzie. Po takim kursie mimo handicapu spróbuję.
Drugie spotkanie to mecz Humphriesa z Campbellem. Hump dzisiaj miał naprawdę ciężkiego rywala i jeśli chce pozostać w turnieju musi bezwzględnie jutro wygrać. Powinien to zrobić, bo Campbell dziś naprawdę nic wielkiego nie pokazał, a Hump nie powinien zagrać dużo gorzej niż z Suljoviciem, bo jest zawodnikiem dość powtarzalnym. Dzisiaj było naprawdę dobrze, ale Suljo zagrał wyśmienicie na podwójnych stąd taki, a nie inny wynik.
Ostatni mecz to już typ o najniższym kursie, ale tak jak w przypadku spotkania powyżej wydaje się być dość pewny. Brooks jest liderem grupy, ale jak dla mnie bardziej przez niemoc Kinga niż dobre swoje granie bo mecz młodego z weteranem był jednym ze słabszych dzisiejszego dnia. Clayton za to jest wymieniany w gronie faworytów do wygrania tego turnieju i nie ma w tym nic dziwnego. W tym roku jest chyba najrówniejszy z czołówki i nie powinno się to zmienić. Bardziej doświadczony Clayton nie powinien oddać pierwszego miejsca w grupie młokosowi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +342
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Price - Ratajski under 4.5 max @1.57

De Sousa - Mensur under 4.5 max @1.68

Clayton @1.2

@3.15



Nie doceniłem dzisiaj Rataja. Natomiast nie widzę tutaj jakiegoś pojedynku na maxy. Rataj często po dwóch d20 schodzi na d19. Price tez lubi szukać po tarczy

Buki cały czas sugerują się tym ze Portugalczyk to maszyna. Ostatnimi czasami ta maszyna raczej częściej szwankuje niż trafia 180'. Mensur? Może głupie skojarzenie ale chodzi mi po głowie ze stara się zmienić styl na bardziej ofensywny niczym Nafciarze w piłce ręcznej. Dziś mu wyszło, ale nie widzę w tym trwalej tendencji

Clayton? Przy słabszej formie Wrighta ja temu facetowi kibicuje jeżeli chodzi o wyzsze cele. A gdyby doszło do walki Claytona z Papuga to bym był mega rozdarty. Dwóch moich ulubionych darterow. Tego trzeciego nie ma i swoja droga - gdzie w tym roku jest Devon Petersen?
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Clayton x Luke x Wade
AKO: 2.19/totalbet


Kupon bez podatku. Dwa z trzech zdarzeń tak naprawdę zostały opisane przez Panów wyżej. Clayton to aktualnie najrówniejszy i najlepszy darter w PDC. Dostaje Brooksa, który wczoraj co prawda pokonał Kinga, ale to bardziej King pokonał siebie niż Brooks wygrał to spotkanie. AVG87 wygląda biednie przy 101 Claytona. Do tego dochodzi H2H, gdzie Walijczyk wygrywał 6/6 pojedynków.

Dalej atakujemy Luke, który co prawda wczoraj przegrał spotkanie z Mensurem (a nie mówiłem?), ale zagrał naprawdę bardzo spotkanie. Zastój w jednym z legów spowodował, że przegrał to jakże dobre spotkanie. Jeżeli chce jeszcze myśleć o wygranej to musi pokonać słabego wczoraj Cambella. Na moje Anglik jest wielkim faworytem i powinien bez problemów pokonać swojego rywala.

Na koniec Wade, który jeżeli chce myśleć o awansie no to musi dziś roznieść Krcmara. Anglik wczoraj kilka zastojów na podwójnych i AVG90. Wynik nie powala, ale to nadal więcej niż słaby Krcmar. W moim odczuciu nie ma co się więcej nad tym spotkanie rozwodzić. Wade już dzisiaj musi i uważam, że to zrobi.

Opcjonalnie:
Wade (-2.5) - 2.5/STS


Reszta wieczorem, bo na wieczorną sesję widzę parę fajnych betów ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +348
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Dobey - Bunting
Bunting wygra, @1.95, Uni 5:3

Wczoraj Bunting zagrał świetnie - prawie 107 avg robi wrażenie. Brakowało trochę skuteczności na kończących, przez co pechowo poległ w deciderze. Dobey natomiast na średniej 90 przegrał ze znacznie niżej notowanym Austriakiem.
Widzę value w tych kursach (które moim zdaniem powinny być co najmniej odwrotne) i spore szanse na zwycięstwo Stephena, więc warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +352
M 94K

michalkin

Użytkownik
Price - Ratajski under 4.5 max @1.57

De Sousa - Mensur under 4.5 max @1.68

Clayton @1.2

@3.15



Nie doceniłem dzisiaj Rataja. Natomiast nie widzę tutaj jakiegoś pojedynku na maxy. Rataj często po dwóch d20 schodzi na d19. Price tez lubi szukać po tarczy

Buki cały czas sugerują się tym ze Portugalczyk to maszyna. Ostatnimi czasami ta maszyna raczej częściej szwankuje niż trafia 180'. Mensur? Może głupie skojarzenie ale chodzi mi po głowie ze stara się zmienić styl na bardziej ofensywny niczym Nafciarze w piłce ręcznej. Dziś mu wyszło, ale nie widzę w tym trwalej tendencji

Clayton? Przy słabszej formie Wrighta ja temu facetowi kibicuje jeżeli chodzi o wyzsze cele. A gdyby doszło do walki Claytona z Papuga to bym był mega rozdarty. Dwóch moich ulubionych darterow. Tego trzeciego nie ma i swoja droga - gdzie w tym roku jest Devon Petersen?
nie doceniłeś Rataja? oglądałeś wcoraj pojedynek z Schindlerem? Przecież to nie Krzychu wygrał ten mecz, a raczej Schindler go przegrał. Tyle w temacie.
 
P 0

pavlinho

Gość
Z racji tego, że format do 5 wygranych legów to ja gram na samych underdogów w systemie 8 z 12 dla zabawy. Uważam, że tutaj każdy może wygrać z każdym eliminując dzisiaj spotkania z Claytonem, van Barneveldem, Humphriesem i Smithem. Kupon poniżej.



Za więcej pesos gram na Humphriesa i Smitha. Nie mam zabardzo czasu ale Luke zaprezentował się dobrze na wysokiej sredniej, jego rywal nie. Gary z formą w lesie a wynik 5-1 taki bo rywal zagrał na AVG 66 - ja gram na wyższej, Smith na dobrej średniej i nie widze tu szans dla Garego, jestem zdziwiony kursem jak mam być szczery.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
P 9

plokin

Użytkownik
Wade dalej ma tylko przebłyski. Dzisiaj zrobił, co musiał i tyle.

Krzysiu nie miał dzisiaj nic do powiedzenia, jego średnia jest tutaj bez znaczenia.

Joyce dzisiaj zagrał pięknie i dobrze grający Rodriguez był bez szans. Ktoś z wyjadaczy podpowie dlaczego jest tak dobry kurs jutro na Ryana z Dobeyem?
 
Do góry Bottom