>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: Grand Slam of Darts 2021

rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Ostrzezenie przed (mozliwa, kolejna) ustawka.

Nie grajcie na Suljovica. Juz raz sprzedal dzidzie, sa media i sponsorzy gotowe wylozyc wieksze pieniadze zeby wypromowac kobiete z darta.

A zawodnicy szczegolnie z krajow bylej Jugoslawii czy dawnego bloku wschodniego tylko ciesza miche na propoozycje odstapienia meczu meijscowej talenciarze. Pewnie wezmie dwa razy wiecej niz za przejscie dalej, bo turnieju i tak by nie wygral, ale moga byc podchody.

Polecam szczegolnie do obserwowania na zywo, to niemozliwe zeby zawodnik tej klasy uczciwie przegral z kobieta, a juz conajmniej raz to zrobil.

Panna Fallon zdaje sie ze juz jeden niesamowity wyrezyserowany zwrot, ciekawe jak daleko ja przepchna, uczyli sie pewnie od Korei 2002.

Pewnie drugiego takiego dojscia jak wczoraj nie bedzie, ale nie grajcie na Suljovica broń boska.

Widze jaki jest hajp na brytyjskich mediach na Fallon, ogladam, cos tam rzuca ale prawda jest taka ze dowolny facet z pierwszej szesnastki w rankingu wychodzi i ja zamiata.

Tylko n owlasnei, polecam sprawdzic co bylo na mistrzostwach swiata

To, ze jej nie lubie, nie ma tu nic do rzeczy, nic osobistego ale nie lubie ogolnie przepychanych kolanem zawodnikow i zawodniczek
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
I wyrezysowali jej zamek na 141, a chwile później na 170. Cały dzien nagrywali te sceny, bo lotka czasami nawet w tarczę nie trafiała. A nie, czekaj..
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
I wyrezysowali jej zamek na 141, a chwile później na 170. Cały dzien nagrywali te sceny, bo lotka czasami nawet w tarczę nie trafiała. A nie, czekaj..
A jakie znaczenie maja detale. Zawsze mogl poczekac dluzej az rzuci

Ale skoro tak ladnie weszlo za pierwszym razem nie bylo dalszej potrzeby udawania inwalidy
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Tak jak traktuję kolejne bajdurzenia rondeliniego z dużym przymrużeniem oka, tak tutaj muszę mu przyznać trochę racji. Nie, nie chodzi mi o te jej wysokie zamknięcia (141, 170) bo to był przypadek. Wg mnie i tak by wygrała to spotkanie bo faktycznie wyglądało to trochę tak jakby Clemens nie chciał wygrać. Uwaga Wieczorka85 o wyreżyserowaniu tych wysokich zejść - chociaż mam nadzieję, że napisał to cynicznie - bo jeśli nie to może ona świadczyć tylko o tym, że nie zrozumiał on kontekstu tego co napisał rondelini. Dzisiejszy świat zwariował totalnie. Komuś może zależeć żeby pokazać, że kobiety mogą rywalizować na równi z facetami i nawet z nimi wygrywać. Nie twierdzę, że tak nie może być ale jakiekolwiek próby udowadniania tego na siłę budzą mój niesmak. Wiadomo, że wałek łatwiej zrobić w meczach na krótkich dystansach gdzie zawsze można zwalić na element przypadkowości. Myślę jednak, że jest wcale niemała szansa na to, że Fallon przejdzie dzisiaj dalej. Wygrać turnieju nie wygra. Aż takiego przegięcia raczej nie zobaczymy 😂 . No chyba że się nagle okaże, że jest lesbijką aktywnie propagującą ideologię LGBT, najlepiej o jak najciemniejszej karnacji i do tego nie jedzącą mięsa. Dzisiejszy świat niestety tak wygląda.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Nie do końca wiem jak można przekręcić zawodnika w darcie. Sędzia ma mu źle punkty liczyć czy co? Fallon może powalczyć, ale podwójny Mensura powinien tutaj przechylić szalę na jego stronę. Dla mnie betem dnia jest kurs na Wrighta o czym zresztą pisałem wczoraj. Szykuje się ciekawa sesja, więc warto obejrzeć. Nie wiem czy widzicie jakie buki wystawiły kursy na Claytona, jak ktoś składa jakiś dłuższy kupon to ewidentnie warto to rozważyć, bo kursiwo potężne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Nie do końca wiem jak można przekręcić zawodnika w darcie. Sędzia ma mu źle punkty liczyć czy co? Fallon może powalczyć, ale podwójny Mensura powinien tutaj przechylić szalę na jego stronę. Dla mnie betem dnia jest kurs na Wrighta o czym zresztą pisałem wczoraj. Szykuje się ciekawa sesja, więc warto obejrzeć. Nie wiem czy widzicie jakie buki wystawiły kursy na Claytona, jak ktoś składa jakiś dłuższy kupon to ewidentnie warto to rozważyć, bo kursiwo potężne.
Tu nie chodzi o przekręcenie zawodnika przez sędziego (bo w darcie to faktycznie byłąby duża sztuka :)). Tu chodzi o podłożenie się zawodnikowi. Jeśli ktoś lubi się bawić w takie cos to trzeba to mieć na uwadze.
 
pepeqqq 56

pepeqqq

Użytkownik
Kiedy będą grane te 2 ćwierćfinały które wyłonią się z dzisiejszych meczy? Też jutro czy w sobote? Kiedy półfinały?
Post automatycznie złączony:

Na dzisiaj ode mnie 11,5+ 180 w meczu Smith-Cullen, Wright mecz, Sherrock +3,5 180 i MvG +4,5 180
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Kiedy będą grane te 2 ćwierćfinały które wyłonią się z dzisiejszych meczy? Też jutro czy w sobote? Kiedy półfinały?
Post automatycznie złączony:

Na dzisiaj ode mnie 11,5+ 180 w meczu Smith-Cullen, Wright mecz, Sherrock +3,5 180 i MvG +4,5 180
Jutro pierwsze ćwierćfinały, w sobotę drugie, a w niedzielę półfinały i finał, tak mi się przynajmniej wydaję.
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Jutro pierwsze ćwierćfinały, w sobotę drugie, a w niedzielę półfinały i finał, tak mi się przynajmniej wydaję.
Może tak być, chociaż logiczniejszym wydaje się żeby wszystkie ćwierćfinały odbyły się jutro. Wtedy w sobotę półfinały i finał w niedzielę.
Trochę rzucania jednak będzie w półfinale i finale więc upychanie tego w jednym dniu trochę mija się z celem. Ale zobaczymy.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Może tak być, chociaż logiczniejszym wydaje się żeby wszystkie ćwierćfinały odbyły się jutro. Wtedy w sobotę półfinały i finał w niedzielę.
Trochę rzucania jednak będzie w półfinale i finale więc upychanie tego w jednym dniu trochę mija się z celem. Ale zobaczymy.
Dlaczego? Sesja popołudniowa to półfinały, a finał w wieczornej, czyli typowy klasyk w PDC.
 
P 0

pavlinho

Gość
Fallon zajebała zamek 141 i 170 a ten typ z foliową czapeczką będzie pisał, że to wyreżyserowane xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd
Zastanawiałem się, kiedy zacznie pisać swoje wysrywy w tym temacie i długo nie musiałem czekać.

Dzisiejsze typy na maksy Smith-Cullen są zbyt oczywiste i nie wiem czy to grać bo linia 11.5 jest wysoka w UK Open było tych maksów 12 czyli na styk a panowie grali w tym samym formacie co dzisiaj do 10 wygranych, kuszą maksy Sherrock bo ona ładuje tylko w okolice T20, jak ma zejść na T18, T19 czy T17 to widać, że ma z tym problem.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Wright v De Sousa 1 @1,75 totalbet

Jak dla mnie jest to najlepszy bet na dziś. Jestem pozytywnie zaskoczony kursem, spodziewałem się maks. @1,6 na Wrighta. Prawda jest taka, że gdyby Pita nie świrował na podwójnych to spokojnie może myśleć o wygranej w turnieju. Power-scoring wygląda bardzo dobrze, ja odnoszę wrażenie, że to 'Snakebite' z czasów World Matchplay. Lekki regres zauważalny na drużynowych MŚ i podczas European Tour czy Players Championships minął i wydaje mi się, że potrzeba kilku legów, w których Pita trafi pierwszą lotką na podwójnej i zyska pewność siebie. Kwestia mentalna. Obecnie potencjał ma dużo wyższy aniżeli Jose, którego bessa trwa już dłuższy czas i nie widać specjalnie szans na zmianę frontu. Może zrobić wysoki zameczek, może nawet sieknąć 3x d20 / 120 ale na przestrzeni kilkunastu legów zdecydowanym faworytem w mojej opinii jest Peter Wright. Czuję ten mecz i zdziwię się, jeśli Szkot przegra.

Co do Mensura - pełna zgoda z przedmówcami, jak zagra swoje to powinien pewnie wypunktować Sherrock. Lubię czasami poczytać teorię spiskowe, ale z tymi ustawkami w meczach Fallon i rzekomym odpuszczeniu przez Mensura.. Pozazdrościć wyobraźni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 0

pavlinho

Gość
Dobra, dzisiaj gram tak, jak nie wejdzie to odpuszczam granie Grand Slama bo średnio mi to wychodzi.

Smith - Cullen over 16.5 lega # 1.70 dzięki Joe, świetna gra na podwójnych jak zawsze, lecisz na czarną listę (y)
Wright - de Sousa over 16.5 lega # 1.70
Sherrock over 3.5 180's # 1.74
van Gerwen # 1.29

Tak jak pisałem, w UK Open oglądaliśmy między panami 19 legów a format taki sam. Linia na maksy dla mnie za wysoka. Uważam, że nie będzie dzisiaj tak jednostronnych wyników jak wczoraj (argument z dupy ale taka prawda że pary są dużo bardziej wyrównane). Obaj prezentują tutaj dobrego darta, może poza spotkaniem które Smith zlał z Davisem.

Na Wrighta nie zagram bo mam go na czarnej liście. Po drugie, jego forma na podwójnych to żart. Po trzecie forma ostatnio też mocno w szkocką kratkę. Podobnie mógłbym napisać o de Sousie, forma loteria, maksów mało ale uważam, że tutaj powalczy a i maksów z jego strony dzisiaj kilka zobaczymy. Głównym argumentem jest obrona hajsu z poprzedniego Grand Slama który przecież wygrał. Długo zastanawiałem się jak ugryżć to spotkanie, miałem zagrać over maksów ale linia za wysoka, potem same maksy Wrighta ale też mi coś nie pasuje, to może Wright więcej maksów niż de Sousa ale przecież jak Portugalczyk odpali to może ich rzucić nawet z 10. No to gram to samo co w pierwszym spotkaniu, over legów bo walki tutaj trochę powinno być.

Sherrock ładuje non stop bez opamiętania w T20. Już kiedyś pisałem, że w turnieju Nordic rzuciła więcej maksów od van den Bergha! i z MVG miała do ostatniego lega 5-5 w maksach ale MVG rzucił jednego więcej. Na pełnym dystansie raczej będzie gorsza od Suljovicia, ale 4 maksy powinny siąść jeśli chce powalczyć. W fazie grupowej rzuciła 2, 4 i 2 maksy gdzie w ostatnim meczu z Clemensem mogło być ich więcej ale trzecia lotka nie wchodziła. Kurs leci na dół, bo był za 1.82 jak stawiałem. Na kuponie za mniejsza stawkę mam Sherrock więcej maksów po 2.49 a w momencie stawiania spadł niestety z 2.90.

Uważam, że van Gerwen przejedzie się po Andersonie. Uważam, że Gary jest daleki od swojej optymalnej formy. Na ostatnie 10 spotkań MVG wygrał 8, był jeden remis i 1 wygrana Andersona. Na kuponie za mniejszą stawkę mam też van Gerwen checkout over 117.5, 47, 138, 125 - takie zamki robił. Jedynie mam obawy, że Anderson nie dojedzie sportowo na mecz i van Gerwen nie będzie zmuszony zamykać wysokich wartości, dlatego gram za mniejsza stawkę. Handicap -2.5 lega też warty przemyślenia.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Skysports:
Sunday November 21

Afternoon Session (1pm GMT)
2 x Semi-Final Matches

Evening Session (7pm GMT)
The Final

Najwyższe zamknięcie- 127,5 1,84 Fortuna Sherrock 124 i Anderson 124 :D

Panowie wyżej napisali już chyba wszystko co o dzisiejszych spotkaniach można powiedzieć. Ja spróbuję pograć dubelka na zamki. Format długi a skoro przy krótszym się udawało to i dziś liczę na powodzenie. Pierwszy stawiam w meczu Suljovic - Sherrock. Brytyjka udowodniła że jest bardzo dobrym zawodnikiem i że potrafi rzucać, nic dodać nic ująć. Gdyby zagrała z Wrightem na zbliżonym poziomie do tego co prezentowała w dwóch poprzednich meczach to spokojnie by wygrała bo Snakebite grał słabo, fakt że teraz już fajnie się rozkręcił i również na niego dzisiaj liczę. Poza tym mam podobnie jak inni, przegra= na listę. Na pewno stać ją aby po raz trzeci powtórzyć to co wyprawiała do tej pory, to sport i tu piszę się historia. Czy wygra, czemu nie?. Przede wszystkim liczę na fajne widowisko bo przecież o to w tym wszystkim chodzi. Chociaż na razie mu się to jeszcze nie udało to może dzisiaj to Mensur zrobi taki zamek... Zobaczymy, myślę że warto próbować, maxy Sherock również wyglądają całkiem przyjemnie - 1,73 na over 3,5 to bardzo fajny kursik a i szansa myślę spora.

Najwyższe zamknięcie- 128,5 1,84 Fortuna

Drugi zamek gram w meczu MVG - Anderson. Uważam że przy tej formie Gerwena, jeśli nic się nie zmieni to mecz powinien wygrać bez większych problemów. Nie lekceważę Andersona ale musiał by się tu naprawdę wspiąć na wyżyny aby pokonać Michaela. Widzieliśmy co wyprawia holender, takie mecze można by oglądać do rana. Po cichu liczę na finał MVG - Clayton dlatego też dziś trzymam za niego kciuki.
 
Ostatnia edycja:
R 813

robssson

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ale szkoda, że ta ostatnia lotka nie wpadła!
Mecz całkiem ok, szkoda, że Cullen nie dojechał na podwójnych bo mial swoje szanse. Detale zadecydowały, że over legowy i wysoki checkout nie wszedł, ale 180 na styk!

Ja gram ov 128,5 checkout w dwóch kolejnych meczach i 129,5 u Gervena i Andersona. W każdym meczu są zawodnicy którzy mogą to zrobić.
Kurs ogólny @5.9
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Ależ mamy farta z tym Wrightem. Był tak żenujący i słaby dziś że aż głowa bolała od oglądania. Dobrze że Sousa pomógł.
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Wright jak Price awansowali dzięki temu że przeciwnicy pozwolili. By trafili na kogoś w formie to byśmy już o nich zapomnieli.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Katastrofalny poziom meczy Mensura z Fallon ... średnia austryjaka po 10 łęgach 84,77 ... Co to kurde ma być !!!!!
 
Do góry Bottom