>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pamiatki sportowe

kubota 76

kubota

Użytkownik
Już 2 holenderskie kluby mi napisałby że jak chce albo poczta normalna i żebym dołoączył dodatkowy znaczek albo kupić coś w sklepiku fana ????
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Jesli chodzi o adresy pocztowe, to pisz na adres klubu, ale adresata daj piłkarza ???? Oni tam mu chyba przekaza :p
 
komaro 0

komaro

Użytkownik
Napisz lepiej do Romy, że ogólnie lubisz ich klub, a twoim ulubionym zawodnikiem jest Totti. Ja tak zrobiłem i mam jego zdjęcie z autografem. ????
 
dydel12 0

dydel12

Użytkownik
hellołłł wszystkim
mam zamiar wysłać jutro do C. R. list drogą pocztową

oto on:
Sir Matt Busby Way, Old Trafford, Manchester, M16 0RA

Dear Cristiano!
My name is Piotr. I come from Poland. Man Utd is my favourite team, and YOU are my favourite player, not only In my opinion YOU are the best football player on the world. I love YOUR style and movement. I am fanatic of YOU. I have YOURS posters and Man Utd’s T-shirt, but only what I need is YOUR real autograph. This is my dream. I would be really pleased if you would sent to me one. I wish you good luck and a lot of football successes!!!
myślicie że jest ok, są jakeś błędy?
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Chyba niema ????

Noo więc tak sprawdzam dziś czy czegoś nie dostałem zaglądam a tam list od Bayer Leverkusen z :

Autograf :

Constant Djakpa
Henrique

I jeszcze była jakas ulotka o Bayer Leverkusen

No więc jak narazie z 35 meili odpowiedział narazie


PS : Orginalne Autografy bo widac!!!

Bayer co mnie niezmiernie cieszy
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
No a ja dzis dostalem karty 23 pilkarzy reprezentacji Czech, szkoda ze bez podpisow ale zawsze cos ???? Czekam na nastepne
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
AAa no właśnie czy mógłbym prosić o wysłanie mi na PW lub tutaj adresów e-mail do reprezentacji ??

Pisać do kogo opłaca się wysyłać maile !!! snajper napisz kto Ci odpisał !!!??
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
Czy tak was cieszy dostać po mail-u od pewniaków? Bardziej cieszy jak się dostanie np. po liście do piłkarza, wiemy że przeczytał nasz list i odesłał autograf albo co innego.
Dostajecie(nie mówię o wszystkich) odpowiedź i od razu ślecie jeszcze raz i jeszcze raz żeby mieć jak najwięcej tego samego, skrzynki są spamowane i wiele osób w ogóle nie dostaje nic.
Kubota jest coś takiego jak uefa.com a tam już znajdziesz ...
Nie mówię, że ja też cały czas wysyłam maile, ale ludzie biorą wszystkie adresy każdego klubu i ślą maile do wszystkich ...
Jeśli ktoś chce mnie opieprzyć to proszę na PW, wyraziłem tylko swoje zdanie.
 
fifer 0

fifer

Użytkownik
ErBiK popieram. A wracając do tematu to ja bawiłem się w to jakiś czas temu (ok. roku) i moje tamtejsze zdobycze to: zdjęcie Jerzego Engela z dedykacją, gazeta od Tottenhamu, zdjęcia kierowców Toyoty(F1) z nadrukowanymi autografami, zdjęcie reprezentacji Szwecji z nadrukowanymi autografami, 3 gazetki od reprezentacji Czech, zdjęcia ManU z nadrukowanymi autografami i spoza sportu to zdjęcie Szymona Majewskiego z oryginalnym autografem z dedykacją. Wszystkie te upominki dostałem poprzez wysłanie e-maila, z wyjątkiem ManU. Wysłałem także list do Celticu, ale bez odpowiedzi.
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
Dzięki za poparcie.
Szczerze to tak jest na wielu innych forach np. &quot;dostałem po mail-u naklejke z Boltonu ;)&quot; i już skrzynka Boltonu została zaspamowana przez pół Polski, dlatego kluby i federacje nie zawsze wysyłają coś. Ja również mam m.in. autograf Engela, 3 grajków z Lyonu (grafy oryginalne) dużo takich zdjęć itd. ale teraz biorę się za autografy. Ja także wysyłałem w tamtym roku do Celticu odp. po jakichś 2-3 miechach nie pamiętam dokładnie ;D Gruba książka o Celticu, plakat tam kogoś i informacje itd.
Ps: Czy ktoś pisał do Anaheim Ducks (NHL)?? Dostał jakąś odpowiedź? Chodzi mi o list.
 
fifer 0

fifer

Użytkownik
W takim razie chyba spróbuje do The Bhoys jeszcze raz. Jedyna pamiątka Celticu to kalendarz ze sklepiku fana w Glasgow, ale to za pośrednictwem znajomego. Teraz wgl chyba wrócę do pisania maili i listów.
Chciałbym się jeszcze dowiedzieć na temat NFL, NHL czy też NBA. Nigdy nie pisałem do drużyn z tych dziedzin sportu. Czy jest sens wysyłać maile lub listy?
 
Do góry Bottom