>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pamiatki sportowe

kubota 76

kubota

Użytkownik
Już 2 holenderskie kluby mi napisałby że jak chce albo poczta normalna i żebym dołoączył dodatkowy znaczek albo kupić coś w sklepiku fana ????
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Jesli chodzi o adresy pocztowe, to pisz na adres klubu, ale adresata daj piłkarza ???? Oni tam mu chyba przekaza :p
 
komaro 0

komaro

Użytkownik
Napisz lepiej do Romy, że ogólnie lubisz ich klub, a twoim ulubionym zawodnikiem jest Totti. Ja tak zrobiłem i mam jego zdjęcie z autografem. ????
 
dydel12 0

dydel12

Użytkownik
hellołłł wszystkim
mam zamiar wysłać jutro do C. R. list drogą pocztową

oto on:
Sir Matt Busby Way, Old Trafford, Manchester, M16 0RA

Dear Cristiano!
My name is Piotr. I come from Poland. Man Utd is my favourite team, and YOU are my favourite player, not only In my opinion YOU are the best football player on the world. I love YOUR style and movement. I am fanatic of YOU. I have YOURS posters and Man Utd’s T-shirt, but only what I need is YOUR real autograph. This is my dream. I would be really pleased if you would sent to me one. I wish you good luck and a lot of football successes!!!
myślicie że jest ok, są jakeś błędy?
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Chyba niema ????

Noo więc tak sprawdzam dziś czy czegoś nie dostałem zaglądam a tam list od Bayer Leverkusen z :

Autograf :

Constant Djakpa
Henrique

I jeszcze była jakas ulotka o Bayer Leverkusen

No więc jak narazie z 35 meili odpowiedział narazie


PS : Orginalne Autografy bo widac!!!

Bayer co mnie niezmiernie cieszy
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
No a ja dzis dostalem karty 23 pilkarzy reprezentacji Czech, szkoda ze bez podpisow ale zawsze cos ???? Czekam na nastepne
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
AAa no właśnie czy mógłbym prosić o wysłanie mi na PW lub tutaj adresów e-mail do reprezentacji ??

Pisać do kogo opłaca się wysyłać maile !!! snajper napisz kto Ci odpisał !!!??
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
Czy tak was cieszy dostać po mail-u od pewniaków? Bardziej cieszy jak się dostanie np. po liście do piłkarza, wiemy że przeczytał nasz list i odesłał autograf albo co innego.
Dostajecie(nie mówię o wszystkich) odpowiedź i od razu ślecie jeszcze raz i jeszcze raz żeby mieć jak najwięcej tego samego, skrzynki są spamowane i wiele osób w ogóle nie dostaje nic.
Kubota jest coś takiego jak uefa.com a tam już znajdziesz ...
Nie mówię, że ja też cały czas wysyłam maile, ale ludzie biorą wszystkie adresy każdego klubu i ślą maile do wszystkich ...
Jeśli ktoś chce mnie opieprzyć to proszę na PW, wyraziłem tylko swoje zdanie.
 
fifer 0

fifer

Użytkownik
ErBiK popieram. A wracając do tematu to ja bawiłem się w to jakiś czas temu (ok. roku) i moje tamtejsze zdobycze to: zdjęcie Jerzego Engela z dedykacją, gazeta od Tottenhamu, zdjęcia kierowców Toyoty(F1) z nadrukowanymi autografami, zdjęcie reprezentacji Szwecji z nadrukowanymi autografami, 3 gazetki od reprezentacji Czech, zdjęcia ManU z nadrukowanymi autografami i spoza sportu to zdjęcie Szymona Majewskiego z oryginalnym autografem z dedykacją. Wszystkie te upominki dostałem poprzez wysłanie e-maila, z wyjątkiem ManU. Wysłałem także list do Celticu, ale bez odpowiedzi.
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
Dzięki za poparcie.
Szczerze to tak jest na wielu innych forach np. &quot;dostałem po mail-u naklejke z Boltonu ;)&quot; i już skrzynka Boltonu została zaspamowana przez pół Polski, dlatego kluby i federacje nie zawsze wysyłają coś. Ja również mam m.in. autograf Engela, 3 grajków z Lyonu (grafy oryginalne) dużo takich zdjęć itd. ale teraz biorę się za autografy. Ja także wysyłałem w tamtym roku do Celticu odp. po jakichś 2-3 miechach nie pamiętam dokładnie ;D Gruba książka o Celticu, plakat tam kogoś i informacje itd.
Ps: Czy ktoś pisał do Anaheim Ducks (NHL)?? Dostał jakąś odpowiedź? Chodzi mi o list.
 
fifer 0

fifer

Użytkownik
W takim razie chyba spróbuje do The Bhoys jeszcze raz. Jedyna pamiątka Celticu to kalendarz ze sklepiku fana w Glasgow, ale to za pośrednictwem znajomego. Teraz wgl chyba wrócę do pisania maili i listów.
Chciałbym się jeszcze dowiedzieć na temat NFL, NHL czy też NBA. Nigdy nie pisałem do drużyn z tych dziedzin sportu. Czy jest sens wysyłać maile lub listy?
 
Do góry Bottom