>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pamiatki sportowe

grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
O jakim temacie mówisz?
Po za tym ja chcę wysłać do paru drużyn z MLB, NHL i NBA :p do piłkarskim mam maile spisane.
o tym
Tam kolega napisał wzór do F1 a nie do NBA ani NFL ... chociaż ..... prosiłbym jednak o e-maile do drużyn MLB, bo kurde szukam szukam i nie moge znaleźć.
z NFL , MLB jest taki problem , ze trzeba sie nieco wyslic i poszukac na stronach , bo sa poupychane - ale da rade znalesc.
Można też zwykły list wysłać.
Szkielet listu może wyglądac tak
Przedstawiamy sie
Piszemy jakis wstep [typu kibicuje Wam iles-iles lat , pamietam wasz ostatni sukces [o ile jakis byl ]]
A dalej wazelina panowie :] [ile sie da] [jestemy wiernymi fanami w takim panstwie jak Polska , ogladam wasze mecze w TV , obstawiam was u bukow :jezora: i to co slina na jezyk przyniesie [z sensem]]
Prosimy o jakies pamiatki
Adres swój [nie klubu]
------
Mozna napisac cokolwiek innego w liscie z sensem - nalezysz do fanklubu etc.
Angielski wystarczy znac lub poprosic starsze rodzenstwo o pomoc.
Ja chcialem wysylac do klubow MLB i NFL , ale jakoś zapału nie było.W Ameryce popularne sa karty baseballowe i czesto wysylaja z autografem zawodnikow czy jakies terminarzyki etc.
I niespodziewajcie sie ze klub pilkarski CI przysle piłke etc.
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
Dobra dzieki Grzesio ... wiem, że są poupychane i nie moge znaleźć ???? Ale wolę się skupić chyba jednak na drużynach piłkarskich, ale dzięki za porady na pewno przydadzą(nie tylko mi) się w przyszłości.
Mnie cieszy nawet świstek papieru o klubie lub malutka naklejka :p
A jak to jest z komitetami olimpijskimi? słyszał ktoś o tym?
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Wysylajcie e-maile do Toyoty jak ktos interesuje sie F1 wlasnie dostalem odpowiedz

Dear Andrzej ,

Thank you very much for your kind message and your interest in F1 Motorsport and the Panasonic Toyota Racing Team. We shall be sending you our drivers&#39; autograph cards shortly.
We thank you for your support and wish you and your family a Healthy and Happy New Year.
Cos takie bedzie

http://img73.imageshack.us/my.php?image=toyota001hj3.jpg

http://img258.imageshack.us/my.php?image=toyota002jo3.jpg
 
komaro 0

komaro

Użytkownik
Około 2 tygodnie temu wysłałem kilka maili do klubów takich jak Juventus, Roma, Celtic, Atletico. Szczerze mówiąc myślałem, że to ściema. Ale dziś dostałem list z Włoch, a w nim zdjęcie Tottiego z oryginalnym podpisem i dedykacją dla mnie. Nabrałem chęci, aby się w to jeszcze trochę pobawić. ????
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Około 2 tygodnie temu wysłałem kilka maili do klubów takich jak Juventus, Roma, Celtic, Atletico. Szczerze mówiąc myślałem, że to ściema. Ale dziś dostałem list z Włoch, a w nim zdjęcie Tottiego z oryginalnym podpisem i dedykacją dla mnie. Nabrałem chęci, aby się w to jeszcze trochę pobawić. ????
To gratulacje ???? Tez nie wierzylem zbytnio, wysylalem kilka listow poczta, to przychodzilo, ale mailem... Teraz wyslalem niedawno ok 30 maili, zobaczymy ????
Chyba tez do Romy napisze skoro takie rzeczy wysylaja... ????
Celtic na list poczta wyslal zdjecie druzynowe z nadrukowanymi autografami, moze teraz cos lepszego wysylaja, nie wiem ????
 
komaro 0

komaro

Użytkownik
Macie jeszcze jakieś drużyny, które po mailu zawsze co nieco wysyłają ? A po za tym ile kosztuje teraz znaczek, żeby wysłać list zagranicę, bo dawno żadnych listów nie wysyłałem ?
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
No więc szukam szukam tych adresów i niemogę zleźć ...
Potrzebuje
Real
Man Utd
Arsenalu
Manchester
Manchester United Football Club
Old Trafford
Sir Matt Busby Way
MANCHESTER
M16 0RA
United Kingdom
Arsenal
Arsenal F.C.
Highbury House,
75 Drayton Park,
London N5 1BU
Real
Real Madrid Club de Fútbol
Concha Espina, 1
E-28036 Madrid
Spain

na 98% dobre adresy ????
Poza tym, kluby te raczej nie wysyłają autografów. Jeśli coś dostaniesz to gazetki, karty ? ale bez org. podpisów.

toćka.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Macie jeszcze jakieś drużyny, które po mailu zawsze co nieco wysyłają ? A po za tym ile kosztuje teraz znaczek, żeby wysłać list zagranicę, bo dawno żadnych listów nie wysyłałem ?
Co do listów -&gt; czyt. str. 3 (mój post) - krótko o Polsce i zza granicy.
Po mailu mało klubów odpisuje i w ogóle coś wysyła, a jeśli nawet to &quot;fanty są gorsze&quot; ????

.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Jeśli chcecie autografy to polecam napisać listy osobiście do sportowców i tak prosić o graf. PO liscie na klub to zazwyczaj jest tak jak bam pisze.
Wystarczy przed adresem klubu wpisać imię i nazwisko sportowca i mu już przekażą list.
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Hmm myślę że spróbuję do Cecsa Fabregasa i do C.Ronaldo a takto to do Całego Realu aa do Live tez

No ja maili wysłałem też około 30 zobaczymy ile dostanę odpowiedzi ... wysłałem w sobotę. Czy coś dostanę się zobaczy ...
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
Od razu Ci mówię jak u mnie było - Cesc - brak reakcji , C.Ronaldo - brak reakcji, Casillas &amp; Ramos - brak reakcji, nie wiem jak będzie u Ciebie no ale powodzenia ;P
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Od razu Ci mówię jak u mnie było - Cesc - brak reakcji , C.Ronaldo - brak reakcji, Casillas &amp; Ramos - brak reakcji, nie wiem jak będzie u Ciebie no ale powodzenia ;P
A kiedy wyslales? Niektorzy odpisuja po ok 3 miesiacach...
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
No ja wysłałem tak... znaczy idę jutro wysłać do :

Real Madryt Klub
Man Utd : C,Ronaldo
Liverpool : F.Torres
Arsenal : C.Fabregas

PS : Napiszcie na kopercie PIORYTET !!! Do odbiorcy dojdzie w kilka dni wtedy !!!
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Real wysyla tylko zdjecie druzynowe z autografami nadrukowanymi oraz jak chcesz jakiegos zawodnika to zdjecie ;) Juz 3 bodajze wyslalem i 3 razy zdjecie druzyny oraz raz Raula fotka ;)
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Hmmm a po jakim czasie Ci odpisał Real ?? Ja im napisałem że lubie tam kilku graczy tak najbardziej ! A zdiecie Raula też autograf nadrukowany?
 
Do góry Bottom