>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pamiatki sportowe

erbik 3

erbik

Użytkownik
A macie wzory listów do (bo ja się niemca uczyłem ostatnio z 6 lekcji anglika, ale jeszcze mało umiem)
-NBA
-MLB
-NFL
-F1
i czy wysyłają coś jak się wyśle mail-a?
Jakie znacie drużyny które odpowiadają na mail&#39;a i coś przysyłają? (z piłki)
Będe wdzięczny za pomoc.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
A macie wzory listów do (bo ja się niemca uczyłem ostatnio z 6 lekcji anglika, ale jeszcze mało umiem)
-NBA
-MLB
-NFL
-F1
i czy wysyłają coś jak się wyśle mail-a?
Jakie znacie drużyny które odpowiadają na mail&#39;a i coś przysyłają? (z piłki)
Będe wdzięczny za pomoc.
Wiec tak. Napisze jeszcze raz.
http://www.pamiatki.za.pl ---&gt; wzory listow po wlosku, angielsku, niemiecku. BVB,PSV,LFC musisz napisac list. Poodbno zwiazek PN Czech przysyla za e-maile.
Co do F1 gdzies tam podalem adresy wiec poszukaj. Mi odpisal McLaren, naklejki Ferrari musisz zamowic na stronce (PW). Force India Ci tylko podziekuja. Renault ma przerwe do 6 stycznia wiec nie odpowiadaja. Podobno Toyota tez cos wysyla. Jak chcesz wzor do F1 to PW
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
Tam kolega napisał wzór do F1 a nie do NBA ani NFL ... chociaż ..... prosiłbym jednak o e-maile do drużyn MLB, bo kurde szukam szukam i nie moge znaleźć.
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
No wiem, pomyslałem akurat, że coś mi się uda napisać... tylko teraz potrzebujesz e-maile bo nie mam gdzie to wysłać :p.
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Właśnie próbuje, 2 już znalazłem, trochę to zajmie...
I ciekawi mnie czy to dobry adres : [email protected] ?? bo tu jakaś fundacja czy coś :|
poszukaj w temacie linków do stron ofijclanych - tam masz kopalnie linków.
Po co bedziesz wysylac listy do fundacji ??

snajper
- jak nie chce wysylac do klubow pilkarskich z Europy to wciskaj mu na siłe
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
poszukaj w temacie linków do stron ofijclanych - tam masz kopalnie linków.

Po co bedziesz wysylac listy do fundacji ??


snajper
- jak nie chce wysylac do klubow pilkarskich z Europy to wciskaj mu na siłe
Sorry myslalem ze chodzilo mu o zespoly z Europy...
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Mam pytanie które drużyny wysłają jakieś gadżety jeśli chodzi wyślesz im e-mail a oni wysyłają jakiś gadżet?? Oczywiście w formie paczki nie e-mailu


A i jeszcze jedno jak piszecie zwykły list to jak go piszecie chodzi mi tutaj o wzór?? Pisać na PW lub gg : 4835780 z góry thx aa za granice może być zwykły znaczek czy musi być jakiś inny jak tak jaki?
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
poszukaj w temacie linków do stron ofijclanych - tam masz kopalnie linków.

Po co bedziesz wysylac listy do fundacji ??


snajper
- jak nie chce wysylac do klubow pilkarskich z Europy to wciskaj mu na siłe
O jakim temacie mówisz?
Po za tym ja chcę wysłać do paru drużyn z MLB, NHL i NBA :p do piłkarskim mam maile spisane.
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
No tak chciałbym proscić abyście podali mi adresy :

Liverpoolu
Arsenalu
Man Utd
Chelsea
Tottenham
Real M
Barcelona
Milan
Inter
I jakichś klubów innych co macie oraz Nba,Nhl,Mlb tutaj lub na pw lub gg : 4835780
 
Do góry Bottom