>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pamiatki sportowe

adizg 6

adizg

Użytkownik
Zdjecie Raula bez autografu ???? Odpisuja po ok miesiacu. Mam zamiar teraz wyslac to Raula i mu fotke posle przy okazji to moze wieksze szanse :p
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Noo to itak nieźle mam nadzieje że któryś z Angielskich klubów tzn Piłkarzy z Angielskich klubów odpisze ! ej a może napisz Raulowi może Ci koszulke z autografem wyśle ?? Noo wyśle jutro to do Angli mam nadzije za jakieś 5,6 dni dojdzie!!!
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Kobota tylko nie pisz do nich po Polsku przypadkiem bo narobisz tyle błedow ze nawet jak tłumacza najmą to nie zrozumie. A jesli chodzi o to ze Ty chcesz dostac koszulke to ja nie wiem...gdyby oni tak mieli wysyłac wszystkim koszulki to by chyba zbankrutowali.
ja zajmowałem sie tymi pamiątkami jakis czas temu niestety bez efektow i dałem sobie spokoj, ja nie miałem szczescia ale widze ze wy dostajecie jakies miłe upiominki.
Pozdro
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Wiec wlasnie sie dowiedzialem ze do domu przyszla do mnie koperta od Ferrari z naklejkami ktore sponsoruje Shell. Teraz czekam na Toyote i McLaren.

Takie cos dokladnie:

 
kubota 76

kubota

Użytkownik
rybex ja nie licze na koszulke... No wiem robię dużo błędów ale postaram się jak naj mniej a i list napisałem po angielsku ???? Ej Snajper a gdzie masz adresy teamów F1 ?? wysłałeś list czy e-mail??
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Przetłumaczy mi ktoś to :

Hello Jakub,

First of all we want to thank you for your interest and support!!

In reply to your mail with a request for some items / souvenirs of AZ I
can give you the following answer.

We can direct you to the Internet site of AZ: http://www.az.nl where you can
visit our shop. .

Many thanks for the interest in our club!

With kind regards,
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Przetłumaczy mi ktoś to :

Hello Jakub,

First of all we want to thank you for your interest and support!!

In reply to your mail with a request for some items / souvenirs of AZ I
can give you the following answer.

We can direct you to the Internet site of AZ: where you can
visit our shop. .

Many thanks for the interest in our club!

With kind regards,

dziekuja Ci za zainteresowanie a jesli chcesz jakies pamiatki to kup je sobie w ich klubowym sklepie ktory jest na ich stronie internetowej http://www.az.nl
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Thanks for contacting the New York Rangers.

We will be happy to send you a fan pack. However, all requests for fan
packs must be made through regular postal mail, not by e-mail. Address your
letter to:

Fan Pack Request
NY Rangers
2 Penn Plaza
14th Floor
New York, NY 10121

Sincerely,
New York Rangers


Czyli New York trzeba pocztą normalna


No więc tak filip niema tam podanego adresu e-mail tylko z strocny danej drużyny wysyłasz no może na nieliczynych są adresy... ale ja trafiłem tylko na San Jose adres e-mail... musisz szukać Contact Us
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Mam jeszcze kilka pytań ????
Dostał ktoś coś już ??
Ja wysłałem kilka e-maili do F1 i dostałem tylko odp o Toyoty że mi coś wyślą
Chciałbym się natomiast zorientować jakie teamy,drużyny przysyłają coś poprzez pocztę klasyczną jak wyśle im się prośbe e-mailem !!!???
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Wiec wlasnie sie dowiedzialem ze do domu przyszla do mnie koperta od Ferrari z naklejkami ktore sponsoruje Shell. Teraz czekam na Toyote i McLaren.

Takie cos dokladnie:

A teraz takie foto na zywo ???? lepiej wygladaja


 
jk 0

jk

Użytkownik
Jak wyslales do buffalo mozesz jakos naprowadzic.
Moze ktos podac pare adresów email do klubów z NHL chcialbym powyslylac do kliku a nie moge sie w tym polapac kompletnie
Od Buffalo dostalem tatuaze, naklejki i magnes na lodowke z Thomasem Vankiem ????
 
Do góry Bottom