>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pamiatki sportowe

fifer 0

fifer

Użytkownik
doberman,
mail czy list ? to też istotna sprawa ;-)
a, ma ktoś jakieś dobre forum o kolekcji pamiątek sportowych ?
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
No to czyli calutkie 16 dni chyba ???? No powiem że nie jest tak źle czyli myślę że można dostać jeszcze szybciej ????
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Napisałem o 17 Do Toyoty że czekam już 2 tygodnie i kilka dni bo gdzieś tak wysłałem i nic niema i odpisali że jeszcze w tym tygodniu wyślą a za kilka dni dostanę już
 
t_goral 18

t_goral

Użytkownik
Ja też dostałem wczoraj od Ajaxu zdjęcie piłkarzy z autografami. Maila wysłałem 5.01. Wczoraj dostałem też paczke od Caroliny Hurricanes. Kilka zdjęć, naklejka oraz terminarz na ten sezon.
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Jak sie wam chce to może zróbcie foty pamiątek przysłanych wam przez kluby za oceanu [NHL , NFL , MLB , NBA] ??
Zawsze ma sie jakis pojecie o przysllą niż &#39;&#39;terminarzyk,zdjecia&#39;&#39; etc.
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Napisałem o 17 Do Toyoty że czekam już 2 tygodnie i kilka dni bo gdzieś tak wysłałem i nic niema i odpisali że jeszcze w tym tygodniu wyślą a za kilka dni dostanę już
... nie dosyc ze Ci przysla pamiatki, choc nie musza, to jeszcze marudzisz i pospieszasz... opanuj sie
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
Adizg w 100% popieram.
Kubota no i co z tego że jedna osoba i to pewnie twój kolega tak zrobił?
Nie dość, że się fatygują, a na pewno mają inne zajęcia niż wysyłanie pamiątek po spamie na skrzynkę to Ty im narzekasz i bezczelnie się pytasz ile mam czekać.
Potem się dziwić że inne narody mają o nas takie zdanie.
Moje zdanie - krytykować na PW.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
ja wysłałem do Barcy jakis czas temu i napisali ze przekażą do odpowiedniego działu i póki co cisza ale nawet mi nie przyszło do głowy żeby się o coś upominać.
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
No więc tak dziś dostałem od Buffalo List czyli

List
Naklejka
Tatuaż
Magnes na lodówkę


PS.List pisany ręcznie !!!
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Fajnie że coś przysłali Kubota ???? Jak możesz podaj fotki to sobie obejrzymy wszyscy ????
Tak czytam sobie i pomyślałem że coś napisze bo już dawno nic nie wysyłałem.
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
OK zrobie fotki ale fonem mam aparat VGH niewiem czy coś będzie widać ale zawsze coś pożycze się od kumpla kabel i jutro podżuce narazie tylko Bayer i Buffalo a wam kto przysłał piszcie podzielcie się ???? Malkolm a ty od kogo dostałeś pamiątki??
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Pamiątki tak ogólnie to dostałem chyba tylko od Toronto, Detroit + kilka ekip z MLB.
Potem zacząłem pisać o autografy i tego już się trochę uzbierało.
Wiem że tu większość się piłką nożną interesuję wiec między innymi mam Marca Overmarsa, Engela, Janasa, Beenhakkera (chcę mieć serie trenerów repry), Szarmach, Freier, Barbarez.
 
Do góry Bottom