>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pamiatki sportowe

komaro 0

komaro

Użytkownik
Kubota, do Herthy wysłałeś list czy meila ? Bo ja dostałem od nich meila takiej treści:
Bitte denken Sie an die Umwelt, bevor Sie diese E-Mail ausdrucken.
Unnötige Ausdrucke haben Folgen für die Umwelt und verursachen Kosten.
Niemiecki znam średnio, ale z tego co rozumiem to chyba mi nie wyślą. Jak ktoś zna niemiecki i mógłby mi przetłumaczyć, byłoby fajnie.
Oprócz tego dostałem meila od Wolfsburgu. Napisali, żebym im wysłał znaczek to wyślą mi 3 zdjęcia z autografami moich ulubionych zawodników.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Niewiem dla mnie to cos dziwnie brzmi. Cos tam wspominaja o ochronie srodowiska. Ze niepotrzebne nadruki moga miec konsekwencje. WTF?
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Noo do Herth tak wysyłałem e-mail ale mi nic nie odpisali od razu wysłali do wulfsburgu też e-mail ale nic nie odpisali ani listu tez
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
A mam pytanie ????
Angielskie kluby wysyłają coś po meilu ???
Tak trudno wyslac tego maila? Wyslesz to zobaczysz czy odpisuja. Jakbys za list placil to bym jeszcze zrozumial, ale kosztuje Cie to troszeczke wysilku tylko...
U mnie dalej nic ????
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
Przeleć wszystkie kraje, Wyspy Owcze itd. to się przekonasz ..... nie dość, że wysyłasz maile to chcesz mieć wszystko na tacy....
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Noo to zapytam do kogo opłaca się list wysłać ???

Ale już nie piszczcie żadnych zażaleń że niepotrzebnie pytam i wogule tylko jeśli macie coś do powidzenia w sprawie mojego pytania
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
Trudno wejść na stronę główną i wejść na kontakt? 30 sekund roboty a ty już posty piszesz. Spróbuj sam wysłać, jak odpiszą to masz podwójną radość, bo nie wiesz czy odpisza.
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
YY ale ja nieprosze o adresy :/ No właśnie chodziło mi żeby niepisąc takiego czegoś jak ty napisałeś ...

A pozatym w Hyde Parku nieliczą się posty !!!
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
Nie mówię o ostatnim poście .... po prostu wyślij list do klubu jaki lubisz i jak coś przyjdzie to się ciesz :] To że jednej osobie nie odpisał np. Werder, Tobie może odpisać.
Widziałem, że goście dostawali np. od Tottenhamu jakiś terminarzyk i coś jeszcze a inny dostał zegar, portfel, naklejki i coś jeszcze. Tak samo z Barcą, gość dostał długopis, breloczek, jakąś lampkę małą czy coś i cos jeszcze.
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
Tylko nie łudź się, że dostaniesz jakąś koszulkę czy coś ???? Czasami fajne pamiątki są. I jak nie cieszy Cię jakieś zdjęcie zespołu, po prostu jak nie cieszysz się z każdej nawet najskromniejszej pamiątki to radzę zająć się czymś innym ????
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Dzisiaj dostałem 23 karty od Federacji Czeskiej ????

Oczywiście bez autografów ale będe wysyłał chyba do kilki zawodników z prośbą o autograf na tych zdięciach ????
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Trzeba mieć skaner albo aparat ... i kabel .. ????

Dziś dostałem od Arsenalu

Gazete o Arsenalu i o tym sezonie

Widokówke całej drużyny i styłu nadrukowane autografy

Grzesio ok tylko przyjdzie mi kabel do fona bo zamówiłem
 
Do góry Bottom