>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pamiatki sportowe

bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Jesli masz wiecej niz ja to jest to raczej powod do wstydu, bo Twoje wypowiedzi w tym temacie sa na poziomie gimnazjalnym, a przeczytalem cały.

Podniecasz sie strasznie, pizgasz co chwile posty, chlopie przystopuj, temat coraz mniej przejrzysty.
PS Koles co chciał aby mu przetłumaczyć z tureckiego tez niezly. ????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Ýletiniz ţu alýcýlara veya dađýtým listelerine teslim edilemedi:Besiktas JK Stambul&lt;mailto:[email protected]&gt;Bu ileti teslim edilirken bir iletiţim hatasý oluţtu. Microsoft Exchange sizin için bu iletiyi yeniden teslim etmeyi denemeyecek. Lütfen bu iletiyi daha sonra yeniden göndermeyi deneyin veya aţađýdaki tanýlama metnini sistem yöneticinize verin.
Może ktoś wie co to znaczy?? Z góry THX
Wiadomość nie może by dostarczona i Microsoft Exchange nie będzie próbował jej dostarczyć jeszcze raz, spróbuj później.tak w skrócie
pewnie zły podałeś email.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
BigPapi powiem tylko że żal mi cię !!! Tu się nie liczą posty
Interpunkcja oraz to &quot;Ty&quot;, &quot;Ciebie&quot; etc sie pisze z dużych liter, też sie przerabia na początkowym okresie nauczania :-?
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Przestańcie zaśmiecać temat...
Ja wyslalem miesiac temu ok 30maili i nie dostalem nic... dziwne troszke. Musze teraz listownie troche napisac ????
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Dzisiaj dostałem od Dallas Stars z nhl

taką małą flage
4 karty zawodników bez grafów
Naklejki 4
Magnes
Terminarz na 2008-2009 do Czerwca
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
Kiedyś napisałem zwykły list do Man Utd że jestem wiernym kibicem a do tego zbieram pamiątki. Po kilku tygodniach przysłali mi dużą kopertę ze zdjęciami piłkarzy z autografami, kalendarz itd. To było parę lat temu. Ciekawe czy tera\ też &quot;rzuciliby&quot; się na taki gest ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Te autografy od ManU mogą być nadrukowane, nie widziałem to nie jestem pewien ale wiem że oni wysyłają nadruki też na zdjeciach całej druzyny
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
Ja wyslalem miesiac temu ok 30maili i nie dostalem nic... dziwne troszke. Musze teraz listownie troche napisac ????
O to na pewno coś Ci podeślą. Poza tym Leverkusen na mail odpowiada chyba 1 na 500, w co wątpie że Kubota dostał po mailu.

Poza tym jedni dostaną po tygodniu odpowiedź, drudzy po pół roku.

Co do grafów Manchesteru powyżej to na 99,9% nie wysłaliby Ci oryginalnych grafów drużyny :p
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Ja dostałem od Leverkusen 3 autografy ale po wysłaniu listu do czego zachęcam ????
Ja tez kiedys wysylalem listem, wyslali autografy zawodnikow ktorych chcialem dostac. Wtedy jeszcze Krzynowek tam gral ????
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
Spoko erbik zrobie fotke pamiątek od Leverkusen jak nie wierzysz
Mówiłem to do ciebie? (Sory za małą literę ale nie mam do ciebie szacunku)
Pisałem &quot;nie wierzę że Manchester by mógł takie coś wysłać&quot;
Czytanie ze zrozumieniem, by się przydało ...
 
Do góry Bottom