>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pamiatki sportowe

kubota 76

kubota

Użytkownik
No właśnie erbik przydało by się to tobie !!!


Napisałeś przecież że

&quot;O to na pewno coś Ci podeślą. Poza tym Leverkusen na mail odpowiada chyba 1 na 500, w co wątpie że Kubota dostał po mailu.&quot;
 
ponio 0

ponio

Użytkownik
A jak wy tak zdubywacie te autografy?
E-mailem do klubu?
I prosicie o autograf czy jak?

Sry za I wiadomosc niechcacy
 
matex 0

matex

Użytkownik
poczytaj kilka ostatnich stron, były podane nawet strony z e-mailami i przykładowymi listami do klubów. dla chcącego nic trudnego ;)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Jak pisze moj adres to mam uzywać znakow polskich czyli Ł,Ć?
Ja używałem.
W sumie napisałem właśnie emaile do PSG po angielsku oraz do Tuluzy postarałem się napisać po francusku, zobaczymy czy mnie zrozumieją :jezora:.
Napisałem też według wzoru do HSV zobaczymy czy coś przyślą.
 
ponio 0

ponio

Użytkownik
Napisalem może z 5 mailów do różnych klubów i zobaczymy. Jeśli coś przyśla to będę kontynuował pisanie;]
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
Ja używałem.

W sumie napisałem właśnie emaile do PSG po angielsku oraz do Tuluzy postarałem się napisać po francusku, zobaczymy czy mnie zrozumieją :jezora:.
Napisałem też według wzoru do HSV zobaczymy czy coś przyślą.
Ja używałem, ale już nie używam, bo jak im się ta literka nie wyświetla to oni po prostu ją &quot;zjadają&quot; ;] Miałem tak kilka kopert zaadresowanych np. od Jacques&#39;a Chiraca - wiem, że to nie sportowiec, ale generalnie zbnieram autografy, choć na sportowcach zależy mi najbardziej ;)
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
może pomożecie mi jakoś sformułować do nich E-maila ( do jakiegoś klubu piłkarskiego ), bo kiedy biorę przykładowi list ze strony &quot;pamiątki&quot; , to za każdym razem klub mi dziękuje za wysłanie e-maila, cieszą się , że się interesuję nimi , ale odsyłają mnie do ich internetowego sklepu :]. Nawet autografu ani nic nie dostałem , a staram się już długo od byle jakiego klubu :/
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
może pomożecie mi jakoś sformułować do nich E-maila ( do jakiegoś klubu piłkarskiego ), bo kiedy biorę przykładowi list ze strony &quot;pamiątki&quot; , to za każdym razem klub mi dziękuje za wysłanie e-maila, cieszą się , że się interesuję nimi , ale odsyłają mnie do ich internetowego sklepu :]. Nawet autografu ani nic nie dostałem , a staram się już długo od byle jakiego klubu :/
Zeby dostac jakas pamiatke za e-maila trzeba miec duzo szczescia ???? Z samego poczatku tez wyslalem ze wzoru ale potem postanowilem napisac cos wlasnym slowami. Napisz cos po polsku wklej do google tlumacz i Ci prztlumaczy na dany jezyk. Moze nie bedzie to gramatycznie, ale napewno sie domysla. Ja tak napisalem do reprezentacji Czech, Toyoty i McLarena. Odpisali ze cos wysla wiec spokojnie czekam ????
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
Kuboty - sorry myślałem że inaczej napisałem. Zwracam honor.
Co do e-maili to odpowiadają Ci co podał Snajper, resztę radzę próbować listownie.
Czasami bardzo fajne pamiątki się trafiają ????
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
może pomożecie mi jakoś sformułować do nich E-maila ( do jakiegoś klubu piłkarskiego ), bo kiedy biorę przykładowi list ze strony &quot;pamiątki&quot; , to za każdym razem klub mi dziękuje za wysłanie e-maila, cieszą się , że się interesuję nimi , ale odsyłają mnie do ich internetowego sklepu :]. Nawet autografu ani nic nie dostałem , a staram się już długo od byle jakiego klubu :/
W zyciu nie ma nic za darmo.
Wysil sie napisz list, ale to juz kosztuje, wysylajac ich kilkanascie musisz sie liczyc, ze sporym wydatkiem
 
P 0

pavlinho

Gość
Z 4 lata temu wysyłałem list do Arsenalu, po miesiącu dostałem kopertę a w niej album w którym były napisane jakieś pierdoły kiedy powstał etc. plus kartkę A4 z małymi zdjęciami każdego zawodnika i pod zdjęciem nadrukowany autograf każdego zawodnika.
Moi koledzy wysyłali ostatnio coś do drużyn z NHL ale jeszcze nic nie dostali
 
Do góry Bottom