>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pamiatki sportowe

malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Oprócz piłkarzy też mam grafy jakieś ;)
Też mam sporo autografów zdobytych osobiście np. prawie pełny skład Prokomu z tamtego sezonu, Bigus i Henderson z Kotwicy z tamtego sezonu, Adam Wójcik, Radosław Hyży, Ryan Randle. Do tego po pisaniu m.in. Pyrek, Rogowska, Rylik, Hołowczyc, 2x Korzeniowski, Emiliano Moretti, dużo grafów z Anwilu Włocławek, Gruchała.
Też kupiłem troche grafów i są to autografy którymi mogę sie chyba śmiało pochwalić ???? :
Magic Johnson
Kareem Abdul - Jabbar
Allen Iverson
Kobe Bryant
Maciej Lampe
Dwight Howard
Jermaine O&#39;neal
Jason Smith
Wilson Chandler
Jameer Nelson
Vince Carter
Chris Bosh
Paul Pierce
Joakim Noah
Dominique Wilkins
Dennis Rodman
Krzysztof Włodarczyk (aukcja charytatywna)
Spoza sportu mam Mieszka z grupy operacyjnej, WSZ, Artur Barciś, Cezary Żak.
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Jak ktoś chce widzieć Co dostałem to na PW bo potem są wiadomości że podaje wszystkim i potem że niechcą wysyłać kluby pamiątek itp...!!
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Jak ktoś chce widzieć Co dostałem to na PW bo potem są wiadomości że podaje wszystkim i potem że niechcą wysyłać kluby pamiątek itp...!!
Juz bez przesady, jest to dzial w ktorym mozna sie pochwalic co dostalismy, a nie robic z tego wielka tajemnice
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Ok wczoraj dostałem od Hertha Berlin :

Autografy :

Arne Friedrich
Jaroslav Drobny
Sofian Chahed
Zdięcię całej ekipy ale bez autografów

Autografy orginalne bo wiadać ????

Wczoraj otrzymałem takrze naklejki Shell Ferrari ...

Podał by ktoś e-mail do Barcelony bo ten co na Pamiątki.za jest zły ???? Gdzie jest kontakt do drużyny na stronce Uefa ??
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Dzisiaj dostałem wiadomośc od Realu tzn List

Pisałem do nich list dla jasności

Otrzymałem od nich :

Zdięcie Realu i List Drukowany ... ????
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
Ja też wczoraj naklejki.
Mail to Barcy poszukaj na stronie ich głównej w dziale kontakt, a poza tym nie przyślą nic po mail-u (raczej chcesz próbuj)
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Chciałbym zapytać do kogo opłaca się wysłać normalny list ??

Ja mam zamiar napewno 1 wysłać do Realu tzn już drugi bo teraz będe wysyłał tą pocztówkę ale ona jest bez autografów i będe o nie prosił :p

No więc do kogo się opłaca ??
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Chciałbym zapytać do kogo opłaca się wysłać normalny list ??
Ja mam zamiar napewno 1 wysłać do Realu tzn już drugi bo teraz będe wysyłał tą pocztówkę ale ona jest bez autografów i będe o nie prosił :p
No więc do kogo się opłaca ??
do zawodnikow ktoryc hlubisz, albo gwiazd.
Brat ponownie wysyla do Barcy listy. Poszedl i wydrukowal sobie zdjecia ...
Jakos super ... wiec wysyla list wraz ze zdjeciem ...
Po x dniach dostaje ladniuskie org. autografy na zdjeciach ktore wyslal. Ma juz elite Barcy, teraz do Valdesa wysyla ;)
Dodatkowo do kilku graczy z Chelsea śle + &quot;Piegus&quot; z MU ????
Jeśli kolekcjonujesz grafy etc to wysyłaj do kogo tylko możesz.
Jeśli jesteś kibicem i &quot;amatorem&quot; grafow (rajcuje Cie jak masz grafy gwiazd) to wysyłaj do tych ktorych lubisz, cenisz i ktorych chcesz miec ????

to tak ode mnie xD

pozd(R)awiam
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
Skup się na zbieraniu konkretnej &quot;grupy&quot; - albo grafy, albo bilety, albo ogólne pamiatki od klubów.
Będzie Ci na pewno łatwiej kolekcjonować i zbierać bo wiesz o co chcesz poprosić.
Na innym forum widziałem, że popularne są bilety.
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Ja wyslalem ponad 2 tygodnie temu i jeszcze nic nie przyszlo, mam nadzieje ze chociaz jeden klub cos przysle, dziwne bo Ty dostales od Leverkusen po tyg, a ja nadal nic ????
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
No tak ... Zobaczymy czy dziś coś przyjdzie czekam z cierpliwością na Listonosza ????

Dzisiaj Posłałem 2 Listy do :

1 do Ramosa
Drugi do Messiego

zobaczymy czy któryś odeśle ale chyba skupię się na zbieraniu autografów Realu potem Barca lub odwrotnie
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Wejdź na google. Wpisz NFL, wejdź na główną stronei poszukaj. Albo na oficjalne strony zespołów. Nie możesz sam poszukać :?: Przecież to proste....
 
Do góry Bottom