>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ORLEN Liga 2012/2013 (Liga Siatkówki Kobiet)

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
I jeszcze powinienem puścić jedną analizę z tej kolejki, ale spokojnie sobie poczekam na odpowiedni moment (liczę na wzrost kursów :wink: ).
Miała być, to daję ;)
KS Pałac Bydgoszcz - PTPS Piła
Ostatnio jakoś fajnie mi się stawia na przełamania i tak jest też teraz. Pałac ostatnie 5 spotkań przegrał i najwyższa pora wyjść z dna tabeli. Typ mocno przeczuciowy. Kolega wyżej ładnie opisał zawodniczki, więc bez powtarzania.
Pałac u siebie potrafi pograć fajną siatkówkę, choć po zwycięstwach tego nie widać. Czyżnielewska - tu po cichu liczę na przebudzenie, bo na razie grała przeciętnie, a w ostatnim meczu zauważyłem poprawę. Brak Liliom wychodzi nawet in plus temu zespołowi. W przeciągu tygodnia myślę, że są w stanie zapewnić sobie spokojnie play-offy (następny mecz u siebie z Siódemką).
PTPS to trochę silniejsza drużyna - nie ma co ukrywać. Przy słabej dyspozycji Pałacu, Impelu i Łodzi praktycznie 5 miejsce mają już pewne. Krawulska zagrała ostatnio dwa fajne spotkania (patrząc na statystyki) i może trochę się otworzyła. Jak ktoś śledzi z uwagą Pilanki, to na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że zdarzały im się mecze, które grały po prostu słabo, nie na swoim poziomie i tego (może nie przez cały mecz) trochę tutaj oczekuje. Tym bardziej, że to Piła na wyjeździe.
Na pewno znowu będzie świetny pojedynek na środku siatki. Dużo będzie zależało od rozgrywających. Piła, która traciła w poprzednim sezonie dużo przyjęciem - teraz znacznie poprawiły ten element.
Poczekałem trochę, bo kursy musiały podrosnąć. Szkoda, że wszystkie mecze są jednego dnia, bo chętnie obejrzałbym i ten. Mecz o 14:00, więc trzeba się śpieszyć.
Moje propozycje:
Pałac Bydgoszcz +1.5 --- 1.72 @ Unibet ✅ 3-0
Pałac Bydgoszcz wygra --- 2.40 @ Unibet, Sportingbet, Betway ✅ 3-0
:jupisdfgdfg: :jezora:
Już myślałem, że w tym 3 secie stracą te 15-punktową przewagę
:p

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Atom Trefl Sopot - Tauron Dąbrowa Górnicza 1 @ 1,52 Milenium ⛔ 2-3. katastrofalna gra Rourke - miała w ogóle z 25%? :/ Grabowski za zmiany Podolec za Coimbre też się nie popisał...

Pod lupą hit 12 kolejki Orlen Ligi. Trochę już zostało napisane ale dodam coś od siebie.

Ostatnio wokół Sopotu mnóstwo zawirowań. Głównie za sprawą zwolnienia Matlaka. Ot tak z dnia na dzień bez podania przyczyny. Ale to chyba pomogło. Grabowski podchodzi do nich o wiele spokojnie a z babami tu akurat chyba trzeba spokojnie bo krzycz wiele nie pomoże ;) łatwa wygrana z Cortese 3:0 i awans dalej. Ostatnio porażka z Muszyną w lidze ale tam grały bez Rourke a to jest nie waham się użyć aż takiego stwierdzenia z 50% drużyny a może i nawet więcej. Teraz Rachel wraca i za pewne wystąpi po przekątnej z Bełcik, która u Grabowskiego gra o wiele luźniej i spokojniej. Erika Coimbra już raczej przeszła proces aklimatyzacji dość długi i wreszcie Brazylijka zaczęła pokazywać swoją niebanalną technikę. Obija blok rywalek non stop. Razem z nią na przyjęciu pewno Kaczorowska. Gdyby zagrała Cabrera to wydaje mi się, że przekroczyły by limit obco bo Shelukhina chyba nie gra jako Polka ale pewno w 100% nie jestem. Ostatnio zaczęła Cabrera z Coimbrą ale Kwiatkowska zamiast Rourke więc to by się składała w całość. Kaczorowska... i co tu o niej napisać? Muszyna, Bielsko, teraz Sopot. Tutaj z tych wszystkich klubów gra chyba najlepiej i pokazała, że papiery na grę jej zostały. Razem z Coimbrą nieźle się uzupełniają. Środek siatki to w/w już Julia Shelukhina wraz z młodą Łukasik. Ostatnio występuje Łukasik więc pewnie i tym razem nie będzie inaczej (kontuzjowana ciężko jest jeszcze Wojcieska). O Shelukhinie nie ma co wiele pisać - świetna siatkarka z świetnym czuciem w bloku. Łukasik w akcji widziałem raptem kilka razy więc dużo napisać o niej nie mogę. Na libero Mariola Zenik. Ta siatkarka od zawsze niemal miewała problemy w przyjęciu ale świetnie spisywało się w obronie. Ostatni sezon w Muszynie miała słaby (przy takim trenerze wuefiście to nie dziwne ;) ) a w tym sezonie wg mnie jest lepiej.

Tauron odpadł z LM po porażce w Stambule z Eczacibasi. Porażka planowana ale nieco frajerska bo prowadziły w 4 secie w końcówce i mogło dojść do tie i jeszcze jakoś udać się awansować. Tak się nie stało i tradycyjnie polskim ekipom w końcówce brakuje jaj żeby dobić przeciwnika - niewykorzystane sytuacje się mszczą ;) Co do składu na ten mecz no to tak. Zaczynamy rozpiskę. Na młotku ktoś z pary Zaroślińska-Kaczor. Obie mnie nie przekonują. Zaroślińska bije bardzo mocno ale tak jakby bez pomysłu. Coś trochę jak Bartman je.nąć przed siebie i niech się dzieje co chce :grin: a Kaczor to już dla mnie porażka. Po ME &#39;09 nie gra nic. Zupełnie nic. Ataki bardzo słabe, delikatne, łatwe do podbicia. W Muszynie grała piach to ją pogonili ( i tak wuefista forował ją a nie Rourke...:? ) i tak o rok za późno. Za rozegranie odpowiadać będzie Belgijka Frauke Dirickx - dobra zagrywka i niespodziewany atak z 2 piłki, to ją cechuje na pewno. W pogotowiu w razie padaki Belgijki jest jeszcze doświadczona Śliwa. Przyjęcie to będzie za pewne Skowrońska i chyba Leys. Jest jeszcze Staniucha-Szczurek ale po macierzyńskim to nie to samo no i Nuszel ale ona ma katastrofalny wręcz atak więc nie ma po co nią grać. Środek to świetna Ivana Plchotova i Liniarska lub Tokarska. Częściej gra Tokarska ale zobaczymy co nam zaserwuje trener Kawka. Libero to Krystyna Strasz, która wróciła ostatnio po kontuzji.

Kurs niezły wzrósł o 2 grosze :grin: wraca Rourke i w sumie to więcej nie ma co pisać ;)
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
22.12.2012r. 17:00 AZS Metal-Fach Białystok - Aluprof Bielsko-Biała

Moje propozycje w bukmacherach:
Milenium:
7167 AZS Metal-Fach Białystok - Aluprof Bielsko-Biała: 1 set: 2 1.11 14:25
7168 AZS Metal-Fach Białystok - Aluprof Bielsko-Biała: (1.5-0) 2 1.13 0:3

7397 AZS Metal-Fach Białystok - Aluprof Bielsko-Biała: 1 set (44.5) - poniżej 1.80 39 (14:25)
Sts:
11741 AZS Metal-Fach Białystok - Aluprof Bielsko-Biała(-17.5): 2 1.80 (47:75)
Betsafe:
AZS Metal-Fach Białystok - Aluprof Bielsko-Biała: poniżej 180.5: 1.16 122
AZS Metal-Fach Białystok - Aluprof Bielsko-Biała: wynik po dwóch setach: 2 1.27 (0:2)
AZS Metal-Fach Białystok - Aluprof Bielsko-Biała: DW: 0:3 1.48 (0:3)


Strona internetowa AZS-u Białystok nie umieszcza informacji o aktualnościach, składach wydarzeniach, jedyne co można przeczytać to wynik i nic więcej, jestem z Białegostoku i widzę, że czarna przyszłość mieni się się przed AZSem. Nawet list był przystosowany do prezydenta Tadeusza Truskolaskiego. Białystok będzie miał problemy ze skompletowaniem składu, polecam przeczytać artykuł z Kuriera Porannego, lokalnej gazety: http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121220/SIATKOWKA/121219415

Przytoczę najważniejsze zdania:
W porównaniu z poprzednim występem przeciwko Dąbrowie Górniczej z kadry wypadła młoda libero Marta Kutikow. Jeśli nie uda się doprowadzić do zdrowia Trynidadki Krystle Esdelle, to w ekipie akademiczek w sobotę zagrają tylko: Natalia Kurnikowska, Sylwia Chmiel, Rheeza Grant, Angelika Bulbak, Laura Tomsia i Ewelina Polak.(...)Kontuzja Kutikow to kolejne z serii nieszczęść. Urazy leczą środkowe Edyta Rzenno i Anna Łozowska, Trydidadki Sinead Jack i Channon Thompson wyjechały do kraju, a Ewa Cabajewska odmówiła gry z powodu zaległości finansowych klubu wobec niej.

A w AZS trwa czeski film. W Białymstoku miał pojawić się menedżer Jack i Thompson, by porozmawiać o powrocie obu zawodniczek, ale się nie pojawił i nikt nie wie, czy i kiedy przyjedzie.

Podobnie ma się kwestia z długami wobec Cabajewskiej. Niby ktoś się sprawą zajmuje, ale przełomu nie ma. Osobny temat to kontakty z mediami, bo w środę telefony odbierał tylko prezes Lech Rutkowski. I tak bez końca. Trudno mieć nadzieję, że idzie ku lepszemu. źródło: poranny.pl
Statystyki tego meczu: http://stats.orlen-liga.pl/MatchStatistics.aspx?MatchID=743
Krystle Esdelle w AZSie grała, ale co prawda nie wyróżniała się spośród innych zawodniczek (8/24) w ataku - 33%, AZS miał jeden blok na cały mecz, mecz jednostronny, co mówi wynik 14:25 16:25 17:25.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
PTPS Piła - Budowlani Łódź
Stawiałem niedawno przeciwko Pile, więc pora wrócić na właściwe tory ;) Mecz sobotni.
Piła zrobiła się twierdzą, przegrały u siebie jedynie z Bielskiem. Na wyjazdach jak już wcześniej wspominałem zdarzały im się jakieś rozchwiane mecze, ale u siebie zwykle grają na wysokim poziomie, a drużyna ma na pewno duży potencjał, co zresztą potwierdza tabela. Wygrywając to spotkanie praktycznie zapewniają sobie 5 miejsce w tabeli. Dawno nie było fenomenalnego meczu Malesevic, więc trochę tego wyczekuje.
Budowlane odpaliły. Zaskoczeniem jest to, że zrobiły to po odejściu dos Santos, która dawała sporo drużynie i akurat gdy słabszy moment złapała Kruk. Nie rozumiem na czym to polega, ale skoro grają lepiej, to gratuluje. Ampudia jeszcze nie gra, ale to nie jest rewelacyjna zawodniczka i nie ma co się po niej wielkiego spodziewać. Magda Piątek ostatnio 37 punktów, może się rozbuja, ale jakoś nie wierzę w to, żeby grała na równym dobrym poziomie. Wróciła Golec na środek, ale ja wole jednak młodą Sikorską, która może atak ma słabiutki jeszcze, ale przynajmniej blokiem dużo łapie, a pani Golec patrząc po statystykach na razie pod formą.
Na pewno forma środkowych w dniu meczu po obu drużynach może mocno zadecydować o wyniku. Łódź ostatnie 3 spotkania kończył tie-breakami, 2 wygrane z rzędu. W pierwszym meczu, w Łodzi wygrały niespodziewanie 3-0. Typ trudny, bo po sporej przerwie, ale zainwestuje w PTPS, bo są wydają się być po prostu lepsze, a ponadto grają na własnym podwórku, a to też nie mały argument.
Moje propozycje:
PTPS Piła wygra --- 1.72 @ Unibet ✅ 3-2

Później pewnie jeszcze coś zaspamuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
MKS Tauron Dąbrowa Górnicza - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
Pierwsze z dwóch spotkań na szczycie w tej kolejce. Faworytem buków minimalnie przyjezdne. Ja mam trochę odmienne zdanie co do tego spotkania.
Tauron pokazał ostatnio pazur. Ambicja, zespołowość i zadziorność, to duże atuty tej drużyny. Wróciła Strasz i widać, że w formacji defensywnej jest już lepiej. Ponadto Dąbrowa to trudny teren.
Muszyna to irytująca drużyna, wiadomo kto na taki pogląd ma największy wpływ. W tym roku jedyne co potrafią to gonić leszczy, a z zespołami wyższych lotów przegrywają i to często we frajerski sposób. Potwierdzenie było zresztą niedawno na towarzyskim turnieju w Szwajcarii. Mimo, że skład jest silny, to po prostu nie mam zaufania do Muszynianki i nie postawię w tym meczu na nich złamanego grosza.
Jedyne co mnie odrzuca grania na Dąbrowę, to fakt, że dawno nie przegrały w lidze. Małą niewiadomą może być też jak tą świąteczną przerwę &quot;przetrwały&quot; gospodynie. Muszyna często w tym sezonie grała praktycznie bez środkowych.
Kolejny cięższy mecz do stawiania, +1.5 seta na Dąbrowę warto gdzieś zmiksować, do czystego winu podchodzę z dużym dystansem i minimalną stawką.
Moje propozycje:
Dąbrowa +1.5 --- 1.50 @ Unibet ⛔ 1-3
Dąbrowa wygra --- 2.00 @ Unibet, WilliamHill ⛔ 1-3
Dawno nie zagrały fatalnie, to musiało to w końcu przyjść. Szkoda, bo Muszyna podawała rączkę jak zwykle by się wygrzebać...
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
PTPS Piła - Budowlani Łódź
Stawiałem niedawno przeciwko Pile, więc pora wrócić na właściwe tory ;) Mecz sobotni.
Piła zrobiła się twierdzą, przegrały u siebie jedynie z Bielskiem. Na wyjazdach jak już wcześniej wspominałem zdarzały im się jakieś rozchwiane mecze, ale u siebie zwykle grają na wysokim poziomie, a drużyna ma na pewno duży potencjał, co zresztą potwierdza tabela. Wygrywając to spotkanie praktycznie zapewniają sobie 5 miejsce w tabeli. Dawno nie było fenomenalnego meczu Malesevic, więc trochę tego wyczekuje.
Budowlane odpaliły. Zaskoczeniem jest to, że zrobiły to po odejściu dos Santos, która dawała sporo drużynie i akurat gdy słabszy moment złapała Kruk. Nie rozumiem na czym to polega, ale skoro grają lepiej, to gratuluje. Ampudia jeszcze nie gra, ale to nie jest rewelacyjna zawodniczka i nie ma co się po niej wielkiego spodziewać. Magda Piątek ostatnio 37 punktów, może się rozbuja, ale jakoś nie wierzę w to, żeby grała na równym dobrym poziomie. Wróciła Golec na środek, ale ja wole jednak młodą Sikorską, która może atak ma słabiutki jeszcze, ale przynajmniej blokiem dużo łapie, a pani Golec patrząc po statystykach na razie pod formą.
Na pewno forma środkowych w dniu meczu po obu drużynach może mocno zadecydować o wyniku. Łódź ostatnie 3 spotkania kończył tie-breakami, 2 wygrane z rzędu. W pierwszym meczu, w Łodzi wygrały niespodziewanie 3-0. Typ trudny, bo po sporej przerwie, ale zainwestuje w PTPS, bo są wydają się być po prostu lepsze, a ponadto grają na własnym podwórku, a to też nie mały argument.
Moje propozycje:
PTPS Piła wygra --- 1.72 @ Unibet

Później pewnie jeszcze coś zaspamuje.
Co do meczu, ważny fakt, że zabraknie Mariny Katić, z którą rozwiązano kontrakt. Pozyskali na szybko Archangielską, która jest zapchaj dziurą (46 lat!). Troszkę to komplikuje sytuacje, ale warto dać szansę młodej Kajzer. Emilia już pokazała w tym sezonie, że potrafi prowadzić fajnie grę i umie wykorzystać potencjał swoich środkowych. Typu dalej się trzymam, choć dochodzi mała niepewność, ale myślę, że Kajzer sobie w tym spotkaniu poradzi.
Pewnie stąd te małe spadki na Łódź, ale Chorwatkę jest kim zastąpić i nie powinno być aż takiej dziury w drużynie jak mogłoby się wydawać ;)
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Atom Trefl Sopot
Kolejny hit 13 kolejki Orlen Ligii, do Bielska-Białej zawita mistrz Polski. Spotkanie BKS lidera tabeli z 29 punktami, 10 wygranych i 2 porażki (w tym jedna z Atomem na wyjeździe) z sopociankami, które uzbierały 25 punktów, 8 zwycięstw i 4 porażki zapowiada się dość ciekawie. Poprzedni mecz między tymi dwoma drużynami rozstrzygnął się na korzyść Atomu 3-1 w setach do 16, -13, 18 i 22. Po ostatnich meczach poprzedniego roku widać było że po mocnym początku sezonu przez BKS, jak by nastąpił spadek formy u bielszczanek (warto wspomnieć mecz u siebie z Impelem i wygrana dopiero w tie break&#39;u, tak samo z Pałacem oraz przegrana u siebie z Budowlanymi 2 do 3). Do ostatniego meczu wygranym do 0 z Białymstokiem nie przywiązywał bym takiej wagi bo wiemy z jakimi problemami boryka się AZS.
Co się tyczy Sopocianek to one kocówkę poprzedniego roku też nie mogą zaliczyć do udanych, przegrana z Muszynianką 3-1 oraz przegrana u siebie w tie break&#39;u z Dąbrową. Jeśli porażkę z Muszyną można jeszcze jakość tłumaczyć brakiem Australijki to z Dąbrową powinno być lepiej, ale niestety nie było (zresztą nie ma co się dziwić skoro Rourke zagrała z 31% skutecznością).
Ale to już przeszłość. Myślę że kluczowe dla wyniku tego meczu będzie powstrzymanie Rourke,
Myślę też że można wierzyć Joannie Wołośż, która mówi:
- Przerwa na odpoczynek była dość duża, prawa pięć dni - mówi Joanna Wołosz w wypowiedzi dla strony internetowej bialskiego klubu. - Udało się odpocząć i przystąpiłyśmy do zajęć z dużym apetytem.
Jak również Zbigniewowi Krzyżanowskiemu:
-Myślę, że mecz w Bielsku-Białej będzie jedną z ciekawszych konfrontacji tego sezonu. Play-offy coraz bliżej i zespoły nie mogą sobie pozwolić na straty punktów. Na pewno w przygotowaniach taktycznych trener Wiesław Popik dużo uwagi poświęci osobie Rachel Rourke. Powstrzymanie tej zawodniczki będzie jednym z elementów sukcesu. Poza tym bielszczanki muszą przede wszystkim grać swoje. Ten zespół prezentuje się bardzo solidnie - mówi były trener reprezentacji kobiet, Zbigniew Krzyżanowski.
Ja w tym meczu skłaniałbym się ku gospodyniom, ewentualnie na over punktowy i handicap setowy, czyli:
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Atom Trefl Sopot @ 1.72 Unibet⛔
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Atom Trefl Sopot over 180.5 @ 1.72 Unibet✅
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Atom Trefl Sopot (+1.5) @ 1.50 Unibet✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna​


Hit Orlen Ligi, zapowiada się ciekawe starcie bez wyraźnego faworyta.

Wszyscy w Dąbrowie na pewno cieszą się z powrotu libero Krystyny Strasz, którą wcześniej zastepowały Stachiotti albo Leys i wyglądało to różnie. Trener Kawka ma szeroki, wyrównany skład i to jest ogromny atut Tauronu. Dwie ciekawe atakujące, które ciągną ten zespół. Mocna w ataku jest również Skowrońska. Spore rezerwy na środku siatki. Plchotova bardzo solidna, ale gra Tokarskiej w ogóle mnie nie przekonuje.

Muszynianka ma największy potencjał w OrlenLidze tylko jest to potencjał nie do końca wykorzystany. Wiadomo, że trener Serwiński nie jest geniuszem i tam przydałby się ktoś inny. Personalnie wyglądają bardzo mocno. Grę zazwyczaj ciągnie atakująca Popovic. Na przyjęciu sporo możliwości. Są Kasprzak, Jagiełło, Werblińska i Rousseaux. Środek jakoś nie błyszczy. Znacznie więcej można oczekiwać od Bednarek-Kaszy.

Przyjęcie Dąbrowy z Krystyną Strasz wygląda całkiem przyzwoicie, ale Muszyna ma świetną zagrywkę (podejrzewam, że najlepszą w OrlenLidze) i może tutaj w tym elemencie mieć przewagę. Mam nadzieję, że Muszyna zacznie z Rousseaux na przyjęciu, a nie z Kasprzak. Helene fajnie spisywała się w turnieju towarzyskim w Szwajcarii.

Na wyjeździe Muszyna raczej nie błyszczy, ale to jest bardzo prestiżowe spotkanie i tutaj po obu stronach będzie maksymalne zaangażowanie. Dąbrowa może się podobać, bo widać, że dziewczyny mają charakter, walczą o każdą piłkę. Tego czasami brakuje mi w Muszynie.

Może być wyrównane spotkanie, ale według mnie potencjał i możliwości są po stronie Muszyny. Była długa przerwa, był czas na treningi i na pewno zagadką jest dyspozycja zespołów. Muszyna miała okazję pograć z mocnymi zespołami w turnieju towarzyskim, wypadło średnio, ale na pewno te mecze sporo im dały.

Typ:
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna @ 1.72 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Kobiet Orlen Liga
Spotkanie: AluproF BKS Bielsko Biała - Atom Trefl Sopot
Typ: 2 ✅
Kurs: 2.36
Bukmacher: Pinnacla

Mecz na szczycie Orlen Ligi spotykają się drużyna z Bielska zajmująca obecnie pozycje lidera oraz czwarta w tabeli drużyna z Sopotu. Drużyna z Bielska gra zaskakujaco dobrze choxciaż skład to mieszanka rutyny z młodością i na papierze nie wygląda bardzo mocno jednak boisko weryfikuje tą opinię. Doświadczone zawodniczki to Horka Czypiruk, Cella , Bergrova natomiast młodzież to Wołosz , Pelc , Wojtowicz , Sieczka. Moim zdaniem jednak zespół z Bielska powoli traci swój impet i zaczyna spuszczać z tonu duże problemy w Bydgoszczy i wygrana 3-2 później porażka u siebie z Budowlanymi 2-3 ostatnio gladka wygrana w Białymstoku ale wiadomo, ze Bialystok nie ma praktycznie kim grać.Natomiast drużyna z Sopotu po zawirowaniach z treneren Matlakiem gra bardzo dobrze pod wodza nowego trenera Adam Grabowski to moim zdaniem bardzo dobry trener czego widać efekty w Sopocie. Prawdą jest ,ze Sopot poniosła dwie porażki 1-3 na wyjeździe z Muszyną lecz nie grała Rourke. U siebie 2-3 z bardzo mocną Dąbrową 2-3 jednak był to mecz z tych o których się mówi że jeżeli nie wygrywasz 3-0 to przegrywasz 2-3 zabrakło koncentracji i równej gry. Moim zdaniem dziś wygra drużyna z Sopotu chociaż wiadomo ,ze wiele będzie zależało od formy Rourke liderki zespołu. W pierwszym meczu wygranym 3-1 to ta zawodniczka poprowadziła Sopot do zwycięstwa.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Kobiet Orlen Liga
Spotkanie: AluproF BKS Bielsko Biała - Atom Trefl Sopot
Typ: 2
Kurs: 2.36
Bukmacher: Pinnacla
Mecz na szczycie Orlen Ligi spotykają się drużyna z Bielska zajmująca obecnie pozycje lidera oraz czwarta w tabeli drużyna z Sopotu. Drużyna z Bielska gra zaskakujaco dobrze choxciaż skład to mieszanka rutyny z młodością i na papierze nie wygląda bardzo mocno jednak boisko weryfikuje tą opinię. Doświadczone zawodniczki to Horka Czypiruk, Cella , Bergrova natomiast młodzież to Wołosz , Pelc , Wojtowicz , Sieczka. Moim zdaniem jednak zespół z Bielska powoli traci swój impet i zaczyna spuszczać z tonu duże problemy w Bydgoszczy i wygrana 3-2 później porażka u siebie z Budowlanymi 2-3 ostatnio gladka wygrana w Białymstoku ale wiadomo, ze Bialystok nie ma praktycznie kim grać.Natomiast drużyna z Sopotu po zawirowaniach z treneren Matlakiem gra bardzo dobrze pod wodza nowego trenera Adam Grabowski to moim zdaniem bardzo dobry trener czego widać efekty w Sopocie. Prawdą jest ,ze Sopot poniosła dwie porażki 1-3 na wyjeździe z Muszyną lecz nie grała Rourke. U siebie 2-3 z bardzo mocną Dąbrową 2-3 jednak był to mecz z tych o których się mówi że jeżeli nie wygrywasz 3-0 to przegrywasz 2-3 zabrakło koncentracji i równej gry. Moim zdaniem dziś wygra drużyna z Sopotu chociaż wiadomo ,ze wiele będzie zależało od formy Rourke liderki zespołu. W pierwszym meczu wygranym 3-1 to ta zawodniczka poprowadziła Sopot do zwycięstwa.
Twoja analiza strasznie kuleje. Sopot to praktycznie tylko i wyłącznie Rourke i długo, długo nic. Coimbra z reguły gra słabo albo średnio, dobrze wcale, Kaczorowska to samo, Podolec na przyjęciu się nie odnajduje, Cabrera to transfer nieporozumienie. Na rozegraniu przeciętna Bełcik a kto by tam nie był na środku to i tak nie ma aż tak dużego znaczenia bo Bełcik co najmniej połowę piłek daje złych na środek. Szeluchina w bloku spisuje się dobrze, Łukasik wiadomo młoda nie ograna i nie ma co się nad nią rozpisywać. W Bielsku bardzo solidna na rozegraniu Wołosz która w tym meczu bez wątpienia zrobi różnicę. Bielsko ma skład dużo bardziej zrównoważony nie ma tam żadnego killera pokroju Rourke ale jest kilka zawodniczek które w sumie dają lepszą ofensywę na skrzydłach niż ma to miejsce w Sopocie. Środek Bielska jest dla mnie jednym z najlepszych o ile nie najlepszym w lidze. Bielsko ma najlepszy blok i zagrywkę w Orlen lidze. Sopot ma jedno ze słabszych przyjęć i dlatego uważam że te fakty będą mocno polaryzować na to jaki przebieg będzie miało to spotkanie. Sopot będzie słabiej przyjmował i często będzie się rozbijał o Bielski blok. Warto nadmienić to iż Sopot nie stracił żadnych punktów z zespołami z miejsc 5-10 ale z zespołami 1-4 zdobył ich ledwie 4 ! z czego wszystkie we własnej hali. Bielsko u siebie przegrało tylko Łodzią 2-3 i są jednym z najlepszych o ile nie najlepszym zespołem jeżeli chodzi o grę we własnej hali.
Jeśli nawiązujesz do meczu Sopot - Dąbrowa to bądźmy poważni Sopot przegrał to spotkanie bo grał po prostu słabo. Pierwszy set wygrany dzięki dobrej zagrywce w końcówce 2 wygrany fartem i rzeczą wartą nadmienienia jest fakt iż Sopot prawie roztrwonił 10 punktową przewagę bo Dąbrowa miała 2 piłki na doprowadzenie do remisu w końcówce ale ich nie wykorzystała kolejne 3 sety to średnia gra Dąbrowy i beznadziejna gra Atomu. Bo też bądź co bądź był to słaby mecz w wykonaniu Dąbrowy a i tak Dąbrowa go wygrała ze stanu 0-2. Jeżeli twierdzisz inaczej to meczu raczej nie oglądałeś.
I to by było na tyle z mojej strony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sokrates 2,2K

sokrates

Użytkownik
Zgadzam się w pełni z Filipem. Bielsko bardzo mocne u siebie.
Dodam jeszcze tylko że Rourke w ostatnich meczach wyraźny spadek formy, już nie atakuje tak wysoko i tak mocno jak na początku sezonu, na słabsze ekipy wystarcza ale z Bielskiem będzie miała bardzo ciężką przeprawę na siatce.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Twoja analiza strasznie kuleje. Sopot to praktycznie tylko i wyłącznie Rourke i długo, długo nic. Coimbra z reguły gra słabo albo średnio, dobrze wcale, Kaczorowska to samo, Podolec na przyjęciu się nie odnajduje, Cabrera to transfer nieporozumienie. Na rozegraniu przeciętna Bełcik a kto by tam nie był na środku to i tak nie ma aż tak dużego znaczenia bo Bełcik co najmniej połowę piłek daje złych na środek. Szeluchina w bloku spisuje się dobrze, Łukasik wiadomo młoda nie ograna i nie ma co się nad nią rozpisywać. W Bielsku bardzo solidna na rozegraniu Wołosz która w tym meczu bez wątpienia zrobi różnicę. Bielsko ma skład dużo bardziej zrównoważony nie ma tam żadnego killera pokroju Rourke ale jest kilka zawodniczek które w sumie dają lepszą ofensywę na skrzydłach niż ma to miejsce w Sopocie. Środek Bielska jest dla mnie jednym z najlepszych o ile nie najlepszym w lidze. Bielsko ma najlepszy blok i zagrywkę w Orlen lidze. Sopot ma jedno ze słabszych przyjęć i dlatego uważam że te fakty będą mocno polaryzować na to jaki przebieg będzie miało to spotkanie. Sopot będzie słabiej przyjmował i często będzie się rozbijał o Bielski blok. Warto nadmienić to iż Sopot nie stracił żadnych punktów z zespołami z miejsc 5-10 ale z zespołami 1-4 zdobył ich ledwie 4 ! z czego wszystkie we własnej hali. Bielsko u siebie przegrało tylko Łodzią 2-3 i są jednym z najlepszych o ile nie najlepszym zespołem jeżeli chodzi o grę we własnej hali.

Jeśli nawiązujesz do meczu Sopot - Dąbrowa to bądźmy poważni Sopot przegrał to spotkanie bo grał po prostu słabo. Pierwszy set wygrany dzięki dobrej zagrywce w końcówce 2 wygrany fartem i rzeczą wartą nadmienienia jest fakt iż Sopot prawie roztrwonił 10 punktową przewagę bo Dąbrowa miała 2 piłki na doprowadzenie do remisu w końcówce ale ich nie wykorzystała kolejne 3 sety to średnia gra Dąbrowy i beznadziejna gra Atomu. Bo też bądź co bądź był to słaby mecz w wykonaniu Dąbrowy a i tak Dąbrowa go wygrała ze stanu 0-2. Jeżeli twierdzisz inaczej to meczu raczej nie oglądałeś.

I to by było na tyle z mojej strony.

Zobaczymy wieczorem kto ma rację Bielsko ma ciekawa drużynę jednak nie należy ich przeceniać. Natomiast Atom to drużyna której gra robi na mnie dobre wrazenie widziałem ich mecz z Muszyna na wyjeździe be Rourka i wcale tak łatwo Muszyna nie miała przegrala pierwszego seta w drugim też była walka dopiero później Muszyna ogarnęła. Łukasik może młoda ale wielki talent z Dąbrową zdobył 15 punktów. Coimbra to solidna siatkarka podobnie Szeluchina moim zdaniem dziś wygra Atom niech każdy zostanie przy swoim zdaniu. To tylko typowanie mecz pokaże kto miał rację.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Zobaczymy wieczorem kto ma rację Bielsko ma ciekawa drużynę jednak nie należy ich przeceniać. Natomiast Atom to drużyna której gra robi na mnie dobre wrazenie widziałem ich mecz z Muszyna na wyjeździe be Rourka i wcale tak łatwo Muszyna nie miała przegrala pierwszego seta w drugim też była walka dopiero później Muszyna ogarnęła. Łukasik może młoda ale wielki talent z gąbrową zdobył 15 punktów. Coimbra to solidna siatkarka podobnie Szeluchina moim zdaniem dziś wygra Atom niech każdy zostanie przy swoim zdaniu. To tylko typowanie mecz pokaże kto miał rację.
Z Muszyną to Sopot wygrał set pierwszego dlatego że udało im się zbudować jakąś przewagę a na finiszu Muszynie zabrakło 1 pkt by doprowadzić do wyrównania. W kolejnych seta dzieliła i rządziła Muszna a Sopot właściwie ani na chwile nie zagroził rywalowi nawet nie wiem czy Sopot był choć raz na prowadzeniu a jeżeli był to na prowadzeniu 1-0 więc moim zdaniem Muszyna miała bardzo łatwo. Łukasik to talent ale na siatce jest zagubiona w ataku brakuje jej siły i techniki natomiast zagrywkę ma bdb. Coimbra solidną zawodniczką nie jest bez żartów jest co najwyżej przeciętna. Zdobyła w tym sezonie 77 punktów atakiem 24 razy była zablokowana i popełniła 16 błedów jej ogólny procent skuteczności wynosi 33% czyli można powiedzieć że na 3 ataki jeden jest blokowany lub autowy 1 podbijany a tylko 1 skuteczny. Prawie tak to wygląda. Czy to jest poziom solidny ? Śmiem wątpić.
 
sokrates 2,2K

sokrates

Użytkownik
Łódź - Bydgoszcz 2
kurs 3,05

Mecz dopiero w sobotę i wiele może się zdarzyć ale wydaje się że warto zagrać już dziś na Bydgoszcz po 3,05 w Marathonie
Przez problemy zdrowotne w treningach nie biorą udziału podstawowe zawodniczki Budowlanych Łódź.
W niedzielę, dzień po przegranym meczu z PTPS Piłą (2:3), z powodu wysokiej gorączki do szpitala trafiły Magdalena Piątek i Courtney Thompson. Obie zostały już wypisane, ale są na tyle osłabione, że w poniedziałek nie mogły wziąć udział w treningu. Na fatalne samopoczucie narzeka także Dorota Ściurka, której też zabrakło w zajęciach. Wszystko wskazuje na to, że treningi wznowią dopiero w środę. Pozostałe siatkarki też narzekają na przeziębienia.
Trener Maciej Kosmol ma duży problem. W sobotę w Atlas Arenie jego zespół zmierzy się u siebie z Pałacem Bydgoszcz, który po ostatnim zwycięstwie z Legionovią (3:0) zrównał się punktami z Budowlanymi.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - BKS Aluprof Bielsko-Biała​


Pojedynek na szczycie. Mecz o fotel lidera. I przede wszystkim przetarcie przed dwumeczem w CEV Cup.

Aluprof jest dla mnie lekkim zaskoczeniem. Wydawać by się mogło, że skład jakiś wybitny nie jest, ale na parkiecie to całkiem fajnie funkcjonuje. Najważniejsze jest dobre przyjęcie, bez którego gra Aluprofu wygląda średnio. Wołosz preferuje szybką grę i taka gra pasuje też Sieczce, Celli czy Horce. Ostatnio w dobrej formie jest libero Sawicka, która podbijała mnóstwo piłek w meczu z Atomówkami. Mocny środek siatki z Bergrovą i Wojtowicz. Wojtowicz ma świetne warunki fizyczne i szkoda, że nie zawsze potrafi to wykorzystać (bardzo dobry mecz z Atomem, gdyby nie fatalne zagrywki w jej wykonaniu). Momentami wydaje się strasznie nieporadna pod siatką.

Muszynianka wiadomo. Bardzo mocne na własnym parkiecie, potencjał spory (według mnie największy w OrlenLidze), ale nie zawsze wykorzystywany. Liderką jest Sanja Popovic, która naprawdę gra równo i na dobrym poziomie. Werblińska zawsze solidnie i według mnie jest to kluczowa zawodniczka w tym zespole. Obok niej pewnie znowu zacznie Jagieło, która według mnie nie błyszczy, ale swoim doświadczeniem na pewno pomaga. Nie podoba mi się rozgrywająca Serena. Mało szybkiej gry, kiepska współpraca ze środkowymi. Bednarek-Kasza potrafi grać w ataku, ale przy Włoszce wygląda mizernie.

Aluprof może mieć przewagę na środku siatki. Wołosz często wykorzystuje Wojtowicz i Bergrovą, które grają skutecznie. Rozegranie też raczej na korzyść Bielszczanek. Muszyna ma dwa niezaprzeczalne atuty. Własna hala, w której w OrlenLidze w tym sezonie jeszcze podopieczne trenera Serwińskiego nie przegrały. I chyba najważniejsza rzecz, zagrywka. W tym elemencie naprawdę Muszyna się wyróżnia. Bardzo trudna zagrywka, którą potrafią sobie &quot;ustawić&quot; rywalki. Aluprof gra bardzo szybko, ale potrzebuje do tego dokładnego przyjęcia, a o to dzisiaj może być trudno.

W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami górą był Aluprof, który we własnej hali wygrał bardzo pewnie 3:0. Dzisiaj czas na rewanż. Komplet punktów powinien zostać w Muszynie, zwłaszcza, że Aluprof ostatnio troszkę spuścił z tonu.

Typy:
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna @ 1.30 Unibet ✅
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna (-1.5 seta) @ 1.60 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
the-citizens 111

the-citizens

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Orlen Liga, 18:00, dzisiaj.
Spotkanie: MKS Muszynianka Fakro Muszyna - BKS Aluprof Bielsko-Biała
Typ: Bielsko +1,5 seta
Kurs: 2,2
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Stawką tego spotkania będzie pozycja lidera w Orlen Lidze. Tym momencie Bielsko prowadzi z jednym punktem przewagi nad Muszynianką. Jednak MKS ma jedno spotkanie zaległe i to z najsłabszym zespołem AZS Białystok. Dlatego Aluprof jeśli chce utrzymać pierwsze miejsce w tabeli musi wygrać z kompletem punktów. Będzie to niezwykle ciężkie zdanie ponieważ Muszynianka prezentuje znacznie wyższą formę niż miało to miejsce podczas ostatniego spotkania tych zespołów. Wtedy to zespół BKS wygrał pewnie 3-0 wręcz ośmieszając Muszynę. Dziś taka sytuacja nie powinna się powtórzyć w żadną stronę. Przed tygodniem oba zespoły stoczył zacięte pojedynki na szczycie. Muszyna wygrała dość zaskakująco z Dąbrową Górniczą , natomiast Aluprof przegrał w bardzo zaciętym starciu z Mistrzem Kraju Atomem Trefl Sopot. Wydaje mi się ,że dzisiaj można się spodziewać równie zaciętego starcia. Oba zespoły są w wysokiej porównywalnej formie i o wyniku mogą zdecydować niuanse. Spodziewam się ,że wszystko rozstrzygnie się dopiero w piątym secie dlatego typ z handicapem wydaje się być bardzo ciekawy. Smaczku tej rywalizacji dodaje ,że zaraz po tym meczu oba zespoły zmierzą się również w Pucharze CEV. Dzisiejszy wygrany będzie miał więc przewagę psychologiczną. Zapowiada się naprawdę fajny mecz.
2/10 ⛔⛔⛔
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Orlen Liga, 18:00, dzisiaj.
Spotkanie: MKS Muszynianka Fakro Muszyna - BKS Aluprof Bielsko-Biała
Typ: Bielsko +1,5 seta
Kurs: 2,2
Bukmacher: Betsafe

Analiza:

Stawką tego spotkania będzie pozycja lidera w Orlen Lidze. Tym momencie Bielsko prowadzi z jednym punktem przewagi nad Muszynianką. Jednak MKS ma jedno spotkanie zaległe i to z najsłabszym zespołem AZS Białystok. Dlatego Aluprof jeśli chce utrzymać pierwsze miejsce w tabeli musi wygrać z kompletem punktów. Będzie to niezwykle ciężkie zdanie ponieważ Muszynianka prezentuje znacznie wyższą formę niż miało to miejsce podczas ostatniego spotkania tych zespołów. Wtedy to zespół BKS wygrał pewnie 3-0 wręcz ośmieszając Muszynę. Dziś taka sytuacja nie powinna się powtórzyć w żadną stronę. Przed tygodniem oba zespoły stoczył zacięte pojedynki na szczycie. Muszyna wygrała dość zaskakująco z Dąbrową Górniczą , natomiast Aluprof przegrał w bardzo zaciętym starciu z Mistrzem Kraju Atomem Trefl Sopot. Wydaje mi się ,że dzisiaj można się spodziewać równie zaciętego starcia. Oba zespoły są w wysokiej porównywalnej formie i o wyniku mogą zdecydować niuanse. Spodziewam się ,że wszystko rozstrzygnie się dopiero w piątym secie dlatego typ z handicapem wydaje się być bardzo ciekawy. Smaczku tej rywalizacji dodaje ,że zaraz po tym meczu oba zespoły zmierzą się również w Pucharze CEV. Dzisiejszy wygrany będzie miał więc przewagę psychologiczną. Zapowiada się naprawdę fajny mecz.

2/10
Oba zespoły są w dobrej formie no nie powiedziałbym. Muszyna jest w niezłej formie za to Bielsko gra ostatnio fatalnie. Fatalnie przyjmuje Sieczka z Cellą i Wołosz musi często się nabiegać. A z piłek nie rozegranych Bielsko traci siłę na skrzydłach. Muszyna ma jedną z najlepszych o ile nie najlepszą zagrywkę w lidze więc jak dla mnie scenariusz tego meczu będzie wyglądał tak że Muszyna rozstrzela przyjmujące Bielska zagrywką i Wołosz nie będzie rozgrywać tylko wystawiać a z takich piłek Cella, Sieczka czy Łyszkiewicz radzą sobie słabo. Dlatego dla mnie granie w tym spotkaniu +1.5 mija się zupełnie z celem. Osobiście jestem zdania że Muszyna weźmie rewanż na rywalkach za pierwsze spotkanie i też wygra pewnie 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - BKS Aluprof Bielsko-Biała
Już napisano dużo o tym meczu. Jakby nie było - mecz lidera z wiceliderem, także trochę dziwi mnie stawianie na Muszyniankę po takim marnym kursie.
Dużą siłą Muszyny jest zagrywka o czym pisał m.in. Redwitz. Mają też postać, do której można posłać kilka bardzo trudnych piłek (Popovic), w BKSie Horka zwykle nie kończy dużo &quot;ponad stan&quot;. Warto zauważyć, że Aluprof też ma całkiem niezłą zagrywkę - Bergrova zawsze kosi w tym elemencie, Wołosz potrafi coś z wyskoku, Cella i Sieczka też mają całkiem niezły serwis.
Jakby Bielsko grało tak jak w listopadzie, to bym się nie wahał. Grałoby im się dużo lepiej gdyby pozbyli się z parkietu kogoś z pary Jagieło-Werblińska, bo wtedy przyjęcie Muszyny spada na bardzo niski poziom (Kinga i Helen to łatwe cele).
Choć ogromnego przekonania do typu nie mam, to chyba warto spróbować takiego kursu w szlagierze, w końcu mecze między tymi drużynami stworzyły kawał historii w naszej lidze w ostatnich latach. W Muszynie co prawda ciężko wyjechać z choćby punktem, ale podopieczne Popika spokojnie są w stanie to zrobić. Marathon daje 4.40 na czysty win gości.
Zobaczymy jak będzie wyglądał mecz, ale myślę, że będzie można powtórzyć typ w ramach rozgrywek CEV w razie niepowodzenia ;)
Moje propozycje:
Bielsko +1.5 --- 2.40 @ WilliamHill, PinnacleSports, Betsson, Betsafe ⛔ 3-0
Bielsko wygra --- 4.00 @ Bet365 ⛔ 3-0
 
navent 83

navent

Użytkownik
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - BKS Aluprof Bielsko-Biała

Dzisiaj w Muszynie zostanie rozegrane pierwsze spotkanie 14. kolejki. Mecz na szczycie. Drużyny grające siatkówkę na bardzo wysokim poziomie. Faworytkami bukmacherów jest drużyna gospodarzy i moim zdaniem jest to słuszne rozumowanie.

Drużyna z Muszyny dysponuje świetnym składem. W ataku rewelacyjna Sanja Popović. Za przyjęcie odpowiada Aleksandra Jagieło, która radzi sobie w tym elemencie bardzo dobrze, a i Anka Werblińska przyjmie to co ma. Libero Paulina Maj to obok Krysi Strasz najlepsza w Polsce zawodniczka na tej pozycji. Środek czyli Agnieszka Bednarek-Kasza i Eleonora Dziękiewicz również prezentuje się solidnie. Ta pierwsza oprócz ataku ma do zaoferowania bardzo trudną zagrywkę, druga kilka piłek w meczu powinna skończyć. Najsłabszym elementem zespołu jest rozgrywająca Valentina Serena i to jej przyzwoita gra będzie kluczem do zwycięstwa w tym spotkaniu.

Aluprof również ma w swoim składzie jedne z najlepszych zawodniczek w lidze. Atakująca Helena Horka radzi sobie w normalnych jak i sytuacyjnych piłkach i jest przy tym dość regularna. Ogromną siłą Bielszczanek jest środek. Dysponująca znakomitymi warunkami fizycznymi Wojtowicz potrafi wykorzystać je w bloku, a i w ataku powinna pokazać się z dobrej strony. Tak samo czeszka Bergrova, dokładająca w przeciwieństwie do swojej koleżanki atut mocnej, trudnej zagrywki. Przyjęcie czyli Sieczka i Cella, bardzo dobre w ataku, w przyjęciu przeciętnie. Na rozegraniu Joanna Wołosz, która wykonuje dobrą robotę, jednak nieraz zaskakuje zbytnio urozmaiconym rozegraniem. Libero to solidna Agata Sawicka.

W tym meczu przewiduje zwycięstwo Muszynianki. U siebie są one bardzo silne . Jeśli nie dadzą się zamknąć blokiem rywalek i dołożą do tego silną zagrywkę mogą być spokojne o wynik meczu. Można pokusić się o postawienie nawet handicapu -1.5 seta, jednak głównym typem na ten mecz powinno być zwycięstwo gospodyń

Muszynianka Fakro Muszyna @ 1.30 Bwin, Tobet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom