>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ORLEN Liga 2012/2013 (Liga Siatkówki Kobiet)

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Legionovia Siódemka Legionowo - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Znów trochę trudny typ, za mniejszą stawkę.
Siódemka wyjazdowa to tragiczna drużyna, ale jak wiadomo u siebie potrafią coś pograć. W tym sezonie w Legionowie nigdy nie dostały 0-3. Każda seria ma swój koniec, ale liczę, że jeszcze nie będzie to dziś. Udało się ugrać nawet seta z ATOMem i dwa z Muszyną.
Sołodkowicz, Skorupa, Saad, Bąk, Michailenko, Maciejczyk i Łukaszewska - skład nie powala na kolana. Na skrzydłach zwykle gra dobrze jedna zawodniczka i trudno wytypować, która to będzie danego spotkania, wszystkie 3 bardzo nieregularne. Skorupa całkiem solidna, Bąk też sporo daje drużynie i często stara się zdobywać punkty kiwając z drugiej piłki.
Kto oglądał mecze Dąbrowy z ATOMem i Muszyną ten wie, że trochę spuściły z tonu i grają po prostu słabiej. Liniarska powinna grać od początku za Tokarską, bo Maja gra już dłuższy okres fatalnie. Ponadto mało widać Skowrońską w dobrych akcjach, Leys też jakoś gra niemrawo. Tak jak wielu drużyn z OrlenLigi w tym sezonie - duża bolączka to przyjęcie.
Nie ma co się napalać, kursy +2.00 na seta Siódemki są do pogrania za drobne. Bet365 ma 1.85 za over 140.5.
Moje propozycje:
Legionovia +2.5 --- 2.20 @ PinnacleSports ✅ 2-3
heh, powinny wygrać 3-1 ;)


Są jakieś nowe wieści odnośnie AZSu Białystok? Poza definitywnym odejściem Cabajewskiej. Mają gdzie trenować? Przed meczem z Impelem nie trenowały prawie w ogóle od okresu przedświątecznego, dlatego jechały tam jak na ścięcie (pomijając okrojony skład).
W Pile też zajeżdża kryzysem, afera z Katic, a dziś info o odejściu Świeniewicz, która uargumentowała to tak: &quot;W środę złożyłam rezygnację z funkcji drugiego trenera. Powodem mojej decyzji były problemy w porozumieniu się ze sztabem szkoleniowym. Nie bez znaczenia na moją decyzję wpłynęła również sytuacja ekonomiczna klubu.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Mają gdzie trenować? Przed meczem z Impelem nie trenowały prawie w ogóle od okresu przedświątecznego, dlatego jechały tam jak na ścięcie (pomijając okrojony skład).
W ostatnim meczu 14.kolejki spotykają się zespół po przejściach z drużyną z przeszłością, czyli białostocki AZS z pilskim PTPS&#39;em.

Gospodynie w trakcie sezonu zostały poważnie osłabione, gdyż z powodu tragicznej sytuacji finansowej odeszło kilka podstawowych zawodniczek. Obecnie kadra meczowa to raptem 9 zawodniczek, w tym. m.in.tylko jedna rozgrywająca.
Ostatnie 3 mecze to było apogeum problemów AZSu.
Najpierw mecz w Dąbrowie i 53 zdobyte pkty, potem Bielsko-Biała u siebie i 47pktów, jednak tam grało 6 zawodniczek, nie było żadnej alternatywy dla przebywających na parkiecie, ostatnio wyprawa do Wrocławia i kolejne gładkie 3:0 i ponownie 47pktów.
Tu jednak był progres, bo na ławce były zmienniczki.
Z 2.strony dziewczyny nie miały nawet gdzie trenować i pojechały do Wrocławia na ścięcie... Teraz niby znalazły się jakieś pieniądze, choć zawodniczki ich jeszcze nie widziały, jednak choć dziwnie to brzmi w obliczu profesjonalnego klubu, to przede wszystkim miały halę do dyspozycji i mogły trenować pomiędzy spotkaniami :]
Mimo tego zawodniczki myślą o kasie, bo ciężko się gra za darmo nie mając środków na życie... Skład dalej niekompletny, umiejętności są jakie są...

A co po 2.stronie siatki ??

Pilanki, którym się coś poprzewracało w głowach... Tzn.sterującym klubem...
Najpierw poleciała Katić z wyimaginowanych problemów zdrowotnych, choć nikt z klubowych lekarzy jej nie badał, więc skoro nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze... jest wysokie msce w tabeli, można pozbyć się drogiej w u3maniu zawodniczki.
W jej miejsce przyszła niezwykle obiecująca i db rokująca na przyszłość Irina Archangielska... Jeśli ktoś nie kojarzy tej pani, to niech spyta ojców, tudzież dziadków... Zawodniczka ta stawiała 1.kroki na polskich parkietach, gdy większość z was stawiała 1.kroki w... życiu ????

Kolejna do odstrzelenia okazała się być Dorota Świeniewicz... Tu także chodziło o &quot;górę&quot;, więc Dorota zrezygnowała z funkcji II trenera...

Reasumując, rozbity, biedny, mający skromne umiejętności AZS podejmuje skonfliktowany PTPS.
Umiejętności wskazywać by mogły na szybkie 0:3 na białostockim parkiecie, ja jednak przestrzegam przed takim typem, bo to przecież polska liga siatkówki kobiet i nie takie cuda tu się już działy.
Na gospodynie stawiać to też szukanie sensacji, jednak jeśli już to proponuję handicap w małych pktach na AZS, bo ten jest bardzo wysoki :

AZS +20.5 @ 1.70 BetCity ⛔

Wystarczą 2 sety do 18 i jeden do 19... Dawno takich AZS nie grał, jednak jeśli ktoś czuje potrzeby gry tego spotkania, to wydaje się, że jest to niezły typ.

Osobiście radzę poczekać na live i zobaczyć co grają przede wszystkim Pilanki... Jeśli będą grać na 100%, to under 60.5 AZSu będzie nieunikniony, bo jednak umiejętności to AZS &lt;&lt;&lt; PTPS.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Pozwole sie nie zgodzic , patrzac na to jakie zawodniczki zostaly w Bialym jak trenuja itd.
Nie maja prawa nawiazac jakiejkolwiek walki z Pilankami , wysmiewana powyzej Irina wrocila z emerytury i odrazu zostala MVP meczu z Lodzia ... Swieniewicz konflikt to ma na drugie i ja bym ise nie przejmowal , wysatrczy przypomniec sobie jak sie rozstawala z kadra , dziwna pani poporstu ... Bialystok w najsilniejsyzm skladzie nie dal rady nawiazac z nimi walki a gdzie tutaj w tak okrojonym z rezerwowa rozgrywajaca , jedyna zreszzta i bardzo bardzo slabymi zawodniczkami , w Pile mimo wszystko ten potencjal jest z dwa razy wiekszy , a patrzac na wyniki trzech ostatnich meczow Bialego gdzie nawet nie zblizyly sie do 20 oczek , najlepszym rozwiazaniem wydaje sie UNDER 135.5 bo poprostu nei iwerze ze uda sie AZSowi zrobic w jakimkolwiek secie wiecej niz 20 oczek a gdzie dopiero w trzech a jesli nawet tak by sie w jednym zdarzylo , to w jakims napewno zostana spakowane do 15 co zalatwi sprawe ... Roznica miedzy zespolami jest KOLOSALNA!

reasumujac UNDER 135,5 po 2.20 Unibet za 4/10 ⛔

.....
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ale ja napisałem to samo ;) Jeśli mecz będzie czysty, to
under 60.5 AZSu będzie nieunikniony, bo jednak umiejętności to AZS &lt;&lt;&lt; PTPS.
Mimo wszystko nie grałbym tego spotkania, a już na pewno nie 4/10 na ryzykowny typ, bo skoro Piła koniecznie chce oszczędzać (czyt.Katić) i kombinuje przy składzie (czyt.zarząd), to po co w ryzykowny mecz inwestować coś przed spotkaniem... Poczekajmy do 1.seta, będzie normalny mecz, to można grać handicapy ujemne na PTPS ;)
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Pozwole sie nie zgodzic , patrzac na to jakie zawodniczki zostaly w Bialym jak trenuja itd.
Nie maja prawa nawiazac jakiejkolwiek walki z Pilankami , wysmiewana powyzej Irina wrocila z emerytury i odrazu zostala MVP meczu z Lodzia ... Swieniewicz konflikt to ma na drugie i ja bym ise nie przejmowal , wysatrczy przypomniec sobie jak sie rozstawala z kadra , dziwna pani poporstu ... Bialystok w najsilniejsyzm skladzie nie dal rady nawiazac z nimi walki a gdzie tutaj w tak okrojonym z rezerwowa rozgrywajaca , jedyna zreszzta i bardzo bardzo slabymi zawodniczkami , w Pile mimo wszystko ten potencjal jest z dwa razy wiekszy , a patrzac na wyniki trzech ostatnich meczow Bialego gdzie nawet nie zblizyly sie do 20 oczek , najlepszym rozwiazaniem wydaje sie UNDER 135.5 bo poprostu nei iwerze ze uda sie AZSowi zrobic w jakimkolwiek secie wiecej niz 20 oczek a gdzie dopiero w trzech a jesli nawet tak by sie w jednym zdarzylo , to w jakims napewno zostana spakowane do 15 co zalatwi sprawe ... Roznica miedzy zespolami jest KOLOSALNA!
reasumujac UNDER 135,5 po 2.20 Unibet za 4/10
Nie potrafisz zrozumieć jednej rzeczy. A mianowicie tego że Piła się rozsypuje. Nie ma pieniędzy klub kłamie kręci. Wyśmiewana Irina a co wiesz o tej siatkarce chyba tylko tyle, że została MVP meczu z Łodzią która zmagała się w tamtym meczu nie tylko z przeciwnikiem ale i z grypą. O Świeniewicz piszesz głupoty. Jej rozstanie z kadrą było związane z krytyką jaka na nią spadała a nie z konfliktem http://wyborcza.pl/1,76842,6891118,Dorota_Swieniewicz_rezygnuje_z_kadry_przez_wpisy_w.html. A z Piła rozstała się z powodu kryzysu finansowego jaki dotknął zespół. Białystok ostatnio gra fatalnie to fakt, kadra zawodniczek jest strasznie wąska większość zawodniczek z pierwszej szóstki odeszła ale one z tym problemem zmagają się od dawna (ale chociaż coś w tym okrojonym składzie pograły). Z Piły dopiero wyszły na światło dzienne problemy jakie są w klubie. To jak postępuje klub w takiej sytuacji na pewno nie może wpłynąć dobrze na zawodniczki (Obawa przed tym, że z każdą zawodniczką klub może wywinąć taki numer jak z Katić). Więc z grą całej drużyny może być różnie. Dlatego nie zdziwię się jak Białystok coś powalczy w tym spotkaniu. Być może będzie inaczej ale w takiej sytuacji jaka zaistniała moim zdaniem na pewno nie warto grać tutaj Undera 135.5 Piła została rozbita w meczu u siebie w dwóch setach z Łodzią do 17 i do 11 nie przypadkiem bo wcześniej takiej sety we własnej hali im się nie przytrafiały. Białystok dostał ostre lanie w ostatnich 3 meczach ale też nie grał z byle kim ????
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
B365 wystawił linię 143,5 pkt, przy jednoczesnym kursie na handi -2,5 1,45. Dla mnie jest to błąd po stronie bukmachera, gdyż aby pękła linia 143.5 przy jednoczesnym 3-0 Białystok musiałby zdobywać średnio 23 pkt na set!
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
B365 wystawił linię 143,5 pkt, przy jednoczesnym kursie na handi -2,5 1,45. Dla mnie jest to błąd po stronie bukmachera, gdyż aby pękła linia 143.5 przy jednoczesnym 3-0 Białystok musiałby zdobywać średnio 23 pkt na set!
W b365 jest to standard. Najpierw linia stała na 150.5 był popyt na under i obniżyli na 143.5. Więc nie jest to żaden błąd na 143.5 już nie ma takiego popytu więc linia stoi w miejscu na 143.5 i kursy również stoją w miejscu. Przy jednoczesnym 3-0 Under nie jest taki oczywisty bo jeden set na przewagi np 27-25, 25-21, 25-21 i mamy 144 pkt. No ale jak mamy 1.45 na -2.5 seta to faktycznie względem undera kurs mamy zaniżony. Prawdopodobnie przez to, że na -2.5 seta jest większy popyt niż na Under w tym meczu.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Odejście Świeniewicz mnie akurat w ogóle nie dziwi. Wcześniej z klubu odszedł dyrektor sportowy Marek Brandt, który jest życiowym partnerem Doroty Świeniewicz.

W klubie z Piły nie dzieje się najlepiej, ale warto spojrzeć na skład Akademiczek z Białegostoku, który wygląda po prostu tragicznie. Thompson i Jack to była ogromna wartość w ofensywie i tej dziury nie da się w żaden sposób załatać. Cabajewska też źle nie rozgrywała.

Każdy wynik inny niż 3:0 dla Piły będzie dla mnie zaskoczeniem. Czy warto ruszać jednak under 135.5 ? Według mnie nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Napisane 2 albo 3 dni temu ;)
PTPS Piła - ATOM Trefl Sopot
Z cyklu dziwne typy. W tej kolejce kursy do mnie nie trafiają i za bardzo nie ma co postawić. W tym meczu bym pewnie stawiał jakieś handi, ale też rewelacji nie ma, dlatego polecę lekko w dokładny wynik. Mecz bardzo ważny dla układu tabeli.
Po nowym roku Piła wygrała dwa mecze, ale dopiero to spotkanie będzie prawdziwym egzaminem. Łodzianki przegrały nie z PTPS, a z chorobą, a meczy z Białymstokiem w ogóle nie bierze się pod uwagę. Kryzys w klubie? Trudno powiedzieć. Kajzer na rozegraniu - duża przyszłość, ale jednak widać, że potrzebuje sporo gry na wysokim poziomie, by ukazać cały swój potencjał. Wiadomo, że Piła to trudny teren.
O ATOMie napisałem analizę do meczu z Vakifbank w LM. Jest wytłumaczenie dla słabszej dyspozycji Rourke w tym nowym roku - Rachel przechodziła zatrucie pokarmowe i nic dziwnego, że nie miała tyle &quot;pary&quot; co zawsze, z każdym kolejnym dniem powinno być lepiej. Może wróci Coimbra.
Wygrany spotkania zasiada na 4 miejscu w tabeli. Mam wrażenie, że wyniki Piły są trochę przekłamane. Zdarzały im się do tego mecze słabe i pora na właśnie takie spotkanie. ATOM za to za dużo stracił i trzeba gonić. Trudno tłumaczyć czyste przeczucie, ale mi się widzi tu wynik 1-3. Stawka oczywiście rekreacyjna.
Moje propozycje:
Dokładny wynik: 1-3 --- 3.60 @ Betsson, Betsafe ✅ 1-3
Co do reszty spotkań:
Bydgoszcz - Białystok: -2.5 po ~1.40 można oczywiście próbować, ale po co się denerwować potem ;)
Wrocław - Muszyna: Tu fajny mecz, jestem bardzo ciekaw Wrocławianek, czy forma powoli przychodzi po zmianie trenera, czy jednak więcej przypadku było ostatnio.
Łódź - Legionovia: Łódź spokojnie wygra, ale kursy są strasznie badziewne.
Bielsko - Dąbrowa: Mecz dwóch drużyn, które grają teraz dużą kupę. BKS grał w CEV bez Celli, Sieczki i Bergrovej. O ile Cella kontuzjowana, to dwie następne podobno chore, chodź chodzą słuchy, że mogły spokojnie zagrać, a Popik po prostu odpuścił pierwsze spotkanie oceniając realnie szanse zespołu na zwycięstwo w tamtym meczu. Także myślę, że Milada i Ewelina będą gotowe na ten mecz. Nie wiem co z Plchotovą w Tauronie, ale podobno ma grać (miała już grać w Turcji...). W tym meczu może paść każdy wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka- Orlen Liga
Spotkanie: Impel Wroław- Muszynianka Fakro Muszyna
Typ: 1 ⛔
Kurs: 4,02
Bukmacher: Pinnacle


Już niedługo bo o godzinie 17 we Wrocławiu dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku w ramach 15 kolejki Orlen Ligi kobiet w siatkówce. Miejscowy Impel podejmie wiemistrza Polski ekipę Muszynianki Fakro Muszyna. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest ekipa przyjezdnych, jednak ja stawiam tutaj na gospodynie tego pojedynku. P pierwsze po odejściu trenera Błaszczyka widać, że zespół z Wrocławia wyraźnie odżył. Przed sezonem Impel stawiany był w gronie faworytów do zwycięstwa w rozgrywkach, jednak jak widać po tabeli nie wszystko wyszło tak jak powinno. Dopiero zmiana trenera Błaszczyka na Tore Aleksandersena sprawiła, że zespół ten naprawdę się chyba odrodził. Dwa mecze dwa zwycięstwa po 3-0. Może pierwsze nie dziwi bo z ekipą Białegostoku która jest porozbijana wewnętrznymi sprawami i ma okrojony skład, ale w kolejnej kolejce pokonał mistrza Polski nie dość że bez straty seta to jeszcze w Sopocie. Sama Konieczna mówi, że w końcu ktoś to poukładał, dziewczyny rozumieją myśl nowego trenera i każda zdaje sobie teraz sprawę ze swoich zadań, czego chyba zabrakło gdy trenerem był Rafał Błaszczyk. Coraz lepiej spisuje się niedawny nabytek Wrocławianek Ognjenovic. Jak dla mnie gospodynie tego pojedynku powalczą w tym spotkaniu z Muszyną, która może być lekko zmęczona, gdyż n tygodniu grała w Pucharze Cev.
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Budowlani Łódź - Siódemka Legionovia Legionowo

Ostatni mecz 15 kolejki Orlen Ligi, Łódź podejmie siatkarki z Legionowa. Budowlani z 17 punktami (6 wygranych i 8 przegranych spotkań) oraz Legionowo z 10 punktami (3 wygrane i 11 przegranych spotkań). Łódź do lider &quot;drugiej połowy&quot; tabeli Orlen Ligii. Analizując ten mecz pod kątem statystyk to jest kilka znaczących różnic, m.in. przyjęcie: Łodzianki na pierwszym miejscu w Orlen Lidze (369 bardzo dobrych) natomiast Legionowo na 8 miejscu z 262; blok: Łodzianki na drugim miejscu 180 bloków w lidze, Legionowo 147 bloków; punkty bezpośrednio z ataku 672 Łodzianki (4 miejsce) i 520 Legionowo (ostatnie miejsce w Orlen Lidze).
Patrząc na formę drużyn pod kątem ostatnich spotkań to wygląda to następująco: 2 ostatnie mecze Budowlanych to 1 porażka (na wyjeździe z Piłą w tie break&#39;u) i 1 wygrana 3-1 u siebie z Pałace, natomiast Legionowa to 2 porażki, na wyjeździe z Pałacem do 0 i u siebie z Dąbrową w tie break&#39;u.

Pierwszy mecz tych dwóch drużyn w Legionowie zakończył się wynikiem 3-1 dla gospodyń, w setach do 23, -13,16, 18.
Warto zauważyć że Łodzianki u siebie przegrały tylko z topowymi drużynami, mianowicie z Muszyną, Dąbrową i Bielskiem natomiast Legionowo na wyjeździe na 6 meczy wygrało tylko jednego seta a tak pozostałe 5 spotkań i wszystkie do 0.
Moje typy:
Budowlani Łódź (-1.5) - Siódemka Legionovia Legionowo @ 1.30 Unibet✅
Budowlani Łódź - Siódemka Legionovia Legionowo under 160.5 @ 2.00 Unibet✅
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Budowlani Łódź - Siódemka Legionovia Legionowo

Ostatni mecz 15 kolejki Orlen Ligi, Łódź podejmie siatkarki z Legionowa. Budowlani z 17 punktami (6 wygranych i 8 przegranych spotkań) oraz Legionowo z 10 punktami (3 wygrane i 11 przegranych spotkań). Łódź do lider &quot;drugiej połowy&quot; tabeli Orlen Ligii. Analizując ten mecz pod kątem statystyk to jest kilka znaczących różnic, m.in. przyjęcie: Łodzianki na pierwszym miejscu w Orlen Lidze (369 bardzo dobrych) natomiast Legionowo na 8 miejscu z 262; blok: Łodzianki na drugim miejscu 180 bloków w lidze, Legionowo 147 bloków; punkty bezpośrednio z ataku 672 Łodzianki (4 miejsce) i 520 Legionowo (ostatnie miejsce w Orlen Lidze).
Patrząc na formę drużyn pod kątem ostatnich spotkań to wygląda to następująco: 2 ostatnie mecze Budowlanych to 1 porażka (na wyjeździe z Piłą w tie break&#39;u) i 1 wygrana 3-1 u siebie z Pałace, natomiast Legionowa to 2 porażki, na wyjeździe z Pałacem do 0 i u siebie z Dąbrową w tie break&#39;u.

Pierwszy mecz tych dwóch drużyn w Legionowie zakończył się wynikiem 3-1 dla gospodyń, w setach do 23, -13,16, 18.
Warto zauważyć że Łodzianki u siebie przegrały tylko z topowymi drużynami, mianowicie z Muszyną, Dąbrową i Bielskiem natomiast Legionowo na wyjeździe na 6 meczy wygrało tylko jednego seta a tak pozostałe 5 spotkań i wszystkie do 0.
Moje typy:
Budowlani Łódź (-1.5) - Siódemka Legionovia Legionowo @ 1.30 Unibet
Budowlani Łódź - Siódemka Legionovia Legionowo under 160.5 @ 2.00 Unibet
Kurs na Łodzianki jak dla mnie żenujący. Są zespołem lepszy to fakt. Ale zważając uwagę na to iż jest to finisz rozgrywek to niespodzianki są mile widziane. Legionovo ma jeszcze teoretyczne szanse na utrzymanie. Mają w perspektywie wielce prawdopodobne 3 pkt z Białymstokiem. i gdyby im się tutaj jakimś sposobem udało zgarnąć 2-3 pkt to jeszcze szanse teoretyczne na top 8 mają. Dlatego dzisiaj na pewno wyjdą zmotywowane na maksa. Dlatego widzę tutaj dla nich szanse na co najmniej seta. Bo fakt faktem na wyjazdach ta drużyna gra słabo ale kilka razy miały szanse na ugranie jakiś setów na wyjedzie ale nie wytrzymywały końcówek. Łódz zespół dość nieregularny potrafią w jednym secie zdobyć 8 pkt blokiem by w następnym zdobyć 0. Dlatego dla mnie tutaj Over 160.5 pkt jest jak najbardziej do gry. Lub Legionovo win set 1 po 3.75 lub Over 45.5 w 1 secie po kursie 2.00
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Budowlani Łódź - Siódemka Legionovia Legionowo
Wiele o tym meczu napisał już m.in. houston4, no to i ja parę zdań skrobnę...
Bliżej mi do opcji Filipa, czyli poszukania czegoś w stronę gości.
Dlaczego ? Tak jak pisze w pojedynczych setach dziewczyny z Legionowa potrafią nawiązać walkę z lepszymi, a takim niewątpliwie jest Łódź. W bieżącym roku już 2-krotnie pokazały się z db strony, dodając do tego ost mecz z 2012 mamy podstawy sądzić, że i dziś w którymś z setów mogą zaskoczyć rywalki.
2-3 u siebie z Muszyną,
0-3 w Bydgoszczy, jednak do 23,24,22
i ostatnio 2-3 u siebie z Dąbrową.
Co prawda u siebie grają dużo lepiej, bo na wyjazdach wygrały raptem jednego seta, jednak forma jakby lepsza, a i rywalki na wyjazdach to był sam top - zwiedziły hale pierwszej &quot;6&quot; w ligowej tabeli. Ogranie w lidze jest widoczne w ostatnich kolejkach i na dzisiejsze spotkanie proponuję powiększony handicap pktowy na Legionovię :
Legionovia +16.5 @ 1.70⛔ BetCity
 
C 94

crock

Użytkownik
a ja zgodzę się z Hustonem, a nawet pójdę bardziej odważnie i pogram 3-0 dla GOSPODYŃ po kursie 2,2.
Przede wszystkim zacznijmy od tego ze Legionovia u siebie, a Legionovia na wyjedzie to 2 zupełnie inne drużyny. O ile u siebie potrafią powalczyć o tyle na wyjeździe zbierają srogie baty, na 6 spotkań 5 to wyniki 0-3 i raz 1-3.
Łodzianki z pewnością są w stanie u siebie wygrać to spotkanie gładko, silny środek Pycia, Golec. O sile ofensywnej stanowią przede wszystki atakująca Piątek i Sciurka, należy jednak pamiętać, ze bardzo często przy dobrym przyjeciu uruchamiany jest srodek. Duzym atutem Lodzianek jest blok i wg mojej osoby Legionovia nie majaca takiej sily razenia bedzie dzis zmiazdzona w tym elemencie.
Nie widzę tutaj żadnej niespodzianki jak pisał filip i obserwator, nie zdziwię się jak Legionovia w żadnym z setów nie przekroczy 20 pkt.
Budowlane Łodź 3-0 2,2 Pinnacle
 
C 94

crock

Użytkownik
a ja zgodzę się z Hustonem, a nawet pójdę bardziej odważnie i pogram 3-0 dla GOSPODYŃ po kursie 2,2.

Przede wszystkim zacznijmy od tego ze Legionovia u siebie, a Legionovia na wyjedzie to 2 zupełnie inne drużyny. O ile u siebie potrafią powalczyć o tyle na wyjeździe zbierają srogie baty, na 6 spotkań 5 to wyniki 0-3 i raz 1-3.

Łodzianki z pewnością są w stanie u siebie wygrać to spotkanie gładko, silny środek Pycia, Golec. O sile ofensywnej stanowią przede wszystki atakująca Piątek i Sciurka, należy jednak pamiętać, ze bardzo często przy dobrym przyjeciu uruchamiany jest srodek. Duzym atutem Lodzianek jest blok i wg mojej osoby Legionovia nie majaca takiej sily razenia bedzie dzis zmiazdzona w tym elemencie.

Nie widzę tutaj żadnej niespodzianki jak pisał filip i obserwator, nie zdziwię się jak Legionovia w żadnym z setów nie przekroczy 20 pkt.

Budowlane Łodź 3-0 2,2 Pinnacle
Lajtowo 3-0(18,18,18) ✅
Tak jak pisałem, nie wyszły z 20 pkt w żadnym z setów nie było zagrożenia z ich strony.
Nie bylo opcji, co prawda Łodzianki nie zmiadzyly blokiem ale i bez tego Legionovia miala fatalne statystyki w ataku, co chwile podbijane/wyblok, co wskazuja statystyki z ataku. Poza tym tam poza Saad nie ma komu przyjmować ???? a ona calego parkietu nie pokryje.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jak zwykle rodzynki do łapania w Marathonbet :
Dąbrowa-Górnicza - Wrocław 2 @ 5.70 lub over 160.5 @ 1.74 Marathonbet
&quot;Nie poddajemy się. Trener przede wszystkim nas bardzo dobrze motywuje przed meczami i tak samo nas prowadzi w takcie spotkań. Myślę, że też dobrą robotę zrobił układając nas na tym boisku. Każda teraz wie dokładnie co ma robić. Nie ma już samowolki. Taktycznie szkoleniowiec na pewno dobrze nas ustawia i za każdym razem, jak to realizujemy, to wychodzi to na plus&quot; - to słowa libero Wrocławianek - Doroty Medyńskiej.
Impel w ostatnich spotkaniach przeszedł zdecydowaną przemianę.
Najpierw zwycięstwo 3:0 w Sopocie z Atomem, następnie bardzo wyrównany, aczkolwiek przegrany mecz z Muszyną 1:3 - 2 ostatnie sety na przewagi.
Ten skład miał potencjał od początku sezonu na lepsze wyniki i grę niż prezentował, przyszedł nowy coach i chyba wreszcie to zatrybiło.
Może i nie grałbym w stronę Impelu, gdyby nie bardzo przeciętna dyspozycja Dąbrowy w ostatnich kolejkach.
One w przeciwieństwie do gości grają dużo gorzej niż na początku sezonu, męczą się niemiłosiernie na parkiecie.
Porażka u siebie z Muszyną, zwycięstwo po tie breaku w Legionowie, gdzie mecz długimi fragmentami stał na słabym poziomie, szczególnie w wykonaniu D-G, bo od nich można wymagać więcej...
Planowana gładziutka porażka w Stambule z Fenerbahce i ostatnio zwycięstwo w Bielsku-Białej po wyrównanym boju.
Już jutro czeka je rewanżowy mecz z Fenerbahce, a więc kolejny element grania co 3-4 dni, który z całą pewnością nie służy odbudowaniu dyspozycji z początku sezonu.
Jak dla mnie, obecnie może i Dąbrowa jest faworytem mimo wszystko, ale na pewno nie takim, żeby wystawić 5.70 na Impel.
Mecz powinien być wyrównany i mogą decydować końcówki setów, a tam wszystko jest możliwe...
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
W tej kolejce jest co postawić, może opisze nawet 4 spotkania, z tym, że Obserwator już pyknął Impel, na którego na pewno warto zagrać.
To co mogę dodać, to zdecydowana przewaga Wrocławianek na środku. Djurisic i Wilson zdobywają najwięcej punktów w swojej drużynie, mają niezły blok. W Dąbrowie nie wiadomo czy zagra Plchotova, a to duża strata. Tokarska przereklamowana, a ostatnio gra tragicznie. Liniarska wydaje się solidna, ale mimo wszystko wyżej stawiam zagraniczną parę z Impelu. Ponadto fajny pojedynek na rozegraniu, Frauke ma te swoje uderzenie z drugiej piłki, a Ognjenovic to bardzo sprytna siatkarka i często zaskakuje rywalki kiwkami.
Kaczor i Zaroślińska grają bardzo średnio, więc myślę, że Konieczna co najmniej dorówna poziomem. Przyjmujące w Dąbrowie też łatwo zaskoczyć, a w Impelu Pyziołek jakby się pojawiła, choć akurat w ataku też nie ma fenomenu.
Drużyny obecnie wyrównane, w lepszej formie i atmosferze powinny być Wrocławianki, dlatego kursy rzędu +5.00 to jakaś solidna kpina i trzeba próbować ;)
AZS Białystok - Budowlane Łódź
Zapowiada się mecz bez historii.
AZS wiadomo w jakiej sytuacji. Esdelle jedynie coś kończy. Problemy, problemy i problemy. Przyjęcia brak i nawet jak im coś wyjdzie, to zaraz dostają serię. Jeszcze ten niepotrzebny mecz z Khimkiem...
Łodzianki grają po przerwie całkiem znośną siatkówkę. Przed Legionovią ćwiczyły mocno zagrywkę i to powinno zaprocentować także w tym meczu. Ponadto sporo większa siła w ataku i ściana, która powinna w odpowiednich momentach uspokoić zapędy gospodyń.
Trudno spodziewać się innego wyniku niż 0-3. Pilanki oddały seta, bo myślały, że mecz sam się dogra, koncentracja i AZS nie ma prawa głosu.
Moje propozycje:
Under 160.5 --- 1.72 @ MarathonBet ⛔ 1-3

O pozostałych potem ;)
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Siódemka Legionovia Legionowo - BKS Aluprof Bielsko-Biała
Kolejny ciekawy i jednocześnie trudny typ. Oba zespoły łączy długa seria porażek z rzędu, choć to dwa przeciwne bieguny w tabeli OrlenLigi.
Temat Siódemki jest znany praktycznie wszystkim. Drużyna własnego podwórka, w Legionowie zawsze są wstanie coś ugrać. Szansa na play-offy nikła, ale ciągle się tli. Z Łodziankami robiły tysiące durnych błędów i trudno będzie powtórzyć tak słabą grę.
Z Aluprofem właściwie może być podobnie. Klub teoretycznie powinien wreszcie zacząć wychodzić na prostą, bo od nowego roku gra fatalnie, a do tego przytrafiają się te kontuzje. Nie wiem czy gotowa będzie Horka. Popik ostatnio wjechał publicznie na Wołosz, a takie rzeczy nie powinny raczej wypływać na powierzchnie, nawet jak ktoś partoli. Zwolniła obroty Bergrova, a to bardzo ważna postać w drużynie, dla mnie nawet kluczowa.
Trochę mieszane odczucia co do tego meczu, ale myślę, że Legionovia spokojnie tutaj zawalczy, może nawet o wygraną. Zamiast +2.5 można zagrać trochę ryzykowniej - over 160.5 po 1.96 w Marathonie.
We własnej hali Siódemka postawiła się czołówce ligi, zdobywając 1-2 sety. Na pewno forma Aluprofu nie jest taka, by grać na nie po takim marnym kursie.
Moje propozycje:
Legionovia +2.5 --- 1.60 @ Bet365 ✅ 1-3
Legionovia +1.5 --- 2.65 @ Unibet, Bwin ⛔ 1-3
 
the-citizens 111

the-citizens

Użytkownik
Muszyna vs. Piła

Dobra passa zawodniczek z Muszyny trwa w najlepsze.W tym tygodniu podopieczne Bogdana Serwińskiego wywalczyły historyczny awans do półfinału Pucharu CEV, pokonując w Bielsku Aluprof 3:0. Kolejnym przeciwnikiem, który &quot;stanie w szranki&quot; z Mineralnymi będzie PTPS Piła.
Po piętnastu kolejkach ORLEN Ligi PTPS Piła z dziewięcioma wygranymi, oraz sześcioma przegranymi spotkaniami, plasuje się na piątej pozycji z dorobkiem dwudziestu sześciu punktów. W ostatniej kolejce zawodniczki z Piły przegrały z Mistrzem Polski 3:1.


Styczeń dla Banku BPS Muszynianki Fakro okazuje się bardzo udany. W pięciu dotychczasowych meczach muszynianki straciły zaledwie trzy sety. Ekipa z Muszyny wygrała w Dąbrowie Górniczej 3:1, we Wrocławiu 3:1, dwukrotnie pokonała ekipę z Bielska w Muszynie 3:1, oraz 3:0. A w ostatnich dniach pokonała Aluprof na wyjeździe 3:0. Siatkarki z Muszyny są liderem polskiej ligi. Posiadają trzy „oczka” przewagi nad ekipą z Dąbrowy Górniczej, oraz mają do rozegrania jeden zaległy mecz.


Faworytem sobotniego spotkania wydaje się być zespół z Muszyny, który w ORLEN Lidze u siebie jeszcze nie przegrał. Należy jednak pamiętać, że w siódmej kolejce ORLEN Ligi Bank BPS Muszynianka Fakro również był faworytem, a uległ w Pile podopiecznym Mirosława Zawieracza 0:3.


H2H:

Piła 3:0 Muszyna
Piła 2:3 Muszyna
Muszyna 3:0 Piła
Piła 3:1 Muszyna
Muszyna 3:0 Piła


Patrząc po statystykach, jak i wynikach w lidze, Piła jest w stanie urwać seta Muszynie.


Moje typy:


Piła(+2.5) @2,95 William Hill 3/10 ⛔
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław
Ostatni mecz 16 kolejki Orlen Ligii to starcie w Dąbrowie Tauronu z Impelem. W przypadku Tauronu wygrana zapewni im fotel wicelidera w tabeli (zatem jest o co walczyć).
W pierwszym meczu we Wrocławiu górą były siatkarki z Dąbrowy i gładki ograły rywalki do 0 (20, 20, 12). Jednak gra Impelu wtedy była wręcz tragiczna. Jednak w tym roku widać że siatkarki z Wrocławia łapią wiatr w żagle, oczywiście nie bez znaczenia była zmiana trenera jak i sprowadzenie serbskiej rozgrywającej. Patrząc na ostatnie mecze ekipy z Wrocławia można odnieść wrażenie że dziewczyny rozegrały się na dobre, ostatni mecz z Muszyną wszak że przegrany 3-1 ale dwa ostatnie sety na przewagi, w 14 kolejce sensacyjna wygrana w Spocie z Mistrzyniami Polski do 0 oraz na początku roku gładka wygrana z akademiczkami z Białegostoku do 0.
Siatkarki z Dąbrowy w ostatnim swoim meczu przegrały z Fenerbahce 3-1 i odpadły z walki o Puchar CEV. W lidze ostatnie dwa mecze wygrane w tie break&#39;ach z Aluprofem i Legionovią (oba na wyjazdach) i u siebie przegrana z Muszyną 3-1.
Ja jednak skłaniałbym się w stronę dąbrowianek - u siebie przegrały tylko dwa mecze: z bielszczankami i ze wspomnianą wyżej Muszyną. Myślę też że będą chciały zatrzeć złe wrażenie po ostatnim meczu przegranym w Pucharze CEV z Turczynkami oraz będą chciały zapewnić sobie jak najwyższe miejsce w tabeli przed fazą play-off (a mają realną szansę na 2 miejsce).
Moje typy:
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław @ 1.30 Unibet ✅
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (-1.5) - Impel Wrocław @ 1.60 Unibet ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom