>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Ogólnie o zlocie

Status
Zamknięty.
lalo 36

lalo

Forum VIP
Lalo przecież Dobi to przystojny chłopak. Jeden z lepszych &quot;wyrywaczy&quot; w okolicy podobno ;)
No jak się pytałem modów w mod icty który by chciał ze mną w pokoju być to nikt nie chciał.... ????
Mówią, że za głośno chrapie w nocy. A w dzień sapie...
Także nie wiem czy przyjadę :|
No to dlatego mowie żeby nie wrzucał bo wszystkie polecą na niego a ja też chce mieć coś dla siebie :| No chyba że złoży przysięgę że odda 10 % to może wrzucić ????
Ja mam dla Ciebie idealnego partnera do pokoju ! Będzie nim ... telprzem ! :spokodfhgfh: już mi to na gg poświadczył ????
Moja kumpela będzie z moją paczką w pokoju, więc tutaj żadnych propozycji nie zarzucać ????
oooo przynajmniej jeden Benek pomyślał ! Dasz pogadać przez chwile ? Przynajmniej przez 10 min. ???? Bo do głowy dostanę z samymi kolesiami :jezora:

Vader dlaczego nie odpowiedziałeś w sprawie Ziuty ???? Hehe :p
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
To będzie zależało od Jej chłopaka, który też jedzie ???? Ale moim zdaniem za drobną opłatą pogadać będziesz mógł, ale nic poza tym ????
 
S 1

stres

Użytkownik
Kurde ja chetnie bym wyskoczyl.. tylko tak duuupnie samemu przez cala Polske leciec bez auta. A wsrod znajomych chetnych do wyjazdu brakuje. Moze ktos z was z okolic Suwałk sie wybiera na zlocik?
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Ech chłopaki, chłopaki nie mogę być z Wami na zlocie, ale może Wam tam podeślę jakieś dziewczyny bo widzę, że deficyt jest ???? zaraz zapytam siostry czy nie ma jakichś chętnych koleżanek z liceum ????
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Ech chłopaki, chłopaki nie mogę być z Wami na zlocie, ale może Wam tam podeślę jakieś dziewczyny bo widzę, że deficyt jest ???? zaraz zapytam siostry czy nie ma jakichś chętnych koleżanek z liceum ????
i najważniejsze żeby nosiły pończoszki :mrgreen:
jeśli tak to ja przekładam sesje ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Kurde ja chetnie bym wyskoczyl.. tylko tak duuupnie samemu przez cala Polske leciec bez auta. A wsrod znajomych chetnych do wyjazdu brakuje. Moze ktos z was z okolic Suwałk sie wybiera na zlocik?
Jak tez napisane My jedziemy na trasie Gdansk-&gt; Bydgoszcz-&gt; Warszawa. Jezeli Ci po drodze to zachecamy, jak nei to mozna dojechac do Gda/Bydg i z nami jechac ;) oczywiscie mowa o ciopongu ( ???? )
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Szkoda tylko, że w tym Sulejowie nie ma kortów tenisowych, bo z miłą chęcią bym sobie popykał :p Ktoś z uczestników zjazdu grywa w tenisa ? ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Spokojnie. Póki co nie jestem pewien czy się pojawię. Zapisałem się, dokonałem wpłaty ale czy przyjadę to się jeszcze okaże. Jak coś to nie gryzę... aha miecza świetlnego nie wezmę jak coś ;)
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Zapisalem sie, jednak to, czy bede mogl przyjechac dopiero sie okaze pod koniec czerwca/poczatek lipca, po prostu nie wiem jeszcze, czy wyjezdzam za granice, czy zostaje w krk, a nie chce, zeby zabraklo mi potem wolnego miejsca. Najwyzej bede stratny ta zaliczke, no chyba, ze ktos sie znajdzie na moje miejsce, jesli nie udaloby sie dojechac. Pozdro ;-)
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Zaliczka wpłacona ???? Sorry że dopiero teraz ale całkowicie wyleciało mi to z głowy :] Mam nadzieję że dam radę przyjechać na zlot ^^ ????
pozdROWienia ????
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Zapisywać sie można do jutra czy do końca tego tygodnia?

Bo w tym tygodniu będę wiedział czy mogę pojechać. Na razie wychodzi, ze tak, ale wolę być w 100% pewny.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Celahim jedziesz z Bytomia ? Samochodem czy pociągiem, bo jeżeli z Bytomia i samochodem to jeżeli bym jechał [ do czwartku będę wiedzieć ] to mam pytanie czy jest taka możliwość aby zabrać się z Tobą.Oczywiście byłaby taka możliwość znacznie mi to ułatwi pertraktowanie z rodzicami.
Proszę o odpowiedź.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Celahim jedziesz z Bytomia ? Samochodem czy pociągiem, bo jeżeli z Bytomia i samochodem to jeżeli bym jechał [ do czwartku będę wiedzieć ] to mam pytanie czy jest taka możliwość aby zabrać się z Tobą.Oczywiście byłaby taka możliwość znacznie mi to ułatwi pertraktowanie z rodzicami.
Proszę o odpowiedź.
Jesli bede jechal, to pewnie z Krakowa i prawdopodobnie autem, ale tak jak mowie, moje szanse na wyjazd oceniam narazie 50/50;-) Nie byloby problemu sie zabrac, ale niestety jesli jade, to z Krakowa
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Jesli bede jechal, to pewnie z Krakowa i prawdopodobnie autem, ale tak jak mowie, moje szanse na wyjazd oceniam narazie 50/50;-) Nie byloby problemu sie zabrac, ale niestety jesli jade, to z Krakowa
Aha rozumiem, szkoda, najwyżej poszukam pociągu, bądź kogoś ze Śląska kto się wybiera[hah oświeciło mnie - przecież Lalo jedzie xDD ] , ale to się jutro okaże czy pojadę.
Dzięki za odpowiedź.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom