>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ogólnie o zlocie

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja, Lalo, Doberman90, Nikifor oraz być może kukla jedziemy razem autem.
Co do kukli jeszcze nie podjąłem decyzji, gdyż wolałbym jechać w 4 osoby (małe auto i mały bagażnik).
Z tego co wiem dużo osób ze śląska jeszcze się waha w sprawie przyjazdu. Myślę, że drugie auto jest realne.
 
J 19

jajo

Użytkownik
drugie auto na pewno jest realne. Ja z kumplem jeszcze czekam na upewnienie się, że termin nie będzie kolidował ze studiami ani pracą
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Mnie weselicho jednak wyskoczyło, a też miałem zamiar autem jechać, ewentualnie z Tedem planowałem bo z Krakowa... Im bliżej tym większa chrapka i gdyby nie ten ślub nieoczekiwany to wydaje mi się żebym wpadł. Miłej zabawy, integracji i wypoczynku.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
drugie auto na pewno jest realne. Ja z kumplem jeszcze czekam na upewnienie się, że termin nie będzie kolidował ze studiami ani pracą
Jestem zdecydowany, jadę na zlot [ zapiszę się w temacie po 15:00 ], jeżeli byście jechali autem to czy byłaby możliwość zabrać się z Wami ?
Proszę o odpowiedź bo nie wiem czy załatwiać pociąg czy coś innego szukać.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ja, Lalo, Doberman90, Nikifor oraz być może kukla jedziemy razem autem.
Co do kukli jeszcze nie podjąłem decyzji, gdyż wolałbym jechać w 4 osoby (małe auto i mały bagażnik).
Z tego co wiem dużo osób ze śląska jeszcze się waha w sprawie przyjazdu. Myślę, że drugie auto jest realne.

Rozumiem - nie ma problemu.
Z resztą miałem właśnie pisac informację. Dziś się dowiedziałem, że przesunięto mi 2 termin egzaminu... właśnie na 3 lipca :/
Jeszcze nie wiem, o której będzie i czy w ogóle będę musiał na niego iśc (wszystko jednak wskazuje na to, że tak) jednak postaram się dojechać trochę później.

Póki co jednak, proszę o przesunięcie na jakąś &quot;listę rezerwową&quot;

Przepraszam za kłopot :|
 
J 19

jajo

Użytkownik
Jestem zdecydowany, jadę na zlot [ zapiszę się w temacie po 15:00 ], jeżeli byście jechali autem to czy byłaby możliwość zabrać się z Wami ?
Proszę o odpowiedź bo nie wiem czy załatwiać pociąg czy coś innego szukać.
jak pojedziemy, to sądzę, że nie będzie problemu. Koło weekendu pewnie damy info
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
jak pojedziemy, to sądzę, że nie będzie problemu. Koło weekendu pewnie damy info
Super czekam na info.
Marcin jest tutaj w ogóle bo wczoraj zapisałem się, a nie mam jeszcze nr. konta a chciałbym przelać kasę za zlot.
Może mi to ktoś udostępnić ?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
dokładnie bo byc moze ze mna jeszcze 1-2 kumpli pojedzie
to w nogę Ted i przyjaciel ko0ntra reszta świata ???? ?

co do mojego wyjazdu i komplikacji to...
udało się :spokodfhgfh:
co prawda egzamin niezaliczony ale poprawa jest za tydzień a nie 3 lipca. proszę więc o przesłanie danych do zapłaty
 
simons 646

simons

Forum VIP
Haaaa no to widze ze polnoc jest silna z tego co naliczylem wlacznie ze mna 6-7 osob ???? Wiec wstyd dla tych co maja blisko i nie jada !
No i chyba domkow trzeba dorezerwowac ????
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Spokojnie jak na wojnie jeszcze pewnie się zapiszą jeżęli tak będzie to pewnie organizator domówi. Po co teraz wprowadzać zamęt
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zlot jest dla użytkowników forum i gdy mamy juz prawie komplet to nie można zapisywać swoich kumpli. Gdy będzie komplet tzn 28 zapisów i dalej będą chętni użytkownicy (ale tylko 100% pewni) wówczas postaram się domówić z 2 domki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom