>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ogólnie o zlocie

Status
Zamknięty.
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
nie no tak pytam bo w nocy po ciemiaku moze byc ciezko dymac na 2gi koniec osrodka do klopa szczegolnie jak ktos nie za bardzo bedzie w stanie samodzielnie chodzic ???? wiec tak ogolnie pytam
 
M 0

misiek1212

Użytkownik
Witam,na zlot mam bardzo blisko ;) bo pochodzę z Bełchatowa jakieś 40km do zalewu ???? więc rowerem to jest niecałe 2godziny jazdy

Może bym wpadł jak bym miał kasę :jezora:

hehe, może ktoś mi pomoże z 30zł zrobić 100zł :p :jezora: na zakładach,no to jak by ktoś by mi pomógł to bym się na pewno pojawił
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
ja spróbuje, jak bede miec dobry typ to sie odezwe na PW,
no ale przeciez masz cały miesiac coto jest 70zł zarobic?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ciekawi mnie gdzie są zapisani Ci studenci, którym pasował bardzie lipiec niż czerwiec, bo niby sesja...
Wszystko załatwiam, by było super weekend, darmowy grill + piwo, gdzie na innych zlotach nie ma nic darmowego, noclegi tylko 50zł za 2 dni, a tutaj tylko 15 osób zapisanych...
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ciekawi mnie gdzie są zapisani Ci studenci, którym pasował bardzie lipiec niż czerwiec, bo niby sesja...
No wlasnie jest czerwiec i sesja wszyscy zakuwaja, nie liczac mnie :p xD
Mysle i mam nadzieje ze niebawem sytuacja wielu sie wyjasni i sie pozapisuja ????
Ja tam pol Polski przejade zeby na zjazd dojechac, to coniektorzy by mogli sie pofatygowac i pojechac te 100 km :p
BTW jak ktos sie znajduje na trasie Gdansk-Torun-Warszawa (pociagiem) to prosze o kontakt ???? Zrobimy befor zlot w pociagu ????
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Ja myśle, że wszyscy obudzą się pod koniec, jak to zawsze bywa...:| Niestety tak już ludzie mają... Ja nie wiem jak z pracą jeszcze, przez co możliwe, że dołącze do tych ludzi na ostatnią chwile:|
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Panowie pierwszy zlot forum wypadałoby przyjechać :!:
Dobi... byś zachęcił panie aby przyjechały to Ty nic. Tylko panów mobilizujesz :|
Wrzuć swoje fotki może jakąś panią przyciągniesz dzięki temu. A jak będą panie to i może panowie chętniej przyjadą ;)
Teraz jak się Vader zapisał to zaraz braknie miejsc ????
Zmusili mnie do zapisania się... Dobi mi groził :| ????
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
No Vaderku ty musisz być obowiązkowo , ;). A foto nie wrzucę bo by się fanki zleciały jeszcze i co ??. ALe wszystkich zapraszam nawet panie ;) Oczywiście tylko w bikini ;P. A tak na zupełnie poważnie zapisywać się pokażmy ilu nas jest !!
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Dobi... byś zachęcił panie aby przyjechały to Ty nic. Tylko panów mobilizujesz :|
Wrzuć swoje fotki może jakąś panią przyciągniesz dzięki temu. A jak będą panie to i może panowie chętniej przyjadą ;)

Zmusili mnie do zapisania się... Dobi mi groził :| ????
Vader !!!!! Oszalałeś ? Nie rób tego po raz drugi !!
Dober proszę Cie nie wrzucaj tutaj swojej foty !
Heheheh ???? :jezora:

No jak Ci Dobi groził to ja już rozumiem czemu się zapisałeś ???? Mi tez groził dlatego jadę ????
A tak w ogóle to Ty masz układy z Ziuta ! Dlatego ja liczę na Twoją inwersje twórczą aby Ona się tam pojawiła ????
pozdROWienia ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Coraz dalej czerwca i coraz to więcej osób się zgłasza. Oby tak do końca i oby Marcin musiał jeszcze kilka domków zarezerwować :p ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Lalo przecież Dobi to przystojny chłopak. Jeden z lepszych &quot;wyrywaczy&quot; w okolicy podobno ;)
No jak się pytałem modów w mod icty który by chciał ze mną w pokoju być to nikt nie chciał.... ????
Mówią, że za głośno chrapie w nocy. A w dzień sapie...
Także nie wiem czy przyjadę :|
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom