>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ogólnie o zlocie

Status
Zamknięty.
magiki 42

magiki

Użytkownik
też bym się z chęcią pojawił, gdzie to dokładnie jest? ile km od Poznania?

z chęcią poznam pana Novo.. mam z nim do pogadania.

załatwcie to poza zlotem :jezora: ... to ma być kulturalna impreza ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czekamy :-D
Nie chciałbym żeby było to odebrane jako jakaś straszna krytyka ale myślę że parę spraw zostało zrobionych w odwrotnej kolejności, pieniążki trzeba już wpłacać i deklarować się chociaż nadal konkretów dotyczących planu imprezy itd jest niewiele (wcale ich nie ma oprócz miejsca i terminu ?).
Nie miałem przez kilka dni neta, ale w przeciągu 48h wszystko nadrobię. Jako, że sam organizuję ten zlot i wszystko załatwiam oraz to, iż chodzi o duże pieniądze muszę mieć jakąś gwarancję, iż nie będę na tej inicjatywie stratny. Na przykład zgłosi się 30 osób raz 50zł = 1500zł, a przyjedzie tylko 10 osób. Kto mi odda kasę?
Już na samym początku dyskusji o zlocie, było napisane co planujemy i dalej z niczego się nie wycofujemy, przecież zorganizowanie turnieju w piłkę nożną, w ping ponga czy w pokera to nie jest żaden problem. Problem jest wówczas, gdy na zlot przyjedzie 10 osób. Nie będzie wówczas turnieju w piłkę nożną, co najwyżej sparing 5 na 5.
To nie jest wycieczka w celu zwiedzania, i żadnego planu typu: 9:00 śniadanie, 11:00 wyjazd do centrum a o 18:00 obiadokolacja nie będzie. To jest ZLOT, czyli wzajemna integracja na żywo, miłe spędzenie czasu oraz dobra zabawa. Zlot to dobra impreza wszystkich nas, a nie, że jedna osoba pilnuje tak, aby każdy się dobrze bawi. Jeżeli, któryś z użytkowników na zlocie zaproponuje jakąś ciekawe zabawę to będziemy się bawić.
Zorganizujcie może jakieś rozgrywki w piłkę nożną i dla zwycięzców np. Koszulki z logiem Forum Bukmacherskie :jezora: Można np zrobić turniej pomiędzy fanami ligi angielskiej a niemieckiej, bądź coś w tym stylu.
Jeszcze mam 2 pytania :
1) Co z tym regulaminem ? Może zostanie tutaj przedstawiony ???? ?
2) Jest ktoś chętny z Rzeszowa do wyjazdu ? Widzę, że Rzeszów strasznie odosobniony jest i mało kto składa chęci ... ????
1. Myślę że do 48h pojawi się taki regulamin
2. Nie do mnie ????
 
zaba1989 80

zaba1989

Użytkownik
jak?? calkowite koszty noclegu to 50zl tylko?? a jakies oplaty za osrodek dodatkowe np za uzywanie boisk czy cos??
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nic wiecej, tylko jedzenie i picie we wlasnym zakresie. WIec taniocha + darmowe piwko i kiełbaski od expekta
&quot;Doba kosztuje 25zł, czyli za cały weekend 50zł od osoby.&quot;
http://www.osirvictoria.oit.pl/
&quot; Korzystanie z boiska i wszystkich wymienionych urządzeń w ofercie wliczone w koszt pobytu.&quot;
 
zaba1989 80

zaba1989

Użytkownik
a do keidy trzeba zrobic przelew bo nie wiem jak jeszcze bede stal z funduszami bo jednak oprocz tego sam dojazd i srodki finansowena pobyt wiaza sie juz z wiekszymi kosztami
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Dobra mam pytanie :] W tym momencie jadę na 95 % bo treningi zaczynamy pod koniec czerwca ale na obóz wyjeżdżamy około 15 lipca ale ... no właśnie jest jedno ale :] Jak zmienię w okienku letnim klub to może się to diametralnie zmienić czy jak teraz się zapiszę i wpłacę zaliczkę to potem przy ewentualnej zmianie decyzji oddacie mi zaliczkę ? Wiem że to trochę śmieszne bo co to 25 zł ale lepiej je mieć niż nie ????

pozdROWienia ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
jak znajdzie sie osoba na twoje miejsce to tak.
ale 25zł to nie duza suma, masz racje ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Dobra zapisałem się ^^ Najwyżej będę coś kombinował ^^ Mam nadzieję że będzie nas więcej ...:|
pozdROWienia ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Ja ogólnie myślę że jakby Marcin podał regulamin i ogólnie zaplanował to wszystko to by się więcej osób wpisało, tak jak pisał Odiso na poprzedniej stronie ???? Panowie zapisujcie się będzie MEGA ????
pozdROWienia ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
No tak, ale Marcin sam to organizuję i trzeba dać jeszcze troszkę czasu. To nie jest wypad na piwo z kumplami tylko zlocik i zawsze trzeba ładnie uwzględnić wszystko w regulaminie i jakiś fajny, ciekawy plan zrobić ;)
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
No wiem wiem ???? Dlatego mówię :] Ale jakby takie coś było ułożone to może jakieś osoby by się zapisały a tak na prawdę to dowiemy się ilu Nas będzie jak ludzie pokończą sesje ???? Bo wtedy będą wiedzieć co i jak :]
pozdROWienia ????
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
wiec ja mam takie nieco dziwne pytanko
zarezerwowane jest 30 miejsc domyslam sie ze w domkach tak??
i tu moje pytanie sa 2 rodxaje domkow z kiblami i bez wiec chcialbym wiedziec ktore sa do dyspozycji uczestnikow ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom