>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Ogólnie o zlocie

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam,
Mamy w planach zorganizować 1 zlot forum.bukmacherskie.com.
Koncepcja to weekendowy zlot (piątek-niedziela) w centralnej części Polski. Na dzień dzisiejszy najlepiej było by 19-21 czerwiec w miejscowości Sulejów.
Myślę, że każdy wie co oznacza i w jakim celu służy Zlot. Chcemy aby zlot był od piątku do niedzieli (komu by nie pasowało, może przyjechać w sobotę lub wcześniej wrócić).
Jeszcze nie myślałem o układzie harmonogramu zlotu, ale w planach jest:
- imprezka integracyjna
- grill lub ognisko
- turnieje w kasynach
- turnieje pokerowy
- turnieje karciane
- turnieje w ping ponga, piłkarzyki, lotki, bilarda/snookera
- inne zabawy (gra w piłkę, siatkówkę itp)
- itp (może macie jakieś ciekawe propozycje to pisać)
Głównym celem zlotu to dobra zabawa, dobrze spędzony czas no i integracja na żywo ????
Niektóre rzeczy na zlocie jak: piwo, kiełbasa na grilla, nagrody w kasynie w formie bonusów i gadzetów będą sponsorowane przez firmę Expekt. To nam sponsor na 100% zagwarantuje, być może będą jakie dodatkowe atrakcje sponsora.
Myślę, że taka propozycja Was zaciekawi i będą osoby chętne przybyć na taki zlot. W tym miejscu chciałbym poznać Wasze opinie i wstępne deklaracje, kto by się zjawił na zlocie. Każdy użytkownik mile widziany. Aby nie doszło do sytuacji, że będą osoby z poza forum, wstępnie myślę o imprezie zamkniętej tzn. kto chce przyjechać ma obowiązek podać na priv imię i nazwisko. Wyjątek to osoby &quot;wcześniej urodzone&quot;, które mają rodziny, one mogą zabrać ze sobą żonę i dzieci (oczywiście, jeżeli chcą). Aby nie było problemu z płatnościami za noclegi, prawdopodobnie każdy będzie musiał wpłacić minimum 50% zaliczki za nocleg. Informacje dokładniejsze podam w pozniejszym czasie.
Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie i komentarze.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Wg. mnie super propozycja ;) Ja będę na 90 % bo wiadomo że coś się może wydarzyć, ale jestem pozytywnie zaskoczony taką propozycją ????
EDIT: Aaa i przy wybieraniu miejsca zlotu prosiłbym aby to było miejsce z łatwym dojazdem ;)
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
tylko zeby ten zlot nie wygladal tak, ze kazdy bedzie siedzial z laptopem i przez 3 dni wszyscy beda stawiac kazde zdarzenie po kolei nawzajem sie przekrzykując (czyli mniej wiecej tak jak na Dyskusjach:p)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
tylko zeby ten zlot nie wygladal tak, ze kazdy bedzie siedzial z laptopem i przez 3 dni wszyscy beda stawiac kazde zdarzenie po kolei nawzajem sie przekrzykując (czyli mniej wiecej tak jak na Dyskusjach:p)
To Marcin nie potrzebnie wynajął sale gimnastyczną i zamówił te 100 krzeselek i 50 stolików.. :-|
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Mnie interesuje turniej snookerowy ewentualnie bilardowy :]
Ogólnie to świetna inicjatywa i zrobię wszystko żeby być
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Świetny pomysł, chętnie obejrzę wasze swojskie mordy:-D Zobaczymy komu dobrze z oczu patrzy, to i może kiedyś zasugeruje się czyimiś typami;) Swego czasu myślałem o zorganizowaniu jakiegoś wypadu na wspólne oglądanie finału LM (oczywiście w Wawie) z ludźmi z FB, a tu taka niespodzianka. Tylko nie wiem jak dużo będzie dzieci poniżej 18 lat......:jezora:
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
A ja wypowiem sie na temat terminu. Co prawda bedzie tow weekend, wiec ludzie powinni miec wolne, ale nie zapominajcie, ze jest tutaj sporo studentow, ktorzy w tym czasie beda mieli sesje. A student w czasie sesji nie ma wolnego nawet pol kawalka weekendu :p Jednak napewno inicjatywa naprawde swietna, postaram sie tam pojawic ;-)
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Hehe super sprawa, w tej chwili mogę powiedzieć, że chciałbym się zjawić, ale mam 22 czerwca wyjazd do Hiszpani ???? zobacze jak będzie to wyglądało z noclegami i ogólnie wydatkami na ten pomysł i się zobaczy ????
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Świetny pomysł, ale muszę zgodzić się z celahim&#39;em. Dla wielu z nas będzie to czas sesji co za tym idzie czas niezbyt przyjemny więc może uda się coś wspólnie wykminic z terminem. Postaram się zjawić :p
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Byłem już na 2zlotach bukmacherskich na konkurencyjnym forum.
Mogę powiedzieć, że warto. Ale nie myślcie, że to były wielkie rozmowy o bukach itp. :jezora: Popite było masakrycznie. :-D
Aż się boję opisywać co się działo :-D.
Do Sulejowa mam nie daleko (na wagary tam nawet rowerem w gimnazjum śmiagałem kiedyś tam... dawne czasy). To zjawie się bankowo :spokodfhgfh:.
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Ekstra pomysł Marcin, w końcu bedzie mozna poznac userow na &quot;żywo&quot; ;) do czerwca duzo czasu takze spokojnie sie dogadamy ze wszystkim co i jak ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom