>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ogólnie o zlocie

Status
Zamknięty.
P 0

pavlinho

Gość
Za rok będę miał swój wózek to też wpadnę na zlot bo widzę że impreza Galantna? (dobrze napisałem Vader? ???? ) była :p
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No galanta i to bardzo xD
Ale to był kulturalny zlot :wink:
generalnie to jeszcze Panowie &quot;za bezpieczny łikend&quot; :pP
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
nikifor zapomniałeś powiedzieć jeszcze o kolejnej próbie podrywu dwóch koleżanek (tym razem brunetka była niczego sobie), które właśnie uciekały z plaży. Nasz MVP jednak szybkim krokiem dołączył do koleżanek i podjął dyskusję. Był tym razem mniej skuteczny... ja domyślam się, że to dlatego iż było brak Żywca w ręku. Uprzednio Nasz kolega opróżnił puszkę i porzucił ją.
Akarin są mocne poszlaki podchodzące pod dowód rzeczowy, iż to nie były moje skarpetki :]
Pavlinho dzisiejszego dnia był wykład na temat poprawnego wymawiania hasła: &quot;Galante peFFki&quot;.
Uczestnicy zlotu, prawie w komplecie (poza MVP, który z niewiadomych przyczyn jeszcze spał...) wysłuchali i przyjęli do wiadomości.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Niki w końcu umówiłeś się na film czy do kina ???? ?
Zdecydowanie do kina. Wątpię by film był na tyle ciekawy by przezwyciężył te &quot;inne uroki&quot;.
No tak Vader, zapomniałem. Ma chłopaczyna gadane.
Co do skarpetek to mówiłem żeby zrobić dochodzenie. Po zapachu doszlibyśmy czyje to były.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Wejder, myśmy przypadkiem z Gosią po angielsku nie gadali przez chwile?

Potem pamietam, ze wpadł Doberman i nalał mi pół szklanki &quot;napoju bogów&quot; co znacznie zwiekszyło grawitacje.
 
simons 646

simons

Forum VIP
No to w koncu trafilem do domu jakeis 20 minut temu .... co tam ale sie oplacalo ????
DZIEKI wszystkim, nie bede niestety wymienial bo juz bylo ;)
Dla Fox&#39;a mam przygotowany prawie spiewnik, bo tamten zestaw to jakis marny i jakas koszulke tez tzreba bedzie skolowac bo ta czerwono-zolta taka niezbyt ;) chociaz Romy by byla gorsza :p
W siatke to prawie wygralismy, ale no kurs na nasza porazke byl za dobry :p
No bieg na rzece przegralem ... ale w zasadzie dyskwalifikacja powinna byc dla Teda.
A takie sa wlasnie efekty zlotu. Sie nasluchalem o tych slynnych peFFkach i teraz samo wchodzi

btw kupon zagrany w McDonaldzie jak czekalismy na autobus do domu ????
A no to Gusto to ciekawie tam mieliscie :p
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wejder, myśmy przypadkiem z Gosią po angielsku nie gadali przez chwile?
Hmm... ja to rozmawiałem po angielsku. Ale Ty chyba coś nie bardzo. W pewnym momencie zadałem jej pytanie dlaczego rozmawiamy po angielsku. Okazało się, że to była rozmowa kwalifikacyjna do pracy, która trzeba odbyć po ang. ????
Kojarzę też fakt, że Simons coś tam mamrotał po włosku.
A Ty ciągle mamrotałeś o tym ustalaniu kursów przez buki. Ciągle mówiłeś o jakiś meczach z Marcinem (nie Odrą) z Niemiec. Co podchodziłem do tej grupki z Marcinem to zawsze słyszałem o jakimś meczu ligowym w Niemczech...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Qozi wyjechaliśmy ok. 17:30. Aj pamiętam jak się nie mogłem wysłowić... Nawet nie wiem dlaczego ???? No nie pogadaliśmy. Były lepsze tematy do rozmowy ????
Moja znajoma również pozdrawia ;)
Ta Akarin to ma schizo na punkcie tych Niemiec ???? ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
A no i takie ploty chodza ze nastepny zlot na pomorzu jest ???? takze szykujcie sie ;)
I ogolem, dla tych co nie byli, to wszyscy sa podobni do avatorow takze looz
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Ej Vader, ja też gadałem, nie kłam ???? przynajmniej dopóki, kiedy mnie Doberman nie załatwił.

Ja się pytałem Marcina o te kursy z live i z końcówki sezonu. On mi tak długo odpowiadał po prostu :p nie no pytałem się go jeszcze pod kątem przyszłego sezonu regionall ligi i lipska, pamiętasz?

Ale na pewno przez chwile gadałem, wiesz, ale po dawce Dobiego to cieżko mi było po polsku mówić a co dopiero po ang :wink:

Wszystko byłoby dobrze, gdyby Doberman mi nie polał ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ej Vader, ja też gadałem, nie kłam ???? przynajmniej dopóki, kiedy mnie Doberman nie załatwił.
Ja się pytałem Marcina o te kursy z live i z końcówki sezonu. On mi tak długo odpowiadał po prostu :p nie no pytałem się go jeszcze pod kątem przyszłego sezonu regionall ligi i lipska, pamiętasz?
Ale na pewno przez chwile gadałem, wiesz, ale po dawce Dobiego to cieżko mi było po polsku mówić a co dopiero po ang :wink:
Wszystko byłoby dobrze, gdyby Doberman mi nie polał ????
No co do tych rozmow miedzynarodowych ... to zostawie to bez komentarza ???? Bo w zacytowanym przeze mnie fragmencie zadales istotne pytanie xD
No tam Dobi to byl glowny sabotazysta zlotu, chodzil i czestowal wodeczka ... i sie porobilo :p
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
MVP wpadnie bankowo. Mówił Odrze, że to najlepszy zlot na jakim był.
Dobry był też ten tekst: &quot;Gdzie jest ten chłopak co polewa&quot;
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Oj Panowie tak tutaj opisujecie to jeszcze bardziej żałuję że nie mogłem ;/
Ale widać Sulejów musi być niezłym miejscem na zloty bo już kolejny &quot;klub kibica&quot; (tym razem Juventus) tam organizuje swoją imprezę ;-)
P.S. NA przyszły rok polecam pomorskie, zwłaszcza kujawsko-pomorskie :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom