>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ogólnie o zlocie

Status
Zamknięty.
M 0

misiek1212

Użytkownik
No panowie suszy mnie i to bardzo ;P
Mimo chorej nogi to jakoś stałem po pijaku
Tylko mi później domki się pomieszały,dobrze że Ted czuwał ???? bo było by kiepsko jak bym wparował do innego
 
simons 646

simons

Forum VIP
No co tu duzo mowic ... to w koncu Juventus ...
EDIT:
No mnie po drodze troche wysuszylo, ale ostatniej godziny w pociagu to juz nie moglem wytrzymac ...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
hehe panowie jak możecie tak na mnie jechać ;( Wódka była dobra tylko głowy słabe;P Akarin po 1 dawce poszedł na spoczynek natomiast chwile po nim przysłowiowy &#39;&#39; numer butów &#39;&#39; pokazał Simons który miał problemy z wymową ;). Reszta dała radę ale bezcenne było pożęgnanie MVP &#39;&#39; Prowadź mnie&#39;&#39; ???? W mojej solówce ;D
Dzięki za zlot chłopaki :p
 
simons 646

simons

Forum VIP
dobra dobra, to nie byly problemy z wymową tylko coś słabo slyszeliście ;)
No kloc był chyba postawiony przez konkurencyjne forum, chociaż jakby tak skojarzyć fakty, to pojawił się Gusto i pojawił się kloc, żeby było w temacie, to &quot;coś mi to śmierdzi&quot; :p
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Dopiero dorwałem sie do neta. Zlot ze tak powiem zajebiaszczy. Nasz MVP - bezcenny ;) Organizacja zlotu przez Marcina na najwyzszym poziomie, tak trzymac i oby za rok bylo wiecej osob, bo warto ! !
A co do supportu z expetka, to wyjechali w bardzo dobrych humorach ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pierwszy zlot forum.bukmacherski.com mamy już za sobą. Ogólnie rzecz biorąc wypadł 9/10, gdyż nie udało się zorganizować wszystkiego co było zaplanowane.
Dziękuję przede wszystkim Nikiforowi za pomoc w organizacji, firmie Expekt.com za zasponsorowanie imprezy grillowej oraz dziękuję za przyjazd wszystkim osobom obecnym na zlocie.
Liczba 25 osób jak na pierwszy zlot nie jest najgorsza, ale niedosyt pozostaje.
Dużo już opisali poprzednicy, więc nie będę się powtarzał. W piątek impreza była można powiedzieć lajtowa, większość wyczerpana po podróży i meczu Userzy vs moderatorzy. Przegraliśmy przez Dobiego, który jak na piłkarza zagrał jak trampkarz ???? Mimo, że strzeliłem 2 brameczki to to nie wystarczyło do pokonania Userów. W pewnym momencie wygrywaliśmy bodajże 4:3, ale błędy taktyczne szybko ten wynik zweryfikował.
Impreza sobotnia to istna masakra ???? Od samego rana coś ciekawego się działo. Jak już była mowa o podrywie MVP to wkleje fotek jego &quot;zdobyczy&quot; oraz dzirlatek, których mu się nie udało &quot;wyrwać&quot;



Później dopiszę parę zdań...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
meczu Userzy vs moderatorzy. Przegraliśmy przez Dobiego, który jak na piłkarza zagrał jak trampkarz ???? Mimo, że strzeliłem 2 brameczki to to nie wystarczyło do pokonania Userów. W pewnym momencie wygrywaliśmy bodajże 4:3, ale błędy taktyczne szybko ten wynik zweryfikował.
Dobi się chwalił, że miał mieć jakiś transfer kiedyś do &quot;wielkiego klubu&quot; w 4 lidze. Ale już wiadomo, że to nie menedżer był słaby tylko Dobi ;)
Poza tym w obronie to chyba tylko Simons był... reszta miała parcie do przodu. Tak się zastanawiam czemu Ted był w drużynie userów... nie pamiętam ile strzelił goli ale ewidentnie przyczynił się do porażki modów :|
Pomijając już, że podejrzewałem go o specjalne wywalanie piłki za płot żebym musiał chodzić po nią...
A fotki to chyba lepsze niż niektóre z tematu &quot;ślicznotki&quot;- wiadomo o co chodzi... ????
Edit: a co do tego klocka to był pod pokojem nr 13. Ja coś czuję, że to mógł być Łukasz, fascynat tematu Kościoła... Sądzę, że On był w stanie to zrobić.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dobi się chwalił, że miał mieć jakiś transfer kiedyś do &quot;wielkiego klubu&quot; w 4 lidze. Ale już wiadomo, że to nie menedżer był słaby tylko Dobi ;)
Poza tym w obronie to chyba tylko Simons był... reszta miała parcie do przodu. Tak się zastanawiam czemu Ted był w drużynie userów... nie pamiętam ile strzelił goli ale ewidentnie przyczynił się do porażki modów :|
Pomijając już, że podejrzewałem go o specjalne wywalanie piłki za płot żebym musiał chodzić po nią...

A fotki to chyba lepsze niż niektóre z tematu &quot;ślicznotki&quot;- wiadomo o co chodzi... ????
no po prostu Vader robiłeś taką konkurencję w ekipie że Ted się w składzie nie zmieścił :-D

a w &quot;ślicznotkach&quot; są same zajebiste zdjęcia, o co Ci wgl chodzi??
 
simons 646

simons

Forum VIP
No poprawiny zlotu, ale na Malcie ????
Jedyny obrońca byłem, ale skutecznie nie kryłem nikogo hehe ???? zreszta ich tam zawsze za dużo było i nie wiedziałem na kogo się zdecydować :p
A tam ślicznotki są spoko xD
A w zasadzie coś może być z tym Łukaszem, ale poczęstowaliśmy go piwem i tak by się odwdzięczył ... nieładnie.
Dobi musi ruszyc z dietką Fox&#39;a i troche więcej Brasileiro oglądać i może będzie 4ta liga :p ale chyba w karnych i tak z każdym wygrał skubany ... ale wiadomo, bo biegać nie musiał xD ????
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
1.Ilu na ilu graliscie w nozna i jakie byly sklady.Ile trwal mecz i czy mieliscie jakies neutralnego sedziego .Jakim wynikiem zakonczyl sie meczyk? Kto byl faworytem i jakie byly kursy na to spotkanie wystawione przez bukmachera expekt. (Niestety niemialem streama do tego meczu????)
2.Jaka jest dokladna definicja &quot;Galante peffki&quot; bo podobno mieliscie tam wyklad&quot;
3.Graliscie tam w tenisa stolowego? bo ja bym wszystkich wykosil :&gt;
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja proponuję poprawiny zlotu jeszcze w te wakacje ????
spoko, ale tym razem na północy xD

1.Ilu na ilu graliscie w nozna i jakie byly sklady.Ile trwal mecz i czy mieliscie jakies neutralnego sedziego .Jakim wynikiem zakonczyl sie meczyk? Kto byl faworytem i jakie byly kursy na to spotkanie wystawione przez bukmachera expekt. (Niestety niemialem streama do tego meczu????)
2.Jaka jest dokladna definicja &quot;Galante peffki&quot; bo podobno mieliscie tam wyklad&quot;
3.Graliscie tam w tenisa stolowego? bo ja bym wszystkich wykosil :&gt;
kurde ziomek było przyjechać to byś wszystko zobaczył.

Faworytem byli oczywiście userzy, a w bukach dostali info o ustawce i wycofali zakład.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
PRof trzeba było przyjechać a nie teraz zadawać 100 pytań do..... Kto nie był niech żałuje bo było czego wstawania o 6 :p rano itd/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom