>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ogólnie o zlocie

Status
Zamknięty.
prof 4,9K

prof

Użytkownik
PRof trzeba było przyjechać a nie teraz zadawać 100 pytań do..... Kto nie był niech żałuje bo było czego wstawania o 6 :p rano itd/
no troche szkoda bo pogoda wam tez dopisala heh wiec wieczorem na polciu przy ognisku posiedziec w grupie i pogadac,posmiac sie itd super sprawa ???? 25 osob to i tak slaba frekwencja patrzac ile osob na tym forum przesiaduje ale dobre i tyle i wierze wam musialo byc naprawde &quot;zajebiscie&quot;
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
PRof trzeba było przyjechać a nie teraz zadawać 100 pytań do..... Kto nie był niech żałuje bo było czego wstawania o 6 :p rano itd/
Ty to raczej siedzenia do prawie 6 rano a nie wstawania :-D
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
dobra dobra, to nie byly problemy z wymową tylko coś słabo slyszeliście ;)

No kloc był chyba postawiony przez konkurencyjne forum, chociaż jakby tak skojarzyć fakty, to pojawił się Gusto i pojawił się kloc, żeby było w temacie, to &quot;coś mi to śmierdzi&quot; :p
Przecież w końcu po długich rozmowach przyznałeś się, że nie zdążyłeś do domku i tuż przed drzwiami go postawiłeś hehe

P.S. Ja kackupę robiłem dopiero w niedzielę po obiedzie w WC w Gospodzie w gwoli wyjaśnienia śmierdzącej sprawy hehe

Szkoda, że tak krótko i szkoda, że przyjechałem dopiero w sobotę ale sesja :/

Szkoda też że mam tę kontuzję stopy to bardziej bym tam powariował z Wami.

Z tymi kiełbasami to śmieszna sytuacja, najpierw położyli mi 5, zjadłem jedną, poszedłem na browar z bajtlem pierońskim a gdy wróciłem nie było już żadnej. Nikifor dobrze to opisał, to była ustaFFka, galanta ustaFFka hehe

Ciekawe czy expekt po mojej rozmowie z Marcinem zmieni wreszcie stronę hehe, od dwóch lat pracują nad nowym design&#39;em :p
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Z tymi kiełbasami to śmieszna sytuacja, najpierw położyli mi 5, zjadłem jedną, poszedłem na browar z bajtlem pierońskim a gdy wróciłem nie było już żadnej. Nikifor dobrze to opisał, to była ustaFFka, galanta ustaFFka hehe
Ciekawe czy expekt po mojej rozmowie z Marcinem zmieni wreszcie stronę hehe, od dwóch lat pracują nad nowym design&#39;em :p
Widzę, że wykład na temat znanego hasła &quot;Galanta peFFka&quot; nie poszedł na marne. Odpowiednia odmiana zastosowania :spokodfhgfh:
Design strony to jedno.
Ale ja czuję, że będę wystawiał kursy na hokej 2 way ????
W końcu w ofercie expekta ewidentnie tego brak.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
taaa i porane wparowanie do domków wy wykonaniu Dobi i innych :p budzić cieżko skacowanych ludzi budzić
Ty Misiek dalej widzę kaca masz xD No, ale to prawda... Dobi z resztą ok. 9ej zaczęli maraton z budzeniem osób ????
Zlot 10/10 - MVP 10/10 :!:
Czekamy na następny zlocik ????
PS Z Gustem w gospodzie rozmowy w toalecie przy kac kupie były zaiste ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kilka fotek:
1/2 naszego asortymentu na piątkowy wieczór:

Niepełne uzbrojenie na sobotni wieczór:

&quot;Malowniczy&quot; krajobraz i miejscówa na kąpiel

Music nie brakowało, dobry sprzęt grający:

Od Dobiego koła ratunkowe ???? Chłopak zawsze bał się wody :p :


Więcej fotek nie umieszczę, ale niektóre są masakra ????
Co tutaj więcej pisać ;) W turnieju siatkówki moja ekipa zajęła miejsce &quot;na pudle&quot;, konkretniej 3. Wygrał jajo ze swoimi ziomkami. Oczywiście wszystkie spotkania to galanta ustaFFki, przez co ograbiliśmy nieźle m.in Expekt i Bwin. Dlatego nie możemy ujawniać twarzy, bo już nas ścigają ;)

Co do next zlotu to... melodia przyszłości ;) ale już mam pewną wizję :p
Za rok forum ma 5 lat, wiec jest okazja do jubileuszowej imprezy ????
Myślę, że nie powinno być z organizacją takiego zlotu, a jak znajdziemy ponownie sponsora (byłoby już dwóch) to na pewno... masakryczna impreza by się odbyła. Organizacja czegoś takiego z Nikiforem to sama przyjemność. Dużo też zależy od Was, są ludzie na których można liczyć, nawet jak jadą sami pociągiem i to pół dnia. Są ludzie co mają kilka km i dają...
My tego nie organizujemy dla Nas, tylko dla Was.
Tak jak napisałem wcześniej, to dopiero przyszłość, gdzie tam lipiec 2010. Do tego czasu dużo się może zmienić, ale nieoficjalnie wiem, że gdzieś można obstawiać zakład &quot;Czy zlot f.b.com odbędzie się w 2010 roku?&quot;. Na TAK podobno jest kurs 1.60 ;)

Pozdro i do zobaczenia ;)
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
No to ładnie daliście po garach ???? Fajne foty ale kompletnie nie rozumiem tej cenzury na twarze...
ale tak czy siak z relacji wnioskuje że bawiliście sie świetnie ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Nie no ale 2 zdjecia z tych wymiataja ... sexy udka ???? i to z zaglowka, gdzie jest wprowadzona cenzura xD wygladamy jak kryminalisci co sie chowaja przed czyms, czy jakos tak.
Btw jak ta zaglowka dawala rade na takich glebinach ?:&gt;:p
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No to ładnie daliście po garach ???? Fajne foty ale kompletnie nie rozumiem tej cenzury na twarze...
ale tak czy siak z relacji wnioskuje że bawiliście sie świetnie ????
Jak ktoś przyjechał na zlot to widział twarze. Większość ludzi sobie inaczej każdego wyobrażało. Nie mówiąc już jak reagowali na mnie... ;)
Kogo jest ten czarny Seat Cupra? :p Bo powiem że nawet fajne autko ????
Niczego sobie. Podobno ponad 180 KM. Twarde zawieszenie. Jak walnęło się w pedał to w siedzenie ładnie wciskało. Oczywiście po uprzednim zapytaniu &quot;mobilki jak tam droga z Sulejowa na Piotrków?&quot;. Odp. &quot;Czysto&quot;.
Ted swoja gablotą docierał po 5-7 minutach za tym sprzętem.

Co do fotek z asortymentem. To ta miska z Carlsbergami była specjalnie dla mnie :p
Z Prasą jak gadałem przez tel. to mówiłem, że jest prawie każde piwo. A ten powiedział, że chce Specjala... :| I jak nie mamy Specjala to nie przyjeżdża :|
A zdjęcie z wódką to mały wycinek. No bo jak Dobi polewał to jedna kolejka i szły flaszki.
Alkoholu było dużo a mimo wszystko każdy potrafił zachować umiar. No prawie każdy... ????
Kiełbasek też było więcej niż 2 na osobę :]
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
hehe Vader ty coś wiesz o tych kiełbaskach linia na ciebie w piątek była niższa.... Przebiłeś ją ???? I popłyneliśmy....
 
simons 646

simons

Forum VIP
swoja gablotą docierał po 5-7 minutach za tym sprzętem.
No bo Ted tam troche &quot;skacowany&quot; jechal ... kto jechal ten wie :p
Z Prasą jak gadałem przez tel. to mówiłem, że jest prawie każde piwo. A ten powiedział, że chce Specjala... ???? I jak nie mamy Specjala to nie przyjeżdża
NoPrasa sie zna widze, moze na Stoczni robic jak Spece podchodza ???? Trzeba bylo mowic bym przywiozl specjalnei dla Prasy &lt;3
Kiełbasek też było więcej niż 2 na osobę :]
No jakeis legendy kraza o znikajacych 5ciu nie Gusto ? ????
Nie mówiąc już jak reagowali na mnie... :wink:
No nie przesadzaj ... chodzilo o to ze Vader bez maski to nie Vader chociaz orginalny miecz był ????
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Na przyszły zlot pewnie Expekt zrobi statystykę dla niektórych. Linie kiełbasek na Vadera też powinna być wysoka od pierwszego dnia.

PS. Vader, jak tam Gosia, dała znać? Bo ja na razie chodzę od domu do domu i zbieram na symboliczną opłatę na MB za zdjęcie :wink:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Już 2 osoby mi się pytały na GG czy ja taki gruby jestem skoro tyle wciągnąłem kiełbasek i marnie broniłem na bramce. Ale przecież ja taki galanty jestem... Znaczy wysoki, szczupły itd.
PS. Vader, jak tam Gosia, dała znać? Bo ja na razie chodzę od domu do domu i zbieram na symboliczną opłatę na MB za zdjęcie :wink:
Pocisnę ją jutro jak ze zdjęciami. Marcin myśli, żeby je dołączyć do płyty co każdy dostanie. Ale wtedy nie dostane mojego &quot;tysionca&quot; :|
Mieć fotkę z Vaderem, bezcenne ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom