>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ogólnie o zlocie

Status
Zamknięty.
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
&quot;Ja bym to wypił... ale boję się, że wypije wszystko&quot;. Hit nad hity!!!Idę obok MVP w nocy koło drugiej i patrzę...nie ma go ,a on w krzakach....beka.Niech żałują Ci co nie byli,było wspaniale z drobna domieszką alkoholu heheheheh.Mimo ,ze przyjechali Forumowicze z całej Polski ,każdy wspaniale się bawił,nie było zadnych krzywych akcji.Dzięki Odrze,Administracji oraz naszym sponsorom firmie Expekt dało się wszystko ogarnąć.

P.S.1 Macie wódkę?
P.S 2.Gdzie są dz....?
P.S.3 Jajo za póżno obudziłem się z serwami z wyskoku ,7 pkt przy moim serwisie z Mistrzami...BEZCENNE.
P.S.4 Udało mi się z Userami 2 bramy strzelić...

Tych peesów bedzie więcej hehehh.

THX WSZYSTKIM ZA FAJNĄ ZABAWĘ.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja już na miejscu.
snajper co do meczu to userzy+ted ????
To fakt. Tedzik grał z userami. Jakieś pogłoski są, że degradacja będzie... zwłaszcza, że fenomenalnemu bramkarzowi zapakował kilka bramek... :|
Bramkarz podobno mecz sprzedał... za jedno piwo.
Info o meczu ustawionym dał do strefy zamkniętej user &quot;D.&quot; pseudonim fixy za browara.
Hehe, już żałuję, że mnie tam nie ma.. ????
Można wiedzieć jakie składy były? :razz:
I przede wszystkim kto stał na bramce? :-D
W bramce u modów stałem ja ????
Tych peesów bedzie więcej hehehh.
Dodam jeszcze 2 klasyki.
B. do MVP &quot;tam jest Twoje drzewo&quot;.
G. do 2 gości &quot;A na forum to jakie macie nicki...&quot;

No i te zmienne linie na ilość zjedzonych &quot;wusztów&quot; (tak to się chyba mówi po &quot;ślunsku&quot;) przez wiadomo kogo ????
Pierwszy grill była linia 2.5 ale over siadł jak w masło więc przy kolejnym dniu linia była 5.5 a nawet expekt wystawił 6.5 (mieli dobre info z pierwszej ręki).
Zakład h2h z &quot;G.&quot; i tak wygrał największy żarłok zlotu ;)
W końcu galante peFFki rządzą :spokodfhgfh:
Jakieś fotki ???? ?
Póki co sporo osób ma w telefonie dwie najbardziej klasyczne fotki ze zlotu :spokodfhgfh:
Fotki pojawią się na forum. Ale i tak nie zobaczycie twarzy osób.
Uczestnicy zlotu dostaną wszystkie fotki jak Marcin to ogarnie.

A taka informacja dla wszystkich, którzy są zainteresowani fotkami z aparatu Gosi. Dostane je na maila jak tylko Gosia zrzuci je z aparatu. Gosia dziś pracuje gdy my odpoczywamy.
Jak otrzymam foty to zapodam tutaj cynk to jakoś Wam podeśle. Fotki są galante bo sam je oglądałem na aparacie ;)
Akarin
Tobie to pomyślę, czy wyślę tę unikatową fotkę. Ale za drobną, dobrowolną opłatą na MB w wysokości 1000 zł mogę lepiej myśleć... ????
Ja na spokojnie również chcę podziękować wszystkim za galantą zabawę. W szczególności za organizację Marcinowi i adminitracji oraz za sponsoring i to bardzo zacny ze strony firmy expekt.
Mam nadzieję, że w przyszłym roku też spotkamy się i to w większym gronie. Bo na prawdę warto jest pojechać na taki zlot.
 
M 0

misiek1212

Użytkownik
No nie ma co :p zlot był za...... na prawde niech żałują ci którzy nie pojechali ????
Niczego nie brakowało może tylko dz..... ????
Miła atmosfera,wesoło było
thx wszystkim za świetną zabawę i firmie expekt za sponsoring i za świetny tekst pod koszulką
 
porky 104

porky

Użytkownik
Tak w ogóle to kto dostał koszulki? :razz:
Była mowa jeszcze o turnieju bilardowym...
Kto okazał się najlepszy? ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tak w ogóle to kto dostał koszulki? :razz:
Była mowa jeszcze o turnieju bilardowym...
Kto okazał się najlepszy? ????
Koszulki expekta, czapeczki chyba wszyscy dostali...
Turnieju bilarda nie było gdzie rozegrać...
tak czytam te pozlotowe posty i wnioskuję, że Qozi (MVP) ładnie zaszalał... ????
Nie wiem po czym wnioskujesz, że to Qozi...To nie On. Nie zgadywać. Bo głupoty piszecie.
 
porky 104

porky

Użytkownik
turnieju bilardowego nie udało się rozegrać
to nie Quzi - zły strzał Magiki
eeee to trochę szkoda...
Ale mam nadzieję, że jeszcze jakiś ZJAZD będzie organizowany w niedalekiej przyszłości i turniej bilardowy się odbędzie, bo z chęcią bym pyknął, a na ZJAZD z pewnością się wybiorę. :spokodfhgfh:
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Pierwszy zlot forum uważam za udany. Za rok chyba powtórka z rozrywki i pewnie będzie nas dużo dużo więcej. ????
A ja &quot;naszego MVP zlotu&quot; odwoziłem do domu, psy nas zatrzymały, dobrze, że wolno jechaliśmy to tylko stówka mandatu, a druga stówka za pasy. Zabrali mi dowód rejestracyjny za pękniętą szybę i muszę ją wymienić i zgłosić sie po dowód do wydziału komunikacji. Ale ogólnie było pozytywnie. :jezora:
Śmiesznie tak gadać do siebie po forumowych nickach hehe
Galanta peffka jest taka, że za rok też nie opuszczę zlotu, tym razem postaram się być od początku do końca. :jezora:
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
tak czytam te pozlotowe posty i wnioskuję, że Qozi (MVP) ładnie zaszalał... ????
Magiki nie ja zostałem MVP, ale druga część się zgadza.
Już po meczu to napiszę coś od siebie.
W piątek się wszyscy zjeżdżali, zagraliśmy szpila z jakimiś kolesiami, niestety przez brak zgrania przegraliśmy ???? , brakowało Lalo na obronie i byłoby good :p.
Później Niki ogarniał grilla i generalnie ten koleś był wszędzie i dlatego nam nic nie brakowało ????.Operatorem flaszki został Dobi, zaś zdjęcia cykał Oderka.Skończyło się wszystko nad ranem, chłopaki pykali w tysiąca i w pokera.
W sobotę, siatkówka[nota bene wygraliśmy i czekam jutro na telefon od Castellaniego 8)] , również piłka, później znów grill oraz mnóstwo browarów.Dojechał G. i zaczęła grać muzyka, przyjechali ludzie z E. i też było całkiem miło i wesoło.Niestety nie pamiętam jak się skończyła impreza z wiadomych względów...
Niedziela jeszcze trochę pogadaliśmy i zwijaliśmy się do domu.
Uważam imprezę za bardzo udaną, niech reszta żałuję i mam nadzieję, że za rok nie oleją sprawy i spotkamy się w większym gronie 8).
Pozdro :spokodfhgfh:.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom